Nasza Lista IV

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

neon.ka pisze:ale co Wam powiem, to Wam powiem. po takim zlocie siedzenie i klepanie słów na klawiaturze zamiast mówienie bezpośrednio do kogoś, zwłaszcza, że się przez pojawiające posty widzi, że on rzeczywiście siedzi teraz po drugiej stronie, jest po prostu tragiczne! :?
Yhy. Powrót z normalnego świata do wirtualnego jest dość trudny. Ale idzie przywyknąć. 8)
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

ku3a pisze:
kajman pisze:Jeżeli chodzi o numer 9 to moim zdaniem był to fatalny wybór.
wiem, ze Ci sie nie podoba, ale to nie znaczy, ze to byl fatalny wybor...
Z tym nie podoba to jednak przesada, bo jednak pierwszą rundę, gdzie prawie połowę odrzuciłem, to jednak przeszedł.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Gary pisze:
neon.ka pisze:ale co Wam powiem, to Wam powiem. po takim zlocie siedzenie i klepanie słów na klawiaturze zamiast mówienie bezpośrednio do kogoś, zwłaszcza, że się przez pojawiające posty widzi, że on rzeczywiście siedzi teraz po drugiej stronie, jest po prostu tragiczne! :?
Yhy. Powrót z normalnego świata do wirtualnego jest dość trudny. Ale idzie przywyknąć. 8)
A ja powiem, że teraz z wieloma osobami jeszcze lepiej wymienia mi się poglądy, kiedy miałem z nimi kontakt osobisty.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Gratulacje zwłaszcza dla Grycka, ale także i pozostałych uczestników.
Później przeglądnę sobie pliki Excela.
Vinyl84
Posty: 815
Rejestracja: pn maja 22, 2006 8:58 pm

Post autor: Vinyl84 »

Moje gratulacje Grycek :) Teraz czekamy na ujawnienie kto jak głosował ;P Bo trzeba sie dowiedzieć kto tu tyle namieszał w pewnej fazie tej edycji :twisted: :twisted:
nastoletni_duch
Posty: 2345
Rejestracja: pt lip 21, 2006 7:04 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: nastoletni_duch »

Wyniki znów nie po mojej myśli :lol:
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

Vinyl84 pisze:Moje gratulacje Grycek :) Teraz czekamy na ujawnienie kto jak głosował
wyniki są u Grycka na Chomiku w excelu ;-)
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Vinyl84 pisze:Bo trzeba sie dowiedzieć kto tu tyle namieszał w pewnej fazie tej edycji :twisted: :twisted:
Zgadzam się, że to skandal, żeby John Foxx i Rażeni Piorunem odpadli tak wcześnie, o moich propozycjach już nie wspominając. :)
Awatar użytkownika
stavanger
Posty: 3398
Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
Lokalizacja: Poznań

Post autor: stavanger »

Robinson pisze:
Vinyl84 pisze:Bo trzeba sie dowiedzieć kto tu tyle namieszał w pewnej fazie tej edycji :twisted: :twisted:
Zgadzam się, że to skandal, żeby John Foxx i Rażeni Piorunem odpadli tak wcześnie, o moich propozycjach już nie wspominając. :)
Ja gdy w parze był Abraxas z Foxxem to wstrzymałem się od głosu (w końcu to były moje numery 1 i 2)
Awatar użytkownika
Łucek
Posty: 255
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 3:23 pm
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Łucek »

Grycek pisze:Co to za Nasza Lista ,jeśli Yacy nie wygrywa. :shock:
Ja myślę, ze Grycek tu wyrasta na drugiego Yacy'ego, ostatnio 2. a teraz 1., 3., 4. (brawo, brawo i jeszcze raz brawo)
Sam też jestem nieco zasmucony wynikami, chociażby jeśli chodzi o miejsca 3,4,5,6, ale myślę, że poziom edycji i poznanie całego ogromu nowych kawałków rekompensuje pewne nieścisłości z moją czołwką 8)

1.Serj Tankian - Empty walls
2.Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
3.Apulanta - Armo
4.Tenacious D - Fuck Her Gently
5.Modest Mouse - Horn Intro - World at Large
6.Antony and the Johnsons - Hope There's Someone
7.Avenged Sevenfold - M.I.A.
8.Die Toten Hosen - Pushed again (Radio Edit)
9.Qntal - Herbst
10.Pendragon - The Edge Of The World
11.Helloween - Keeper of the Seven Keys
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

Oto głosy w eleiminacjach
jackal pisze:1.Antony and The Johnsons - Hope there's someone: Arcydzieło. Znam ten utwór od prawie 2 lat i

wciąż nie mogę się od niego uwolnić. Zjem swój kabel od myszki, jeśli Antony nie wygra bieżącej edycji NL!

2.Sugarhill Gang - Rapper's delight: bezdyskusyjnie jedna z piosenek mojego dzieciństwa :)

3.Bang Gang - Follow: bardzo ładne, kojące brzmienia

4.M.I.A. - Bamboo banger: chyba za dużo cierpkich słów padło pod jej adresem na forum, moim zdaniem jedno z

najciekawszych zjawisk brytyjskiej sceny muzycznej ostatnich lat

5.Explosions In The Sky - The only moment we were alone: nieco sigurrosowate, podoba mi się

6.Fuel - Hemorrage (in my hands): w liceum mój kolega regularnie puszczał to w samochodzie, nie słucham takiej

muzyki ale sentyment do tego kawałka jakoś pozostał :wink:

7.Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia: zupełnie nie moja bajka, tym niemniej ma ta piosenka bez wątpienia coś w

sobie

8.Bran Van 3000 - Drinking in L.A.: dziś wywołuje uśmiech ale kiedyś do takich numerów dobrze się tańczyło...

9.Morningwood - New York Girls: ...a teraz dobrze tańczy się właśnie do takich piosenek jak "New York Girls"

10.Lambchop - Paperback bible: znałem wcześniej nazwę, nie znałem natomiast twórczości. Jak na pierwszy raz

zachęcająco, ale musiałbym więcej posłuchać

11.Waldemar Chyliński - Ptakom na drzewach: mnie też podoba się tekst
IZA pisze:Nasza Lista - edycja IV

1. Bran van 3000 - Drinking in L.A.
2. Lodger – Doorsteps
3. Albion - Bieg po tęczy
4. Serj Tankian - Empty walls
5. Suicide Sports Club - 2.20 Girl
6. Żywiołak – Dybuk
7. Mohammed Rafi - Jaan Pehechaan Ho
8. Klatu - 3:15 (wszystko się śni)
9. The Pettit Project - 99 Lives
10. Acroma - Sun Rises Down
11. Bang Gang – Follow


I nieszczęśliwe (kolejność nieprzypadkowa): Anathema – Closer, Treshold – Slipstream, The Trews – Confessions
nastoletni_duch pisze:1.Anathema - Closer
2.Cat Power - He War
3.Bang Gang - Follow
4.Whale - Hobo Humpin Slobo Babe
5.Dhafer Youssef - Aya
6.Żywiołak - Dybuk
7.Sugarhill Gang - Rapper's Delight
8.M.I.A. - Bamboo Banga
9.Ashe - Cry for You
10.My Dying Bride - Two Winters Only
11.Antony and the Johnsons - Hope There's Someone
ku3a pisze:Moje glosy:

1. NRM - Pawietrany szar
2. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
3. Mohammed Rafi - Jaan Pehechaan Ho
4. Sugarhill Gang - Rapper's Delight
5. Totentanz - Całkiem sam
6. King Diamond i Matthew K. Heafy - In the Fire
7. Farben Lehre - Piosenka Leniwych Słoni
8. Emigrate - My World
9. Cradle Of Filth - The Foetus Of A New Day Kicking
10. Jim Brickman - Sudden Inspiration
11. The Trews - Confessions

Zglaszam formalny wniosek o usuniecie kolegi Tadzia3 z rady rejsu. Trzy piosenki w zestawie i zajete pierwsze

miejsce - czy to nie przesada?? ;-)
Niektorych wykonawcow znalem z nazwy, niektorych znalem inne utwory, ale okazalo sie, ze w zestawie 81 piosenek

jest tylko jedna (!) ktora znalem wczesniej. To "Goodbye Philadelphia" - Peter Cincotti.

Kuba.
mcgrat pisze:moje głosy:
miejsce pierwsze farben lehre - piosenka leniwych słoni
2. magnyl takk takk takk
3. delons bomby na anglie
4. kurt elling - tight
5. lodger doorsteps
6. Mohammed Rafi - Jaan Pehechaan Ho
7. Antony and the Johnsons - Hope There's Someone
8.Ulis - Plac Franciszka
9.Terraplane - Doctor Jazz
10.Jim Brickman - Sudden Inspiration
11.Pendragon - The Edge Of The World
Nivo pisze:Miejsce I
Totentanz - Całkiem Sam
Druga parzysta edycja i po raz drugi typuję propozycję Yacego na zwycięzcę. Niesamowicie klimatyczne gitary, pełen

mrocznej ekspresji wokal, dobry tekst... można by tak wymieniać w nieskończoność...
Smutne jest jednak, że gdy sporzję w prawą stronę moim oczom ukazuje się napis "Riverside", a pod nim nie inny a

właśnie "Totentanz"... smutne dlatego, że do nas do Katowic nie zawitali...
BRAWO DLA NIEZAWODNEGO YACEGO! :D

Miejsce II
Gathering - Leaves
Kolejny niesamowity utwór. Oba zresztą objawiły mi się za 2 przesłuchaniem i stały się niezaprzeczalnie najbliższe

spośród wszystkich. Podoba mi się (co jest niezwykle rzadkie) praca orkiestry. Jest prawie tak dobra jak w Master

of Puupets na S&M. Tak jak w Totentanz najcenniejszą cegiełką jest jednak mocno zabarwiony emocjami wokal. Ukłony i

podziękowania dla Martyrki.

Miejsce III
Indukti - No. 11812
Z serii dłuższych. Pierwszy który wpadł mi w ucho. Kompozycyjnie - miód! Pełen napięcia wstęp przeradza się w

całkiem ostrą i ciężką jazdę. Jestem pełen podziwu dla tychże panów (?), tym bardziej że dowiedziałem się, że są

naszymi rodakami :D Przypomina mi nieco "Triad" Toola w dużo melodyjniejszej wersji. Zastanawiam się, czy nie

pokrzywdziłem tego utworku "dopiero" 3 miejscem. Vivat Indukti!

Miejsce IV
Ashe - Cry For You
Stosunkowo późno go doceniłem w pełni. Na pewno okryty niesamowitą atmosferą... to ostatnio jeden z głównych

czynników wg których oceniam piosenki... Mimo iż jest dosyć smutny, ma bardzo zabawny tag "Gatunek"... Trv ludzie

mieliby niezłego zonka ;)

Miejsce V
Eric Burdon - Factory Girl
Bodaj 2 utwór który zapewnił swoje miejsce w mojej 11. Legendarny głos Animals rozbrzmiewający w cudownych

harmoniach. Może nie powala na kolana, ale wart jest swojego miejsca.

Miejsce VI
Venflon - Człowiek
Intrygujące intro, krótki i treściwy bridge i przejście do melodyjnego riffu do którego dołącza wkrótce porządny

Heavy Metalowy wokal w polskim języku! Wykonanie - sama słodycz! Dlaczego nie gra się takiej muzyki w radiach?

Dzięki abd3mz! Odzyskałem wiarę w polską scenę Heavy Metalu ;)

Miejsce VII
Moving Atlas - Cheating Mark
Następna ostra piosenka. Wstęp niczym w "Jambi" Toola powala. Zespół traci trochę na sztampowym wokalu, który

jednak trochę poprawia sytuację w "ostrzejszych" momentach. Braki te nadrabia jeszcze ładnie wprowadzona gitarka do

zwrotek. Po raz kolejny bardzo chybiony tag z gatunkiem ;)

Miejsce VIII
Pendragon - Edge of the World
Po pierwszych 2 przesłuchaniach myślałem, że będą bardzo wysoko. Zawiódł mnie trochę wokal oraz nadto rzewny

nastrój piosenki. Potężna jest jednak linia melodii, kosmos dźwięku i dźwięków, których doskonałej jakości tu nie

poskąpili panowie z Pendragona. Miła jest też wstawka po Polsku ;).

Miejsce IX
Ayreon - Day Fourteen: Pride
Pomysł na zespół niebanalny... na pewno śpiewa tu LaBrie, drugiego wokalisty nie rozpoznałem, ale wydaje mi się, że

go znam... piosenka jest potencjalnie potężna, ale rozwaliły ją wstawki "folk"... nie są złe, ale jakoś

koncepcyjnie mi do tej piosenki nie pasują... ale Dream Theater czuć tu na kilometr :)

Miejsce X
Threshold - Slipstream
Cóż tu wiele mówić - bardzo udany metalowy wałek w dobrym stylu.

Miejsce XI
The Notwist - This Room
Dobry nastrój piosenki rozwaliła nieco elektronika, ale mimo to wart wyróżnienia spośród całej reszty.

Spośród pechowych... cóż, niektórych pechowców może wynajdę podczas dalszych edycji. XII jednak byłby Ulis, który

ma nieszczęście znajdować się na pierwszym nic nie wartym miejscu mojego rankingu.

Tylko 1 utwór bez wokalu. W porównaniu do poprzedniej edycji to szok :D
stavanger pisze:1 Abraxas - Pokuszenie
Zdecydowany numer jeden od pierwszego przesłuchania

2 John Foxx - Dance with Me

W zasadzie jedyny solowy kawałek Foxxa który znam, muszę w wolnej chwili posłuchać całego albumu "The Garden"

3 Albion - Bieg po tęczy
To też powinien być numer 1, no ale dwie piosenki okazały sie lepsze ;)

4 Chase - Invitation To A River
Obawiam się, że wiele osób mogło nie wytrzymac do końca, mi sie udało :)

5 INDUKTI - no 11812
6 Default - Deny

Chyba się nie pomylę, jak stwierdze, że na wokalu Chad Kroeger :)

7 Dhafer Youssef - Aya
Dużo sie dzieje w tym utworze

8 Klatu - 03:15 (wszystko się śni)
Drugi z mojej "11" który znam bardzo dobrze, gościł nawet na mojej prywatnej liście przebojów

9 Pendragon - The Edge Of The World
A bo nie chciałem dwóch utworów Grycka dawać na pierwszych dwóch miejscach :wink:

10 Dio - Rock'n'roll children
Żeby nie było tak smętnie, trochę ostrzejszego grania :wink:

11 Totentanz - Całkiem sam
Zabrakło punktów, ale na pewno ktoś jeszcze na to zagłosuje. 8)
Bodeczek pisze:Przykro mi, że nie zdążyłem z moimi propozycjami, mam nadzieję, że moje głosy będą uwzględnione.

Pierwszy ogólny wniosek z IV edycji: część folkowa znakomita, trochę gorzej z polskimi propozycjami. Oto moja dycha

z dokładką:
1. Apulanta - Armo
dominik_fi napisał "Świetny kawałek nic więcej nie trzeba pisać. Posłuchajcie sami" zgadzam się -
najlepszy w zestawie od pierwszego przesłuchania ...
2. Anathema - Closer
metaliczny, chłodny, ale niesamowity, akurat na zimowe wieczory ...
3. Die Toten Hosen - Pushed Again
nie ma to jak solidny DDR ...
4. Kapela na Dobry Dzień - Hop
niezłe, mam wrażenie, że bałkańskie ... wpada w ucho i unosi mnie rytmicznie na fotelu ...
5. Polemic - Komplikovana
piosenka "nieskomplikowana", ale również rytmicznie mnie unosi ...
6. Ragusa - La musica di notte
i zrobiło mi się niespodziewanie swojsko czyli folkowo ...
7. Farben Lehre - Piosenka Leniwych Słoni
najciekawsza polska propozycja, ale to chyba wynika z tego, zę ja jednak się wychowywałem w konwencji punkowej, a

nie "krain buczynowych" ...
8. NRM - Pawietrany szar
tak się grało dość dawno ... ale to akurat jest komplement ... zgrabne dziełko, na pewno w wersji koncertowej dużo

zyskuje ...
9. Suicide Sports Club - 2.20 Girl
kawałek nie z mojego podwórka, ale ... coś mnie ciągnie do niego ... właściwie nie wiem co ...
10. The Shins - New slang
jakbym słyszał "Simona i Garfunkela" - robię się lekki i "młodszy" ...
11. Backyard Babies - Minus celsius
postanowiłem na dokładkę nieco rozruszać zestawienie, trochę trąci myszką, ale ja lubię "gryzonie" ...

PS. Prośba na przyszłość - wyślij mi nieprzekraczalny termin V edycji, będę bardzo wdzięczny! :lol:
tadzio3 pisze:Witam.
A wiec zabieram siedo podania swoich pozycji. Jak zwykle miejsca są mniej więcej tylko odzwierciedlajace moje

gusta, gdyz to ciągle sie zmnienia. Na szczęście ścisła czołowka jest już skrystalizowana.
Ale do rzeczy. Przedstawie teraz aż 26 utworów, bo tyle walczyło do ostatniej chwili i są one troche nierozerwalna

grupą tych najlepszych piosenek.
najpierw do 12 miejsca
26 Bang Gang -Follow
25 Acroma -Sun Rises Down
24 The 69 Eyes- Perfect Skin
23 Pendragon- The Edge Of The World
22 Colloseum- Downhill And Shadows
21 Żywiołak- Dybuk
20 Rażeni Piorunem- Rzeczpospolita Ogólnospożywcza
19 Jim Brickman- Sudden Inspiration
18 Dio -Rock'n'roll children
17 Albion -Bieg po tęczy
16 Mohammed Rafi- Jaan Pehechaan Ho (bardzo ciekawy utwór :) )
15 The Gathering -Leaves
14 Totentanz- Całkiem sam
13 Backyard Babies- Minus celsius
12 Ulis- Plac Franciszka

A teraz nieszczęśliwe miejsce 11:
11 Fuel -Hemorrhage (In My Hands)
Świetny kawałek. Przypomina mi trochę Goo Goo Dols, bądź Creed. ma w sobie jakąś siłę. Szkoda, ze jednak znalazło

się 10 lepszych utworów.

No i top 10:
10 Avenged Sevenfold- M.I.A.
utwór już zareklamowany wcześniej. Od jakiegoś czasu w poczekalni mojej listy. Miałem mały dylemat, jak traktowacv

takie utwory, które już są u mnie na liscie (bądx w poczekalni), ale wybrałem wariant taki, czy to co mi się

najbardziej podoba w danym momencie. Za tydzien może już być zupełnie inaczej, ale to wyjdzie juz w praniu, czyli w

najstepnych rundach. A ten kawałek to ciekawie rozbudowana struktura utworu.

9 Eric Burdon -Factory girl
Piekna ballada. Już od pierwszego przesłuchania wciągnęla mnie. Ma w sobie jakąś magię...

8 The Gossip- Coal to Diamonds
Słyszałem o tym zespole, gdyż czytałem wywiad w TR z wykonawczynią. Troche kontrowersyjna osoba. Myślałem, że to

bedzie jakiś ostry kawałek, a tu balladka, ale jakże słodka.

7 Detlev Schmidtchen- Seven Bells
Początek niczym "High Hopes", czy "Arahja". Potem troche jak początek "Dark Side Of The Moon", a dalej niczym

klimaty z MIke Oldfielda. Czy potrzeba mi czegokolwiek innego, jeżeli w piosence przychodzą mi na myśl moi ulubieni

wyknawcy wszech czasów...

