Plebiscyt topowy.

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

kajman
Posty: 64174
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

A w przyszłym tygodniu tak kole środy zaczynam plebiscyt Beatlesów.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

kajman pisze:A w przyszłym tygodniu tak kole środy zaczynam plebiscyt Beatlesów.
Plebiscyt Beatlesów i Stonesów to dwa duże plebiscyty + Nasza lista 3. nie za dużo?
Szkoda, że nie pomyśleliśmy wcześniej, aby te dwa nie nakładały się na siebie.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Też mi się wydaje, że to zbyt dużo naraz.
Ja dopiero kończę przesłuchiwać Heya, a tu już w zanadrzu Stonesi (mnóstwo utworów), a Kajman już "straszy" Beatlesami (ogrom utworów). A dodatkowo jest prawie 70 utworów z Naszej Listy III.
Ja byłbym za lekkim zwolnieniem i proponuję rozpocząć Rolling Stonesów w okolicach weekendu, Beatlesów w okolicach 1 października, a Nasza Lista III niech się oczywiście toczy zgodnie z harmonogramem zaproponowanym przez Grycka.
Awatar użytkownika
jackal
Posty: 617
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 1:14 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jackal »

Stonesi mogą być za tydzień, ale jeśli chodzi o The Beatles to też prosiłbym o parę dodatkowych dni, winą za opóźnienie obarczałbym zbyt dużą ilość znakomitych piosenek nagranych przez Fab Four :)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

Jestem za. Nie ma co się spieszyć (mimo że Stonesów na 5 piosenek pewnie zagłosuję, a 50 Beatlesów mam praktycznie w głowie :) ).
kajman
Posty: 64174
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Myślę, że zacząć mogę tak jak planowałem, a dać dłuższy czas na głosowanie. Przecież mogą to być trzy tygodnia a nawet i więcej. Wtedy naszalista będzie już w fazie pucharowej, a tam jednak trzeba mniej przesłuchiwać.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

W bliskiej perspektywie jestem za topami Kaski Kowalskiej i Varius Manx. Co by tu mówić, ale jednak mieli trochę numerów jeden na LP3.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

a to ja zapytam, czy odbędzie się kolejny plebiscyt na następne topy, bo widzę, że po Beatlesach miał być Myslovitz i byłabym bardzo, bradzo za:) (więc wolałabym by kontynuować tamtą listę... propozycja była jednak inna...)
nastoletni_duch
Posty: 2345
Rejestracja: pt lip 21, 2006 7:04 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: nastoletni_duch »

No mi się wydaje, że lepiej by było trzymać się ustalonych wcześniej reguł ;)
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Po głosowaniu na top The Beatles Kajman ogłosi nowy plebiscyt. Mam tę wiadomość z pierwszej ręki. :wink:
kajman
Posty: 64174
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Gary pisze:Po głosowaniu na top The Beatles Kajman ogłosi nowy plebiscyt. Mam tę wiadomość z pierwszej ręki. :wink:
Jeżeli tak powiedziałem, to musiałem być porządnie pijany. Planuję ten plebiscyt znacznie wcześniej, podczas trwania topu Beatlesów, a zarazem pod koniec plebiscytu Stonesów. Chodzi o to, żeby dosyć szybko bo zakończeniu topu TRS można było zacząć kolejny.
ODPOWIEDZ