Nasza Lista XVI

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Nasza Lista XVI

Post autor: kajman »

I. Ideą zabawy pt. "Nasza Lista"(nikt do tej pory nie wymyślił lepszej nazwy) jest możliwość podzielenia się nagraniami mało znanych lub zapomnianych zespołów.
II. Jakie utwory można zgłaszać?
  • Uczestnik zabawy wybiera 2 (zwycięzca poprzedniej edycji 3) utwory wykonawców, którzy nie mają utworu na Liście do głosowania na Top Wszech Czasów/Polski Top Wszech Czasów oraz nigdy nie mieli utworu na LP3, Topie Wszech Czasów, Polskim Topie Wszech Czasów
  • Wszystkich tych wykonawców możemy znaleźć w jednym pliku:
    http://chomikuj.pl/adam_gr/Nasza+Lista/wykonawcy.txt (spis nie zawiera jednak niektórych wykonawców z LP3, więc warto sprawdzić na wszelki wypadek Archiwum - http://lp3.pl
  • nie można także umieszczać utworów, które już były w poprzednich edycjach Naszej Listy(zespoły można). Można to sprawdzić tutaj:
    http://chomikuj.pl/kajman (hasło: islands)
III. W jaki sposób zgłaszamy utwory do zabawy?
  • Aby zgłosić utwór do zabawy, należy podać wykonawcę i tytuł w tym wątku (można także zamieścić krótki komentarz).
  • W mailu na adres kayman@o2.pl należy umieścić tytuły utworów, wykonawców oraz odnośniki do stron, z których można pobrać dane utwory bądź też przesłać utwory jako załącznik do maila.
  • Zgłoszenia przyjmuję do 8 października godz. 21:21
IV. I co dalej?
  • 6 października prowadzący umieszcza na forum odnośniki do propozycji (chomik; inne sposoby jak ktoś mi pomoże)
  • następuje pierwsza faza, czyli eliminacje trwające do 8.11.2016, godz. 19:19
  • po zakończeniu eliminacji odbywają się fazy pucharowe, do których awansują 32 utwory z eliminacji
--------------------------------------------------------
Głosować w eliminacjach i fazie pucharowej może każdy zarejestrowany forumowicz nawet jeśli nie umieścił żadnej propozycji.
V. Regulamin Eliminacji:
  • Oddajemy głosy na 11 utworów poprzez wysłanie maila na adres kayman@o2.pl
    Tytuł maila z głosami powinien mieć format:
    Nasza Lista - runda - nick_z_forum
    np.
    Nasza Lista - eliminacje - Grycek
    Nasza Lista - runda I - Grycek
  • Utwory będą otrzymywały punkty według klucza:
    1 miejsce -12 pkt.
    2 -10pkt
    3- 8pkt
    4- 7pkt
    5- 6pkt
    6- 5pkt
    7- 4pkt
    8- 3pkt
    9- 2pkt
    10-1pkt
    11-0pkt (patrz 3.f)
  • O pozycji utworu w rundzie eliminacyjnej będą decydować:
    a) większa liczba punktów
    b) większa liczba oddających głosy
    c) czy osoba, która zaproponowała utwór głosowała, czy nie
    d) najwyższe miejsce uzyskane przez piosenkę u któregokolwiek z głosujących
    e) największa liczba najwyższych pozycji
    f) większa liczba 11. miejsc
    g) mniejsze odchylenie standardowe głosów
    h) kolejność alfabetyczna wykonawców
  • Odbiór głosu będę potwierdzał mailowo
  • Nie wolno głosować na własne utwory.
Szczegółowe wyniki eliminacji i faz pucharowych zostaną udostępnione po zakończeniu konkursu.
VI. Faza Pucharowa
  • Oddajemy głosy na co najwyżej jeden utwór z każdej pary.
  • Nie wolno głosować na utwory w parze ,w której znajduje się utwór zaproponowany przez siebie. (Chyba, że oba utwory jednej osoby spotkają się w tej samej parze)
  • Do następnej fazy przechodzi utwór, który zdobył więcej głosów. W przypadku remisu wygrywa utwór, który miał wyższą pozycję w eliminacjach.
  • Po 1/8 finału będzie możliwość głosowania na utwory, które przegrały w swoich pojedynkach.
[/quote]
Format głosów pisze: Ważny komunikat
1.
Komentarze powinny się znajdować w wierszach, w których nie ma głosu. Prosiłbym, żeby nie głosować, tak:
X. Abc - Taki utwór //naprawdę dobry utwór
tylko tak:
X. Abc - Taki utwór
naprawdę dobry utwór
albo
naprawdę dobry utwór
X. Abc - Taki utwór
2.
Głos powinien mieć format "pozycja. nazwa zespołu - nazwa utworu", gdzie pozycja to liczba dziesiętna. W dalszych rundach zamiast liczby dziesiętnej należy wstawić znaki, które podałem przy wynikach z poprzedniej rundy (np. mała litera, duża litera, liczba rzymska). Ważne jest, żeby po numerze pozycji wstawić kropkę. Nazwę zespołu i tytuł utworu najlepiej skopiować z pierwszej strony tematu lub z arkusza kalkulacyjnego dołączonego do paczki z utworami (do znalezienia na chomiku). Głosy muszą być podane w kolejności (najlepiej od 1 do 11), ale można podawać miejsca od 11. do 1.
Oto parę przykładów:
Dobry głos

