Plebiscyt topowy.

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

Awatar użytkownika
iqh
Posty: 781
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Tychovia/Cracovia

Post autor: iqh »

kajman pisze:
Robinson pisze:No tak, ale może to trochę zniechęcać tych "mniejszych" fanów do udziału, jeśli wiedzą, że te ich 5 głosików zostanie przytłoczone 20-oma głosami dwóch fanów, którzy spokojnie mogą stworzyć nawet 50-tkę i powiedzieć, że głosujemy na 50 kawałków. :lol:
A ja odbieram to wprost odwrotnie. Przecież te utwory zdobędą 20, 19... punktów to i tak będą znaczyły więcej niż dalsze miejsca tych, którzy podadzą większe zestawy. Ja w praktyce oddałem tylko głosy na 1 i 20 miejsce w topie Depechów i bardzo się cieszyłem, że moje pierwsze miejsce weszło do 20. A gdybym obstawiał 20 piosenek, to swojemu zwycięzcy mógłbym nabrużdzić.
też tak myślę...dlatego w ogóle zdziwiła mnie z początku argumentacja Robinsona...

a co do beatlesów to bez przesady...obawiam się że ja na przykład z trudem zbiorę 10 piosenek które znam...a najpewniej i tak nie będę głosował bo ich specjalnie nie lubię
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15288
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

kajman pisze:
Miszon pisze:Jako że megaznawcą RHCP nie jestem, chętnie oddam prowadzenie ich Topu komuś innemu, w zamian za Hey lub Beatlesów :).
Wygląda na to, że ani na Heya ani na Beatlesów szans nie masz, ale jesteś pierwszy w kolejce do Rolling Stonesów.
No to chyba walkowerem oddam, bo lubię może z 5 ich kawałków. A ogólnie zespołu prawie nie znoszę, jako przykład sztandarowy zasiedzienia muzycznego (pospołu z jeszcze "lepszymi" pod tym względem Iron Maiden). :?
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9269
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

kajman pisze:A ja odbieram to wprost odwrotnie. Przecież te utwory zdobędą 20, 19... punktów to i tak będą znaczyły więcej niż dalsze miejsca tych, którzy podadzą większe zestawy. Ja w praktyce oddałem tylko głosy na 1 i 20 miejsce w topie Depechów i bardzo się cieszyłem, że moje pierwsze miejsce weszło do 20. A gdybym obstawiał 20 piosenek, to swojemu zwycięzcy mógłbym nabrużdzić.
No właśnie ja tez to tak widzę, że ci co głosują tylko na 5 piosenek powodują że tylko te 5 dostanie od nich głosy a pozostałych 15 (w domyśle) na które nie zagłosowali są stratne, stąd uważam że to niesprawiedliwe dla piosenek i mało obiektywne głosowanie...
Awatar użytkownika
1981
Posty: 4205
Rejestracja: czw sty 26, 2006 11:27 pm
Lokalizacja: Hangzhou

Post autor: 1981 »

kajman pisze:
ku3a pisze:Beatlesow to chyba Kajman z rak nie wypusci ;-).
Dlaczego ja? To 1981 ma pierwszeństwo, chociaż żałuję, że to jednak nie na mnie trafi. Ale trzeba mi się było nie ociągać.
Kajmanie, Beatlesi są w Twoich rękach. 8) Ja niestety jestem zbyt zajęty, by podołać liczeniu plebiscytu najlepszego zespołu wszechczasów. :)
Serio piszę!
Pozdrowienia
kajman
Posty: 64170
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

1981 pisze:
kajman pisze:
ku3a pisze:Beatlesow to chyba Kajman z rak nie wypusci ;-).
Dlaczego ja? To 1981 ma pierwszeństwo, chociaż żałuję, że to jednak nie na mnie trafi. Ale trzeba mi się było nie ociągać.
Kajmanie, Beatlesi są w Twoich rękach. 8) Ja niestety jestem zbyt zajęty, by podołać liczeniu plebiscytu najlepszego zespołu wszechczasów. :)
Serio piszę!
Pozdrowienia
Dzięki! Przyznam się, że ta wiadomość bardzo mnie ucieszyła. :D
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Mam pytanie do prowadzącego następny top, czyli Top Genesis. Na ile piosenek będziemy głosować? W przyszłym tygodniu wyjeżdżam i chciałbym sobie jeszcze przed wyjazdem zrobić swój własny top. :)
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Gary pisze:Mam pytanie do prowadzącego następny top, czyli Top Genesis. Na ile piosenek będziemy głosować? W przyszłym tygodniu wyjeżdżam i chciałbym sobie jeszcze przed wyjazdem zrobić swój własny top. :)
Nie jestem pewien, czy będę mógł poprowadzić Top Genesis, bo też wyjeżdżam na początku sierpnia. Ale jeśli poprowadzę, to raczej głosowalibyśmy na 10, ale zachęcałbym też znawców Genesis do podania dalszych miejsc.
W każdym razie, jeśli to ja poprowadzę ten Top, to skończyłby się dopiero w okolicach 23-24 VIII. Może w piątek po LP3?
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Moim zdaniem taki termin zakończenia Topu Genesis może być. :)
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

