Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4962
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: Artur »

Kto tak naprawdę jest wykonawcą utworu "If The World Ends". Wg uzi Fyfe Dangerfield a wg spotify zespół Guillemots, którego składową jest Fyfe Dangerfield.
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: Grycek »

Tak słucham sobie "The Polyphonic Spree - Section 14 (Two Thousand Places)" i wydawało mi się, że skądś znam ten utwór.

Miejsce 15:
http://www.forum.lp3.pl/viewtopic.php?p=67262#p67262
Awatar użytkownika
uzi
Posty: 4132
Rejestracja: śr lip 16, 2008 11:28 pm
Kontakt:

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: uzi »

Artur pisze:Kto tak naprawdę jest wykonawcą utworu "If The World Ends". Wg uzi Fyfe Dangerfield a wg spotify zespół Guillemots, którego składową jest Fyfe Dangerfield.
wykonawcą tej wersji jest sam Fyfe. ogólnie to kawałek Guillemots.
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4962
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: Artur »

uzi pisze:
Artur pisze:Kto tak naprawdę jest wykonawcą utworu "If The World Ends". Wg uzi Fyfe Dangerfield a wg spotify zespół Guillemots, którego składową jest Fyfe Dangerfield.
wykonawcą tej wersji jest sam Fyfe. ogólnie to kawałek Guillemots.
tzn wszyscy którzy słuchają ze spotify sluchają wersji niewłaściwej. Nie wiem jak mocno różnią się obydwie wersje bo z chomika jeszcze nie ściągałem.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: kajman »

Grycek pisze:Tak słucham sobie "The Polyphonic Spree - Section 14 (Two Thousand Places)" i wydawało mi się, że skądś znam ten utwór.
Miejsce 15
Co robimy? Zostawiamy 64 utwory i nic nie odpada czy dajemy Miszonowi szansę na poprawkę?
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: Grycek »

kajman pisze:
Grycek pisze:Tak słucham sobie "The Polyphonic Spree - Section 14 (Two Thousand Places)" i wydawało mi się, że skądś znam ten utwór.
Miejsce 15
Co robimy? Zostawiamy 64 utwory i nic nie odpada czy dajemy Miszonowi szansę na poprawkę?
Ja byłbym za szansą na poprawkę.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19440
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: jollyroger72 »

kajman pisze:Co robimy? Zostawiamy 64 utwory i nic nie odpada czy dajemy Miszonowi szansę na poprawkę?
Miszon wcale nie jest tu winny. Utworu i wykonawcy nie ma w spisie, który kajman uaktualniał. Poza tym, ten utwór był w jakiejś Edycji Świątecznej a nie regularnej. Uważam więc, że powinien pozostać i nic nie zmieniajmy.

A jeśli nie, to dyskwalifikacja utworu bez szansy na podmianę.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: Miszon »

Szczerze mówiąc tez miałem wątpliwości, czy przypadkiem tego nie zglaszałem. Ale sprawdzilem w spisie w pliku i nie znalazłem, dlatego też zgłosiłem.

Zadecydujcie, co zrobić, ja się dostosuję.
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6535
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: Sundrajta »

Ja tam utworu nie znam więc jestem za pozostawieniem go. Jednak skoro regulamin mówi że... :shock:
Awatar użytkownika
uzi
Posty: 4132
Rejestracja: śr lip 16, 2008 11:28 pm
Kontakt:

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: uzi »

Artur pisze:tzn wszyscy którzy słuchają ze spotify sluchają wersji niewłaściwej. Nie wiem jak mocno różnią się obydwie wersje bo z chomika jeszcze nie ściągałem.
to nie wiem po co są te pliki wrzucane, żeby słuchać i tak ze spotifaja? wersja się różni od zespołowej, jak na moje ucho znacząco, jest tylko wokal i klawisze (po odsłuchu wersji spotifajowej możesz stwierdzić, że oryginał zawiera nieco więcej), i tę właśnie wersję włączyłam do tej zabawy.
wiem, że spotify jest przydatny (nie dla mnie akurat, bo skorzystałam z niego może 2 razy w życiu), ale proponuję słuchać jednak tego, co jest podane od forowiczów zgłaszających utwory...
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: Miszon »

No właśnie. Sluchamy tego, co zglosilismy, a nie tego co jest na spotify. Jak pisalem - u mnie u Anais to też jest nie ta wersja, tylko jakieś demo czy coś.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5167
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: konwicki1980 »

Grycek pisze:Ja byłbym za szansą na poprawkę.
Ja też. Nikt jeszcze nie głosował, więc to chyba nie będzie wielki problem, by podmienić sobie jeden utwór w playliście. Raczej nie chciałbym skrócenia czasu trwania NL z powodu takiego zagapienia się.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: Miszon »

Jeśli można zmienić, to w takim razie aby nie robić zbytniego zamieszania, proponuje inny utwór z tej samej plyty:

The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)