1. Muariolanza - Po Drugiej Stronie Przemszy
W początkowej fazie drażni perkusja, wokal też brzmi przeciętnie, ale utwór rozkręca się i w drugiej części jest rewelacyjny. Myślę, że to może być zwycięzca tej edycji.
2. Guillemots - Sao Paulo
I znowu jazz, tym razem w wersji balladowej. Piękna, spokojna muzyka.
3. Anouar Brahem/John Surman/Dave Holland - Kashf
Gorące brazylijskie rytmy zawsze na mnie działały, a jeżeli wykonuje je sam mistrz...
Zły głos (komentarze w tym samym wierszu co głosy)

Moja wyjsciowa jedenastka wyglada tak:
1. Farben Lehre - Corrida (owszem, znalem wczesniej, ale to rewelacyjny kawalek i po prostu najbardziej mi sie podoba ze wszystkich)
2. Deadbolt - It Was You (tak powinien dla mnie brzmiec męski glos! i jakies takie gorzkie emocje przepelniają te kilka minut, rewelacja!)
3. Rodrigo y Gabriela - Stairway To Heaven (gratulacje dla Bodeczka za zwyciestwo w tej edycji NL :mrgreen: )
Zły głos(komentarze w tym samym wierszu co głosy i brak kropki po pozycji)
01 Johnny Cash - Hurt - zdecydowany nr 1 !!! Utwór w oryginale ma dla mnie bardzo dużą wartość, uwielbiam też wykonanie Casha, choć jak dla mnie jest trochę gorsze ;)
02 Muariolanza - Po Drugiej Stronie Przemszy - RE-WE-LA-CJA!
03 Guillemots - Sao Paulo - p. komentarz do miejsca 2. ;)
Edit:
Pliki dostępne na moim chomiku
http://chomikuj.pl/kajman/16 (przy kajman hasło islands, przy 16 hasło 61).
Pliki można ściągać pojedyńczo, spakowane bez podziału na zgłaszających (utwory) i z podziałem (osoby).

Lista utworów:
Alcest - Je suis d'ailleurs
Alchemik - Sfera szeptów
Astrid Lindgren - Banał
Aynsley Lister - Need Her So Bad
Bear's Den - Agape
Ben Watt - Women's Company
Bibio - The Way You Talk
Blacanova - Debe Ser
Blindead - a7bsence
Brain's All Gone - Inny świat
Dr Misio - Parada
Elsa - Quelque chose dans mon cœur
Flight Facilities - Clair De Lune
Frankie Miller - Darlin'
Ghinzu - The Dragster-Wave
Girių Dvasios - Turėja Liepa
Go Back To The Zoo - Beam Me Up
Gordian Knot - Rivers Dancing
Hans Kraenzlin - Into Your Deep
James Blake - Radio Silence
Jane Lee Hooker - Mannish Boy
Jimmy Zámbó - Bukott diák
Kaleo - Vor í Vaglaskógi
Katarzyna Łopata - Zły księżyc
Leniwiec - Mandela
Limit Dźwięku - Enigmatic
Louane - Notre amour boit la tasse (live)
Ludovico Einaudi - Una Mattina
Major Parkinson - Twilight Cinema
Mechanism - Jump Into Flight
Miike Snow - Genghis Khan
Mystery Jets -Taken By The Tide
Nadia Nair - Them Knots
Natalia Piotrowska i Kuba Jurzyk - Upiór w operze
Nosaj Thing - Eclipse/Blue
Pain - Here Is The News
Phosphorescent & Jenny Lewis Friends - Sugaree
Pristine - The Middlemen
Sivert Høyem - Sleepwalking Man
Skillet - Feel Invincible
Somali Yacht Club - Up In The Sky
Soulfly - Tree Of Pain
Steve Mason - Planet Sizes
Swiernalis - Dzikie palmy
Talking Pictures - Tears For Sorrow
The Unthanks - Mount The Air
Them Crooked Vultures - New Fang
Tuba Skinny - Oh Papa
Underfate - Mercury
Villagers - The Waves (Live At RAK)
Weeping Willows - My Love Is Not Blind
World Party - Is It Like Today


