Plebiscyt topowy 8

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

Awatar użytkownika
Geephard
Posty: 699
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 11:13 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 2003
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Geephard »

Ja rozumiem, że ktoś głosował przeciwko 6 topowi, bo ma takie a nie inne poglądy, ale te całe oburzenie potem, o bojkotach nie wspominając to jest naprawdę śmieszne. A co do krótkiego terminu to jakoś w dalszym ciągu nie zgłosił się nikt kto chciał wyrazić swoja opinie, a nie zdążył. Narazie burzą się jedynie Ci którzy ją wyrazili, tylko dlatego, że werdykt im nie pasuje. Ciekawe czy jak byśmy odrzucili Camela to też by staneli w obronie tych co nie zdążyli się wypowiedzieć.
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 1576
Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
Lokalizacja: Dębica

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Robert »

Geephard pisze:Ja rozumiem, że ktoś głosował przeciwko 6 topowi, bo ma takie a nie inne poglądy, ale te całe oburzenie potem, o bojkotach nie wspominając to jest naprawdę śmieszne. A co do krótkiego terminu to jakoś w dalszym ciągu nie zgłosił się nikt kto chciał wyrazić swoja opinie, a nie zdążył. Narazie burzą się jedynie Ci którzy ją wyrazili, tylko dlatego, że werdykt im nie pasuje. Ciekawe czy jak byśmy odrzucili Camela to też by staneli w obronie tych co nie zdążyli się wypowiedzieć.
Nie pierwszy i nie ostatni bojkot na tym forum :)
Uściślijmy. Głosowałem nie przeciw 6 Topowi (wykonawca obojętny), tylko i wyłącznie przeciw łamaniu zasad, chyba podobnie jak większość. Nie ma to nic wspólnego z tym czy werdykt pasuje czy nie pasuje. Jest demokratyczny i trzeba go uszanować. Jeśli dajmy na to propozycją na 6 Top byłby Sting, bo przecież mogło się tak zdarzyć na pewno nie zagłosowałbym za. Co najwyżej nie napisałbym nic, bo byłoby mi niezręcznie...
Awatar użytkownika
mefiu
Posty: 856
Rejestracja: wt kwie 01, 2008 10:55 am

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: mefiu »

Fakt, zasady tej zabawy są bardzo elastyczne, odkąd tutaj jestem jednak chyba tylko top Jacksona był wprowadzony pozaregulaminowo. Ja wolę jednak jak zasady są klarowne, wtedy nie ma takich dyskusji jak teraz. Zostaję przy swoim zdaniu, ale obiecuję, że jak nie będzie ostatecznie tego topu Camela, to zagłosuję na niego w przyszłym plebiscycie. Mnie bardziej dziwi inna sprawa.
Awatar użytkownika
Geephard
Posty: 699
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 11:13 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 2003
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Geephard »

Robert pisze:Uściślijmy. Głosowałem nie przeciw 6 Topowi (wykonawca obojętny), tylko i wyłącznie przeciw łamaniu zasad, chyba podobnie jak większość.
Uściślijmy :D Głosowałeś przeciw 6 Topowi, bo to właśnie zorganizowanie 6 topu jest złamaniem tych zasad.
Robert pisze: Nie ma to nic wspólnego z tym czy werdykt pasuje czy nie pasuje.
No to, że głosowałeś przeciw nie ma, ale wytykanie Kajmanowi zbyt krótkiego czasu już tak.
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 1576
Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
Lokalizacja: Dębica

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Robert »

Geephard pisze:No to, że głosowałeś przeciw nie ma, ale wytykanie Kajmanowi zbyt krótkiego czasu już tak.
Uściślijmy :) Chyba, a raczej na pewno mnie z kimś mylisz. Nigdy czegoś takiego kajmanowi nie wytykałem.
Awatar użytkownika
Geephard
Posty: 699
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 11:13 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 2003
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Geephard »

