Top Iron Maiden

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

kajman
Posty: 64221
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Top Iron Maiden

Post autor: kajman »

Chodzi o to, że słuchałem go minimum dwa razy i kompletnie go nie kojarzę. Musiał być to dla mnie utwor nijaki, skoro zupełnie nie zwrócił mojej uwagi.
A przyznam się, że nie zwracam prawie żadnej uwagi na sprawy personalne i nie wiedziałem nawet, że tam były jakieś zmiany wśród wokalistów (bo coś mi się kojarzy, że chyba Dickinson był/jest wokalistą).
Ale przynajmniej wiem, skąd nazwa utworu mi się kojarzy (a właściwie nie utwory, lecz płyty, bo jednak ustawiałem ich kolejność).
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11825
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Top Iron Maiden

Post autor: adameria »

OK. Ja z kolei niezależnie od tego, czy robię audycję (a tym bardziej, jeśli robię) czy jej nie robię
to staram się jakieś podstawowe informacje o zespole chociaż przeczytać, zwłaszcza jeśli niewiele wiem.
Tak było np. z Camelami. Inna rzecz, że czasem potem z tego nic nie pamiętam. :oops: :lol:
Dickinson opuścił zespół, żeby potem powrócić w 1999, przed "Brave New World".
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Top Iron Maiden

Post autor: Miszon »

No i zwycięzcę można znać z Trójkowego TWC.

Ja przyznam szczerze nie odróżniam numerów z Dickinsonem i bez, bo jak dla mnie wokal jest cały czas ten sam. Pierwszym numerem, jaki od nich poznałem było Aces High, potem The Wicker Man, potem 666 i zdziwiłem się, że zmieniali wokalistę w trakcie kariery.
kamil_snk
Posty: 2101
Rejestracja: pt sty 02, 2009 7:27 pm
Lokalizacja: Sanok/Rzeszów

Re: Top Iron Maiden

Post autor: kamil_snk »

adameria pisze:Już można odsłuchać wszystkie części audycji z archiwum Radio Orbit:
http://radio-orbit.pl/index.php/topy/14 ... ron-maiden
Dzięki! Pierwsza część również bardzo dobra.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10711
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Top Iron Maiden

Post autor: Neo01 »

kajman pisze:Przyznam, że zaskoczył mnie zwycięzca. To utwór, który kompletnie nie zwrócił mojej uwagi. Nie kojarzę z jakiej jest płyty a nawet z jakiego okresu.
A topu wszech czasów ostatnio słuchałeś? :P
Edit: pamiętam jeszcze, że napisałeś wtedy że ci Ironi nieźle łoją, więc chyba jednak nie był taki obojętny :)
kajman
Posty: 64221
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Top Iron Maiden

Post autor: kajman »

Neo01 pisze:A topu wszech czasów ostatnio słuchałeś? :P
Aż tak utwór mi nie zapadł w pamięć, że słuchając go teraz nie skojarzyłem, że słuchałem go w topie.
Neo01 pisze:pamiętam jeszcze, że napisałeś wtedy że ci Ironi nieźle łoją, więc chyba jednak nie był taki obojętny :)
ojtu ojtam, to można powiedzieć o prawie każdym kawałku Ironów. U mnie do ostatecznej rozgrywki przeszły tylko te, w których łoją bardzo dobrze.
ODPOWIEDZ