Nasza Lista XI?

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

michal91d
Posty: 1039
Rejestracja: ndz lut 01, 2009 9:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: wiosny 2007

Re: Nasza Lista XI?

Post autor: michal91d »

kajman pisze:I chyba już kiedyś tak robiliśmy. Z tego co zrozumiałem to neon.ce by pasował top Sigura jesienią. Mam nadzieję, że mefiu i następni prowadzący nie mieliby nic przeciwko przesunięciu terminu ich topów, a wydaje mi się, że koniec grudnia do początku lutego to byłby całkiem dobry czas na NL. Ja osobiście byłbym za jak najkrótszym czekaniem na NL, bo już sporo czasu minęło od ostatniej, a ja jestem dopiero przy M. :wink:
Top Sigurów się zaczął, więc mam pytanie - kiedy można spodziewać się NL? :wink:
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XI?

Post autor: kajman »

michal91d pisze:Top Sigurów się zaczął, więc mam pytanie - kiedy można spodziewać się NL? :wink:
Ja myślę, że tak po 15 można byłoby zacząć zgłaszać propozycje. Trzy tygodnie by wystarczyły, a od razu po Sigurze można by zabrać się za przesłuchania zaproponowanych utworów.
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Nasza Lista XI?

Post autor: Grycek »

Ja popieram ideę nowej NL. Kto jest chętny do prowadzenia?
Nivo
Posty: 888
Rejestracja: sob maja 19, 2007 10:20 pm
Lokalizacja: KATowice

Re: Nasza Lista XI?

Post autor: Nivo »

W sumie, to mógłbym coś pożytecznego zrobić, zwłaszcza jeżeli chodzi o tak świetne projekty jak Nasza Lista.
Tylko nie wiem czy bym podołał, bo nie mam doświadczenia w prowadzeniu takich zabaw.
Jeżeli nie będzie odpowiedzialniejszych chętnych, to mogę się podjąć prowadzenia.
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XI?

Post autor: kajman »

Nivo pisze:Tylko nie wiem czy bym podołał, bo nie mam doświadczenia w prowadzeniu takich zabaw.
Na pewno pójdzie Tobie znacznie lepiej niż mi w tej jednej edycji, którą prowadziłem.
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4955
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Nasza Lista XI?

Post autor: Artur »

Czy można ustalić w końcu jakieś konkrety, jaka będzie ta kolejna NL XI (tradycyjna czy coś nowego), kiedy można rozpocząć wrzucanie propozycji? Może jakaś reklama w dziale z głosowaniem na bieżącą listę bo tam najwięcej osób zagląda, a mamy dużo nowych forowiczów, których propozycje mogłyby być bardzo interesujące.
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XI?

Post autor: kajman »

Mi się wydaje, że propozycje można by zacząć wrzucać gdzieś za tydzień, półtora. A jak tylko neon.ka zakończy top Różowych to startujemy. No a edycja oczywiście normalna czyli taka jak zawsze (chociaż ja wolałbym żeby były po 3 propozycje od osoby).
michal91d
Posty: 1039
Rejestracja: ndz lut 01, 2009 9:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: wiosny 2007

Re: Nasza Lista XI?

Post autor: michal91d »

kajman pisze:Mi się wydaje, że propozycje można by zacząć wrzucać gdzieś za tydzień, półtora. A jak tylko neon.ka zakończy top Różowych to startujemy. No a edycja oczywiście normalna czyli taka jak zawsze (chociaż ja wolałbym żeby były po 3 propozycje od osoby).
też jestem za normalną edycją. Co do trzech utworów, to zależy ile osób się zgłosi, ale na pewno rozwiązałoby to mój dylemat :D
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Nasza Lista XI?

Post autor: dominik_fi »

Witam,
dawno mnie tu nie było.
Tez jestem za edycją normalną ale z 3 utworami. Czy gdzieś nam się spieszy? Mamy mnóstwo czasu, możemy spokojnie sobie słuchać wszystkiego.
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XI?

Post autor: kajman »

Nivo pisze:Jeżeli nie będzie odpowiedzialniejszych chętnych, to mogę się podjąć prowadzenia.
To skoro jesteś chętny to może zacznij. Pora idealna: są trzy tygodnie na propozycje utworów. Potem jak się skończy top Sigura to będzie można rozpocząć fazę przesłuchań.
ODPOWIEDZ