Ankieta - podsumowanie dotychczasowych edycji NL

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

NL - podsumowanie dotychczasowych edycji?

Czas głosowania minął śr sty 01, 2020 11:34 pm

Tak, jako następna edycja
14
70%
Tak, w późniejszym czasie
0
Brak głosów
Nie jestem zainteresowany podsumowaniem
6
30%
 
Liczba głosów: 20

Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10709
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Ankieta - podsumowanie dotychczasowych edycji NL

Post autor: Neo01 »

No to ruszajmy, wrzuć wszystko jak już ogarniesz. Nie ma co czekać z tym do maja...
Ewentualnie koniec pierwszego etapu w czerwcu, jeśli kajman (czy więcej osób) miałoby się nie wyrobić.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Ankieta - podsumowanie dotychczasowych edycji NL

Post autor: tadzio3 »

Super, czekamy :)
kajman
Posty: 64168
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Ankieta - podsumowanie dotychczasowych edycji NL

Post autor: kajman »

ADDY pisze: pt kwie 10, 2020 11:40 am Termin na głosowanie do 5,6 maja.
Czyli właściwie nie ma czasu. Olewamy PTWC, topy Madonny i Urszuli i bierzemy się do NL. Do tej pory staraliśmy się nie wchodzić w paradę innym zabawom, ale co tam, teraz zaszalejemy.
Ja w takiej sytuacji się wypisuję i z tej NL i w ogóle z tej zabawy.
TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Ankieta - podsumowanie dotychczasowych edycji NL

Post autor: TStudent »

kajman pisze: pt kwie 10, 2020 12:43 pm
ADDY pisze: pt kwie 10, 2020 11:40 am Termin na głosowanie do 5,6 maja.
(…) Do tej pory staraliśmy się nie wchodzić w paradę innym zabawom, ale co tam, teraz zaszalejemy.
Może jednak lepiej dać czas chociaż do 24 maja? :twisted:
Bo faktycznie PTWC - akurat w wersji forumowej można olać, bo ciężko mi wierzyć, że ktoś policzy go choćby do końca maja, skoro prz_rulez - z całym szacunkiem dla jego osoby, ale nie był w stanie policzyć ogólnego? :STOP:
Ale topy wykonawców kończą się w połowie maja, więc chyba lepiej trochę czasu dać. ;)
kajman pisze: pt kwie 10, 2020 12:43 pm Ja w takiej sytuacji się wypisuję i z tej NL i w ogóle z tej zabawy.
Smutno mi się zrobiło. :(
kajman
Posty: 64168
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Ankieta - podsumowanie dotychczasowych edycji NL

Post autor: kajman »

TStudent pisze: pt kwie 10, 2020 12:54 pm Ale topy wykonawców kończą się w połowie maja
Jeżeli 22 i 23 to jest połowa... A potem jeden dzień na wszystko.
TStudent pisze: pt kwie 10, 2020 12:54 pm Bo faktycznie PTWC - akurat w wersji forumowej można olać
Ale trzeba wybrać te 66, na które trzeba oddać głosy na stronie.
Ja się akurat wyrobię, ale to dlatego, że mam nieplanowane wcześniej wolne. Ale nie wszyscy tak mają. W topie Madonny głosowało dotąd 9 osób, w topie Urszuli 6. No i te osoby, które nie głosowały mogą stanąć przed wyborem czy któryś z tych topów czy NL.
TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Ankieta - podsumowanie dotychczasowych edycji NL

Post autor: TStudent »

kajman pisze: pt kwie 10, 2020 1:05 pm
TStudent pisze: pt kwie 10, 2020 12:54 pm Ale topy wykonawców kończą się w połowie maja
Jeżeli 22 i 23 to jest połowa... A potem jeden dzień na wszystko.
Nie zauważyłem, przepraszam. :oops:
Ale nie trzeba koniecznie skupiać się na jednym, można słuchać raz tego, raz tego. Co zresztą czynię. ;)
Zresztą nie wierzę, żebyś i Ty mógł skoncentrować się w pełni na jednym, wszak a to TOPnowości, a to Ranking Płytowy, na pewno słuchasz raz tego, raz tego.
BTW, chyba nie oceniłeś zestawu, ale nie zmuszam Cię, żebyś to robił. ;)
kajman
Posty: 64168
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Ankieta - podsumowanie dotychczasowych edycji NL

Post autor: kajman »