czyli jesli Robinson poprowadzi ten Top, to bedzie to Top Ten :wink:
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Tak się zastanawiam, czy Top Genesis i Top Powiedzonek Marka nie mogłyby jednak lecieć równocześnie.
W końcu żeby ułożyć Top 10 Marka nie trzeba przesłuchiwać dziesiątek utworów, gdyż wybór będzie najprawdopodobniej spośród zamkniętej grupy kilkudziesięciu powiedzonek, nad którymi można się zastanawiać przesłuchując sobie jednocześnie utwory Genesis.
Gdybym jutro uruchomił Top Genesis, to potrwałby do 24 VIII (bo ok. 22 VIII wrócę z urlopu), a Top Marka pewnie by się skończył co najmniej tydzień wcześniej.
Co o tym sądzicie?
Pozdrawiam,
Robinson
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

ja nie widze problemu, zeby trwaly jednoczesnie
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9269
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Robinson pisze:Tak się zastanawiam, czy Top Genesis i Top Powiedzonek Marka nie mogłyby jednak lecieć równocześnie.
Jak najbardziej mogą
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Martyr pisze:
Robinson pisze:Tak się zastanawiam, czy Top Genesis i Top Powiedzonek Marka nie mogłyby jednak lecieć równocześnie.
Jak najbardziej mogą
zwłaszcza, że kończy się top Kultu, a miały być chyba dwa jednocześnie przeprowadzane?
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Który top po Genesis?
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

prz_rulez pisze:Który top po Genesis?
Bjork
nastoletni_duch
Posty: 2345
Rejestracja: pt lip 21, 2006 7:04 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: nastoletni_duch »

To chyba już pora rozpocząć kolejny top? Tym razem z bjork;>
kajman
Posty: 64170
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

nastoletni_duch pisze:To chyba już pora rozpocząć kolejny top? Tym razem z bjork;>
Trzeba. Z przyjętych zasad wynika, że powinien zorganizować go jackal, a jeżeli nie będzie mógł lub chciał, to o ile pamiętam to na Ciebie przejdzie.
nastoletni_duch
Posty: 2345
Rejestracja: pt lip 21, 2006 7:04 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: nastoletni_duch »

No to czekamy na jackala;>
Awatar użytkownika
jackal
Posty: 617
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 1:14 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jackal »

OK, mogę zorganizować. Od poniedziałku?
nastoletni_duch
Posty: 2345
Rejestracja: pt lip 21, 2006 7:04 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: nastoletni_duch »

dla mnie może być nawet od dzisiaj ;)
retry2
Posty: 267
Rejestracja: wt sie 21, 2007 12:17 am
Lokalizacja: ???

Post autor: retry2 »

Zdaję sobie sprawę z faktu, że wiele topów w toku, dużo planów na przyszłość, a Nasza Lista nie traci na popularności. Tym niemniej spojrzałem sobie przed chwilką na "A Trick of the Tail" i pewna nieśmiała idea zakołotała do mej głowy - może w dalekiej przyszłości top związany z okładkami płyt?
kajman
Posty: 64170
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

O ile pamiętam, to miały leciej 2 topy jednocześnie. To kto jest odpowiedzialny za Stonsów? Bo chyba najwyższa pora ruszać, szczególnie że top Heya i NL3 kończą się za tydzień z małym hakiem. Jeżeli dobrze spojrzałem, to wypadło na ku3ę, bo Miszon zrezygnował, o ile dobrze przeczytałem.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15288
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

Stonesów nie znoszę (prawie), więc nie ma szans żebym poprowadził ich top.
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

jesli to faktycznie na mnie wypadlo, to moge poprowadzic, choc jesli sie ktos zglosi to oddam robote, bo wybralem ich nie dlatego, ze jestem ich wielkim fanem, tylko dlatego, ze uwazam, ze ich Top po prostu powinnismy przeprowadzic.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Jeśli nie ma nikogo chętniejszego, to ja mogę poprowadzić.
Ale może lepiej by było, gdyby poprowadził ten Top ktoś kto jeszcze tego nie robił? Jak nikt się nie zgłosi, to chętnie na początku tygodnia zainauguruję Top Rolling Stones.
ODPOWIEDZ