Uwaga:
Cockney Rebel - Sebastian
ze względów regulaminowych nie może być brany pod uwagę przy głosowaniu.
Ostatnio zmieniony sob lis 05, 2016 9:57 pm przez kajman, łącznie zmieniany 7 razy.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21947
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Nasza Lista XVI

Post autor: Yacy »

"Na każdym zebraniu jest taka sytuacja, że ktoś musi zacząć pierwszy..."
nie mam z tym problemu, bo przeważnie spoglądam na swoją listę i wyciągam z niej utwory.
tak jest i tym razem.
musiałem zerknąć do po przedniej NL, aby się upewnić ile mam zgłosić utworów ;-)

Pristine - The Middlemen - z Norwegii. świeżynka z tego roku.

Talking Pictures - Tears For Sorrow - z Polski po angielsku. utwór z 1992 roku. o płycie, z której pochodzi dowiedziałem się kilka dni temu… na wokalu m.in. Kasia Kowalska (jeszcze przed swoim solowym debiutem)!

Katarzyna Łopata - Zły księżyc - z Polski po polsku. utwór z ubiegłego roku. zauroczył mnie kilka dni temu i rzutem na taśmę wyrzucił inny polski utwór.
michal91d
Posty: 1039
Rejestracja: ndz lut 01, 2009 9:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: wiosny 2007

Re: Nasza Lista XVI

Post autor: michal91d »

Miałem kiedyś listę z utworami, które chciałem zgłosić do tej edycji, ale ona gdzieś przepadła, więc wybór następuje pod wpływem chwili. Tym razem porzucam gitary akustyczne i przerzucam się na elektryki.

Mystery Jets - Taken By the Tide - jeden z moich ulubionych utworów tego roku. Trzy oblicza - łagodny wstęp, mocny refren i brudny gitarowy riff pod koniec. Nic więcej nie napiszę, po prostu posłuchajcie w całości.

Kaleo - Vor í Vaglaskógi - islandzkie odkrycie. Nie brakuje im delikatności, ale i drapieżności. Są niczym lód i ogień w jednym. Wyobraźcie sobie, że siedzicie w grubych swetrach w islandzkiej drewnianej chatce, za oknem wulkaniczny krajobraz, a w środku, przy kominku, przygrywają Wam Kaleo.

I taka luźna propozycja - może warto byłoby przedłużyć termin zgłaszania przynajmniej o kilka dni (bez zmiany terminu głosowania). Fajnie byłoby też jak zawsze rozesłać przypomnienia do osób, które brały udział w poprzedniej edycji/poprzednich edycjach.
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XVI

Post autor: kajman »

Możesz przecież już teraz rozsyłać.
Awatar użytkownika
ADDY
Posty: 3971
Rejestracja: sob lip 23, 2011 10:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2004
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nasza Lista XVI

Post autor: ADDY »

Flight Facilities - Clair De Lune

Nosaj Thing - Eclipse/Blue
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10688
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nasza Lista XVI

Post autor: Neo01 »

Somali Yacht Club - Up In The Sky

Stonerowe trio z Ukrainy. Brzmią naprawdę zawodowo.

