Nasz Top Porcupine Tree

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Nasz Top Porcupine Tree

Post autor: abd3mz »

Podium bardzo misie podoba, bo te utwory zajęły u mnie odpowiednio 4, 13 i 3 miejsce. Moj numer jeden też dość wysoko.

Normal zaskakująco wysoko.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15288
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasz Top Porcupine Tree

Post autor: Miszon »

Chyba dlatego, że ludzie to kojarzą, bo niedawno było na Liście. W dodatku nawet promowane przez forum było.
Cóż... z pierwszej 10 kojarzę 4 utwory... to zdecydowanie NIE BYŁ Top dla mnie. Ale też pora jego była dobra, bo nie przeszkadzał w innych zajęciach, których sporo było.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22006
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Nasz Top Porcupine Tree

Post autor: Yacy »

Mój nr 1 tuż za podium. No i super ;-) Chociaż nie wiedziałem, że to taki poularny kawałek ;-)
Moje nry 2 i 3 to takie ... moje ;-) I dobrze ;-) sporo utworów poznałem dopiero teraz, ale tę trójkę znałem dawno, chociaz nie byłem pewien, że będą na topie ;-)

To co? po NL7 Gunsi :-)
kajman
Posty: 64163
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasz Top Porcupine Tree

Post autor: kajman »

Dwie refleksje naszły mnie po tym topie:
1. ogólna: Każdy top sobie liczę prywatnie i głosowanie na top można podzielić na dwie fazy - w pierwszej wszystko wyglądało dosyć stereotypowo. Wśród płyt prowadziło IA przed LS, wśród piosenek dominowały albo single albo piosenki z LP3 (co zresztą w znacznym stopniu się pokrywa), ale potem wszystko przewróciło się do góry nogami. Myślę, że jednak nikt nie spodziewał się takich wyników. Faworyzowane: Lazarus, Blackest eyes, nawet Normal osłabły. No i do tego jeszcze się nie zdarzuyło, żeby jeden utwór zajął dwa pierwsze miejsca. O tym, że na podium znalazła się płyta, która początkowo nie była dopuszczona do udziału we współzawodnictwie. Być może, gdyby nie była składanką to zaszłaby jeszcze wyżej.
2. osobista: To chyba top, którego wyniki pasują mi najbardziej. Wygrał utwór, który u mnie (i co ciekawe, to tylko u mnie) był na pierwszym miejscu. Mój numer 2 był 7, numer 3 z kolei 11, żadna piosenka z mojej 10 nie była osamotniona. Napisałbym że w czołówce nie znalazł się żaden utwór, który mi się nie podoba, bo tylko jeden znany mi ich utwór (a znam ich już ponad 90) mi się nie podoba i to taki, który poznałem po zakończeniu topu.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Nasz Top Porcupine Tree

Post autor: abd3mz »

kajman pisze:tylko jeden znany mi ich utwór (a znam ich już ponad 90) mi się nie podoba i to taki, który poznałem po zakończeniu topu.
Poznany przeze mnie? ;-)
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Nasz Top Porcupine Tree

Post autor: Gary »

A ja przypuszczam, że chodzi o piosenkę, która była u mnie na 7 miejscu.
Cieszę się, że kajmanowi spodobało się FOAB, któremu na myszce dawał swego czasu dwa takie " :evil: :evil: " znaczki. :wink:
kajman
Posty: 64163
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasz Top Porcupine Tree

Post autor: kajman »

Gary pisze:1. A ja przypuszczam, że chodzi o piosenkę, która była u mnie na 7 miejscu.
2. Cieszę się, że kajmanowi spodobało się FOAB, któremu na myszce dawał swego czasu dwa takie " :evil: :evil: " znaczki. :wink:
1. Odpowiadam przy okazji abd3mzowi, ale najpierw Tobie. Owszem, była na 7, ale u kscha, a do tego na 17 u retry2. O 47 na liście abd3mz dowiedziałem się dopiero teraz (wcześniej przeoczyłem), a ja post factum sięgałem tylko po nagrania z 20 (i jeszcze nie mam wszystkich).
2. Nie napisałem, że się podoba, ale na pewno już dwóch diabełków bym nie postawił.
ODPOWIEDZ