Nasza Lista X

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

Awatar użytkownika
saferłel
Posty: 3240
Rejestracja: wt lis 21, 2006 5:31 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Nasza Lista X

Post autor: saferłel »

Wiele bym dał za informację czy zagłosowałem na tego lidera, czy nie :lol:
kajman
Posty: 64176
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista X

Post autor: kajman »

Ja o dwóch sprawach:
1. Poziom jak dla mnie najbardziej zróżnicowany. Jest kilka utworow, które powalają, w tym jeden, który po pierwszym przesłuchaniu zapytał mnie czy mam wolne miejsce na tope wszechczasow. Z drugiej strony pierwszy raz zdarzyło się, żebym nie był w stanie dosłuchać utworu do końca, a taki też się znalazł.
2. Moim zdaniem jednemu utworowi wyrządzono potworną krzywdę. Może wersja zaproponowana przez wrzucającego jest lepsza techniczna i wokale brzmią czyściej, ale albo jestem głuchy albo nie ma tam porywających skrzypiec i rewelacyjnych bębnów. Przyznam się, że gdyby to było możliwe to sterroryzowałbym proponującego, żeby zamienił wersję.
Awatar użytkownika
Geephard
Posty: 698
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 11:13 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 2003
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie

Re: Nasza Lista X

Post autor: Geephard »

kajman pisze:Ja o dwóch sprawach:
1. (...) Jest kilka utworow, które powalają, w tym jeden, który po pierwszym przesłuchaniu zapytał mnie czy mam wolne miejsce na tope wszechczasow. Z drugiej strony pierwszy raz zdarzyło się, żebym nie był w stanie dosłuchać utworu do końca, a taki też się znalazł.
2. Moim zdaniem jednemu utworowi wyrządzono potworną krzywdę...
Albo ja jestem nadmiernie ciekawską osobą, albo użytkownicy tego forum mają pewne zapędy masochistyczne... No bo, jak czytam taki post to bardzo interesuje mnie o jakich 3 utworach pisze Kajman, ale jednocześnie mam świadomość, że nigdy się tego nie dowiem. Ja rozumiem tajność zgłaszających, głosów, części wyników... ale wydaje mi się, że tajność w komentarzach co do utworów to już chyba trochę za dużo. Tak, wiem, że jak Kajman zdradziłby jaki utwór zapukał do jego topu to jednocześnie zdradziłby swoje miejsce pierwsze w głosach eliminacyjnych, No ale znajomość jednego numeru 1 spośród kilkudziesięciu głosów jeszcze o niczym nie rozstrzyga, chyba...
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11819
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nasza Lista X

Post autor: adameria »

Proszę o przedłużenie terminu eliminacji do końca... listopada... :?: :?: :?:
michal91d
Posty: 1039
Rejestracja: ndz lut 01, 2009 9:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: wiosny 2007

Re: Nasza Lista X

Post autor: michal91d »

A ja się domyślam o jakim utworze pisze kajman w punkcie nr 1, gdyż sam nie wytrzymałem i wyłączyłem jeden z utworów przed końcem. ()ojojoj) Tak sobie myślę, że pewnie o ten sam nam chodzi.
bear
Posty: 2323
Rejestracja: sob maja 31, 2008 6:22 pm

Re: Nasza Lista X

Post autor: bear »

a ja się domyślam, o czym kajman pisze w drugim punkcie, i niestety ma rację...
przez pośpiech i roztrargnienie wrzuciłem nie tą wersję utworu, którą chciałem i powinienem wrzucić, i którą też bardziej lubię...
pozostaje mi tylko wierzyć, że mimo to będzie dobrze :P
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10709
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nasza Lista X

Post autor: Neo01 »

michal91d pisze:A ja się domyślam o jakim utworze pisze kajman w punkcie nr 1, gdyż sam nie wytrzymałem i wyłączyłem jeden z utworów przed końcem. ()ojojoj) Tak sobie myślę, że pewnie o ten sam nam chodzi.
Ciekawe... czy to było po pl... :wink:
kajman
Posty: 64176
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista X

Post autor: kajman »

Neo01 pisze:Ciekawe... czy to było po pl... :wink:
Ciekawe co to jest to po pl...
Wydaje mi się, że może dałoby by dać bearowi szansę, bo i tak pewnie minimum połowa osob wie o jaki utwór chodzi. Tzn. ja patrzę ze swojego punktu widzenia, bo uważam ten utwór za świetny... w tej drugiej wersji. W NL-owej za dobry (lub bardzo dobry).
kajman
Posty: 64176
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista X

Post autor: kajman »

michal91d pisze:A ja się domyślam o jakim utworze pisze kajman w punkcie nr 1, gdyż sam nie wytrzymałem i wyłączyłem jeden z utworów przed końcem. ()ojojoj) Tak sobie myślę, że pewnie o ten sam nam chodzi.
A mi się wydaje, że raczej nie, ale może się mylę.
Geephard, jak tylko będziesz chciał, to gdy to się skończy, to napiszę o czym pisałem..
Awatar użytkownika
Geephard
Posty: 698
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 11:13 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 2003
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie

Re: Nasza Lista X

Post autor: Geephard »

kajman pisze:Geephard, jak tylko będziesz chciał, to gdy to się skończy, to napiszę o czym pisałem..
Hm,,, pewnie i tak zapomnę do tego czasu o tym, a po za tym po drodze pojawi się pewnie jeszcze kilka podobnych wątków. Ale odświeżyć to zawsze można...
kajman pisze:Wydaje mi się, że może dałoby by dać bearowi szansę, bo i tak pewnie minimum połowa osob wie o jaki utwór chodzi. Tzn. ja patrzę ze swojego punktu widzenia, bo uważam ten utwór za świetny... w tej drugiej wersji. W NL-owej za dobry (lub bardzo dobry).
Dopóki Bear nie napisał, że to jego utwór to myslę, że nie byłoby problemu. Teraz to byłoby złamanie punktu w regulaminie mówiącego o tajności zgłoszeń.
bear
Posty: 2323
Rejestracja: sob maja 31, 2008 6:22 pm

Re: Nasza Lista X

Post autor: bear »

nie ma mowy. Stało się, trudno. Podmiana wersji, nawet gdyby byłaby możliwa, to na takim etapie zabawy byłaby nie fair.
owszem, wersje się trochę różnią, ale jeśli komuś się ten utwór podoba to i tak zagłosuje, bez względu na to w której wersji zostałby zgłoszony.
następnym razem będę uważał bardziej.
dla mnie to jest koniec tematu.
kajman
Posty: 64176
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista X

Post autor: kajman »

Geephard pisze:Dopóki Bear nie napisał, że to jego utwór to myslę, że nie byłoby problemu. Teraz to byłoby złamanie punktu w regulaminie mówiącego o tajności zgłoszeń.
Ja też zdaję sprawę, że gdyby nie napisał, to może udałoby się to przeprowadzić, a tak to pewnie skończy się na tym, że tylko Ci, ktorzy wiedzą, mogą zrobić to co ja czyli podmienić sobie wersje przy ustawianiu kolejności i potem przy pucharach.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Nasza Lista X

Post autor: abd3mz »

bear pisze:nie ma mowy. Stało się, trudno. Podmiana wersji, nawet gdyby byłaby możliwa, to na takim etapie zabawy byłaby nie fair.
a mógłbyś mi przesłać tamtą wersję mailem albo jakoś inaczej udostępnić?
bear
Posty: 2323
Rejestracja: sob maja 31, 2008 6:22 pm

Re: Nasza Lista X

Post autor: bear »

zrobione.
tym, którzy i tak wiedzą o co chodzi, proponuję zrobić co następuje: wystarczy wejść na stronę wykonawcy i stamtąd pobrać drugą, lepszą wersję...
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Nasza Lista X

Post autor: Grycek »

adamwadameria pisze:Proszę o przedłużenie terminu eliminacji do końca... listopada... :?: :?: :?:
Na razie przedłużę do 25 listopada. Na stan obecny jestem po pierwszym przesłuchaniu.
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Nasza Lista X

Post autor: Grycek »

Głosowało 8 osób na 49 utworów. Na lidera głosowało 6 na 8 osób. Na drugim miejscu znajduje się utwór zgłoszony przez tą samą osobę, co utwór liderujący.
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4972
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Nasza Lista X

Post autor: Artur »

Pozostało mi 21 utworów (3 polskie) po 3 rundach, dobrze, że przesunięto termin oddawania prac bo bym się nie wyrobił z czasem.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Nasza Lista X

Post autor: abd3mz »

Artur pisze:dobrze, że przesunięto termin oddawania prac bo bym się nie wyrobił z czasem.
dzięki Artur za poprawienie nastroju! :)
kajman
Posty: 64176
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista X

Post autor: kajman »

Artur pisze:Pozostało mi 21 utworów (3 polskie) po 3 rundach
Proporcje mamy takie same, bo mi 2 z 14.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Nasza Lista X

Post autor: abd3mz »

no to pierwsze miejsce już mam - skojarzenie z King Crimson zrobiło swoje.
dwa kolejne utwory blisko topu wszech czasów.
kajman
Posty: 64176
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista X

Post autor: kajman »

abd3mz pisze:no to pierwsze miejsce już mam - skojarzenie z King Crimson zrobiło swoje.
No tak, to ja mam problem z Twoim pierwszym miejscem, bo dwa utwory mi się z Crimsonami kojarzą ewidentnie.
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Nasza Lista X

Post autor: Grycek »

Głosowało 11 osób na 56 utworów.
Nivo
Posty: 888
Rejestracja: sob maja 19, 2007 10:20 pm
Lokalizacja: KATowice

Re: Nasza Lista X

Post autor: Nivo »

Jak na to, że jest po terminie, to frekwencja nie zachwyca. Niedobrze.
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: Nasza Lista X

Post autor: Kertoip »

Grycek pisze:Na razie przedłużę do 25 listopada. Na stan obecny jestem po pierwszym przesłuchaniu.
do następnego weekendu nie dałoby rady?
michal91d
Posty: 1039
Rejestracja: ndz lut 01, 2009 9:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: wiosny 2007

Re: Nasza Lista X

Post autor: michal91d »

Pozostało mi 13 utworów, w tym 0 polskich. :D
Tak jak pisałem, wg mnie poziom jest nieco niższy niż ostatnio, choć znalazłem jeden utwór, który ociera się o mój Top wszech czasów :D
ODPOWIEDZ