Nasza Lista XX

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasza Lista XX

Post autor: Miszon »

Jak wyżej. Kilka razy zdarzało mi się nie zagłosować, choć braklo pewnie dwóch-trzech dni, ale też nie prosiłem o przedłużenie właśnie z tego względu, że uważam iż na NL jest akurat zawsze sporo czasu.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10711
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nasza Lista XX

Post autor: Neo01 »

Myślę podobnie jak przedmówcy. Chociaż teraz rozumiem kajmana, ale jednak jak ktoś nie znalazł czasu przez 1,5 miesiąca to czy kilka dodatkowych dni coś zmienia?...
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasza Lista XX

Post autor: Miszon »

Mnie wwas jeszcze niedawno wypomniał, że przez to iż nie zaglosowalem chociaż miałem już wybrane top 15 (bez kolejności dokładnej), to odpadła jedna z jego propozycji, która u mnie była na podium. ;)
A ostatnio podobny los spotkał Jazzmeia - też podium, ale brak głosu spowodował że nie weszła z eliminacji (za to mój kawałek wszedł;), by zaraz odpaść, bo na rozstawionego z 1 trafił).
Awatar użytkownika
ADDY
Posty: 3971
Rejestracja: sob lip 23, 2011 10:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2004
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nasza Lista XX

Post autor: ADDY »

kajman pisze: śr lis 13, 2019 7:52 am Przyznam się, że gdyby nie słaba frekwencja to nie wiem, czy bym przedłużył, ale 14 głosów to słabiutki wynik (szczególnie jeżeli zgłaszały 22 osoby).
Ja jeszcze nie głosowałem, ale mam już ułożoną dwunastkę i tylko czekam do końca terminu żeby jak najwięcej razy udało się przesłuchać. Więc jeśli chodzi o mnie, jeśli termin byłby do dzisiaj to spokojnie dałbym radę
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasza Lista XX

Post autor: Miszon »

U mnie ciężko ustalić kolejność, mam tylko grupy 1-4, 5-15, 16-19, a że termin goni, to właśnie wysłałem.

Edit:
Zauważyłem, że jeden z użytkowników ma dwa utwory w top 8, a trzeci w top 19! Dopiero to sprawdziłem teraz, od kogo propozycje. Wyszło też że poza tym że chyba tylko jedna osoba ma 2 w top 16, ale w top 12 wszyscy poza tym jednym szczęśliwcem mają po jednym utworze.
kajman
Posty: 64221
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XX

Post autor: kajman »

Doszedł tylko jeden głos, więc nie zdradzę co zmienił. Natomiast z Miszonem właśnie mam najwięcej wspólnych (ale przy moim guście może oznaczać to dwa utwory).
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4972
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Nasza Lista XX

Post autor: Artur »

Zagłosowałem, wyszło bardziej rockowo niż zwykle ale nie zabrakło też utworów w zupełnie odmiennym stylu. Dwie osoby z dwoma utworami w 12.
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6553
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Nasza Lista XX

Post autor: Sundrajta »

A więc rozumiem, że przedłużamy do soboty, bo w pierwszym poście nie ma (jeszcze) tej informacji? :shock:
Niby czołówkę przesłuchałem dwa razy i miałem już wysyłać punktującą dwunastkę, ale skoro mogę poczekać, to zrobię sobie dodatkowe przesłuchanie całej grupy. :arrow:
Przyznam też, że poziom w tym roku jest bardzo wysoki i jedno mnie zadziwia, są znakomite kawałki (szczególnie po polsku), które nawet nie zostały dodane do trójkowego zestawu! Bowiem gdyby były dodane i nie weszły na listę, to jakoś bym zrozumiał i przebolał, a tak jest to dla mnie zdumiewające! :shock: To mnie jednak też coraz bardziej przekonuje, że w Trójce nie dzieje się najlepiej... :roll:
Miszon pisze: wt lis 05, 2019 10:26 pm jedną dałem jako ciekawostkę, a jedną zupełnie przypadkiem, utwór poznany dzień-kilka przed zgłoszeniem.
O ciekawe, które to są? :mrgreen:
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasza Lista XX

Post autor: Miszon »

Klasyk z lat 60 jako ciekawostka, bo pewnie wszyscy znają zagrywkę, a nikt nie wie co to. A w ostatniej chwili Ukraińcy, których zaproponował mi YouTube jako następny numer po słuchaniu Fear Inoculum.
kajman
Posty: 64221
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XX

