Nasza Lista 8

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

Awatar użytkownika
tsch
Posty: 2560
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 7:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasza Lista 8

Post autor: tsch »

no to w skrócie mój finał wyglądał tak:

1. nr 17 vs I runda
3. nr 1 vs nr 2
5. nr 8 vs I runda
7. II runda vs I runda
9. nr 14 vs nr 16
11. I runda vs nr 18
13. III runda vs nr 9
15. nr 13 vs III runda

ostatecznie w parach wygrały kolejno: I, 2, I, II /choć zdecydowanie nie doceniłem Piano Magic na początku. zdecydowanie./, 14, I, III i 13. Nieźle :-)

Bear, gratulacje - cóż za wyśmienity debiut! :shock:
Ostatnio zmieniony wt lis 03, 2009 12:25 am przez tsch, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasza Lista 8

Post autor: krzysiek83 »

kajman pisze:Największa niespodzianka na minus to wczesne odpadnięcie mojego numeru 1 czyli Białego Królika.
:) O tak, spodziewałem się po nim więcej...
Oby pojawił się Jefferson w zestawie na TOP wszechczasów, bo jego nieobecność jest dla mnie niepojęta :STOP:
Kylie Minogue reprezentowana z trzema utworami chyba nie jest ważniejszą artystką w historii muzyki :? ... ale nie mnie to oceniać.
Nivo pisze: Uch :P jak dla mnie ten zwycięzca w fatalności przegrywa tylko z V-edycyjnym.
Osobiście ciągle uważam, że Lisa >> Cisza ;)
Shivaree... tego się niemal nie da słuchać. Pojęcie faktu popularności tych utworów będzie dla mnie chyba nierozstrzygalnym problemem.
Czwartym utworem ze szczytów, którego nie jestem w stanie słuchać jest KruK...
Pewnie dlatego też tak daleko zaszły, że m.in. na tą całą trójkę mocno głosowałem :P
Ostatnio zmieniony wt lis 03, 2009 12:26 am przez krzysiek83, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21947
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Yacy »

bear - gratulacje!!!
Chociaż wolałbym abyś wygrał Lacrimosą ;-) Trudno...
Ja byłem pewien, że wygra Lakspur. W meczu o 3 miejsce już taki pewien nie byłem i dobrze się stało tak jak jest...
Blackmore's Night - ależ awans! Ja kiedyś lubilem bardzo ten utwór, ale chyba sam go zajechałem i teraz już nie jest dla mnie taki świetny. Ale w "22" był! ;-)
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Robinson »

Gratulacje, Niedźwiadku! :)
Jednak szczerze przyznam, że wolałbym, żeby to Lacrimosa zwyciężyła.
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4955
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Artur »

Gratulacje dla zwycięscy i podziekowania dla wszystkich uczestników, których propozycje przypadły mi do gustu. Mam nadzieje że już wkrótce szczegółowe rozwiazania poda nam Grycek, któremu też należą się podziekowania za ogarnięcie całości.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15261
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Miszon »

Pierwsze miejsce jednak jest zaskoczeniem, bo chociaż u mnie też było na podium, to sądziłem że około miejsca 16 się uplasuje. Z kolei drugie miejsce jest nieco mniej miłym zaskoczeniem, bo u mnie w ogóle w 15-ce się nie zmieściło.

Z tym Blackmore'em to jest chyba tak jak ktoś tu pisał - nie głosowaliśmy w eliminacjach, bo za dobrze znamy, ale później trafiał już na takie kawałki, z którymi wypadałoby, aby wygrał i wtedy dostawał głos.

Tak jak zmartwiło mnie bardzo nie przejście moich 2 propozycji przez eliminacje, tak też bardzo ucieszył wysoki awans Bena Foldsa. Nie sądziłem, że cover tak dobrze sobie poradzi, to prawie moje najlepsze miejsce w historii (zdaje się, że raz było 5-te).

Stawiałem na The Veils, dlatego też dopiero 4 miejsce trochę mnie zdziwiło.

No i jeszcze z niemiłych wyników - dramatyczne spadki Cloud Cult i Dianoyi - :know: .

Rishloo - trochę może za bardzo TOOL-owe, ale faktycznie świetne. Pytanko - czy to polski zespół, czy to ktoś za granicą polubił imię Zdzisław? :lol:
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9754
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Nasza Lista 8

Post autor: tadzio3 »

Generalnie rzecz biorąc bardzo zaskakujący jest numer 1. Oczywiście bardzo cieszę się, bo to i mój numer 1, a co za tym idzie mój najlepszy zwycięca Naszej Listy.
O tyle jest to zaskakujący zwycięztwa, że w poprzednich zazwyczaj wygrywała po pierwsze zagraniczna (ewentualnie angielskojęzyczna), często instrumentalna, ale przede wszytkim (prog)rockowa. Tego typu utwory spadały bardzo szybko, a tu takie zaskoczenie. Cieszyłem się, że to jest juz w pierwszej 16, bo myślałem że to szczyt możliwości, a tu zwyciezca. Ciesze się i gratuluje Bearowi.
Moje utwory zaskakuąco dobrze poradziły sobie w rundzie pucharowej. Zarówno Blackomes Night, jak i Believe bardzo mocno podskoczyły w stosunku do głosowania eliminacyjnego, co pokazuje, że te kawałki podobają sie dopiero po jakimś czasie. U mnie tak było, gdy znajdowały się na mojej liście. :)
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9754
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Nasza Lista 8

Post autor: tadzio3 »

ksch pisze:Bear, gratulacje - cóż za wyśmienity debiut!
Nie tylko debiut, ale chyba to jest najlepszy wynik w historii jeżeli chodzi o średnią pozycje utworów jednego użytkownika w danej edycji. Może Grycek ma jakieś tego typu statystyki to przekonamy się.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21947
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Yacy »

i właśnie chyba Grycek prowadzi w tej klasyfikacji ;-)

edit:
w NL4 Grycek zdobył m. 1, 3 i 4 !!! a ja byłem pewien, że jednak 1-3... Niestety ja mu w tym przeszkodziłem i Albion był 2 ;-)
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Nasza Lista 8

Post autor: abd3mz »

Awatar użytkownika
Łucek
Posty: 255
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 3:23 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Łucek »

ja również przyłączam się do gratulacji dla Beara i podziękowań dla Grycka :)

przegapiłem głosowanie w finale, ale wyniki finałowe po mojej myśli, z moim nr 3 na szczycie podium :)

poza tym wyniki takie sobie, smuci zwłaszcza fakt, że: mój numer 1. (Amuse me) na 53., 4. (Sunset Rubdown) na 65., 6. (Lisa Cuthbert) na 81., a 9. (Gasmac Gilmore) na 90. :( chyba podskoczę w klasyfikacji unikalnego gustu... :wink:
Ostatnio zmieniony wt lis 03, 2009 4:44 pm przez Łucek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Nasza Lista 8

Post autor: neon.ka »

gratulacje dla bear'a!
dla mnie wynik walki finałowej pary był w zasadzie obojętny, bo obydwa utwory podobają mi się bardzo. chociaż tak jak napisał Marcin najbardziej bym się ucieszyła, gdyby na najwyższym stopniu podium znalazł się utwór z najniższego stopnia.
i mimo wszystko zaskoczyło mnie, że Cisza Jak Ta była pierwsza już w eliminacjach!
z pierwszej dziesiątki odrzucam tylko The Veils i KruKa. więc jest nieźle. :-)
Czarno-czarny film powinien być wyżej, a z kolei tak wysoka pozycja Tomasa Dybdahla zaskakująca, ale mnie akurat cieszy. :-) The National spodziewałam się wyżej. Dianoya OKROPNIE spadła!!! :-(
Ale też widać, że tym razem, z powodu dużej ilości propozycji, piosenki z nawet dosyć wysokich miejsc zdobytych w eliminacjach miały dosyć mało punktów... kojarzę z poprzednich edycji, że wtedy rozkładało się to bardziej różnorodnie.
o moich propozycjach nie ma co mówić. ;-)
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9754
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Nasza Lista 8

Post autor: tadzio3 »

Yacy pisze:i właśnie chyba Grycek prowadzi w tej klasyfikacji ;-)

edit:
w NL4 Grycek zdobył m. 1, 3 i 4 !!! a ja byłem pewien, że jednak 1-3... Niestety ja mu w tym przeszkodziłem i Albion był 2 ;-)
No racja, kompletnie o tym zapomniałem, ale dowiedziałem się o tym dopioero po zakończeniu edycji, bo w czasie jej trwania już nie pamiętam czyja jest dana piosenka, chyba że akurat przypadkiem zapamiętam.
Nivo
Posty: 888
Rejestracja: sob maja 19, 2007 10:20 pm
Lokalizacja: KATowice

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Nivo »

Miszon pisze: Rishloo - trochę może za bardzo TOOL-owe, ale faktycznie świetne. Pytanko - czy to polski zespół, czy to ktoś za granicą polubił imię Zdzisław? :lol:
Sami amerykanie. Jeszcze nie wiem skąd wzięli tą nazwę ;) Wiem tylko, że ciężko zdobyć oryginalną płytę...
Awatar użytkownika
iqh
Posty: 781
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Tychovia/Cracovia

Re: Nasza Lista 8

Post autor: iqh »

Dziękuję paniom i panom za zabawę. Z wyników jestem zadowolony średniawo, choć cieszą relatywnie wysokie miejsca The Veils (u mnie #11) i Piano Magic(#1) oraz pana Dybdahla (#7). Gratuluję panu Niedźwiedziowi, bo jego wyczyn w tej edycji jest niesamowity (mój debiut był wręcz przeciwny, więc wiem co mówię). Jestem też dumny z moich propozycji, a The Coral Sea w rundzie drugiej to mój życiowy sukces!
W większości przypadków głosowałem na zespoły mi znane, choć w tej edycji znalazłem coś zdecydowanie dla siebie wśród Waszych propozycji, a mianowicie I Am Kloot. Płytę też mają ładną. Także z chęcią lepiej poznam Morphine i Kelly'ego Jonesa.
Czekam już na kolejną edycję, pozdrawiam!
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Grycek »

Nivo pisze:NL VIII

Edycja stoi na wysokim poziomie. Mało jest zniechęcających utworów, dużo dobrych.
Nie zabrakło też prawdziwej perły.

Moje głosy

11. Believe - You & Me
Byłem nawet na ich koncercie, LastFM poleca mi ich na okrągło, ale jakoś nie mogę się przekonać do końca. Trochę przeszkadza mi głos wokalisty, czasem prostota warstwy lirycznej... Tutaj wszystko zagrało jak należy.

10. Kelly Jones - Jean
Ot, ciekawy numer.

9. Fair to Midland - Dance of the Manatee
Kolejny zespół, który kojarzę po występie. Niezwykle dobrym skądinąd. Też jakoś nie mogłem się zebrać, żeby po nich sięgnąć. Może ten numer mnie wreszcie zachęci.

8. Siddharta - Napoj
Słoweńcy też potrafią nieźle zagrać. Cieszę się, że wreszcie mogę oddać głos na niepolski słowiański zespół.

7. Piano Magic - You Can Never Get Lost (When You've Nowhere to Go)
Nazwa zespołu oddaje to idealnie - czary.

6. Haggard - Awaking the Centuries
Jeden z najciekawszych zespołów jaki poznałem. Zazwyczaj jestem przeciwnikiem orkiestr i chórów, ale tutaj ta lekka sekcja symfoniczna spisuje się na medal. Cudnie wprowadzone melodie rodem ze średniowiecza. Ponadto ogromny atut w postaci wokalisty oraz zupełnego niepowiązania z power metalem.

5. Palm Desert - 10 000 Miles Away
STONER ROCK! Pustynia już w samej nazwie. Bodajże mój drugi pewniak. Wkręcający riff i świetne brzmienie gitar - nic tylko słuchać.

4. Archangelica - Light Transmission
Aż z ciekawości wpadnę na koncert w Warszawie. Dużo lepszy numer niż ten sprzed edycji.

3. Gracious! - The Dream
Interesujący numer. Strasznie rozbudowany, czasem nieco pokręcony - wszystko działa na jego korzyść.

2. IQ - The Province
Prog rock w pełnej okazałości i krasie. Cóż tu mówić, deklasuje resztę po za jednym utworem.

1. Rishloo - Zdzislaw
Cudo. Brakujące ogniwo między AEnimą i Lateralusem. Od pierwszego przesłuchania w zasadzie numer jeden. Zdecydowanie jeden z najlepszych utworów z NL w całości.
Szkoda, że ciężko będzie zdobyć ich płytę.

Czas trwania: 1:15
Wokal męski: 9
Mieszany: 2
Polskich zespołów: 3 (chociaż jedyny utwór zawierający coś jakby po polsku należy do Amerykanów)

Cóż, po sprawdzeniu Aro ponownie zdobywa tonę moich punktów.
(A kolejny Doorsowaty Larkspur The Veils czycha już w top15)

Szczerze, nie mam pojęcia co może wygrać. Z moich typów realne szanse dawałbym Believe i IQ, ale to takie ślepe strzały.
Bodeczek pisze:Faza zasadnicza
Nie mogłem się doczekać zagłosowania, więc tym razem głosuję szybciuteńko. Jak zwykle wiele wspaniałych nowych i przypomnianych kawałków. I jak zwykle moja 11-tka zróżnicowana ...

1. Tamara Kalinowska - Miejcie nadzieję
Znałem przedtem wersję z wokalem Jacka Wójcickiego z rewelacyjnego filmu "Ostatni dzwonek". Wersja pani Tamary jest lepsza! Dzięki za wspomnienia związane z tą pieśnią!

2. XIII. Stoleti - Kvety Zla
Kiedyś była Elisabeth (I edycja) ... Teraz ten numer jest lepszy od tamtego. Jest wszysko klimat, nastrój, że ciary po plecach. Znakomite!