Blindead - a7bsence

Aż dziw, że nikt wcześniej ich nie zgłosił. Na pewno znani wielu forowiczom, ale myślę, że warto przypomnieć tych świetnych polskich instrumentalistów.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5161
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Nasza Lista XVI

Post autor: konwicki1980 »

Myślałem, żeby zgłosić dwa utwory Louane, ale może nie przesadzajmy ;) Jeden wystarczy

Louane - Notre amour boit la tasse (live)
Jeden z najważniejszych dla mnie utworów wszech czasów, może nawet pierwsza trójka. Wezmę jakąś wersję z koncertu, by był lepszy klimat ;)

Elsa - Quelque chose dans mon cœur
Jeden z ukochanych utworów dzieciństwa, aczkolwiek klimat bardzo podobny do utworu wyżej. :) 8)
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19401
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Nasza Lista XVI

Post autor: jollyroger72 »

Propozycje ode mnie:

1. Pain - Here Is The News

2. Sivert Høyem - Sleepwalking Man
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10688
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nasza Lista XVI

Post autor: Neo01 »

Słaba frekwencja jak na razie. Ktoś może wysyłał powiadomienia?
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XVI

Post autor: kajman »

O ile wiem to nikt. Jeżeli masz ochotę to możesz to zrobić.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10688
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nasza Lista XVI

Post autor: Neo01 »

Szczerze mówiąc, to średnio. Kto inny o tym mówił. I w ogóle czarno to widzę, jeśli termin nie będzie przesunięty.
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6527
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Nasza Lista XVI

Post autor: Sundrajta »

No trzeba by chyba zaćząć rozsyłać zaproszenia do nowej edycji, bo faktycznie mało nas tym razem... (do upieczenia tego chleba :roll: )!
Mogę to dziś zrobić, tylko sprawdzę kto był w poprzedniej edycji i do nich w pierwszym rzędzie roześlę zaproszenia przez PW. :idea:

A teraz moje propozycje (tym razem obie w miarę świeże :lol: ):
Pierwszy wykonawca o dziwo nie zrobił furory na LP3, chociaż sam takiej bym się po nim spodziewał! Rock chrześcijański nie jest gatunkiem u mnie dominującym, jednak za sprawą jednego z kolegów ostatnio miałem okazję częściej słuchać tego nurtu. A więc proponuję Wam z mojej w tym momencie ukochanej płyty (notabene nagranej w Polsce, w dodatku przez praktycznie krajowych instrumentalistów) człowieka pochodzącego z brytyjsko-niemieckiej rodziny misjonarzy, mieszkającego w Nowej Zelandii, który sam o sobie mówi: „Przez słowa, rytmy i melodie psalmista idzie za szeptem, który słyszy w wietrze; mając tą nadzieję, że usłyszy głos, który go na tą drogę sprowadził i ma nadzieję, że tchnienie, które zostało mu darowane zmieni świat. Dlatego właśnie śpiewam.”

Hans Kraenzlin - Into Your Deep [2014]

Nad drugą propozycją zastanawiałem się trochę dłużej i ostatecznie padło na polski band dziewczęcy z Krakowa (prezentujący punk/rockowo/popowy gatunek muzyczny :shock: ), który na początku "swojej kariery" szukał szczęścia w talent show MBtM, gdzie zyskał pewne uznanie dochodząc do półfinału. Na LP3 także mieli swoją piosenkę ale większego rozgłosu nie udało im się osiągnąć. Zatem do NL wybieram jedyny utwór z ich debiutanckiej płyty zaśpiewany po polsku...

Brain's All Gone - Inny Świat [2015]
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XVI

Post autor: kajman »

Neo01 pisze:Szczerze mówiąc, to średnio. Kto inny o tym mówił. I w ogóle czarno to widzę, jeśli termin nie będzie przesunięty.
Jest już przesunięty.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10688
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nasza Lista XVI

Post autor: Neo01 »

I nawet baner się pojawił :O
Teraz to już nikt nie przegapi! (zmieniłbym kolor na mniej agresywny, np. żółty)
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XVI

Post autor: kajman »

Neo01 pisze:I nawet baner się pojawił :O
Tutaj też dziękuję Piotrowi i JacKowi za wspomożenie naszej zabawy. :D
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6527
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Nasza Lista XVI

Post autor: Sundrajta »

Pewnie że tak.
A skoro pojawił się tenże baner, to PW z przypomnieniami wyślę jutro (znaczy się dzisiaj - bo i tak każdy kto wejdzie na forum widzi jak jest), bowiem tego wieczora normalnie nie wyrabiam!
Dobranoc państwu i miłych snów życzę. 8)
Awatar użytkownika
dannar
Posty: 4102
Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nasza Lista XVI

Post autor: dannar »