Robert pisze:
Geephard pisze:No to, że głosowałeś przeciw nie ma, ale wytykanie Kajmanowi zbyt krótkiego czasu już tak.
Uściślijmy :) Chyba, a raczej na pewno mnie z kimś mylisz. Nigdy czegoś takiego kajmanowi nie wytykałem.
No przecież doskonale wiem o tym, że nie wytykałeś. Nic takiego zresztą nie napisałem. To Ty sam odniosłeś się do mojego pierwszego postu w taki sposób jakby był skierowany do Ciebie :D W pierwszej części drugiego postu wyjaśniłem CI dlaczego uważam, że głosowałeś przeciwko 6 topowi, a w drugiej części wyjaśniłem co miałem na myśli pisząc, ze niektórym (może to nawet jedna osoba) nie pasują wyniki i oburzają się na Kajmana. Źle sformułowałem zdanie więc wyszło z niego jakby to był zarzut do Ciebie :D
Robert pisze:
abd3mz pisze:Uważam to co teraz robisz za nieuczciwe. Nie każdy musi obejrzeć wyniki plebiscytu w ciągu 24 godzin.
Zgadzam się. Takimi metodami można przegłosowywać praktycznie wszystko, w dodatku jeśli postawione pytanie jest "czy jesteś za".
Chociaż w sumie może i nawet był do Ciebie. Mniejsza o to. Nie ma sensu dyskutować na ten temat :)
Ostatnio zmieniony wt sty 22, 2013 4:25 pm przez Geephard, łącznie zmieniany 1 raz.
gżegoż

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: gżegoż »

Przypomina mi się wypowiedź pewnego polityka, że ma w nosie literę prawa, bo liczy się jego duch. Tutaj dodatkowy top byłby zgodny z duchem prawa, ale sprzeczny z jego literą. Natomiast gdyby go nie było, to jak najbardziej byłoby to zgodne z literą prawa, ale niekoniecznie z duchem (no bo skoro Camelowi brakło tylko jednego punktu, a nad kolejnym wykonawcą miał ogromną przewagę...). Ja na początku spontanicznie opowiedziałem się "za", zgodnie z "duchem", ale potem, gdy zobaczyłem, jak wielkie budzi to emocje i zdałem sobie sprawę, że byłoby to sprzeczne z "literą" przepisów, to się wycofałem.

Ale zgadzam się z tym, że przecież ten cały plebiscyt i topy to zabawa. A skoro zabawa, to chyba można byłoby pójść za "duchem". Ale, jak pisałem wcześniej, jest mi to całkowicie obojętne.
adameria pisze:Moja propozycja zanim znów coś wstukacie i wciśniecie "Wyślij" - walnijcie sobie herbatkę malinowską
No właśnie tak powinienem był przedwczoraj zrobić, a nie zabierać głosu w sprawie, która jest mi obojętna :wink: A nie najpierw być "za" zgodnie z "duchem", a potem się wycofywać ze względu na "literę" :wink: Przyznaję się do błędu! :oops:
mefiu pisze:Mnie bardziej dziwi inna sprawa.
Mnie też. Ciekawe, jakie byłyby wyniki, gdyby wszyscy głosowali w sposób tajny? Na pewno część osób, które głosowały później, sugerowała się wcześniejszymi głosami. Ale to chyba temat na zupełnie inną dyskusję.

Ciekawostka: w poprzednim plebiscycie na Camela głosowały zaledwie dwie osoby, a na Black Sabbath tylko jedna :)
Ciekawe, czy to wpływ niedawnego Topu Wszech Czasów, czy... skutek tego, że na początku ktoś na nich zagłosował, a pozostałe osoby się tym zasugerowały i podchwyciły temat? :mrgreen:
Awatar użytkownika
Geephard
Posty: 699
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 11:13 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 2003
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Geephard »

gżegoż pisze:Ciekawe, czy to wpływ niedawnego Topu Wszech Czasów, czy... skutek tego, że na początku ktoś na nich zagłosował, a pozostałe osoby się tym zasugerowały i podchwyciły temat? :mrgreen:
Mogę dać Ci odpowiedź za jedną osobę. Całego zjawiska Ci nie wyjaśni, ale zawsze coś :) Głosowałem dlatego, że właśnie natknąłem się na niego na Topie, nazwa ciekawa i sam top stanowi ciekawe wzywanie bo jest to coś dla mnie całkowicie nowego. Ale gdyby nie wcześniejsze zainteresowanie w plebiscycie to pewnie bym na niego nie oddał głosu, bo wolałbym wspomóc coś co ma szansę wygrać z TPN25, Arką Noego, Black Sabbath czy Stingiem :)
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 1576
Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
Lokalizacja: Dębica