3. KruK - Reality (It's A Foolish Cry)
Jak przeczytałem, że to POLSKI ZESPÓŁ, to spadłem z krzesła! Świetne brzmienie (szczególnie podoba mi się partia gitary). Zagrane i co też ważne zaśpiewane z wdziękiem! Co prawda jakby słychać gdzieniegdzie znane dźwięki, ale co tam - fantastyczne!

4. Алла Пугачёва - Миллион Алых Роз
Kolejne przypomnienie z czasów dzieciństwa. Są rzeczy głęboko schowane w mózgu, które trzeba odnaleźć. Super, że taka perełka się odnalazła!

5. Fair To Midland - Dance of the Manatee
Utwór na który zwróciłem uwagę, dzięki wokaliście. Utwór ten zyskiwał w rankingu, wraz z kolejnymi przesłuchaniami, aż dotarł do miejsca 5-tego.

6. Elastica - Waking Up
Utwór utrzymany w nieco punkowym (a może to tylko mi się tak zdaje) graniu z lat 80-tych, a więc z MOJEGO okresu! Takie granie lubiłem zawsze i już mi się nie znudzi ...

7. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
I za to lubię NL! Pewnie nigdy nie wpadło by mi to nagranie - po prostu nawet nie zaczynam słuchać piosenek śpiewanych po niemiecku ... Tak mam ... A tu perełka ...

8. Late Of The Pier - Focker
To natomiast największa niespodzianka w 11-ce. Brytyjskie szarpidruty nie są tym co tygrysy lubią najbardzie, ale czasem działamy irracjonalnie ...

9. Jean Lubera I Piotr Nalepa - Czarno - Czarny Film
Fajnie zrobiony cover i to wystraczyło ...

10. Escala - Chi Mai
Coś filmowego znaleźć się musiało ... A ponieważ Morricone jest w tej branży w moim odczuciu najbardziej romantyczny, to zyskała na tym jakaś tam Escala ...

11. Black Label Society - In This River
Urzekło mnie chórkowate śpiewanie połączone z fajnym klawiszem ... Czy to polskie granie?

Tuż za podium coś co mie się bardzo podoba:
Blackmore's Night - Wish you Were Here
a to dlatego, że moim zdaniem zbyt to przeze mnie osłuchany kawałek ...
tadzio3 pisze:Edycja nie przyniosła przełomowych kawałków, ale była wyrównana.

17 kawałków załapało się do ścisłego finału i nie chciało się już nic odrzucić. Musiałem je jednak umiejscowić. Słuchałem wiele razy, więc ranking jest przemyślany

17. Orkiestra Dni Naszych - Lipka
A myślałem, że spokojnie bedzie w top 10.

16. Black Label Society - In This River
Na początku klasyfikowałem go do top 5, a po każdym następnym przesłuchaniu spadało

15. Profanacja - Pielgrzym
Refren jakoś mi się kojarzy z Lady Pank. takie pierwsze skojarzenie, które zostało 8)

14. Shivaree - Goodnight Moon
Świetny początek, potem jakoś piosenka się gubi. Gdyby się jakoś ianczej rozwinęła była by znacznie wyżej

13. Rodrigo Y Gabriela - One
Nie dało się ich pominąć. Toż to mistrzowie gry na akustykach. Szkoda, że im troszkę zabrakło do top 10

12. Vader - Sword of the Witcher
Njabardziej nieszczęśliwe miejsce, bo nie dostanie nawet 0 :wink:

11. Pensive lane - Take
Tuż przed top 10, ale za to będzie już notowany. Bardzo przyjemny kawałek, również tracił po kolejnych przesłuchaniach, mimo to prawie do końca byłem przekonany, że będzie w dzisiątce

10. Sami o sobie - Gorączka w Muszynie
Piękny kawałek rozpoczyna dziesiątkę. Cały czas przechodził z oporami do kolejnych rund, aby na końcu wśliznąć się nawet do top 10 :) I wciąż zastanawiałem się, czy może nie dac tego wyżej

9. Urban Trad - Sanomi
Ostatnio kręcą mnie takie klimaty, ten wpasował się idealnie

8. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
Mistrzowie klimatu. od poczatku wiedziałem, że będą w czołówce.\

7. Strajk - Rzeczy niemożliwe
Zespół znam, ale wcześniej jakoś się nie nie interesowałem. Nie wiem, ale znowu refren jakiś taki ladypankowy :wink: Spodobał się od pierwszego przesłuchania jako jeden z niewielu. Spadł z top 5 w ostatniej chwili.

6. Blind Ego - Black Despair
Kawałek, który cały czas był zapominany przezemnie, ale tylko do momentu, kiedy jego zagrałem, bo wtedy juz doskonale wiedziałem, dlaczego dostawał takie wysokie noty ode mnie. Piękna solówka na koniec.

5. Escala - Chi Mai
Piękne nagranie. Za drugim przesłuchaniem oczarowało. Miał to być nawet nr 1

4. Fair To Midland - Dance of the Manatee
Doskonale znany przede mnie kawałek już od początku był szykowany na top 10 i zawsze był w top 3, jednak pod koniec się to zmieniło

3. Kelly Jones - Jean
W top 3 zaskoczenie, bo kawałek z każdym przesłuchaniem rósł w siłę, wcześniej był raczej szaraczkiem,

2. Ben Folds - Golden Slumbers
Króciutki utwór, ale zmieszczono w nim tyle piękna co na 20 minutową suitę. Takie kawałki lubię :)

1. Cisza Jak Ta - W Naszym Niebie
Co do numeru jeden nie miałem wątpliwości. Chociaż miałem nadzieję, że odkryję coś jeszcze lepszego, ale jednak nic takiego się nie znalazło.
krzysiek83 pisze:Ahoj! Krótko i na temat:

1. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
2. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
3. XIII. Století - Květy Zla
4. Siddharta - Napoj
5. Kelly Jones - Jean
6. Dianoya - Severance
7. Penumbra - The Last Bewitchment
8. Dom o Zielonych Progach - Zmartwychwstanie
9. KruK - Reality (It's A Foolish Cry)
10. Vader - Sword of the witcher

11. Lisa Cuthbert - Ready to Unfold

Numery 1 i 2 do ostatniej chwili toczyły walkę o pozycję lidera.
Tuż za czołówką znalazła się również mocna grupa utworów, na które mam nadzieję, że będzie szansa zagłosować w fazie pucharowej.
Pozdrawiam :)
Łucek pisze:z tych 24 kawałków wybranie 11 stanowiło pasmo wyrzeczeń i nie lada sztukę, bo wszystkie są naprawdę genialne, dzięki wszystkim za nie :D :D :D (grupa pościgowa w losowej kolejności, czasem kawałek trafiał tam, bo znałem go już wcześniej):

1. Amuse me - Children
2. Piano Magic - You Can Never Get Lost (When You've Nowhere To Go)
3. Cisza Jak Ta - W Naszym Niebie
4. Sunset Rubdown - Black Swan
5. Xanadu - Wczorajsze Ślady
6. Lisa Cuthbert - Ready To Unfold
7. Strawberry fields - flow
8. I Am Kloot - Cuckoo
9. Gasmac Gilmore - ...And we dance
10. Archangelica - Light Transmission
11. Shivaree - Goodnight Moon

Fair To Midland - Dance of the Manatee
Blackmore's Night - Wish you Were Here
Ben Folds - Golden Slumbers
Kira Kira - Gremlin Holiday
Szela - Pani Pana Zabila
Tamara Kalinowska - Miejcie nadzieję
God's Favorite Drug - Marks in the Air
Lunatic Soul - The Final Truth
The Black Noodle Project - Hope
Rhapsody - Emerald Sword
Dom o Zielonych Progach - Zmartwychwstanie
Slowdive - When The Sun Hits
Radek Blues Band - Codzienni
iqh pisze:zagłosujmy:


1. Piano Magic - You Can Never Get Lost (When You've Nowhere To Go)
2. George Dorn Screams - Galway's Song
3. Kelly Jones - Jean
4. I Am Kloot - Cuckoo
5. Clan Zu - One Bedroom Apartment
6. Ride - Leave Them All Behind
7. Thomas Dybdahl - Everybody Knows
8. Morphine - You Speak My Language
9. Gavin Friday - Caruso
10. The Veils - Larkspur

11. Slowdive - When The Sun Hits

reszta najlepszych: Angelfish, Ben Folds, Gasmac Gilmore, Joe Anderson feat. Salma Hayek, Lunatic Soul, Siddharta, Tenacious D, The National
maarit pisze:Hej,
oddaję swoją jedenastkę. Wybór nie był łatwy, sama jestem zaskoczona tym, co wyszło po kilku przeszeregowaniach :)

1. Thomas Dybdahl - Everybody Knows
2. Piano Magic - You Can Never Get Lost (When You've Nowhere To Go)
3. The National - Slow Show
4. Kira Kira - Gremlin Holiday
5. Johnny Pearson and His Orchestra - Sleepy Shores
6. Anat Fort - Lullaby
7. KruK - Reality (It's A Foolish Cry)
8. Sami o Sobie - Gorączka w Muszynie
9. Pensive Iane -Take
10. Amuse me - Children
11. The Coral Sea - Your Prisons Are Home
Grycek pisze:1. Mangrove - Voyager
Piękna solówka, stary progowy klimat. Coś dokładnie dla mnia.

2. Piano Magic - You Can Never Get Lost (When You've Nowhere To Go)
Smutne, ale pełne magii. Będę musiał się zainteresować tym zespołem. Słyszałem ich na OFFie 2 lata temu

3. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
Bardzo podoba mi się to przeplatanie wokali.

4. Rodrigo Y Gabriela - One
Mistrzowie akustyków

5. Gracious! - The Dream
Lekko awangardowy stary prog. Na początku miał u mnie słabe noty Startując z oceny 3, skończył na ocenie 5.

6. The Butterfly Effect - 7 Days
Chwytliwy riff i wokal.

7. Haggard - Awaking The Centuries
Ten utwór nie powinien mi się podobać, a jednak. Patos, opera...

8. Pelican - City of Echoes
Zgrabny instrumental

9. Zacier - Żona przewrotna (Mądrość Syracha)
Dwa punkty za wywołanie u mnie dobrego humoru.

10. Atticus Fault - Little People
Patrz 6

11. Lunatic Soul - The Final Truth
Wyjątkowo zagłosowałem na utwór, który znałem, bo w przeciwnym wypadku Lunatic Soul by awansował tylko dzięki temu, że jest wcześniej w alfabecie.



Blisko:
Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
XIII. Století - Květy Zla
Dianoya - Severance
Rishloo - Zdzislaw
Szela - Pani pana zabiła
The Black Noodle Project - Hope
Clann Zú - One Bedroom Apartment


Znałem wcześniej:
Hipgnosis - Ummadellic
Tenacious D - Tribute
Lunatic Soul - The Final Truth
Fair To Midland - Dance of the Manatee
PaTToN pisze:1. Dom o zielonych progach - Zmartwychwstanie
2. Sami o sobie - Gorączka w Muszynie
3. Bez Jacka - Jaskółka
4. KruK - Reality
5. Rapsody of Fire - Emerald sword
6. Strawberry fields - Flow
7. Brand now - The quiet thing that no one ever know
8. Radek blues band - Codzienni
9. Xanadu - Codzienni
10. Lacrimosa - Ich werlasse heut' dein herz
11. Black label society - In this river
marsvolta pisze:Witam!

Przesyłam moje głosy na Naszą Listę 8:

1. Bon Iver - Skinny Love
2. At The Drive-In - One Armed Scissor
3. Graham Coxon - Tripping Over
4. Fanfarlo - Drowning Men
5. Morphine - You Speak My Language
6. Angelfish - King Of The World
7. The Butterfly Effect - 7 Days
8. Tenacious D - Tribute
9. Rodrigo Y Gabriela - One
10. Black Label Society - In This River
11. Fair To Midland - Dance of the Manatee
Artur pisze:1. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
Od pierwszego przesłuchania wiedziałem że to będzie mój numer jeden
2. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
Nie żebym był jakimś miłośnikiem tego typu utworów ale już od poczatku moj wybór polegał na dobraniu do tych dwóch pozostałych
3. Szela - Pani pana zabiła
Ta piosenka jest jak dobra opowieść, mój tata uwielbiał sobie takie śpiewać.
4. Phideaux - Formaldehyde
5. Toggi - I Built This House
6. Mangrove - Voyager
7. Believe - You & Me
8. Rhapsody Of Fire - Emerald Sword
9. Atticus Fault - Little People

Ta piosenka przypomina mi Congo Genesis jak zaczyna się najlepsze to sie kończy
10. Pensive lane - Take
11. Angelfish - King Of The World
kajman pisze:Tym razem w zasadzie bez komentarza, poza jednym, że w zasadzie poza miejscem 3 to raczej nic nie powinno dziwić:
1. Jefferson Airplane - White Rabbit
2. The Veils - Larkspur
3. Profanacja - Pielgrzym
4. Gracious! - The Dream
na wiki znalazłem bez The
5. Anat Fort - Lullaby
6. Jean Lubera & Piotr Nalepa - Czarno-czarny film
7. IQ - The Province
8. Haggard - Awaking The Centuries
9. Letargia - A Consciência do Sistema
10. Devil Doll - Dies Irae
11. Cloud Cult - May Your Hearts Stay Strong
12. Penumbra - The Last Bewitchment
Gary pisze:Cześć Grycku. Oto moje głosy:


1. The Veils - Larkspur
2. Gracious! - The Dream
3. Jefferson Airplane - White Rabbit
4. Ben Folds - Golden slumbers
5. Mangrove - Voyager
6. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
7. Idiot Flesh - Meditation
8. Bez Jacka - Jaskółka
9. Blackmore's Night - Wish you Were Here
10. Blind Ego - Black Despair

11. Sunset Rubdown - Black Swan


Pozdrawiam. :)
uzi pisze:hej:)
moje głosy na NL8:

01. Fanfarlo - Drowning Men
02. Gavin Friday - Caruso
03. Animal Collective - My Girls
04. Graham Coxon - Tripping Over
05. Gracious! - The Dream
06. George Dorn Screams - Galway's Song
07. Digit-All-Love - Candy Castle
08. Ben Folds - Golden slumbers
09. Late Of The Pier - Focker
10. Kaizers Orchestra - Enden av November
11. Jefferson Airplane - White Rabbit

pozdrawiam:)
neon.ka pisze:witaj Grycku,

układało się to i układało...
1. Pensive Lane - Take
brzmi mi bardzo Myslovitzowo, a to dobry znak akurat. brzmi mi z tych Myslovitzów, które wywołują u mnie dużo, dużo wspomnień.
2. Thomas Dybdahl - Everybody Knows
a w tym utworze słyszę z kolei Dave'a Gahana. ;-) tzn. kojarzy mi się z 'Miracles'...
3. Jean Lubera i Piotr Nalepa - Czarno-czarny film
no niestety mój wielki wielki przebój, piosenka bardzo dla mnie ważna, dopiero na miejscu trzecim... ale staram się jednak w tej naszej zabawie dawać pierwszeństwo utworom nieznanym mi wcześniej. tym razem dwa się wdarły wyżej. ale to trzecie miejsce to i tak jakby pierwsze.
4. Johnny Pearson And His Orchestra - Sleepy Shores
tego utworu pierwotnie nie było wśród 25 najbardziej się podobających utworów. choć oceny miał i tak niezłe. a potem się stało to, co się nie powinno było stać... i słyszy się ten utwór zupełnie inaczej. a oprócz tego, co sie w nim słyszy poza muzyką, to kilkakrotne dokładniejsze przesłuchania sprawiły, że polubiłam go bardzo także muzycznie... zawsze będzie mi sie kojarzył z Bodeczkiem...
5. The National - Slow Show
National kojarzył mi się nieźle, ale nie aż tak bardzo... ;-) a tu proszę.
6. Dianoya - Severance
Ten utwór poznałam trochę wcześniej w audycji Sebastiana, potem słyszałam na koncercie. no i nadal ma moc!!!
7. The Coral Sea - Your Prisons Are Home
8. Black Label Society - In This River
9. Archangelica - Light Transmission
10. Slowdive - When The Sun Hits
11. Ryszard Sowiński - Złodzieje choinek


a to najbliżsi przegrani... w kolejności mniej więcej takiej, ile im brakowało do pierwszej jedenastki:

Blackmore's Night - Wish You Were Here
Cisza Jak Ta - W naszym niebie
Ride - Leave Them All Behind
Escala - Chi Mai
Brand New - The Quiet Things That No One Ever Know
Kira Kira - Gremlin Holiday
Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
Ben Folds - Golden Slumbers
Lunatic Soul - The Final Truth
Blind Ego - Black Despair
Zacier - Zona przewrotna (Madrosc Syracha)
Sami o sobie - Gorączka w Muszynie
Szela - Pani Pana Zabila...
George Dorn Screams - Galway's Song
Kaizers Orchestra - Enden av November
Ałła Pugaczowa - Milion Roses
Believe - You & Me
Kelly Jones - Jean
Lost prophets - Shnobi Vs. Dragon Ninja
Sportfreunde Stiller - Siehst Du Das Genauso
Amuse me - Children
Vader - Sword of the Witcher
Cloud Cult - May Your Hearts Stay Strong

pozdrawiam serdecznie...
ciesząc się, że głosy Bodeczka bedą miały wpływ na układ pierwszej 64 która bedzie grała dalej. że jeszcze wciąż dzięki temu będzie z nami...
Marta
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Grycek »

ksch pisze:Cześć Grycku.
Edycja bardzo wyrównana, nie rzucił mi się na uszy jeden konkretny faworyt.
Moje głosy:

1. The Veils - Larkspur
To był jeden z moich pierwszych kandydatów do odrzutu. Przesłuchałem jednak jeszcze raz i dostał się trochę wyżej. Stopniowo zyskiwał w moich uszach, by w końcu zasiąść na samym szczycie.
2. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
Starałem się słuchać wszystkich utworów obiektywnie, chociaż nie zawsze się da... Utwór rewelacyjny.
3. Jazzkantine - Smoke On The Water
To zdecydowanie moje klimaty ;-)
4. I Am Kloot - Cuckoo
I Am Kloot znałem wcześniej tylko z nazwy... Już pora zabrać się za całą dyskografię.
5. Hipgnosis - Ummadellic
Mistrzostwo klimatu! Dlaczego tylko piąte miejsce...?
6. Devil Doll - Dies Irae
To od pierwszego przesłuchania był pewniak do 11-tki.
7. Korpiklaani - Vodka
Uwielbiam Korpiklaani! Tego nagrania jeszcze nie słyszałem, ale jest fantastyczne :lol:
8. Ben Folds - Golden Slumbers
Czarny koń zestawienia. Zdecydowanie.
9. Thomas Dybdahl - Everybody Knows
Bo bardzo lubię skandynawsko-islandzkie klimaty ;-)
10. Lunatic Soul - The Final Truth
Omijane przeze mnie nagranie z debiutu Mariusza Dudy... Dzięki NL odkryłem go na nowo - rewelacja!
11. Ride - Leave Them All Behind
A to nagranie polubiłem od pierwszego przesłuchania. Dziwne, że wylądowało dopiero na 11. miejscu.

czas trwania jedenastki: 99'59"
dwudziestkę uzupełniają:

12. Idiot Flesh - Meditation
13. IQ - The Province
14. Believe - You & Me
15. Zacier - Żona przewrotna (Mądrość Syracha)
16. Kelly Jones - Jean
17. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
18. Mangrove - Voyager
19. - Njujorkczipy
20. The Coral Sea - Your Prisons Are Home

Krzysiek


Martyr pisze:Cześć!
Dopiero przed chwilą zajrzałam z ciekawości czyje utwory załapały sie do mojej jedenastki. I tak, chciałabym podziekować iqh, jotemowi3 i bear'owi za odkrycie przede mną świetnych utworów z mojego podium głosowego :)
Oto jedenastka utworów, która najbardziej mi się spodobała:

1. - Njujorkczip
2. Escala - Chi Mai
3. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
4. Black Label Society - In This River
5. Brand New - The Quiet Things That No One Ever Know
6. Fair To Midland - Dance of the Manatee
7. Rhapsody Of Fire - Emerald Sword
8. Shivaree - Goodnight Moon
9. The National - Slow Show
10. Strawberry Fields - Flow
11. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores

Spróbuję wytypować zwycięzcę. Mam wrażenie, że będzie to Escala "Chi Mai". Czas pokaże czy sie mylę :)
Pozdrawiam.
Martyrka

dominik_fi pisze:Moja 15 NL

1. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
2. The Black Noodle Project - Hope
3. Sami o sobie - Gor¦ůczka w Muszynie
4. The Coral Sea - Your Prisons Are Home
5. korpiklaani - vodka
6. Blackmore's Night - Wish you Were Here
7. Letargia - A Consci+¬ncia do Sistema
8. Rhapsody - Emerald Sword
9. Szela - Pani Pana Zabila...
10. Urban Trad - Sanomi
11. Archangelica - Light Transmission
12. - Njujorkczip
13. Penumbra - The Last Bewitchment
14. strawberry fields - flow
15. The Butterfly Effect - 7 Days

Nie byłem w stanie zmniejszyć ilości do 11 i układałem kolejność z 15.

bear pisze:cześć Grycek,
to moje debiutanckie głosowanie, mam nadzieję że niczego nie pochrzaniłem.

Pierwsza jedenastka na mecz otwarcia:
1. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
Dziękuję Ci Bodeczku za ten cudny utwór, już zawsze słuchając go będę myślał o Tobie...
2. KruK - Reality (It's A Foolish Cry)
W Polsce też można grać hard-rocka na najwyższym poziomie. Jedna z najlepszych gitarowych solówek, jakie słyszałem w ostatnich latach w polskiej muzyce.
3. Escala - Chi Mai
Drugie największe odkrycie (KruKa znałem wcześniej). Znakomita interpretacja znanego tematu.
4. The Veils - Larkspur
Jeden z przebojów 2009 roku na mojej liście. I tyle chyba wystarczy.
5. Rodrigo Y Gabriela - One
...
6. George Dorn Screams - Galway's Song
Nie jestem na bieżąco z polską muzyką tzw. alternatywną, coś mnie od niej odpycha. Takie rzeczy uzmysławiają mi jednak, że od czasu do czasu warto się tej scenie uważniej przyjrzeć.
7. Bez Jacka - Jaskółka
8. Blackmore's Night - Wish you Were Here
9. Piano Magic - You Can Never Get Lost (When You've Nowhere To Go)
10. Believe - You & Me
11. Sami o sobie - Gorączka w Muszynie

ławka rezerwowych:
12. Korpiklaani - Vodka
13. Xanadu - Wczorajsze Ślady
14. Jefferson Airplane - White Rabbit
15. Dianoya - Severance
16. Phideaux - Formaldehyde
17. IQ - The Province
18. Rishloo - Zdzislaw

pojechali na turniej, nie zmieścili się do kadry meczowej:
19. XIII. Století - Květy Zla
20. Mangrove - Voyager
21. Thomas Dybdahl - Everybody Knows
22. Kira Kira - Gremlin Holiday
23. The Black Noodle Project - Hope

byli na zgrupowaniu, tuż przed turniejem zostali odesłani do domów:
24. The Coral Sea - Your Prisons Are Home
25. Ben Folds - Golden Slumbers
26. Lunatic Soul - The Final Truth
27. Dom o Zielonych Progach - Zmartwychwstanie
28. Devil Doll - Dies Irae
29. Cloud Cult - May Your Hearts Stay Strong
30. Archangelica - Light Transmission

pozdrawiam
bear

stavanger pisze:Witam

1. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
Jedyna piosenka z obecnej edycji. która była równocześnie na mojej liście.
W pierwszym etapie zgarnie sporo punktów, zobaczymy jak będzie sobie radzić później.

2. Tamara Kalinowska - Miejcie nadzieję
Największa niespodzianka tej edycji, piękny mocny głos.
Dzięki Gary

3. Xanadu - Wczorajsze Ślady
Według mnie jeden z głównych faworytów do zwycięstwa z polskich piosenek, no chyba, że Lunatic Soul ;-)

4. Dianoya - Severance
Kolejny pewniak, ćwierćfinał to absolutne minimum.

5. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
Rzutem na taśmę załapała się do NL i rzutem na taśmę wskoczyła do mojej "11" i to jak wysoko.

6. Gracious! - The Dream
"Co? 17 minut - posłucham pierwszych 4 i pójdzie w odstawkę tak jak Devil Doll" - pomyślałem na początku.
No i minęły 4 minuty, potem następne, następne i jeszcze następne... jak byłem w połowie, to już wiedziałem, że będzie na punktowanym miejscu.

7. Believe - You & Me
8. Dom o Zielonych Progach - Zmartwychwstanie
Kolejne dwie polskie piosenki, dobrze znany Believe i kompletnie nieznany mi Dom o Zielonych Progach.


9. maudlin of the Well - Clover Garland Island
Początkowo bardzo wysoko, potem spadek o kilka pozycji, ale te 2 punkciki mogą się przydać

10. Алла Пугачёва - Миллион Алых Роз
było po niemiecku, to dlaczego nie może być po rosyjsku ;-)
przypomina trochę "Jestem Twoim grzechem" Izy Trojanowskiej

11. Strajk - Rzeczy niemożliwe
Po dogrywce wygrał między innymi z:

12. Bez Jacka - Jaskółka
13. Atticus Fault - Little People
14. - Njujorkczip
15. Amuse Me - Children

zabrakło naprawdę niewielę (kolejność przypadkowa)

The Black Noodle Project - Hope
Samokhin Band - Wino To Dobre
Rishloo - Zdzislaw
Rhapsody Of Fire - Emerald Sword
Radek Blues Band - Codziennie
Lisa Cuthbert - Ready to Unfold
KruK - Reality (It's A Foolish Cry)
Escala - Chi Mai

Yacy pisze:witam!

no to chyba mi się udało ;-)

1. Escala - Chi Mai
2. Bill Callahan - Jim Cain
3. George Dorn Screams - Galway's Song
4. Shivaree - Goodnight Moon
5. - Njujorkczip
6. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
7. IQ - The Province
8. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
9. The National - Slow Show
10. Slowdive - When The Sun Hits
11. Xanadu - Wczorajsze Ślady

12. Angelfish - King Of The World
13. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
14. Zacier - Żona przewrotna (Mądrość Syracha)
15. Sami o sobie - Gorączka w Muszynie
16. The Coral Sea - Your Prisons Are Home
17. Blind Ego - Black Despair
18. I Am Kloot - Cuckoo
19. Lisa Cuthbert - Ready to Unfold
20. Hipgnosis - Ummadellic
21. Digit-All-Love - Candy Castle
22. Blackmore's Night - Wish you Were Here

Kilka słów…

Nr 1 i 9 to pewniacy do “10” od pierwszego przesłuchania. Nr 1 nawet już od przeczytania propozycji ;-) Pozostałe podium to utwory, które znałem i nie mogłem ich umieścić niżej ... mają całkiem fajną płytkę ;-) – polecam!!!
Skład „oczka” miałem już dwa tygodnie temu... Jednak potem z miejsca 22-28 wskoczył do top10 jeden utwór... Jest to niestety SLEEPY SHORES :-( Przez kilka dni słuchałem go z taką częstotliwością, że wskoczyła aż na 6 miejsce! Inna propozycja Bodeczka, była na 4-5 prawie od początku... Już nawet chciałem Go zapytać o ten utwór i wykonawcę w czasie Zlotu, bo w top10 jest mi najmniej znany, ale nie chciałem się zdradzić...