6 Farben Lehre- Piosenka Leniwych Słoni
To już klasyk punkowy. Ponad rok temu na mojej liście była nowa wersja tej piosenki, ale ta jednak jest

najfajniejsza. Nie mogłem ominąc jej przy wybieraniu top 10. A tekst... kiedyś sie z nim identyfikowałem w 100%

:wink:

5 Serj Tankian -Empty Walls
Kolejny utwór znajomy i polecony. Cóż Serij to SOAD, więc wiedziałem czego się spodziewać- świetnej piosenki w

orginalnej szacie muzycznej.

4 Tenacious D -Fuck Her Gently
Ten kawałek już znałem. Kiedys ktos mi przysłał ten utwór z teledyskiem :) A klip ciekawy... :wink: Naga panienka,

diabeł i dwa małe aniołki, które pokazują jak dać rozkosz kobiecie... 8)
A sama piosenka- urocza

3 Abraxas -Pokuszenie
Teraz ścisła czołowka. Po pierwszym przesłuchaniu tego kawałka byłem pod totalnm wrażeniem. Ależ piękny kawałek!

Ileż tu emocji! I że ja nie znałem tego zespołu i utworu, przeciez to cudo i majstersztyk! Teraz ze dwa razy

dziennie go słucham. Rozpływam sie...

2 Helloween Keeper of the Seven Keys
Drugi potężny kawałek. Iles tam sie dzieje. Z tego utworu mozna by zrobic co najmniej 3 świetne pisoenki.
Utwór kiedyś tam mi przemknął przez uszy, ale nie zrobił takiego wrażnenia. Z Helloweenu mam kilka albumów. To

świetny zespół, tak samo kultowy jak Iron Maiden. Zastanawaim sie tylko jak to możliwe, ze nigdy nie było ich na

LP3. TAKIEGO ZESPOŁU. Gdzieś pól roku temu zajrzałem do archiwum ile to kawałków Helloween było na LP3, ależ się

zdziwiłem...

1 Turisas- Rasputin
A oto zwycięzca i czarny koń rozgrywek! Totalnie mnie owładnął. Po pierwszym usłyszeniu chciałem od razu

powtórzyć słuchanie. Świetna przeróbka! Jutro przetestuję ją na dużej imrezie, gdzie bedzie gdzieś ponad 30 osób i

myślę, że porusze nie jedną osobę. "Ra-ra, Rasputin..." :)

A znane mi utwory (nawet w najmniejszym stopniu)
Helloween Keeper of the Seven Keys
Farben Lehre Piosenka Leniwych Słoni
Serj Tankian Empty Walls
Tenacious D Fuck Her Gently
Avenged Sevenfold M.I.A.
Dio Rock'n'roll children
Rażeni Piorunem Rzeczpospolita Ogólnospożywcza
The 69 Eyes Perfect Skin
The Gathering Leaves
Die Toten Hosen Pushed Again
dominik_fi pisze:Szczęsliwa 10 (11):

1. Backyard Babies - Minus celsius (12 pkt.)
Już po pierwszym przesłuchaniu wiedziałem, że to jest najlepsza piosenka w zestawie a refren wpadł mi od razu w

ucho.
2. Threshold - Slipstream (10 pkt.)
Również świetny utwór, ale do niego przekonałem się dopiero po 4 przesłuchaniu. Wcześniej miał wylecieć a tu proszę

nr 2. I nie tylko dla tego, że serial był również świetny :wink:
3. Bran van 3000 - Drinking in L.A. (8 pkt.)
Spodobał mi się również po pierwszym przesłuchaniu tak jak Minus celsius. Głównie przez swoją oryginalność,

interesujące dźwięki i ciekawe brzmienie.
4. Die Toten Hosen - Pushed Again (7 pkt.)
Bardzo dobra muzyka i tyle wystarczyło żeby być na 4 miejscu.
5. Hanna Pakarinen - Leave me alone (6 pkt.)
6. Dio - Rock'n'roll children (5 pkt.)
W miarę przyporządkowywani kolejnych pozycji utwór ten spadał z 2 miejsca aż wylądował na 6. Ale tak bardzo kojarzy

mi się ze starym graniem, że nie mogłem go nie umieścić w 10.
7. Modest Mouse - World at large (4 pkt.)
8. Morningwood - New York Girls (3 pkt.)
9. Tenacious D - Fuck Her Gently (2 pkt.)
10. Serj Tankian - Empty Walls (1 pkt.)
o Powyższych 4 mogę powiedzieć tylko tyle, że mają w sobie coś co przyciąga i również chce się ich słuchać. I nie

przez przypadek znalazły się
w 10.
11. Marcelle Spirit - Latarnie na Reymonta
Czyżby to była Krakowska piosenka?
Ale świetny kawałem muzyki. Trochę mam wyrzuty że tylko na 11 jest, ale mam nadzieję, że sobie poradzi i wejdzie do

strefy pucharowej.

I nieszczęśliwa 15:

12. The Pettit Project - 99 lives
13. Avenged Sevenfold - M.I.A.
14. Magnyl - Takk takk takk
15. Turisas - Rasputin
16. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
17. Totentanz - Całkiem sam
18. Venflon - Człowiek
19. King Diamond i Matthew K. Heafy - In the Fire
20. Helloween - Keeper of the Seven Keys
21. Ayreon - Day Fourteen: Pride
22. Eric Burdon - Factory girl
23. Emigrate - My World
24. Cradle Of Filth - The Foetus Of A New Day Kicking
25. Default - Deny
26. Kapela na Dobry Dzień - Hop

Te 26 to była ostateczna ilość które brałem pod uwagę i które zostały po selekcji.
Przesłuchałem tą 26 aż 2x i nic nie wyrzuciłem, postanowiłem więc, żeby już nic nie wywalać tylko zacząć układać

ich kolejność. I tak właśnie wykrystalizował się 10.
Robinson pisze:Muszę przyznać, że ta edycja zaskoczyła mnie znacznie bardziej metalowym klimatem od poprzednich

edycji. Na początku wydawało mi się, że poziom jest średniawy, ale po pewnym czasie wyłapałem sporo bardzo dobrych

nagrań, np. utwory na miejscach 3 i 4 początkowo były tylko w nieszczęśliwej siódemce, ale potem ...

1. Arena - The butterfly man
2. King Diamond & Matthew K. Heafy - In the Fire
3. Rażeni Piorunem - Rzeczpospolita Ogólnospożywcza
4. John Foxx - Dance with Me
5. The 69 Eyes - Perfect Skin
6. Helloween - Keeper of the Seven Keys
7. Chase - Invitation To A River
8. Threshold - Slipstream
9. Die Toten Hosen - Pushed Again
10. Cradle Of Filth - The Foetus Of A New Day Kicking
11. Transatlantic - We all Need Some Light

Nieszczęśliwa siódemka (alfabetycznie):
Abraxas - Pokuszenie
Avenged Sevenfold - M.I.A.
Bang Gang - Follow
Detlev Schmidtchen - Seven Bells
Polemic - Komplikovana
Testament - The Ritual
The Gathering - Leaves
abd3mz pisze:Witam,
Oto moje głosy (Nie mogłem się powstrzymać i zamieszczam Top40, mam nadzieję że to nie utrudni Ci pracy. Jeżeli już

ułożyłem - to może kogoś to zainteresuje ?):

01. Abraxas - Pokuszenie (Chyba za cicho się rozpoczyna, no ale może się mylę, a później jest już bardzo dobrze do

samego końca. Ciekawe jak przetrwa próbę czasu ? Dam mu odpocząć po zakończeniu Naszej Listy.) ... nawet wówczas

gdy odkryję wszystkie ścieżki Twojej filozofii i przesłucham całego Bacha...
02. Chase - Invitation To A River (Bardzo dobre nagranie, które mnie zaskoczyło. Trąba przejęła rolę gitary... A ta

solo z echem...)
03. Helloween - Keeper of the Seven Keys (Najbardziej zapamiętałem zmiany tempa i no i oczywiście tytuł. :);))
04. Totentanz - Całkiem sam (Teraz trochę ostrzejszy utwór, który wyróżnia się dobrym tekstem i wokalem.) ...nie ma

mnie i chyba nigdy mnie nie było...
05. Waldemar Chyliński - Ptakom na drzewach (Gitara i wokal. Wystarczy.) ...nie okłamujmy siebie nie mamy skrzydeł

ptaków...
06. Żywiołak - Dybuk (Mam nadzieję, że uda się im wreszcie nagrać płytę. Biometal ?) ...choć mi łamią kości, choć

mnie parzy skóra...
07. Lambchop - Paperback Bible (Za pierwszym razem, gdy słyszałem ten utwór -w radiu- nie wzbudził we mnie żadnych

specjalnych uczuć. Ot dobry utwór jakich tysiące na świecie i dziesiątki w tej edycji. Z każdym przesłuchaniem...)
08. NRM - Pawietrany szar (Jedyny utwór z kilkunastu "egzotycznych", który zmieścił się do 10. Dobry rock z

rozpoznawalnym głosem i akcentem.)
09. Pendragon - The Edge Of The World (Ten utwór mnie zaintrygował... Oprócz -miejscami zaskakującego- tekstu na

plus zaliczam kompozycję utworu) ...Dżem dobra. Jak się mamy ?...
10. Detlev Schmidtchen - Seven Bells (Lubię takie klimaty. Chyba jest za nisko. Tylko zamiast kogo ma wejść ?)
A na (nie)szczęśliwym 11 miejscu:
11. Albion - Bieg po tęczy

Na dzisiaj pewny jestem tylko dwóch pierwszych miejsc. Dalej powinny być 3 potrójne (poczwórne ? Chyba nie)

miejsca.

12. Transatlantic - We all Need Some Light
13. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
14. Colloseum - Downhill And Shadows
15. Qntal - Herbst
16. Joanna Lewandowska - Żywot życia
17. John Foxx - Dance with Me
18. Kapela na Dobry Dzień - Hop
19. The 69 Eyes - Perfect Skin
20. The Gathering - Leaves
21. Default - Deny
22. Kurt Elling - Tight
23. Avenged Sevenfold - M.I.A.
24. Antony and the Johnsons - Hope There's Someone
25. Arena - The butterfly man
26. Dhafer Youssef - Aya
27. Dio - Rock'n'roll children
28. INDUKTI - no 11812
29. The Gossip - Coal to Diamonds
30. Ulis - Plac Franciszka
31. My Dying Bride - Two winters only
32. Testament - The Ritual
33. DELONS - Bomby na Anglię
34. Farben Lehre - Piosenka Leniwych Słoni
35. Ayreon - Day Fourteen_ Pride
36. Klatu - 03:15 (wszystko się śni)
37. Rażeni Piorunem - Rzeczpospolita Ogólnospożywcza
38. Bang Gang - Follow
39. Emigrate - My World
40. Threshold - Slipstream

Około 50 utworów zostanie na moim dysku - dam im jeszcze szansę, choć może każdemu utworowi dam jeszcze szansę ?

Zobaczę.

Utwory, które odpadły w pierwszym etapie (kolejność alfabetyczna):
- Bran van 3000 - Drinking in L.A.
- Gary Numan vs. Ade Fenton - The Leather Sea
- M.I.A. - Bamboo Banger
- Morningwood - New York Girls
- Sugarhill Gang - Rapper's Delight
- Suicide Sports Club - 2.20 Girl
- Tenacious D - Fuck Her Gently
- The Notwist - This Room
- Whale - Hobo Humpin Slobo Babe

Utwory, które znałem wcześniej wraz z komentarzem:
- Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia - słyszałem dosłownie kilka razy, rozpoznałem
- Żywiołak - Dybuk - słyszałem chyba dwa razy, ale jest tak charakterystyczne, że rozpoznałem
- Kurt Elling - Tight - słyszałem max dwa razy, kojarzyłem po tytule, rozpoznałem
- Lambchop - Paperback Bible - słyszałem max dwa razy, rozpoznałem

Wykonawcy, których znałem wcześniej wraz z komentarzem:
- Antony and the Johnsons - Hope There's Someone - słyszałe kilka innych utworów, wykonawca rozpoznawalny
- Dhafer Youssef - Aya - jw.
- Explosions in the sky - The Only moment we are alone - jw.
- NRM - Pawietrany szar - jw.
- Die Toten Hosen - Pushed Again - kojarzę zespół, nie rozpoznany
- Farben Lehre - Piosenka Leniwych Słoni - jw.
- Eric Burdon - Factory girl - niby znam, ale nie znam ;) Ot, słyszałem nazwisko

Na koniec jeszcze kilka uwag:
- Nie mam porównania z poprzednimi edycjami (dopiero je ściągnąłem), ale wysoko oceniam 4 edycję. Może nie było

dużo bardzo dobrych utworów (tak już ich natura...), ale za to dobrych utworów było całe mnóstwo. Tak oceniam na

świeżo.
- W kilku utworach nie-polskich usłyszałem... mhmm... polskie akcenty, że wymienię choćby Pendragon - The Edge Of

The World.
- Nie wiem jak było w poprzednich edycjach, ale ta pokazała polskie zespoły z dobrej strony.
- Albo ja mam skrzywienie na punkcie "długich utworów", albo one są tak dobre.
- Spróbuję bliżej poznać wykonawców z pierwszej dziesiątki i wszystkie polskie zespoły.
- Moje utwory na pewno zmieściłyby się w 40, może nawet dwa z nich powalczyłyby o pierwszą dziesiątkę ? Trudno

ocenić.
- Przewiduję, że wszystkie moje utwory przejdą do 1/32. Taki ze mnie optymista. ;)

Pozdrawiam,
Sebastian [abd3mz]

PS. Przepraszam za długość...
Artur pisze:Moje głosy:

1. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
2. Arena - The Butterfly Man
3. Żywiołak - Dybuk
4. Transatlantic - We All Need Some Light
5. Lambchop - Paperback Bible
6. Marcelle Spirit - Latarnie Na Reymonta
7. Delons - Bomby Na Anglie
8. The Shins - New Slang
9. John Foxx - Dance With Me
10. Ulis - Plac Franciszka

11. Serj Tankian - Empty Walls
Adameks pisze:W tej edycji, zdecydowanie spodobały mi się te dłuższe utwory, w pierwszej trójce są same ponad 10

minutowe, a w pierwszej szóstce wszystkie mają ponad 8 minut. miejsca 1-3 zdecydowanie górują nad 4-6, które to, są

zdecydowanie lepsze od pozostałych :D. Helloween od początku był moim faworytem, natomiast Abraxas zyskiwało z

każdym przesłuchaniem (piękna solówka). Sam się zdziwiłem co jest u mnie na trzecim, bo ja do jazzrocka jakoś do

tej pory niespecjalnie :wink:. Reszta jest dobrana poprzez wielokrotne, żmudne (ale nie nudne) przesłuchania.
Ciekawoską jest to, że w mojej jedenastce znajdują się po 3 utwory od dwóch użytkowników (w jednym przypadku jest

to 100%) :P

1. Helloween - Keeper of the Seven Keys
2. Abraxas - Pokuszenie
3. Chase - Invitation To A River
4. Arena - The butterfly man
5. Avenged Sevenfold - M.I.A.
6. Pendragon - The Edge Of The World
7. Colosseum - Downhill And Shadows
8. Transatlantic - We all Need Some Light
9. Albion - Bieg po teczy
10. Detlev Schmidtchen - Seven Bells
11. Totentanz - Calkiem sam

A blisko były :
Polemic - Komplikovana
Turisas - Rasputin
Backyard Babies - Minus celsius
Lambchop - Paperback bible
Yacy pisze:Witam
moje propozycje:

1. Pendragon-The Edge Of The World – od początku mój nr 1. :-) Właściwie co moge napisac ? Posiadam całą

dyskografię Pendragon, łącznie z jakimiś bootlegami. Nie od razu skojarzyłem, że to utwór z tekstem ”jak się

mamy
:-) Może z powodu braku w 11+7 polskiego utworu? ;-)

2.Fuel-Hemorrhage (In My Hands) – dokładnie to samo jak w przypadku miejsca nr 3 :-)

3.Avenged Sevenfold-M.I.A. – słuchałem, słuchałem i słuchałem... I wreszcie usłyszałem. Nie wiem czemu tak późno?

4.Eric Burdon-Factory girl – lubię The Animals, a słychac tu ich dźwięki. Od pierwszego przesłuchania był w top3. I

... prawie sie obronił. No niestety tuz za pudłem...

5.My Dying Bride-Two winters only – I znów bałem sie że będzie bardzo metalowo I pozytywnie sie rozczarowałem… A

byc może to sprawił tytuł, bo teraz sypie za oknem ;-)

6.Testament-The Ritual – niespodzianka!!! Trash metalu nie słucham, a tak ich kojarzyłem. Nie pomyślałem, ze to

może być spokojny kawałek, który potem trochę ostrzej brzmi, ale przede wszystkim wokal jest zrozumiały ;-)

7.Serj Tankian-Empty Walls – poprzedni singel był w okolicach Mojej Listy. A ostatnio w ogóle gdy słucham ostatniej

płyty to coraz bardziej mi się podoba i oto efekt.

8.Acroma-Sun Rises Down – zupełnie nieznany mi wykonawca, ale po 2-3 przesłuchaniu wiedziałem że będzie wysoko!

9.Explosions in the sky-The Only moment we are alone – jest coś w tym utworze co kojarzy mi sie z iLiKETRAiNS I to

pewnie w dużej mierze zdecydowało o załapaniu się do „10”

10.The Shins-New slang – słyszałem 2-3 płyty, bardzo sympatyczne granie :-)

11. Transatlantic - We all Need Some Light – właściwie po ostatnim przesłuchaniu wypadł z … 6 miejsca. Może to

swiadczy o zauroczeniu. Ktrótkotrwałym zauroczeniu. No ale 11-stka jest, może to im pomoże?

