Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Moderatorzy: Yacy, Grycek

kajman
Posty: 41376
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: kajman » ndz gru 06, 2015 11:38 am

romec
1. Zodiac - Swinging on the Run
2.
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
6. Blind Guardian - The Ninth Wave
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Buddy Guy - Come Back Muddy
9. Nikonn - Fragile
10. CeZik - Open Your Eyes
11. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
12. The Moon - Ślady
13. Coria - Sen Boga
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. Disturbed - The Light
18. D-Kolt - Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Ne Obliviscaris - And Plague Flowers The Kaleidoscope
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26.
27. Unkle - When Things Explode
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars
29. Patricia Kaas - S'il Fallait Le Faire
30. Slaves - The Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. Spoiwo - SKin


jollyroger72
Tak wyglądają moje rozstrzygnięcia:
1. Zodiac - Swinging on the Run
2. Artykuły Rolne - 1/2
3. Aurora - Runaway
4. Christina Stürmer - Was wirklich bleibt
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
6. Blind Guardian - The Ninth Wave
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. CeZik - Open Your Eyes
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. The Moon - Ślady
13. Coria - Sen Boga
14. Nocny Kochanek - Wakacyjny
16. Diaboł Boruta - Żeńcy i południca
17. Disturbed - The Light
18. Sepultura - Territory
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
21. Już Nie Żyjesz - Znikąd donikąd
23. Ne Obliviscaris - And Plague Flowers The Kaleidoscope
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. K's Choice - Everything For Free
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars
29. Space - Magic Fly
30. Strach Uszu - Strach oczu
Pozdrawiam
jolly...


student
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Artykuły Rolne - 1/2
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Koop - Koop Island Blues
8. Buddy Guy - Come Back Muddy
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. -
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. The Moon - Ślady
13. Songhoy Blues - Soubour
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. Diaboł Boruta - Żeńcy i południca
17. Disturbed - The Light
18. D-Kolt - Cisza
19. Stefany June - The Beat That My Heart Plays
20. Flamengo - Pár století
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Ne Obliviscaris - And Plague Flowers The Kaleidoscope
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. -
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Space - Magic Fly
30. Slaves - The Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. Spoiwo - SKin


miszony
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Ewa Błaszczyk - Orszaki dworaki
4. Christina Stürmer - Was wirklich bleibt
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Itoiz - Lau Teilatu
7
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Coria - Sen Boga
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt - Cisza
19 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Louane - Style/Blank Space (live at C’Cauet sur NRJ)
25. Seafret - Be There
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29
30. Slaves - The Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid


Artur
1. Zodiac - Swinging on the Run
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. wstrzymuję się
9. Nikonn - Fragile
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Songhoy Blues - Soubour
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt - Cisza
19. wstrzymuję się
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars
29. Space - Magic Fly
30. Slaves - The Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid


ADDY
siemka, moje głosy:
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. -
4. Christina Stürmer - Was wirklich bleibt
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Koop - Koop Island Blues
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Nikonn - Fragile
10. CeZik - Open Your Eyes
11. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Coria - Sen Boga
14. -
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt - Cisza
19. Stefany June - The Beat That My Heart Plays
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Już Nie Żyjesz - Znikąd donikąd
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Withyouathome - Solar
27. Maserati - Ambassador of Cinema
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Space - Magic Fly
30. Slaves - The Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid
A moja jedenastka wyglądała tak:
11. Kate Havnevik - Suckerlove
10. Seafret - Be There
9. Withyouathome - Solar
8. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
7. Już Nie Żyjesz - Znikąd donikąd
6. The Polyphonic Spree - Section 12
5. CeZik - Open Your Eyes
4. Shake Shake Go - England Skies
3. The Pierces - Please Forgive Me
2. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
1. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow


konwicki1980
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band – Way Down
6. Blind Guardian - The Ninth Wave
7. Koop - Koop Island Blues
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Nikonn - Fragile
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. The Moon - Ślady
13. Coria - Sen Boga
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
17. Disturbed - The Light
18. Sepultura - Territory
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Flamengo - Pár století
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
25. Seafret - Be There
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Space - Magic Fly
30. Slaves - The Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood – Afraid


michal91d
Cześć,
oto moje głosy:
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band - Way Down
6. BItoiz - Lau Teilatu
7. Koop - Koop Island Blues
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Nikonn - Fragile
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Songhoy Blues - Soubour
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt - Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. -
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. -
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Patricia Kaas - S'il Fallait Le Faire
30. Slaves - The Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid
Michał


adameria
1. Zodiac - Swinging on the Run
2.
3. Ewa Błaszczyk - Orszaki dworaki
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Buddy Guy - Come Back Muddy
9. Nikonn - Fragile
10. CeZik - Open Your Eyes
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. The Moon - Ślady
13. Songhoy Blues - Soubour
14. Nocny Kochanek - Wakacyjny
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. Disturbed - The Light
18. Sepultura - Territory
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Flamengo - Pár století
21. Już Nie Żyjesz - Znikąd donikąd
22. Hear 'N Aid - Stars
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Louane - Style/Blank Space (live at C’Cauet sur NRJ)
25. K's Choice - Everything For Free
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars
29. Space - Magic Fly
30.
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. Spoiwo - SKin


4989341
1. Zodiac - Swinging on the Run
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Koop - Koop Island Blues
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. CeZik - Open Your Eyes
11. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
12. The Moon - Ślady
13. Coria - Sen Boga
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. Disturbed - The Light
18. Sepultura - Territory
19. Stefany June - The Beat That My Heart Plays
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Louane - Style/Blank Space (live at C’Cauet sur NRJ)
25. -
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Space - Magic Fly
30. Strach Uszu - Strach oczu
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. -

kajman
Posty: 41376
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: kajman » ndz gru 06, 2015 11:46 am

iqh
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Blind Guardian - The Ninth Wave
7. Koop - Koop Island Blues
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Nikonn - Fragile
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. ---
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Songhoy Blues - Soubour
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. Diaboł Boruta - Żeńcy i południca
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. Sepultura - Territory
19. Stefany June - The Beat That My Heart Plays
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Ne Obliviscaris - And Plague Flowers The Kaleidoscope
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Withyouathome - Solar
27. Unkle - When Things Explode
28. ---
29. Space - Magic Fly
30. Slaves - The Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid


Nivo
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Artykuły Rolne - 1/2
3. Ewa Błaszczyk - Orszaki dworaki
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
6. Blind Guardian - The Ninth Wave
7. Koop - Koop Island Blues
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Nikonn - Fragile
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
13. Songhoy Blues - Soubour
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. Disturbed - The Light
18. Sepultura - Territory
19. Stefany June - The Beat That My Heart Plays
20. Flamengo - Pár století
21. Już Nie Żyjesz - Znikąd donikąd
22. Hear 'N Aid - Stars
23. Ne Obliviscaris - And Plague Flowers The Kaleidoscope
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Withyouathome - Solar
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars
29. Space - Magic Fly
30. Strach Uszu - Strach oczu
31. Smilers - Ainult Unustamiseks
32. Spoiwo - Skin


kajman
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
6. Blind Guardian - The Ninth Wave
7.
8.
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Songhoy Blues - Soubour
14. Nocny Kochanek - Wakacyjny
15. State Urge - More
16. Diaboł Boruta - Żeńcy i południca
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt - Cisza
19. Stefany June - The Beat That My Heart Plays
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Hear 'N Aid - Stars
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Louane - Style/Blank Space (live at C’Cauet sur NRJ)
25. Seafret - Be There
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars
29. Space - Magic Fly
30. Strach Uszu - Strach oczu
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. Spoiwo - SKin