Post autor: kajman »

Kompletnie nie pamiętałem, że to Ukraińcy.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10711
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nasza Lista XX

Post autor: Neo01 »

Mnie też ta inf. zaskoczyła, aż sobie sprawdziłem kto to... i jeszcze bardziej mnie to zaskoczyło :P
Kurczę, trochę szkoda że jest to przedłużenie, bo jakoś tak dynamika zabawy spadła w moim odczuciu. No ale skoro ktoś koniecznie musi, to trudno.
Awatar użytkownika
Łucek
Posty: 255
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 3:23 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Nasza Lista XX

Post autor: Łucek »

Zagłosowane.
W ramach ciekawostki dodam że zgłoszony został utwór z solowej działalności frontmana zespołu który kiedyś wygrywał 😉
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22022
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Nasza Lista XX

Post autor: Yacy »

Poszło.

Wyniki dla mnie samego zaskakujące ;-) Szczególnie lider.

A rozkład nicków też zadziwiający.
W "15" utwory od 9 osób!!!
W "12" utwory od 8 osób!!!
W "12" 4 double!
W "15" 2 triple - szok! - jedna osoba w "12" miała tylko 1 utwór i dorzuciła 2 ;-)
kajman
Posty: 64221
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XX

Post autor: kajman »

Głosowało 18 osób i przewaga lidera nieco stopniała. Wicelider natomiast nieco uciekł reszcie stawki. Głosowaliśmy do tej pory na 63 utwory czyli jeszcze jeden i będzie wiadomo, że utwór bez głosów nie załapie się do dalszej rozgrywki (tylko ktoś jednak musi na niego zagłosować).
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10711
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nasza Lista XX

Post autor: Neo01 »

Pytanie teraz czy na kogoś w ogóle czekamy, bo może to przedłużenie do soboty nie jest potrzebne.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9274
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Nasza Lista XX

Post autor: Martyr »

Łucek pisze: wt lis 12, 2019 11:16 pm Ja jestem za przedłużeniem. Sam potrzebuję jeszcze chwili a obecne 14 osób głosujących to trochę mało 😕
Muszę się przyznać że ja też potrzebuję jeszcze czasu, by dokończyć przesłuchania. Ucieszyłam się, gdy przeczytałam o terminie sobotnim.
Jeśli jednak przedłużenie terminu ma być to problemem dla większości forowiczów, to mogę sobie darować głosowanie..
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Nasza Lista XX

Post autor: tadzio3 »

Widzę, że tradycyjnie przedłużamy głosowania. No cóż, czekam więc dalej.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10711
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nasza Lista XX

Post autor: Neo01 »

Łucek już zagłosował.
Tak czy siak kajman pewnie nie będzie już chciał niczego zmieniać, ale dobrze wiedzieć, że jednak to przedłużenie ma komuś służyć :)
A na przyszłość proponowałby jednak sztywny termin, bo chyba jest teraz tak długi, że można sobie wszystko ładnie rozplanować...
TStudent
Posty: 11646
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Nasza Lista XX

Post autor: TStudent »

No sorry, ale miło by było, gdyby cały event skończyć max. do połowy grudnia. Żeby jeszcze ździebko czasu zostało na głosowanie na TWC.
kajman
Posty: 64221
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XX

Post autor: kajman »

A co jedno drugiemu przeszkadza?
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10711
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nasza Lista XX

Post autor: Neo01 »

Myślę że do Świąt bardzo wskazane byłoby się wyrobić.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Nasza Lista XX

Post autor: ku3a »

Neo01 pisze: czw lis 14, 2019 10:41 am A na przyszłość proponowałby jednak sztywny termin, bo chyba jest teraz tak długi, że można sobie wszystko ładnie rozplanować...
wygląda na to, że u nas żaden nie będzie na tyle długi, żeby ktoś nie chciał przedłużania...
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasza Lista XX

Post autor: Miszon »

Proponuję następnym razem dać termin do dnia X.YY i napisać od razu że w związku z licznymi prośbami został przedłużony do dnia Z.YY, tak jak swego czasu zrobił ku3a zakładając jeden z tematów Topu jakiegoś zespołu.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Nasza Lista XX

Post autor: ku3a »

mhm. a dokładnie to tu: viewtopic.php?t=3511
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11825
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nasza Lista XX

Post autor: adameria »

Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie. :oops:
ODPOWIEDZ