Plebiscyt topowy 8

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: kajman »

Jako że godzina nie została oprotestowana to głosowanie na to zostało ono zakończone. Według wyliczeń konwickiego1980 jest 11:7 za Camelem, według moich nawet 12:7, więc Camel zostaje szóstym topem w kolejce.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: kajman »

Uaktualniłem zestaw prowadzących. Mam nadzieję, że to co napisał Yacy jest równoznaczne ze zgodą na prowadzenie topu. Do obsadzenia pozostaje TPN25. Prosiłbym o jakąś deklarację Kertoipa.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: jollyroger72 »

Głosy na "NIE" powinny być liczone podwójnie (jako że bronią słusznych zasad). Wówczas wynik byłby taki: 12 :14

A tak w ogóle: Wielbłąd ani mnie ziębi, ani grzeje :|
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Neo01 »

Sebastian, obawiam się że nikt tutaj nas nie słucha. Głosowanie zakończone, wyniki znane. To ja poproszę o takie głosowanie, jak następnym razem na 6. będzie Voo Voo albo T.Love :P .
A tak na zupełnie poważnie to cieszy mnie Sting, cieszą Sabbaci. Szkoda tylko że rzeczonym Wuwusiom się nie udało, ale maybe next time...
To pozostaje zapoznawać się z twórczością tych, których twórczość ma się ochotę poznać :) (oby ten Camel nie zajął 2 m-cy :P).
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Kertoip »

ale jaja :mrgreen:
w kwestii topu TPN-u to spokojnie mogę oddać go w ręce Briana, ewentualnie beara :)
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Neo01 »

bear zdaje się zrezygnował paręnaście postów wcześniej.
to może zrezygnujecie z tego topu, skoro nikt go nie chce prowadzić :mrgreen:
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: kajman »

Neo01 pisze:To ja poproszę o takie głosowanie, jak następnym razem na 6. będzie Voo Voo albo T.Love :P .
Jak będzie podobny precedens to sam to zaproponuje nawet jakby to chodziło o Pet Shop Boys lub Feela.
Briana proszę o deklarację w sprawie TPN25.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Yacy »

abd3mz pisze:ja się wypowiadam niezależnie od wykonawcy.
ja nawet przed ogłoszeniem wyników. ;-)

fajnie, że będzie ten top, a gdyby nie było to też ok. ja nie potrzebuję topu na forum.lp3.pl żeby słuchać muzyki :-P
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: abd3mz »

kajman pisze:Jako że godzina nie została oprotestowana to głosowanie na to zostało ono zakończone. Według wyliczeń konwickiego1980 jest 11:7 za Camelem, według moich nawet 12:7, więc Camel zostaje szóstym topem w kolejce.
Uważam to co teraz robisz za nieuczciwe. Nie każdy musi obejrzeć wyniki plebiscytu w ciągu 24 godzin.
Głosowało 18 z 45 osób głosujących w plebiscycie. (gżegoż się wycofał) z czego:
ZA:
8 osób głosujących na Camel (nie zabrała głosu tylko 1 osoba: hawk73)
Yacy
konwicki1980
Grycek
Hodor
adameria
piotr1990
Geephard

3 osoby nie głosujące na Camel
Gary
bear
TomaszBr

PRZECIW:
7 osób nie głosujących na Camel
abd3mz
Neo01
Arkano
jollyroger72
krzysiek83
Robert
mefiu
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5165
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: konwicki1980 »

Kajman też chyba jest za, skoro sam to zaproponował. Uważam, że zajmujemy się duperelami, zamiast zacząć jakiś top. Widać trudniej jest wybrać metodę głosowania niż robić coś konkretnego. Jeśli plebiscyt, czy dopuścić Camel do topu trwałby jeszcze dłużej, to ja na pewno zrezygnowałbym z udziału w takim cyrku. Przejdźmy wreszcie od słów do czynów.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: abd3mz »

Jedno z drugim nie ma nic wspólnego.
Robert pisze:Z rozpoczęciem Topu Stinga powinienem się wyrobić na jutro, bo materiału jest potwornie dużo... A chciałbym go dopracować na 100%.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11784
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: adameria »

Dodam tylko, że zasady są po to, żeby je łamać, :shock:
a pryncypia potrafią zabić wszystko...
Zadam pytanie: Czy my jesteśmy dla Topów czy Topy są dla nas?
Zastanówcie się przez moment, gdzie zabrnęliśmy...
Moja propozycja zanim znów coś wstukacie i wciśniecie "Wyślij" - walnijcie sobie herbatkę malinowską, ale... nie palcie Cameli.
I to jest moje hasło!
Jak ktoś nie będzie chciał głosować, to nie zagłosuje, przecież nikt nikogo pod pistoletem nie trzyma.

