Nasza Lista XIX

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XIX

Post autor: kajman »

To może inni wypowiedzą się co o tym sądzą, bo ja niechętnie, ale z drugiej strony na razie zagłosowało 14 osób. No i jeżeli zmieniać to na sobotę chyba.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Nasza Lista XIX

Post autor: ku3a »

muszę się wypowiadać czy mogę zaznaczyć, że w takich przypadkach domyślnie moja odpowiedź jest zawsze taka sama? ;-) 8)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasza Lista XIX

Post autor: Miszon »

Ale jaka?

Ja w niedzielę rano miałem jeszcze 41 kawałków w puli (w tym 3 moje ;-) ), ale potem jechałem samochodem w sumie 4h i sobie w drodze posłuchałem. Teraz muszę zweryfikować co było co, bo nie widziałem tytułów tylko słuchałem, ale na tej podstawie pewnie uda mi się jeszcze kilkanaście odrzucić i jak dobrze pójdzie, to zdążę. Na styk, ale jednak.
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6534
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Nasza Lista XIX

Post autor: Sundrajta »

Ja nie mam stanowczej opinii, ale tam gdzie prowadzę jakieś podsumowania idę na rękę uczestnikom i najczęściej wydłużam głosowanie. :roll:

Swoje głosy dziś wysłałem (i tak dłużej to trwało niż myślałem, ale dzięki temu dokonałem trzykrotnie dogłębnych odsłuchów) i początkowo nie podpisywałem który utwór jest od kogo, żeby się nie sugerować! Chociaż w kilku przypadkach było to nieuniknione. :mrgreen: Jednak w tej edycji muszę przyznać, że bardziej to tym piosenkom zaszkodziło niż pomogło.
Teraz dopiero przyporządkowałem piosenki do forumowiczów i tym razem byłem nieźle zaskoczony, bowiem w odróżnieniu od wcześniejszych wypowiedzi innych uczestników moja czołówka w porównaniu do poprzedniej edycji mocno się różni. Porównałem szesnastkę z tamtej z czołową siedemnastką tej (to taka elitarna tutaj grupa) i tylko propozycje od sześciu kolegów ponownie zyskały moje uznanie. I to raczej ci, którzy wcześniej nie byli najwyżej. A jeden uczestnik umieścił całą trójkę w jedenastce ale co ciekawe, żadnej z nich na podium. Tam są pojedynczy reprezentanci od trzech różnych stylowo uczestników zabawy.
A ktoś kto śledził moje głosowania na LP3 może nawet domyśleć się jaki utwór tam jest, bo mamy do czynienia z kilkoma piosenkami, które brały udział w trójkowym zestawie do głosowania, rzecz jasna bez większych sukcesów na liście matce.
Aha i domyślam się, który to utwór ma tak sporą przewagę, bowiem prawdopodobnie na niego sam głosowałem (to właśnie jeden z tych od kolegi, który ma wszystkie propozycje u mnie w jedenastce) ale oczywiście mogę się mylić, jak kilka razy wcześniej się zdarzało. :shock:
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Nasza Lista XIX

Post autor: ku3a »

Miszon pisze: wt sty 29, 2019 8:37 pm Ale jaka?
jak nie wiesz, to bardzo niedobrze :-P.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11784
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nasza Lista XIX

Post autor: adameria »

Cóż, jestem w lesie, ale wiem, że tłumaczenie się nie ma sensu, bo prawie zawsze się opóźniam.
Mnie ta sobota (wieczór, a nie rano), może uratować życie czyli byłoby o mój głos więcej, ale przecież nie ja tutaj decyduję.
Jeszcze lepiej - niedziela wieczór...
Na czwartek - nie ma szans, żebym zdążył. Ostateczna decyzja nie należy do mnie.
Sorry, że mam "lajtowe" podejście, co może np. Ku3ę nawet drażnić, ale to nie wojsko ani odjazd pociągu, tylko czasoumilacz i zabawa.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Nasza Lista XIX

Post autor: ku3a »

oczywiście. i tak ja też traktowałem.
przez cały miesiąc, jaki był na głosowanie.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Nasza Lista XIX

Post autor: Martyr »

Gdyby ten etap został przedłużony troszkę, też bym się ucieszyła... Popieram Adama.
Jeśli jednak nie zostanie przedłużone głosowanie, będę starała się wyrobić.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5165
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Nasza Lista XIX

Post autor: konwicki1980 »

Moje zdanie też jest zawsze takie same :D :)
adameria pisze: śr sty 30, 2019 12:19 am tłumaczenie się nie ma sensu
Fakt :lol:
Wniosek z tego jeden - nie ma takiego terminu, którego nie można by było przedłużyć :lol:

Kajman prowadzi ten plebiscyt, więc niech jak Poncjusz Piłat, zdecyduje :D
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6534
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Nasza Lista XIX

Post autor: Sundrajta »

Ojej, jaka odpowiedzialność (spada na ręce naszego prowadzącego)! :shock:
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Nasza Lista XIX

