Nasz Top Deep Purple

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

gżegoż

Re: Nasz Top Deep Purple

Post autor: gżegoż »

Aro pisze:Głosowało : 19 osób
No, to chyba rekordu Strachów długo żaden wykonawca nie pobije. W ich topie głos oddało dokładnie dwa razy więcej osób (37 + 1 spóźnialski)! Ponadto w ich temacie było 8 stron dyskusji, a tu tylko dwie. Ciekawe jak to będzie wyglądało w kolejnych topach? :?:
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8795
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Nasz Top Deep Purple

Post autor: VILKI »

sorry za zamieszanie! poprawione... aż dziw że nie zauważyłem wcześniej....
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasz Top Deep Purple

Post autor: krzysiek83 »

Aro pisze:01. 313. Child In Time
Ale miazga! :D
Aro pisze:05. 164. Sometimes I feel like screaming
Bardzo się cieszę, mogło być jeszcze lepiej ale i tak jestem pozytywnie zaskoczony.
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasz Top Deep Purple

Post autor: krzysiek83 »

gżegoż pisze:
Aro pisze:Głosowało : 19 osób
No, to chyba rekordu Strachów długo żaden wykonawca nie pobije. W ich topie głos oddało dokładnie dwa razy więcej osób (37 + 1 spóźnialski)! Ponadto w ich temacie było 8 stron dyskusji, a tu tylko dwie. Ciekawe jak to będzie wyglądało w kolejnych topach? :?:
Jeśli chodzi o głosujących - łatwiej ogarnąć dużo skromniejszą dyskografię. Poza tym DP nie jest zespołem "na topie" i ich twórczość jest wśród forumowiczów mniej znana (O tempora, o mores!). Poza tym dyskusja jakaś tam była wśród najbardziej zainteresowanych przy okazji oceniania poszczególnych płyt na sąsiednim forum. W sumie jestem zdziwiony, że tylko tyle głosów ale zdaję sobie sprawę, że zespół nie jest "trendy" i nie jest taki "fajny" jak SnL. Choć nie podoba mi się to bardzo...
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11814
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nasz Top Deep Purple

Post autor: adameria »

krzysiek83 pisze: Poza tym dyskusja jakaś tam była wśród najbardziej zainteresowanych przy okazji oceniania poszczególnych płyt na sąsiednim forum.
Szkoda, bo może większe grono osób mogłoby na takiej dyskusji skorzystać. Nie mam na myśli poszczególnych płyt, tylko dyskusję ogólną na temat twórczości.
Zespół ma taki dorobek, że trudno go ogarnąć (piszę za siebie) - stąd mała liczba głosujących. Brak dyskusji na TYM forum z pewnością również wpłynął na tą liczbę.
Poza tym ostatnio była chyba podobna liczba przy Niemenie, którego twórczość też nie jest trendy. Z SDM też chyba łatwo nie było.
Kolejną przyczyną mogą być wakacje i "zmęczenie" materiału, bo np. w moim wypadku udział w głosowaniach jest też ograniczony.
Wychodzi na to, że to zespół niedoceniony - przynajmniej moim zdaniem - i niesłusznie.

Moje głosowanie na moje miejsce 1 i 2 nie zmieniłoby wyników - i to mnie w nich cieszy najbardziej. Aro, dzięki za wyniki :D i czekam(y) na albumy...
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasz Top Deep Purple

Post autor: krzysiek83 »

adameria pisze:Wychodzi na to, że to zespół niedoceniony - przynajmniej moim zdaniem - i niesłusznie.
TAK!
adameria pisze:Zespół ma taki dorobek, że trudno go ogarnąć (piszę za siebie) - stąd mała liczba głosujących
Dokładnie. U mni SDM nie ogarnąłem z tego powodu.
adameria pisze:Poza tym ostatnio była chyba podobna liczba przy Niemenie, którego twórczość też nie jest trendy
Dokładnie tak samo. Chyba osobiście wolę jednak Niemena (dopiero te topy mi to uświadomiły!) ale dokładnie tak samo można zdiagnozować problemy z frekwencją. Ale nie obrażam się na rzeczywistość - twórczość dziadków nie jest tym co kręci obecne pokolenia.
Tool czyli top który trwa to natomiast zupełnie inna bajka. U części słuchaczy zespół kultowy u części anonimowy, nudny i trudny. Więc w nim wezmą udział tylko zainteresowani. I w sumie to jest dobre. Osoby zorientowane zagłosują, możliwych jest wiele niespodzianek...
Awatar użytkownika
mefiu
Posty: 856
Rejestracja: wt kwie 01, 2008 10:55 am

Re: Nasz Top Deep Purple

Post autor: mefiu »

Aro pisze:Płyty nieco później, gdy otrzymam jedną edyt-kę spośród oddanych głosów.
To jak z tymi płytami?
Aro
Posty: 6086
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Re: Nasz Top Deep Purple

Post autor: Aro »

Sorry, że musieliście czekać. Oto i one czyli wyniki Topu płyt:

Top płyt:
(miejsce. liczba punktów.tytuł płyty. punkty wg kolejności oddawania głosów)

01. 37. Machine Head (5 3 5 4 3 4 4 5 4 )
02. 33. Deep Purple In Rock (5 4 5 5 4 2 4 4 )
03. 22. Perfect Strangers (5 3 5 3 2 3 1 )
04. 15. Burn (4 2 3 1 1 1 3)
05. 14. Fireball (3 4 2 2 3 )
06. 12. Bananas (5 3 4 )
07. 10. Purpendicular (2 2 4 2 )
08. 07. Battle Rages On (1 1 5 )
09. 05. The House of Blue Light (2 3 )
09. 05. Rapture of the deep (3 2 )
11. 05. Shades of Deep Purple (5)
11. 05. Slaves And Masters (5)
13. 04. The Book of Taliesyn (1 1 2 )
14. 02. Stormbringer (1 1 )
15. 02. Who do we think we are (2)
16. 01. Abandon (1)
16. 01. Deep Purple (1)

Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasz Top Deep Purple

Post autor: krzysiek83 »

Zaskakuje mnie wysoka pozycja bananów. I jednak zwycięstwo Machine Head. Spodziewałem się lepszego wyniku Perfect Strangers.
ODPOWIEDZ