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Robert »

Geephard pisze:
Robert pisze:
Geephard pisze:No to, że głosowałeś przeciw nie ma, ale wytykanie Kajmanowi zbyt krótkiego czasu już tak.
Uściślijmy :) Chyba, a raczej na pewno mnie z kimś mylisz. Nigdy czegoś takiego kajmanowi nie wytykałem.
No przecież doskonale wiem o tym, że nie wytykałeś. Nic takiego zresztą nie napisałem. To Ty sam odniosłeś się do mojego pierwszego postu w taki sposób jakby był skierowany do Ciebie :D W pierwszej części drugiego postu wyjaśniłem CI dlaczego uważam, że głosowałeś przeciwko 6 topowi, a w drugiej części wyjaśniłem co miałem na myśli pisząc, ze niektórym (może to nawet jedna osoba) nie pasują wyniki i oburzają się na Kajmana. Źle sformułowałem zdanie więc wyszło z niego jakby to był zarzut do Ciebie :D
Robert pisze:
abd3mz pisze:Uważam to co teraz robisz za nieuczciwe. Nie każdy musi obejrzeć wyniki plebiscytu w ciągu 24 godzin.
Zgadzam się. Takimi metodami można przegłosowywać praktycznie wszystko, w dodatku jeśli postawione pytanie jest "czy jesteś za".
Chociaż w sumie może i nawet był do Ciebie. Mniejsza o to. Nie ma sensu dyskutować na ten temat :)
Ty jak widzę dyskutujesz... i wertujesz moje posty, żeby podpiąć pod odpowiedni paragraf :) Człowieka znalazłeś :) Stwierdzenie "Zgadzam się" odnosiło się do pierwszego zdania Sebastiana cytowanego przeze mnie Jego postu :) Na pewno nie do krótkiego czasu. Zawsze optuję za skracaniem różnego rodzaju Topów czy głosowań. Przewertujesz? :)
Awatar użytkownika
Geephard
Posty: 699
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 11:13 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 2003
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Geephard »

Robert pisze:Stwierdzenie "Zgadzam się" odnosiło się do pierwszego zdania Sebastiana cytowanego przeze mnie Jego postu
Trzeba było skrócić cytat do pierwszego zdania to wtedy wszystko byłoby jasne. W obecnej formie każdy człowiek potrafiący czytać ze zrozumieniem uzna, że odnosi się do obu zdań, nikt jasnowidzem nie jest :) I nawet nie musiałem nic wertować.
Hodor
Posty: 270
Rejestracja: pt lip 09, 2010 10:03 am

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Hodor »

gżegoż pisze: Ciekawe, czy to wpływ niedawnego Topu Wszech Czasów, czy... skutek tego, że na początku ktoś na nich zagłosował, a pozostałe osoby się tym zasugerowały i podchwyciły temat?
Ja głosowałem ponieważ zespół ma długą historię i kilkanaście płyt a w Trójce jest kompletnie pomijany. Kiedyś namiętnie utwory Camela grał Beksiński, również Kaczkowski coś tam puszczał ale to zamierzchłe czasy. Szkoda. W propozycjach do TWC Camel ma jedynie dwa utwory i to jeszcze z tej samej płyty „Stationary Traveller”. To smutne. Odnoszę wrażenie, że sporo osób w ogóle nie zna ich twórczości. Chodziło mi o to aby ludzie ich poznali i być może polubili. Bo ciągłe mielenie takiego Stinga (choć bardzo lubię jego twórczość) stało się już nudne. Znakomita większość osób zna Stinga i kilka, kilkanaście jego utworów bo od lat jest obecny (i słusznie) na antenie radia, a takiego Camela… Czy ten top się odbędzie czy nie, zachęcam wszystkich do zapoznania się z twórczością tej grupy. Na mojej półce z płytami jeden z ważniejszych zespołów.