1. Nadia Nair - Them Knots
2. Bibio - The Way You Talk


PS1 Kajman, odebrałeś ode mnie maila?
PS2 Wszystkie zespoły, które chciałem zgłosić w pierwszej kolejności, były już kiedyś zgłoszone przez Grycka. :wink: Dlatego gratuluję mu wyborów, a sam prezentuję świeżynki z tego i ubiegłego roku.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9754
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Nasza Lista XVI

Post autor: tadzio3 »

World Party – Is It Like Today
Numer sprzed 25 lat. Teraz jednak słucham tego regularnie. Dlaczego by nie na Naszą Listę :)

Aynsley Lister – Need Her So Bad
Jedno z odkryć bluesowego festiwalu w Suwałkach :-)
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XVI

Post autor: kajman »

Na wszystkie maile odpowiem jutro.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11781
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nasza Lista XVI

Post autor: adameria »

Leniwiec - Mandela
Jak posłuchacie, to zrozumiecie, dlaczego uważam, że to kapitalny kandydat do NL.
Piękne, przepiękne naiwniactwo. Cudo!

Soulfly - Tree Of Pain
To jest kawałek, który miałem zapodać kilka edycji temu.
Szału pewnie nie zrobi, a może nawet będzie pierwszy... od końca, ale i tak warto sobie uzmysłowić co porabiał Cavalera, jak już pożegnał się z Sepulturą.
Sep-a była w poprzedniej edycji, no to teraz czas na kolejne wcielenie... ;-)
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XVI

Post autor: kajman »

Jeżeli ktoś wysłał mi maila z utworami i nie dostał odpowiedzi to proszę o informację (w wątku lub na PW).
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4955
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Nasza Lista XVI

Post autor: Artur »

Moje propozycje:

Steve Mason - Planet Sizes (Szkocja)

Weeping Willows - My Love Is Not Blind (indie rock Szwecja)
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2462
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: Nasza Lista XVI

Post autor: wwas »

Alchemik - Sfera szeptów
Jeden z moich większych muzycznych zachwytów w ostatnim czasie, w dodatku odkryty chyba w najbardziej przypadkowy z możliwych sposobów.

Jimmy Zámbó - Bukott diák
Tutaj miałem pewne wątpliwości, czy powinienem to zgłaszać, ale już od paru edycji dość mocno się dopraszał, więc w końcu uległem...

Widzę, że już niewiele brakuje do 32 :)
krisu3
Posty: 66
Rejestracja: pn wrz 03, 2012 3:43 pm

Re: Nasza Lista XVI

Post autor: krisu3 »

Witam wszystkich. Tak się złożyło, że padło na dwie propozycje instrumentalne, obie polskie :) Liczę, że w tej edycji znowu pojawi się wykonawca, na którego koncert z przyjemnością pójdę. Dzięki XIV edycji wybrałem się na koncert Daughter, a dzięki XV na Aurorę - autorom dziękuję za te odkrycia :)

Limit Dźwięku - Enigmatic
Zespół poznałem przypadkiem na koncercie charytatywnym na rzecz Hospicjum Puckiego. Moim celem było zobaczenie zespołu Believe, ale wchodząc na salę już z daleka słyszałem, że ktoś inny bardzo dobrze gra... Niestety chłopaki kończyli swój występ i załapałem się tylko na 1,5 kawałka, ale byłem na tyle oczarowany, że po powrocie do domu natychmiast nabyłem płytę. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że przyszła z adresu zwyczajnego mieszkania w jednym z blokowisk, które codziennie mijam w drodze do pracy. Pierwszy raz dostałem album prosto od zespołu! Cała płyta - pomimo braku wokalu - nie nudzi i miałem problem z wyborem konkretnego utworu, ostatecznie zdecydowałem się na kompozycję tytułową. Kawał solidnego gitarowego grania!

Underfate - Mercury
Płytę nabyłem w ciemno, po przeczytaniu recenzji w Teraz Rocku. Czułem, że będzie mi się podobać i... nie zawiodłem się! Młody, ambitny zespół stworzył znakomitą mieszankę progrocka, postrocka i ambientu. Mamy do czynienia z koncept albumem opowiadającym o mężczyźnie, który po latach wybudził się ze śpiączki. Wybrałem utwór numer jeden, który zabiera nas w tę historię...
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Nasza Lista XVI

Post autor: Grycek »

Gordian Knot - Rivers Dancing
Alcest - Je Suis D'ailleurs
ODPOWIEDZ