Ja w zasadzie wszystko robię na hurra, ale podejrzewam, że na przykład niektórzy planują i tak sobie rozłożyli sobie czas, żeby z wszystkim do 20któregoś maja zdążyć (a wcześniej nierzadko bywały przypadki, że ludzie rezygnowali z topów, bo się nie wyrobili). Dokładanie im w tym czasie NL jest nie w porządku, bo jednak ludzie uczą się, pracują, mają jakieś życie rodzinne.
A nowości w ich topie już oceniłem (i kiepsko to wygląda).
Awatar użytkownika
ADDY
Posty: 3971
Rejestracja: sob lip 23, 2011 10:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2004
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Ankieta - podsumowanie dotychczasowych edycji NL

Post autor: ADDY »

Nie wiem kajmanie czy to jest robione „na hurra”, ponieważ w ankiecie już od kilku miesięcy wspominany był termin kwietniowy i wiele osób było za. Demokracja ma swoje prawa dlatego dałem też dwa terminy. Dzisiaj na pewno zajmę się już kwestią techniczną a to kiedy startujemy zależy już osób na tym forum
kajman
Posty: 64168
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Ankieta - podsumowanie dotychczasowych edycji NL

Post autor: kajman »

Ja też byłem za. Ale termin kwietniowy był chyba bez podania konkretnej daty. To pierwsze. Drugie to że nie wiadomo było wtedy, kiedy będzie się kończył top wykonawcy. Po trzecie przy około 70 utworach mieliśmy około 40 dni na głosowanie. Teraz mamy mieć góra 25 (utworów jest 80, bo chyba z tych zwycięzców eliminacji trzeba będzie zrezygnować). Góra, bo na razie nic nie wiadomo, gdzie te utwory będą do zdobycia. Nie widzę żadnej informacji na ten temat. Czy mamy samodzielnie ich szukać i gromadzić? To też nie jest kwestia do błyskawicznej realizacji. W zwykłych edycjach był dzień, góra dwa i wszystkie utwory były dostępne.
Owszem, możemy startować teraz, ale termin zakończenia pierwszej rundy to może ewentualnie 5 lub 6, ale czerwca. Dwa tygodnie po zakończenie topu Urszuli. Jeżeli komuś by nie wystarczyły dwa tygodnie to wygospodaruje trochę czasu przedtem.
No i właśnie chciałbym się dowiedzieć jak planowane jest rozwiązanie dostępu do nagrań. Ja mogę wspomóc w topach, które prowadziłem plus tymi nagraniami, które mi się w innych topach wystarczająco podobały. Ale myślę, że jednak prowadzący powinien coś zrobić w tym temacie.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22006
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Ankieta - podsumowanie dotychczasowych edycji NL

Post autor: Yacy »

kajman pisze: pt kwie 10, 2020 3:01 pm możemy startować teraz, ale termin zakończenia pierwszej rundy to może ewentualnie 5 lub 6, ale czerwca.
czy komuś to przeszkadza? przecież może się ta specjalna NL toczyć w tle i kto będzie chciał to będzie oddawał głosy w terminie mu pasującym.
ale oczywiście ostatnie zdanie należy do prowadzącego. jakby nie było to Addy musi ogarnąć całość :-)
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Ankieta - podsumowanie dotychczasowych edycji NL

Post autor: tadzio3 »

kajman pisze: pt kwie 10, 2020 3:01 pm No i właśnie chciałbym się dowiedzieć jak planowane jest rozwiązanie dostępu do nagrań.
Początkowe edycje prowadził Grycek i chyba zbierał na Chomiku wszystkie piosenki. Jeżeli zdarzyłoby się, że niektórych kawałków nie da się znaleźć w sieci, to wtedy można go poprosić o takie utwory. Ewentualnie każdy kto wrzucał swoje kawałki i trafił do półfinału też może podrzucić je w razie gdy ich nie było. Mimo to w dobie ogólnodostępnej muzyki nie powinno być większych problemów z ich znalezieniem.
Yacy pisze: pt kwie 10, 2020 3:33 pm czy komuś to przeszkadza? przecież może się ta specjalna NL toczyć w tle i kto będzie chciał to będzie oddawał głosy w terminie mu pasującym.
W końcu rozsądny głos :) Dokładnie to samo miałem napisać. Tutaj część eliminacyjna może na spokojnie się toczyć. A poza tym jak to zawsze bywa, wszystkich nie zadowolimy i każdy termin będzie komuś nie pasował.
Awatar użytkownika
ADDY
Posty: 3971
Rejestracja: sob lip 23, 2011 10:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2004
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Ankieta - podsumowanie dotychczasowych edycji NL

