Plebiscyt topowy 14

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 14

Post autor: kajman »

Ja natomiast będę komentować Twoje, bo swoimi decyzjami doprowadziłeś do takiej sytuacji.
Awatar użytkownika
4989341
Posty: 6599
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 1:44 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1998

Re: Plebiscyt topowy 14

Post autor: 4989341 »

1. Maria Peszek
2. Urszula
3. Florence and the Machine
4. Bryan Adams
5. Faith No More
Awatar użytkownika
obserw99
Posty: 4570
Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm

Re: Plebiscyt topowy 14

Post autor: obserw99 »

Obserwuję Waszą dyskusję i ręce opadają. Regulamin jest banalnie prosty. Trzeba oddać głosy na 5 dowolnych artystów, których jeszcze nie było w Topach. Jak można się pomylić? Ci co popełnili błąd niech go skorygują i zamkną dyskusję. W czym problem?
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Plebiscyt topowy 14

Post autor: TStudent »

Tylko dlaczego pewien Fan Lady Pank nie przeczytał do końca regulaminu? Najgorsze, że bardzo trudno o kontakt z Nim. :roll: I jeszcze brat kajman musi się w to mieszać... :shock:
W każdym razie, mówiąc kolokwialnie, prosiłbym o przysłowiowe zamknięcie buzi. Jesteśmy u progu jednej z bardziej okrągłych rocznic i może przynajmniej z tej okazji pójdźmy z działaniami ponad podziałami.
Awatar użytkownika
barb42
Posty: 5454
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
Lokalizacja: stela

Re: Plebiscyt topowy 14

Post autor: barb42 »

TStudent pisze: pn lip 29, 2019 9:51 pm Tylko dlaczego pewien Fan Lady Pank nie przeczytał do końca regulaminu? Najgorsze, że bardzo trudno o kontakt z Nim. :roll: I jeszcze brat kajman musi się w to mieszać... :shock:
W każdym razie, mówiąc kolokwialnie, prosiłbym o przysłowiowe zamknięcie buzi. Jesteśmy u progu jednej z bardziej okrągłych rocznic i może przynajmniej z tej okazji pójdźmy z działaniami ponad podziałami.
Upał w Polsce odcinek pierwszy.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5165
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 14

Post autor: konwicki1980 »

:D
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Plebiscyt topowy 14

Post autor: TStudent »

barb, w przypadku kajmana to odcinek drugi. ;)
Ale dobra. Chciałem, żeby było po temacie - to niech będzie. ;)
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Plebiscyt topowy 14

Post autor: jollyroger72 »

TStudent pisze: wt lip 30, 2019 6:43 am Ale dobra. Chciałem, żeby było po temacie - to niech będzie. ;)
A skutek jest odwrotny, więc?
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plebiscyt topowy 14

Post autor: Neo01 »

Matko, co za dziecinada!!!
A idźcie wszyscy do piaskownicy!!
Ludzie, ogarnijcie się, macie po (nie wypominając) kilkadziesiąt lat, a zachowujecie się na 5-6 mniej więcej.
Please, nie róbmy z tego miejsca pośmiewiska internetów... :roll: :? :(

I to wszystko przez jakiegoś kolesia, który widział to forum 5 razy w życiu, wszedł na wątek który mu pewnie gdzieś "wyskoczył" i oddał głosy tak jak mu się podobało, bo po co coś w ogóle czytać... A wy teraz będziecie robić z tego wielkie larum, olaboga, co się stało, internety na całym świecie wstrzymały oddech. A skasować ten kuriozalny post i będzie po kłopocie, skoro nie ma kontaktu z tą osobą. Ona ma nas gdzieś, a wy z powodu tego głosu będziecie toczyć wojny. Please...
Awatar użytkownika
obserw99
Posty: 4570
Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm

Re: Plebiscyt topowy 14

Post autor: obserw99 »

Neo01 pisze: wt lip 30, 2019 8:09 am Matko, co za dziecinada!!!
A idźcie wszyscy do piaskownicy!!
Ludzie, ogarnijcie się, macie po (nie wypominając) kilkadziesiąt lat, a zachowujecie się na 5-6 mniej więcej.
Please, nie róbmy z tego miejsca pośmiewiska internetów... :roll: :? :(

