Nasza Lista XVII

Moderatorzy: Yacy, Grycek

ku3a
Posty: 19070
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: ku3a » pt gru 01, 2017 12:11 am

romec pisze:
czw lis 30, 2017 4:40 pm
1. Avenged Sevenfold - Exist
Znałem kilka utworów A7 wcześniej, ale nie wiedziałem, że tworzą TAKIE arcy-utwory, a ostatnie 5 minut to kosmos.
ależ oczywiście, mają mnóstwo kapitalnych utworów. skoro spodobało się "Exist", to polecam też chociażby: "M.I.A.", "Victim", "A Little Piece Of Heaven", "Crimson Day", "Acid Rain".

cieszę się, że niektórym bardzo się spodobało A7X.
oczywiście z tego, że spodobali się Blindead i Zenek też się cieszę.

Nivo
Posty: 831
Rejestracja: sob maja 19, 2007 10:20 pm
Lokalizacja: KATowice

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: Nivo » pt gru 01, 2017 12:20 am

Wyjątkowo, nie mam nastroju do komentarzy, więc będzie treściwiej.
Dużo dobrego grania się znalazło. Prawie cała moja 11 to prog rock, to może dobrze wróży tej NL.

Niedorzuty na taśmę:
Artrosis - Nazgul
MCC [Magna Carta Cartel] - The Demon King
Tie Break - Łukasz z Kleofasem (Christus resurexit)


11. Frost* - Black Light Machine
Wyciąć wokal i może coś by z tego było.

10. Mud Flow - Chemicals
9. Flaming Row - Aim L45
8. Eloy - Early Signs... From a Longed-For Miracle
7. Lion Shepherd - Smell of War
6. Far Beyond - The Song Remains The Same
5. Sólstafir - Ótta
Prog in Park represents; Blindead w tej edycji wypadł zbydł blado, żeby się tu uplasować razem z towarzystwem. Z legalnej kompanii brakuje tylko Opeth.

4. Ayreon - Amazing Flight
Powrót po 13 edycjach. 'Day 14' cenię wyżej niż wówczas, ale to też miłe.

3. Mogli - Alaska
Dobrze, że trochę dobrego dream popu się często na NL znajdzie, bo samemu przez ten gatunek nie daję rady.

2. Nova Collective - Cascades
Tytuł prog rockowego utworu NL 17.

1. Long Distance Calling - Black Paper Planes
Musiałem sprawdzić czy sam nie zgłosiłem w poprzednich edycjach. :)
Chciałoby się, żeby takie arcydzieła ugrywały coś w NL.

1h 21m, idealnie, żeby nie zmieścić na płytce CD.

Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 8317
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: tadzio3 » pt gru 01, 2017 11:41 am

1. Slowdive - Sugar for the Pill
2. Eliot Sumner - Halfway To Hell
3. East 17 - Thunder
4. Mads Langer - Daylight
5. Keith Green - The Lord Is My Shepherd
6. Avenged Sevenfold - Exist
7. Aventura - Obsession
8. Gypsy and the Acid Queen - Last Night on Earth
9. Papa M - Over Jordan
10. Artrosis - Nazgul

11. Syml - Where's My Love
12. Ralph Kaminski - Lights

Grycek
Posty: 3676
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: Grycek » śr gru 06, 2017 12:39 am

Dwa tygodnie.

Awatar użytkownika
stavanger
Posty: 3139
Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
Lokalizacja: Poznań

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: stavanger » czw gru 07, 2017 10:11 pm

Moje głosy w eliminacjach:

1. Slowdive - Sugar for the Pill
2. Eloy - Early Signs... From a Longed-For Miracle
3. Bonobo & Grey Reverend - First Fires
4. Best Youth - Fanatic
5. Agatsuma -Yu-Dachi
6. Artrosis - Nazgul
7. East 17 - Thunder
8. Ręce Do Góry - Mogło być całkiem inaczej
9. Papa M - Over Jordan
10. Mads Langer - Daylight
11. Gypsy and the Acid Queen - Lullaby For a Dying Man

---
Rezerwa:

12. ATB - Magnetic Girl
13. Eliot Sumner - Halfway To Hell
14. Iza Królak - Zobaczę Cię wszędzie
15. Rhye - Open
16. Lavina Cox - Nie dotykaj
17. M & H Band - Popcorn
18. Rust on the Rails - Secrets
19. Ayreon - Amazing Flight
20. Blade Loki - Skóra
21. Avenged Sevenfold - Exist
22. Message To Bears - Mountains
23. Mud Flow - Chemicals
24. Yesternight - Solitude

Awatar użytkownika
adameria
Posty: 9316
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: adameria » pt gru 08, 2017 5:01 pm

1. Chorzy - Jedzenie robi mnie w balona
2. Zenek - Dla Stasia
3. Crippled Black Phoenix - NO!
4. Lor - Windmill
5. Current 93 - A Sadness Song
6. Wucan - Father Storm
7. Metal For Charity Project - Ana
8. Slowdive - Sugar for the Pill
9. Nova Colective - Cascades
10. Keith Green - The Lord Is My Shepherd
11. Avenged Sevenfold - Exist

12. NewTons - Walc na diamentowym niebie (Deszczowy)
13. Władimir Wysocki - Koni priwieredliwyje
14. Korpiklaani - Happy Little Boozer
15. Stereolab - Puncture in the Radax Permutation

Awatar użytkownika
Artur
Posty: 3453
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: Artur » ndz gru 17, 2017 8:20 pm

Przy okazji wrzucenia do zestawu utworu MaJLo odkryłem, że utwór Ralpha Kamińskiego "Lights" został błędnie opisany bowiem to MaJLo jest jego autorem a Ralph został przez niego zaproszony do jego zaśpiewania. Czyli prawidłowy zapis utworu to MaJLo feat. Ralph Kaminski - Lights https://www.youtube.com/watch?v=kPhYqkj9Fas

Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 4535
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: Sundrajta » wt gru 19, 2017 3:50 pm

Jako że nikt się nie kwapił, poinformowałem zespół Lor przez ich konto na FB o tym że wygrał naszą zabawę. :arrow:
I tak jak myślałem dziewczyny nie miały o tym pojęcia ale się bardzo z tego faktu ucieszyły.

A swoją drogą, skoro wrzucacie swoje głosy z eliminacji, to może i ja wkrótce to zrobię?

kajman
Posty: 44259
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: kajman » wt gru 19, 2017 6:56 pm

amstel2
1. Sólstafir - Ótta
2. Blindead - Hope
3. Agatsuma -Yu-Dachi
4. Society - Commiserations
5. Eliot Sumner - Halfway To Hell
6. Ralph Kamiński - Lights
7. Slowdive - Sugar for the Pill
8. Ciabatta - W głowie bajki
9. Mads Langer - Daylight
10. Flying Colors - Peaceful Harbor
11. Chase & Status - This Moment

Yacy
moja "11" plus.

1. Avenged Sevenfold - Exist
2. Helen St. John - Love Theme From Flashdance
3. Lor - Windmill
4. Flaming Row - Aim L45
5. Lavina Cox - Nie dotykaj
6. Warsaw Gun - Bal
7. CF98 - ASAP
8. Blindead - Hope
9. Best Youth - Fanatic
10. Mogli - Alaska
11. Slowdive - Sugar for the Pill

1/4 to nie jest najgorzej :-) a tyle utworów mi się podoba w tej edycji NL.
chociaż po pierwszym przesłuchaniu miałem tylko trzech pewniaków do "11"…
dwa z nich są na podium, ale żaden z nich na najwyższym stopniu ;-)
Trzeci na 11.
nr 2 znam jakieś 30 lat i po prostu uwielbiam!!! W moim TWC są dwa inne
utwory z tego filmu, właśnie dołączył trzeci :-)
nr 3 znam od roku - dwóch i bardzo, bardzo lubię.
nr 1. myślałem, że znam, ale okazało się, że raczej/chyba nie sięgnąłem
po ich ostatnią płytę… nigdzie nie mogę znaleźć śladu, że słuchałem ich
przed NL…
nr 4 i 5 szybko zajęły te pozycje i nie oddały do końca.
nr 6 zaczynał bardzo nisko…
7, 8 i 9 były od początku blisko siebie, tasowały się, ale to wszystko
działo się w drugiej "10". Nagle cała trójka wskoczyła do top10!
nr 10 "usłyszałem" pod koniec selekcji.
nr 11 pewnie mógłby być wyżej gdyby… to był inny utwór tego zespołu.
podobnie z nr 12, 15 i 16.
13, 14 - spory rozrzut stylistyczny ;-) ale taka jest NL! I mój gust :-)
a 14 zaczynała - przed przesłuchaniami - od samego dołu. Nazwa nie
kojarzyła mi się za dobrze ;-)
17 - 21 myślę, że mają duże szanse na mój głos w kolejnych etapach.

