Nasza Lista XIV

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

krisu3
Posty: 66
Rejestracja: pn wrz 03, 2012 3:43 pm

Re: Nasza Lista XIV

Post autor: krisu3 »

Uff, po kilku etapach eliminacji wybrałem ponad 20 utworów, które według mnie zasługiwały na jakieś punkty, a następnie z bólem serca wyłoniłem finałową 11, pozostało jeszcze ją uszeregować. Na szczęście reszta może liczyć na moją pomoc w fazie pucharowej :) Jeden użytkownik zapakował do 11 dwa utwory w tym znakomity numer 1. Właściwie to był mój faworyt od pierwszych przesłuchań, choć robiłem co mogłem, aby nie zamykać drogi innym propozycjom. Jeden utwór był całkiem blisko zwycięstwa, ale ostatecznie poniósł porażkę ;)
W wolnym czasie odsłuchałem też kilka całych płyt, co przy trudności z wyborem może mieć wpływ na końcową kolejność. Powiem tylko, że numer 1 potwierdził swoją lokatę również innymi utworami. To dla mnie odkrycie tej edycji (a mojej pierwszej) :)
Nivo
Posty: 888
Rejestracja: sob maja 19, 2007 10:20 pm
Lokalizacja: KATowice

Re: Nasza Lista XIV

Post autor: Nivo »

Najmilsze już za mną ;).
Trochę mniej smakowitych kawałków niż zwykle, ale jedenastki się przyjemnie słucha.

U mnie wiele par utworów pochodzi od jednego użytkownika. Chyba jeszcze tak nie miałem.
miszony
Posty: 4750
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 4:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1987
Lokalizacja: wroclove

Re: Nasza Lista XIV

Post autor: miszony »

Wysłałem swoje głosy dziś. Słuchałem i słuchałem tych nagrań przez ok. miesiąc, już straciłem rachubę ile to trwało. Kilka utworów mnie autentycznie poruszyło, dwa rozbawiły / w jednym przypadku przez chwilę myślałem że to parodia :D / i kilka zaskoczyło. Generalnie jestem na plus, poziom jest wyższy niż w poprzedniej edycji i już nie mogę doczekać się rozwiązania 8)
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nasza Lista XIV

Post autor: TomaszBr »

Głosowało 5 osób na 43 utwory.
Przypominam, że do zakończenia głosowania pozostało 11 dni z hakiem.
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XIV

Post autor: kajman »

Zagłosowałem.
Poziom tym razem nie zachwycił, chociaż w sumie 29 utworów uznałem za bardzo dobre, a przynajmniej za dobre plus. No ale 18 uważam za tak słabe, że na pewno ich nie posłucham więcej.
Jako ciekawostkę podam, że top10 ma wspólną cechę (ale nie zdradzę jaką).
Rekordowy rozrzut poziomów (przynajmniej w moim odczuciu) miał jeden z uczestników tej edycji, bo jeden jego utwór był u mnie przedostatni, a drugi wygrał.
rafal92
Posty: 1924
Rejestracja: pn kwie 25, 2011 5:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010 r.
Lokalizacja: Szklarska Poręba

Re: Nasza Lista XIV

Post autor: rafal92 »

Już zagłosowane. Po pierwszym przesłuchaniu stwierdziłem, że jest raczej średnio, ale teraz się poprawiam i mówię: jest bardzo dobrze! Co prawda aż 14 utworów dostało ode mnie oceny niższe od 2.0, a więc z pewnością nie posłucham tego ponownie, ale z drugiej strony było aż 16 utworów z notą przynajmniej 7.0. No i jest totalny killer, który otrzymał ode mnie 10.0! Oceniałem dokładnie jak podczas TOPNowości i tam od początku mojego głosowania żadna piosenka nie osiągnęła maksymalnej noty, więc to jest naprawdę coś.
Oprócz tego mogę jeszcze powiedzieć, że dwie osoby umieściły w mojej jedenastce po dwie propozycje (pozycje 1 i 5 oraz 3 i 4).
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11825
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nasza Lista XIV

Post autor: adameria »