uzi
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Artykuły Rolne - 1/2
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Koop - Koop Island Blues
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Nikonn - Fragile
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. nie mogę
14. Crystal Castles - Plague
15. wszystko mi jedno
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt - Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. nie mogę
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Withyouathome - Solar
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Space - Magic Fly
30. Slaves - The Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid


ku3a
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Artykuły Rolne - 1/2
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Koop - Koop Island Blues
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. wstrzymuję się
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. wstrzymuję się
13. Songhoy Blues - Soubour
14. Nocny Kochanek - Wakacyjny
15. DeKret - Korporacja
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. wstrzymuję się
18. Sepultura - Territory
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Hear 'N Aid - Stars
23. Ne Obliviscaris - And Plague Flowers The Kaleidoscope
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. wstrzymuję się
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Space - Magic Fly
30. wstrzymuję się
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid


wwas
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Ewa Błaszczyk - Orszaki dworaki
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
(sam się dziwię, bo w eliminacjach to Kraków był sporo wyżej)
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Shake Shake Go - England Skies
(wybacz, kajmanie; różnica była niewielka)
9. Nikonn - Fragile
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Coria - Sen Boga
14. Crystal Castles - Plague
(bez entuzjazmu - jedna z dwóch najgorszych par)
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt - Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Flamengo - Pár století
(niestety, musiałem odrzucić mój numer 8 :()
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
(a ten drugi utwór tak się ładnie zaczynał...)
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. K's Choice - Everything For Free
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Patricia Kaas - S'il Fallait Le Faire
30. Strach Uszu - Strach oczu
(druga z dwóch najgorszych)
32. Spoiwo - SKin


westron
Moje głosy w pierwszej rundzie
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Artykuły Rolne - 1/2
3. Ewa Błaszczyk - Orszaki dworaki
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Blind Guardian - The Ninth Wave
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Buddy Guy - Come Back Muddy
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. CeZik - Open Your Eyes
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. The Moon - Ślady
13. Songhoy Blues - Soubour
14. Crystal Castles - Plague
15. DeKret - Korporacja
17. Disturbed - The Light
18. Sepultura - Territory
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Już Nie Żyjesz - Znikąd donikąd
22. Hear 'N Aid - Stars
23. Ne Obliviscaris - And Plague Flowers The Kaleidoscope
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. K's Choice - Everything For Free
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
29. Patricia Kaas - S'il Fallait Le Faire
30. Strach Uszu - Strach oczu
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. Spoiwo - Skin
Pozdrawiam Adam


Aro
1. Anais Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Ewa Błaszczyk - Orszaki dworaki
4. ---------------
5. ---------------
6. Blind Guardian - The Ninth Wave
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Buddy Guy - Come Back Muddy
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. CeZik - Open Your Eyes
11. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
12. The Moon - Ślady
13. Coria - Sen Boga
14. Nocny Kochanek - Wakacyjny
15. State Urge - More
16. Diaboł Boruta - Żeńcy i południca
17. Disturbed - The Light
18. D-Kolt - Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To
20. Flamengo - Pár století
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Hear 'N Aid - Stars
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Louane - Style/Blank Space
25. Seafret - Be There
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars
29. --------------- załamka i nie głosuję
30. Strach Uszu - Strach oczu
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. Spoiwo - SKin


Vinyl84
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Artykuły Rolne - 1/2
3. NIE MOGĘ GŁOSOWAĆ
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. The Moon - Ślady
13. Coria - Sen Boga
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. Diaboł Boruta - Żeńcy i południca
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt - Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Już Nie Żyjesz - Znikąd donikąd
22.Hear 'N Aid - Stars
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Withyouathome - Solar
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Patricia Kaas - S'il Fallait Le Faire
30. Strach Uszu - Strach oczu
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid


TomaszBr
1. Zodiac - Swinging on the Run
2. -
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Koop - Koop Island Blues
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Nikonn - Fragile
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Songhoy Blues - Soubour
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. -
19. Stefany June - The Beat That My Heart Plays
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. -
24. -
25. Seafret - Be There
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Space - Magic Fly
30. -
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid


krisu3
1. Zodiac - Swinging on the Run
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Koop - Koop Island Blues
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
12. The Moon - Ślady
13. Coria - Sen Boga
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt - Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends

23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Space - Magic Fly
30. Slaves - The Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow


Sundrajta
Bo jeszcze zapomnę i nie zdążę wysłać....
1. -----
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Ewa Błaszczyk - Orszaki dworaki
4. Bend Sinister - Best of You
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
6. Blind Guardian - the Ninth Wave
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Buddy Guy - Come Back Muddy
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. CeZik - Open Your Eyes
11. Chicory Tip - Son of My Father
12. the Moon - Ślady
13. Coria - Sen Boga
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. Diaboł Boruta - Żeńcy i południca
17. Disturbed - the Light
18. -----
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye to Yesterday
20. Flamengo - Pár století
21. Już Nie Żyjesz - Znikąd donikąd
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Pathfinder - Ready to Die Between Stars
29. Patricia Kaas - S'il Fallait Le Faire
30. Slaves - the Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. the Neighbourhood - Afraid
Pozdrawiam
Andrzej


Grycek
1. Zodiac - Swinging on the Run
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora – Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Koop - Koop Island Blues
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Carrion - Krótkowzroczne zera

11. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Coria - Sen Boga
14. Crystal Castles – Plague
15. State Urge - More
16. Diaboł Boruta - Żeńcy i południca
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt – Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Hear 'N Aid – Stars

24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Withyouathome - Solar
27. Maserati - Ambassador of Cinema
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars
29. Space - Magic Fly
30. Strach Uszu - Strach oczu
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. Spoiwo – Skin

kajman
Posty: 41376
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: kajman » ndz gru 06, 2015 11:52 am

Łucek
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora - Runaway
4. ---
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Shake Shake Go - England Skies
9. ---
10. CeZik - Open Your Eyes
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Coria - Sen Boga
14. Nocny Kochanek - Wakacyjny
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. Disturbed - The Light
18. D-Kolt - Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Flamengo - Pár století
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. K's Choice - Everything For Free
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Maserati - Ambassador of Cinema
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars
29. Space - Magic Fly
30. Strach Uszu - Strach oczu
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid


Hej!
oto głosy:
1. brak głosu, ale mojej propozycji będzie trudno. Świetna solówka (i w
ogóle cała druga połowa utworu) u rywala
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora - Runaway
niezła para, ale Aurora ładnie dała radę
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
mocna para 5
6. Blind Guardian - The Ninth Wave
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
bardzo równa, solidna para i wygrało coś czego nie znałem (mimo że
Koop jest blisko BTW!)
8. Buddy Guy - Come Back Muddy
9. Carrion - Krótkowzroczne zera
10. CeZik - Open Your Eyes
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Coria - Sen Boga
14. Nocny Kochanek - Wakacyjny
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. nie mogę, ale mam nadzieję, że polifonicy sobie poradzą
18. Sepultura - Territory
19. Stefany June - The Beat That My Heart Plays
minimalnie Stefania
20. Flamengo - Pár století
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
oczywiście zdecydowanie najmocniejsza para, bo dwa numery z mojej
czołówki
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Leman Acoustic - Against the Odds
27. Unkle - When Things Explode
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars
29. Patricia Kaas - S'il Fallait Le Faire
30. Slaves - The Hunter
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid
Pozdr,
Miszon.