cd.
12. Current 93 - A Sadness Song
13. Tie Break - Łukasz z Kleofasem (Christus resurexit)
14. East 17 - Thunder
15. Ciabatta - W głowie bajki
16. Crippled Black Phoenix - NO!
17. Artrosis - Nazgul
18. Flying Colors - Peaceful Harbor
19. Billie Marten - Out of the Black
20. Monica Heldal - Jimmy Got Home (2016)
21. Abel Korzeniowski - Table For Two

na zwycięzcę całej zabawy typuję Avenged Sevenfold.

Chciałem jeszcze wskazać jakiś inny utwór, ale nie widzę konkurenta :-P

z moich propozycji zapewne najdalej zajdzie Yesternight, ale to nie
będzie zbyt daleko ;-)

4989341
01. Koudlam - See You All
02. Eliot Sumner - Halfway To Hell
03. Mads Langer - Daylight
04. Best Youth - Fanatic
05. Monica Heldal - Jimmy Got Home
06. ATB - Magnetic Girl
07. Colouring - If I Ever Lose Your Love
08. Bonobo & Grey Reverend - First Fires
09. Since November - Star System
10. Billie Marten - Out of the Black
11. East 17 - Thunder

konwicki1980
1. Alice - Una Notte Speciale
2. Indochine - La vie est belle
3. M & H Band - Popcorn
4. Heathen Foray - Wigrid
5. Slowdive - Sugar for the Pill
6. Abel Korzeniowski - Table For Two
7. Syml - Where's My Love
8. Agatsuma -Yu-Dachi
9. Aventura - Obsession
10. Flying Colors - Peaceful Harbor
11. Society - Commiserations

dannar
1. Lor - Windmill
2. Society - Commiseriations
3. Long Distance Calling - Black Paper Planes
4. Slowdive - Sugar For The Pill
5. Octavia Kay - Gdy zamykam oczy
6. Fertile Hump - Dead Heart
7. Mogli - Alaska
8. Eloy - Early Signs... From A Longed-For Miracle
9. Tede - Dokąd idziesz Polsko
10. Korpiklaani - Happy Little Boozer
11. Rhye - Open

michal91d
1. Chase & Status - This Moment
2. Roddy Woomble - Listen to Keep
3. Lor - Windmill
4. Slowdive - Sugar for the Pill
5. Monica Heldal - Jimmy Got Home
6. Lanterns On The Lake - I Love You, Sleepyhead
7. Message To Bears - Mountains
8. Ralph Kamiński - Lights
9. Eliot Sumner - Halfway To Hell
10. Mads Langer - Daylight
11. Bonobo & Grey Reverend - First Fires

Łucek
1. East 17 - Thunder
2. Iza Królak - Zobaczę Cię wszędzie
3. Mogli – Alaska
4. Lor – Windmill
5. Keith Green - The Lord Is My Shepherd
6. Flaming Row - Aim L45
7. Octavia Kay - Gdy zamykam oczy
8. Roddy Woomble - Listen to Keep
9. Flying Colors - Peaceful Harbor
10. Billie Marten - Out of the Black
11. Ceur de pirate - Mistral Gagnant

12. Mads Langer – Daylight
13. KoudlamM - See You All
14. Wardruna - Runaljod - Ragnarok - 09 Wunjo
15. Dool - In Her Darkest Hour
16. Rhye – Open
17. Fertile Hump - Dead Heart
18. Harmonium - Comme Un Fou