Post autor: ADDY »

Całą cześć techniczną chciałem ogarnąć wieczorem wiec teoretycznie głosowanie działałoby od jutra lub późnych godzin wieczornych. Moje „startujemy dzisiaj” odnosiło się bardziej do ogarnięcia tych wszystkich kwestii o których Ty kajmanie piszesz, czyli wrzucenia wszystkich nagrań na dysk, wygenerowanie linka dostępnego dla wszystkich, myślałem też dodatkowo o utworzeniu playlisty na Spotify lub (i) youtubie.
Nie rozumiem tego narzekania skoro jeszcze nic się nie zaczęło, a terminy nie są ustalone.
Wypadałoby jednak coś ruszyć bo bez jakiejś inicjatywy to ta edycja mogłaby się odbyć nawet we wrześniu
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10709
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Ankieta - podsumowanie dotychczasowych edycji NL

Post autor: Neo01 »

Ruszajmy zatem i tak jak pisałem, niech termin eliminacji będzie tak długi, jak potrzeba, czyli pewnie gdzieś do czerwca...

A Ty kajman wyluzuj trochę, odniosłeś się akurat do jednej z dwóch propozycji ADDY'ego, przy czym ta druga była właśnie taka, o jaką wnioskowałeś. Na pewno damy to radę tak ogarnąć, żeby wszyscy byli (w miarę) zadowoleni. Eliminacje będą się toczyć, a Ci którzy chcą brać udział w innych zabawach też na pewno będą mieli na to czas...

Przy okazji, zdrowych i pełnych miłości Świąt Wielkiej Nocy Wam wszystkim życzę...
Awatar użytkownika
4989341
Posty: 6620
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 1:44 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1998

Re: Ankieta - podsumowanie dotychczasowych edycji NL

Post autor: 4989341 »

kajman pisze: pt kwie 10, 2020 1:36 pm Ja w zasadzie wszystko robię na hurra, ale podejrzewam, że na przykład niektórzy planują i tak sobie rozłożyli sobie czas, żeby z wszystkim do 20któregoś maja zdążyć (a wcześniej nierzadko bywały przypadki, że ludzie rezygnowali z topów, bo się nie wyrobili). Dokładanie im w tym czasie NL jest nie w porządku, bo jednak ludzie uczą się, pracują, mają jakieś życie rodzinne.
A nowości w ich topie już oceniłem (i kiepsko to wygląda).
akurat tyle czasu wolnego co jest teraz już nigdy nie będzie...
topy Urszuli i Madonny już dawno były ogłoszone. już od jakiegoś czasu mam je ustawione. teraz tylko lekkie poprawki są możliwe :mrgreen:

startujmy z NL
kajman
Posty: 64168
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Ankieta - podsumowanie dotychczasowych edycji NL

Post autor: kajman »

Startować możemy jak najbardziej. Kwestią jest termin zakończenia.
A jeżeli chodzi o czas wolny to nie wszyscy go mają więcej.
Awatar użytkownika
4989341
Posty: 6620
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 1:44 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1998

Re: Ankieta - podsumowanie dotychczasowych edycji NL

Post autor: 4989341 »

czyli jesteś lekarzem /pracownikiem sanepidu :mrgreen:
wszyscy pozostali nawet pracując normalnie (8h) mają teraz masę czasu wolnego
niestety nie mogą iść ani do kina, ani do restauracji, ani do pubu, ani na zakupy do galerii. baseny i siłownie też zamknięte.
rower czy spacer na świeżym powietrzu też zabroniony.
spotkania z kumplami? chyba też nie bardzo... odwiedziny u babci też nie wskazane.
teraz nie wiele rzeczy można robić poza pracą :P
kajman
Posty: 64168
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Ankieta - podsumowanie dotychczasowych edycji NL

Post autor: kajman »

Jak napisałem na brak wolnego czasu akurat nie narzekam. Ale gdybym teraz pracował to nie wyglądałoby to tak dobrze. Dzisiaj zakupy zajęły mi półtorej godziny zamiast pół. Jestem samotnikiem i maniakiem komputerowym, więc z tego co piszesz to tylko kino mi odpadło.
Ale to takie pisanie sobie a muzeom, bo termin jest wystarczająco długi i wszyscy powinni zdążyć.
ODPOWIEDZ