Co może wygrać? Od początku typowałem Dianoya – Severance lub The Veils – Larkspur, ale duże szanse ma Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores – niestety :-(

Pozdrawiam
Yacy

Kaczy1993 pisze:1. Zacier - Żona przewrotna (Mądrość Syracha)
2. Haggard - Awaking The Centuries
3. Zebrahead - Falling Apart
4. Slowdive - When The Sun Hits
5. Ride - Leave Them All Behind
6. Pensive Iane - Take
7. Morphine - You Speak My Language
8. Rishloo - Zdzislaw
9. Rhapsody - Emerald Sword
10.Pelican - City Of Echoes
11.Mangrove - Voyager

abd3mz pisze:hej.

1. Jean Lubera i Piotr Nalepa - Czarno-czarny film
2. Idiot Flesh - Meditation
3. Centipede - Septober Energy - Part 1
4. Gracious! - The Dream
5. The Veils - Larkspur
6. Tamara Kalinowska - Miejcie nadzieję
7. Cloud Cult - May Your Hearts Stay Strong
8. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
9. Bez Jacka - Jaskółka
10. Joe Anderson feat. Salma Hayek - Happiness is a warm gun
11. Jefferson Airplane - White Rabbit

12. Devil Doll - Dies Irae
13. Kira Kira - Gremlin Holiday

Myślałem, że będzie gorzej ale tylko 6 z 11 utworów znałem wcześniej. Lider konkurencji nie miał, ale nic dziwnego bo niewiele jest nagrań w tym wieku, które by go pokonały. Przed chwilą pisałem, że tylko 6 z 11 utworów znałem wcześniej, ale teraz widzę że dopełnienie podium było u mnie w kolejce do zapoznania, więc w następnej edycji NL pewnie już bym je znał. Świetnie nagrania, oba mają coś z awangardy. Na czwartym miejscu pierwsze wielkie odkrycie - zespół Gracious! ze świetnym utworem. Myślę, że wiele osób będzie pisał o "Hey Jude", więc ja sobie daruję. ;-) Piąte miejsce zajmuje najbardziej doorsowe nagranie ostatnich miesięcy, utwór który był u mnie raz na pierwszym miejscu - The Veils - Larkspur. Polskie utwory poradziły sobie tym razem trochę słabiej, ale na szczęście znalazła się taka Tamara. Dzięki Gary.

Sebastian

ku3a pisze:Gdy rozmawialiśmy na samym początku zlotu, mówiłem, że zostało mi 14 utworów. Później sprawdziłem, że w tej czternastce są 2 utwory Bodeczka... Tak wyszło. Ale w tygodniu pozlotowym kilka razy usłyszałem trzeci utwór przez niego zgłoszony i tak zaczął działać, że nie widziałem możliwość, by nie włączyć go do ostatecznej rozgrywki, tym bardziej, że wyniki nie były jeszcze gotowe. I na pewno bez tych ostatnich emocji moja kolejność wyglądałaby inaczej. A tak to wygląda tak:
1. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
2. Tenacious D - Tribute
3. Cloud Cult - May Your Hearts Stay Strong
4. The Veils - Larkspur
5. Korpiklaani - Vodka
6. Kelly Jones - Jean
7. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
8. Vader - Sword of the witcher
9. Rodrigo Y Gabriela - One
10. Shivaree - Goodnight Moon
11. XIII. Století - Květy Zla
A na ławce rezerwowych: Lost Prophets, Joe Anderson feat. Salma Hayek, Gavin Friday, Jean Lubera i Piotr Nalepa.

Kuba.

Adameks pisze:1. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
2. KruK - Reality (It's A Foolish Cry)
3. Cloud Cult - May Your Hearts Stay Strong
4. Lunatic Soul - The Final Truth
5. IQ - The Province
6. Radek Blues Band - Codzienni
7. Anat Fort - Lullaby
8. maudlin of the Well - Clover Garland Island
9. Gracious! - The Dream
10. Piano Magic - You Can Never Get Lost (When You've Nowhere To Go)
11. The Butterfly Effect - 7 Days

Kertoip pisze:Dziń dybry.

Oj, ciężko było wybrać te najlepsiejsze kawałki ale jakoś się udało. Ostatnie 2 tygodnie chyba nie słuchałem tych kawałków w ogóle więc wyniki się trochę pozmieniały od pierwszego nasłcuhu ale to bardzo nieznacznie.
Co ciekawe, interesujący przypadek się zdarzył gdyż 1., 2. i 4. miejsce należy do tych samych osób jak w edycji poprzedniej...

Proszem bardzo:

01. Dianoya - Severance
02. The Veils - Larkspur
03. I Am Kloot - Cuckoo
04. Cloud Cult - May Your Hearts Stay Strong
05. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
06. Believe - You & Me
07. Gracious! - The Dream
08. Zacier - Żona przewrotna (Mądrość Syracha)
09. Bez Jacka - Jaskółka
10. Rodrigo Y Gabriela - One

11. Lunatic Soul - The Final Truth

***
12. Piano Magic - You Can Never Get Lost (When You've Nowhere To Go)
13. Rishloo - Zdzislaw
14. Fanfarlo - Drowning Men
15. maudlin of the Well - Clover Garland Island
16. The Coral Sea - Your Prisons Are Home
17. Jean Lubera i Piotr Nalepa - Czarno-czarny film
18. Hipgnosis - Ummadellic
19. Centipede - Septober Energy - Part 1

20. Jefferson Airplane - White Rabbit
21. Tenacious D - Tribute
22. Devil Doll - Dies Irae
23. IQ - The Province
24. Clann Zú - One Bedroom Apartment
25. Kaizers Orchestra - Enden av November

Perdecznie sozdrawiam,
P.

Yoda pisze:1. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
2. Devil Doll - Dies Irae
3. Mangrove - Voyager
4. XIII. Století - Květy Zla
5. Strawberry Fields - Flow
6. Blackmore's Night - Wish you Were Here
7. The Black Noodle Project - Hope
8. Szela - Pani pana zabiła
9. Rodrigo Y Gabriela - One
10. Sunset Rubdown - Black Swan
11. Vader - Sword of the witcher

Aro pisze:Dzis tylko wystaczy na głosy. ogólnie powiem tylko że o punktowane miejsca walczyło łacznie 22 utwory . Miejsca 23-30 na niezłym poziomie nie przeszły 4 rundy.

1. Idiot Flesh - Meditation
2. Rodrigo Y Gabriela - One
3. Jean Lubera i Piotr Nalepa - Czarno-czarny film
4. Escala - Chi Mai
5. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
6. Gracious! - The Dream
7. Fair To Midland - Dance of the Manatee
8. Bez Jacka - Jaskółka
9. maudlin of the Well - Clover Garland Island
10. Gasmac Gilmore - ... And We Dance
11. Dianoya – Severance


12. Cloud Cult - May Your Hearts Stay Strong
13. I Am Kloot - Cuckoo
14. Clann Zú - One Bedroom Apartment
15. Ryszard Sowiński - Złodzieje choinek
16. Mangrove - Voyager
17. Centipede - Septober Energy - Part 1
18. Sami o sobie - Gorączka w Muszynie
19. Joe Anderson feat. Salma Hayek - Happiness is a warm gun
20. Blind Ego - Black Despair
21. XIII. Století - Květy Zla
22. Zacier - Żona przewrotna (Mądrość Syracha)

23. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
24. Dom o Zielonych Progach - Zmartwychwstanie
25. Devil Doll - Dies Irae
26. Hipgnosis - Ummadellic
27. Tamara Kalinowska - Miejcie nadzieję
28. Lunatic Soul - The Final Truth
29. Amuse Me - Children
30. The Butterfly Effect - 7 Days

adr pisze:1. Animal Collective - My Girls
2. Tenacious D - Tribute
3. Cloud Cult - May Your Hearts Stay Strong
4. The National - Slow Show
5. Siddharta - Napoj
6. Kabaret Neo-Nówka - Bociany
7. Rodrigo Y Gabriela - One
8. Jefferson Airplane - White Rabbit
9. Sportfreunde Stiller - Siehst Du Das Genauso?
10. Archangelica - Light Transmission
11. Fair To Midland - Dance of the Manatee

Miszon pisze:Tytuł: Nasza Lista 8
Grycek pisze:
Miszon pisze:Ja zdążyłem,ale że z komórki wysłałem głosy,to nie wiem czy format dobry.

Nic do mnie nie dotarło.

No to teraz z kompa szybka poprawka. Zdążę?

1. The Veils - Larkspur
2. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
3. Sami o Sobie - Gorączka w Muszynie
4. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy shores
5. Dianoya - Severance
6. Archangelica - Light transmission
7. Clann Zu - One bedroom apartment
8. Thomas Dybdahl - Everybody knows
9. Rishloo - Zdzislaw
10. Cloud Cult - May your hearts stay strong
11. Devil Doll - Dies irae

12. XIII Stoleti - Kvity zla
13. Piano Magic - You can never get lost (when you've nowhere to go)

Komentarz może później, bo jest już 22.
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Kertoip »

Gratulacje dla beara. :)
Wyników nie będę komentował bo mi się nie chce zasadniczo. Zresztą, komentowałem w trakcie trwania konkursu. Powiem tyle: jedynymi plusami są: Lacrimosa, Veils, Piano i Believe w 10. Reszta, począwszy od niskiej pozycji Dianoyi, Klootów i Cloud Cult, przez słaby występ moich utworów, słabo. Mimo to zabawa była fajna i ciekawa. Zresztą, jak zwykle. ;)
Dzięki za zabawę i za to że poznałem Dianoyę, Klooty, Cloud Cult, Believe i Piano Magic. ;)
Awatar użytkownika
tsch
Posty: 2560
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 7:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasza Lista 8

Post autor: tsch »

Ciekawostka:
Jak wyglądały u mnie odrzuty?

I runda:

I Am Kloot - Cuckoo
The National - Slow Show
Fair To Midland - Dance of the Manatee
Believe - You & Me
Korpiklaani - Vodka
Rhapsody - Emerald Sword
Jazzkantine - Smoke On The Water
Lunatic Soul - The Final Truth
The Black Noodle Project - Hope
Gracious! - The Dream
God's Favorite Drug - Marks in the Air
Devil Doll - Dies Irae
maudlin of the Well - Clover Garland Island
Pelican - City of Echoes
Graham Coxon - Tripping Over
Vader - Sword of the witcher
Ben Folds - Golden slumbers
Kelly Jones - Jean
George Dorn Screams - Galway's Song
Lostprophets - Shnobi Vs. Dragon Ninja
Morphine - You Speak My Language
Siddharta - Napoj
Zacier - Żona przewrotna (Mądrość Syracha)
Szela - Pani pana zabiła
Animal Collective - My Girls
Ride - Leave Them All Behind
XIII. Století - Květy Zla
Centipede - Septober Energy - Part 1
Idiot Flesh - Meditation
Tenacious D - Tribute
Cloud Cult - May Your Hearts Stay Strong
Atticus Fault - Little People
- Njujorkczipy
The Coral Sea - Your Prisons Are Home
Xanadu - Wczorajsze Ślady
Letargia - A Consciencia do Sistema
Palm Desert - 10 000 Miles Away
Black Label Society - In This River
Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
Shivaree - Goodnight Moon
Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
Thomas Dybdahl - Everybody Knows
IQ - The Province
KruK - Reality (It's A Foolish Cry)
The Veils - Larkspur
Sunset Rubdown - Black Swan
Mangrove - Voyager
Blind Ego - Black Despair
Dianoya - Severance
Hipgnosis - Ummadellic

II runda:

I Am Kloot - Cuckoo
Fair To Midland - Dance of the Manatee
Korpiklaani - Vodka
Believe - You & Me
Jazzkantine - Smoke On The Water
Lunatic Soul - The Final Truth
The Black Noodle Project - Hope
Pelican - City of Echoes
Devil Doll - Dies Irae
Ben Folds - Golden slumbers
George Dorn Screams - Galway's Song
Kelly Jones - Jean
Zacier - Żona przewrotna (Mądrość Syracha)
Ride - Leave Them All Behind
XIII. Století - Květy Zla
Centipede - Septober Energy - Part 1
Idiot Flesh - Meditation
Cloud Cult - May Your Hearts Stay Strong
Gracious! - The Dream
- Njujorkczipy
The Coral Sea - Your Prisons Are Home
Xanadu - Wczorajsze Ślady
Palm Desert - 10 000 Miles Away
Black Label Society - In This River
Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
Shivaree - Goodnight Moon
Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
Thomas Dybdahl - Everybody Knows
IQ - The Province
The Veils - Larkspur
Mangrove - Voyager
Blind Ego - Black Despair
Hipgnosis - Ummadellic


III runda:

I Am Kloot - Cuckoo
Korpiklaani - Vodka
Believe - You & Me
Jazzkantine - Smoke On The Water
Lunatic Soul - The Final Truth
Devil Doll - Dies Irae
Ben Folds - Golden slumbers
Zacier - Żona przewrotna (Mądrość Syracha)
Ride - Leave Them All Behind
Idiot Flesh - Meditation
Kelly Jones - Jean
- Njujorkczipy
The Coral Sea - Your Prisons Are Home
Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
Thomas Dybdahl - Everybody Knows
IQ - The Province
The Veils - Larkspur
Mangrove - Voyager
Blind Ego - Black Despair
Hipgnosis - Ummadellic


IV runda:

Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
Jazzkantine - Smoke On The Water
Hipgnosis - Ummadellic
Lunatic Soul - The Final Truth
The Veils - Larkspur
IQ - The Province
The Coral Sea - Your Prisons Are Home
Ride - Leave Them All Behind
Idiot Flesh - Meditation
Devil Doll - Dies Irae
I Am Kloot - Cuckoo
Korpiklaani - Vodka
Believe - You & Me
Ben Folds - Golden slumbers