Nieszczęsliwa „7”
12. The Gathering-Leaves
13. INDUKTI-no 11812
14. Detlev Schmidtchen-Seven Bells
15. Ashe-Cry for You
16. Apulanta-Armo
17. John Foxx-Dance with Me
18. Peter Cincotti-Goodbye Philadelphia

To znałem (wypisałem tylko bardzo dobrze znane mi kawałki):
Oczywiście poza moją czwórką J :lol:
Pendragon-The Edge Of The World
Fuel-Hemorrhage (In My Hands)
Avenged Sevenfold-M.I.A.
Serj Tankian-Empty Walls
Peter Cincotti-Goodbye Philadelphia
oraz
Bang Gang-Follow
Dhafer Youssef-Aya
Żywiołak-Dybuk

pozdrawiam
Vinyl84 pisze:Oto pierwsza 11 utworów, które zrobiły na mnie największe wrażenie w tej edycji :) Co nie znaczy,

że reszta mi sie nie spodobała. Jednak trzeba wybrać 11. Co niniejszym czynię:
1. Żywiołak - Dybuk (od początku wiedziałem, że ten utwór będzie wysoko w zestawieniu ;) I jak na razie wygrał. Co

bedzie potem nie wiem ;))
2. Turisas - Rasputin (niesamowity cover. Jak dla mnie lepszy od orginału. Zaszczytne 2 miejsce)
3. Dio - Rock'n'roll children (całkiem przyjemne zaskoczenie. Bardzo mi sie ten utwór spodobał. Choć wcale to nie

było takie jasne przed przesłuchaniem ;))
4. Qntal - Herbst (ten utwór ma w sobie najwięcej magii ze wszystkich. Jednak do pierwszej trójki trochę

zabrakło...)
5. Ayreon - Day Fourteen: Pride (Bardzo dobry utwór w wykonaniu bardzo dobrego zespołu ;))
6. Die Toten Hosen - Pushed Again (Bardzo dobry utwór. Tym razem jednak konkurencja była troche za silna ;))
7. Farben Lehre - Piosenka Leniwych Słoni (to samo co w punkcie poprzednim)
8. DELONS - Bomby na Anglię (również bardzo dobry utwór. Wysokie 8 miejsce)
9. Detlev Schmidtchen - Seven Bells (bardzo dobry utwór. Jeden z bardziej magicznych w tej edycji)
10. The Gossip - Coal to Diamonds (dużo sobie obiecywałem po tym utworze. I sie w sumie nie zawiodłem)
No i na koniec największa niespodzianka (jeśli chodzi o tą edycję)
11. Helloween - Keeper of the Seven Keys (utwór, który sie musiał tu znaleźć. Niestety nie ma chyba szans na

wygranie tej edycji NL (ze względu na swoją długość)
adr pisze:1. Anathema - Closer - absolutna rewelacja, aktualny numer jeden na mojej prywatnej liście

przebojów.
2. Marcelle Spirit - Latarnie na Reymonta - tak wysoko jeszcze polska muza u mnie w NL nie była. Żywe i

świeże.
3. Sugarhill Gang - Rapper's Delight - klasyka rapu. Nie pamiętam teraz kto to wstawił, ale gratuluję mu

odwagi, bo raczej nie ma szans na wygraną :wink:
4. Explosions In The Sky - The Only Moment We Were Alone - piękne, i choć długie to w ogóle nie nuży.
5. Totentanz - Całkiem sam - świetne, ale może trochę za bardzo Comę i Huntera przypomina (wtórne)
6. Dio - Rock'n'Roll Children - klasyka. Dio jest spoko, nawet w filmie z Tenacious D zagrał i zaśpiewał w

epizodzie.
7. Detlev Schmidtchen - Seven Bells - hmmm, po prostu ładne.
8. Die Toten Hosen - Pushed Again - to był jeden z moich najsilniejszych kandydatów do wstawienia na NL
9. Modest Mouse - Horn Intro / World At Large - wolę jednak to, co jest następne na płycie, albo to co płytę

kończy
10. King Diamond & Matthew K. Heafy - In the Fire - znam z Rockowej LP radiowej Jedynki

11. Albion - Bieg po tęczy - ostatnie 3 minuty świetne, ale wcześniej przynudza i dlatego poza 10


i dalej bez kolejności:
Indukti - No. 11812
Rażeni Piorunem - Rzeczpospolita Ogólnospożywcza - śmieszne :)
Ulis - Plac Franciszka
Venflon - Człowiek
Eric Burden - Factory Girl - a "House of the Rising Sun" to jeden z 3 utworów wszech czasów
Kapela na Dobry Dzień - Hop - nawet fajne, może kiedyś na NL wstawię coś w tym stylu
Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
NRM - Pawietrany szar


i jeszcze 2 osobne przypadki:
My Dying Bride - Two Winters Only - byłoby dużo, duuużo wyżej, gdyby nie ten wnerwiający zmanierowany wokal.

Szkoda.

Serj Tankian - Empty Walls - tu największy problem miałem. Utwór znam od dawna (od 2 miesięcy jest na mojej

liście), a cała płyta jest na pierwszym miejscu, ale... podobnie jak na listę wszech czasów nie wstawiam aktualnych

piosenek tak samo i tu postanowiłem Serja nie brać pod uwagę. Może gdyby jakiś inny jego utwór był wybrany...

Trudno.
Miszon pisze:1. Pendragon - The edge of the world - od początku w czołówce byli. Świetne nagranie (chyba je

kojarzę z minimaxu, ale nie więcej niż dwa razy tam słyszałem), a w dodatku jeszcze to "Dżeń dobry, jak szę mamy"

:lol:
2. Indukti - No. 11812 - zawsze słyszałem, że to super płyta, ale nic z niej nie słyszałem praktycznie w całości.

Niezwykłe połączenie - harfa, skrzypce i metal. Super!
3. Colosseum - Downhill and shadows - także bardzo dobre, nieco bluesowe granie. Dużo się tu dzieje

troszkę dalej (wiele zmian było aż do 10 miejsca, przed chwilą znowu coś zmieniłem, co przesłuchanie jest inna

kolejność):

4. Lambchop - Paperback bible - świetny zespół i wielka szkoda, że nigdy nie byli na Liście. Znam co prawda wiele

ich kawałków, które bardziej mi zapadły w pamięć, ale ten też bardzo dobry
5. The Gathering - Leaves (Live) - to Gathering dużo lepsze niżpoprzednie, bardziej takie jak lubię. Świetny

przykład, jak należy aranżować utwory rockowe na orkiestrę (nie to co chaos, który odwaliła Metallica z Kamenem)
6. Farben Lehre - Piosenka leniwych słoni - na początku dostała tylko 2 gwiazdki i o mało nie odpadła. Ale później

mnie wciągnęła i nawet przez moment była na 4 miejscu. Niby głupie, ale jakie fajne! :D
7. Testament - The ritual - jedna z milszych niespodzianek tej edycji. Nastawiałem się na granie w stylu Halloween

czy Iron Maiden (czyli takie jakiego raczej nie znoszę), a tu wyszła naprawdę fajna muza!
8. Ashe - Cry for you - troszkę przegrany, bo po pierwszym przesłuchaniu zdecydowany lider. Później troszkę mnie

znudził. Co nie zmienia faktu, że bardzo dobre, utrzymało do końca ocenę 4+ (na max.5)

dalej następna ostro walcząca i tasująca się grupa:
9. Chase - Invitation to a river - początek spoko, ale bez sensacji, ale solo na trąbce i ogólnie fragment od

początku siódmej minuty gdzieś do końca jedenastej - genialny! Gdyby było krótsze mogłoby liczyć na wyzsze miejsce

(i tak rzutem na taśmę z 11 skoczyło)
10. Delons - Bomby na Anglię - trochę trudno ocenia się kawałek, który słyszało się tyle razy (zdaję się, że swego

czasu otwierał audycje Stelmacha w nocy). Gdyby nie to, może byłby wyżej (albo niżej?)
(11.) Serj Tankian - Empty walls - no! To jest granie w stylu prawdziwego SoaD, a nie te lekko bezpłciowe balladki,

z jakimś dziwnym wokalem, które były na Liście. Kolo trzyma formę i brawa mu za to.

dalej bardzo blisko była następująca grupka:
Totentanz - Całkiem sam
The Trews - Confessions
Backyard Babies - Minus celsius
Peter Cincotti - Goodbye Philadelfia
Bran Van 3000 - Drinking in L.A.
Modest Mouse - Horn intro/World at large
Anthony&The Johnsons - Hope there's someone
są to w większości bardzo przebojowe, "radiowe" utwory, bardzo prawdopodobne, że mogące liczyć na moje głosy w

fazie pucharowej.

Dalej grupa piosenek dobrych (miejsca 19 - 40, czyli sporo ich).

Poziom ogólny oceniam jako bardzo dobry. Mimo, że często nie chwyta za pierwszym razem, jest to (prawdopodobnie)

najlepsza edycja. A na pewno najbardziej eklektyczna.
Gary pisze:Oto moje wyniki:

1 Pendragon - The Edge Of The World
2 Avenged Sevenfold - M.I.A.
3 Detlev Schmidtchen - Seven Bells
4 Transatlantic - We all Need Some Light
5 Abraxas - Pokuszenie
6 Totentanz - Całkiem sam
7 Arena - The butterfly man
8 Die Toten Hosen - Pushed Again
9 Lambchop - Paperback Bible
10 INDUKTI - no 11812

11 Marcelle Spirit - Latarnie na Reymonta

Pozdrawiam
Gary
Grycek pisze: 1. Albion - Bieg po tęczy
najlepszy utwór jaki słyszałem w ciągu ostatnich miesięcy
2. Acroma - Sun Rises Down
Chwyciło od razu i nie chciało puścić
3. Detlev Schmidtchen - Seven Bells
Magia, magia, magia...
4. Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
Podobnie jak Acroma
5. Anathema - Closer
Poprostu lubię Anathemę
6. Explosions in the sky - The Only moment we are alone
Sma chciałem coś wrzucić tego zespołu
7. Totentanz - Całkiem sam
Ma coś z Comy
8. Aphex Twin - Jynweythek Ylow
Małe ,a cieszy
9. Bang Gang - Follow
Niesamowicie relaksujący utwór
10.INDUKTI - no 11812
Prog w czystej postaci
11.Lambchop - Paperback Bible

Dalej

Qntal - Herbst
Ayreon - Day Fourteen: Pride
My Dying Bride - Two winters only
The Shins - New slang
Ulis - Plac Franciszka
Arena - The butterfly man
Avenged Sevenfold - M.I.A.
Default - Deny
Dio - Rock'n'roll children
Jim Brickman - Sudden Inspiration
Kapela na Dobry Dzień - Hop
Polemic - Komplikovana
Tenacious D - Fuck Her Gently
Cat Power - He war
Dhafer Youssef - Aya
Moving Atlas - Cheating Mark
NRM - Pawietrany szar
Waldemar Chyliński - Ptakom na drzewach
Żywiołak - Dybuk
Chase - Invitation To A River
Colloseum - Downhill And Shadows
Modest Mouse - World at large
Ragusa - La musica di notte
Serj Tankian - Empty Walls
Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
ksch pisze:01 Tenacious D - Fuck her gently
02 Transatlantic - We all need some light
03 Lodger - Doorsteps
04 Pendragon - The edge of the world
05 INDUKTI - no 11812
06 My Dying Bride - Two winters only
07 Totentanz - Całkiem sam
08 Qntal - Herbst
09 Colosseum - Downhill and shadows
10 The Trews - Confessions
11 Serj Tankian - Empty walls
retry2 pisze:W ostatniej chwili mnóstwo zmian. W ich efekcie zestaw wygląda następująco:

1.Explosions In The Sky - The Only Moment We Were Alone
2.Dhafer Youssef - Aya
3.Pendragon - The Edge Of The World
4.Jim Brickman - Sudden Inspiration
5.Transatlantic - We all Need Some Light
6. King Diamond i Matthew K.Heafy - In The Fire
7.Testament - The Ritual
8.Detlev Schmidtchen - Seven Bells
9.Zywiolak - dybuk
10.Albion - Bieg po tęczy
11.TOTENTANZ - Całkiem sam
neon.ka pisze:hej Grycek, oto moje głosowanie na Naszą Listę IV:

1. goodbye philadelphia - peter cinotti
2. paperbag bible - lambchop (zespół znałam, utworu nie)
3. sudden inspiration - jim brickman
4. la musica di notte - ragusa
5. factory girl - eric burdon
6. world at large - modest mouse
7. seven bells - detlev schmidtchen
8. the only moment we were alone - EITS (zespół znałam, utworu nie)
9. drinking in l.a.- bran van 3000
10. takk takk takk - magnyl
11. bieg po tęczy - albion

12. the butterfly man - arena
13. komplikovana - polemic
14. this room - the notwist (zespół znałam, utwór też)
15. hemorrhage (in my hands) - fuel
16. armo - apulanta
17. confession - the trews
18. new slang - the shins

pozdrawiam:),
marta
kajman pisze:Szybko wybrałem 17 utworów, ale potem zaczęły się schody. Musiałem wybrać spomiędzy 17 znakomitych

utworów, z których nota bene 4 znakomicie znałem.
Ale ostatecznie wygrało coś, co mnie totalnie zaskoczyło. To ten utwór progressive folk, o którym pisałem w innym

miejscu. Przyznam się, że nie lubię polskiej muzyki ludowej, ale ta przeróbka mnie totalnie rozłożyła.
1. Żywiołak - Dybuk
Zaraz potem coś, co od wielu tygodni jest w czołówce mojej prywatnej listy i tutaj przez znakomitą większość czasu

prowadziło. Utwór skrajnie odmienny od poprzedniego, co jeszcze bardziej utrudniało wybór.
2. Kurt Elling - Tight
No cóż, klasyczny progressive, który wprawdzie już słyszałem kiedyś, ale słabo kojarzyłem załapał się na 3 miejscu.

To świadczy o sile poprzednich utworów, że pokonały taki świetny kawałek.
3. Pendragon - The edge of the world
Kolejny doskonale znany mi utwór. Jak tylko pojawił się w zestawie, to wiedziałem, że będzie bardzo wysoko. Ale

kiedy go słuchałem, to miałem chyba zły dzień, bo ledwo przeszedł pierwszą kwalifikację. Ale potem zyskiwał i

dotarł tuż za podium.
4. Indukti - No 11812
Piosenka, która na mojej liście przżywała świetność kilka miesięcy temu teraz przemówiła do mnie nowym głosem i

przegrała minimalnie walkę o 4 miejsce.
5. Avenged Sevenfold - M.I.A.
Piosenka ta w pierwszej chwili mnie nie zachwyciła, potem była nawet chwilę na podium i skończyła na 6 miejscu.
6. Explosions in the Sky - The only moment we were alone
To chyba jedyny reprezentant muzyki o głośnych nazwach i nazwiskach w moim zestawieniu.
7. Eric Burdon - Factory girl
Piosenka nierówna, która oprócz wspaniałych fragmentów ma też chwile słabości. W końcówce te słabości mocniej

dotarły i piosenka spadła na 8 miejce.
8. Abraxas - Pokuszenie
Zespół z tych nieźle mi znanych; ale ta piosenka akurat nie. Do 10 dostała się dosłownie w ostatniej chwili.
9. My Dying Bridge - Two winters only
Ta piosenka była na samym końcu 17, ale podobnie jak poprzednie się sprężyła i wskoczyła na ostatnie punktowane

miejsce.
10. Arena - The butterfly man
I ostatnia z doskonale znanych mi piosenek będąca wielokrotnie na mojej liście niestety tuż za 10.
11. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
No a dalej największy pechowiec, który przez większość czasu oscylował wokół 6 miejsca i poleciał w końcówce.
12. Albion - Bieg po tęczy
No i dalej:
13. Dhafer Youssef - Aya
14. Jim Brickmann - Sudden inspiration
15. Terraplane - Doktor jazz
16. Testament - The ritual
17. Transatlantic - We all need some light
No i jeszcze uwaga: piosenki z miejsc 11-17 załapałyby się na pewno do moich 10 z 2 poprzednich NL i myślę, że

także i do pierwszej edycji.
W zestawie 4 piosenki polskie (chyba że jeszcze jakieś udają zagraniczne) i 1 utwór instrumentalny (przynajmniej w

wersji, którą zdobyłem, bo jednego zestawu nie udało mi się ściągnąć i uzupełniałem go inaczej). Ewidentnie króluje

progressive i okolice uzupełniane utworami bliskojazzowymi.
iqh pisze:dzień dobry drogi Grycku! moje głosy:

1. Serj Tankian - Empty Walls
2. Modest Mouse - World at large
3. Magnyl - Takk takk takk
4. Ulis - Plac Franciszka
5. Explosions in the sky - Only moment we are alone
6. Polemic – Komplikovana
7. Bijelo Dugme - Selma
8. The Shins - New slang
9. NRM - Pavietrany sar
10.Turisas - Rasputin

11.Testament - The Ritual
Łucek pisze:Witam, zgodnie z pierwotnymi ocenami wybór był niezwykle trudny, oto, co stanowi dla mnie czołówkę

NL4:

1.Serj Tankian - Empty walls
2.Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
3.Apulanta - Armo
4.Tenacious D - Fuck Her Gently
5.Modest Mouse - Horn Intro - World at Large
6.Antony and the Johnsons - Hope There's Someone
7.Avenged Sevenfold - M.I.A.
8.Die Toten Hosen - Pushed again (Radio Edit)
9.Qntal - Herbst
10.Pendragon - The Edge Of The World
11.Helloween - Keeper of the Seven Keys

Tu już kolejność przypadkowa:
NRM - Pawietrany szar
Polemic - Komplikovana
Darkwater - Alone And
Suicide Sports Club - 2.20 Girl (Gutterstylz Vocal M
Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
The Shins - New slang
Ayreon - Day Fourteen: Pride
Lodger - Doorsteps
Emigrate - My World
Transatlantic - We all Need Some Light
The Gathering - Leaves (Live W/orchestra)
King Diamond i Matthew K.Heafy - In The Fire
Hanna Pakarinen - Leave Me Alone
Arena - The Butterfly Man
Backyard Babies - Minus celsius
Ashe - Cry for You
Acroma - Sun Rises Down
Eric Burdon - Factory girl
Dio - Rock 'N' Roll children

Kawalków nie ma co komentować, są po prostu genialne ;)
jotem3 pisze:1. Zywiolak - Dybuk
2. Serj Tankian - Empty walls
3. Abraxas - Pokuszenie
4. Joanna Lewandowska - Żywot życia
5. Transatlantic - We all Need Some Light
6. Arena - The Butterfly Man
7. John Foxx - Dance With Me
8. Tenacious D - Fuck Her Gently
9. Detlev Schmidtchen - Seven Bells
10. Gary Numan vs. Ade Fenton - The Leather Sea
11. Acroma - Sun Rises Down
Martyr pisze:1. Dio - Rock'n'roll children
2. Hanna Pakarinen - Leave me alone
3. Magnyl - Takk takk takk
4. Ashe - Cry for You
5. Avenged Sevenfold - M.I.A.
6. Terraplane - Doctor Jazz
7. Totentanz - Całkiem sam
8. Mohammed Rafi - Jaan Pehechaan Ho
9. Ulis - Plac Franciszka
10. Acroma - Sun Rises Down
11. Qntal - Herbst

Pozdrawiam;-)
Martyr
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

hehehe, rozłożyło mnie to:
jackal napisał:
1.Antony and The Johnsons - Hope there's someone: Arcydzieło. Znam ten utwór od prawie 2 lat i

wciąż nie mogę się od niego uwolnić. Zjem swój kabel od myszki, jeśli Antony nie wygra bieżącej edycji NL!
:D :lol:
Czekamy!!! :wink: :twisted: :P
Awatar użytkownika
stavanger
Posty: 3398
Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
Lokalizacja: Poznań

Post autor: stavanger »

Fajnie jest czytać te wszystkie komentarze o piosenkach, bardzo się ciesze że utwór "Seven Bells" zajął tak wysokie 5 miejsce :)
tadzio3 pisze:7 Detlev Schmidtchen- Seven Bells
Początek niczym "High Hopes", czy "Arahja". Potem troche jak początek "Dark Side Of The Moon", a dalej niczym klimaty z MIke Oldfielda. Czy potrzeba mi czegokolwiek innego, jeżeli w piosence przychodzą mi na myśl moi ulubieni wykonawcy wszech czasów...
Ja też miałem skojarzenia z High Hopes i Oldfieldem
Vinyl84 pisze:9. Detlev Schmidtchen - Seven Bells (bardzo dobry utwór. Jeden z bardziej magicznych w tej edycji)
Grycek pisze:3. Detlev Schmidtchen - Seven Bells
Magia, magia, magia...
W końcu święta, przyda się trochę piosenek z dzwoneczkami :P
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Łucek pisze:1.Serj Tankian - Empty walls
7.Avenged Sevenfold - M.I.A.
8.Die Toten Hosen - Pushed again (Radio Edit)
no staaary, to mi sie podoba :-D.

fajnie bylo poczytac przychylne komentarze o zgloszonych przeze mnie utworach.
IZA
Posty: 595
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 12:08 pm
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: IZA »

No to według tego co zapowiadałam nie powinnam jeść barszczu w Wigilię (a i tak pewnie zjem). Albion przegrał, co jest dla mnie ogromną niespodzianką, gdyż to był właśnie ten mój faworyt do zwycięstwa i jednocześnie najlepszy w mojej opinii utwór, który Yacy zaproponował do plebiscytu. Mam podobnie jak Prz_Rulez i długie nagrania mnie przeważnie męczą, ale to mnie po prostu urzekło.