Obwatele Bear i Kertoip - sprawiacie mi poważny zawód tepeenowski... Głosować - tak, prowadzić - nie?
Nieładnie, towarzysze, nieładnie. Idę w kanały zatem...

Zaczyna Sting - cu-do-wnie!
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 1576
Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
Lokalizacja: Dębica

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Robert »

abd3mz pisze:Uważam to co teraz robisz za nieuczciwe. Nie każdy musi obejrzeć wyniki plebiscytu w ciągu 24 godzin.
Zgadzam się. Takimi metodami można przegłosowywać praktycznie wszystko, w dodatku jeśli postawione pytanie jest "czy jesteś za". Bardzo rzadko biorę udział w plebiscytach topowych (2 lub 3 raz), ale krew mnie zalewa jak majstruje się przy regulaminie w trakcie gry, w której biorę udział. Zgadza się, to są głupoty, ale głupoty obwarowane pewnymi zasadami ustalonymi i zaakceptowanymi przez uczestników. I dziwić się później związkom sportowym w grach zespołowych, kiedy jeszcze nie tak dawno nagminnym było, że po sezonie lub tuż przed jego końcem parę skrzykniętych klubów forsuje swój projekt powiększenia lig lub zmian zasad spadków...
Camel to mój zespół, powiedzmy z szerokiego Top5 zespołów ever. Na pewno zrobię przesłuchanie, ułożę Top20, ale głosował na forum nie będę. Bojkot? Tak...
Dziękuję za uwagę. :)
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: kajman »

abd3mz pisze:Uważam to co teraz robisz za nieuczciwe. Nie każdy musi obejrzeć wyniki plebiscytu w ciągu 24 godzin.
kajman pisze:Na razie czekam do 21.00 (termin do negocjacji)
W ciągu kilkunastu godzin nikt nie zaprotestował przeciw zbyt krótkiemu terminowi, co dla mnie oznaczało, że wszyscy, którzy w tym czasie czytali ten wątek się na niego zgadzają.
Przy dowolnym głosie sprzeciwu przedłużyłbym.
Robert pisze:w dodatku jeśli postawione pytanie jest "czy jesteś za". Bardzo rzadko biorę udział w plebiscytach topowych (2 lub 3 raz), ale krew mnie zalewa jak majstruje się przy regulaminie w trakcie gry, w której biorę udział. Zgadza się, to są głupoty, ale głupoty obwarowane pewnymi zasadami ustalonymi i zaakceptowanymi przez uczestników.
Pierwsza sprawa: co widzisz złego w tym pytaniu?
Sprawa druga: było pytanie skierowane do biorących udział w plebiscycie, więc w przybliżeniu do tych samych osób, które ustalały zasady.
Sprawa trzecia: ile osób tutaj głosowało, a ile ustalało zasady? O ile pamiętam dobrze, to zasady przegłosowano mniej więcej taką samą ilością głosów, co teraz przegłosowano wyjątek od jednej z nich.
I jeszcze jedna uwaga: Tak jak pisał konwicki1980: dla mnie zgłoszenie takiej propozycji było oddaniem na nią głosu. Czyli stan głosowania to 12:7.
I nie ma sprawy, możemy głosować do jutra do 23.00. Ale konwicki1980 please, nie wycofuj się z tego powodu.
Hodor
Posty: 270
Rejestracja: pt lip 09, 2010 10:03 am

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Hodor »

Ja może powiem tak. W codziennym życiu jestem bardzo konserwatywny jeśli chodzi o przestrzeganie prawa. Uważam, że choćby było ono najdurniejsze z możliwych to ono jest i obowiązuje. I mamy wszyscy zas… obowiązek się do niego stosować.
Ale tutaj jest zabawa. To właśnie jest ucieczka od codzienności. A tu to co się dzieje przypomina mi to trochę przedszkole. Dzieci chcą się pobawić w „Stary niedźwiedź mocno śpi” ale dzieci jest dużo więc pada propozycja aby były dwa „niedźwiedzie”. Wtem pojawia się grono oburzonych, że łamiemy zasady zabawy bo niedźwiedź jest jeden i koniec. Dzieci idą więc leżakować. Nie ma zabawy.
W pełni rozumiem głosy sprzeciwu. Także lubię jak są nakreślone wyraźnie zasady i wszyscy się ich trzymają. Ale nie w zabawie. A tutaj się zrobił motyw „Jaką metodą wybierzemy metodę głosowania”. Jeśli top się odbędzie to super, jeśli nie to trudno.
W tym wszystkim myślę najważniejsze i kluczowe zdanie, z którym absolutnie się zgadzam, powiedział Yacy:
Yacy pisze:...ja nie potrzebuję topu na forum.lp3.pl żeby słuchać muzyki...
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: abd3mz »