Yacy
cześć.
moj głos:
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Ewa Błaszczyk - Orszaki dworaki
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Blind Guardian - The Ninth Wave
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Buddy Guy - Come Back Muddy
9. Nikonn - Fragile
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. The Moon - Ślady
13. Coria - Sen Boga
14. Crystal Castles - Plague
15. ;-)
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. The Polyphonic Spree - Section 14 (Two Thousand Places)
18. D-Kolt - Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. ;-)
21. Już Nie Żyjesz - Znikąd donikąd
22. Hear 'N Aid - Stars
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Withyouathome - Solar
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Space - Magic Fly
30. Strach Uszu - Strach oczu
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32. The Neighbourhood - Afraid
pozdrawiam


DeDe
1/32 finału - moje głosy:
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora - Runaway
4. Bend Sinister - Best Of You
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Blind Guardian - The Ninth Wave
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Nikonn - Fragile
10. CeZik - Open Your Eyes
11. moja propozycja
12. Christopher Tin - Baba Yetu
13. Coria - Sen Boga
14. Nocny Kochanek - Wakacyjny
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt - Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Flamengo - Pár století
21. Już Nie Żyjesz - Znikąd donikąd
22. Hear 'N Aid - Stars
23. Ne Obliviscaris - And Plague Flowers The Kaleidoscope
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
25. Seafret - Be There
26. Withyouathome - Solar
27. Unkle - When Things Explode
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars
29. moja propozycja
30. Strach Uszu - Strach oczu
31. Smilers - Ainult Unustamiseks
32. Spoiwo - Skin


rafal92
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Aurora - Runaway
4. Christina Stürmer - Was wirklich bleibt
5. Kraków Street Band - Way Down
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
8. Shake Shake Go - England Skies
9. Nikonn - Fragile
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Twiggy Frostbite - Against The Rocks
12. The Moon - Ślady
13. -
14. Nocny Kochanek - Wakacyjny
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
18. D-Kolt - Cisza
19. Stefany June - The Beat That My Heart Plays
20. -
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22. Robot Koch - Nitesky
23. Kate Havnevik - Suckerlove
24. Louane - Style/Blank Space (live at C’Cauet sur NRJ)
25. Seafret - Be There
26. Withyouathome - Solar
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Patricia Kaas - S'il Fallait Le Faire
30. Strach Uszu - Strach oczu
31. Smilers - Ainult Unustamiseks
32. Spoiwo - SKin
Pozdrawiam serdecznie!


Arkano
Hej
Pary pierwszej rundy:
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
3. Ewa Błaszczyk - Orszaki dworaki
4. Christina Stürmer - Was wirklich bleibt
5. Black Spiders - Put Love in Its Place
6. Itoiz - Lau Teilatu
7. Koop - Koop Island Blues
8. Buddy Guy - Come Back Muddy
9. Nikonn - Fragile
10. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
11. Chicory Tip - Son Of My Father
12. The Moon - Ślady
13. Songhoy Blues - Soubour
14. Crystal Castles - Plague
15. State Urge - More
16. The Pierces - Please Forgive Me
17. Disturbed - The Light
18. D-Kolt - Cisza
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
20. Noah Gundersen - Slow Dancer
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
22.
23.
24. Louane - Style/Blank Space (live at C’Cauet sur NRJ)
25. Seafret - Be There
26.
27. Unkle - When Things Explode
28. Suuns - Up Past The Nursery
29. Space - Magic Fly
30.
31. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
32.
Pzdr.


1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall : Zodiac - Swinging on the Run 19 : 8
2. Artykuły Rolne - 1/2 : Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust 7 : 19
3. Aurora - Runaway : Ewa Błaszczyk - Orszaki dworaki 18 : 9
4. Bend Sinister - Best Of You : Christina Stürmer - Was wirklich bleibt 22 : 5
5. Black Spiders - Put Love in Its Place : Kraków Street Band - Way Down 12 : 16
6. Blind Guardian - The Ninth Wave : Itoiz - Lau Teilatu 12 : 16
7. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż : Koop - Koop Island Blues 14 : 13
8. Buddy Guy - Come Back Muddy : Shake Shake Go - England Skies 9 : 18
9. Carrion - Krótkowzroczne zera : Nikonn - Fragile 13 : 15
10. CeZik - Open Your Eyes : Choir Of Young Believers - Hollow Talk 11 : 15
11. Chicory Tip - Son Of My Father : Twiggy Frostbite - Against The Rocks 16 : 11
12. Christopher Tin - Baba Yetu : The Moon - Ślady 13 : 14
13. Coria - Sen Boga : Songhoy Blues - Soubour 16 : 11
14. Crystal Castles - Plague : Nocny Kochanek - Wakacyjny 18 : 9
15. DeKret - Korporacja : State Urge - More 2 : 24
16. Diaboł Boruta - Żeńcy i południca : The Pierces - Please Forgive Me 8 : 19
17. Disturbed - The Light : The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now) 12 : 15
18. D-Kolt - Cisza : Sepultura - Territory 18 : 9
19. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday : Stefany June - The Beat That My Heart Plays 19 : 9
20. Flamengo - Pár století : Noah Gundersen - Slow Dancer 10 : 16
21. Fyfe Dangerfield - If The World Ends : Już Nie Żyjesz - Znikąd donikąd 19 : 9
22. Hear 'N Aid - Stars : Robot Koch - Nitesky 10 : 16
23. Kate Havnevik - Suckerlove : Ne Obliviscaris - And Plague Flowers The Kaleidoscope 18 : 8
24. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon : Louane - Style/Blank Space (live at C’Cauet sur NRJ) 20 : 7
25. K's Choice - Everything For Free : Seafret - Be There 5 : 22
26. Leman Acoustic - Against the Odds : Withyouathome - Solar 16 : 9
27. Maserati - Ambassador of Cinema : Unkle - When Things Explode 3 : 22
28. Pathfinder - Ready To Die Between Stars : Suuns - Up Past The Nursery 12 : 15
29. Patricia Kaas - S'il Fallait Le Faire : Space - Magic Fly 9 : 17
30. Slaves - The Hunter : Strach Uszu - Strach oczu 12 : 13
31. Smilers - Ainult Unustamiseks : Soko - We Might Be Dead By Tomorrow 3 : 24
32. Spoiwo - SKin : The Neighbourhood - Afraid 11 : 14

Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 9196
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: jollyroger72 » ndz gru 06, 2015 12:50 pm

adameria pisze:(...) jollyroger72, (...) - dziękuję. :D
Spoko :wink:
Ja z kolei pięknie dziękuję dwóm kolegom za umieszczenie na pierwszym miejscu Hear 'N Aid - Yacy 8) i westron 8)
Podziękowania również dla dwóch kolegów za głosiki na DeKret w pojedynku z późniejszym zwycięzcą tej edycji NL - ku3a 8) i ponownie westron 8) a także dla uzi :wink: za "wszystko mi jedno" :mrgreen:
Ostatnio zmieniony ndz gru 06, 2015 1:28 pm przez jollyroger72, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2935
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: TomaszBr » ndz gru 06, 2015 1:26 pm

od siebie mogę dodać, że w tej parze też było mi właściwie wszystko jedno ;)

kajman
Posty: 41376
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: kajman » ndz gru 06, 2015 2:34 pm

