Nasza Lista XVII

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: Miszon »

Yacy pisze: wt lis 07, 2017 10:42 pm cztery (nawet pięć) osoby napisały, że odpadły ich nr 1. od piątej (a nawet szóstej) usłyszałem to samo...
komuś został nr 1? :-P
no i nie był to ten sam utwór ;-) bo przynajmniej trzy osoby musiały mieć inny nr 1.
U mnie został nr 1, który typowałem też kajmanowi, że zwycięży ogólnie.

Ale poza tym bez szału, nie ma nr 2 i 4 (3 odpadł wcześniej). I ostatniej mojej propozycji, ale to było do przewidzenia, jej najmniej szans dawałem.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: kajman »

Od 14 osób zwycięzcy przeszli, od 13 odpadli.
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2462
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: wwas »

A ja dla odmiany jestem zadowolony (czyli teraz już wiecie, przez kogo odpadły te wszystkie utwory z Waszych czołówek :cwany:). Co prawda odpadły moje numery 8 i 9 (ten pierwszy z moim numerem 5, drugi z 11, oba wbrew moim głosom w tej rundzie) oraz 7 (tego mi najbardziej szkoda), ale cała pierwsza szóstka nadal w grze, a do tego utrzymała się jedna z moich propozycji (nie spodziewałem się...)
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11784
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: adameria »

ku3a pisze: wt lis 07, 2017 10:36 pmwyniki tej rundy to chyba jakiś żart. 1, 2, 3, 5, 9, 10 i wszystkie 3 moje propozycje.
Dodam tylko, że z mojej (uwaga!) piętnastki zostały numery 4 i 8. Choć nr 8 wyeliminował nr 12.
Najbardziej boli eliminacja numerów 1 i 2, ale polska muzyka nigdy nie była tutaj łaskawie traktowana.
O mojej propozycji nie ma co wspominać...
Życzę Wam miłej zabawy!
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: kajman »

Jak się kilka osób wycofa to już w ogóle będzie katastrofa, bo to co jeszcze wartościowego pozostało nie będzie miało żadnych szans.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: kajman »

1/16 finału.
001. Abel Korzeniowski - Table For Two : Wardruna - Wunjo
002. Artrosis - Nazgul : Flying Colors - Peaceful Harbor
003. ATB - Magnetic Girl : Society - Commiserations
004. Best Youth - Fanatic : Long Distance Calling - Black Paper Planes
005. Billie Marten - Out of the Black : Lor - Windmill
006. Ciabatta - W głowie bajki : Cœur de pirate - Mistral Gagnant
007. East 17 - Thunder : Since November - Star System
008. Eliot Sumner - Halfway To Hell : Indochine - La vie est belle
009. Fertile Hump - Dead Heart : Iza Królak - Zobaczę Cię wszędzie
010. Flaming Row - Aim L45 : Lanterns On The Lake - I Love You, Sleepyhead
011. Lion Shepherd - Smell of War : Monica Heldal - Jimmy Got Home
012. Metal For Charity Project - Ana : Mud Flow - Chemicals
013. Mogli - Alaska : Roddy Woomble - Listen to Keep
014. Mold2 - Jeszcze : Ralph Kamiński - Lights
015. Octavia Kay - Gdy zamykam oczy : Syml - Where's My Love
016. Slowdive - Sugar for the Pill : Wucan - Father Storm


Głosowanie do soboty, 11.11 g. 11.11.
Ostatnio zmieniony śr lis 08, 2017 6:06 pm przez kajman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: Yacy »

zagłosowane - 10:5
michal91d
Posty: 1039
Rejestracja: ndz lut 01, 2009 9:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: wiosny 2007

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: michal91d »

U mnie 5:7 :)
Rozstawienie niezłe, choć lekko niepokojące :) I nie mam zielonego pojęcia co może wygrać tę edycję.
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6534
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: Sundrajta »

Trafiłem (czy raczej tyle moich głosów przeszło) 16/30, to jak na mnie źle nie jest. :lol:
Tak jak się spodziewałem dwie moje propozycje przeszły dalej, teraz będzie znacznie trudniej.
Odpadły moje numery 1, 5, 7, 9 (wcześniej 3) a zatem rewelka - bawię się dalej. 8)
Na razie nie głosuję, bo też zapewne czeka mnie parę dogrywek. :cwany:
Awatar użytkownika
4989341
Posty: 6599
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 1:44 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1998

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: 4989341 »

8:7
moje 2 propozycje trafiły na siebie...
#9 rywalizuje z #11
Awatar użytkownika
ADDY
Posty: 3971
Rejestracja: sob lip 23, 2011 10:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2004
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: ADDY »