A łączny czas trwania mojej 11-tki to... równiutko 100 minut bez sekundy :-)
Awatar użytkownika
stavanger
Posty: 3398
Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
Lokalizacja: Poznań

Re: Nasza Lista 8

Post autor: stavanger »

chyba pobiłem rekord 83,67 8)
Awatar użytkownika
iqh
Posty: 781
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Tychovia/Cracovia

Re: Nasza Lista 8

Post autor: iqh »

martyr pisze:I tak, chciałabym podziekować iqh
Cała przyjemność po mojej stronie, Panienko.
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Grycek »

1/32 finału
Gary pisze:Tytuł: Nasza Lista 8


Moje głosy:

1. Pensive lane - take
2. Thomas Dybdahl - Everybody Knows
3. Anat Fort - Lullaby
4. Dom o Zielonych Progach - Zmartwychwstanie
5. Tenacious D - Tribute
6. Gracious! - The Dream
7. ---------------------------------------------------
8. Ben Folds - Golden slumbers
9. Bez Jacka - Jaskółka
10. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
11. Jean Lubera i Piotr Nalepa - Czarno-czarny film
12. Blackmore's Night - Wish you Were Here
13. Rodrigo Y Gabriela - One
14. Escala - Chi Mai
15. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
16. Clann Zú - One Bedroom Apartment
17. Cloud Cult - May Your Hearts Stay Strong
18. Dianoya - Severance
19. Fair To Midland - Dance of the Manatee
20. Rhapsody Of Fire - Emerald Sword
21. Mangrove - Voyager
22. The Black Noodle Project - Hope
23. Idiot Flesh - Meditation
24. Rishloo - Zdzislaw
25. Korpiklaani - Vodka
26. IQ - The Province
27. Jefferson Airplane - White Rabbit
28. Kelly Jones - Jean
29. KruK - Reality (It's A Foolish Cry)
30. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
31. Morphine - You Speak My Language
32. The Veils - Larkspur
tadzio3 pisze:1. Pensive lane - take
2. Amuse Me - Children
3. The National - Slow Show
4. Dom o Zielonych Progach - Zmartwychwstanie
5. Archangelica - Light Transmission
6. Gracious! - The Dream
7. -
8. Ben Folds - Golden slumbers
9. Bez Jacka - Jaskółka
10. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
11. Black Label Society - In This River
12. -
13. Rodrigo Y Gabriela - One
14. Escala - Chi Mai
15. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
16. Piano Magic - You Can Never Get Lost (When You've Nowhere To Go)
17. The Coral Sea - Your Prisons Are Home
18. Shivaree - Goodnight Moon
19. Fair To Midland - Dance of the Manatee
20. Rhapsody Of Fire - Emerald Sword
21. Mangrove - Voyager
22. The Black Noodle Project - Hope
23. Idiot Flesh - Meditation
24. Haggard - Awaking The Centuries
25. -
26. Strawberry Fields - Flow
27. Xanadu - Wczorajsze Ślady
28. Kelly Jones - Jean
29. KruK - Reality (It's A Foolish Cry)
30. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
31. Sami o sobie - Gorączka w Muszynie
32. Slowdive - When The Sun Hits
abd3mz pisze:hej.

1. Pensive lane - take
2. Thomas Dybdahl - Everybody Knows
po dogrywce.
3. Anat Fort - Lullaby
po przypomnieniu.
4. Dom o Zielonych Progach - Zmartwychwstanie
5. Tenacious D - Tribute
po dogrywce.
6. Gracious! - The Dream
7. Tamara Kalinowska - Miejcie nadzieję
8. Devil Doll - Dies Irae
szkoda przeciwnika.
9. Bez Jacka - Jaskółka
szkoda mi przeciwnika.
10. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
po dogrywce.
11. Jean Lubera i Piotr Nalepa - Czarno-czarny film
12. Blackmore's Night - Wish you Were Here
po dogrywce.
13. Rodrigo Y Gabriela - One
właściwie to mi obojętnie.
14. Escala - Chi Mai
z jakiego to jest filmu?
15. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
szkoda mi przeciwnika.
16. Clann Zú - One Bedroom Apartment
po dogrywce.
17. Cloud Cult - May Your Hearts Stay Strong
18. nie mogę.
19. Fair To Midland - Dance of the Manatee
20. Rhapsody Of Fire - Emerald Sword
po przypomnieniu.
21. Mangrove - Voyager
po przypomnieniu przeciwnika.
22. obojętnie.
23. Idiot Flesh - Meditation
szkoda mi przeciwnika.
24. Rishloo - Zdzislaw
po przypomnieniu przeciwnika.
25. Korpiklaani - Vodka
tak naprawdę to wolę tego ptaszka niż Vodkę. ;-)
26. IQ - The Province
27. Jefferson Airplane - White Rabbit
28. Kelly Jones - Jean
29. KruK - Reality (It's A Foolish Cry)
30. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
31. nie mogę
32. The Veils - Larkspur

Sebastian

krzysiek83 pisze:Hej, bez zbędnych komentarzy wysyłam głosy:
1. - Njujorkczipy
2. Amuse Me - Children
3. Anat Fort - Lullaby
4. Dom o Zielonych Progach - Zmartwychwstanie
5. Archangelica - Light Transmission
6. At The Drive-In - One Armed Scissor
7. Tamara Kalinowska - Miejcie nadzieję
8. -
9. Bez Jacka - Jaskółka
10. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
11. Jean Lubera i Piotr Nalepa - Czarno-czarny film
12. XIII. Století - Květy Zla
13. Rodrigo Y Gabriela - One
14. Escala - Chi Mai
15. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
16. Piano Magic - You Can Never Get Lost (When You've Nowhere To Go)
17. The Coral Sea - Your Prisons Are Home
18. Dianoya - Severance
19. Siddharta - Napoj
20. Rhapsody Of Fire - Emerald Sword
21. Mangrove - Voyager
22. The Black Noodle Project - Hope
23. Idiot Flesh - Meditation
24. Haggard - Awaking The Centuries
25. Korpiklaani - Vodka
26. IQ - The Province
27. -
28. -
29. KruK - Reality (It's A Foolish Cry)
30. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
31. Sami o sobie - Gorączka w Muszynie
32. Slowdive - When The Sun Hits

Pozdrawiam!


Łucek pisze:1. ---
2. Amuse Me - Children
3. ---
4. Dom o Zielonych Progach - Zmartwychwstanie
5. Archangelica - Light Transmission
6. At The Drive-In - One Armed Scissor
7. Tamara Kalinowska - Miejcie nadzieję
8. Ben Folds - Golden slumbers
9. Bez Jacka - Jaskółka
10. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
11. Black Label Society - In This River
12. Blackmore's Night - Wish you Were Here
13. Rodrigo Y Gabriela - One
14. Escala - Chi Mai
15. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
16. Piano Magic - You Can Never Get Lost (When You've Nowhere To Go)
17. ---
18. Shivaree - Goodnight Moon
19. ---
20. Rhapsody Of Fire - Emerald Sword
21. Mangrove - Voyager
22.. The Black Noodle Project - Hope
23. Graham Coxon - Tripping Over
24. Haggard - Awaking The Centuries
25. I Am Kloot - Cuckoo
26. Strawberry Fields - Flow
27. Xanadu - Wczorajsze Ślady
28. Szela - Pani pana zabiła
29. Ride - Leave Them All Behind
30. The Butterfly Effect - 7 Days
31. Sami o sobie - Gorączka w Muszynie
32. Slowdive - When The Sun Hits

ksch pisze:1. - Njujorkczipy
2. Thomas Dybdahl - Everybody Knows
3. The National - Slow Show
4. Animal Collective - My Girls
5. nie mogę
6. Gracious! - The Dream
7. Believe - You & Me
8. Ben Folds - Golden slumbers
9. Zacier - Żona przewrotna (Mądrość Syracha)
10. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
11. Black Label Society - In This River
12. XIII. Století - Květy Zla
13. Bon Iver - Skinny Love
14. Brand New - The Quiet Things That No One Ever Know
15. Lunatic Soul - The Final Truth
16. Piano Magic - You Can Never Get Lost (When You've Nowhere To Go)
17. The Coral Sea - Your Prisons Are Home
18. Shivaree - Goodnight Moon
19. Fair To Midland - Dance of the Manatee
20. Fanfarlo - Drowning Men
21. Mangrove - Voyager
22. The Black Noodle Project - Hope
23. Idiot Flesh - Meditation
24. Rishloo - Zdzislaw
25. Korpiklaani - Vodka
26. IQ - The Province
27. Xanadu - Wczorajsze Ślady
28. Kelly Jones - Jean
29. Ride - Leave Them All Behind
30. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
31. Morphine - You Speak My Language
32. The Veils - Larkspur


kajman pisze:1. Pensive lane - take
2. Thomas Dybdahl - Everybody Knows
3. Anat Fort - Lullaby
4. Dom o Zielonych Progach - Zmartwychwstanie
5. Tenacious D - Tribute
6. Gracious! - The Dream
7. Tamara Kalinowska - Miejcie nadzieję
8. Devil Doll - Dies Irae
9. brak
10. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
11. Jean Lubera i Piotr Nalepa - Czarno-czarny film
12. Blackmore's Night - Wish you Were Here
13. Bon Iver - Skinny Love
14. Escala - Chi Mai
15. Lunatic Soul - The Final Truth
16. Clann Zú - One Bedroom Apartment
17. Cloud Cult - May Your Hearts Stay Strong
18. Dianoya - Severance
19. Fair To Midland - Dance of the Manatee
20. Rhapsody Of Fire - Emerald Sword
21. Mangrove - Voyager
22. The Black Noodle Project - Hope
23. brak
24. Haggard - Awaking The Centuries
25. I Am Kloot - Cuckoo
26. IQ - The Province
27. Jefferson Airplane - White Rabbit
28. Kelly Jones - Jean
29. KruK - Reality (It's A Foolish Cry)
30. The Butterfly Effect - 7 Days
31. Morphine - You Speak My Language
32. The Veils - Larkspur


iqh pisze:1. --
2. Thomas Dybdahl - Everybody Knows
3. The National - Slow Show
4. Animal Collective - My Girls
5. Tenacious D - Tribute
6. At The Drive-In - One Armed Scissor
7. Believe - You & Me
8. Ben Folds - Golden slumbers
9. Zacier - Żona przewrotna (Mądrość Syracha)
10. Bill Callahan - Jim Cain
11. Jean Lubera i Piotr Nalepa - Czarno-czarny film
12. XIII. Století - Květy Zla
13. Bon Iver - Skinny Love
14. Escala - Chi Mai
15. Lunatic Soul - The Final Truth
16. Piano Magic - You Can Never Get Lost (When You've Nowhere To Go)
17. --
18. Shivaree - Goodnight Moon
19. Siddharta - Napoj
20. Fanfarlo - Drowning Men
21. Gavin Friday - Caruso
22. George Dorn Screams - Galway's Song
23. Graham Coxon - Tripping Over
24. Haggard - Awaking The Centuries
25. I Am Kloot - Cuckoo
26. Strawberry Fields - Flow
27. Xanadu - Wczorajsze Ślady
28. Kelly Jones - Jean
29. Ride - Leave Them All Behind
30. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
31. Morphine - You Speak My Language
32. The Veils - Larkspur

Aro pisze:moje typy w I rundzie pucharowej :

1. - Njujorkczipy
2. Thomas Dybdahl - Everybody Knows
3. The National - Slow Show
4. Dom o Zielonych Progach - Zmartwychwstanie
5. Tenacious D - Tribute
6. Gracious! - The Dream
7. Tamara Kalinowska - Miejcie nadzieję
8. Devil Doll - Dies Irae
9. Bez Jacka - Jaskółka
10. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
11. Lubera i Piotr Nalepa - Czarno-czarny film
12. Blackmore's Night - Wish you Were Here
13. Rodrigo Y Gabriela - One
14. Escala - Chi Mai
15. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
16. Clann Zú - One Bedroom Apartment
17. Cloud Cult - May Your Hearts Stay Strong
18. Dianoya - Severance
19. Fair To Midland - Dance of the Manatee
20. Fanfarlo - Drowning Men
21. Mangrove - Voyager
22. The Black Noodle Project - Hope
23. Idiot Flesh - Meditation
24. -----------
25. I Am Kloot - Cuckoo
26. -----------
27. Xanadu - Wczorajsze Ślady
28. Szela - Pani pana zabiła
29. ------------
30. The Butterfly Effect - 7 Days
31. Sami o sobie - Gorączka w Muszynie
32. ------------

Nivo pisze:1. Pensive lane - take
2. Amuse Me - Children
3. Anat Fort - Lullaby
4. Dom o Zielonych Progach - Zmartwychwstanie
5. Archangelica - Light Transmission
6. Gracious! - The Dream
7. Believe - You & Me
8. Ben Folds - Golden Slumbers
9. Zacier - Żona przewrotna (mądrość Syracha)
10. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
11. Jean Lubera i Piotr Nalepa - Czarno-czarny film
12. XIII. Století - Květy Zla
13. Rodrigo y Gabriela - One
14. Escala - Chi Mai
15. Lunatic Soul - The Final Truth
16. Piano Magic - You Can Never Get Lost (When You've Nowhere To Go)
17. The Coral Sea - Your Prisons Are Home
18. Dianoya - Severance
19. Siddharta - Napoj
zdecydowanie najtrudniejsza do rozstrzygnięcia para... pomimo, że oba utwory z mojej 11
20. Fanfarlo - Drowning Men
21. Mangrove - Voyager
22. George Dorn Screams - Galway's Song
23. Idiot Flesh - Meditation
24. Rishloo - Zdzislaw
25. I am Kloot - Cuckoo
26. IQ - The Province
27. Xanadu - Wczorajsze ślady
28. Kelly Jones - Jean
29. Ride - Leave Them All Behind
30. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
32. The Veils - Larkspur

1 wstrzymanie

neon.ka pisze:hej,
oto moje głosy:

1. Pensive lane - take
2. Thomas Dybdahl - Everybody Knows
3. The National - Slow Show
4. Dom o Zielonych Progach - Zmartwychwstanie
5. Archangelica - Light Transmission
6. At The Drive-In - One Armed Scissor
7. Believe - You & Me
8. Ben Folds - Golden slumbers
9. Zacier - Żona przewrotna (Mądrość Syracha)
10. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
w tej parze jest co prawda moja propozycja,ale ja glosuję przeciwko niej tym razem...
11. Jean Lubera i Piotr Nalepa - Czarno-czarny film
12. Blackmore's Night - Wish you Were Here
13. Rodrigo Y Gabriela - One
14. Brand New - The Quiet Things That No One Ever Know
postawię jednak na melodię zupełnie mi wcześniej nieznaną, bo choć obydwa utwory były u mnie bardzo blisko siebie w rankingu, to Chi Mai znałam już w wersji Ennio Morricone więc nie było to dla mnie zupełnie nowe odkrycie...
15. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
16. Piano Magic - You Can Never Get Lost (When You've Nowhere To Go)
17. The Coral Sea - Your Prisons Are Home
18. Dianoya - Severance
19. Siddharta - Napoj
20. Fanfarlo - Drowning Men
21. Gavin Friday - Caruso
22. George Dorn Screams - Galway's Song
23. - nie mogę
24. Rishloo - Zdzislaw
25. I Am Kloot - Cuckoo
26. Strawberry Fields - Flow
27. Xanadu - Wczorajsze Ślady
28. Szela - Pani pana zabiła
29. Ride - Leave Them All Behind
30. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
31. Sami o sobie - Gorączka w Muszynie
32. Slowdive - When The Sun Hits

pozdrawiam,
Marta


uzi pisze:halo, to ja. a to moje głosy:

1. Pensive lane - take
2. Thomas Dybdahl - Everybody Knows
4. Animal Collective - My Girls
5. Archangelica - Light Transmission
6. Gracious! - The Dream
7. Tamara Kalinowska - Miejcie nadzieję
8. Ben Folds - Golden slumbers
9. Zacier - Żona przewrotna (Mądrość Syracha)
10. Bill Callahan - Jim Cain
11. Jean Lubera i Piotr Nalepa - Czarno-czarny film
12. Blackmore's Night - Wish you Were Here
13. Rodrigo Y Gabriela - One
14. Brand New - The Quiet Things That No One Ever Know
15. Lunatic Soul - The Final Truth
17. The Coral Sea - Your Prisons Are Home
18. Shivaree - Goodnight Moon
19. Fair To Midland - Dance of the Manatee
20. Fanfarlo - Drowning Men
21. Gavin Friday - Caruso
22. George Dorn Screams - Galway's Song
23. Graham Coxon - Tripping Over
24. Rishloo - Zdzislaw
26. IQ - The Province
27. Jefferson Airplane - White Rabbit
28. Kelly Jones - Jean
29. Ride - Leave Them All Behind
30. The Butterfly Effect - 7 Days
31. Sami o sobie - Gorączka w Muszynie
32. The Veils - Larkspur

pozdrawiam.


Artur pisze:1. Pensive lane - take
2.
3. The National - Slow Show
4. Dom o Zielonych Progach - Zmartwychwstanie
5. Archangelica - Light Transmission
6. At The Drive-In - One Armed Scissor
7. Believe - You & Me
8. Ben Folds - Golden slumbers
9. Zacier - Żona przewrotna (Mądrość Syracha)
10. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
11. Jean Lubera i Piotr Nalepa - Czarno-czarny film
12. XIII. Století - Květy Zla
13. Bon Iver - Skinny Love
14. Brand New - The Quiet Things That No One Ever Know
15. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
16. Piano Magic - You Can Never Get Lost (When You've Nowhere To Go)
17. The Coral Sea - Your Prisons Are Home
18. Dianoya - Severance
19. Fair To Midland - Dance of the Manatee
20. Rhapsody Of Fire - Emerald Sword
21. Mangrove - Voyager
22. The Black Noodle Project - Hope
23. Idiot Flesh - Meditation
24. Haggard - Awaking The Centuries
25. I Am Kloot - Cuckoo
26. IQ - The Province
27. Xanadu - Wczorajsze Ślady
28. Szela - Pani pana zabiła
29. KruK - Reality (It's A Foolish Cry)
30. The Butterfly Effect - 7 Days
31. Morphine - You Speak My Language
32. Slowdive - When The Sun Hits
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Grycek »

Yacy pisze:witam!

moje typy:

1. - Njujorkczipy
2. ;-)
3. The National - Slow Show
4. Dom o Zielonych Progach - Zmartwychwstanie
5. Archangelica - Light Transmission
6. Gracious! - The Dream
7. Believe - You & Me
8. Ben Folds - Golden slumbers
9. Bez Jacka - Jaskółka
10. Bill Callahan - Jim Cain
11. Black Label Society - In This River
12. Blackmore's Night - Wish you Were Here
13. Bon Iver - Skinny Love
14. Escala - Chi Mai
15. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
16. Piano Magic - You Can Never Get Lost (When You've Nowhere To Go)
17. The Coral Sea - Your Prisons Are Home
18. Shivaree - Goodnight Moon
19. ;-)
20. Fanfarlo - Drowning Men
21. Mangrove - Voyager
22. George Dorn Screams - Galway's Song
23. Idiot Flesh - Meditation
24. Rishloo - Zdzislaw
25. I Am Kloot - Cuckoo
26. ;-)
27. Xanadu - Wczorajsze Ślady
28. Kelly Jones - Jean
29. KruK - Reality (It's A Foolish Cry)
30. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
31. Sami o sobie - Gorączka w Muszynie
32. Slowdive - When The Sun Hits

pozdrawiam
Yacy

ku3a pisze:1. - Njujorkczipy
2. Amuse Me - Children
3. The National - Slow Show
4. wstrzymuję się
5. Tenacious D - Tribute
6. At The Drive-In - One Armed Scissor
7. Believe - You & Me
8. wstrzymuję się
9. wstrzymuję się
10. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
11. Jean Lubera i Piotr Nalepa - Czarno-czarny film
12. XIII. Století - Květy Zla
13. Rodrigo Y Gabriela - One
14. Brand New - The Quiet Things That No One Ever Know
15. Lunatic Soul - The Final Truth
16. Clann Zú - One Bedroom Apartment
17. Cloud Cult - May Your Hearts Stay Strong
18. Shivaree - Goodnight Moon
19. Siddharta - Napoj
20. Rhapsody Of Fire - Emerald Sword
21. Gavin Friday - Caruso
22. George Dorn Screams - Galway's Song
23. Graham Coxon - Tripping Over
24. wstrzymuję się
25. Korpiklaani - Vodka
26. Strawberry Fields - Flow
27. Xanadu - Wczorajsze Ślady
28. Kelly Jones - Jean
29. KruK - Reality (It's A Foolish Cry)
30. wstrzymuję się
31. Morphine - You Speak My Language
32. The Veils - Larkspur

Miszon pisze:Oto moje głosy:

1. - Njujorkczipy
drugiego w ogóle nie pamiętam
2. Thomas Dybdahl - Everybody Knows
drugie jest niezłe, ale irytuje mnie wokal
3. The National - Slow Show
4. Dom o Zielonych Progach - Zmartwychwstanie
czyli dwukrotnie nierówna walka
5. Archangelica - Light Transmission
rywala znam aż za dobrze, bo to był jeden z przebojów roku. Dlatego głosuję na mniej znane
6. At The Drive-In - One Armed Scissor
patrz para 1
7. Believe - You & Me
dość równa para mimo wszystko
8. (-) brak głosu. Oj, może być ciężko mojej ostatniej propozycji...
9. Zacier - Żona przewrotna (Mądrość Syracha)
słaba para
10. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
11. Jean Lubera i Piotr Nalepa - Czarno-czarny film
12. XIII. Století - Květy Zla
podobnie jak para 5, rywala znam aż za dobrze
13. Rodrigo Y Gabriela - One
14. Escala - Chi Mai
w tym przypadku wybieram utwór dobrze znany, bo rywala nie pamiętam
15. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
16. Clann Zú - One Bedroom Apartment
o! Najmocniejsza para!
17. Cloud Cult - May Your Hearts Stay Strong
18. Dianoya - Severance
19. Fair To Midland - Dance of the Manatee
20. Fanfarlo - Drowning Men
oba słabe, wybrałem nieznanego
21. Mangrove - Voyager
odpadło w ostatniej turze odrzutów
22. The Black Noodle Project - Hope
23. Graham Coxon - Tripping Over
patrz para 21
24. Rishloo - Zdzislaw
25. Korpiklaani - Vodka
26. IQ - The Province
patrz pary 21 i 23
27. Xanadu - Wczorajsze Ślady
patrz przypadek Tenacious i Blackmore'a
28. Kelly Jones - Jean
słaba para
29. KruK - Reality (It's A Foolish Cry)
jak wyżej
30. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
bardzo wyrównana walka
31. Sami o sobie - Gorączka w Muszynie
32. The Veils - Larkspur

I tyle.


Robinson pisze:Witam!

1. Pensive lane - take
2. Amuse Me - Children
4. Animal Collective - My Girls
5. Archangelica - Light Transmission
8. Devil Doll - Dies Irae
9. Bez Jacka - Jaskółka
10. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
12. Blackmore's Night - Wish you Were Here
13. Rodrigo Y Gabriela - One
14. Escala - Chi Mai
15. Lunatic Soul - The Final Truth
16. Clann Zú - One Bedroom Apartment
17. Cloud Cult - May Your Hearts Stay Strong
19. Siddharta - Napoj
20. Rhapsody Of Fire - Emerald Sword
23. Idiot Flesh - Meditation
25. I Am Kloot - Cuckoo
26. IQ - The Province
28. Kelly Jones - Jean
30. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
31. Morphine - You Speak My Language

W pozostałych parach albo nie mogę głosować albo zbyt trudno jest mi wyłonić zwycięzcę.


Adameks pisze:1. Pensive lane - take
2. Thomas Dybdahl - Everybody Knows
3. Anat Fort - Lullaby
4. Dom o Zielonych Progach - Zmartwychwstanie
5. Tenacious D - Tribute
6. Gracious! - The Dream
7. Believe - You & Me
8. Ben Folds - Golden slumbers
9. Bez Jacka - Jaskółka
10. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
11. Black Label Society - In This River
12. Blackmore's Night - Wish you Were Here
13. Bon Iver - Skinny Love
14. Escala - Chi Mai
15. Lunatic Soul - The Final Truth
16. Piano Magic - You Can Never Get Lost (When You've Nowhere To Go)
17. Cloud Cult - May Your Hearts Stay Strong
18. Dianoya - Severance
19. Siddharta - Napoj
20. Rhapsody Of Fire - Emerald Sword
21.
22. The Black Noodle Project - Hope
23. Idiot Flesh - Meditation
24. Rishloo - Zdzislaw
25. Korpiklaani - Vodka
26. IQ - The Province
27. Xanadu - Wczorajsze Ślady
28. Kelly Jones - Jean
29. KruK - Reality (It's A Foolish Cry)
30. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
31. Sami o sobie - Gorączka w Muszynie
32. Slowdive - When The Sun Hits


jotem3 pisze:1. 0:1 - - Njujorkczipy vs. Pensive lane - take
2. 1:0 - Amuse Me - Children vs. Thomas Dybdahl - Everybody Knows
3. 0:1 - Anat Fort - Lullaby vs. The National - Slow Show
4. 0:1 - Animal Collective - My Girls vs. Dom o Zielonych Progach - Zmartwychwstanie
5. 1:0 - Archangelica - Light Transmission vs. Tenacious D - Tribute
6. 1:0 - At The Drive-In - One Armed Scissor vs. Gracious! - The Dream
7. 0:1 - Believe - You & Me vs. Tamara Kalinowska - Miejcie nadzieję
8. 1:0 - Ben Folds - Golden slumbers vs. Devil Doll - Dies Irae
9. 0:1 - Bez Jacka - Jaskółka vs. Zacier - Żona przewrotna (Mądrość Syracha)
10. 0:1 - Bill Callahan - Jim Cain vs. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
11. 0:1 - Black Label Society - In This River vs. Jean Lubera i Piotr Nalepa - Czarno-czarny film
12. 1:0 - Blackmore's Night - Wish you Were Here vs. XIII. Století - Květy Zla
13. 0:1 - Bon Iver - Skinny Love vs. Rodrigo Y Gabriela - One
14. --- - Brand New - The Quiet Things That No One Ever Know vs. Escala - Chi Mai
15. 1:0 - Cisza Jak Ta - W naszym niebie vs. Lunatic Soul - The Final Truth
16. 0:1 - Clann Zú - One Bedroom Apartment vs. Piano Magic - You Can Never Get Lost (When You've Nowhere To Go)
17. 0:1 - Cloud Cult - May Your Hearts Stay Strong vs. The Coral Sea - Your Prisons Are Home
18. 0:1 - Dianoya - Severance vs. Shivaree - Goodnight Moon
19. 1:0 - Fair To Midland - Dance of the Manatee vs. Siddharta - Napoj
20. 1:0 - Fanfarlo - Drowning Men vs. Rhapsody Of Fire - Emerald Sword
21. 0:1 - Gavin Friday - Caruso vs. Mangrove - Voyager
22. 1:0 - George Dorn Screams - Galway's Song vs. The Black Noodle Project - Hope
23. 1:0 - Graham Coxon - Tripping Over vs. Idiot Flesh - Meditation
24. 0:1 - Haggard - Awaking The Centuries vs. Rishloo - Zdzislaw
25. 1:0 - I Am Kloot - Cuckoo vs. Korpiklaani - Vodka
26. 0:1 - IQ - The Province vs. Strawberry Fields - Flow
27. 1:0 - Jefferson Airplane - White Rabbit vs. Xanadu - Wczorajsze Ślady
28. 1:0 - Kelly Jones - Jean vs. Szela - Pani pana zabiła
29. 1:0 - KruK - Reality (It's A Foolish Cry) vs. Ride - Leave Them All Behind
30. 1:0 - Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz vs. The Butterfly Effect - 7 Days
31. 0:1 - Morphine - You Speak My Language vs. Sami o sobie - Gorączka w Muszynie
32. 1:0 - Slowdive - When The Sun Hits vs. The Veils - Larkspur


Arkano pisze:Hej!

moje głosy:
1. Pensive lane - take
2. Amuse Me - Children
3. The National - Slow Show
4. Dom o Zielonych Progach - Zmartwychwstanie
5. Tenacious D - Tribute
6. At The Drive-In - One Armed Scissor
7. Believe - You & Me
8. Ben Folds - Golden slumbers
9. Zacier - Żona przewrotna (Mądrość Syracha)
10. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
11. Black Label Society - In This River
12. Blackmore's Night - Wish you Were Here
13. Rodrigo Y Gabriela - One
14. Brand New - The Quiet Things That No One Ever Know
15. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
16. Clann Zú - One Bedroom Apartment
17. The Coral Sea - Your Prisons Are Home
18. Shivaree - Goodnight Moon
19. Fair To Midland - Dance of the Manatee
20. Fanfarlo - Drowning Men
21. Gavin Friday - Caruso
22. George Dorn Screams - Galway's Song
23. Graham Coxon - Tripping Over
24. Haggard - Awaking The Centuries
25. I Am Kloot - Cuckoo
26. Strawberry Fields - Flow
27. Jefferson Airplane - White Rabbit
28. Kelly Jones - Jean
29. KruK - Reality (It's A Foolish Cry)
30. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
31. Sami o sobie - Gorączka w Muszynie
32. Slowdive - When The Sun Hits


Pzdr.