Yacy
cześć.
1 Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2 Aurora - Runaway
3 Bend Sinister - Best Of You
4 Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5 Chicory Tip - Son Of My Father
6 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7 Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8 Crystal Castles - Plague
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Strach Uszu - Strach oczu
11 ;-)
12 Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
13 Kraków Street Band - Way Down
14 Nikonn - Fragile
15 Space - Magic Fly
16 The Moon - Ślady
do jutra :-)


michal91d
Cześć,
to moje głosy:
1 Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2 Noah Gundersen - Slow Dancer
3 Bend Sinister - Best Of You
4 Robot Koch - Nitesky
5 The Neighbourhood - Afraid
6 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7 Suuns - Up Past The Nursery
8 Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11 Kate Havnevik - Suckerlove
12 Shake Shake Go - England Skies
13 -
14 -
15 The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16 The Pierces - Please Forgive Me
Pozdrawiam,
Michał


uzi
1 Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2 Aurora - Runaway
3 Itoiz - Lau Teilatu
4 Robot Koch - Nitesky
5 The Neighbourhood - Afraid
6 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7 Suuns - Up Past The Nursery
8 nie mogę
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11 Kate Havnevik - Suckerlove
12 Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
13 Seafret - Be There
14 Unkle - When Things Explode
15 The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16 The Pierces - Please Forgive Me


ku3a
1 Coria - Sen Boga
2 Noah Gundersen - Slow Dancer
3 Bend Sinister - Best Of You
4 Robot Koch - Nitesky
5 Chicory Tip - Son Of My Father
6 Leman Acoustic - Against the Odds
7 Suuns - Up Past The Nursery
8 Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11 Kate Havnevik - Suckerlove
12 Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
13 Seafret - Be There
14 Unkle - When Things Explode
15 The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16 wstrzymuję się


adameria
1 Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2 Noah Gundersen - Slow Dancer
3 Itoiz - Lau Teilatu
4 Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5 Chicory Tip - Son Of My Father
6 Leman Acoustic - Against the Odds
7 Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8 Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 -
11 State Urge - More
12 Shake Shake Go - England Skies
13 Kraków Street Band - Way Down
14 Nikonn - Fragile
15 Space - Magic Fly
16 The Moon - Ślady


wwas
1. Coria - Sen Boga
(chociaż bez przekonania)
2. Noah Gundersen - Slow Dancer
4. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5. The Neighbourhood - Afraid
(najgorsza para; szkoda, że jeden z tych utworów musi się znaleźć w końcowej szesnastce...)
6. Leman Acoustic - Against the Odds
7. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9. D-Kolt - Cisza
10. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11. State Urge - More
12. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
13. Kraków Street Band - Way Down
(jednak nie taki zły ten Kraków; nie wiem, czy dobrze zrobiłem, że nie wsparłem go w poprzedniej rundzie)
14. Nikonn - Fragile
(przez chwilę wydawało się, że mój numer 18 może wygrać z numerem 10, ale ostatecznie jednak nie)
15. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16. The Pierces - Please Forgive Me
Pozdrawiam
Wojtek


rafal92
1. -
2. -
3. Itoiz - Lau Teilatu
4. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5. The Neighbourhood - Afraid
6. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9. D-Kolt - Cisza
10. Strach Uszu - Strach oczu
11. State Urge - More
12. Shake Shake Go - England Skies
13. Kraków Street Band - Way Down
14. Unkle - When Things Explode
15. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16. The Moon - Ślady
Dzięki i pozdrawiam!


Nivo
1 Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2 Noah Gundersen - Slow Dancer
3 Bend Sinister - Best Of You
4 Robot Koch - Nitesky
5 The Neighbourhood - Afraid
6 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
8 Fyfe Dangerfield - If The World Ends
10 Strach Uszu - Strach oczu
11 State Urge - More
12 Shake Shake Go - England Skies
13 Seafret - Be There
14 Unkle - When Things Explode
15 Space - Magic Fly
16 The Pierces - Please Forgive Me


student
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2. Aurora - Runaway
3. Itoiz - Lau Teilatu
4. Robot Koch - Nitesky
5. The Neighbourhood - Afraid
6. -
7. Suuns - Up Past The Nursery
8. Crystal Castles - Plague
9. D-Kolt - Cisza
10. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11. State Urge - More
12. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
13. Seafret - Be There
14. Unkle - When Things Explode
15. Space - Magic Fly
16. The Moon - Ślady


ADDY
1 Coria - Sen Boga
2 -
3 Itoiz - Lau Teilatu
4 Robot Koch - Nitesky
5 The Neighbourhood - Afraid
6 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7 Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8 -
9 D-Kolt - Cisza
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11 Kate Havnevik - Suckerlove
12 Shake Shake Go - England Skies
13 Seafret - Be There
14 Nikonn - Fragile
15 The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16 The Pierces - Please Forgive Me


4989341
1 Coria - Sen Boga
2 Noah Gundersen - Slow Dancer
3 Bend Sinister - Best Of You
4 Robot Koch - Nitesky
5 -
6 Leman Acoustic - Against the Odds
7 Suuns - Up Past The Nursery
8 Crystal Castles - Plague
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11 Kate Havnevik - Suckerlove
12 Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
13 Seafret - Be There
14 Unkle - When Things Explode
15 Space - Magic Fly
16 The Pierces - Please Forgive Me


Vinyl84
1 Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2 Aurora - Runaway
3. Itoiz - Lau Teilatu
4 Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5. The Neighbourhood - Afraid
6. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7. Suuns - Up Past The Nursery
8 Crystal Castles - Plague
9. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10. Strach Uszu - Strach oczu
11. State Urge - More
12. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
13. Seafret - Be There
14. Unkle - When Things Explode
15. Space - Magic Fly
16 The Moon - Ślady


tadzio3
Pary 1/16 finału (drugiej rundy):
1 Coria - Sen Boga
2 Aurora - Runaway
3 Itoiz - Lau Teilatu
4 Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5 Chicory Tip - Son Of My Father
6 Leman Acoustic - Against the Odds
7 Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8 Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11 State Urge - More
12 Shake Shake Go - England Skies
13 -----
14 Nikonn - Fragile
15 The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16 The Pierces - Please Forgive Me


konwicki1980
1. Coria - Sen Boga
2. Aurora - Runaway
3. Bend Sinister - Best Of You
4. Robot Koch - Nitesky
5. Chicory Tip - Son Of My Father
6. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8. Crystal Castles - Plague
9. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11. Kate Havnevik - Suckerlove
12. Shake Shake Go - England Skies
13. Kraków Street Band - Way Down
14. Nikonn - Fragile
15. Space - Magic Fly


Aro
II runda
1 Anais Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2 Noah Gundersen - Slow Dancer
3 -------------------------------
4 Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5 The Neighbourhood - Afraid
6 Leman Acoustic - Against the Odds
7 Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8 Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9 D-Kolt - Cisza
10 Strach Uszu - Strach oczu
11 State Urge - More
12 Shake Shake Go - England Skies
13 Seafret - Be There
14 Unkle - When Things Explode
15 The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16 The Moon - Ślady


1 Coria - Sen Boga
2 Aurora - Runaway
3 Itoiz - Lau Teilatu
5 The Neighbourhood - Afraid
6 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7 Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8 Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11 State Urge - More
12 Shake Shake Go - England Skies
13 Seafret - Be There
14 Unkle - When Things Explode
15 The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16 The Pierces - Please Forgive Me
Pozdrawiam
krisu3