To ja dla odmiany napiszę, że mi zostały numery 1,3,4,5,6,7,8
Awatar użytkownika
Łucek
Posty: 255
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 3:23 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: Łucek »

u mnie z jednej strony z jedenastki odpadł tylko nr 5, więc bardzo pozytywnie (chyba najlepszy rezultat z tego co dotychczas się w komentarzach pojawiło)
z drugiej - poleciały moje 2 kawałki, w tym Agatsuma, której wróżyłem ćwierćfinał
zobaczymy co będzie dalej
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5165
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: konwicki1980 »

Cieszę się, że dwa utwory zostały, tylko ten najlepszy odpadł xd.
Jestem ciekaw dalszych rund.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: tadzio3 »

Nie zagłosowałem w pierwszej rundzie, więc chyba nie powinienem być niezadowolony, ale jednak szkoda wielu kawałków, które już teraz wypadły.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11784
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: adameria »

kajman pisze: wt lis 07, 2017 11:05 pm Jak się kilka osób wycofa to już w ogóle będzie katastrofa, bo to co jeszcze wartościowego pozostało nie będzie miało żadnych szans.
Kajman, sorry, ale z mojego punktu widzenia, tu już nie ma co zbierać. Mój nr 4 pewnie i tak teraz poleci, a nr 8 poradzi sobie i beze mnie.
Kto wie, może nawet wygra.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: Miszon »

Najbardziej w tej rundzie zaszokowało mnie odpadnięcie "Jedzenie robi mnie w balona". Sądziłem, że 1/4 jest pewna.
Ogólnie ta edycja jest jak dla mnie słaba, zapamiętam może z 8-9 kawałków, z tego z 4-5 jest bardzo dobrych, a teraz już z połowy tych 9 nie ma (mogę chyba już napisać, że wśród tych bardzo dobrych były: Jazzmeia Horn, Zenek, Jedzenie robi w balona). Reszta takie granie typu wpadnie jednym uchem, drugim wypadnie, albo jakieś metalowe symfoniczne pitu pitu, raczej nudne na dłuższą metę.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: tadzio3 »

Popatrzyłem na swoje głosowanie i wyszło mi, że zostały moje nr 1,2,3 i 10. Jeden w eliminacjach odpadł, a 5 w pierwszej rundzie.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: kajman »

konwicki1980 pisze: śr lis 08, 2017 12:13 am Cieszę się, że dwa utwory zostały, tylko ten najlepszy odpadł xd.
O dziwo pełna zgoda. Ten, który odpadł bije dwa pozostałe kawałki na głowę.
adameria pisze: śr lis 08, 2017 11:34 am Mój nr 4 pewnie i tak teraz poleci
A może poleci dlatego, że zabraknie Twojego głosu. Może także z 8 się tak stanie. I nie masz takich utworów, którym chciałbyś powiedzieć zdecydowanie nie? A może ja zrezygnuję z prowadzenia, skoro z mojego punktu widzenia nic ciekawego prawie już nie ma?
Miszon pisze: śr lis 08, 2017 3:07 pm Najbardziej w tej rundzie zaszokowało mnie odpadnięcie "Jedzenie robi mnie w balona".
Ja się zdziwiłem, że to w ogóle doszło do fazy pucharowej. Wydawało mi się, że może się komuś spodobać, ale żeby na punktowanym miejscu?
I jak widzę tadzio3 też znalazłeś się w grupie bez żadnego swojego utworu.
krisu3
Posty: 66
Rejestracja: pn wrz 03, 2012 3:43 pm

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: krisu3 »

Oho, teraz zaskakujący (nie żeby jakiś koszmarek, ale nie porwał mnie) pogromca mojego numeru 7, mierzy się z moim numerem 1, ciekawe co z tego wyjdzie...
Moja 4. edycja i jeszcze nie miałem swojego utworu w 1/8, może tym razem się poszczęści :D
Awatar użytkownika
dannar
Posty: 4102
Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: dannar »

Mój nr 1 został, więc nie będę jeszcze tupał nogą. Kolejna z moich propozycji odpadła w tej rundzie, ale z tego akurat się cieszę, bo zasłużenie 8)
Dede
Posty: 2448
Rejestracja: czw sie 28, 2008 10:35 am
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: Dede »

Zgłaszam się ja - kolejny, który w tej rundzie stracił wszystkie trzy swoje propozycje.
Ogólnie - istny pogrom. Mimo, że zgodność moich głosów z wynikami pokryła się aż w 20 na 32 pary, dotyczy to generalnie par, w których walczyły utwory dla mnie neutralne.
Za to moi faworyci popadali, jak muchy. Z mojej dziesiątki teraz odpadły numery 1, 2, 4, 5, 7, 9 (nr 8 odpadł w eliminacjach), a numer 3 i 6 przeszły tylko dlatego, że w swoich parach pokonały numery 4 i 7). Dodatkowo numer 2 przegrał z piosenką, którą oceniłem najniżej z całej 85-tki.

