Nasza Lista 9 i inne ?

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9754
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Nasza Lista 9 i inne ?

Post autor: tadzio3 »

neon.ka pisze:byłabym wkurzona, gdyby w jednej grupie trafiły się wszystkie utwory, które by mi się podobały, a w innej żadna
To jest taka "idealna" sytuacja, której prawdopodobieństwo jest kilkukrotnie mniejsze niżeli znalezienie się dwóch dobrych utworów w jednej parze, a zawsze lubimy przywoływać ten argument. Zawsze piosenki, które są w grupie maja większa szansę na przejście dalej niż piosenki w parze, w której wiadomo, że jedna na pewno odpadnie.
dominik_fi pisze:Co do urozmaicenia, to może spróbujmy zrobić edycje językowe, chociaż może byłoby to trudne, albo edycje alfabetyczne. np. NL 11 Literka "A" i albo "A" po tytule albo "A" po nazwie wykonawcy. Tylko nie kolejne litery alfabetu a skakać po całym alfabecie, raz coś z początku, a raz z końca. Albo edycję wykonawców z danego kraju.
Szczerze mówiąc mi się nie podobają, bo one zawężają grono piosenek do wyboru, a edycja specjalna powinna raczej otwierać nowe mozliwości, tzn wrzucać te utwory, które są zabronione w normalnej edycji. wszystkie te kategorie piosenek, które wymieniłeś można wrzucać w normalnej edycji, więc nie widzę jej sensowności.
Grycek pisze:Tylko myślę, że edycje językowe, krajowe, alfabetyczne itd. nie będą się cieszyły powodzeniem, bo jeszcze bardziej zawężają możliwość wrzucania utworów. W sumie jedyna edycja specjalna, która ma większy sens(według mnie), to utwory zespołów, które były już na liście.
Dokładnie. Edycja specjalna, którą wymyśliłem miała całkiem spory odzew i otwierała te furtki, czyli wykonawców, których nie moglismy proponować, a z pewnością i wielu piosenek nie znaliśmy.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Nasza Lista 9 i inne ?

Post autor: abd3mz »

Grycek pisze:1.Wszyscy już zapewne zauważyli, że przesłuchanie i ocenienie 100 utworów to nie lada wysiłek. Na pewno w następnej edycji już nie będziemy wrzucać po trzy utwory. Kwestia jest, czy będziemy zgłaszać po dwie propozycje, czy po jednej. Gdybyśmy zgłaszali po jednej, NL mogłaby się odbywać częściej i nie musiałaby kolidować z topami zespołów.
Ja jestem za jedną propozycją, ale wtedy:
- zmieniamy nazwę
- zmieniamy punktację
Wtedy moglibyśmy mieć Naszą Listę np. 6 razy w roku. :-)
Grycek pisze:2. Czy termin luty 2010 wam pasuje ? :D
Szczerze mówiąc to ja bym wtedy wolał jakiś zlot. ;-) No chyba, że będzie mniej utworów.
Grycek pisze:3. Czy robimy jakieś podsumowanie Naszej Listy ? Np. osiem najlepszych utworów z każdej z ośmiu edycji?
Podsumowanie jak najbardziej tak, ale teraz nie bardzo mam czas. I ja bym był za tym, żeby to były dowolne utwory wskazane przez każdego z nas, np. 30.

No i ktoś mógłby nagrać to wszystko na cd czy tam dvd i mi dostarczyć. :-P [Ew. jakiś torrent. po prostu chodzi o to, żeby nie trzeba było dużo klikać. ;-) ]
Grycek pisze:4. Czy ktoś chciałby pobawić się w prowadzącego? Może ktoś ma jakiś pomysł, jak odświeżyć formułę Naszej Listy? Ja trochę wpadam w rutynę, bo dla mnie podliczanie głosów z Naszej Listy, to uruchomienie odpowiedniego programu z odpowiednimi parametrami.
Jak mi prześlesz program to ja mogę. ;-)

Jestem przeciw:
- systemowi grupowemu
- edycji specjalnej z wykonawcami, którzy byli na LP3
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista 9 i inne ?

Post autor: kajman »

krzysiek83 pisze:1. Jestem za jednym utworem.
Pod warunkiem, że będzie miał co najmniej pół godziny. :lol:
ODPOWIEDZ