kajman pisze:W ciągu kilkunastu godzin nikt nie zaprotestował przeciw zbyt krótkiemu terminowi, co dla mnie oznaczało, że wszyscy, którzy w tym czasie czytali ten wątek się na niego zgadzają.
Tylko nie masz żadnej informacji o tym kto czytał wątek. Być może to tylko te osoby, które zagłosowały. Jeżeli wypowiedziałaby się jedna osoba to by wystarczyło?
kajman pisze:Przy dowolnym głosie sprzeciwu przedłużyłbym.
Może powinienem to zgłosić, ale chyba to przeoczyłem.
kajman pisze:Tak jak pisał konwicki1980: dla mnie zgłoszenie takiej propozycji było oddaniem na nią głosu.
:shock:
Przy 24 godzinnym głosowaniu od razu to faworyzuje wynik. Czyli nawet nikt nie musiał głosować... Jestem zdziwiony, że przyjąłeś takie założenie...
Przy 24h głosowaniu nie zaskoczyłoby mnie odwrotne tzn. że takie osoby nie mają prawa głosu. Już raz się wypowiedziały, ich zdanie jest znane, doprowadziły do powtórnego głosowania.
kajman pisze:I nie ma sprawy, możemy głosować do jutra do 23.00.
A dlaczego nie możemy głosować tydzień? Dlaczego nie głosować nad czymś więcej? Ja bym był za tym co jest, ale może po prostu ustalić, że jeśli między 5, a 6 miejsce różnica wynosi 1 pkt, a miedzy 6, a 7 x pkt to.... Albo chociaż ustalić, ze w takiej sytuacji trwa tydzień dodatkowe głosowanie.
Robert pisze:Camel to mój zespół, powiedzmy z szerokiego Top5 zespołów ever. Na pewno zrobię przesłuchanie, ułożę Top20, ale głosował na forum nie będę. Bojkot? Tak...
Ja ich kompletnie nie znam, ale też chyba pójdę tą drogą i wyślę Ci moje głosy na PW. :-)
Hodor pisze:Dzieci chcą się pobawić w „Stary niedźwiedź mocno śpi” ale dzieci jest dużo więc pada propozycja aby były dwa „niedźwiedzie”. Wtem pojawia się grono oburzonych, że łamiemy zasady zabawy bo niedźwiedź jest jeden i koniec. Dzieci idą więc leżakować. Nie ma zabawy.
1. po pierwsze nie ma tu leżakowania i zabawa jest, bo tak jak pisałem dyskusja na ten temat nic nie wstrzymuje.
2. po drugie problemem nie jest to, że jest taka propozycja, a czas i metoda głosowania.
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Grycek »

Ja też chcę coś pobojkotować. Bojkotuję bojkot topu zespołu Camel. Jeszcze nie wiem w jaki sposób i jak to by miało działać :D. Zapewne później z tego wyniknie bojkot bojkotu bojkotu topu zespołu Camel.

A tak na poważnie, jeżeli mój głos na Camel ma wprowadzić tyle destrukcji, chaosu i zniszczenia, to ja rezygnuję.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5165
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: konwicki1980 »