Sumdrajta
Kolejne przesłuchanie aż tak wiele jak się spodziewałem nie wniosło (może poza ugruntowaniem pozycji lidera)!
Zatem wrzucam moich faworytów:


1. Rust on the Rails - Secrets [12 pkt.]
2. Mold2 - Jeszcze [10 pkt.]
3. Tede - Dokąd idziesz Polsko? [8 pkt.]
4. Metal for Charity Project - Ana [7 pkt.]
5. Keith Green - The Lord Is My Shepherd [6 pkt.]
6. Lor - Windmill [5 pkt.]
7. Django Bates - Lucy in the Sky with Diamonds [4 pkt.]
8. Roddy Woomble - Listen to Keep [3 pkt.]
9. Aventura - Obsession [2 pkt.]
10. Octavia Kay - Gdy zamykam oczy [1 pkt.]
--------------------------------------------------------
11. Slowdive - Sugar for the Pill [0 pkt.]

ku3a

1. Koudlam - See You All
2. Chorzy - Jedzenie robi mnie w balona
3. Korpiklaani - Happy Little Boozer
4. Flying Colors - Peaceful Harbor
5. Colouring - If I Ever Lose Your Love
6. Long Distance Calling - Black Paper Planes
7. Billie Marten - Out of the Black
8. Ralph Kamiński - Lights
9. Agatsuma -Yu-Dachi
10. Aventura - Obsession
11. Current 93 - A Sadness Song

Neo01
W mękach, ale ułożyłem 11. Oto ona:

1. Mogli - Alaska
2. Fertile Hump - Dead Heart
3. Wucan - Father Storm
4. Artrosis - Nazgul
5. Billie Marten - Out of the Black
6. Syml - Where's My Love
7. Eliot Sumner - Halfway To Hell
8. Agatsuma -Yu-Dachi
9. M&H Band - Popcorn 1988
10. Korpiklaani - Happy Little Boozer
11. Abel Korzeniowski - Table For Two

Aro
1. Wardruna - Wunjo
2. Lion Shepherd - Smell of War
3. Blade Loki - Skóra
4. Jazzmeia Horn - Afro Blue / Eye See You / Wade In The Water
5. Wucan - Father Storm
6. Mannarino - Gandhi
7. Yesternight - Solitude
8. Ayreon - Amazing Flight
9. Long Distance Calling - Black Paper Planes
10. Far Beyond - The Song Remains The Same
11. Mud Flow - Chemicals

12. Zenek - Dla Stasia
13. Crippled Black Phoenix - NO!
14. DOOL - In Her Darkest Hour
15. Eloy - Early Signs... From a Longed-For Miracle
16. Django Bates - Lucy In The Sky With Diamonds

santosz
1. DJANGO BATES - LUCY IN THE SKY WITH DIAMONDS
2. SÓLSTAFIR - ÓTTA
3. AGATSUMA - YUUDACHI
4. NOVA COLLECTIVE - CASCADES
5. CASPIAN - GHOSTS OF THE GARDEN CITY
6. CRIPPLED BLACK PHOENIX - NO!
7. LION SHEPERD - SMELL OF WAR
8. ZENEK - DLA STASIA
9. EAST 17 - THUNDER
10. KING GIZZARD & THE LIZARD WIZARD - NUCLEAR FUSION
11. LONG DISTANCE CALLING - BLACK PAPER PLANES

Dede
1. M & H Band - Popcorn
2. Heathen Foray - Wigrid
3. Abel Korzeniowski - Table For Two
4. Harmonium - Comme Un Fou
5. Sólstafir - Ótta
6. Since November - Star System
7. Eloy - Early Signs... From a Longed-For Miracle
8. Frost* - Black Light Machine
9. Avenged Sevenfold - Exist
10. Metal For Charity Project - Ana
11. Gypsy and the Acid Queen - Lullaby For a Dying Man
12. MCC [Magna Carta Cartel] - The Demon King
13. Slowdive - Sugar for the Pill
14. Lor - Windmill
15. Aventura - Obsession
16. Korpiklaani - Happy Little Boozer
17. ATB - Magnetic Girl
18. Indochine - La vie est belle

