Ustalmy, że np. do następnego wtorku umieszczamy nasze propozycje, a następnie przez kolejny tydzień głosujemy na utwory.Zaczynamy od tego, ze każdy uczestnik wybiera 3 utwory, pakuje je w jeden plik, wrzuca na jakis ogolnodostepny serwer, reszta uczestnikow sciaga, przesluchuje, a następnie odbywa się kilkudniowe glosowanie. Glosujemy wysyłając listę swoich utworów do mnie na priva. W ten sposob zakonczone zostana eliminacje, pozniej nastapi przejscie do fazy pucharowej.
Innymi słowy:
- wybieramy po 3 utwory;
-starajmy się wybierać utwory mało znane. Ustalmy ,że mają to być utwory zespołów, których nie było na liście i na topie wszech czasów
- umieszczamy je na serwisach typu megaupload, rapidshare, czy yousendit, , a następnie linki do nich wklejamy pod swoimi typami;
- co oczywiste, nie wybieramy utworów które wybrał już ktoś inny;
Zasady eliminacji (głosowań wstępnych):
- każdy uczestnik konkursu i kazdy chetny forumowicz wybiera 7 utworów, które przypadły mu najbardziej do gustu;
- powtarzam - osoby ktore z roznych wzgledow nie przedstawily wlasnych propozycji tez moga glosowac!
- utworom przyporządkowuje miejsca
- utwory będą otrzymywały punkty wedlug klucza:
1 miejsce -12 pkt.
2 -9pkt
3- 7pkt
4- 5pkt
5- 3pkt
6- 2pkt
7-1pkt
- swoje typy wysylacie do mnie na `Prywatne Wiadomosci`
- oczywiście nie można glosowac na swoje utwory
Zasady fazy pucharowej:
-wyniki fazy eliminacyjnej(jaki utwór był na jakiej pozycji) zostaną podane po zakończeniu konkursu, aby głosujący nie mogli się sugerować ilością oddanych głosów
-16 lub 32 utworów(zależy od tego ile forumowiczów umieści swoje utwory), które miały najwięcej punktow w eliminacjach zostaną rozlokowane w pary(np. 1 z 16, 2 z 15 itd.)
-następnie głosujemy na jeden utwor z każdej pary, ktory nam się bardziej podoba(wysyłając wiadomość na priva)
-z 16 utworów zostanie wyłonione 8, z 8 - 4 itd.
-wygrywa utwor, który zdobył więcej punktów w parze finałowej
Kto jest za, kto jest przeciw? Kto ma jakieś dodatkowe propozycje?
Utwory ,które zostaną zaproponowane umieszczę w pierwszym poście, aby było lepiej widoczne.
Oto propozycje
-------------------------
Grycek
1.Oceansize - Music for a nurse
2.Rain - Parsifal
3.Sylvan -This World Is Not For Me
link:http://chomikuj.pl/adam_gr(plik grycek.rar)
Miszon
1. Ben Folds - Zak and Sara
2. Mr Hyde - Waiting for the rain
3. Chinook - Efemeryda
link: http://download.yousendit.com/9DE72EF944D2C798
lub http://chomikuj.pl/adam_gr (plik Miszon.rar)
jotem3
1. Carmen Cuesta-Loeb - Shape Of My Heart
2. Hot Blood - Soul Dracula
3. Usta bilizowane - Usta bilizowane
link: http://chomikuj.pl/adam_gr (plik! NASZA LISTA.ZIP)
Megalomaniac 3-owy
1. The UNB – Ja rodiłsja w gorodie, kotoryj nie gieroj
2. XIII. Století - Elizabeth
3. Eisbrecher - Vergissmeinnicht
link: http://chomikuj.pl/adam_gr (plik MegalomaniacTrójkowy.rar)
dominik_fi