PS. Proszę nie robić docinek, wyjazdów dotyczących moich słów o Stingu. Uważam tylko, że muzyka nie zaczyna się i nie kończy na Stingu i trzeba dać szanse innym wykonawcom, zespołom. I to wszystko co miałem do powiedzenia w temacie tej dyskusji.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22032
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Yacy »

trochę odbiegnę od tematu
kajman pisze:Prowadzący:
The Cranberries - Yacy
kajman powinieneś o zdanie w sprawie prowadzenia topu zapytać butterflywings
butterflywings pisze:1. The Cranberries
:)
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 1576
Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
Lokalizacja: Dębica

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Robert »

Geephard pisze:
Robert pisze:Stwierdzenie "Zgadzam się" odnosiło się do pierwszego zdania Sebastiana cytowanego przeze mnie Jego postu
Trzeba było skrócić cytat do pierwszego zdania to wtedy wszystko byłoby jasne. W obecnej formie każdy człowiek umiejący czytać ze zrozumieniem uzna, że odnosi się do obu zdań, nikt jasnowidzem nie jest. I nawet nie musiałem nic wertować.
Książkowy przykład czepiania się słówek :)
W dodatku Twoje stwierdzenie
Geephard pisze:
Robert pisze:
Geephard pisze:No to, że głosowałeś przeciw nie ma, ale wytykanie Kajmanowi zbyt krótkiego czasu już tak.
Uściślijmy :) Chyba, a raczej na pewno mnie z kimś mylisz. Nigdy czegoś takiego kajmanowi nie wytykałem.
No przecież doskonale wiem o tym, że nie wytykałeś. Nic takiego zresztą nie napisałem. To Ty sam odniosłeś się do mojego pierwszego postu w taki sposób jakby był skierowany do Ciebie :D W pierwszej części drugiego postu wyjaśniłem CI dlaczego uważam, że głosowałeś przeciwko 6 topowi, a w drugiej części wyjaśniłem co miałem na myśli pisząc, ze niektórym (może to nawet jedna osoba) nie pasują wyniki i oburzają się na Kajmana. Źle sformułowałem zdanie więc wyszło z niego jakby to był zarzut do Ciebie :D
zostało zapostowane o 16.17 (śledziłem na bieżąco :) ) i nie zawierało edytowanego
Geephard pisze:
Robert pisze:
abd3mz pisze:Uważam to co teraz robisz za nieuczciwe. Nie każdy musi obejrzeć wyniki plebiscytu w ciągu 24 godzin.
Zgadzam się. Takimi metodami można przegłosowywać praktycznie wszystko, w dodatku jeśli postawione pytanie jest "czy jesteś za".
Chociaż w sumie może i nawet był do Ciebie. Mniejsza o to. Nie ma sensu dyskutować na ten temat :)
o 16.25 dodatku pod spodem. Wychodzi na to, że jednak trochę wertowałeś :) Tak trudno napisać, że chodziło o Sebastiana :) Chyba, że chodziło Ci zupełnie o coś innego...
Geephard pisze:Źle sformułowałem zdanie więc wyszło z niego jakby to był zarzut do Ciebie
W obecnej formie każdy człowiek potrafiący czytać ze zrozumieniem uzna, że to co napisałeś czyli tak jakby źle sformułowałeś :) odnosi się do jednej osoby :)
Wiem, wiem, cytaty...
Aro
Posty: 6086
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Aro »

Dobra, kończcie tą nierówną dyskusję , bo i tak każdy zostaje przy swoim. :wink:
Ja czekam na Stinga, (muszę się odkuć bo NLXII przeszło mi bokiem), a co będzie w przyszłości to nigdy nic nie wiadomo, może padnę na jakiś zawał czy coś i wtedy trzeba będzie urządzać pogrzeb (a nie myśleć o kolejnych topach ulubionych wykonawców), a na koniec się wkurzać czy wszyscy na których mi zależy przyjdą mi towarzyszyć w tej ostatniej drodze.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Gary »

adameria pisze:
Gary pisze:o Gary Moorze
To może w przyszłym roku?
ja się za niego wezmę jak tylko uporam się z topem płyt :-)
kajman
Posty: 64242
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: kajman »