Geephard
1. Iza Królak - Zobaczę Cię wszędzie

2. Alice - Una Notte Speciale

3. Abel Korzeniowski - Table For Two

4. Ciabatta - W głowie bajki

5. Agatsuma -Yu-Dachi

6. East 17 - Thunder

7. Helen St. John - Love Theme From Flashdance

8. ATB - Magnetic Girl

9. Colouring - If I Ever Lose Your Love

10. Best Youth - Fanatic

11. Mold2 - Jeszcze

Martyr
1. CF98 – ASAP

2. Artrosis – Nazgul

3. Eliot Sumner - Halfway To Hell

4. Octavia Kay - Gdy zamykam oczy

5. Mold2 – Jeszcze

6. M & H Band – Popcorn

7. Slowdive - Sugar for the Pill

8. Iza Królak - Zobaczę Cię wszędzie

9. Ralph Kamiński – Lights

10. Wucan - Father Storm

11. Since November - Star System

kajman
14 utworów uznałem za świetne, 17 (od miejsca 66 w dół) za ewidentne koszmary, chociaż to co najmniej kilku wyżej nie chciałbym wracać.
Na pierwszym i na ostatnim covery. Wygrała rewelacyjna wersja gniota grupy Aya RL, a dobiła mnie znacznie jeszcze gorsza od pierwowzoru wersja Prażonej.
1. Blade Loki - Skóra
2. Warsaw Gun - Bal
3. Władimir Wysocki - Koni priwieredliwyje
4. Louane - Je vais t'aimer
5. Ayreon - Amazing Flight
6. Wardruna - Wunjo
7. Rust on the Rails - Secrets
8. Flaming Row - Aim L45
9. Current 93 - A Sadness Song
10. Mogli - Alaska
11. Octavia Kay - Gdy zamykam oczy
12. Lanterns On The Lake - I Love You, Sleepyhead
13. Yesternight - Solitude
14. Spirit of 84 - Sens i definicja
15. Metal For Charity Project - Ana
16. Flying Colors - Peaceful Harbor
17. Lion Shepherd - Smell of War
18. Wucan - Father Storm
19. Eloy - Early Signs... From a Longed-For Miracle
20. Iza Królak - Zobaczę Cię wszędzie
21. Fertile Hump - Dead Heart
22. Sólstafir - Ótta
23. Keith Green - The Lord Is My Shepherd
24. Lor - Windmill
25. Nova Colective - Cascades
26. Blindead - Hope
27. Rhye - Open
28. Long Distance Calling - Black Paper Planes
29. Far Beyond - The Song Remains The Same
30. Gypsy and the Acid Queen - Last Night on Earth
31. Zenek - Dla Stasia
32. Artrosis - Nazgul
33. Crippled Black Phoenix - NO!
34. Mud Flow - Chemicals
35. CF98 - ASAP
36. Chorzy - Jedzenie robi mnie w balona
37. DOOL - In Her Darkest Hour
38. Papa M - Over Jordan
39. NewTons - Walc na diamentowym niebie (Deszczowy)
40. Tie Break - Łukasz z Kleofasem (Christus resurexit)
41. Ciabatta - W głowie bajki
42. Gypsy and the Acid Queen - Lullaby For a Dying Man
43. Caspian - Ghosts of The Garden City
44. East 17 - Thunder
45. Message To Bears - Mountains
46. Avenged Sevenfold - Exist
47. King Gizzard & The Lizard Wizard - Nuclear Fusion
48. Heathen Foray - Wigrid
49. Syml - Where's My Love
50. Society - Commiserations
51. Abel Korzeniowski - Table For Two
52. Slowdive - Sugar for the Pill
53. Eliot Sumner - Halfway To Hell
54. Roddy Woomble - Listen to Keep
55. Mold2 - Jeszcze
56. Korpiklaani - Happy Little Boozer
57. Lavina Cox - Nie dotykaj
58. Koudlam - See You All
59. Monica Heldal - Jimmy Got Home
60. Ręce Do Góry - Mogło być całkiem inaczej
61. Helen St. John - Love Theme From Flashdance
62. Stereolab - Puncture in the Radax Permutation
63. Since November - Star System
64. Chase & Status - This Moment
65. Indochine - La vie est belle
66. Harmonium - Comme Un Fou
67. ATB - Magnetic Girl
68. Ralph Kamiński - Lights
69. Billie Marten - Out of the Black
70. Cœur de pirate - Mistral Gagnant
71. Bonobo & Grey Reverend - First Fires
72. MCC [Magna Carta Cartel] - The Demon King
73. Colouring - If I Ever Lose Your Love
74. Best Youth - Fanatic
75. Agatsuma -Yu-Dachi
76. Mads Langer - Daylight
77. Frost* - Black Light Machine
78. Aventura - Obsession
79. Francesco Gabbani - Amen
80. Tede - Dokąd idziesz Polsko?
81. Alice - Una Notte Speciale
82. M & H Band - Popcorn

Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 3225
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: konwicki1980 » wt gru 19, 2017 11:33 pm

:shock: No serio kajman dał Louane na 4.? Tuż za Włodzimierzem Wysockim... Szacun!

kajman
Posty: 44259
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: kajman » śr gru 20, 2017 8:02 am

Na serio. To zupełnie inna stylistyka niż ta, z której ją znam. Piękne piano, do tego dobrany idealnie wokal, dramatyzm utworu - same plusy. A do Wysockiego brakowało niewiele i tylko pierwsza dwójka była poza zasięgiem.

Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 8317
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: tadzio3 » śr gru 20, 2017 11:10 am

Kajman moje propozycje umieścił na pierwszym i ostatnim miejscu ;)

kajman
Posty: 44259
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: kajman » śr gru 20, 2017 7:10 pm

Zauważyłem to, kiedy ustawiałem kolejność utworów. Możliwe że nawet o tym pisałem.

Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 12341
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: Miszon » śr gru 20, 2017 8:01 pm

Pamiętam, że coś takiego pisałeś.

ku3a
Posty: 19070
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: ku3a » sob lut 03, 2018 7:02 pm

głosy pucharowe będą?

kajman
Posty: 44259
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: kajman » sob lut 03, 2018 7:10 pm

Muszę dotrzeć, więc postaram się w czasie ferii.

Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 6232
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: Neo01 » czw lut 08, 2018 11:23 am

To kiedy ruszamy z nową edycją? 8)

Nivo
Posty: 831
Rejestracja: sob maja 19, 2007 10:20 pm
Lokalizacja: KATowice

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: Nivo » czw lut 08, 2018 12:57 pm

1 kwietnia. :)

kajman
Posty: 44259
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: kajman » czw lut 08, 2018 5:15 pm

Ja myślę, że to będzie możliwe dopiero gdzieś w połowie kwietnia, może później, bo na dniach powinien ruszyć top OMD, a on pewnie też minimum 2,5 miesiąca powinien potrwać.

Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 6232
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: Neo01 » czw lut 08, 2018 7:58 pm

A kogo obchodzi top OMD? :wink:

kajman
Posty: 44259
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: kajman » czw lut 08, 2018 8:07 pm

A kogo obchodzi NL?
Jeżeli będę musiał wybierać to wybiorę top (chociaż OMD nie lubię), bo żadnego jeszcze nie opuściłem i nie zamierzam tego zmieniać.

Nivo
Posty: 831
Rejestracja: sob maja 19, 2007 10:20 pm
Lokalizacja: KATowice

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: Nivo » pt lut 09, 2018 11:48 am

W połowie kwietnia skończy się zgłaszanie utworów do NL, także w sam raz ;).

kajman
Posty: 44259
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: kajman » wt lut 20, 2018 1:26 pm