1. LT United - We Are The Winners
2.O-Zone - Numa Numa
3. S Club 7 - Have you ever
link: http://rapidshare.com/files/31772498/sk ... 1.rar.html
lub http://chomikuj.pl/adam_gr (plik dominik_fi.rar)
Gary
1. The Mars Volta - The Widow
2. The Futureheads - Hounds of love
3. Thirteen Senses - Thru the glass
link: http://chomikuj.pl/adam_gr (plik Gary.rar)
Robinson
1. Brendan Croker - No Money At All
2. The Crowds - Lügner
3. The Twilight Singers - Black Is The Color Of My True Love's Hair
link: http://rapidshare.com/files/31833262/Robinson.rar.html
lub http://chomikuj.pl/adam_gr/Robinson.rar
ku3a
1. Cree Summer - Revelation Sunshine
2. 650 North - Just A Picture
3. Avenged Sevenfold - Seize The Day
link: http://rapidshare.com/files/31908944/ku3a.zip.html
lub http://chomikuj.pl/adam_gr (plik ku3a.zip)
jackal
1. Clint Mansell - Stay with me
2. Junior Boys - Last exit
3. Ursula Rucker - Lonely can be sweet
link: http://chomikuj.pl/adam_gr (plik jackal.rar)
tadzio3
1. No Respect - Human Scum
2. Dzioło - Zamyślone głowy
3. Akurat - Do prostego człowieka
link: http://s000.wyslijto.pl/?file_id=58910904689776671555
lub http://chomikuj.pl/adam_gr (plik tadzio3.rar)
IZA
1. Homegrown – Barbie Girl
2. Drimsztajn - Nierealny Cios
3. Sputnik - Prujezd Hlavou
link: http://rapidshare.com/files/32083950/pr ... e.rar.html
lub http://chomikuj.pl/adam_gr (plik IZA.rar)
Yacy
1. Mazzy Star - Flowers in December
2. Mew - The Zookeeper's Boy
3. Millenium - Back to the childhood
link: http://chomikuj.pl/adam_gr (plik yacy.rar)
choroszcz
1. WILDHAWK - Bezpłatny bilet
2. Paul Moriet - Love is Blue
3. The Gun Club - Breaking Hands
link: http://chomikuj.pl/adam_gr (plik choroszcz.rar)
Artur
1. Hal - What A Lovely Dance
2. Herman's Hermits - No Milk Today
3. The Clientele - (I Can't Seem To) Make You Mine
link: http://chomikuj.pl/adam_gr (plik Artur.rar)
Nivo
1. Acroma - Don't think just move
2. Beatallica - Hey Dude
3. Godsmack - Serenity
link: http://chomikuj.pl/adam_gr (plik Nivo.rar)
HERMAN
1. Ladysmith - Sunrise'92
2. State Of Sound - Aniołem
3. TBX & Evanna - Inspire Me'91
link: http://rapidshare.com/files/32541680/HERMMAN.rar.html
lub: http://chomikuj.pl/adam_gr (plik HERMAN.rar)
Łucek
1. Sunrise Avenue - Fairytale Gone Bad
2. Jimmy Eat World - Sweetness
3. Řrnen - Forgiveness (long version) - Jacob og Misen Groths
link: http://chomikuj.pl/adam_gr (plik Łucek.rar)
Bodeczek
1. Dezerter - Nie ma ciszy w bloku
2. Dzieci Kapitana Klossa - Pieśń o bohaterze
3. Ramones - Bonzo Goes To Bitburg
link: http://chomikuj.pl/adam_gr (plik Bodeczek.rar)
kajman
1. Ampop - Rodent
2. Laurie Anderson - Kokoku
3. Anawa - Uwierz w nieznane
link: http://chomikuj.pl/adam_gr (plik a.rar)
adr
1. Herbert Groenemeyer - Zum Meer
2. Tiromancino - Per Me E Importante
3. Wolf Parade - Modern World
link: http://chomikuj.pl/adam_gr (plik adr.rar)
--------------------------------------