Yoda pisze:Tytuł: Nasza Lista 8


1.Pensive lane - take
2. Amuse Me - Children
3. Anat Fort - Lullaby
4. Dom o Zielonych Progach - Zmartwychwstanie
5. Archangelica - Light Transmission
6. Gracious! - The Dream
7. Believe - You & Me
8. Devil Doll - Dies Irae
9. Bez Jacka - Jaskółka
10. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
11. Black Label Society - In This River
12. XIII. Století - Květy Zla
13. Rodrigo Y Gabriela - One
14. Escala - Chi Mai
15. Lunatic Soul - The Final Truth
16. Piano Magic - You Can Never Get Lost (When You've Nowhere To Go)
17. Cloud Cult - May Your Hearts Stay Strong
18. Dianoya - Severance
19. Siddharta - Napoj
20. ---
21. Mangrove - Voyager
22. The Black Noodle Project - Hope
23. Idiot Flesh - Meditation
24. ---
25. Korpiklaani - Vodka
26. Strawberry Fields - Flow
27. Xanadu - Wczorajsze Ślady
28. Szela - Pani pana zabiła
29. KruK - Reality (It's A Foolish Cry)
30. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
31. Morphine - You Speak My Language
32. The Veils - Larkspur


bear pisze:moi zwycięzcy:

1. Pensive lane - take
2. Thomas Dybdahl - Everybody Knows
3. The National - Slow Show
4. Dom o Zielonych Progach - Zmartwychwstanie
5. Archangelica - Light Transmission
6. Gracious! - The Dream
7. Believe - You & Me
8. Ben Folds - Golden slumbers
9. Bez Jacka - Jaskółka
10. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
12. Blackmore's Night - Wish you Were Here
13. Rodrigo Y Gabriela - One
14. Escala - Chi Mai
16. Piano Magic - You Can Never Get Lost (When You've Nowhere To Go)
17. The Coral Sea - Your Prisons Are Home
18. Dianoya - Severance
19. Fair To Midland - Dance of the Manatee
20. Rhapsody Of Fire - Emerald Sword
21. Mangrove - Voyager
22. George Dorn Screams - Galway's Song
23. Graham Coxon - Tripping Over
24. Rishloo - Zdzislaw
25. Korpiklaani - Vodka
26. Strawberry Fields - Flow
27. Xanadu - Wczorajsze Ślady
28. Kelly Jones - Jean
29. KruK - Reality (It's A Foolish Cry)
31. Sami o sobie - Gorączka w Muszynie
32. The Veils - Larkspur


PaTToN pisze:W parach wybieram:
1. Pensive lane - take
2. Thomas Dybdahl - Everybody Knows
3. Anat Fort - Lullaby
4. Dom o Zielonych Progach - Zmartwychwstanie
5. Tenacious D - Tribute
6. At The Drive-In - One Armed Scissor
7. Believe - You & Me
8. Ben Folds - Golden slumbers
9. Bez Jacka - Jaskółka
10. Bill Callahan - Jim Cain
11. Black Label Society - In This River
12. Blackmore's Night - Wish you Were Here
13. Bon Iver - Skinny Love
14. Brand New - The Quiet Things That No One Ever Know
15. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
16. Clann Zú - One Bedroom Apartment
17. The Coral Sea - Your Prisons Are Home
18. Shivaree - Goodnight Moon
19. Fair To Midland - Dance of the Manatee
20. Rhapsody Of Fire - Emerald Sword
21. Gavin Friday - Caruso
22. The Black Noodle Project - Hope
23. Graham Coxon - Tripping Over
24. Rishloo - Zdzislaw
25. Korpiklaani - Vodka
26. Strawberry Fields - Flow
27. Xanadu - Wczorajsze Ślady
28. Szela - Pani pana zabiła
29. KruK - Reality (It's A Foolish Cry)
30. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
31. Sami o sobie - Gorączka w Muszynie
32. The Veils - Larkspur
Proszę o potwierdzenie


Kertoip pisze:1. Pensive lane - take
2. Amuse Me - Children
3. The National - Slow Show
4. -
5. Tenacious D - Tribute
6. Gracious! - The Dream
7. Believe - You & Me
8. Devil Doll - Dies Irae
9. Zacier - Żona przewrotna (Mądrość Syracha)
10. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
11. Jean Lubera i Piotr Nalepa - Czarno-czarny film
12. -
13. Rodrigo Y Gabriela - One
14. Escala - Chi Mai
15. Lunatic Soul - The Final Truth
16. Piano Magic - You Can Never Get Lost (When You've Nowhere To Go)
17. Cloud Cult - May Your Hearts Stay Strong
18. Dianoya - Severance
19. Siddharta - Napoj
20. Fanfarlo - Drowning Men
21. Gavin Friday - Caruso
22. George Dorn Screams - Galway's Song
23. Graham Coxon - Tripping Over
24. Rishloo - Zdzislaw
25. I Am Kloot - Cuckoo
26. IQ - The Province
27. Jefferson Airplane - White Rabbit
28. Kelly Jones - Jean
29. -
30. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
31. Morphine - You Speak My Language
32. The Veils - Larkspur

pozdrawiam
P.


Kaczy1993 pisze:1. Pensive lane - Take
2. Thomas Dybdahl - Everybody Knows
3. The National - Slow Show
4. Animal Collective - My Girls
7. Tamara Kalinowska - Miejcie nadzieję
8. Ben Folds - Golden slumbers
9. Zacier - Żona przewrotna (Mądrość Syracha)
10.Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
11.Black Label Society - In This River
12.Blackmore's Night - Wish you Were Here
13.Bon Iver - Skinny Love
14.Brand New - The Quiet Things That No One Ever Know
15.Lunatic Soul - The Final Truth
16.Clann Zú - One Bedroom Apartment
18.Shivaree - Goodnight Moon
19.Fair To Midland - Dance of the Manatee
20.Rhapsody Of Fire - Emerald Sword
21.Mangrove - Voyager
22.George Dorn Screams - Galway's Song
23.Idiot Flesh - Meditation
24.Haggard - Awaking The Centuries
25.Korpiklaani - Vodka
26.Strawberry Fields - Flow
27.Xanadu - Wczorajsze Ślady
28.Kelly Jones - Jean
29.Ride - Leave Them All Behind
30.The Butterfly Effect - 7 Days
31.Morphine - You Speak My Language
32.Slowdive - When The Sun Hits
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Grycek »

Martyr pisze:1. - Njujorkczipy
2. Amuse Me - Children
3. The National - Slow Show
4. Dom o Zielonych Progach - Zmartwychwstanie
5. Archangelica - Light Transmission
6. wstrzymuje sie
7. wstrzymuje sie
8. wstrzymuje sie
9. Bez Jacka - Jaskółka
10. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
11. Black Label Society - In This River
12. Blackmore's Night - Wish you Were Here
13. wstrzymuje sie
14. Escala - Chi Mai
15. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
16. Piano Magic - You Can Never Get Lost (When You've Nowhere To Go)
17. The Coral Sea - Your Prisons Are Home
18. Shivaree - Goodnight Moon
19. Fair To Midland - Dance of the Manatee
20. Rhapsody Of Fire - Emerald Sword
21. wstrzymuje sie
22. wstrzymuje sie
23. Graham Coxon - Tripping Over
24. wstrzymuje sie
25. wstrzymuje sie
26. wstrzymuje sie
27. Xanadu - Wczorajsze Ślady
28. wstrzymuje sie
29. KruK - Reality (It's A Foolish Cry)
30. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
31. Sami o sobie - Gorączka w Muszynie
32. wstrzymuje sie

Niestety przez te pare dni nie wszystkie pary miałam czas przesłuchać. A część z nich nie zapadła mi szczególnie w pamięć przy pierwszych odsłuchaniach do eliminacji. Dlatego moje głosy wyglądają tak a nie inaczej :wink:


dominik_fi pisze:1. - Njujorkczipy
2. Thomas Dybdahl - Everybody Knows
3. The National - Slow Show
4. Animal Collective - My Girls
5. Archangelica - Light Transmission
6. At The Drive-In - One Armed Scissor
7. Believe - You & Me
8. Ben Folds - Golden slumbers
9. Zacier - Żona przewrotna (Mądrość Syracha)
10. Bill Callahan - Jim Cain
11. w parze piosenka zgłoszona przeze mnie
12. Blackmore's Night - Wish you Were Here
13. Rodrigo Y Gabriela - One
14. Brand New - The Quiet Things That No One Ever Know
15. Lunatic Soul - The Final Truth
16. Clann Zú - One Bedroom Apartment
17. The Coral Sea - Your Prisons Are Home
18. Shivaree - Goodnight Moon
19. Fair To Midland - Dance of the Manatee
20. Rhapsody Of Fire - Emerald Sword
21. Mangrove - Voyager
22. The Black Noodle Project - Hope
23. Idiot Flesh - Meditation
24. Haggard - Awaking The Centuries
25. Korpiklaani - Vodka
26. Strawberry Fields - Flow
27. Jefferson Airplane - White Rabbit
28. Szela - Pani pana zabiła
29. KruK - Reality (It's A Foolish Cry)
30. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
31. Sami o sobie - Gorączka w Muszynie
32. The Veils - Larkspur

Zieloni 15 - 16 pomarańczowi


maarit pisze:1. Pensive Iane
2. Thomas Dybdahl - Everybody Knows
3. The National - Slow Show
4. Dom o Zielonych Progach - Zmartwychwstanie
5. Archangelica - Light Transmission
6. Gracious! - The Dream
7. Tamara Kalinowska - Miejcie nadzieję
8. Ben Folds - Golden slumbers
9. Bez Jacka - Jaskółka
10. Bill Callahan - Jim Cain
11. Black Label Society - In This River
12. XIII. Století - Květy Zla
13. Bon Iver - Skinny Love
14. Escala - Chi Mai
15. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
16. - (tu jest mój utwór)
17. The Coral Sea - Your Prisons Are Home
18. Shivaree - Goodnight Moon
19. Siddharta - Napoj
20. Fanfarlo - Drowning Men
21. Gavin Friday - Caruso
22. George Dorn Screams - Galway's Song
23. Graham Coxon - Tripping Over
24. Rishloo - Zdzislaw
25. I Am Kloot - Cuckoo
26. Strawberry Fields - Flow
27. Xanadu - Wczorajsze Ślady
28. Kelly Jones - Jean
29. Ride - Leave Them All Behind
30. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
31. - (tu jest mój utwór)
32. - (tu jest mój utwór)






Grycek pisze: 1. – Njujorkczipy
2. Thomas Dybdahl - Everybody Knows
3. The National - Slow Show
4. ---
5. Archangelica - Light Transmission
6. Gracious! - The Dream
7. Believe - You & Me
8. Ben Folds - Golden slumbers
9. Zacier - Żona przewrotna (Mądrość Syracha)
10. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
11. Jean Lubera i Piotr Nalepa - Czarno-czarny film
12. XIII. Století - Květy Zla
13. Rodrigo Y Gabriela - One
14. Escala - Chi Mai
15. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
16. Piano Magic - You Can Never Get Lost (When You've Nowhere To Go)
17. Cloud Cult - May Your Hearts Stay Strong
18. Dianoya - Severance
19. Siddharta - Napoj
20. Rhapsody Of Fire - Emerald Sword
21. Mangrove - Voyager
22. The Black Noodle Project - Hope
23. Idiot Flesh - Meditation
24. Haggard - Awaking The Centuries
25. Korpiklaani - Vodka
26. IQ - The Province
27. ---
28. Szela - Pani pana zabiła
29. Ride - Leave Them All Behind
30. The Butterfly Effect - 7 Days
31. Sami o sobie - Gorączka w Muszynie
32. Slowdive - When The Sun Hits



Wyniki:

1. – Njujorkczipy vs. Pensive lane - take 9:18
2. Amuse Me - Children vs. Thomas Dybdahl - Everybody Knows 11:16
3. Anat Fort - Lullaby vs. The National - Slow Show 8:18
4. Animal Collective - My Girls vs. Dom o Zielonych Progach - Zmartwychwstanie 6:20
5. Archangelica - Light Transmission vs. Tenacious D - Tribute 17:10
6. At The Drive-In - One Armed Scissor vs. Gracious! - The Dream 11:15
7. Believe - You & Me vs. Tamara Kalinowska - Miejcie nadzieję 16:9
8. Ben Folds - Golden slumbers vs. Devil Doll - Dies Irae 19:6
9. Bez Jacka - Jaskółka vs. Zacier - Żona przewrotna (Mądrość Syracha) 14:13
10. Bill Callahan - Jim Cain vs. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores 6:23
11. Black Label Society - In This River vs. Jean Lubera i Piotr Nalepa - Czarno-czarny film 11:15
12. Blackmore's Night - Wish you Were Here vs. XIII. Století - Květy Zla 17:10
13. Bon Iver - Skinny Love vs. Rodrigo Y Gabriela - One 9:19
14. Brand New - The Quiet Things That No One Ever Know vs. Escala - Chi Mai 9:19
15. Cisza Jak Ta - W naszym niebie vs. Lunatic Soul - The Final Truth 16:12
16. Clann Zú - One Bedroom Apartment vs. Piano Magic - You Can Never Get Lost (When You've Nowhere To Go) 11:16
17. Cloud Cult - May Your Hearts Stay Strong vs. The Coral Sea - Your Prisons Are Home 11:15
18. Dianoya - Severance vs. Shivaree - Goodnight Moon 13:14
19. Fair To Midland - Dance of the Manatee vs. Siddharta - Napoj 16:11
20. Fanfarlo - Drowning Men vs. Rhapsody Of Fire - Emerald Sword 12:16
21. Gavin Friday - Caruso vs. Mangrove - Voyager 8:18
22. George Dorn Screams - Galway's Song vs. The Black Noodle Project - Hope 12:14
23. Graham Coxon - Tripping Over vs. Idiot Flesh - Meditation 12:15
24. Haggard - Awaking The Centuries vs. Rishloo - Zdzislaw 10:14
25. I Am Kloot - Cuckoo vs. Korpiklaani - Vodka 13:13
26. IQ - The Province vs. Strawberry Fields - Flow 13:13
27. Jefferson Airplane - White Rabbit vs. Xanadu - Wczorajsze Ślady 8:18
28. Kelly Jones - Jean vs. Szela - Pani pana zabiła 19:8
29. KruK - Reality (It's A Foolish Cry) vs. Ride - Leave Them All Behind 17:9
30. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz vs. The Butterfly Effect - 7 Days 20:7
31. Morphine - You Speak My Language vs. Sami o sobie - Gorączka w Muszynie 10:16
32. Slowdive - When The Sun Hits vs. The Veils - Larkspur 11:14
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Nasza Lista 8

Post autor: Grycek »

1/16 finału
Yacy pisze:witam!

moje głosy:

I. Piano Magic - You Can Never Get Lost (When You've Nowhere To Go)
II. Sami o sobie - Gorączka w Muszynie
III. Escala - Chi Mai
IV. Gracious! - The Dream
V. Rodrigo Y Gabriela - One
VI. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
VII. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
VIII. ;-)
IX. I Am Kloot - Cuckoo
X. Idiot Flesh - Meditation
XI. IQ - The Province
XII. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
XIII. Kelly Jones - Jean
XIV. Xanadu - Wczorajsze Ślady
XV. The National - Slow Show
XVI. Pensive lane - take

pozdrawiam
Yacy
krzysiek83 pisze:Hej, głosuję.

1. Archangelica - Light Transmission
2. Sami o sobie - Gorączka w Muszynie
3. Escala - Chi Mai
4. Gracious! - The Dream
5. Rodrigo Y Gabriela - One
6. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
7. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
8. Shivaree - Goodnight Moon
9. Jean Lubera i Piotr Nalepa - Czarno-czarny film
10. Idiot Flesh - Meditation
11. The Coral Sea - Your Prisons Are Home
12. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
13. Kelly Jones - Jean
14. KruK - Reality (It's A Foolish Cry)
15. Mangrove - Voyager
16. bez głosu, trudno wybrać.

Pozdrawiam :)
ku3a pisze:I. Piano Magic - You Can Never Get Lost (When You've Nowhere To Go)
II. Believe - You & Me
III. Ben Folds - Golden slumbers
IV. Bez Jacka - Jaskółka
V. Rodrigo Y Gabriela - One
VI. Rhapsody Of Fire - Emerald Sword
VII. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
VIII. Shivaree - Goodnight Moon
IX. Jean Lubera i Piotr Nalepa - Czarno-czarny film
X. Thomas Dybdahl - Everybody Knows
XI. The Coral Sea - Your Prisons Are Home
XII. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
XIII. Kelly Jones - Jean
XIV. Xanadu - Wczorajsze Ślady
XV. The National - Slow Show
XVI. The Veils - Larkspur
iqh pisze:1. Piano Magic - You Can Never Get Lost (When You've Nowhere To Go)
2. Believe - You & Me
3. Ben Folds - Golden slumbers
4. Bez Jacka - Jaskółka
5. Rodrigo Y Gabriela - One
6. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
7. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
8. Shivaree - Goodnight Moon
9. I Am Kloot - Cuckoo
10. Thomas Dybdahl - Everybody Knows
11. ---
12. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
13. Kelly Jones - Jean
14. Xanadu - Wczorajsze Ślady
15. The National - Slow Show
16. The Veils - Larkspur
Artur pisze:I. Archangelica - Light Transmission
II. Believe - You & Me
III. Ben Folds - Golden slumbers
IV. Gracious! - The Dream
V. Blackmore's Night - Wish you Were Here
VI. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
VII. Dom o Zielonych Progach - Zmartwychwstanie
VIII. Shivaree - Goodnight Moon
IX. I Am Kloot - Cuckoo
X. wstrzymuje się
XI. IQ - The Province
XII. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
XIII. The Black Noodle Project - Hope
XIV. KruK - Reality (It's A Foolish Cry)
XV. Mangrove - Voyager
XVI. Pensive lane - take
Yoda pisze:Tytuł: Nasza Lista 8

I. Archangelica - Light Transmission
II. Believe - You & Me
III. Escala - Chi Mai
IV. Gracious! - The Dream
V. Rodrigo Y Gabriela - One
VI. ---
VII. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
VIII. Shivaree - Goodnight Moon
IX. Jean Lubera i Piotr Nalepa - Czarno-czarny film
X. Idiot Flesh - Meditation
XI. IQ - The Province
XII. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
XIII. The Black Noodle Project - Hope
XIV. KruK - Reality (It's A Foolish Cry)
XV. Mangrove - Voyager
XVI. Pensive lane - take
Nivo pisze:I. Archangelica - Light Transmission
II. Believe - You & Me
III. Escala - Chi Mai
IV. Gracious! - The Dream
V. Rodrigo Y Gabriela - One
VI. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
VII. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
VIII. Fair To Midland - Dance of the Manatee
IX. I Am Kloot - Cuckoo
X. Idiot Flesh - Meditation
XI. IQ - The Province
XII. Rishloo - Zdzislaw
XIII. Kelly Jones - Jean
XIV. Xanadu - Wczorajsze Ślady
XV. Mangrove - Voyager
XVI. The Veils - Larkspur
dominik_fi pisze:I. Archangelica - Light Transmission
II. Sami o sobie - Gorączka w Muszynie
III. Escala - Chi Mai
IV. Gracious! - The Dream
V. Blackmore's Night - Wish you Were Here
VI. Rhapsody Of Fire - Emerald Sword
VII. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
VIII. Fair To Midland - Dance of the Manatee
IX. I Am Kloot - Cuckoo
X. Idiot Flesh - Meditation
XI. The Coral Sea - Your Prisons Are Home
XII.
XIII. The Black Noodle Project - Hope
XIV. KruK - Reality (It's A Foolish Cry)
XV. Mangrove - Voyager
XVI.

niebiescy 7 – 7 czerwoni
stavanger pisze:I. Archangelica - Light Transmission
II. Believe - You & Me
III. Escala - Chi Mai
IV. Gracious! - The Dream
V. Blackmore's Night - Wish you Were Here
VI. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
VII. Dom o Zielonych Progach - Zmartwychwstanie
VIII. Shivaree - Goodnight Moon
IX. ---
X. Thomas Dybdahl - Everybody Knows
XI. ---
XII. ---
XIII. The Black Noodle Project - Hope
XIV. Xanadu - Wczorajsze Ślady
XV. ---
XVI. The Veils - Larkspur
bear pisze:moje głosy:
I. Piano Magic - You Can Never Get Lost (When You've Nowhere To Go)
II. Believe - You & Me
III. Escala - Chi Mai
IV. Bez Jacka - Jaskółka
V. Rodrigo Y Gabriela - One
VIII. Shivaree - Goodnight Moon
X. Thomas Dybdahl - Everybody Knows
XI. IQ - The Province
XII. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
XIII. The Black Noodle Project - Hope
XIV. KruK - Reality (It's A Foolish Cry)
XV. Mangrove - Voyager
XVI. The Veils - Larkspur
kajman pisze:I. Piano Magic - You Can Never Get Lost (When You've Nowhere To Go)
II. Sami o sobie - Gorączka w Muszynie
III. Ben Folds - Golden slumbers
IV. beze mnie
V. Blackmore's Night - Wish you Were Here
VI. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
VII. Dom o Zielonych Progach - Zmartwychwstanie
VIII. Fair To Midland - Dance of the Manatee
IX. Jean Lubera i Piotr Nalepa - Czarno-czarny film
X. beze mnie
XI. IQ - The Province
XII. Rishloo - Zdzislaw
XIII. The Black Noodle Project - Hope
XIV. KruK - Reality (It's A Foolish Cry)
XV. Mangrove - Voyager
XVI. The Veils - Larkspur
Gary pisze:Tytuł: Nasza Lista 8

moje głosy:

I. Piano Magic - You Can Never Get Lost (When You've Nowhere To Go)
II. Believe - You & Me
III. Ben Folds - Golden slumbers
IV. Gracious! - The Dream
V. Rodrigo Y Gabriela - One
VI. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
VII. Dom o Zielonych Progach - Zmartwychwstanie
VIII. Fair To Midland - Dance of the Manatee
IX. Jean Lubera i Piotr Nalepa - Czarno-czarny film
X. Idiot Flesh - Meditation
XI. IQ - The Province
XII. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
XIII. Kelly Jones - Jean
XIV. KruK - Reality (It's A Foolish Cry)
XV. Mangrove - Voyager
XVI. The Veils - Larkspur



pozdrawiam
Gary
tadzio3 pisze:I. Archangelica - Light Transmission
II. -
III. Ben Folds - Golden slumbers
IV. Gracious! - The Dream
V. -
VI. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
VII. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
VIII. Shivaree - Goodnight Moon
IX. Jean Lubera i Piotr Nalepa - Czarno-czarny film
X. -
XI. The Coral Sea - Your Prisons Are Home
XII. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
XIII. Kelly Jones - Jean
XIV. KruK - Reality (It's A Foolish Cry)
XV. Mangrove - Voyager
XVI. Pensive lane - take
maarit pisze:I. Piano Magic - You Can Never Get Lost (When You've Nowhere To Go)
II. Sami o sobie - Gorączka w Muszynie
III. Ben Folds - Golden slumbers
IV. Bez Jacka - Jaskółka
V. Blackmore's Night - Wish you Were Here
VI. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
VII. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
VIII. Shivaree - Goodnight Moon
IX. I Am Kloot - Cuckoo
X. Thomas Dybdahl - Everybody Knows
XI. The Coral Sea - Your Prisons Are Home
XII. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
XIII. Kelly Jones - Jean
XIV. Xanadu - Wczorajsze Ślady
XV. The National - Slow Show
XVI. Pensive lane - take

Pozdrowienia,
Gosia
jotem3 pisze:hej,
czy taki format będzie ok:

I. Archangelica - Light Transmission
II. Believe - You & Me
III.
IV. Bez Jacka - Jaskółka
V. Rodrigo Y Gabriela - One
VI. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
VII. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
VIII. Shivaree - Goodnight Moon
IX. I Am Kloot - Cuckoo
X. Thomas Dybdahl - Everybody Knows
XI. The Coral Sea - Your Prisons Are Home
XII. Johnny Pearson & His Orchestra - Sleepy Shores
XIII. Kelly Jones - Jean
XIV. KruK - Reality (It's A Foolish Cry)
XV. Mangrove - Voyager
XVI. Pensive lane - take

pozdrawiam
jacek
Robinson pisze:Tytuł: Nasza Lista 8

II. Believe - You & Me
III. Escala - Chi Mai
V. Blackmore's Night - Wish you Were Here
VI. Rhapsody Of Fire - Emerald Sword
VII. Lacrimosa - Ich verlasse heut' dein Herz
IX. I Am Kloot - Cuckoo
X. Idiot Flesh - Meditation
XI. IQ - The Province
XV. Mangrove - Voyager

W parach 4 i 13 nie mogę głosować.
Pary 1, 8, 12, 14 i 16 są zbyt trudne do rozstrzygnięcia.

Pozdrawiam
Aro pisze:Dwie dogrywki w parze IV oraz IX .


I. Piano Magic - You Can Never Get Lost (When You've Nowhere To Go)
II. Sami o sobie - Gorączka w Muszynie
III. Escala - Chi Mai
IV. Gracious! - The Dream
V. Rodrigo Y Gabriela - One
VI. Cisza Jak Ta - W naszym niebie
VII. Dom o Zielonych Progach - Zmartwychwstanie
VIII. Fair To Midland - Dance of the Manatee
IX. Jean Lubera i Piotr Nalepa - Czarno-czarny film
X. Idiot Flesh - Meditation
XI. ------------------
XII. -----------------
XIII. The Black Noodle Project - Hope
XIV. -----------------
XV. Mangrove - Voyager
XVI. ----------------
ODPOWIEDZ