I to wszystko przez jakiegoś kolesia, który widział to forum 5 razy w życiu, wszedł na wątek który mu pewnie gdzieś "wyskoczył" i oddał głosy tak jak mu się podobało, bo po co coś w ogóle czytać... A wy teraz będziecie robić z tego wielkie larum, olaboga, co się stało, internety na całym świecie wstrzymały oddech. A skasować ten kuriozalny post i będzie po kłopocie, skoro nie ma kontaktu z tą osobą. Ona ma nas gdzieś, a wy z powodu tego głosu będziecie toczyć wojny. Please...
Masz rację. Ten nowicjusz jak nie doczytał to dajcie mu ostatnią szansę na poprawę swojego głosu. Jak nie zareaguje to nie uwzględniajcie jego głosowania bo jest niezgodnie z ustalonymi zasadami. To przecież jest oczywiste. Kajman zaprotestował i też ma do tego prawo ale podejrzewam, że jak ten nowicjusz się w końcu ogarnie i zmieni swój głos to i Kajman poprawi swój głos. W sytuacji jeśli głosy Nowicjusza i Kajmana nie będą skorygowane to nie powinny być uwzględnione, tak będzie chyba sprawiedliwie. Jesli 90% forumowiczów stosuje się do ustalonych zasad głosowania to ...większość ma rację.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Plebiscyt topowy 14

Post autor: jollyroger72 »

obserw99 pisze: wt lip 30, 2019 9:18 am W sytuacji jeśli głosy Nowicjusza i Kajmana nie będą skorygowane to nie powinny być uwzględnione (...)
Dokładnie tak.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plebiscyt topowy 14

Post autor: Neo01 »

Amen.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 14

Post autor: kajman »

jollyroger72 pisze: wt lip 30, 2019 9:47 am
obserw99 pisze: wt lip 30, 2019 9:18 am W sytuacji jeśli głosy Nowicjusza i Kajmana nie będą skorygowane to nie powinny być uwzględnione (...)
Dokładnie tak.
Ja się zgadzam, ale wytłumaczcie to prowadzącemu.
aryng5
Posty: 45
Rejestracja: pt gru 29, 2017 10:45 pm

Re: Plebiscyt topowy 14

Post autor: aryng5 »

Zaistniało tutaj pewne nieporozumienie, którego przyczyną stały się moje głosy. Błąd został popełniony nieświadomie, za co przepraszam i aby plebiscyt odbywał się w sprawiedliwych warunkach, proszę by moje głosy zostały wyłączone z głosowania.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 14

Post autor: kajman »

Dzięki za podejście do sprawy, ale jest być może problem z interpretacją regulaminu (i w jednej z nich Twoje głosy musiałyby być zaliczone). Gdybyś mógł edytować głosy, to jak by wyglądały miejsca 3-5 (bo muślę, że dwa pierwsze byłyby bez zmian.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5165
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 14

Post autor: konwicki1980 »

aryng5 pisze: wt lip 30, 2019 7:43 pm Zaistniało tutaj pewne nieporozumienie, którego przyczyną stały się moje głosy. Błąd został popełniony nieświadomie, za co przepraszam i aby plebiscyt odbywał się w sprawiedliwych warunkach, proszę by moje głosy zostały wyłączone z głosowania.
Nie ma sprawy, ale co teraz z głosami kajmana? :roll: Albo zaliczymy oba Wasze głosy, albo oba zdyskwalifikujemy. Przychylałbym się do pierwszej opcji, ale jeśli i kajman poprosi o to samo, to nie ma sprawy, oba usunę z wyników. Gdyż nie po to zaznaczyłem czerwoną czcionką brak możliwości edytowania głosów, by teraz przy pierwszej lepszej okazji to zmieniać. Bo to zostało wprowadzone w konkretnym celu i po konkretnych wydarzeniach.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Plebiscyt topowy 14

Post autor: jollyroger72 »

konwicki1980 pisze: wt lip 30, 2019 9:17 pm (...) ale co teraz z głosami kajmana?
Ale po co zadajesz to pytanie? Prowadzisz ten plebiscyt i nikogo TERAZ o zdanie nie pytaj. Podejmij decyzję i tyle. Bo w przeciwnym wypadku znowu pojawią się ze trzy posty twego krajana.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 14

