nasz Top U2

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

No, o "Unchained" zapomniałem ;). Ale był na tyle grany i na tyle inny, że zbyt się do niego przyzwyczaiłem.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Yacy pisze:Pozycja nr 33 za jakiś czas na pewno pojawi się wyżej - jestem pewien!!!
Ja jeszcze tym razem nie rozpatrywałem, bo niewiele czasu ją znam, ale z miejscem w pierwszej 20tce u mnie może być bardzo krucho jak takie asy jak "One" i "With or Without You" się nie załapały tym razem. :)

Jeśli chodzi o wyniki to najpierw zaskoczenia "in minus" po pierwsze to myślałem, że "Please" to pewniak do pierwszej dychy, po drugie spodziewałem się, że "Love Comes Tumbling" będzie wyżej.
A teraz o pozytywnych zaskoczeniach. Po pierwsze nie spodziewałem się, że "New Year's Day" będzie aż na 3 miejscu! :D W dziesiątce znalazły się dwie piosenki, których nie ma w zestawie do głosowania na Top Wszech Czasów, oprócz "NYD" jeszcze "Staring at the sun". W tym roku przydałoby się nadrobić to niedopatrzenie, przynajmniej o "New Year's Day". :)
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

adr pisze:Neon.ka - nie ma problemu, już zmieniam dane w pliczku excelowym.
dzięki! :)
adr pisze:Czyli w Irlandii będziesz? Rzeczywiście znakomite miejsce do posłuchania U2. Też muszę kiedyś spróbować. ;)
nawet w samym Dublinie :) . bilet kupiony był w listopadzie, więc to wszystko się tak ułożyło niechcący.
na pierwszy ogień po przylocie [dzięki za myśli :) ] odtworzył się [losowo] 'Ultra Violet'. bardzo ładnie:).
Jopkolog pisze:Niewiele jest płyt, które podobają mi się od A do Z.
po pierwsze to super opis topu Jopkologu! a po drugie to chcę napisać, że ja takiej płyty chyba nie mam do tej pory. hm.

a wyniki niezaskakujące :) . pierwsza ósemka bardzo mnie zadowala, chociaż są w niej tylko trzy utwory z mojej dwudziestki.
w ogóle tak nieszczególnie sobie one poradziły. w drugiej dwudziestce też tylko trzy, a w trzeciej jeden...
na przesłuchanie w spokoju swojego topu to chyba będę miała czas dopiero jutro... :)
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22030
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

Gary pisze:po drugie spodziewałem się, że "Love Comes Tumbling" będzie wyżej.
A ja myślę - oczywiście mogę się mylić - że sporo osób ograniczyło się tylko do 11 płyt nie sięgając po inne utwory i tym samym Love Comes Tumbling nie miało szans na coś więcej. No cóż kto nie zna LCT nie wie co traci :mrgreen:
Awatar użytkownika
adr
Posty: 5019
Rejestracja: sob sie 19, 2006 6:59 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: adr »

Jeszcze jedna dodatkowa klasyfikacja - podsumowanie wszystkich głosów na płyty U2 w cotygodniowych notowaniach forumowej listy płyt w okresie trwania Topu U2 (3 notowania, 8.02, 15.02 i 22.02):

30 6 3 Achtung Baby
26 6 4 War
23 4 2 The Unforgettable Fire
15 4 3 The Joshua Tree
12 3 2 Pop
4 1 7 Under a Blood Red Sky
4 1 7 Rattle and Hum
4 1 7 All That You Can't Leave Behind
3 1 8 How to Dismantle an Atomic Bomb
2 1 9 Boy
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re:

Post autor: zbyszu »

stavanger pisze:MÓJ TOP U2
01 Please
02 Unchained Melody
03 Two Shots Of Happy, One Shot Of Sad
d
Wiesz...tak na pierwsze ucho miałbym taki sam Top 3 (ew. zamiana miejsc 2/3)
ODPOWIEDZ