Gratulacje dla Grycka, Yacego, Artura (którego aż 2 propozycje znalazły się w mojej 11) oraz wszystkich biorących udział w IV edycji :)
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

Wyniki 1/32 finału
jackal pisze:1.Joanna Lewandowska
2.Fuel
3.Threshold
4. -
5.Antony and The Johnsons
6.Apulanta
7.Polemic
8.Lodger
9.Avenged Sevenfold
10.Backyard Babies
11.Bang Gang
12. -
13.Chase
14.Die Toten Hosen
15. -
16.M.I.A.
17.Dhafer Youssef
18.Dio
19.Eric Burdon
20.Explosions In The Sky
21.Ulis
22.SugarHill Gang
23.Qntal
24.Kapela Na Dobry Dzień
25.Kurt Elling
26.Lambchop
27.Mohammed Rafi
28.Whale
29.Peter Cincotti
30.Totentanz
31.Serj Tankian
32.Tenacious D
nastoletni_duch pisze:Moje głosy:
1.Abraxas - Pokuszenie
2.Acroma - Sun Rises Down
3.Albion - Bieg po tęczy
4.Anathema - Closer
5.Antony and the Johnsons - Hope There's Someone
6.Apulanta - Armo
7.Arena - The butterfly man
8.Lodger - Doorsteps
9.Avenged Sevenfold - M.I.A.
10.-
11.Bang Gang - Follow
12.Cat Power - He war
13.Marcelle Spirit - Latarnie na Reymonta
14.Colloseum - Downhill And Shadows
15.Modest Mouse - World at large
16.M.I.A. - Bamboo Banger
17.Dhafer Youssef - Aya
18.My Dying Bride - Two winters only
19.-
20.Suicide Sports Club - 2.20 Girl
21.Ulis - Plac Franciszka
22.Sugarhill Gang - Rapper's Delight
23.Qntal - Herbst
24.Żywiołak - Dybuk
25.Magnyl - Takk takk takk
26.Lambchop - Paperback Bible
27.Mohammed Rafi - Jaan Pehechaan Ho
28.Whale - Hobo Humpin Slobo Babe
29.Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
30.Totentanz - Całkiem sam
31.Terraplane - Doctor Jazz
32.Testament - The Ritual
Artur pisze:Głosuje na następujące utwory w parach:
1 Abraxas - Pokuszenie
2 Acroma - Sun Rises Down
3 Albion - Bieg po tęczy
4 The Shins - New slang
5 King Diamond i Matthew K. Heafy - In the Fire
6 Turisas - Rasputin
7 Arena - The butterfly man
8 wstrzymuję się od głosu
9 Avenged Sevenfold - M.I.A.
10 Transatlantic - We all Need Some Light
11 wstrzymuję się od głosu
12 Cat Power - He war
13 Marcelle Spirit - Latarnie na Reymonta
14 Die Toten Hosen - Pushed Again
15 DELONS - Bomby na Anglię
16 Detlev Schmidtchen - Seven Bells
17 John Foxx - Dance with Me
18 Dio - Rock'n'roll children
19 Jim Brickman - Sudden Inspiration
20 wstrzymuję się od głosu
21 Ulis - Plac Franciszka
22 Hanna Pakarinen - Leave me alone
23 Qntal - Herbst
24 Żywiołak - Dybuk
25 Magnyl - Takk takk takk
26 Lambchop - Paperback Bible
27 Mohammed Rafi - Jaan Pehechaan Ho
28 Pendragon - The Edge Of The World
29 Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
30 Totentanz - Całkiem sam
31 Serj Tankian - Empty Walls
32 Tenacious D - Fuck Her Gently
neon.ka pisze:hej,
do kolejnego etapu typuję:

1. abraxas - pokuszenie
2. fuel - hemorrhage (in my hands)
3. albion - bieg po tęczy
4. the shins - new slang
5. antony and the johnsons - hope there's someone
6. apulanta - armo
7. polemic - komplikovana (?)
8. lodger- doorsteps
9. avenged sevenfold - m.i.a.
10. transatlantic - we all need some light
11. bran van 3000 - drinking in l.a.
12. cat power - he war
13. marcelle spirit - latarnie na reymonta
14. die toten hosen - pushed again
15. modest mouse - world at large
16. detlev schmidtchen - seven bells
17. john foxx - dance with me
18. my dying bride - two winters only
19. jim brickman - sudden inspiration
20. EITS - the only moment we are alone
21. ulis - plac franciszka
22. hanna pakarinen - leave me alone
23. qntal - herbst
24. kapela na dobry dzień - hop
25. magnyl - takk takk takk
26. lambchop - paperbag bible
27. mohammed rafi - jaan pehechaan ho
28. pendragon - the edge of the world
29. peter cinotti - goodbye philadelphia
30. -
31. -
32. -

marta
Gary pisze:Moje głosy:

1 Abraxas - Pokuszenie
2 Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
3 Albion - Bieg po tęczy
4 …………………………………………
5 King Diamond i Matthew K. Heafy - In the Fire
6 Turisas - Rasputin
7 Arena - The butterfly man
8 Ashe - Cry for You
9 Avenged Sevenfold - M.I.A.
10………………………………………..
11 Bang Gang - Follow
12 INDUKTI - no 11812
13 Marcelle Spirit - Latarnie na Reymonta
14 Die Toten Hosen - Pushed Again
15 Modest Mouse - World at large
16 Detlev Schmidtchen - Seven Bells
17 John Foxx - Dance with Me
18 My Dying Bride - Two winters only
19 Jim Brickman - Sudden Inspiration
20 Explosions in the sky - The Only moment we are alone
21 Farben Lehre - Piosenka Leniwych Słoni
22 Hanna Pakarinen - Leave me alone
23 ………………………………………
24 Żywiołak - Dybuk
25 Magnyl - Takk takk takk
26 Lambchop - Paperback Bible
27 NRM - Pavietrany Šar
28 Pendragon - The Edge Of The World
29 Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
30 Totentanz - Całkiem sam
31 Serj Tankian - Empty Walls
32 Testament - The Ritual


Pozdrawiam
Grycek pisze: 2. Acroma - Sun Rises Down
3. Albion - Bieg po tęczy
4. Anathema - Closer
5. Antony and the Johnsons - Hope There's Someone
6. Turisas - Rasputin
7. Arena - The butterfly man
8. Ashe - Cry for You
9. Ayreon - Day Fourteen: Pride

11. Bang Gang - Follow
12. INDUKTI - no 11812
13. Chase - Invitation To A River
14. Colloseum - Downhill And Shadows
15. Modest Mouse - World at large
16. Detlev Schmidtchen - Seven Bells
17. Dhafer Youssef - Aya
18. Dio - Rock'n'roll children
19. Jim Brickman - Sudden Inspiration
20. Explosions in the sky - The Only moment we are alone
21. Ulis - Plac Franciszka
22. Hanna Pakarinen - Leave me alone
23. Qntal - Herbst
24. Żywiołak - Dybuk
25. Kurt Elling - Tight
26. Lambchop - Paperback Bible
27. NRM - Pavietrany Šar

29. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
30. Totentanz - Całkiem sam
31. Serj Tankian - Empty Walls
32. Testament - The Ritual
retry2 pisze:1.Abraxas - Pokuszenie
2.Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
3.Albion - Bieg po tęczy
4.Anathema - Closer
5. King Diamond i Matthew K. Heafy - In the Fire
6.Apulanta - Armo
7.Arena - The butterfly man
8. -
9.Lodger - Doorsteps
10.Transatlantic - We all Need Some Light
11.Bang Gang - Follow
12. -
13.Chase - Invitation To A River
14.Colloseum - Downhill And Shadows
15. -
16.Detlev Schmidtchen - Seven Bells
17.Dhafer Youssef - Aya
18.My Dying Bride - Two winters only
19.Jim Brickman - Sudden Inspiration
20.Explosions in the sky - The Only moment we are alone
21.Ulis - Plac Franciszka
22.Hanna Pakarinen - Leave me alone
23. -
24.Żywiołak - Dybuk
25.Kurt Elling - Tight
26.
27.Mohammed Rafi - Jaan Pehechaan Ho
28.Pendragon - The Edge Of The World
29.Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
30. -
31.Terraplane - Doctor Jazz
32.Testament - The Ritual
Nivo pisze:1. Joanna Lewandowska - Żywot Życia
2. ---
3. Threshold - Slipstream
4. Anathema - Closer
5. King Diamond - In The Fire
6. Apulanta - Armo
7. Arena - The Butterfly Man
8. Ashe - Cry For You
9. Ayreon - Day Fourteen
10. Transatlantic - We all Need Some Light
11. Bang Gang - Follow
12. Indukti - No. 11812
13. ---
14. Die Toten Hosen - Pushed Again
15. ---
16. Detlev Schmidtchen - Seven Bells
17. Dhafer Youssef - Aya
18. My Dying Bride - Two Winters Only (tylko po co im wokal...)
19. Eric Burdon - Factory Girl
20. Explosion in the Sky - The Only Moment We Were Alone
21. Ulis - Plac Franciszka
22. Hanna Pakarinen - Leave me Alone
23. Qntal - Herbst
24. Żywiołak - Dybuk
25. ---
26. The Gathering - Leaves
27. NRM - Pawietrany Szar
28. Pendragon - The Edge of the World
29. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
30. Totentanz - Całkiem Sam
31. Serj Tankian - Empty Walls
32. ---
Yacy pisze:Witam

1 Joanna Lewandowska - Żywot życia
2 Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
3 :-)
4 The Shins - New slang
5 King Diamond i Matthew K. Heafy - In the Fire
6 Apulanta - Armo
7 :-)
8 Ashe - Cry for You
9 Avenged Sevenfold - M.I.A.
10 Transatlantic - We all Need Some Light
11 Bang Gang - Follow
12 INDUKTI - no 11812
13 Chase - Invitation To A River
14 Colloseum - Downhill And Shadows
15 DELONS - Bomby na Anglię
16 Detlev Schmidtchen - Seven Bells
17 John Foxx - Dance with Me
18 My Dying Bride - Two winters only
19 Eric Burdon - Factory girl
20 Explosions in the sky - The Only moment we are alone
21 Ulis - Plac Franciszka
22 Hanna Pakarinen - Leave me alone
23 Helloween - Keeper of the Seven Keys
24 Żywiołak - Dybuk
25 Kurt Elling - Tight
26 :-)
27 NRM - Pavietrany Šar
28 Pendragon - The Edge Of The World
29 Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
30 :-)
31 Serj Tankian - Empty Walls
32 Testament - The Ritual

pozdrawiam
Yacy
ksch pisze:nr pary

01 Joanna Lewandowska
02 ---- (wstrzymuję się)
03 Albion
04 Anathema
05 King Diamond i Matthew K. Heafy
06 Apulanta
07 Arena
08 Lodger
09 Ayeron
10 Transatlantic
11 ---- (wstrzymuję się)
12 INDUKTI
13 Chase
14 Colosseum
15 Modest Mouse
16 Detlev Schmidtchen
17 ---- (wstrzymuję się)
18 My Dying Bride
19 ---- (wstrzymuję się)
20 Explosions in the sky
21 Ulis
22 Hanna Pakarinen
23 Qntal
24 Żywiołak
25 ---- (para z moją piosenką)
26 Lambchop
27 NRM
28 Pendragon
29 ---- (para z moją piosenką)
30 Totentanz
31 Serj Tankian
32 Tenacious D
IZA pisze:1. Joanna Lewandowska - Żywot życia
2. Acroma - Sun Rises Down
3. Albion - Bieg po tęczy
4. Anathema – Closer
5. –
6. Apulanta – Armo
7. –
8. Lodger – Doorsteps
9. Ayreon - Day Fourteen: Pride
10. Transatlantic - We all Need Some Light
11. Bran van 3000 - Drinking in L.A.
12. Cat Power - He war
13. Marcelle Spirit - Latarnie na Reymonta
14. Colloseum - Downhill And Shadows
15. –
16. M.I.A. - Bamboo Banger
17. –
18. Dio - Rock'n'roll children
19. Jim Brickman - Sudden Inspiration
20. Suicide Sports Club - 2.20 Girl
21. Ulis - Plac Franciszka
22. Hanna Pakarinen - Leave me alone
23. -
24. Żywiołak – Dybuk
25. Kurt Elling – Tight
26. The Gathering - Leaves
27. Mohammed Rafi - Jaan Pehechaan Ho
28. Whale - Hobo Humpin Slobo Babe
29. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
30. –
31. Serj Tankian - Empty Walls
32. Testament - The Ritual
tadzio3 pisze:1 Abraxas - Pokuszenie Zdecydowanie! :)
2 Fuel - Hemorrhage (In My Hands) trudny wybór
3 Albion - Bieg po tęczy bez namysłu
4 The Shins - New slang znowu trudny wybór
5 -
6 Turisas - Rasputin bez namysłu
7 Polemic - Komplikovana tu już po namyśle
8 Ashe - Cry for You wygrał utwór wcześniej nizej oceniany od przeciwnika. Z czasem sympatie siezmieniają
9 Avenged Sevenfold - M.I.A. bez wachania
10 Backyard Babies - Minus celsius po krótkim namyśle
11 Bang Gang - Follow zdecydowanie!!!
12 INDUKTI - no 11812
13 Marcelle Spirit - Latarnie na Reymonta cięzki wybór, ale z tego powodu, ze dwie śrenie piosenki
14 Colloseum - Downhill And Shadows Die Toten Hosen musiał ustapić
15 DELONS - Bomby na Anglię nie ma to jak polska piosenka
16 Detlev Schmidtchen - Seven Bells przy tej piosence przeciwnik brzmiał żenująco
17 John Foxx - Dance with Me niech bedzie tak
18 Dio - Rock'n'roll children
19 Jim Brickman - Sudden Inspiration ku..a!!! Dlaczego musieli spotkac się już teraz? Daję szanse piosence, która w moim rankingu była ciut niżej.
20 Explosions in the sky - The Only moment we are alone
21 Farben Lehre - Piosenka Leniwych SłoniZ cięzkim sercem musiałem odrzucić Plac Franiszka. ponownie dwa świetne kawałki.
22 Hanna Pakarinen - Leave me alone vs. Sugarhill Gang - Rapper's Delight
23 Helloween - Keeper of the Seven Keys nie ma to tamto, tylko Heelooween!
24 Żywiołak - Dybuk
25 Magnyl - Takk takk takk mógł byc tutaj Die Totten Hosen
26 The Gathering - Leaves cieszę sie, zew kolejnej edycji ponownie mogę głosowac na ten znakomity zespół
27 - jak dobrze że tu nie musze (nie moge) głosować
28 Pendragon - The Edge Of The World bez żadnego namysłu
29 Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia z lekką przewaga
30 Rażeni Piorunem - Rzeczpospolita Ogólnospożywcza długo sie zastanawiałem nad wyborem
31 Serj Tankian - Empty Walls trohę szkoda Terraplane, ale cóż to jest Serij
32 Tenacious D - Fuck Her Gently nawet trudny wybór, ale jednak Tenacious przebija wszystko!
abd3mz pisze:Witam,
Tym razem krócej:

1. Abraxas - Pokuszenie
2. nie głosuję
3. Albion - Bieg po tęczy
4. nie głosuję
5. Antony and the Johnsons - Hope There's Someone
6. nie głosuję
7. Arena - The butterfly man
8. Lodger - Doorsteps
9. Avenged Sevenfold - M.I.A
10. Transatlantic - We all Need Some Light
11. Bang Gang - Follow
12. INDUKTI - no 11812
13. nie mogę. Mój utwór z moim numerem 2. Małe szanse...
14. Colloseum - Downhill And Shadows
15. DELONS - Bomby na Anglię
16. Detlev Schmidtchen - Seven Bells
17. Dhafer Youssef - Aya
18. Dio - Rock'n'roll children
19. nie głosuję
20. Explosions in the sky - The Only moment we are alone
21. Ulis - Plac Franciszka
22. nie głosuję
23. Helloween - Keeper of the Seven Keys
24. Żywiołak - Dybuk
25. Kurt Elling - Tight
26. Lambchop - Paperback Bible
27. NRM - Pavietrany Šar
28. Pendragon - The Edge Of The World
29. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
30. Totentanz - Całkiem sam
31. nie mogę
32. Testament - The Ritual

Pewnie moje utwory odpadną...