Post autor: kajman »

jollyroger72 pisze: wt lip 30, 2019 9:31 pm Ale po co zadajesz to pytanie?
Po to, że wcześniej stwierdził, że mój głos będzie zaliczony w takiej właśnie formie, w jakiej się pojawił. I tylko kierując się tym zapewnieniem zamieściłem swój głos.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 14

Post autor: kajman »

Jest jeszcze jedna sprawa, którą warto byłoby poruszyć przed drugim etapem głosowania. Jeżeli bowiem w przypadku Nosowskiej nie mamy brać uwagi utworów Kasi Nosowskiej to i w Przypadku Kazika nie powinniśmy brać pod uwagę Kazika na Żywo i Zucha Kazika. Kwestią dyskusji może być czy bierzemy pod uwagę utwory firmowane jako Kazik Staszewski.
Awatar użytkownika
Dx2
Posty: 1522
Rejestracja: sob kwie 25, 2009 8:59 pm
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 14

Post autor: Dx2 »

Witam,
kiedy wyniki?

Pozdrawiam
Dx2
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plebiscyt topowy 14

Post autor: Neo01 »

kajman pisze: śr lip 31, 2019 3:30 am Jest jeszcze jedna sprawa, którą warto byłoby poruszyć przed drugim etapem głosowania. Jeżeli bowiem w przypadku Nosowskiej nie mamy brać uwagi utworów Kasi Nosowskiej to i w Przypadku Kazika nie powinniśmy brać pod uwagę Kazika na Żywo i Zucha Kazika. Kwestią dyskusji może być czy bierzemy pod uwagę utwory firmowane jako Kazik Staszewski.
Kombinujesz jak koń pod górkę. Jak Kazik to nie KNŻ, który jest zupełnie oddzielną formacją. Zuch Kazik niby też, ale od biedy możnaby go podpiąć. Natomiast Kazik i Kazik Staszewski to przecież zupełnie to samo, podobnie jak Nosowska i Kasia Nosowska - już ustaliliśmy, że bierzemy pod uwagę wszystkie jej solowe płyty, więc chyba coś źle zrozumiałeś albo chodzi o jakieś pojedyncze utwory, ale tak czy siak to ten sam podmiot wykonawczy.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5165
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 14

Post autor: konwicki1980 »

Koniec głosowania. Wyniki wieczorem
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 14

Post autor: kajman »

Neo01 pisze: śr lip 31, 2019 9:13 am Jak Kazik to nie KNŻ, który jest zupełnie oddzielną formacją.
Ty tak uważasz i myślę, że masz rację. Ale z tego co czytałem na tym forum to niektórzy mają inne zdanie więc chyba warto to sprecyzować teraz, żeby potem nie byli zaskoczeni.
Neo01 pisze: śr lip 31, 2019 9:13 am Zuch Kazik niby też, ale od biedy można by go podpiąć.
Myślę, ze powinien by traktowany tak jak KNŻ czyli też nie być brany pod uwagę.
Neo01 pisze: śr lip 31, 2019 9:13 am Natomiast Kazik i Kazik Staszewski to przecież zupełnie to samo, podobnie jak Nosowska i Kasia Nosowska
Jeżeli tak, to powinno być osobno, bo
Neo01 pisze: śr lip 31, 2019 9:13 amjuż ustaliliśmy, że bierzemy pod uwagę wszystkie jej solowe płyty
Tylko że z tego co mi wiadomo były firmowane jako Nosowska (bez imienia).
Neo01 pisze: śr lip 31, 2019 9:13 am chodzi o jakieś pojedyncze utwory
Tak i one nie mają być brane pod uwagę zgodnie z wolą zgłaszających, czyli mamy tu ewidentnie traktowanie Nosowskiej i Katarzyny (lub Kasi) Nosowskiej jako oddzielne podmioty.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plebiscyt topowy 14

Post autor: Neo01 »

Dla mnie to to samo, ale jak chcecie, to może być oddzielnie. Trudno.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 14

Post autor: kajman »

Ja też wolałbym razem, bo takie Wieje pewnie by u mnie wygrało (a podium pewne), ale zgłaszający podali Nosowską i napisali jak to rozumieją.
ODPOWIEDZ