Strachy Na Lachy - top forumowy

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9269
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Strachy Na Lachy - top forumowy

Post autor: Martyr »

Dede pisze:ku3a, moe jakieś pastylki na gardło? :mrgreen:
nie ma sprawy, zawsze mogę coś polecić [chociaż trochę czasu już minęło i pewnie z gardłem lepiej :wink: ]
Na przykład syropek prawoskrętny! :wink: :mrgreen:
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Strachy Na Lachy - top forumowy

Post autor: ku3a »

tak, teraz już nie jestem chory na wszystko, ani nawet chory na gardło ;-).
a o syropku prawoskrętnym od tamtej pory pamiętam cały czas :mrgreen: .
kajman
Posty: 64164
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Strachy Na Lachy - top forumowy

Post autor: kajman »

Ogolnie rzecz biorąc ogolnie moje odczucia były zupełnie inne, ale nie chcę się wdawać w zbędną dyskusję. Tylko dwie uwagi:
gżegoż pisze:Zresztą chyba każdy wie o tym, że Grabaż jest świetnym tekściarzem. Widziałem, że w jednym z poprzednich topów osobno układaliście top tekstów. Może trochę szkoda, że teraz też tak nie było, bo to także mogła być fajna zabawa.
rzeczywiście promowano to, co było najlepsze i najbardziej przebojowe! Oczywiście poza pewnymi wyjątkami (np. „Walka Jakuba z aniołem” zamiast „A my nie chcemy uciekać stąd”), ale one chyba tylko potwierdzają regułę.
No cóż, uznaję Grabaża za niezłego tekściarza, ale jego texty nie budzą mojego zachwytu. Nie wiem, czy gdy robiłbym top textów to w top10 znalazłyby się więcej niż dwa utwory Grabaża (może nawet tylko Pogrzeb króla), a resztę stanowiłyby texty Kaczmarskiemu, któremu moim zdaniem Grabaż do pięt nie dorasta. Takie A my nie chcemy, Mury (przy czym nie wiem na ile to jego text), Przedszkole, Autoportret, a szczegolnie Encore są absolutnie poza zasięgiem, po prostu są mistrzowskie.
No a co do A my nie chcemy to ten utwór nie mógł być singlem, bo w ogóle nie mógł być puszczany w radio. Podejrzewam, że faktycznie mógłby zdrowo zamieszać na LP3.
ODPOWIEDZ