Pozdrawiam
Sebastian
Robinson pisze:1 Abraxas - Pokuszenie
2 Acroma - Sun Rises Down
3 Threshold - Slipstream
4 Anathema - Closer
5 King Diamond i Matthew K. Heafy - In the Fire
6 Turisas - Rasputin
7 Arena - The butterfly man
8 Ashe - Cry for You
9 Avenged Sevenfold - M.I.A.
10 Transatlantic - We all Need Some Light
11 Bang Gang - Follow
12 INDUKTI - no 11812
13 Chase - Invitation To A River
14 Die Toten Hosen - Pushed Again
15 Modest Mouse - World at large
16 Detlev Schmidtchen - Seven Bells
17 John Foxx - Dance with Me
18 WSTRZYMUJĘ SIĘ REGULAMINOWO
19 WSTRZYMUJĘ SIĘ REGULAMINOWO
20 Explosions in the sky - The Only moment we are alone
21 Farben Lehre - Piosenka Leniwych Słoni
22 Hanna Pakarinen - Leave me alone
23 Helloween - Keeper of the Seven Keys
24 Żywiołak - Dybuk
25 Magnyl - Takk takk takk
26 The Gathering - Leaves
27 NRM - Pavietrany Šar
28 Pendragon - The Edge Of The World
29 Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
30 Rażeni Piorunem - Rzeczpospolita Ogólnospożywcza
31 Serj Tankian - Empty Walls
32 Testament - The Ritual
adr pisze:1 Joanna Lewandowska - Żywot życia
2 Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
3 Albion - Bieg po tęczy
4 Anathema - Closer
5 ---
6 Apulanta - Armo
7 Polemic - Komplikovana
8 Ashe - Cry for You
9 Ayreon - Day Fourteen: Pride
10 Transatlantic - We all Need Some Light
11 Bran van 3000 - Drinking in L.A.
12 INDUKTI - no 11812
13 Marcelle Spirit - Latarnie na Reymonta
14 Die Toten Hosen - Pushed Again
15 Modest Mouse - World at large
16 Detlev Schmidtchen - Seven Bells
17 John Foxx - Dance with Me
18 Dio - Rock'n'roll children
19 Eric Burdon - Factory girl
20 Explosions in the sky - The Only moment we are alone
21 Ulis - Plac Franciszka
22 Sugarhill Gang - Rapper's Delight
23 Qntal - Herbst
24 Kapela na Dobry Dzień - Hop
25 ---
26 ---
27 NRM - Pavietrany Šar
28 --- (gdybym mógł głosować wybrałbym chyba Pendragona)
29 Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
30 Totentanz - Całkiem sam
31 Serj Tankian - Empty Walls
32 ---
Miszon pisze:1 - (brak głosu ze względów regulaminowych)
2 Fuel - Hemorrhage (In My Hands) - po walce
3 Albion - Bieg po tęczy - także po walce
4 Anathema - Closer
5 Antony and the Johnsons - Hope There's Someone
6 Apulanta - Armo
7 Polemic - Komplikovana - a tak trochę z przekory, bo przeciwnik choć lepszy wydaje mi się bardzo napuszony
8 Ashe - Cry for You
9 Avenged Sevenfold - M.I.A.
10 Backyard Babies - Minus celsius
11 Bran van 3000 - Drinking in L.A.
12 INDUKTI - no 11812
13 Chase - Invitation To A River
14 Colloseum - Downhill And Shadows
15 DELONS - Bomby na Anglię
16 Detlev Schmidtchen - Seven Bells - a na przeciwnika nakładam egzorcyzmy, a kysz! ;)
17 John Foxx - Dance with Me - trudna para, może nie bardzo mocna, ale ogólnie OK. Minimalna wygrana
18 My Dying Bride - Two winters only
19 Jim Brickman - Sudden Inspiration - BAARDZO trudna para. I naprawdę dobra. O włos wygrana
20 Explosions in the sky - The Only moment we are alone - obie piosenki troche przynudzają, ta trochę niebezpiecznie podobna do zwycięzcy poprzedniej edycji, ale na razie dostaje mój głos
21 Farben Lehre - Piosenka Leniwych Słoni
22 Sugarhill Gang - Rapper's Delight - artystycznie na pewno bez porównania, ale w "fajności" już mniejsza przewaga. Gdyby było krótsze o ze 2,5-3 minuty zmiotło by przeciwnika
23 Qntal - Herbst - niby nic się nie dzieje w tym kawałku, ale przeciwnik jest aż przeładowany "dzianiem się"
24 - (brak głosu ze względów regulaminowych, ale nie sądzę, aby Żywiołak przegrał to starcie)
25 Kurt Elling - Tight - wokal lepszy chyba nawet niż Buble
26 - (najchętniej obie piosenki od razu przerzuciłbym do minimum 1/8, albo lepiej do ćwierćfinału, dlatego nie zagłosuję. Świetne pozycje, żadna nie zasługuje na odpadnięcie już w tak wczesnym etapie)
27 Mohammed Rafi - Jaan Pehechaan Ho - słaba para
28 Pendragon - The Edge Of The World
29 Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
30 Totentanz - Całkiem sam
31 Serj Tankian - Empty Walls
32 Testament - The Ritual
Vinyl84 pisze:Oto mój skład na Listę pucharową wg. numerków ;)
1. Abraxas - Pokuszenie
2. Acroma - Sun Rises Down
3. Threshold - Slipstream
4. Anathema - Closer
5. King Diamond i Matthew K. Heafy - In the Fire
6. Turisas - Rasputin
7. Polemic - Komplikovana
8. Lodger - Doorsteps
9. Ayreon - Day Fourteen: Pride
10. Transatlantic - We all Need Some Light
11. Bang Gang - Follow
12. Cat Power - He war
13. Marcelle Spirit - Latarnie na Reymonta
14. Die Toten Hosen - Pushed Again
15. DELONS - Bomby na Anglię
16. Detlev Schmidtchen - Seven Bells
17. Wiadomo ;)
18. Dio - Rock'n'roll children
19. Jim Brickman - Sudden Inspiration
20. Explosions in the sky - The Only moment we are alone
21. Farben Lehre - Piosenka Leniwych Słoni
22. Wiadomo ;)
23. Jednak mimo wszystko Helloween - Keeper of the Seven Keys
24. Żywiołak - Dybuk
25. Magnyl - Takk takk takk
26. The Gathering - Leaves
27. NRM - Pavietrany Šar
28. Pendragon - The Edge Of The World
29. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
30. Wiadomo ;)
31. Terraplane - Doctor Jazz
32. Testament - The Ritual
stavanger pisze:01 Abraxas - Pokuszenie
02 Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
03 ----
04 The Shins - New slang
05 King Diamond i Matthew K. Heafy - In the Fire
06 Turisas - Rasputin
07 Arena - The butterfly man
08 Ashe - Cry for You

09 Ayreon - Day Fourteen: Pride
10 Transatlantic - We all Need Some Light
11 Bran van 3000 - Drinking in L.A.
12 INDUKTI - no 11812
13 Chase - Invitation To A River
14 Colloseum - Downhill And Shadows
15 DELONS - Bomby na Anglię
16 ----

17 John Foxx - Dance with Me
18 Dio - Rock'n'roll children
19 Jim Brickman - Sudden Inspiration
20 Suicide Sports Club - 2.20 Girl
21 ----
22 Hanna Pakarinen - Leave me alone
23 ----
24 Żywiołak - Dybuk

25 Magnyl - Takk takk takk
26 The Gathering - Leaves
27 NRM - Pavietrany Šar
28 Pendragon - The Edge Of The World
29 Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
30 Totentanz - Całkiem sam
31 Serj Tankian - Empty Walls
32 Testament - The Ritual
Adameks pisze:1 Abraxas - Pokuszenie
2 Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
3 Albion - Bieg po tęczy
4 The Shins - New slang
5 King Diamond i Matthew K. Heafy - In the Fire
6 Turisas - Rasputin
7 Arena - The butterfly man
8 Lodger - Doorsteps
9 Avenged Sevenfold - M.I.A.
10 Transatlantic - We all Need Some Light

12 INDUKTI - no 11812
13 Chase - Invitation To A River
14 Colloseum - Downhill And Shadows
15 Modest Mouse - World at large
16 Detlev Schmidtchen - Seven Bells
17 Dhafer Youssef - Aya
18 My Dying Bride - Two winters only
19 Jim Brickman - Sudden Inspiration

21 Ulis - Plac Franciszka
22 Hanna Pakarinen - Leave me alone
23 Helloween - Keeper of the Seven Keys
24 Żywiołak - Dybuk

26 Lambchop - Paperback Bible
27 NRM - Pavietrany Šar
28 Pendragon - The Edge Of The World
29 Ragusa - La musica di notte
30 Totentanz - Całkiem sam
31 Serj Tankian - Empty Walls
32 Tenacious D - Fuck Her Gently
dominik_fi pisze:1.
2.
3. Threshold - Slipstream
4. The Shins - New slang
5. King Diamond i Matthew K.Heafy - In the Fire
6. *W PARZE MOJA PROPOZYCJA*
7. Arena - The butterfly man
8. *W PARZE MOJA PROPOZYCJA*
9. Avenged Sevenfold - MIA
10. Backyard Babies - Minus celsius
11. Bran van 3000 - Drinking in L.A.
12. INDUKTI - no 11812
13. Marcelle Spirit - Latarnie na Reymonta
14. Die Toten Hosen - Pushed Again
15. Modest Mouse - World at large
16. MIA - Bamboo Banger
17.
18. Dio - Rock'n'roll children
19. Eric Burdon - Factory girl
20. Explosions in the sky - The Only moment we are alone
21. Farben Lehre - Piosenka Leniwych Słoni
22. Hanna Pakarinen - Leave me alone
23. Helloween - Keeper of the Seven Keys
24.
25. Magnyl - Takk takk takk
26.
27. NRM - Pavietrany Šar
28.
29. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
30. Totentanz - Całkiem sam
31. Serj Tankian - Empty Walls
32. Tenacious D - Fuck Her Gently

remis 12:12
kajman pisze:1/32:
1 Abraxas - Pokuszenie
Bezdyskusyjnie jeżeli walczy piosenka nr 8 z tą, która przez eliminacje nie przeszła.
2 Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
Przeszła przez eliminacje i to wystarczyło.
3 Albion - Bieg po tęczy
Numer 12 zdecydowanie wygrał.
4 Anathema - Closer
22 miejsce wystarczyło do zwycięstwa
5 Antony and the Johnsons - Hope There's Someone
Numer 23 w dogrywce nie dał szans konkurentowi, który doszedł do 2 rundy.
6 Apulanta - Armo
Przeszła pierwszą rundę.
7 Arena - The butterfly man
Miejsce 10 konta piosence z 2 rundy, więc wynik oczywisty.
8 Obie odpadły od razu.
9 Avenged Sevenfold - M.I.A.
Miejsce piąte wygrało bezdyskusyjnie z 2 rundą.
10 Transatlantic - We all Need Some Light
Numer 17 musiał wygrać.
11 Bang Gang - Follow
Odpadła w 2 rundzie, ale to wystarczyło.
12 INDUKTI - no 11812
Numer 4, więc nie ma o czym rozmawiać.
13 No tutaj głosować nie mogę, ale byłbym zły, bo to mój ulubieniec, a konkurent odpadł od razu.
14 Tutaj też nie mogę, ale ból byłby mniejszy, bo przeciwnik to mój numer 20.
15 Nie mam na kogo głosować w tej parze.
16 Tu też nikt nie przeszedł.
17 Dhafer Youssef - Aya
Tutaj przeszedł numer 13.
18 My Dying Bride - Two winters only
Tutaj numer 9 wygrał z 19.
19 Eric Burdon - Factory girl
Tutaj w pewnym sensie najgorsza para, bo 7 zagrodziła drogę 14
20 Explosions in the sky - The Only moment we are alone
No cóż, tutaj numer 6 rozniósł w strzępy utwór, który mnie załatwił.
21 Kolejna para, w której obie piosenki odpłynęły u mnie w niebyt.
22 Sugarhill Gang - Rapper's Delight
Przeszli pierwszą rundę, więc w tej parze wygrali.
23 Qntal – Herbst
Była dogrywka i numer 25 bezdyskusyjnie wygrał z 26.
24 Żywiołak – Dybuk
Numer 1 nie mógł nie wygrać.
25 Kurt Elling - Tight
Numer 2 także.
26 The Gathering - Leaves
Kolejna dogrywka i znaczna przewaga 18 nad 24.
27 Obydwie propozycje padły od razu, więc nie ma głosu.
28 Pendragon - The Edge Of The World
Tutaj wygrał numer 3.
29 Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
A tutaj numer 11.
30 Totentanz - Całkiem sam
Przeszedł 1 rundę, więc wygrał.
31 Terraplane - Doctor Jazz
15 miejsce pobiło przeciwnika, który odpadł w 3 rundzie. Podejrzewam, że niestety będę jednym z nielicznych, który tak zagłosuje.
32 Testament - The Ritual
Pojedynek w dogrywce między 16 a 21 był najzaciętszy, ale wygrał faworyt.
ku3a pisze:1 wstrzymuje sie
2 Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
3 wstrzymuje sie
4 The Shins - New slang
5 King Diamond i Matthew K. Heafy - In the Fire
6 Apulanta - Armo
7 Polemic - Komplikovana
8 wstrzymuje sie
9 wstrzymuje sie
10 Backyard Babies - Minus celsius
11 Bran van 3000 - Drinking in L.A.
12 INDUKTI - no 11812
13 Marcelle Spirit - Latarnie na Reymonta
14 wstrzymuje sie
15 DELONS - Bomby na Anglię
16 M.I.A. - Bamboo Banger
17 wstrzymuje sie
18 Dio - Rock'n'roll children
19 Jim Brickman - Sudden Inspiration
20 wstrzymuje sie
21 Farben Lehre - Piosenka Leniwych Słoni
22 Sugarhill Gang - Rapper's Delight
23 Helloween - Keeper of the Seven Keys
24 Żywiołak - Dybuk
25 Magnyl - Takk takk takk
26 Lambchop - Paperback Bible
27 NRM - Pavietrany Šar
28 wstrzymuje sie
29 Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
30 Totentanz - Całkiem sam
31 wstrzymuje sie
32 Testament - The Ritual
jotem3 pisze:1 Abraxas - Pokuszenie
2 Acroma - Sun Rises Down
3 Albion - Bieg po tęczy
4 Anathema - Closer
5 Antony and the Johnsons - Hope
6 Apulanta - Armo
7 Arena - The butterfly man
8 Ashe - Cry for You
9 Ayreon - Day Fourteen: Pride
10 Transatlantic - We all Need Some Light
11 Bang Gang - Follow
12 INDUKTI - no 11812
13 Marcelle Spirit - Latarnie na Reymonta
14 Colloseum - Downhill And Shadows
15
16 Detlev Schmidtchen - Seven Bells
17
18 Dio - Rock'n'roll children
19 Jim Brickman - Sudden Inspiration
20 Explosions in the sky - The Only moment we are alone
21 Farben Lehre - Piosenka Leniwych Słoni
22 Sugarhill Gang - Rapper's Delight
23 Helloween - Keeper of the Seven Keys
24 Żywiołak - Dybuk
25 Kurt Elling - Tight
26 The Gathering - Leaves
27 Mohammed Rafi - Jaan Pehechaan Ho
28 Pendragon - The Edge Of The World
29
30 Rażeni Piorunem - Rzeczpospolita Ogólnospożywcza
31 Serj Tankian - Empty Walls
32 Tenacious D - Fuck Her Gently
mcgrat pisze:1 para - Abraxas - Pokuszenie
2 para - Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
3 para - Threshold - Slipstream
4 para - The Shins - New slang
5 para - Antony and the Johnsons - Hope There's Someone
6 para - Turisas - Rasputin
7 para - Polemic - Komplikovana
8 para - Lodger - Doorsteps
9 para - Avenged Sevenfold - M.I.A
10 para - Transatlantic - We all Need Some Light
11 para - Bang Gang - Follow
12 para - Cat Power - He war
13 para - Chase - Invitation To A River
14 para - Die Toten Hosen - Pushed Again
15 para - wstrzymuje sie
16 para - Detlev Schmidtchen - Seven Bells
17 para - John Foxx - Dance with Me
18 para - My Dying Bride - Two winters only
19 para - Jim Brickman - Sudden Inspiration
20 para - Explosions in the sky - The Only moment we are alone
21 para - Farben Lehre - Piosenka Leniwych Słoni
22 para - ----------
23 para - Helloween - Keeper of the Seven Keys
24 para - Kapela na Dobry Dzień - Hop
25 para - Magnyl - Takk takk takk
26 para - wstrzymuje sie
27 para - Mohammed Rafi - Jaan Pehechaan Ho
28 para - Pendragon - The Edge Of The World
29 para - Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
30 para - Rażeni Piorunem - Rzeczpospolita Ogólnospożywcza
31 para - Terraplane - Doctor Jazz
32 para - Tenacious D - Fuck Her Gently
Bodeczek pisze:I jest zestaw po pojedynkach I rundy:

1 Joanna Lewandowska - Żywot życia
2 Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
3 Albion - Bieg po tęczy
4 Anathema - Closer
5 bez głosu
6 Apulanta - Armo
7 Polemic - Komplikovana
8 Ashe - Cry for You
9 bez głosu
10 Backyard Babies - Minus celsius
11 Bang Gang - Follow
12 bez głosu
13 bez głosu
14 Die Toten Hosen - Pushed Again
15 DELONS - Bomby na Anglię
16 bez głosu
17 John Foxx - Dance with Me
18 Dio - Rock'n'roll children
19 Eric Burdon - Factory girl
20 Suicide Sports Club - 2.20 Girl
21 Farben Lehre - Piosenka Leniwych Słoni
22 Hanna Pakarinen - Leave me alone
23 Helloween - Keeper of the Seven Keys
24 Kapela na Dobry Dzień
25 Magnyl - Takk takk takk
26 bez głosu
27 NRM - Pavietrany Šar
28 bez głosu
29 Ragusa - La musica di notte
30 Totentanz - Całkiem sam
31 Serj Tankian - Empty Walls
32 Tenacious D - Fuck Her Gently
Łucek pisze:1 Abraxas - Pokuszenie
2 Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
3 Threshold - Slipstream
4 The Shins - New slang
5 Antony and the Johnsons - Hope There's Someone
6 Apulanta - Armo
7 --- (oba równie mocne)
8 --- (oba równie mocne)
9 Avenged Sevenfold - M.I.A.
10 Backyard Babies - Minus celsius (minimalnie)
11 Bang Gang - Follow
12 Cat Power - He war
13 Marcelle Spirit - Latarnie na Reymonta
14 Die Toten Hosen - Pushed Again
15 Modest Mouse - World at large
16 Detlev Schmidtchen - Seven Bells
17 John Foxx - Dance with Me
18 --- (oba równie mocne)
19 ---
20 Suicide Sports Club - 2.20 Girl
21 Ulis - Plac Franciszka
22 Hanna Pakarinen - Leave me alone
23 --- (oba równie mocne)
24 Kapela na Dobry Dzień - Hop
25 Magnyl - Takk takk takk
26 The Gathering - Leaves (minimalnie)
27 ---
28 Pendragon - The Edge Of The World
29 Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
30 --- (oba na podobnym poziomie)
31 Serj Tankian - Empty Walls
32 Tenacious D - Fuck Her Gently

jednak nie było tak łatwo, no ale nie ma się co dziwić, było tyle dobrych kawałków, ze musiały trafiać na siebie...
Martyr pisze:1 Joanna Lewandowska - Żywot życia
2 Acroma - Sun Rises Down
3 Threshold - Slipstream
4 The Shins - New slang
5 (wstrzymuje sie)
6 Apulanta - Armo
7 Polemic - Komplikovana
8 Ashe - Cry for You
9 Avenged Sevenfold - M.I.A.
10 Transatlantic - We all Need Some Light
11 Bang Gang - Follow
12 INDUKTI - no 11812
13 Marcelle Spirit - Latarnie na Reymonta
14 Die Toten Hosen - Pushed Again
15 DELONS - Bomby na Anglię
16 (wstrzymuje sie)
17 (wstrzymuje sie)
18 Dio - Rock'n'roll children
19 Eric Burdon - Factory girl
20 (wstrzymuje sie)
21 (wstrzymuje sie, oczywiście z przymusu :wink: )
22 Hanna Pakarinen - Leave me alone
23 Qntal - Herbst
24 Kapela na Dobry Dzień - Hop
25 Magnyl - Takk takk takk
26 (wstrzymuje sie)
27 Mohammed Rafi - Jaan Pehechaan Ho
28 Pendragon - The Edge Of The World
29 Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
30 Totentanz - Całkiem sam
31 Terraplane - Doctor Jazz
32 Testament - The Ritual
Ostatnio zmieniony czw gru 20, 2007 10:37 pm przez Grycek, łącznie zmieniany 1 raz.
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

Wyniki 1/16 finału

Yacy pisze:witam
1.John Foxx - Dance with Me
10.:-)
11.Anathema - Closer
100.Serj Tankian - Empty Walls
101.:-)
110.:-)
111.Avenged Sevenfold - M.I.A.
1000.Explosions in the sky - The Only moment we are alone
1001.Detlev Schmidtchen - Seven Bells
1010.Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
1011.Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
1100.INDUKTI - no 11812
1101.Testament - The Ritual
1110.Pendragon - The Edge Of The World
1111.Transatlantic - We all Need Some Light
10000.NRM - Pavietrany Šar

pozdrawiam
Yacy
neon.ka pisze:hej,
więc kolejny etap w moim wykonaniu wygląda tak:

1. abraxas - pokuszenie
2. albion - bieg po tęczy
3. magnyl - takk takk takk
4. apulanta - armo
5. lambchop - paperbag bible
6. ashe - cry for you
7. jim brickman - sudden inspiration
8. EITS - the only moment we are alone
9. modest mouse - world at large
10. fuel - hemorrhage (in my hands)
11. peter cincotti - goodbye philadelphia
12. hanna pakarinen - leave me alone
13. -
14. pendragon - the edge of the world
15. transatlantic - we all need some light
16. nrm - pavietrany szar

pozdrawiam,
marta
Bodeczek pisze:Od razu głosuję potem może byc krucho z czasem, a zresztą teraz już łatwiej :lol: :