Abel Korzeniowski - Table For Two : Harmonium - Comme Un Fou 16 7
Agatsuma -Yu-Dachi : Monica Heldal - Jimmy Got Home 10 13
Alice - Una Notte Speciale : Fertile Hump - Dead Heart 7 16
Artrosis - Nazgul : Django Bates - Lucy In The Sky With Diamonds 17 6
ATB - Magnetic Girl : Keith Green - The Lord Is My Shepherd 12 11
Avenged Sevenfold - Exist : Ciabatta - W głowie bajki 10 14
Aventura - Obsession : Wucan - Father Storm 10 12
Ayreon - Amazing Flight : Billie Marten - Out of the Black 9 13
Best Youth - Fanatic : Helen St. John - Love Theme From Flashdance 14 9
Blade Loki - Skóra : Cœur de pirate - Mistral Gagnant 6 17
Blindead - Hope : Long Distance Calling - Black Paper Planes 9 14
Bonobo & Grey Reverend - First Fires : Iza Królak - Zobaczę Cię wszędzie 8 14
Caspian - Ghosts of The Garden City : Mud Flow - Chemicals 8 13
CF98 - ASAP : Flaming Row - Aim L45 4 19
Chase & Status - This Moment : Mogli - Alaska 6 16
Chorzy - Jedzenie robi mnie w balona : Wardruna - Wunjo 7 17
Colouring - If I Ever Lose Your Love : Octavia Kay - Gdy zamykam oczy 11 12
Crippled Black Phoenix - NO! : Flying Colors - Peaceful Harbor 6 17
East 17 - Thunder : Warsaw Gun - Bal 15 8
Eliot Sumner - Halfway To Hell : Papa M - Over Jordan 12 10
Eloy - Early Signs... From a Longed-For Miracle : Since November - Star System 9 13
Heathen Foray - Wigrid : Lion Shepherd - Smell of War 9 14
Indochine - La vie est belle : Zenek - Dla Stasia 13 11
Korpiklaani - Happy Little Boozer : Syml - Where's My Love 6 18
Koudlam - See You All : Roddy Woomble - Listen to Keep 7 16
Lanterns On The Lake - I Love You, Sleepyhead : Sólstafir - Ótta 12 11
Lor - Windmill : Louane - Je vais t'aimer 16 6
M & H Band - Popcorn : Mold2 - Jeszcze 9 14
Mads Langer - Daylight : Ralph Kamiński - Lights 9 13
Metal For Charity Project - Ana : Nova Colective - Cascades 16 6
NewTons - Walc na diamentowym niebie (Deszczowy) : Slowdive - Sugar for the Pill 5 16
Rust on the Rails - Secrets : Society - Commiserations 9 14
Jakby patrzeć na wyniki tej rundy to faworytem byłby Flaming.
Dla mnie najboleśniejsza była porażka mojego zwycięzcy z moim nrem 70.

kajman
Posty: 44259
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: kajman » ndz kwie 01, 2018 9:40 am

To może jeszcze z zaległości druga runda pucharowa:
Abel Korzeniowski - Table For Two : Wardruna - Wunjo 15:6
Artrosis - Nazgul : Flying Colors - Peaceful Harbor 8:14
ATB - Magnetic Girl : Society - Commiserations 7:13
Best Youth - Fanatic : Long Distance Calling - Black Paper Planes 9:11
Billie Marten - Out of the Black : Lor - Windmill 7:13
Ciabatta - W głowie bajki : Cœur de pirate - Mistral Gagnant 13:6
East 17 - Thunder : Since November - Star System 7:12
Eliot Sumner - Halfway To Hell : Indochine - La vie est belle 12:8
Fertile Hump - Dead Heart : Iza Królak - Zobaczę Cię wszędzie 10:11
Flaming Row - Aim L45 : Lanterns On The Lake - I Love You, Sleepyhead 9:11
Lion Shepherd - Smell of War : Monica Heldal - Jimmy Got Home 5:15
Metal For Charity Project - Ana : Mud Flow - Chemicals 6:15
Mogli - Alaska : Roddy Woomble - Listen to Keep 16:4
Mold2 - Jeszcze : Ralph Kamiński - Lights 6:15
Octavia Kay - Gdy zamykam oczy : Syml - Where's My Love 8:13
Slowdive - Sugar for the Pill : Wucan - Father Storm 14:7

Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 8317
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Nasza Lista XVII

Post autor: tadzio3 » czw kwie 12, 2018 4:37 pm

Właśnie w Trójce leci nasz nr 2 czyli Slowdive :) Pierwszy raz w jakimkolwiek radio to słyszę.

ODPOWIEDZ