Teraz jestem tylko ciekawy, czy moi faworyci należą do grupy tych poeliminacyjnych pewniaków, którzy teraz polegli z utworami niżej notowanymi, czy też od początku byli ledwo-ledwo, ale aby tego się dowiedzieć, trzeba poczekać do końca, kiedy opublikowane zostaną szczegółowe wyniki poszczególnych rund (a jak wiemy na przykładzie poprzedniej edycji NL, w tej kwestii trzeba wykazać się sporą cierpliwością 8) )
kajman pisze: wt lis 07, 2017 11:05 pm Jak się kilka osób wycofa to już w ogóle będzie katastrofa, bo to co jeszcze wartościowego pozostało nie będzie miało żadnych szans.
Czyli że jak? Że ci, którzy są niezadowoleni z dotychczasowych rozstrzygnięć i rozważają/deklarują niekontynuowanie zabawy, należą do grupy potencjalnych obrońców tego, co ambitne i wartościowe, a ci zadowoleni z tego, co wydarzyło się dotychczas, są orędownikami jakiegoś chłamu?
Mimo, że zdecydowanie należę do tej pierwszej grupy, tj. jestem bardzo niezadowolony z rozstrzygnięć ostatniej rundy, ten komentarz wydaje mi się wyjątkowo nietrafiony (łagodnie mówiąc)..
Awatar użytkownika
ADDY
Posty: 3971
Rejestracja: sob lip 23, 2011 10:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2004
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: ADDY »

Dede pisze: czw lis 09, 2017 12:48 am Czyli że jak? Że ci, którzy są niezadowoleni z dotychczasowych rozstrzygnięć i rozważają/deklarują niekontynuowanie zabawy, należą do grupy potencjalnych obrońców tego, co ambitne i wartościowe
Powiedzmy sobie szczerze, wśród tych 32 utworów został tylko jeden "ambitny". A klasyfikacja do tych "wartościowych" to już zależy od gustu poszczególnych osób.
Bardzo mnie denerwuje jak ktoś próbuje przekonać drugą osobę, że utwór, który jej się podoba jest beznadziejny. A już kompletnym buractwem jest negowanie wartości utworu ze względu na styl muzyczny... no, może oprócz disco polo...
Awatar użytkownika
ADDY
Posty: 3971
Rejestracja: sob lip 23, 2011 10:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2004
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: ADDY »

6 : 9
I jeszcze taki komentarz do poprzedniej rundy - udało mi się trafić 26/30.
Najlepszy wynik, kajmanie? :D
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: kajman »

Dede pisze: czw lis 09, 2017 12:48 am ten komentarz wydaje mi się wyjątkowo nietrafiony (łagodnie mówiąc)
Piszę o swoich własnych odczuciach, a jeżeli wycofują się osoby, które (jak sądzę) przynajmniej w części zgadzają się ze mną w odczuciach co do poszczególnych piosenek, to mogę czarno widzieć dalszy przebieg zabawy.
ADDY pisze: czw lis 09, 2017 1:36 am klasyfikacja do tych "wartościowych" to już zależy od gustu poszczególnych osób
Dokładnie tak. Według mnie mocno przetrzebione te najciekawsze utwory, a rzeczy, których słuchać już nawet próbował nie będę się przebiły i teraz mogą zajść wysoko, a ci, którzy się wycofali w znacznym stopniu mogliby głosować przeciwko.
A czy 26/30 to najlepszy wynik? Pewnie tak, ale nie liczyłem. Ja miałem znacznie niższy, chociaż na plus tylko że też w tych mniej istotnych (co za powód do radości, gdy nr 68 pokonał 76).
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11784
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: adameria »

kajman pisze: śr lis 08, 2017 6:24 pmA może ja zrezygnuję z prowadzenia, skoro z mojego punktu widzenia nic ciekawego prawie już nie ma?
To jest jedyny argument, który do mnie względne przemówił. Drugim jesteś Ty sam. OK, coś tam wyślę zaraz...

Edit: Okazało się, że jednak zostały jeszcze nr 6 i 7. Gdzie ja miałem oczy? Ale nie zmieniam stanowiska, że nie jest dobrze, a będzie tylko gorzej, bo dobrze to już było...
ODPOWIEDZ