1. John Foxx - Dance with Me
10. Albion - Bieg po tęczy
11. Anathema - Closer
100. Apulanta - Armo
101. bez głosu
110. Totentanz - Całkiem sam
111. bez głosu
1000. Bang Gang - Follow
1001. Modest Mouse - World at large
1010. Die Toten Hosen - Pushed Again
1011. Dio - Rock'n'roll children
1100. Hanna Pakarinen - Leave me alone
1101. Helloween - Keeper of the Seven Keys
1110. bez głosu
1111. bez głosu
10000. NRM - Pavietrany Šar
nastoletni_duch pisze:Moje głosy na:
1.Abraxas - Pokuszenie
10.Albion - Bieg po tęczy
11.Anathema - Closer
100.Serj Tankian - Empty Walls
101.Lambchop - Paperback Bible
110.Ashe - Cry for You
111.Avenged Sevenfold - M.I.A.
1000.Bang Gang - Follow
1001.Modest Mouse - World at large
1010.Die Toten Hosen - Pushed Again
1011.Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
1100. INDUKTI - no 11812
1101.Testament - The Ritual
1110.Pendragon - The Edge Of The World
1111.Marcelle Spirit - Latarnie na Reymonta
10000.Żywiołak - Dybuk
Nivo pisze:1. John Foxx - Dance With Me
10. Ulis - Plac Franciszka
11. Anathema - Closer
100. Apulanta - Armo
101. Arena - The Butterfly Man
110. Totentanz - Całkiem Sam
111. ---
1000. Explosion in the Sky
1001. Detlev Schmidtchen - Seven Bells
1010. Die Toten Hosen - Pushed Again
1011. Peter Cincotti - Goodbye Philadephia
1100. Indukti - No. 11912
1101. Pendragon - The Edge of The World
1110. Transatlantic - We All Need Some Light
1111. ---
10000. Żywiołak - Dybuk


Szkoda kilku par :(

Głosujemy albo na zwyciężających albo wszystkich, którzy przeszli do II etapu.
abd3mz pisze:Witam,
Znów krótko:
1. Abraxas - Pokuszenie
10. Albion - Bieg po tęczy
11. nie głosuję
100. nie głosuję
101. Lambchop - Paperback Bible
110. Totentanz - Całkiem sam
111. Avenged Sevenfold - M.I.A.
1000. nie głosuję
1001. Detlev Schmidtchen - Seven Bells
1010. nie głosuję
1011. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
1100. INDUKTI - no 11812
1101. Helloween - Keeper of the Seven Keys
1110. Pendragon - The Edge Of The World
1111. nie mogę !!! mój utwór wygrał z moim numerem 2, a teraz spotyka się z 12
10000. Żywiołak - Dybuk

Pozdrawiam
Sebastian
mcgrat pisze:1. Abraxas - Pokuszenie
10. Ulis - Plac Franciszka
11. Magnyl - Takk takk takk
100. Apulanta - Armo
101. Lambchop - Paperback Bible
110. Ashe - Cry for You
111. Jim Brickman - Sudden Inspiration
1000. Explosions in the sky - The Only moment we are alone
1001. Modest Mouse - World at large
1010. Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
1011. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
1100. Hanna Pakarinen - Leave me alone
1101. wstrzymuje sie
1110. Pendragon - The Edge Of The World
1111. Transatlantic - We all Need Some Light
10000. NRM - Pavietrany Šar
Artur pisze:1. John Foxx - Dance with Me
10. Ulis - Plac Franciszka
11. Anathema - Closer
100. Serj Tankian - Empty Walls
101. Arena - The butterfly man
110. wstrzymuje sie
111. Jim Brickman - Sudden Inspiration
1000. Bang Gang - Follow
1001. Modest Mouse - World at large
1010. Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
1011. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
1100. Hanna Pakarinen - Leave me alone
1101. Helloween - Keeper of the Seven Keys
1110. Pendragon - The Edge Of The World
1111. Marcelle Spirit - Latarnie na Reymonta
10000. Żywiołak - Dybuk
ksch pisze:00001 Abraxas
00010 Ulis
00011 Anathema
00100 Serj Tankian
00101 Lambchop
00110 Totentanz
00111 Avenged Sevenfold
01000 Explosions in the sky
01001 Modest Mouse
01010 Fuel
01011 Peter Cincotti
01100 INDUKTI
01101 Helloween
01110 Pendragon
01111 Transatlantic
10000 Żywiołak
Gary pisze:Głosuję tak:


1. Abraxas - Pokuszenie
10. Albion - Bieg po tęczy
11. …………………………………………………
100. Serj Tankian - Empty Walls
101. Arena - The butterfly man
110. Totentanz - Całkiem sam
111. Avenged Sevenfold - M.I.A.
1000. Explosions in the sky - The Only moment we are alone
1001. Detlev Schmidtchen - Seven Bells
1010. Die Toten Hosen - Pushed Again
1011. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
1100. INDUKTI - no 11812
1101. ………………………………………………………..
1110. Pendragon - The Edge Of The World
1111. Transatlantic - We all Need Some Light
10000. NRM - Pavietrany Šar


Pozdrawiam.
Robinson pisze:1. John Foxx - Dance with Me
10. Albion - Bieg po tęczy
11. Anathema - Closer
100. Serj Tankian - Empty Walls
101. Arena - The butterfly man
110. Totentanz - Całkiem sam
111. Avenged Sevenfold - M.I.A.
1000. Bang Gang - Follow
1001. Detlev Schmidtchen - Seven Bells
1010. Die Toten Hosen - Pushed Again
1011. WSTRZYMUJĘ SIĘ REGULAMINOWO
1100. INDUKTI - no 11812
1101. Helloween - Keeper of the Seven Keys
1110. King Diamond i Matthew K. Heafy - In the Fire
1111. Transatlantic - We all Need Some Light
10000. NRM - Pavietrany Šar
ku3a pisze:1. wstrzymuje sie
10. wstrzymuje sie
11. Magnyl - Takk takk takk
100. wstrzymuje sie
101. Lambchop - Paperback Bible
110. Totentanz - Całkiem sam
111. wstrzymuje sie
1000. wstrzymuje sie
1001. Modest Mouse - World at large
1010. wstrzymuje sie
1011. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
1100. wstrzymuje sie
1101. wstrzymuje sie
1110. King Diamond i Matthew K. Heafy - In the Fire
1111. Marcelle Spirit - Latarnie na Reymonta
10000. NRM - Pavietrany Šar
adr pisze:1. Abraxas - Pokuszenie
10. Ulis - Plac Franciszka
11. Anathema - Closer
100. Serj Tankian - Empty Walls
101. -
110. Totentanz - Całkiem sam
111. Jim Brickman - Sudden Inspiration
1000. Explosions in the sky - The Only moment we are alone
1001. Modest Mouse - World at large
1010. Die Toten Hosen - Pushed Again
1011. Dio - Rock'n'roll children
1100. INDUKTI - no 11812
1101. -
1110. King Diamond i Matthew K. Heafy - In the Fire
1111. Marcelle Spirit - Latarnie na Reymonta
10000. NRM - Pavietrany Šar
Grycek pisze: 2. Albion - Bieg po tęczy
3. Anathema - Closer
4. Serj Tankian - Empty Walls
5. Lambchop - Paperback Bible
6. Totentanz - Całkiem sam
7. Avenged Sevenfold - M.I.A.
8. Explosions in the sky - The Only moment we are alone
9. Detlev Schmidtchen - Seven Bells
10. Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
11. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
12. INDUKTI - no 11812
13. Testament - The Ritual


16. NRM - Pavietrany Šar
Martyr pisze:1. Abraxas - Pokuszenie
10. Ulis - Plac Franciszka
11. Magnyl - Takk takk takk
100. Serj Tankian - Empty Walls
101. Arena - The butterfly man
110. Ashe - Cry for You
111. Avenged Sevenfold - M.I.A.
1000. Bang Gang - Follow
1001. Detlev Schmidtchen - Seven Bells
1010. Die Toten Hosen - Pushed Again
1011. Dio - Rock'n'roll children
1100. Hanna Pakarinen - Leave me alone
1101. Testament - The Ritual
1110. King Diamond i Matthew K. Heafy - In the Fire
1111. Transatlantic - We all Need Some Light
10000. NRM - Pavietrany Šar

Tym razem na czas...
Pozdrawiam;-)
Martyrka
IZA pisze:1. John Foxx - Dance with Me
10. Albion - Bieg po tęczy
11. Anathema - Closer
100. Serj Tankian - Empty Walls
101. –
110. –
111. Jim Brickman - Sudden Inspiration
1000. Bang Gang - Follow
1001. Detlev Schmidtchen - Seven Bells
1010. Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
1011. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
1100. Hanna Pakarinen - Leave me alone
1101. Testament - The Ritual
1110. Pendragon - The Edge Of The World
1111. –
10000. Żywiołak - Dybuk
Adameks pisze:1. Abraxas - Pokuszenie
10. Albion - Bieg po tęczy

100. Serj Tankian - Empty Walls
101. Arena - The butterfly man
110. Totentanz - Całkiem sam
111. Avenged Sevenfold - M.I.A.

1001. Detlev Schmidtchen - Seven Bells
1010. Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
1011. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
1100. INDUKTI - no 11812
1101. Helloween - Keeper of the Seven Keys
1110. Pendragon - The Edge Of The World
1111. Transatlantic - We all Need Some Light
10000. Żywiołak - Dybuk
Vinyl84 pisze:1. Wiadomo (nie spodziewałem sie, że J. F. odpadnie przed Rażonymi :) Ale ciesze sie, że sie chociaz odrobinke spodobal) ;)
10. Ulis - Plac Franciszka
11 Magnyl - Takk takk takk
100. Apulanta - Armo
101. Arena - The butterfly man
110. Ashe - Cry for You
111. Jim Brickman - Sudden Inspiration
1000. Explosions in the sky - The Only moment we are alone
1001. Detlev Schmidtchen - Seven Bells
1010. Die Toten Hosen - Pushed Again
1011. Dio - Rock'n'roll children
1100. Wiadomo ;)
1101. Helloween - Keeper of the Seven Keys
1110. Pendragon - The Edge Of The World
1111. Marcelle Spirit - Latarnie na Reymonta
10000. Żywiołak - Dybuk
retry2 pisze:1. Abraxas - Pokuszenie
2. Albion - Bieg po tęczy
3.Anathema - Closer
4.Apulanta - Armo
5.Arena - The butterfly man
6.Totentanz - Całkiem sam
7.Jim Brickman - Sudden Inspiration
8.Explosions in the sky - The Only moment we are alone
9.Detlev Schmidtchen - Seven Bells
10.Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
11.Dio - Rock'n'roll children
12.
13.Testament - The Ritual
14.Pendragon - The Edge Of The World
15.Transatlantic - We all Need Some Light
16.Żywiołak - Dybuk
dominik_fi pisze:1.
10.
11. Magnyl - Takk takk takk
100. MÓJ UTWÓR
101. Arena - The butterfly man
110.
111. Avenged Sevenfold - M.I.A.
1000. Explosions in the sky - The Only moment we are alone
1001. Modest Mouse - World at large
1010. Die Toten Hosen - Pushed Again
1011. Dio - Rock'n'roll children
1100. Hanna Pakarinen - Leave me alone
1101.
1110. King Diamond i Matthew K. Heafy - In the Fire
1111. Marcelle Spirit - Latarnie na Reymonta
10000. NRM - Pavietrany Šar
stavanger pisze:1. ---- (mój numer 1 i 2 - nie mogę się zdecydować)
10. ----
11. Magnyl - Takk takk takk
100. Serj Tankian - Empty Walls
101. ----
110. Ashe - Cry for You
111. Jim Brickman - Sudden Inspiration
1000. Explosions in the sky - The Only moment we are alone
1001. ----
1010. Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
1011. Dio - Rock'n'roll children
1100. INDUKTI - no 11812
1101. Testament - The Ritual
1110. Pendragon - The Edge Of The World
1111. Marcelle Spirit - Latarnie na Reymonta
10000. Żywiołak - Dybuk
Miszon pisze:Uff... strasznie mało czasu, ledwo się wyrobiłem, bo dopiero dziś po południu mogłem dokładniej przyjrzeć się zestawowi. Na szczęście raczej łatwo było wybierać, tylko kilka par trudniejszych do decyzji:

1. John Foxx - Dance with Me
10. Albion - Bieg po tęczy
11. Anathema - Closer
100. Serj Tankian - Empty Walls - tu troszeczkę równiejsza para
101. Lambchop - Paperback Bible
110. Ashe - Cry for You - tu najmocniejsza chyba para
111. Jim Brickman - Sudden Inspiration
1000. Bang Gang - Follow -
1001. Modest Mouse - World at large - równa i mocna parar
1010. Die Toten Hosen - Pushed Again - równa, ale jedna ze średnich par
1011. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
1100. INDUKTI - no 11812
1101. Testament - The Ritual
1110. Pendragon - The Edge Of The World
1111. Transatlantic - We all Need Some Light - jeszcze raz równo, ale średni poziom
10000. - (brak głosu, ale obiektywnie dałbym szansę swojej propozycji ;) . Choć raczej średnia para jeśli chodzi o "moc")

I tyle. Mam nadzieję, że następna runda chociaż do poniedziałku, bo powinno zaczynać się robić trudno.
kajman pisze:1. Abraxas - Pokuszenie
Nr 8 przeciwko odpadowi z 1 rundy.
10. Albion - Bieg po tęczy
Nr 12 przeciwko wypadowi.
11. Para, która mnie nie interesuje.
100. Apulanta - Armo
Jak dla mnie 2 przeciętniaki. Po 2-krotnym oprzesłuchaniu z ciężkim bólem zadecydowałem.
101. Arena - The butterfly man
Nr 10 wygrywa z 24.
110. Totentanz - Całkiem sam
2 runda wystarczyła do zwycięstwa.
111. Avenged Sevenfold - M.I.A.
Nr 5 wygrywa z 14.
1000. Explosions in the sky - The Only moment we are alone
Nr 6 musiał wygrać.
1001. Para, w kltórej są 2 odrzuty z 1 selekcji.
1010. Die Toten Hosen - Pushed Again
Nr 20 wygrywa z piosenką, która wypadła wcześniej.
1011. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
Nr 11 wygrwa z 19.
1100. INDUKTI - no 11812
Nr 4 musiał tutaj wygrać.
1101. Testament - The Ritual
Nr 16 contra 26 czyli sprawa oczywista.
1110. Pendragon - The Edge Of The World
Nr 3 przeciwko 2 rundzie czyli nie warto się zastanawiać.
1111. Transatlantic - We all Need Some Light
Mam nadzieje, że przynajmniej moja 17 pogrąży zwycięzcę mojej propozycji.
10000. Żywiołak - Dybuk
Z numerem 1 nie ma prawa nikt u mnie wygrać, szczególnie, że nr 2 został wykoszony.
Łucek pisze:1. Abraxas - Pokuszenie
10. Albion - Bieg po tęczy
11. Magnyl - Takk takk takk
100.
101. Arena - The butterfly man
110. Ashe - Cry for You
111.
1000. Bang Gang - Follow
1001. Modest Mouse - World at large
1010. Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
1011. Dio - Rock'n'roll children
1100. Hanna Pakarinen - Leave me alone
1101. Helloween - Keeper of the Seven Keys
1110. Pendragon - The Edge Of The World
1111. Marcelle Spirit - Latarnie na Reymonta
10000. NRM - Pavietrany Šar
Ostatnio zmieniony czw gru 20, 2007 10:36 pm przez Grycek, łącznie zmieniany 2 razy.
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

Wyniki 1/8 finału
Łucek pisze:• — — — — Abraxas - Pokuszenie
• • — — — NRM - Pavietrany Šar
• • • — — Detlev Schmidtchen - Seven Bells
• • • • — Arena - The butterfly man v
• • • • • Avenged Sevenfold - M.I.A.
— • • • • Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
— — • • • Serj Tankian - Empty Walls
— — — • • Transatlantic - We all Need Some Light

wiele najlepszych odpadło, no, ale cóż...
Gary pisze:Moje głosy:

• — — — — Abraxas - Pokuszenie
• • — — — Albion - Bieg po tęczy
• • • — — ………………………………………………………
• • • • — Arena - The butterfly man
• • • • • Avenged Sevenfold - M.I.A.
— • • • • Pendragon - The Edge Of The World
— — • • • Serj Tankian - Empty Walls
— — — • • Transatlantic - We all Need Some Light
Yacy pisze:witaj
1/8

1. Testament - The Ritual
2. :lol:
3.Detlev Schmidtchen - Seven Bells
4. :lol:
5. Avenged Sevenfold - M.I.A.
6. Pendragon - The Edge Of The World
7. Serj Tankian - Empty Walls
8. :lol:

i jeszcze ciekawostka : przeszły wszystkie utwory na które poprzednio glosowałem oprócz J.Foxxa, a zę Abraxas było u mnie 19 więc nie jest źle ;-)
pozdrawiam
Nivo pisze:0001 ---
0010 Albion - Bieg po Tęczy
0011 Detlev Schmidtchen - Seven Bells
0100 Arena - The Butterfly Man
0101 Indukti - No. 11812
0110 Pendragon - The Edge of The World
0111 Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
1000 Totentanz - Całkiem Sam

W zasadzie bardziej kłopotliwa była tylko para 7...
adr pisze:• — — — — nuuudy, obu piosenek nie pamiętam
• • — — — Albion - Bieg po tęczy
• • • — — Anathema - Closer
• • • • — Explosions in the sky - The Only moment we are alone
• • • • • INDUKTI - no 11812
— • • • • Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
— — • • • Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
— — — • • Totentanz - Całkiem sam
nastoletni_duch pisze:• — — — — Testament - The Ritual
• • — — — Albion - Bieg po tęczy
• • • — — Anathema - Closer
• • • • — Arena - The butterfly man
• • • • • Avenged Sevenfold - M.I.A.
— • • • • Pendragon - The Edge Of The World
— — • • • Serj Tankian - Empty Walls
— — — • • bez głosu
neon.ka pisze:hej,
głosuję tak:

1. abraxas - pokuszenie
2. albion - bieg po tęczy
3. detlev schmidtchen - seven bells
4. EITS - the only moment we are alone
5. -
6. fuel - hemorrhage (in my hands)
7. peter cincotti - goodbye philadelphia (ale niestety wiem, że w tej parze odpadnie:/)
8. transatlantic - we all need some light

pozdrawiam,
marta
stavanger pisze:• — — — — Abraxas - Pokuszenie
• • — — — Albion - Bieg po tęczy
• • • — — xxxxxxxxxx
• • • • — Explosions in the sky - The Only moment we are alone
• • • • • INDUKTI - no 11812
— • • • • xxxxxxxxxx
— — • • • Serj Tankian - Empty Walls
— — — • • Totentanz - Całkiem sam
abd3mz pisze:Witam,

Znów krótko:
• — — — — Abraxas - Pokuszenie
• • — — — NRM - Pavietrany Šar
• • • — — Detlev Schmidtchen - Seven Bells
• • • • — Arena - The butterfly man
• • • • • nie głosuję (mój 23 z 25)
— • • • • Pendragon - The Edge Of The World
— — • • • Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
— — — • • Totentanz - Całkiem sam