A oto 1/16 finału
1. XIII. Století - Elizabeth vs. Rain - Parsifal 12:7
2. Clint Mansell - Stay with me vs. The UNB – Ja rodiłsja w gorodie, kotoryj nie gieroj 13:6
3. Dzioło - Zamyślone głowy vs. The Clientele - (I Can't Seem To) Make You Mine 12:6
4. Akurat - Do Prostego Człowieka vs. Hal - What A Lovely Dance 11:7
5. The Mars Volta - The Widow vs. Sunrise ave - Fairytale Gone Bad Ministry 10:9
6. Chinook - Efemeryda vs. Avenged Sevenfold - Seize The Day 10:9
7. WILDHAWK - Bezplatny bilet vs. Paul Mauriat - Love Is Blue 9:12
8. Mew - The Zookeeper's Boy vs. Homegrown - Barbie girl 16:3
9. Thirteen Senses - Thru The Glass vs. Ben Folds - Zak and Sara 13:6
10. Řrnen - Forgiveness long version - Jacob og Misen Groths vs. Mr Hyde - Waiting for the rain 8:10
11. Herman's Hermits - No Milk Today vs. Ampop - Rodent 15:4
12. Usta bilizowane - Usta bilizowane vs. Mazzy Star - Flowers in December 7:12
13. Godsmack - Serenity vs. 650 North - Just A Picture 14:5
14. No Respect - Human Scum vs. Brendan Croker - No Money At All 10:9
15. Oceansize - Music for a Nurse vs. The Twilight Singers - Black Is The Color Of My True Love's Hair 11:8
16. Hot Blood - Soul Dracula vs. The Futureheads - Hounds of love 13:6
Głosowanie do 1/8 finału trwa do 3 czerwca 2007 do godz. 22:00
1/8 finału
I. XIII. Století - Elizabeth vs. Clint Mansell - Stay with me - 13:6
II. Dzioło - Zamyślone głowy vs. Akurat - Do Prostego Człowieka - 8:9
III. The Mars Volta - The Widow vs. Chinook - Efemeryda - 10:9
IV. Paul Mauriat - Love Is Blue vs. Mew - The Zookeeper's Boy - 5:15
V. Thirteen Senses - Thru The Glass vs. Mr Hyde - Waiting for the rain - 13:6
VI. Herman's Hermits - No Milk Today vs. Mazzy Star - Flowers in December - 10:9
VII. Godsmack - Serenity vs. No Respect - Human Scum - 12:7
Głosowanie do 1/4 finału trwa do 6 czerwca 2007 do godz. 22:00
1/4 finału
A. XIII. Století - Elizabeth vs. Akurat - Do Prostego Człowieka - 10:6
B. The Mars Volta - The Widow vs. Mew - The Zookeeper's Boy - 7:11
C. Thirteen Senses - Thru The Glass vs. Herman's Hermits - No Milk Today - 14:4
D. Godsmack - Serenity vs. Hot Blood - Soul Dracula - 8:10
Głosowanie do 1/2 finału trwa do 10 czerwca 2007 do godz. 22:00
1/2 finału
a. XIII. Století - Elizabeth vs. Mew - The Zookeeper's Boy - 6:12
b. Thirteen Senses - Thru The Glass vs. Hot Blood - Soul Dracula - 11:6
Głosowanie do finału trwa do 13 czerwca 2007 do godz. 10:00
Finał: Mew - The Zookeeper's Boy vs. Thirteen Senses - Thru The Glass - 11:7
Rozgrywka o 3 miejsce: XIII. Století - Elizabeth vs. Hot Blood - Soul Dracula - 11:6
Głosowanie do finału trwa do 15 czerwca 2007 do godz. 22:00
Ogólne wyniki [w ramce pozycja względem miejsca w po eliminacjach]
1. Mew - The Zookeeper's Boy (Yacy) [-]
2. Thirteen Senses - Thru The Glass (Gary)[-]
3. XIII. Století - Elizabeth (Megalomaniac 3-owy)[+1]