Dorośli ludzie niby, a jak dzieci.
Przejrzałem sobie dyskusje nt. wyboru systemu głosowania w poprzednich plebiscytach i widzę, że w kółko leci stara śpiewka. Jedni chcieli pięć, inni sześć lub osiem. I zawsze byli niezadowoleni. Naprawdę, jeśli jest tu tylu skrupulantów, to ja dziękuję bardzo. Mnie też top Camel jest w ogóle niepotrzebny, bo znam ich muzykę dobrze. Prowadzenie jego też nie, bo też mam co robić poza forum. Mnie nikt wcześniej nie pytał, czy mamy głosować na 5, czy 8 zespołów. Dlaczego niby mam akceptować z góry to, co ktoś sobie kiedyś ustalił beze mnie?
Rozpiszmy może plebiscyt na zasady głosowania, który potrwa miesiąc. Wtedy na pewno wszyscy zdążą się wypowiedzieć.
To ostatni mój głos w tym temacie.
Powtórzę jeszcze raz: szkoda czasu na zajmowanie się pierdołami.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Yacy »

pytanie kajmana wydawało mi się takie niewinne...
Grycek pisze:A tak na poważnie, jeżeli mój głos na Camel ma wprowadzić tyle destrukcji, chaosu i zniszczenia, to ja rezygnuję.
ja również proszę aby mój głos nie był liczony. mogę wyedytować post, aby nie zaciemnił wyników.
abd3mz pisze:ZA:8 osób głosujących na Camel (nie zabrała głosu tylko 1 osoba: hawk73)
Yacy (...)
skoro zrobiłeś taki podział to chciałeś coś pokazać. tylko nie bardzo wiem co, skoro ja (i jeszcze piotr1990) opowiedzieliśmy się przed ogłoszeniem wyników...
ale w związku z moim powyższym zdaniem nie ma to już znaczenia. przynajmniej dla mnie.
wolę sobie posłuchać NUDE albo MIRAGE :-)
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11784
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: adameria »

Wy naprawdę serio? Masakra jakaś...
Może warto utworzyć wątek o metodach głosowania i tam sobie chętni podyskutują?
Czy my jesteśmy tutaj uczestnikami w ruchu drogowym? Czy to jest jazda bez trzymanki?
Bo jeśli tak, to ja wysiadam, zabieram swoje zabawki i mówię do widzenia...

Bardziej poważnie - myślałem, ze po prostu poznam sobie twórczość Camela, bo mi ktoś w tym pomoże, ale widzę, że chyba będzie klops.

Gary, a o kim Ty pisałeś, że zapomniałeś oddać głos?
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 1576
Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
Lokalizacja: Dębica

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Robert »

kajman pisze:
Robert pisze:w dodatku jeśli postawione pytanie jest "czy jesteś za". Bardzo rzadko biorę udział w plebiscytach topowych (2 lub 3 raz), ale krew mnie zalewa jak majstruje się przy regulaminie w trakcie gry, w której biorę udział. Zgadza się, to są głupoty, ale głupoty obwarowane pewnymi zasadami ustalonymi i zaakceptowanymi przez uczestników.
Pierwsza sprawa: co widzisz złego w tym pytaniu?
Socjotechnika się kłania :) To raz. Dwa, to ja to widzę tak, że w przypadku ustalania kolejności plebiscytów topowych jesteś jakby reprezentantem i "maszyną liczącą" w imieniu wszystkich zainteresowanych.
abd3mz pisze:po drugie problemem nie jest to, że jest taka propozycja, a czas i metoda głosowania
U mnie raczej odwrotnie - sama propozycja wydaje mi się niestosowna... Myślę, że przedział czasowy i metoda głosowania nie wiele by zmieniły w tym temacie. A sama propozycja przed kolejnym PT9 jak najbardziej, na zasadzie o której wspomniał Sebastian. Podobnie przed kolejną edycją NL - zmiana formuły - proszę bardzo. Przed, nigdy w trakcie.
abd3mz pisze:Ja ich kompletnie nie znam, ale też chyba pójdę tą drogą i wyślę Ci moje głosy na PW.
Topy równoległe? Nie, nie, dziękuję :) Wystarczy mi Top Stinga :) Wracam do niego.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: tadzio3 »

Niezła afera ;-)
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Gary »

@adameria

o Gary Moorze :(

Ja również wycofuję się z poparcia dla topu nr 6.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11784
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: adameria »

Gary pisze:o Gary Moorze
To może w przyszłym roku?
Awatar użytkownika
Brian
Posty: 3492
Rejestracja: czw lut 10, 2011 8:31 am
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 8

Post autor: Brian »

kajman pisze:Briana proszę o deklarację w sprawie TPN25.
Szczerze powiedziawszy to nie wiem, jak ja bym ogarnął nawet tak prosty topik, jeśli już teraz często brakuje mi czasu przez szkołę (a wtedy to już pewnie będzie klasa maturalna)... nie sądzę, żebym był odpowiednią osobą w tej kwestii. Wolałbym się zrzec.
ODPOWIEDZ