Post autor: tadzio3 »

Ja już wolałbym zakończyć eliminacje, ale jeżeli jest pewne, że co najmniej dwie osoby zagłosują, to można by o te kilka dni przedłużyć.
Awatar użytkownika
dannar
Posty: 4102
Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nasza Lista XIX

Post autor: dannar »

To tylko zabawa. Nie mówię, że gdy zawsze spóźnione są te same osoby, to mnie to nie irytuje. Ale to tylko zabawa. :)
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nasza Lista XIX

Post autor: Neo01 »

Ja raczej w ogóle nie zagłosuję, z innych względów, ale rzeczywiscie dziwnym jest fakt że prawie zawsze proszą o przedłużenie te same osoby. Teraz termin był od początku wydłużony do jednego miesiąca. Pewnie jak by był na 2 miesiące, to też by była prośba o przedłużenie.
To ja mam taką prośbę ogólną, dotyczącą wszystkich tego typu zabaw: szanujmy siebie nawzajem. Dziękuję.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Nasza Lista XIX

Post autor: Martyr »

Kajman, decyduj..
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XIX

Post autor: kajman »

No sorry, nie będę zamykał za 15 minut.Czas do soboty powiedzmy do 20.00, ale jak się wybiorę do kina to może się okazać, że do później.

Przewaga lidera sukcesywnie maleje, ale nadal jest to ponad 10 punktów. Ale jest jeden utwór z tą samą liczbą osób na niego głosujących.
Awatar użytkownika
Łucek
Posty: 255
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 3:23 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Nasza Lista XIX

Post autor: Łucek »

Następnym razem można dać czas 3 tygodnie i wspaniałomyślnie przedłużyć o tydzień 😁
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Nasza Lista XIX

Post autor: ku3a »

czyli tak jak niemal 10 lat temu zrobił prowadzący top Guns N' Roses :mrgreen:.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasza Lista XIX

Post autor: Miszon »

Tak jak podejrzewałem, po drugim odrzucie odpadło kolejne 15 kawałków i nie licząc moich zostały mi jeszcze 22 propozycje. Nie wiem czy jeszcze będę odrzucał czy juz z tych wyłonię finałową 11, ale ta grupka ma już dobry poziom, aczkolwiek poza dwoma czy trzema nie widzę zdecydowanych liderów.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasza Lista XIX

Post autor: Miszon »

Czołówka w zasadzie wyłoniona, kwestia kolejności, miałem dziś wysłać ale padłem także jutro prześlę głosy.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11784
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nasza Lista XIX

Post autor: adameria »

Więcej postów niż to warte...
Kajman dziękuję! :-) Głos poszedł na kayman@o2.pl.
michal91d
Posty: 1039
Rejestracja: ndz lut 01, 2009 9:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: wiosny 2007

Re: Nasza Lista XIX

Post autor: michal91d »

Haha, nie mogę... z siebie :D Moje głosy gotowe od miesiąca, ale jeszcze ich nie wysłałem, bo... zapomniałem.
Ogólnie nie jest źle - 28 utworów przeszło pierwszą fazę eliminacji, poziom między miejscami 6-11 bardzo wyrównany. Na pierwszym miejscu utwór od artysty (jako pojęcie ogólne), którego sam miałem zgłosić, choć z innym utworem. Gdy ułożyłem 11, okazało się, że jeden uczestnik ma w niej trzy zgłoszone piosenki, reszta po jednej :D
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Nasza Lista XIX

Post autor: Martyr »

Ja również dziękuję, Kajmanie :) głosy poszły na maila.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasza Lista XIX

Post autor: Miszon »

Skoro termin był przedłużony to się nie śpieszyłem i wysłałem popołudniem dzisiaj :-P .
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XIX

Post autor: kajman »

Z poprzedniej NL przepisałem punkt ustalania kolejności: "gra w marynarza oparta o sha256 tytułów gwarantująca pseudolosowość". Może ktoś mi wytłumaczy, jak coś takiego zrobić, bo w trzech przypadkach nic (nawet mój dodatkowy dodany punkt) nie rozstrzyga, a w jednym to kwestia być albo nie być utworu w grze. A na wszelki wypadek proszę jedną osobę o podanie liczby od 1-5, żeby ustalić, które wymyślone przeze mnie kryterium wyboru będzie decydowało. A drugą osobę o podanie A lub B, że ustalić kolejność przy tym kryterium wyboru.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Nasza Lista XIX

Post autor: jollyroger72 »

kajman pisze: sob lut 02, 2019 10:20 pm A na wszelki wypadek proszę jedną osobę o podanie liczby od 1-5, żeby ustalić, które wymyślone przeze mnie kryterium wyboru będzie decydowało.
3 :)
kajman pisze: sob lut 02, 2019 10:20 pm A drugą osobę o podanie A lub B, że ustalić kolejność przy tym kryterium wyboru.
Nie wiem, kiedy ktoś tu zajrzy. Jest sobotni wieczór. Więc może B?
ODPOWIEDZ