Pozdrawiam
Sebastian
Robinson pisze:• — — — — Testament - The Ritual
• • — — — Albion - Bieg po tęczy
• • • — — Detlev Schmidtchen - Seven Bells
• • • • — Arena - The butterfly man
• • • • • Avenged Sevenfold - M.I.A.
— • • • • Pendragon - The Edge Of The World
— — • • • Serj Tankian - Empty Walls
— — — • • Transatlantic - We all Need Some Light
ku3a pisze:• — — — — Testament - The Ritual
• • — — — NRM - Pavietrany Šar
• • • — — Detlev Schmidtchen - Seven Bells
• • • • — wstrzymuje sie
• • • • • wstrzymuje sie
— • • • • Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
— — • • • wstrzymuje sie
— — — • • Totentanz - Całkiem sam
retry2 pisze:1.Testament - The Ritual
2.Albion - Bieg po tęczy
3.Detlev Schmidtchen - Seven Bells
4.Explosions in the sky - The Only moment we are alone
5. -
6.Pendragon - The Edge Of The World
7.Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
8.Transatlantic - We all Need Some Light
tadzio3 pisze:• — — — — Abraxas - Pokuszenie Ostatnia moja nadzieja
• • — — — - na szczęscie tutaj nie mogłem głosować, bo miałbym spory problem
• • • — — Detlev Schmidtchen - Seven Bells Bez dwóch zdań Deltev
• • • • — Arena - The butterfly man trudny wybór
• • • • • Avenged Sevenfold - M.I.A. bez zastanowienia
— • • • • Fuel - Hemorrhage (In My Hands) ciężko było sie zdecydować
— — • • • Serj Tankian - Empty Walls Miał dosyć słbego przeciwnika tym razem
— — — • • Totentanz - Całkiem sam wygrywa zdecydowanie lepszy!
IZA pisze:• — — — — Testament - The Ritual
• • — — — Albion - Bieg po tęczy
• • • — — Anathema – Closer
• • • • — Explosions in the sky - The Only moment we are alone
• • • • • INDUKTI - no 11812
— • • • • Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
— — • • • Serj Tankian - Empty Walls
— — — • • Transatlantic - We all Need Some Light
Adameks pisze:1. Abraxas - Pokuszenie
2. Albion - Bieg po tęczy
3. Detlev Schmidtchen - Seven Bells

5. Avenged Sevenfold - M.I.A.
6. Pendragon - The Edge Of The World
7. Serj Tankian - Empty Walls
8. Transatlantic - We all Need Some Light
Grycek pisze: 2. Albion - Bieg po tęczy
3. Detlev Schmidtchen - Seven Bells
4. Explosions in the sky - The Only moment we are alone
5. INDUKTI - no 11812

7. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
Vinyl84 pisze:Trudno było sie zdeczydować, ale jednak w większości wypadków udało sie jakoś wybrać najlepszych z par ;)
• — — — — Abraxas - Pokuszenie
• • — — — NRM - Pavietrany Šar
• • • — — Detlev Schmidtchen - Seven Bells
• • • • — Explosions in the sky - The Only moment we are alone
• • • • • Avenged Sevenfold - M.I.A.
— • • • • Pendragon - The Edge Of The World
— — • • • Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
— — — • • Transatlantic - We all Need Some Light
Artur pisze:Abraxas - Pokuszenie
Albion - Bieg po tęczy
Anathema - Closers
Arena - The butterfly man
INDUKTI - no 11812
Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
Transatlantic - We all Need Some Light
Miszon pisze:Moje głosy:
• — — — — Testament - The Ritual
• • — — — Albion - Bieg po tęczy
• • • — — Anathema - Closer
• • • • — Arena - The butterfly man - akurat za żądnym z tych utworów nie przepadam jakoś bardzo, ale ten byłby naprawdę super, gdyby nie wokal ;)
• • • • • INDUKTI - no 11812
— • • • • Pendragon - The Edge Of The World - przeciwnik bardzo przebojowy, ale mało oryginalny jednak
— — • • • Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia - a tu ci niespodzianka! :)
— — — • • Totentanz - Całkiem sam - trochę za daleko już zaszło, ale przeciwnik słabszy. Może za tydzień wreszcie będzie miało trudniej

Pozdrawiam
Martyr pisze:Głosy w wersji kropkowo-kreskowej:

• — — — — Testament - The Ritual
• • — — — NRM - Pavietrany Šar
• • • — — Detlev Schmidtchen - Seven Bells
• • • • — (wstrzymuję się)
• • • • • Avenged Sevenfold - M.I.A.
— • • • • Pendragon - The Edge Of The World
— — • • • Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
— — — • • Totentanz - Całkiem sam
Bodeczek pisze:• — — — — Testament - The Ritual
• • — — — NRM - Pavietrany Šar
• • • — — Anathema - Closer
• • • • — bez głosu
• • • • • bez głosu
— • • • • Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
— — • • • Serj Tankian - Empty Walls
— — — • • Totentanz - Całkiem sam
ksch pisze:• — — — — Abraxas
• • — — — Albion
• • • — — Anathema
• • • • — Explosions in the sky
• • • • • INDUKTI
— • • • • Pendragon
— — • • • Peter Cincotti
— — — • • Transatlantic
jotem3 pisze:Abraxas - Pokuszenie
Albion - Bieg po tęczy
Detlev Schmidtchen - Seven Bells
Arena - The butterfly man
Avenged Sevenfold - M.I.A.
Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
PAS Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia vs. Serj Tankian - Empty Walls
Transatlantic - We all Need Some Light
mcgrat pisze:ja teraz nie zagłosuję bo nie mam czasu sobie przypomnieć kawałków i ich dobrze porównać, mam nadzieję że to nie uniemożliwi mi głosowania w kolejnej rundzie.
pozdrawiam
kajman pisze:Tym razem krótko:
• — — — — Abraxas - Pokuszenie
8 wygrała z 17
• • — — — Albion - Bieg po tęczy
Numer 12 wygrywa z odrzutem.
• • • — — Dwa odrzuty czyli brak głosu
• • • • —
Explosions in the sky - The Only moment we are alone
6 wygrała z 10
• • • • • Avenged Sevenfold - M.I.A.
4 wygrał z 5 (po zaciętej dogrywce)
— • • • • Pendragon - The Edge Of The World
3 wygrywa z 2 rundą.
— — • • • Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
11 wygrywa z 2 rundą
— — — • • Transatlantic - We all Need Some Light
17 wygrywa z 2 rundą
Ostatnio zmieniony czw gru 20, 2007 10:36 pm przez Grycek, łącznie zmieniany 1 raz.
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

Wyniki Ćwierćfinału
jotem3 pisze:?. Abraxas - Pokuszenie
?. Avenged Sevenfold - M.I.A.
?. Detlev Schmidtchen - Seven Bells
?.

?. Anathema - Closer
?. Testament - The Ritual
?. INDUKTI - no 11812
?. Serj Tankian - Empty Walls
Gary pisze:Moje głosy.


?. Abraxas - Pokuszenie
?. Avenged Sevenfold - M.I.A.
?. Pendragon - The Edge Of The World
?. Transatlantic - We all Need Some Light


?. ………………………………………………………
?. Explosions in the sky - The Only moment we are alone
?. INDUKTI - no 11812
?. Totentanz - Całkiem sam
nastoletni_duch pisze:moje głosy:
?. Abraxas - Pokuszenie
?. Albion - Bieg po tęczy
?. Pendragon - The Edge Of The World
?. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia

?. Anathema - Closer
?. Testament - The Ritual
?. NRM - Pavietrany Šar
?. Serj Tankian - Empty Walls
Yacy pisze:Witam
moje typy:
?. :-)
?. :-)
?. Pendragon - The Edge Of The World
?. Transatlantic - We all Need Some Light

?. Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
?. Testament - The Ritual
?. INDUKTI - no 11812
?. :-)
pozdrawiam
Yacy
ku3a pisze:Miejsca 1-8
?. Arena - The butterfly man
?. wstrzymuje sie
?. wstrzymuje sie
?. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia

Miejsca 9-16
?. Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
?. Testament - The Ritual
?. NRM - Pavietrany Šar
?. wstrzymuje sie
abd3mz pisze:Witam,
Niestety znów krótko:
Miejsca 1-8
?. Abraxas - Pokuszenie
?. Albion - Bieg po tęczy
?. Pendragon - The Edge Of The World
?. Transatlantic - We all Need Some Light

Miejsca 9-16
?. nie głosuję
?. nie głosuję
?. NRM - Pavietrany Šar
?. Totentanz - Całkiem sam

Pozdrawiam
Sebastian
IZA pisze:Miejsca 1-8
?. –
?. Albion - Bieg po tęczy
?. Detlev Schmidtchen - Seven Bells
?. Transatlantic - We all Need Some Light

Miejsca 9-16
?. Anathema – Closer
?. -
?. –
?. Serj Tankian - Empty Walls
neon.ka pisze:no proszę, Peter Cincotti jednak przeszedł! chyba ku zdziwieniu wszystkich :wink: .
moje głosowanie dzisiejsze:

1. arena - the butterfly man
2. albion - bieg po tęczy
3. detlev schmidtchen - seven bells
4. peter cincotti - goodbye philadelphia

*

5. fuel - hemorrhage (in my hands)
6. EITS - the only moment we are alone
7. NRM - pavietrany szar
8. serj tankian - empty walls

pozdrawiam,
marta
adr pisze:?. ---
?. Albion - Bieg po tęczy
?. Detlev Schmidtchen - Seven Bells
?. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia

?. Anathema - Closer
?. Explosions in the sky - The Only moment we are alone
?. INDUKTI - no 11812
?. Totentanz - Całkiem sam
Artur pisze:Miejsca 1-8
?. Arena - The butterfly man
?. Albion - Bieg po tęczy
?. Detlev Schmidtchen - Seven Bells
?. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia

Miejsca 9-16
?. Anathema - Closer
?. Explosions in the sky - The Only moment we are alone
?. INDUKTI - no 11812
?. Serj Tankian - Empty Walls
retry2 pisze:1.Arena - The butterfly man
2.Albion - Bieg po tęczy
3.Pendragon - The Edge Of The World
4.Transatlantic - We all Need Some Light

5.Anathema - Closer
6.Explosions in the sky - The Only moment we are alone
7.
8.Totentanz - Całkiem sam
Grycek pisze: Miejsca 1-8
2. Albion - Bieg po tęczy

Miejsca 9-16
1. Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
2. Explosions in the sky - The Only moment we are alone
3. INDUKTI - no 11812
4. Totentanz - Całkiem sam
Nivo pisze:1. Arena
2. Albion
3. Pendragon
4. Peter Cincotti

5. Fuel
6. ---
7. Indukti
8. Totentanz
kajman pisze:?. Abraxas - Pokuszenie
Pojedynek między 8 a 10 spowodował konieczność dogrywki. Bez wątpliwości lepsza 8.
?. Avenged Sevenfold - M.I.A.
No cóż, 5 na pewno wygrywa z 12.
?. Pendragon - The Edge Of The World
Sprawa najbardziej oczywista z oczywistych, skoro przeciwko 3 staje odrzut z 1 przesłuchania.
?. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
11 jest wystarczająco silna na 17

Miejsca 9-16
?. Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
2 runda przeciw odrzutowi
?. Explosions in the sky - The Only moment we are alone
6 wygrywa z 16
?. INDUKTI - no 11812
4 przeciwko odrzutowi
?. Totentanz - Całkiem sam
Pojedynek dwóch z 2 rundy i zdecydowane zwycięstwo w dogrywce.
tadzio3 pisze:?. Abraxas - Pokuszenie
?. Albion - Bieg po tęczy
?. Detlev Schmidtchen - Seven Bells
?. Transatlantic - We all Need Some Light zdecydowanie najsłabsza para

Miejsca 9-16
?. Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
?. Explosions in the sky - The Only moment we are alone
?. -
?. Totentanz - Całkiem sam sorry Serij, tym razem postawię na Totentanz :wink:
Martyr pisze:Miejsca 1-8
?. Abraxas - Pokuszenie
?. Avenged Sevenfold - M.I.A.
?. Pendragon - The Edge Of The World
?. Transatlantic - We all Need Some Light

Miejsca 9-16
?. Anathema - Closer
?. Testament - The Ritual
?. NRM - Pavietrany Šar
?. Totentanz - Całkiem sam
Robinson pisze:Miejsca 1-8
?. Arena - The butterfly man
?. Avenged Sevenfold - M.I.A.
?. Detlev Schmidtchen - Seven Bells
?. Transatlantic - We all Need Some Light

Miejsca 9-16
?. Anathema - Closer
?. Testament - The Ritual
?. INDUKTI - no 11812
?. Serj Tankian - Empty Walls
Vinyl84 pisze:Miejsca 1-8
?. Abraxas - Pokuszenie
?. Avenged Sevenfold - M.I.A.
?. Detlev Schmidtchen - Seven Bells
?. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
Miejsca 9-16
?. Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
?. Explosions in the sky - The Only moment we are alone
?. NRM - Pavietrany Šar
?. Serj Tankian - Empty Walls
stavanger pisze:?. Abraxas - Pokuszenie
?. Albion - Bieg po tęczy
?. ----
?. Transatlantic - We all Need Some Light

Miejsca 9-16
?. Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
?. Testament - The Ritual
?. INDUKTI - no 11812
?. Totentanz - Całkiem sam
dominik_fi pisze:m.1-8
Arena - The butterfly man
Avenged Sevenfold - M.I.A.
Detlev Schmidtchen - Seven Bells
Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia

m.9-16


NRM - Pavietrany Šar
Serj Tankian - Empty Walls
Adameks pisze:?. Abraxas - Pokuszenie
?. Albion - Bieg po tęczy
?. Pendragon - The Edge Of The World
?.Transatlantic - We all Need Some Light

Miejsca 9-16
?. Fuel - Hemorrhage (In My Hands)

?. INDUKTI - no 11812
?. Serj Tankian - Empty Walls
ksch pisze:?. Arena
?. Albion
?. Pendragon
?. Transatlantic

?. Anathema
?. Explosions in the sky
?. INDUKTI
?. Totentanz
Łucek pisze:?. Arena - The butterfly man
?. Avenged Sevenfold - M.I.A.
?. Pendragon - The Edge Of The World
?. --- (obie dobre)

Miejsca 9-16
?. Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
?. ---(obie raczej słabe)
?. NRM - Pavietrany Šar
?. Serj Tankian - Empty Walls
Miszon pisze:Czasu bardzo mało, więc szybciutko:

?. Arena - The butterfly man
?. Albion - Bieg po tęczy
?. Pendragon - The Edge Of The World
?. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
Miejsca 9-16
?. Anathema - Closer
?. Testament - The Ritual
?. INDUKTI - no 11812
?. Serj Tankian - Empty Walls - tu tylko z sentymentu dla SoaD
Ostatnio zmieniony czw gru 20, 2007 10:34 pm przez Grycek, łącznie zmieniany 1 raz.
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

Wyniki półfinału.
Yacy pisze:Witaj
Miejsca 1-4
- :wink:
- Pendragon - The Edge Of The World

Miejsca 5-8
- :wink:
- Detlev Schmidtchen - Seven Bells

Miejsca 9-12
- Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
- Explosions in the sky - The Only moment we are alone

Miejsca 13-16
- :wink:
- Testament - The Ritual


gratuluję trójki w czwórce :-)
no cóż ja zdziwiony specjalnie nie jestem bo to moje utwory 1, 6 no i 19. A w poprzedniej edycji Twój wybór też był moim nr 1 :-)
pozdrawiam
ku3a pisze:δ.Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
η.Totentanz - Całkiem sam
θ.NRM - Pavietrany Šar

i wystarczy.
Gary pisze:Moje głosy:


Miejsca 1-4
α.Abraxas - Pokuszenie
β.Pendragon - The Edge Of The World
Miejsca 5-8
γ.Avenged Sevenfold - M.I.A.
δ.Detlev Schmidtchen - Seven Bells

Miejsca 9-12
ε.Serj Tankian - Empty Walls
ζ.INDUKTI - no 11812
Miejsca 13-16
η. ……………………………………
θ.NRM - Pavietrany Šar
Robinson pisze:Miejsca 1-4
α.Abraxas - Pokuszenie
β.Transatlantic - We all Need Some Light
Miejsca 5-8
γ.Arena - The butterfly man
δ.Detlev Schmidtchen - Seven Bells

Miejsca 9-12
ε.Serj Tankian - Empty Walls
ζ.INDUKTI - no 11812
Miejsca 13-16
η.Anathema - Closer
θ.Testament - The Ritual
nastoletni_duch pisze:α.Albion - Bieg po tęczy
β.Pendragon - The Edge Of The World

γ.Avenged Sevenfold - M.I.A.
δ.Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia

ε.Serj Tankian - Empty Walls
ζ.Explosions in the sky - The Only moment we are alone

η.Anathema - Closer
θ.Testament - The Ritual
Miszon pisze:Tym razem wcześnie, żeby nie było, że późno ;) :

Miejsca 1-4
α.Albion - Bieg po tęczy - przeciwnik muzycznie jest genialny, wokalnie taki sobie, ale niestety textowo... ugh... tragedia. Ci nie śpiewają i na tym wyszli bardzo dobrze ;)
β.Pendragon - The Edge Of The World - ostatni utwór z mojej czołówki, więc jakbym miał nie zagłosować?
Miejsca 5-8
γ.Avenged Sevenfold - M.I.A. - wybó bardzo trudny, bo oba kawałki w parze mają coś, co mi się podoba, jak też coś, co mi się bardzo niepodoba. Naprawdę minimalna różnica
δ.Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia - zastanawiam się, czy nie miałoby to szans na Liście?

Miejsca 9-12
ε.Serj Tankian - Empty Walls - przeciwnik bardzo przebojowy, ale mało oryginalny. A Serj zawsze jest "swój własny" :)
ζ.INDUKTI - no 11812 - dwa zupełnie inne kawałki. W jednym nic się nie dzieje poza klimatem. W drugim dzieje się BARDZO dużo. Oczywiście stawiam na ten drugi, zwłaszcza że klimat też ma. Super nagranie!
Miejsca 13-16
η.Totentanz - Całkiem sam - tym razem, dzięki świetnemu refrenowi, wygrywa. Szkoda, że zwrotki są słabsze, ale jak na debiut naprawdę dobra płyta (a to jden z lepszych kawałków na niej)
θ.Testament - The Ritual - nie dość, że rywal "wywalił" moją propozycję, to jest o minimum 2 klasy gorszy od Testamentu.