Mam nadzieję ze tego nigdzie nie zglazzalem?
Ostatnio zmieniony pt paź 09, 2015 9:20 am przez Miszon, łącznie zmieniany 1 raz.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: ku3a »

Artur pisze:tzn wszyscy którzy słuchają ze spotify sluchają wersji niewłaściwej.
raczej - wszyscy, którzy słuchają utworów innych niż zgłoszone, słuchają utworów niewłaściwych...
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19440
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: jollyroger72 »

konwicki1980 pisze: Raczej nie chciałbym skrócenia czasu trwania NL z powodu takiego zagapienia się.
A niby dlaczego skrócenia? I tak trzeba zagłosować, by uszeregować utwory od miejsca 1 do 64.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: kajman »

Przy jednym głosie przeciwnym poprawka przyjęta.
Tylko może powstać taki problem, że ktoś nie zwróci na zmianę uwagi i zagłosuje na wykreślony utwór. Problem w znacznej części rozwiązałoby PW, ale może być ktoś, kto nie zgłaszał a już pobrał utwory. Ale przyznam, że szansa jest mała.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: ku3a »

to gdzie jest ten nowy kawałek od Miszona?...
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: kajman »

Na moim chomiku tam gdzie poprzednie.
Chyba że Miszon zadysponuje jakąś inną wersję.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: Miszon »

JEst OK, to ta wersja.
Dopisałem też pełną wersję tytułu w tym poście, w którym informowałem o zmianie.

Dzięki :) i ponownie przepraszam za problem! :oops: :oops: :oops:
Awatar użytkownika
ADDY
Posty: 3971
Rejestracja: sob lip 23, 2011 10:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2004
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: ADDY »

Pierwszy odsłuch za mną. Odrzuciłem 23 utwory (w tym 3 koszmary), 39 przeszło do drugiej rundy, a jeden przeszedł od razu do finału. Trochę niższy poziom niż ostatnio.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: kajman »

Za mną też pierwszy odsłuch i albo złagodniałem albo jest to najlepsza edycja z dotychczasowych.
A pierwszy utwór, który usłyszałem zabrzmiał fatalnie i dostał zero. Kolejne trzy utwory poniżej średniej i już prawie byłem załamany poziomem, gdy kolejny utwór dostał 10. A potem było różnie, ale średnia ocen wyszła mi prawie 6 czyli o około 1,7 punktu więcej niż poprzednio. Ogólnie wyszło mi 5 dziesiątek i 5 dziewiątek, więc pewnie większość z nich będzie u mnie unktowała (pewnie, bo któraś z 10 ósemek może zabrzmieć mi lepiej i wykoleguje). Tylko 3 utwory dostały zero, a 2 jedynkę i te utwory zajęły miejsca 59-63 (bo nie mam zamiaru kolejny raz ich przesłuchiwać).
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: Yacy »

a u mnie odpadło już 12 utworów, do których wracał nie będę.
24 walczą o głos, z tym, że 11 jest już chyba pewna swego... ale może jeszcze coś się zmieni. może.
pozostałe muszą raczej poczekać do kolejnych etapów, żeby ewentualnie dostać mój głos. ale jeszcze je będę słuchał, więc ... ;-)

no i pierwszy odsłuchany utwór został na 1. i raczej nic się już nie zmieni... :-) szok! :-)
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19440
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: jollyroger72 »

15 zer, 19 utworów z oceną 0,5-2,5, 18 utworów z oceną 3,0-6,5 oraz 11 utworów z oceną 7,0-10,0 - to najkrótszy komentarz do rundy eliminacyjnej, która dla mnie już się zakończyła. Dodam jeszcze, że - jak zwykle - mnóstwo "smutków". Czyżby to efekt jesieni? Trzeba zatem kolejne wydania NL przenieść na wiosnę. Może wówczas z propozycjami będzie choć nieco lepiej...
W zwycięskiej mojej jedenastce po 2 propozycje umieścili... :lol: Są to aż 3 osoby :wink: Na moich miejscach 7 i 10 to dwa utwory-niespodzianki... W życiu bym się nie spodziewał, że je tak wysoko ocenię :mrgreen: Dlatego niebawem wysyłam swoje głosy do kajmana, by przypadkiem nie zmienić zdania 8)
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: kajman »

Mnie tam zaskoczyła obecność zupełnie innego utworu.
romec
Posty: 702
Rejestracja: wt paź 25, 2011 10:44 pm

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: romec »

Yacy pisze:no i pierwszy odsłuchany utwór został na 1. i raczej nic się już nie zmieni... :-) szok! :-)
kajman pisze:A pierwszy utwór, który usłyszałem zabrzmiał fatalnie i dostał zero. Kolejne trzy utwory poniżej średniej i już prawie byłem załamany poziomem, gdy kolejny utwór dostał 10.
Zakładając, że nie słuchacie utworów w losowej kolejności, a słuchacie od początku, czy to aby nie zdradza zbyt wiele? :wink:
ODPOWIEDZ