nasz Top Marka Knopflera

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

jestem właśnie w trakcie odsłuchiwania koncertowych mp3 zalinkowanych kilka postów wyżej.
cóż... polecam je tylko tym, którzy mają dużo cierpliwości, albo którzy są mocno związani z tym wydarzeniem :wink: . ja mam przynajmniej jedną z tych dwóch rzeczy, więc dosłucham do końca :) ... i to mimo wszystko z przyjemnością :) .
żałuję, że tak jest... [okropne przestery].
trzeba będzie poszukać jeszcze gdzieś indziej...
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

nikt nic nie pisze, więc niestety znów mój post będzie pod moim własnym...

ostatnie linki wstawiłam przed sprawdzeniem zawartości [to z powodu rozemocjonowania...], nie był to najszczęśliwszy wybór...
o ile się nimi nie zniechęciliście, to teraz coś, co najpierw przesłuchałam - i polecam!!! też cały koncert, w bardzo dobrej jakości, z odczuwalną atmosferą i wyraźnym głosem Marka.
i kolejne 'przeżycie' tego koncertu potwierdziło mi, że: koncertowe 'Sailing To Philadelphia' jest niesamowicie łagodne... takie rzeczywiście płynące... jeśli chodzi o 'Brothers In Arms' to jednak największe wrażenie robi (i chyba będzie robić nadal) na mnie wersja albumowa [pomijam oczywiście to, co się kojarzy z konkretnymi wydarzeniami przeżywanymi na żywo]. A z tego koncertu najbardziej zapamiętam 'True Love Will Never Fade' [nie rozpoznałam dopóki Mark nie zaczął spiewać :) , a przecież jest to piosenka, która na dziś jest dla mnie chyba najbardziej charakterystyczna]... niesamowicie to zaaranżowali. a 'Shangri-La' w moich notowaniach z tego koncertu wymaga jednak zamknięcia oczu i przywołania całej scenerii, by odczuć całą moc z wtedy...
sprawdźcie sami: najbliżej koncertu [niestety to chomik, ale Ci, którzy się na tym znają, pewnie coś na to poradzą. a, i są tam jeszcze dwa inne koncerty z tej trasy]
abd3mz pisze:W 20-tce jest 7 utworów na które głosowałem, więc całkiem nieźle. [Lepszy wynik miał tylko kajman. ;-)]
nie wiem, czy Cię dobrze rozumiem, bo wedle moich obliczeń w ostatecznej 20 jest aż 10 utworów, na które głosowałam, więc więcej niż Ty, a tylko o 1 mniej niż Kajman [i może jest jednak więcej takich przypadków :) ]
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

neon.ka pisze:nikt nic nie pisze, więc niestety znów mój post będzie pod moim własnym...
Lepsze to niż edit, bo w pewnie mało kto by go zobaczył. ;-)
neon.ka pisze:nie wiem, czy Cię dobrze rozumiem, bo wedle moich obliczeń w ostatecznej 20 jest aż 10 utworów, na które głosowałam, więc więcej niż Ty, a tylko o 1 mniej niż Kajman [i może jest jednak więcej takich przypadków :) ]
Chodziło mi o zgodność z moją 20. Z kajmanem mam 8 wspólnych utworów, a z finałową 20-tką 7. :-)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9269
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Hej, hej...
Postanowiłam podzielic sie z Wami jednymi z najlepszych koncertowych zdjęć z mojego przemyconego aparatu :wink:

ObrazekObrazekObrazekObrazek

... piękne wspomnienia wracają ...

Enjoy! :D

P.S. O tych gwiazdach (ze zdjęcia trzeciego) pisałas na myszce, Neon.ko? :wink:
Kuba, dzięki za aparatową współprace :)
(... bez Ciebie by sie nie udało)
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

pieknie wyszly!
a przynajmniej te kilka :wink: .
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

Martyr pisze:P.S. O tych gwiazdach (ze zdjęcia trzeciego) pisałas na myszce, Neon.ko? :wink:
mhm, mhm!!! [to z 'Our-Shangri La'! a w czasie 'True Love...' było bardziej niebiesko, ale tak samo przepięknie... (myślę, że tu to słowo nie brzmi źle? :wink: )]

CUDOWNE!!! a te dwa ostatnie... mmm!
Niesamowicie klimatyczne to czwarte!
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

ciesze sie, ze ono tak super wyszlo, bo jak tylko zapalily sie te swiatla, to pomyslalem, ze koniecznie trzeba zdążyc zrobic zdjecie, bo widok był przedni. no i sie udalo :-).
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9269
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Mnie tez zachwyciło OGROMNIE za pierwszym razem gdy je zobaczyłam! :D
Czuje sie tą atmosferę...
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

Misie najbardziej podoba trzecie. :-D Jest szansa kogoś rozpoznać na czwartym? ;-) A gdzie Ryba i Ptak? ;-) :mrgreen:
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9269
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: nasz Top Marka Knopflera

Post autor: Martyr »

Czy ktoś się wybiera na występ Marka Knopflera do Łodzi w przyszłym tygodniu, tj. 8 maja? :)
Awatar użytkownika
anowika
Posty: 1500
Rejestracja: sob sie 29, 2009 7:44 pm

Re: nasz Top Marka Knopflera

Post autor: anowika »

w 2008 z tego co czytam liczna reprezentacja forum była na Torwarze, może nawet staliśmy blisko siebie? w 2010 wiedziałam w kim się witam :mrgreen: teraz pozostaje czekać na relacje z Atlas Areny, nie wiem czy w tym wątku ale może Państwo MartyrYacy ;) słów kilka napiszą ...
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9269
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: nasz Top Marka Knopflera

Post autor: Martyr »

anowika pisze:w 2008 z tego co czytam liczna reprezentacja forum była na Torwarze, może nawet staliśmy blisko siebie?
szkoda, że wtedy nas nie znalazłaś :P a gdzie wtedy byłaś? na płycie, trybunach, a może w VIPach? :wink:

A co do występu z zeszłego tygodnia myślę, że udany. Mi tak jak i poprzednim razem najbardziej podobał się "Brothers In Arms". Poza tym niezwykłe było to, że podczas tej piosenki duuużo osób będących na płycie ruszyło z krzesełek w stronę sceny. To było naprawdę coś! I myślę, że Mark też to zauważył :)

Polecam przeczytać też opinię Yacy'ego na sąsiednim forum:
http://mycharts.pl/showthread.php?tid=18955

:D
Awatar użytkownika
anowika
Posty: 1500
Rejestracja: sob sie 29, 2009 7:44 pm

Re: nasz Top Marka Knopflera

Post autor: anowika »

płyta, bliżej połowy dystansu do sceny z deko na prawo ;)
krzesła w przestrzeni pod sceną na takim koncercie to dla mnie ciut pomyłka,
marzę, że jeszcze sobie na płycie postoję, nie raz ... no albo posiedzę, chociażby i na "narodowej" murawie :mrgreen:
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9269
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: nasz Top Marka Knopflera

Post autor: Martyr »

anowika pisze:marzę, że jeszcze sobie na płycie postoję, nie raz ... no albo posiedzę, chociażby i na "narodowej" murawie :mrgreen:
zatem do zobaczenia 25 lipca... :mrgreen: na Narodowym :D
ODPOWIEDZ