Dede

1/16 finału - moje głosy:
1 Coria - Sen Boga
2 Aurora - Runaway
3 Bend Sinister - Best Of You
4 Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5 moja propozycja
6 Leman Acoustic - Against the Odds
7 Suuns - Up Past The Nursery
8 Crystal Castles - Plague
9 D-Kolt - Cisza
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11 State Urge - More
12 Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
13 Kraków Street Band - Way Down
14 Nikonn - Fragile
15 moja propozycja
16 The Moon - Ślady


kajman
1 Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2 Noah Gundersen - Slow Dancer
3 Bend Sinister - Best Of You
4
5 The Neighbourhood - Afraid
6 Leman Acoustic - Against the Odds
7 Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8 Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9 D-Kolt - Cisza
10 Strach Uszu - Strach oczu
11 State Urge - More
12 Shake Shake Go - England Skies
13 Kraków Street Band - Way Down
14 Unkle - When Things Explode
15 The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16 The Moon - Ślady


1 Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2 Noah Gundersen - Slow Dancer
3 Itoiz - Lau Teilatu
4 Robot Koch - Nitesky
5 Chicory Tip - Son Of My Father
6 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7 Suuns - Up Past The Nursery
8 Crystal Castles - Plague
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11 Kate Havnevik - Suckerlove
12 Shake Shake Go - England Skies
13 Kraków Street Band - Way Down
14 Unkle - When Things Explode
15 Space - Magic Fly
16 The Pierces - Please Forgive Me
--
Pozdrawiam
Miszony


jollyroger72

1 Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
3 Itoiz - Lau Teilatu
4 Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5 Chicory Tip - Son Of My Father
9 D-Kolt - Cisza
10 Strach Uszu - Strach oczu
12 Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
15 Space - Magic Fly
16 The Moon - Ślady


Artur
1 Coria - Sen Boga
2 Aurora - Runaway
3 Itoiz - Lau Teilatu
4 Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5 The Neighbourhood - Afraid
6 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7 Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8 Crystal Castles - Plague
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11 State Urge - More
12 wstrzymuję się
13 Kraków Street Band - Way Down
14 Nikonn - Fragile
15 The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16 The Pierces - Please Forgive Me


Grycek
1 Coria - Sen Boga
2 Noah Gundersen - Slow Dancer
3 Bend Sinister - Best Of You
4 Robot Koch - Nitesky
5 Chicory Tip - Son Of My Father
6 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7 Craig Armstrong & Jerry Burns – Dust
8 Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Strach Uszu - Strach oczu
11 State Urge - More
12 Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
13 Kraków Street Band - Way Down
14 Unkle - When Things Explode
15 The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16 The Moon – Ślady


iqh
1 Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2 Noah Gundersen - Slow Dancer
3 Itoiz - Lau Teilatu
4 Robot Koch - Nitesky
5 The Neighbourhood - Afraid
6 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7 ---
8 Crystal Castles - Plague
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Strach Uszu - Strach oczu
11 State Urge - More
12 Shake Shake Go - England Skies
13 Seafret - Be There
14 Unkle - When Things Explode
15 The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
16 The Moon - Ślady


Arkano
Hej
Pary 1/16 finału (drugiej rundy):
1 Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
2 Noah Gundersen - Slow Dancer
3 Itoiz - Lau Teilatu
4 Robot Koch - Nitesky
5
6 Leman Acoustic - Against the Odds
7 Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8 Crystal Castles - Plague
9 Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
11 State Urge - More
12 Shake Shake Go - England Skies
13 Kraków Street Band - Way Down
14 Unkle - When Things Explode
15 Space - Magic Fly
16 The Pierces - Please Forgive Me


stavanger
W parach 5 i 7 wstrzymałem sie od głosu
1 Coria - Sen Boga
2 Aurora - Runaway
3 Itoiz - Lau Teilatu
4 Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5 ---
6 Choir Of Young Believers - Hollow Talk
7 ---
8 Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9 D-Kolt - Cisza
10 ---
11 State Urge - More
12 Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
13 Kraków Street Band - Way Down
14 Unkle - When Things Explode
15 Space - Magic Fly
16 The Moon - Ślady


Miszon
1. nie mogę, myślę że będzie równa walka
2. Aurora - Runaway
3. Bend Sinister - Best Of You
4. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5. Chicory Tip - Son Of My Father
ach, mocne starcie!
6. Leman Acoustic - Against the Odds
7. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
9. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
10. Strach Uszu - Strach oczu
11. Kate Havnevik - Suckerlove
12. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
najsłabsza para zdecydowanie, ledwo kojarzę te numery
13. Seafret - Be There
14. Unkle - When Things Explode
15. nie mogę, liczę na awans
16. The Moon - Ślady
Pozdr,
Miszon


Sundrajta
Witaj Krzyśku :)
Pora na moje głosy:
1 Coria - Sen Boga
2 Aurora - Runaway
3 Bend Sinister - Best of You
4 Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
5 the Neighbourhood - Afraid
6 Leman Acoustic - Against the Odds
7 Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
8 Crystal Castles - Plague
9 Soko - We Might Be Dead by Tomorrow
10 Elina Born & Stig Rästa - Goodbye to Yesterday
11 Kate Havnevik - Suckerlove
12 Kishi Bashi - Carry on Phenomenon
13 Seafret - Be There
14 Nikonn - Fragile
15 Space - Magic Fly
16 the Moon - Ślady
Pozdro od Andrzeja ;)

kajman
Posty: 41376
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: kajman » ndz gru 06, 2015 2:34 pm

Najbardziej wyrównana runda (aż trzy remisy):
1. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall : Coria - Sen Boga 13 : 12
2. Aurora - Runaway : Noah Gundersen - Slow Dancer 12 : 12
3. Bend Sinister - Best Of You : Itoiz - Lau Teilatu 11 : 14
4. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż : Robot Koch - Nitesky 13 : 12
5. Chicory Tip - Son Of My Father : The Neighbourhood - Afraid 9 : 14
6. Choir Of Young Believers - Hollow Talk : Leman Acoustic - Against the Odds 14 : 11
7. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust : Suuns - Up Past The Nursery 15 : 8
8. Crystal Castles - Plague : Fyfe Dangerfield - If The World Ends 11 : 13
9. D-Kolt - Cisza : Soko - We Might Be Dead By Tomorrow 9 : 17
10. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday : Strach Uszu - Strach oczu 15 : 10
11. Kate Havnevik - Suckerlove : State Urge - More 9 : 16
12. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon : Shake Shake Go - England Skies 13 : 13
13. Kraków Street Band - Way Down : Seafret - Be There 12 : 12
14. Nikonn - Fragile : Unkle - When Things Explode 9 : 16
15. Space - Magic Fly : The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now) 12 : 13
16. The Moon - Ślady : The Pierces - Please Forgive Me 14 : 11

Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 12097
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: Miszon » ndz gru 06, 2015 3:56 pm

Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż : Koop - Koop Island Blues 14 : 13
wow! Faktycznie mało brakło do sensacji!
Ja w ostatniej chwili zmieniłem głos i zagłosowałem na Bractwo tylko dlatego, że Koop znałem. Gdybym nie zmienił, byłaby chyba rekordowa sensacja gdyby lider eliminacji przegrał z ostatnim utworem który z nich wyszedł.

kajman
Posty: 41376
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: kajman » ndz gru 06, 2015 4:41 pm

Myślę, że co najmniej kilka osób bardzo by się z tego ucieszyło.

kajman
Posty: 41376
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: kajman » pt gru 11, 2015 12:07 am

uzi pisze:Songhoy Blues - Soubour
ale żeby się nie zamrozić całkowicie to może trochę Afryki. energiczni i pełni radości panowie z Mali. przebój tegorocznego Off Festivalu, przynajmniej dla mnie. dzikie tańce dyrygowane przez wokalistę, wykrzykiwanie słów, których nie rozumiemy, ale co z tego, bo brzmią fajnie, sama radocha!
Posłuchałem sobie płyty i jest świetna, ale dla mnie ten utwór jest na niej jednym z najsłabszych.

Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2935
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: TomaszBr » pt gru 11, 2015 12:09 pm

Songhoy dali świetny koncert na tegorocznym OFFie! gdybym głosował w eliminacjach, byliby u mnie prawdopodobnie w czołowej trójce (uzi, wybacz :< )

Awatar użytkownika
uzi
Posty: 4132
Rejestracja: śr lip 16, 2008 11:28 pm
Kontakt:

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: uzi » pt gru 11, 2015 3:33 pm

TomaszBr pisze:Songhoy dali świetny koncert na tegorocznym OFFie! gdybym głosował w eliminacjach, byliby u mnie prawdopodobnie w czołowej trójce (uzi, wybacz :< )
impreza roku!
synek, no wiesz co... :<
kajman pisze:Posłuchałem sobie płyty i jest świetna, ale dla mnie ten utwór jest na niej jednym z najsłabszych.
zastanawiałam się nad tym i Irganda, ale uznałam, że akurat Soubour ma większe szanse spodobać się uczestnikom NL.

kajman
Posty: 41376
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: kajman » sob gru 12, 2015 2:22 pm

uzi pisze:zastanawiałam się nad tym i Irganda
Irganda jest u mnie w czołowej piątce płyty, więc podejrzewam, że na NL dycha byłaby bez problemów. Może nawet podium.

Nivo
Posty: 756
Rejestracja: sob maja 19, 2007 10:20 pm
Lokalizacja: KATowice

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: Nivo » ndz gru 13, 2015 5:44 pm

Jak dla mnie Soubour znacznie lepszy :D.
Irganda ma wkurzający beat i znacznie mniej radosnego pomykania na gitarach.

Ale wszelkie gitarowe granie dostało w tej edycji lanie. Co jest trochę niepokojące.

Awatar użytkownika
Artur
Posty: 3270
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: Artur » pn gru 14, 2015 9:02 am

Chętnie bym poznał kolejne wyniki.

kajman
Posty: 41376
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: kajman » pn gru 14, 2015 7:28 pm

Do świąt powinny być już wszystkie.

kajman
Posty: 41376
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: kajman » ndz gru 20, 2015 8:48 pm

uzi
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Aurora - Runaway
III. Seafret - Be There
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. nie mogę
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. The Moon - Ślady

ku3a
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Aurora - Runaway
III. Seafret - Be There
IV. The Neighbourhood - Afraid
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. wstrzymuję się

Yacy
moje głosy:
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Aurora - Runaway
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. I to by było na tyle :-(
cześć.

Nivo
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Aurora - Runaway
III. Seafret - Be There
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Unkle - When Things Explode
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VIII. State Urge - More

michal91d

Cześć,
przesyłam swoje głosy:
I. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. Aurora - Runaway
III. -
IV. The Neighbourhood - Afraid
V. -
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. -
Michał

kajman

I. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
III.
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Unkle - When Things Explode
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. State Urge - More

4989341

I. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. Aurora - Runaway
III. Seafret - Be There
IV. ---
V. Unkle - When Things Explode
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. State Urge - More

student
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Aurora - Runaway
III. Seafret - Be There
IV. -
V. Unkle - When Things Explode
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. State Urge - More

I. wstrzymam się. Wydaje mi się, że wygrają Polifonicy
II. Aurora - Runaway
III. Seafret - Be There
IV. The Neighbourhood - Afraid
zaskakujące że tak popowa piosenka dotarła tak wysoko!
V. Unkle - When Things Explode
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
w tej chwili Soko to ewidentny kandydat na zwycięzcę
VIII. State Urge - More
Pozdr,
Miszon.

Artur

I. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. Aurora - Runaway
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Unkle - When Things Explode
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. State Urge - More

VINYL84
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Aurora - Runaway
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
IV. The Neighbourhood - Afraid
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. State Urge - More

westron
Głosowanie - 1/8 Finału - westron
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. The Moon - Ślady

jollyroger72
Cześć!
Tym razem wyniki są następujące:
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Aurora - Runaway
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. The Moon - Ślady
Pozdrawiam, jolly...

ADDY
I. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. -
III. Seafret - Be There
IV. The Neighbourhood - Afraid
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. State Urge - More

Dede
1/8 finału - moje głosy:
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Aurora - Runaway
III. Seafret - Be There
IV. The Neighbourhood - Afraid
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. State Urge - More

romec
I.
II.
III. Seafret - Be There
IV. The Neighbourhood - Afraid
V. Unkle - When Things Explode
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. State Urge - More

konwicki1980
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
III. Seafret - Be There
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. State Urge - More

adameria
1/8 finału:
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. State Urge - More

1/8 finału:
I. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
III. Seafret - Be There
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Unkle - When Things Explode
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. State Urge - More
Pozdrawiam
Miszony

I. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. Aurora - Runaway
III. Seafret - Be There
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Unkle - When Things Explode
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. State Urge - More
Pozdrawiam
krisu3

wwas
I. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Unkle - When Things Explode
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. State Urge - More

tadzio3
I. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. Aurora - Runaway
III. Seafret - Be There
IV. The Neighbourhood - Afraid
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. The Moon - Ślady

Łucek
I. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. State Urge - More

Arkano
Hej
1/8 finału:
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
III.
IV. The Neighbourhood - Afraid
V. Unkle - When Things Explode
VI.
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. State Urge - More
Pzdr.

rafal92
I. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Unkle - When Things Explode
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. The Moon - Ślady

Aro
I. Anais Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
IV. ---------
V. Unkle - When Things Explode
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. State Urge - More

Grycek
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
III. Seafret - Be There
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Unkle - When Things Explode
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
VIII. State Urge - More

Sundrajta
I. the Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
II. Aurora - Runaway
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
IV. the Neighbourhood - Afraid
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye to Yesterday
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Kishi Bashi - Carry on Phenomenon
VIII. State Urge - More

stavanger
I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
II. Aurora - Runaway
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. ---
VI. Itoiz - Lau Teilatu
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
VIII. The Moon - Ślady

I. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall : The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now) 15 : 12
II. Aurora - Runaway : Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust 16 : 11
III. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż : Seafret - Be There 12 : 14
IV. Choir Of Young Believers - Hollow Talk : The Neighbourhood - Afraid 15 : 10
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday : Unkle - When Things Explode 13 : 14
VI. Fyfe Dangerfield - If The World Ends : Itoiz - Lau Teilatu 11 : 15
VII. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon : Soko - We Might Be Dead By Tomorrow 13 : 15
VIII. State Urge - More : The Moon - Ślady 20 : 6

Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 15468
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: Yacy » ndz gru 20, 2015 10:11 pm

kajman pisze:VIII. State Urge - More : The Moon - Ślady 20 : 6[/b]
:shock: the Moon dla mnie to był jeden z ewentualnych faworytów, dlatego mój komentarz przy głosowaniu był taki jaki był... zaskoczenie szczególnie takim rozmiarem wygranej...

kajman
Posty: 41376
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: kajman » pn gru 21, 2015 8:43 pm

Yacy
cześć.
czyżby nr 1 z eliminacji przegrał z moją propozycją? ;-)
ćwierćfinał
A. Aurora - Runaway
B. :shock:
C. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
D. Unkle - When Things Explode
E. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
F. The Moon - Ślady
G. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
pozdrawiam(y)

Nivo
A. Seafret - Be There
B. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
C. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
D. Unkle - When Things Explode
Top8 jest ok. Szykowałem się na gorsze scenariusze.

uzi
A. Aurora - Runaway
B. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
C. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
D. Itoiz - Lau Teilatu

E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
G. nie mogę.
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday

Dede
ćwierćfinał - moje głosy:
A. Aurora - Runaway
B. State Urge - More
C. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
D. Unkle - When Things Explode
------------
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Moon - Ślady
G. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday

4989341
A. Seafret - Be There
B. State Urge - More
C. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
D. Unkle - When Things Explode
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
H. -

Aro
A. Seafret - Be There
B. State Urge - More
C. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
D. Unkle - When Things Explode
E. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
F. The Moon - Ślady
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
H. ---------------

A. Seafret - Be There
B. State Urge - More
C. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
D. Unkle - When Things Explode
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
G. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
Pozdrawiam
krisu3

ćwierćfinał
A.: Seafret - Be There
B. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
C. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
D. Unkle - When Things Explode
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
Pozdrawiam
Miszony

student
A. Seafret - Be There
B. State Urge - More
C. -
D. Unkle - When Things Explode
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Moon - Ślady
G. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
H. The Neighbourhood - Afraid

michal91d
Cześć,
oto moje głosy:
A. -
B. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
C. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
D. -
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
G. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
H. The Neighbourhood - Afraid
Michał

ku3a
A. Seafret - Be There
B. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
C. wstrzymuję się
D. wstrzymuję się
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. wstrzymuję się
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday

romec
A. Seafret - Be There
B. State Urge - More
C. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
D. Unkle - When Things Explode
E.
F.
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
H. The Neighbourhood - Afraid

ADDY
A. -
B. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
C. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
D. Itoiz - Lau Teilatu
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
G. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
H. The Neighbourhood - Afraid

Łucek
A. Aurora - Runaway
B. State Urge - More
C. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
D. Itoiz - Lau Teilatu
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Moon - Ślady
G. Bashi - Carry On Phenomenon
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday

iqh
A. Seafret - Be There
B. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
C. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
D. Unkle - When Things Explode
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
H. The Neighbourhood - Afraid

konwicki1980
A. Aurora - Runaway
B. State Urge - More
C. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
D. Unkle - When Things Explode
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Moon - Ślady
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday

jollyroger72
Witam
Oto wyniki ćwierćfinałów:
B. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
D. Itoiz - Lau Teilatu
E. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
F. The Moon - Ślady
G. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
Dziękuję za uwagę.
jolly...

Sundrajta
Witam :)
oto moje głosy w ćwierćfinałach i barażach:
A. Seafret - Be There
B. State Urge - More
C. Choir of Young Believers - Hollow Talk
D. Unkle - When Things Explode
E. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
F. the Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
G. Kishi Bashi - Carry on Phenomenon
H. the Neighbourhood - Afraid

adameria

A. Seafret - Be There
B. State Urge - More
C. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
D. Itoiz - Lau Teilatu
E. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
F. The Moon - Ślady
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday

wwas

A. Seafret - Be There
(bez przekonania, ale co zrobić, kiedy spotykają się dwa z trzech najgorszych utworów spośród szesnastu...)
B. State Urge - More
C. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
(trochę przekornie)
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
(mój numer 1 jednak niezagrożony)
F. The Moon - Ślady
(spodziewałem się odwrotnie, ale wynik przesłuchania był jednoznaczny)
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
Przy okazji: zauważyłem, że kolejność par przestała być alfabetyczna. Mam nadzieję, że nie zostały w ten sposób zdradzone żadne szczegóły rozstawienia :)
Pozdrawiam
Wojtek

Grycek
A. Seafret - Be There
B. State Urge - More
C. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
D. Itoiz - Lau Teilatu
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Moon - Ślady
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterda

ćwierćfinał
A. Aurora - Runaway
B. State Urge - More
C. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
D. Unkle - When Things Explode
E. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
F. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
G. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
H. The Neighbourhood - Afraid
Pozdrawiam
Artur

Arkano

Hej
ćwierćfinał
A. Seafret - Be There
B.
C. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
D. Unkle - When Things Explode
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
G.
H. The Neighbourhood - Afraid
Pzdr.

TomaszBr
A. Aurora - Runaway
B. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
C. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
D. Unkle - When Things Explode
E. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
F. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
G. -
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
Poproszę o potwierdzenie otrzymania głosów.
Zwycięzcą eliminacji byli Elina i Stig - tak myślę.

kajman
Aurora - Runaway
State Urge - More
Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
Itoiz - Lau Teilatu
The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
Fyfe Dangerfield - If The World Ends
The Neighbourhood - Afraid

Miszon
A. Seafret - Be There
B. Nie mogę. Teraz pewnie przegram
C. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
D. Unkle - When Things Explode
E. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
F. Nie mogę i chyba wygram
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
H. The Neighbourhood - Afraid
Zdążyłem?

A. Aurora - Runaway : Seafret - Be There 8 : 15
B. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall : State Urge - More 9 : 14
C. Choir Of Young Believers - Hollow Talk : Soko - We Might Be Dead By Tomorrow 11 : 13
D. Itoiz - Lau Teilatu : Unkle - When Things Explode 7 : 16

E. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż : Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust 7 : 16
F. The Moon - Ślady : The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now) 10 : 12
G. Fyfe Dangerfield - If The World Ends : Kishi Bashi - Carry On Phenomenon 12 : 10
H. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday : The Neighbourhood - Afraid 13 : 10

kajman
Posty: 41376
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: kajman » śr gru 23, 2015 10:40 am

ADDY
półfinał:
Z. Seafret - Be There
Y. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
o miejsca 5-8
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. -
o miejsca 9-12
V. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
U. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
o miejsca 13-16
T. The Neighbourhood - Afraid
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon

romec
półfinał:
Z. Unkle - When Things Explode
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8
X. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
W. Aurora - Runaway
o miejsca 9-12
V.
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
o miejsca 13-16
T. The Neighbourhood - Afraid
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon

Dede

półfinał - moje głosy:
Z. Unkle - When Things Explode
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8 - moje głosy
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. Aurora - Runaway
o miejsca 9-12 - moje głosy
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
o miejsca 13-16 - moje głosy:
T. The Neighbourhood - Afraid
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon

uzi
półfinał:
Z. Seafret - Be There
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. Aurora - Runaway
o miejsca 9-12
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
U. nie mogę
o miejsca 13-16
T. The Neighbourhood - Afraid
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon

Artur
półfinał:
Z. Unkle - When Things Explode
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8
X. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
W. Aurora - Runaway
o miejsca 9-12
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
U. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
o miejsca 13-16
T. The Neighbourhood - Afraid
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon

michal91d
Cześć,
oto moje głosy:
Z. -
Y. State Urge - More
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. Aurora - Runaway
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
U. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
T. The Neighbourhood - Afraid
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
Michał

adameria
półfinał:
Z. Unkle - When Things Explode
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. Itoiz - Lau Teilatu
o miejsca 9-12
V. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
o miejsca 13-16
T. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
S. The Moon - Ślady

Aro
półfinał:
Z. Seafret - Be There
Y. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow : State Urge - More
o miejsca 5-8
X. Anais Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. Itoiz - Lau Teilatu
o miejsca 9-12
V. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
U. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
o miejsca 13-16
T. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
S. The Moon - Ślady

Nivo
Z. Unkle - When Things Explode
Y. State Urge – More

4989341
Z. Seafret - Be There
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8
X. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
W. Aurora - Runaway
o miejsca 9-12
V. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
o miejsca 13-16
T. ---
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon

student
półfinał:
Z. Unkle - When Things Explode
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8
X. -
W. Itoiz - Lau Teilatu
o miejsca 9-12
V. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
o miejsca 13-16
T. The Neighbourhood - Afraid
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon

jollyroger72
Cóż, na pary półfinałowe nie oddaję głosu... A dalej jest tak:
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. Itoiz - Lau Teilatu
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
T. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon

Pozdrawiam
jolly...

półfinał:
Z. Seafret - Be There
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8
X. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
W. Aurora - Runaway
o miejsca 9-12
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
U. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
o miejsca 13-16
T. The Neighbourhood - Afraid
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
Pozdrawiam
krisu3

Łucek

półfinał:
Z. Seafret - Be There
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8
X. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
W. Itoiz - Lau Teilatu
o miejsca 9-12
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
o miejsca 13-16
T. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon

Sundrajta
Witam przedostatni raz :)
półfinał:
Z. Seafret - Be There
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build the Wall
W. Aurora - Runaway
o miejsca 9-12
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye to Yesterday
U. the Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
o miejsca 13-16
T. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
S. Kishi Bashi - Carry on Phenomenon

ku3a

Z. Seafret - Be There
Y. wszystko jedno
o miejsca 5-8
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. Itoiz - Lau Teilatu
o miejsca 9-12
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
o miejsca 13-16
T. The Neighbourhood - Afraid
S. wstrzymuję się

wwas
Z. Unkle - When Things Explode
Y. State Urge - More
X. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
V. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends]
T. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
(jedyna para bez wyraźnego faworyta - właściwie cokolwiek w niej wygra, będę zadowolony)
Pozdrawiam
Wojtek

miszony
półfinał:
Z. Unkle - When Things Explode
Y. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
o miejsca 5-8
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. Itoiz - Lau Teilatu
o miejsca 9-12
V. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
o miejsca 13-16
T. The Neighbourhood - Afraid
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon
Pozdrawiam

półfinał:
Z. Unkle - When Things Explode
Y. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
o miejsca 5-8
X. nie mogę, liczę na wygraną
W. Aurora - Runaway
o miejsca 9-12
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
w pojedynku dwóch duetów wygrywa ten, który u mnie odpadł w ostatnim odrzucie
U. nie mogę. walka będzie wyrównana, ciężko powiedzieć kto wygra
o miejsca 13-16
T. The Neighbourhood - Afraid
S. The Moon - Ślady
Pozdr,
Miszon.

Vinyl84
Z. Unkle - When Things Explode
Y. State Urge - More
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. Aurora - Runaway
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
T. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
S. The Moon - Ślady

stavanger
półfinał:
Z. Unkle - When Things Explode
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8
X. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
W. Itoiz - Lau Teilatu
o miejsca 9-12
V. ---
U. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
o miejsca 13-16
T. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon

konwicki1980
Z. Seafret - Be There
Y. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. Aurora - Runaway
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
T. The Neighbourhood - Afraid
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon

kajman
Seafret - Be There
Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
Choir Of Young Believers - Hollow Talk
Aurora - Runaway
Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
The Moon - Ślady

iqh
półfinał:
Z. Unkle - When Things Explode
Y. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow
o miejsca 5-8
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall
W. Itoiz - Lau Teilatu
o miejsca 9-12
V. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
o miejsca 13-16
T. The Neighbourhood - Afraid
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon

Grycek
półfinał:
Z. Unkle - When Things Explode
Y. State Urge - More
o miejsca 5-8
X. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
W.Itoiz - Lau Teilatu
o miejsca 9-12
V. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
U. The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now)
o miejsca 13-16
S. The Moon – Ślady

rafal92
Z: Unkle - When Things Explode
Y: State Urge - More
X: Choir Of Young Believers - Hollow Talk
W: Itoiz - Lau Teilatu
V: Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust
U: Fyfe Dangerfield - If The World Ends
T: Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
S: The Moon - Ślady
Pozdrawiam!

Yacy
moje głosy:
półfinał:
Z. Unkle - When Things Explode
Y. :shock: :shock: :shock:
o miejsca 5-8
X. Choir Of Young Believers - Hollow Talk
W. Aurora - Runaway
o miejsca 9-12
V. Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends
o miejsca 13-16
T. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż
S. The Moon - Ślady
pozdrawiam

Z. Seafret - Be There : Unkle - When Things Explode 10 : 15
Y. Soko - We Might Be Dead By Tomorrow : State Urge - More 6 : 18
X. Anaïs Mitchell & George Brown - Why We Build The Wall : Choir Of Young Believers - Hollow Talk 13 : 11
W. Aurora - Runaway : Itoiz - Lau Teilatu 13 : 11
V. Craig Armstrong & Jerry Burns - Dust : Elina Born & Stig Rästa - Goodbye To Yesterday 11 : 13
U. Fyfe Dangerfield - If The World Ends : The Polyphonic Spree - Section 12 (Hold Me Now) 14 : 9
T. Bractwo Wiecznego Natchnienia - Moskiewski pejzaż : The Neighbourhood - Afraid 10 : 13
S. Kishi Bashi - Carry On Phenomenon : The Moon - Ślady 17 : 8

Dede
Posty: 1971
Rejestracja: czw sie 28, 2008 10:35 am
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: Dede » wt sty 19, 2016 12:05 am

kajmanie, czy wkleisz jeszcze szczegółowe wyniki głosowania ostatniej, finałowej rundy?

kajman
Posty: 41376
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: kajman » wt sty 19, 2016 12:25 am

Wkleję. Ciągle o tym zapominam. Ale mam ferie więc na pewno w którymś momencie sobie przypomnę.

Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 9196
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: jollyroger72 » wt sty 19, 2016 12:37 am

kajman pisze:Ale mam ferie więc na pewno w którymś momencie sobie przypomnę.
Zawiąż supełek na chusteczce :wink:

kajman
Posty: 41376
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: kajman » wt sty 19, 2016 12:42 am

Kiedyś miałem alegorię na chusteczki higieniczne w związku z tym do teraz używam płociennych i właśnie sobie na niej zawiązałem supełek.

Dede
Posty: 1971
Rejestracja: czw sie 28, 2008 10:35 am
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Nasza Lista XV - propozycje i wyniki

Post autor: Dede » czw lut 11, 2016 10:09 pm

Albo kajman zgubił chusteczkę, albo mu supełek rozwiązał się, albo przyzwyczaił się do wycierania nosa w supełek... :know:

ODPOWIEDZ