Eliminacje - głosy ode mnie pooooszły.
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nasza Lista XIV

Post autor: TomaszBr »

Głosowało 9 osób na 58 utworów :)
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Nasza Lista XIV

Post autor: neon.ka »

Zagłosowałam. Wyszło mi, że:
jeden forowicz ma w mojej jedenastce obydwa swoje utwory,
dwóch ma po jednym, ale pozostałe są tuż za miejscem 11 [w tym jest miejsce 1],
obydwóch propozycji aż 8 osób nie mam już na liście odtwarzania [z tym, że nie oznacza to, że wszystkich ich zupełnie nie da się słuchać ;-) ],
no i mam podobną sytuację do kajmana:
kajman pisze:Jedna osoba wrzuciła 2 utwory, z których jeden dostał maxa, drugi ocenę minimalną.
z tym, że mam dwie takie osoby [u mnie max kajmana oznacza, że piosenka jest w pierwszej 11, a ocena minimalna, że wywaliłam ją z listy odtwarzania]

No i jeśli chodzi o ścisłą 11, to jedna z połówek alfabetu ma fory. [ale jeśli wezmę pod uwagę szerszą czołówkę - czyli pierwszą 17 - to już nie].
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nasza Lista XIV

Post autor: TomaszBr »

Do zakończenia głosowania pozostało 6 dni :!: Liczę, że wszyscy uczestnicy, którzy jeszcze swoich głosów nie oddali, nie zapomną i wyrobią się na czas :)
W dotychczasowych wynikach mamy sytuację chyba jak dotąd jeszcze niespotykaną, ale nie zdradzę póki co, o co chodzi.

Przypominam (bo niestety nie każdy się do tego ściśle stosuje, a później łatwiej mi maile katalogować przy prawidłowym tytułowaniu) że tytuł maila powinien mieć format:
Nasza Lista - eliminacje - nick_z_forum

Aha - otrzymanie głosów na bieżąco potwierdzam, więc w razie gdyby ktoś takowego nie otrzymał, to proszę o informację.
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XIV

Post autor: kajman »

neon.ka pisze:no i mam podobną sytuację do kajmana
Przy czym jak chyba doczytałaś u mnie przybrało to formę skrajną.
neon.ka pisze:obydwóch propozycji aż 8 osób nie mam już na liście odtwarzania
A ja nie wiem ile, bo niestety pliku TomaszaBr odtworzyć w stanie nie jestem (bo ma zbyt nowego excela), ale na pewno nie tak dużo, bo takich utworów mam w sumie (jak napisałem powyżej) 18. W związku z tym nie wiem także, kto najlepiej wypadł, ale chyba w top14 (to moi finaliści) chyba nikt nie ma 2 utworów (i zdarza mi się coś takiego po raz pierwszy).
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nasza Lista XIV

Post autor: TomaszBr »

kajman pisze:A ja nie wiem ile, bo niestety pliku TomaszaBr odtworzyć w stanie nie jestem (bo ma zbyt nowego excela)
po Twoim zgłoszeniu problemu poprawiłem od razu na chomiku na wersję, którą powinieneś otworzyć ;)
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XIV

Post autor: kajman »

Dzięki! Nie wpadłem na to, żeby sprawdzić ponownie.
Ale potwierdza się to co napisałem wcześniej. Nikt nie ma dwóch utworów nawet w top17, a ten co ma 18 ma jeszcze 9. Najsilniejsza jednak para to 3 i 23.
Z drugiej strony aż 4 osoby mają po dwa utwory całkowicie odrzucone, przy co najmniej połowa z tego to dla mnie zaskoczenie.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Nasza Lista XIV

Post autor: ku3a »

kajman pisze:Dzięki! Nie wpadłem na to, żeby sprawdzić ponownie.
ale:
[url=http://www.forum.lp3.pl/viewtopic.php?p=444457#p444457]TomaszBr[/url] 22 listopada pisze:Dzięki, poprawiłem, przy okazji jest już w formacie, w którym kajman powinien bezproblemowo otworzyć :)
;-)
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XIV

Post autor: kajman »