4. Hot Blood - Soul Dracula (jotem3) [-1]
5. Akurat - Do Prostego Człowieka (tadzio3) [-]
6. Godsmack - Serenity (Nivo) [-]
7. The Mars Volta - The Widow (Gary) [+1]
8. Herman's Hermits - No Milk Today (Artur) [+2]
9. Chinook - Efemeryda (Miszon)[-]
10. No Respect - Human Scum (tadzio3) [+1]
11. Dzioło - Zamyślone głowy (tadzio3) [+1]
12. Clint Mansell - Stay with me (jackal) [+1]
13. Oceansize - Music for a nurse (Grycek) [+1]
14. Paul Mauriat - Love Is Blue (choroszcz) [+3]
15. Mr Hyde - Waiting for the rain (Miszon) [+3]
16. Mazzy Star - Flowers in December (Yacy) [+10]
17. Usta bilizowane - Usta bilizowane (jotem3) [-10]
18. Řrnen - Forgiveness long version - Jacob og Misen Groths (Łucek) [-3]
19. WILDHAWK - Bezplatny bilet (choroszcz) [-3]
20. The Twilight Singers - Black Is The Color Of My True Love's Hair (Robinson) [-1]
21. The UNB - Ja rodiłsja w gorodie, kotoryj nie gieroj (Megalomaniac 3-owy) [-1]
22. The Clientele - (I Can't Seem To) Make You Mine (Artur) [-1]
23. Brendan Croker - No Money At All (Robinson) [-1]
24. Ampop - Rodent (Kajman) [-1]
25. Avenged Sevenfold - Seize The Day (ku3a) [-1]
26. Sunrise ave - Fairytale Gone Bad Ministry (Łucek) [-1]
27. 650 North - Just A Picture (ku3a) [-]
28. Hal - What A Lovely Dance (Artur) [-]
29 Rain - Parsifal (Grycek) [-]
30. The Futureheads - Hounds of love (Gary) [-]
31. Ben Folds - Zak and Sara (Miszon) [-]
32. Homegrown - Barbie girl (IZA) [-]
----------------------------------------------------
33. Millenium - Back to the childhood (Yacy)
34. Carmen Cuesta-Loeb - Shape Of My Heart (jotem3)
35. Laurie Anderson - Kokoku (Kajman)
36. Sylvan - This World Is Not For Me (Grycek)
37. The Gun Club - The Breaking Hands (choroszcz)
38. Acroma - Don't Think Just Move (Nivo )
39. Beatallica - Hey Dude (Nivo)
40. Jimmy Eat World - Sweetness (Łucek)
41. Sputnik - Prujezd Hlavou (IZA)
42. TBX & Evanna - Inspire Me (HERMMAN)
43. The Ramones - Bonzo Goes To Bitburg (Bodeczek)
44. Tiromancino - Per Me è Importante (adr)
45. Anawa - Uwierz w nieznane (Kajman)
- Cree Summer - Revelation Sunshine (ku3a)
- Dezerter - Nie ma ciszy w bloku (Bodeczek)
- Drimsztajn - Nierealny Cios (IZA)
- Dzieci Kapitana Klossa - Pieśń o bohaterze (Bodeczek)
- Eisbrecher - Vergissmeinnicht (Megalomaniac 3-owy)
- Herbert Groenemeyer - Zum Meer (adr)
- Junior Boys - Last exit (jackal)
- Ladysmith - Sunrise (HERMMAN)
- LT United - We Are The Winners (dominik_fi)
- O-Zone - Numa Numa (dominik_fi)
- S Club 7 - Have you ever (dominik_fi)
- State Of Sound - Aniołem (HERMMAN)
- The Crowds - Lügner (Robinson)
- Ursula Rucker - Lonely can be sweet (jackal)
- Wolf Parade - Modern World (adr)
Otrzymałem wiadomość, że będziemy dysponować trzema Trójkowymi pamiątkami. Ustalamy, że osoby, które zaproponowały trzy zwycięskie utwory otrzymają właśnie te nagrody (podziekowania dla Marka Niedzwieckiego i jotema3 )