Mimo, że mało jest piosenek, na które głosowałem, to jakoś tym razem mi to nie przeszkadza, bo poziom tych, które zostały bardzo wysoki i też można ich spokojnie wysłuchać z przyjemnością (może ze dwa utwory trochę odstają).
stavanger pisze:Miejsca 1-4
α. Abraxas - Pokuszenie
β. Pendragon - The Edge Of The World

Miejsca 5-8
γ. ----
δ. ----

Miejsca 9-12
ε. Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
ζ. INDUKTI - no 11812
Miejsca 13-16
η. Totentanz - Całkiem sam
θ. Testament - The Ritual
abd3mz pisze:Witam,
Miejsca 1-4
α.Abraxas - Pokuszenie
β.Pendragon - The Edge Of The World
Miejsca 5-8
γ.Arena - The butterfly man
δ.Detlev Schmidtchen - Seven Bells

Miejsca 9-12
ε. nie głosuję
ζ. nie głosuję

Miejsca 13-16
η. Totentanz - Całkiem sam
θ.NRM - Pavietrany Šar

Pozdrawiam
Sebastian
Nivo pisze:1. Albion
2. Pendragon
3. Arena
4. Peter Cincotti
5. Fuel
6. Indukti
7. Totentanz

Tak się rozłożyło, że nic nie musiałem wybierać na siłę :D
Grycek pisze: Miejsca 5-8
1. Arena - The butterfly man
2. Detlev Schmidtchen - Seven Bells

Miejsca 9-12
Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
Explosions in the sky - The Only moment we are alone

Miejsca 13-16
Totentanz - Całkiem sam
NRM - Pavietrany Šar
kajman pisze:α.Abraxas - Pokuszenie
Numer 8 wygrywa z 12
β.Pendragon - The Edge Of The World
A 3 musi wygrać z 17
Miejsca 5-8
γ.Avenged Sevenfold - M.I.A.
δ.Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
Miejsca 9-12
ε.Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
ζ.INDUKTI - no 11812
4 wygrywa z 6
Miejsca 13-16
η.Totentanz - Całkiem sam
θ.Testament - The Ritual
adr pisze:Miejsca 1-4
α.Albion - Bieg po tęczy
β.Pendragon - The Edge Of The World

Miejsca 5-8
γ.---
δ.Detlev Schmidtchen - Seven Bells

Miejsca 9-12
ε.Serj Tankian - Empty Walls
ζ.Explosions in the sky - The Only moment we are alone

Miejsca 13-16
η.Anathema - Closer
θ.NRM - Pavietrany Šar
retry2 pisze:W najbliźszym czasie nie będę miał dostępu do internetu. Tak więc juź dziś głosuję

1.Albion - Bieg po tęczy
2.Pendragon - The Edge Of The World

3.Arena - The butterfly man
4.Detlev Schmidtchen - Seven Bells

5. -
6. -

7.Totentanz - Całkiem sam
8.Testament - The Ritual

W finale i o trzecie miejsce głosuję na utwory z pary drugiej.
O piąte miejsce na to co głosowałem wcześniej, priorytet to Seven Bells
O 9 The only moment we are alone
Niźej najpierw Ritual. potem Totentanz potem Anathema

Mam nadzieję, że coś z ttego bełkotu odcyfrujesz

Pozdrawiam serdecznie Ciebie i zlotowiczów

Do Listy!
IZA pisze:Miejsca 1-4
α.Albion - Bieg po tęczy
β.Transatlantic - We all Need Some Light

Miejsca 5-8
γ.Avenged Sevenfold - M.I.A.
δ.Detlev Schmidtchen - Seven Bells

Miejsca 9-12
ε.Serj Tankian - Empty Walls
ζ. –

Miejsca 13-16
η.Anathema - Closer
θ. -
Artur pisze:Miejsca 1-4
α.Albion - Bieg po tęczy
β.Transatlantic - We all Need Some Light
Miejsca 5-8
γ.Arena - The butterfly man
δ.Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
Miejsca 9-12
ε.Serj Tankian - Empty Walls
ζ.INDUKTI - no 11812
Miejsca 13-16
η.Anathema - Closer
θ.Testament - The Ritual
neon.ka pisze:hej,
mimo niezadowolenia z ostatnich wyników, to z tego, co zostało mam w parze półfinałowej dwóch faworytów i niech spróbują tylko nie przejść! :wink:
moje głosowanie:

1. Albion - Bieg po tęczy
2. Transatlantic - We All Need Some Light
3. Arena - The Butterfly Man
4. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
5. Serj Tankian - Empty Walls
6. EITS - The Only Moment We Are Alone
7. -
8. NRM - Pavietrany Szar

pozdrawiam,
do zobaczenia jutro! :)
m.
Łucek pisze:sory, już się nieco pogubiłem, ale na ten etap chyba jeszcze nie głosowałem:
Miejsca 1-4
α.Abraxas - Pokuszenie
β.Pendragon - The Edge Of The World
Miejsca 5-8
γ.Avenged Sevenfold - M.I.A.
δ.Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia

Miejsca 9-12
ε.Serj Tankian - Empty Walls
ζ.--- (oba słabe)
Miejsca 13-16
η.Totentanz - Całkiem sam
θ.NRM - Pavietrany Šar
Adameks pisze:Miejsca 1-4
α.Abraxas - Pokuszenie
β.Pendragon - The Edge Of The World
Miejsca 5-8
γ.Arena - The butterfly man
δ.Detlev Schmidtchen - Seven Bells

Miejsca 9-12
ε.Serj Tankian - Empty Walls

Miejsca 13-16
η.Totentanz - Całkiem sam
θ.NRM - Pavietrany Šar
Bodeczek pisze:sorki za małą przerwę w głosowaniu, mam nadzieję, że nie zmieniłbym był kolejności ... :lol:
Właściwie niewiele zostało piosenek w czubie, które mnie ujęły, stąd tyle "bez głosu" ...

Miejsca 1-4
α.Albion - Bieg po tęczy
β.bez głosu
Miejsca 5-8
γ.bez głosu
δ.bez głosu
Miejsca 9-12
ε.Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
ζ.bez głosu
Miejsca 13-16
η.Anathema - Closer
θ.NRM - Pavietrany Šar
dominik_fi pisze:Miejsca 1-4
α.
β.Pendragon - The Edge Of The World
Miejsca 5-8
γ.
δ. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia

Miejsca 9-12
ε.Serj Tankian - Empty Walls
ζ.INDUKTI - no 11812
Miejsca 13-16
η.Anathema - Closer
θ.NRM - Pavietrany Šar
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

Wyniki finału
retry2 pisze:W najbliźszym czasie nie będę miał dostępu do internetu. Tak więc juź dziś głosuję
.
.
.

W finale i o trzecie miejsce głosuję na utwory z pary drugiej.
O piąte miejsce na to co głosowałem wcześniej, priorytet to Seven Bells
O 9 The only moment we are alone
Niźej najpierw Ritual. potem Totentanz potem Anathema

Mam nadzieję, że coś z ttego bełkotu odcyfrujesz

Pozdrawiam serdecznie Ciebie i zlotowiczów

Do Listy!
Gary pisze:Ostatnie moje głosy:

O miejsce 1
1. Pendragon - The Edge Of The World
O miejsce 3
2. Transatlantic - We all Need Some Light
O miejsce 5
3. Detlev Schmidtchen - Seven Bells
O miejsce 7
4. Avenged Sevenfold - M.I.A.
O miejsce 9
5. INDUKTI - no 11812
O miejsce 11
6. Explosions in the sky - The Only moment we are alone
O miejsce 13
7. Totentanz - Całkiem sam
O miejsce 15
8. …………………………………………………


Pozdrawiam. :)
ku3a pisze:Heh, podobaja mi sie 3 kawalki, z czego jeden trafil na moja propozycje, a 2 pozostale (moje ulubione ze wszystkich w tej edycji) na siebie... Nie bede glosowac na sile, wiec tym razem tylko tak skromny zestaw:

O miejsce 13
7. Totentanz - Całkiem sam

Po raz kolejny doskonala robota! Bez wzgledu na to czy wygrasz w finale czy nie, to osiagnales fenomenalny, spektakularny wynik i naleza sie ogromne gratulacje!

Pozdrawiam,
Kuba.
nastoletni_duch pisze:1. Albion - Bieg po tęczy
2. Abraxas - Pokuszenie
3. Arena - The butterfly man
4.Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
5.Serj Tankian - Empty Walls
6. Explosions in the sky - The Only moment we are alone
7. NRM - Pavietrany Šar
8. Anathema - Closer
Grycek pisze: O 5
Detlev Schmidtchen - Seven Bells
O 7
Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
O 9
INDUKTI - no 11812
O 11
Explosions in the sky - The Only moment we are alone
O 13
Totentanz - Całkiem sam
O 15
Anathema - Closer
Yacy pisze:Witaj!

finał świetny moja propozycja z moim najlepszym kawałkiem, czyli Twoją propozcją... Pisałes, ze Ci głupio, a co ja mam napisać... a poza tym zostały moje kolejne 2 propozycje oraz nr 2,3,6,7,8 i z pozostałych tylko jeden utwór mnie nie kręci ;-) świetna edycja. Trzymam kciuki za Pendragon ;-)

o 1 ;-)

o 2 Transatlantic - We all Need Some Light

o 5 ;-)

o 7 Avenged Sevenfold - M.I.A.

o 9 Serj Tankian - Empty Walls

o 11 Fuel - Hemorrhage (In My Hands)

o 13 ;-)

o 15 Testament - The Ritual

pozdrawiam
Yacy
adr pisze:O miejsce 1
1. Pendragon - The Edge Of The World
Przez całą NL4 wyżej był u mnie Albion, ale w końcówce jednak postawię na Pendragon. W 1/32 pisałem, że wybrałbym ten utwór zamiast swojego w parze w której nie mogłem głosować, więc wesprę Pendragona teraz. The Edge of the World zyskiwał z każdym przesłuchaniem.
O miejsce 3
2. Transatlantic - We all Need Some Light
O miejsce 5
3. Detlev Schmidtchen - Seven Bells
O miejsce 7
4. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
O miejsce 9
5. Serj Tankian - Empty Walls
O miejsce 11
6. Explosions in the sky - The Only moment we are alone
O miejsce 13
7. Totentanz - Całkiem sam
O miejsce 15
8. Anathema - Closer
Artur pisze:1. Albion - Bieg po tęczy
O miejsce 3
2. Transatlantic - We all Need Some Light
O miejsce 5
3. Arena - The butterfly man
O miejsce 7
4. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
O miejsce 9
5. Serj Tankian - Empty Walls
O miejsce 11
6. Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
O miejsce 13
7. Totentanz - Całkiem sam
O miejsce 15
8. Anathema - Closer
Bodeczek pisze:O miejsce 1
1. Albion - Bieg po tęczy
O miejsce 3
2. się wstrzymam
O miejsce 5
3. się wstrzymam
O miejsce 7
4. się wstrzymam
O miejsce 9
5. Serj Tankian - Empty Walls
O miejsce 11
6. Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
O miejsce 13
7. NRM - Pavietrany Šar
O miejsce 15
8. Anathema - Closer

Jak zwykle ciekawa edycja, troszeczkę tylko słabsza od trzeciej, ale to pewnie przez to, że nie było moich propozycji ... :lol:
Moje typy dość szybko odpadły (zostały jedynie dwa o miejsca 13 i 15).
Więc emocje opadły już dość wcześnie ...
Wspomnienia z IV edycji top przede wszystkim Apulanta i propozycje o zabarwieniu folkowym, które zdobyły niestety wąską grupę zwolenników ...
Jak zwykle jednak porcja nowej muzyki do poznania bardzo smaczna ...
Czekam z niecierpliwocią na V edycję - może na początku lutego, gdy przyjaciele zaśpiewają mi "czterdzieści lat minęło jak jeden dzień ..." :lol:
IZA pisze:O miejsce 1
Albion - Bieg po tęczy

O miejsce 3
Transatlantic - We all Need Some Light

O miejsce 5
Detlev Schmidtchen - Seven Bells

O miejsce 7
-

O miejsce 9
Serj Tankian - Empty Walls

O miejsce 11
Fuel - Hemorrhage (In My Hands)

O miejsce 13
NRM - Pavietrany Šar

O miejsce 15
8. Anathema - Closer
abd3mz pisze:Witam,
O miejsce 1
Pendragon - The Edge Of The World
O miejsce 3
2. Abraxas - Pokuszenie
O miejsce 5
3. Detlev Schmidtchen - Seven Bells
O miejsce 7
4. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
O miejsce 9
5. INDUKTI - no 11812
O miejsce 11
6. nie głosuję
O miejsce 13
7. Totentanz - Całkiem sam
O miejsce 15
8. nie głosuję

Pozdrawiam i przepraszam za maszynowe pisanie bez komentarzy. Fatalnie to wygląda.

Sebastian
Robinson pisze:O miejsce 1
1. Pendragon - The Edge Of The World
O miejsce 3
2. Transatlantic - We all Need Some Light
O miejsce 5
3. Arena - The butterfly man
O miejsce 7
4. Avenged Sevenfold - M.I.A.
O miejsce 9
5. Serj Tankian - Empty Walls
O miejsce 11
6. Explosions in the sky - The Only moment we are alone
O miejsce 13
7. Totentanz - Całkiem sam
O miejsce 15
8. Testament - The Ritual
kajman pisze:O miejsce 1
1. Pendragon - The Edge Of The World
Cieszę się, że mój nr 3 dotarł tak wysoko i oczywiście wygra z 12. Mam nadzieję, że nie tylko u mnie.
O miejsce 3
2. Abraxas - Pokuszenie
8 bez dyskusji z 17
O miejsce 5
3. Arena - The butterfly man
10 walczy z czymś, co odrzuciłem od razu.
O miejsce 7
4. Avenged Sevenfold - M.I.A.
Nie robię dogrywki, bo jeszcze mógłby wygrać numer 11 z 5, a jednak uważam piosenkę Avenged za lepszą.
O miejsce 9
5. INDUKTI - no 11812
Numer 4 zdecydowanie wygrywa z 2-rundowcem.
O miejsce 11
6. Explosions in the sky - The Only moment we are alone vs. Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
Numer 6 też musi wygrać z 2-rundowcem.
O miejsce 13
7. NRM - Pavietrany Šar vs. Totentanz - Całkiem sam
Najsłabsza para w tym zestawie. 2-rundowiec wygrywa z odpadowcem.
O miejsce 15
8. Testament - The Ritual
Numer 16 wygrywa z piosenką, która nic nie zwojowała.
ksch pisze:01 Pendragon
03 Transatlantic
05 Arena
07 Peter Cincotti
09 INDUKTI
11 Explosions in the sky
13 Totentanz
15 Anathema
Vinyl84 pisze:Oto moje propozycje jeśli chodzi o poszczególne miejsca :)
1. Pendragon - The Edge Of The World (bo toby było nie do pomyślenia gdyby Yacy po raz 4 wygrał :P I do tego z utworem, który mi kompletnie nie podchodzi :P)
2. Abraxas - Pokuszenie (super utwór. Jeden z najlepszych. I bardzo sie ciesze, ze walczy o 3 miejsce Jak dla mnie moglby nawet wygrac z Pendragonem :P)
3. Detlev Schmidtchen - Seven Bells (jak juz gdzies kiedys pisalem jeden z najbardziej magicznych utworow w tej edycji NL)
4. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia (bo to wszystko przez M.N. Jakos sie dzieki niemu przekonalem do tego faceta :P)
5. INDUKTI - no 11812 (Nie przepadam za SOAD wiec wybralem mniejsze zlo po prostu :P)
6. Explosions in the sky - The Only moment we are alone (jakos mnie przekonuje do siebie ten utwor)
7. NRM - Pavietrany Šar (zeby kompletnie Yacego skompromitowac :P :D)
8. Testament - The Ritual (poniewaz Anathema mnie zupelnie nie przekonala tym utworem :))
Mam nadzieje, ze za bardzo nie namieszalem :)
stavanger pisze:O miejsce 1
1. Albion - Bieg po tęczy

O miejsce 3
2. Abraxas - Pokuszenie

O miejsce 5
3. ----

O miejsce 7
4. Avenged Sevenfold - M.I.A.

O miejsce 9
5. INDUKTI - no 11812

O miejsce 11
6. Fuel - Hemorrhage (In My Hands)

O miejsce 13
7. Totentanz - Całkiem sam

O miejsce 15
8. Testament - The Ritual
Adameks pisze:1. Pendragon - The Edge Of The World
O miejsce 3
2. Abraxas - Pokuszenie
O miejsce 5
3. Arena - The butterfly man
O miejsce 7
4. Avenged Sevenfold - M.I.A.
O miejsce 9
5. Serj Tankian - Empty Walls
O miejsce 11

O miejsce 13
Totentanz - Całkiem sam
dominik_fi pisze:1. Pendragon - The Edge Of The World
O miejsce 3
2. Transatlantic - We all Need Some Light
O miejsce 5
3. Arena - The butterfly man
O miejsce 7
4. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
O miejsce 9
5. Serj Tankian - Empty Walls
O miejsce 11
6.
O miejsce 13
7. Totentanz - Całkiem sam
O miejsce 15
8. Anathema - Closer

Ty razem w niektórych przypadkach trochę inaczej.
Nivo pisze:1. Jednak Pendragon :)
2. Transatlantic bezsprzecznie
3. Detlev
4. Peter Cincotti
5. Indukti
6. Fuel
7. Totentanz
8 :(
Martyr pisze:1. Pendragon - The Edge Of The World
O miejsce 3
2. Transatlantic - We all Need Some Light
O miejsce 5
3. Detlev Schmidtchen - Seven Bells
O miejsce 7
4. Avenged Sevenfold - M.I.A.
O miejsce 9
5. Serj Tankian - Empty Walls
O miejsce 11
6. (wstrzymuje sie)
O miejsce 13
7. Totentanz - Całkiem sam
O miejsce 15
8. Anathema - Closer

Pozdrowienia;-)
Martyr
Miszon pisze:Szybki pościk, bo jutro na 6 rano do pracy i chyba czas powoli iść spać ;) :

1. Pendragon - The Edge Of The World - byłaby niespodzianka miła dla mnie, gdyby jednak wygrało (a tak nieśmiało startowało jak odniosłem wrażenie)
2. Transatlantic - We all Need Some Light
3. Detlev Schmidtchen - Seven Bells
4. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
5. INDUKTI - no 11812 - to chyba najmocniejsza para ze wszystkich (poza finałową)
6. Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
7. Totentanz - Całkiem sam
8. Testament - The Ritual - czemu tak nisko?

Edycja super. Chociaż kompletnie nie moje rzeczy zaszły daleko, to i tak te któe sąmogę z przyjemnością słuchać.
Łucek pisze:O miejsce 1
1. Pendragon - The Edge Of The World
O miejsce 3
2. Abraxas - Pokuszenie
O miejsce 5
3. Arena - The butterfly man
O miejsce 7
4. Avenged Sevenfold - M.I.A.
O miejsce 9
5. Serj Tankian - Empty Walls
O miejsce 11
6. Fuel - Hemorrhage (In My Hands)
O miejsce 13
7. NRM - Pavietrany Šar
O miejsce 15
8. --- (eee, słabe)
neon.ka pisze:hejka, no to jeszcze dołożę Ci trochę roboty :wink: :

1. Albion - biego po tęczy
2. transatlantic - we all need some light
3. arena - the butterfly man
4. peter cincotti - goodbye philadelphia
5. serj tankian - empty walls
6. EITS - the only moment we are alone
7. NRM - Pavietrany szar
8. -

no to do za 20 minut :wink: ,
marta
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Robinson pisze:
Vinyl84 pisze:Bo trzeba sie dowiedzieć kto tu tyle namieszał w pewnej fazie tej edycji :twisted: :twisted:
Zgadzam się, że to skandal, żeby John Foxx i Rażeni Piorunem odpadli tak wcześnie, o moich propozycjach już nie wspominając. :)
No cóż, mam zgoła odmienne zdanie. Słyszałem w swoim życiu 2 piosenki Foxxa i nie mam ochoty poznawać następnych, a Rażeni też nie dotrwali do 2 przesłuchania. Z kolei odpadnięcie kilku innych mocno mnie zdegustowało. A z moich liczyłem, że zamiesza Colloseum, Chase byłem prawie pewien, że przejdzie do pucharów i zaraz odpadnie, co zresztą się stało. Za to przyjemnie mimo odpadnięcia zaskoczył mnie Chyliński.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

kajman pisze:A z moich liczyłem, że zamiesza Colloseum, Chase byłem prawie pewien, że przejdzie do pucharów i zaraz odpadnie, co zresztą się stało. Za to przyjemnie mimo odpadnięcia zaskoczył mnie Chyliński.
Chase pechowo trafił w parze. A Colloseum świetne (zresztą Chase także, ale za trudne) i sądziłem, że może się bić o czołówkę z Pendragonem.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9259
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Grycek, moje gratulacje! :)
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

Dziękuję za gratulację. Ten finał był rewanżem za finał z poprzedniej edycji. Najśmieszniejsze ,że w obecnym finale spotkała się moja propozycja z moim nr.1 ,a także propozycja Yacego z nr.1 Yacego.
ODPOWIEDZ