A ja nie wiem czemu skojarzyłem, że te utwory, które były w oggu są teraz w mp3 (pewnie dlatego, że w poście wyżej była mowa o ktorymś z utworów).
Awatar użytkownika
ADDY
Posty: 3971
Rejestracja: sob lip 23, 2011 10:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2004
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nasza Lista XIV

Post autor: ADDY »

A ja swój ranking aktualizuję na bieżąco i w tym momencie jedna osoba ma 2 piosenki na miejscach 1. i 2., a druga na 3. i 4.
I wyszło to zupełnie przypadkowo, sprawdziłem to już po uaktualnieniu rankingu.
PS Nie oceniam mojej piosenki zaproponowanej przez Matiego94.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5190
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Nasza Lista XIV

Post autor: konwicki1980 »

ADDY pisze:PS Nie oceniam mojej piosenki zaproponowanej przez Matiego94.
Sądziłem, że ta nazwa to zbieg okoliczności, a tu... :wink: Możesz na siebie zagłosować.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: Nasza Lista XIV

Post autor: Robinson »

konwicki1980 pisze:Możesz na siebie zagłosować.
Może mu się własny utwór nie podoba? :wink:
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22022
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Nasza Lista XIV

Post autor: Yacy »

wystarczy, że jest 11 lepszych i już głosu brak :-P
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nasza Lista XIV

Post autor: TomaszBr »

Głosowało 14 osób na 66 utworów, a zatem drabinka z 64 utworów będzie mogła być ułożona :)
Została już tylko jedna osoba, której żadna z propozycji nie otrzymała głosu, ani nawet nie była wymieniona przez nikogo wśród "pechowców". Jeszcze przedwczoraj takie osoby były trzy.
Awatar użytkownika
ADDY
Posty: 3971
Rejestracja: sob lip 23, 2011 10:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2004
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nasza Lista XIV

Post autor: ADDY »

Yacy pisze:wystarczy, że jest 11 lepszych i już głosu brak :-P
No dokładnie :D

PS utwór z 4. miejsca spadł na 7., więc aktualnie jeden forumowicz ma utwory na 1. i 2., a drugi 3. i 7.
Powinienem zdążyć z oddaniem głosów.
michal91d
Posty: 1039
Rejestracja: ndz lut 01, 2009 9:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: wiosny 2007

Re: Nasza Lista XIV

Post autor: michal91d »

Głosować, głosować, a jak będzie mało głosów to przypominać o głosowaniu w prywatnych wiadomościach :)
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nasza Lista XIV

Post autor: TomaszBr »

PW chciałem wysłać jutro do tych, którzy nie dali w jakikolwiek sposób znać, że pamiętają o głosowaniu i zamierzają zagłosować :) nie chcę być zbyt nachalny w przypominaniu, więc jeszcze tego nie robiłem ;)
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Nasza Lista XIV

Post autor: dominik_fi »

Zagłosowane.
Najszybszy wybór jakiego dokonałem w całej historii NL.
Już po 4 przesłuchaniach miałem wybraną całą jedenastkę. I po kolejnych dwóch ułożone.

Tak sobie policzyłem na playliście, że mamy utworów na literę:
12 A
10 M
8 T
7 B
7 S
5 D
5 G
3 C
3 H
3 R
2 E
2 F
2 I
2 K
2 P
1 J
1 L
1 Ł
1 N
1 O
1 Z

I ciekawe czy dałoby radę zrobić może kolejną NL z przedziału liter np. A,B,C,D i kolejne NL z następnych. Wtedy może po 3 propozycje można by zgłaszać.
Awatar użytkownika
Geephard
Posty: 699
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 11:13 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 2003
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie

Re: Nasza Lista XIV

Post autor: Geephard »

TomaszBr pisze:PW chciałem wysłać jutro do tych, którzy nie dali w jakikolwiek sposób znać, że pamiętają o głosowaniu i zamierzają zagłosować
To do mnie nie wysyłaj. :wink:
Pamiętam. Zagłosuję w sobotę jeśli żaden kataklizm nie nastąpi.
ODPOWIEDZ