Moim zdaniem termin 3-dniowy jest wystarczający. Dłuższy byłby przesadą. Może się okazać, że następny będzie półroczny, a wtedy to będzie kolejny plebiscyt.
I może ktoś inny policzy wyniki. W każdym razie ja jestem za.
Awatar użytkownika
Geephard
Posty: 699
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 11:13 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 2003
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Geephard »

Robert pisze: W dodatku Twoje stwierdzenie zostało zapostowane o 16.17 (śledziłem na bieżąco :) ) i nie zawierało edytowanego o 16.25 dodatku pod spodem. Wychodzi na to, że jednak trochę wertowałeś :) Tak trudno napisać, że chodziło o Sebastiana :) Chyba, że chodziło Ci zupełnie o coś innego...
Napiszę żeby wyjaśnić. Post o 16.17 był pisany na podstawie tego co pamiętałem, że były głosy sprzeciwiu jeśli chodzi o czas na głosowanie od osób które wcześniej miały okazję wyrazić swoje zdanie, ale nie pamiętałem dokładnie kto to był, więc napisałem pierwszą cześć, myśląc, że jednak Ty do tych osób nie należysz i przyznając Ci rację, że z mojej wypowiedzi wynikło niesłuszne posądzenie. Ale po opublikowaniu tego postu zaczęło mnie zastanawiać, czy aby na pewno tak jest i cofnęłem się do poprzedniej strony. Znalazłem Twoją wypowiedź więc ją zamieściłem, nie usuwając wcześniejszej.
gżegoż

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: gżegoż »

Hodor pisze:Ja głosowałem ponieważ zespół ma długą historię i kilkanaście płyt (...) W propozycjach do TWC Camel ma jedynie dwa utwory i to jeszcze z tej samej płyty „Stationary Traveller”. To smutne. Odnoszę wrażenie, że sporo osób w ogóle nie zna ich twórczości
Wydaje mi się, że to ostatnie wrażenie niestety jest prawdziwe. Ale to bardzo dobrze, że na forum jest ktoś, kto dobrze się zna na twórczości Camela :D W związku z tym mam prośbę, byś na potrzeby tego tematu przedstawił w nim krótką opinię, które utwory tego zespołu uważasz za najlepsze lub które niegdyś były najbardziej popularne :) My tam prawie zgodnie się przyznaliśmy, że nie jesteśmy wybitnymi "Cameloologami", więc fachowy głos fana na pewno będzie przydatny :)
Z góry dziękuję! :wink:
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 1576
Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
Lokalizacja: Dębica

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Robert »

Geephard pisze:...Ale po opublikowaniu tego postu zaczęło mnie zastanawiać, czy aby na pewno tak jest i cofnęłem się do poprzedniej strony. Znalazłem Twoją wypowiedź więc ją zamieściłem, nie usuwając wcześniejszej.
Jakbyś jeszcze trochę pozostał na tej stronie :) , do której się cofnąłeś, natrafiłbyś na mój późniejszy post
Robert pisze:
abd3mz pisze:po drugie problemem nie jest to, że jest taka propozycja, a czas i metoda głosowania
U mnie raczej odwrotnie - sama propozycja wydaje mi się niestosowna...
z którego, w obecnej formie każdy człowiek potrafiący czytać ze zrozumieniem wysnuje odpowiednie wnioski :) Czyli dokładnie odwotne do tych, jakie Ty wysnułeś :)
kajman
Posty: 64242
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: kajman »

Yacy pisze:
kajman pisze:Prowadzący:
The Cranberries - Yacy
kajman powinieneś o zdanie w sprawie prowadzenia topu zapytać butterflywings
butterflywings pisze:1. The Cranberries
:)
Proszę zatem butterflywings o deklarację na temat prowadzenia topu. Przepraszam, zasugerowałem się wcześniejszą dyskusją. :oops:
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15302
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Miszon »

abd3mz pisze:przeciw
Jak wyżej.

edit:
Dopiero teraz przeczytałem ostatnie kilka stron, od momentu ogłoszenia wyników i widzę, że niezła afera się zrobiła. I w zasadzie nie wiadomo o co.
Jakby Camel był na piątym i tak bym pewnie nie brał udziału, ale choćby na szóstym był Sting (który już kilka plebiscytów temu powinien wejść, ale zawsze brakowało), to i tak bym uważał że robimy 5. Przecież 5 wchodzi, chyba że jest remis na piątym. Nie wiem o co dyskusja.
Awatar użytkownika
butterflywings
Posty: 187
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 11:45 pm
Lokalizacja: O-c Św.

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: butterflywings »

Dziękuję za propozycję, ale nie podejmę się tego zaszczytnego zadania.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10718
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Neo01 »

Miszon pisze: Dopiero teraz przeczytałem ostatnie kilka stron, od momentu ogłoszenia wyników i widzę, że niezła afera się zrobiła. I w zasadzie nie wiadomo o co.
Jakby Camel był na piątym i tak bym pewnie nie brał udziału, ale choćby na szóstym był Sting (który już kilka plebiscytów temu powinien wejść, ale zawsze brakowało), to i tak bym uważał że robimy 5. Przecież 5 wchodzi, chyba że jest remis na piątym. Nie wiem o co dyskusja.
Ja wczoraj do wieczora śledziłem, ale jak zobaczyłem dziś koło 17. co się jeszcze potem działo, to ręce mi opadły i odechciało się nawet tego komentować.
Ale mogę się podpisać w 100% pod tym, co napisałeś. Wybuchła jakaś sztuczna afera, chyba tylko dlatego że ktoś wpadł na genialny pomysł, aby głosować nad czymś, co wcześniej zostało ustalone i chyba wszyscy na to przystali. Rodzi się pytanie, po co kombinować, jak jest dobrze? Proste, jasne zasady. miejsce 6. może powalczyć w następnym głosowaniu i chyba nikomu korona przez to z głowy nie spadnie. Nie mam nic przeciwko Camelowi, po prostu nie lubię takiego majstrowania, któremu nie wiem co miałoby służyć. To że zabrakło 1 punkt? No to zabrakło. A jak komuś w szkole zabraknie punkt do piątki, to ma się odbyć głosowanie, czy jednak mu tą piątkę wystawić? Proszę Was, zostawmy tak jak zostało już gdzieś wcześniej zapisane, nie róbmy żadnych głosowań, ani nie ciągnijmy tej idiotycznej dyskusji (bo może się okazać że potem jakieś bojkoty itp. i więcej będzie z tego szkody, niż pożytku).
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11826
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: adameria »

W uzupełnieniu...
Przyznaję, że w tym roku celowo i z premedytacją głosowałem tak, jak głosowałem, no ale przecież TAKIE SĄ ZASADY. 8)
Skoro niektórzy się ich kurczowo trzymają, mimo, że tu nie chodzi ani o ludzkie życie, ani o ludzkie zdrowie,
tylko o zabawę, to niestety można wpaść we własne sidła. Ba, to nawet nie jest jakaś regularna lista, np. forowa czy płyt,
gdzie zasady są podstawą i to tam nie wolno ich łamać (poprzednio napisałem tak specjalnie).

Uważam, że to, czy Camel będzie teraz czy nie, nie ma znaczenia, bo jak nie teraz, to pewnie potem.
Czasem jendak można przymknąć oko (oj, na LP3 zdecydowanie już bym oka nie przymykał!). Coś o tym wiem...
Rozumiem te osoby, ktore mają inne zdanie, natomiast to jest sztucznie nadmuchany problem
i generalnie... Kończ Waść, wstydu oszczędź. Piszę to również do siebie, dlatego cieszę się,
że Robert już założył sąsiedni wątek.

Oprócz mnie, jak rozumiem, nadal wszyscy są przeciwni dwuetapowości, bo jest dobrze jak jest i nic nie trzeba zmieniać.
Za to ciekawe o co pokłócimy się w przyszłym roku.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10718
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Neo01 »

A po co się kłócić? Wystarczy przestrzegać tego, co jest napisane. Przed zabawą - i tyle. A zasady zmieniać PRZED. I dalej bawić się wg zasad. Tak na wszelki wypadek, choćby dlatego żeby się nie pokłócić ;) .
ODPOWIEDZ