Plebiscyt topowy 12

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: kajman »

Głos Miszona po edycji (powinien być zaliczony, bo został przegłosowany)
1. Aerosmith
2. Bon Jovi
3. Happysad
4. Voo Voo
5. Kazik

Mój głos:
1. Voo Voo
2. Aerosmith
3. Happysad
4. The Smiths
5. Bon Jovi
adameria pisze:Nie bluźnij
No sorry, Tłoków kojarzę dwa, trzy utwory, Medalistów znacznie więcej i w obydwóch przypadkach jest to totalne dno więc kto wie, co okaże się gorsze.
Geephard pisze:Kajmana nie liczę, bo on prawie zawsze narzeka
Przesadzasz. Przeżyję top OMD, przeżyję Louany, ale sorry, NO i MT to jest dla mnie muzyka nie nadająca się do słuchania.
A co do narzekań, to część tego nie czyni, bo zagłosowała i przestała zaglądać. Z kolei co do frekwencji to ogólnie nie jest ona zbyt duża. Tylko ciekaw jestem czy w topach wszyscy głosujący na danych wykonawców wezmą udział w topie.
Awatar użytkownika
Geephard
Posty: 698
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 11:13 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 2003
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: Geephard »

kajman pisze:NO i MT to jest dla mnie muzyka nie nadająca się do słuchania.
Czyli co? Jednak urlop od topowania?
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: kajman »

MT nie przejdzie, a NO będę musiał przeboleć.
student
Posty: 765
Rejestracja: sob mar 10, 2012 6:17 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: student »

1. Aerosmith
2. happysad
3. Kazik
4. Voo Voo
5. Riverside
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5161
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: konwicki1980 »

Temat głosu Miszona już zakończyliśmy, więc nie rozumiem, po co go wklejasz, kajman. Pewnie dlatego, że są tam wykonawcy, którym kibicujesz. Ale uznany nie będzie. Przy okazji termin wydłużam do godz. 23, gdyż wcześniej i tak nie zdążę policzyć głosów.
Awatar użytkownika
saferłel
Posty: 3240
Rejestracja: wt lis 21, 2006 5:31 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: saferłel »

Jacku, oczywiście, że jest akcja. A polega ona na tym, że Piotr zaprosił mnie do oddania głosu w plebiscycie. Chętnie się zgodziłem, głosując z uprzejmości również na jego ulubioną artystkę. Dlaczego? Bo lubię świeżą krew, lubię jej album i specjalnie nie miałem pomysłu, aby silić się na wymyślanie podmiotów, które mogłyby wypełnić moje głosy i miały jednocześnie szansę na szerszą akceptację. Wątpię, że na tym etapie jest szansa na top Coil czy XTC. Zależy mi głównie na New Order. A samo głosowanie w drugiej rundzie miało charakter taktyczny, co naturalne. Trzeba działać grupowo, bo tylko powszechne poparcie umożliwia wybór danych kandydatów. OMD i tak pewnie się wyrobi.

Nie fajnie, że nazwałeś to wygłupianiem się. Może jakbym stworzył fake'owe konta i zorganizował głosowanie na coś ewidentnie złego, co każdemu uprzykrzyłoby życie, to miałbyś ku temu powody. Nie bądź jak Adam, Jacku.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21947
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: Yacy »

Gdybyś zalozyl inne konta to byłoby oszustwo, a tak jest tylko wyglupianie się.
Mi się zawsze wydawało, że topy sa dla zasluzomych, a przynajmniej takich, ktorzy coś zdzialali. Jak np. Modern Talking, ktorych top mi zupełnie by nie przeszkadzal. Dlatego pisanie o świeżej krwi to chyba nie w tym wątku.
Geephard, przeczytaj moje posty ze zrozumieniem. Ja nie narzekam na wykonawców jako takich.
Zresztą ten temat sprowokowal mnie do posłuchania MT :-) okazalo sie, ze tylko cztery plyty znałem, kolejne dwie juz mnie nie zainteresowały. W sumie fajnie bylo sobie to i owo przypomnieć. :-)
Awatar użytkownika
saferłel
Posty: 3240
Rejestracja: wt lis 21, 2006 5:31 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: saferłel »

Oczywiście nie próbuję nikogo do niczego (koncepcji i rozumienia zabawy) przekonać. Miałem tylko nadzieję, że zreflektujesz się z tym wygłupianiem się, bo po prostu odebrałem to jako trochę mało sympatyczny komentarz - a przecież oddałem głosy z pełną powagą i ciekawością końcowych rezultatów. Cóż, może po prostu ulegam tej gęstej atmosferze, jaka tu panuje i którą skutecznie podsycają posty Adama.
Awatar użytkownika
Geephard
Posty: 698
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 11:13 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 2003
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: Geephard »

Yacy pisze:Geephard, przeczytaj moje posty ze zrozumieniem. Ja nie narzekam na wykonawców jako takich.
Rozumiem, że nie narzekasz na Louane dlatego, że jej nie lubisz, itp., tylko dlatego, że w Twojej wizji topy powinny być dla zasłużonych, a nie artystek u progu swojej kariery. Nie zmienia to faktu, że jednak narzekasz. Powód moim zdaniem jest kompletnie drugorzędny. Ktoś może narzekać bo uważa że dany wykonawca jest zbyt słaby na top, a ktoś inny dlatego, ze nie pasuje do JEGO wizji. Skoro część osób oddaje głosy na danego wykonawce to oznacza, ze najwyraźniej ma inną wizję niż Twoja. No ale faktycznie, głównie chodziło mi o osoby niechętne topowi MT i gdzieś po drodze mi umknęło to, że nie wypowiadałaś się na temat tego topu jednoznacznie negatywnie, tak więc nie pasujesz do wyliczanki.
Awatar użytkownika
4989341
Posty: 6592
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 1:44 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1998

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: 4989341 »

1. New order
2. Bon Jovi
3. Modern Talking
4. Aerosmith
5. Happysad
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: kajman »

konwicki1980 pisze:Temat głosu Miszona już zakończyliśmy, więc nie rozumiem, po co go wklejasz, kajman. Pewnie dlatego, że są tam wykonawcy, którym kibicujesz. Ale uznany nie będzie. Przy okazji termin wydłużam do godz. 23, gdyż wcześniej i tak nie zdążę policzyć głosów.
Zostałeś przegłosowany, więc głos Miszona powinien być uznany. Jesteś prowadzącym, a nie decydentem w tej sprawie. Poza tym jeżeli miałoby być w moim interesie to głosowałbym za opcją z Voo Voo na pierwszym, którą sugerowałeś.
miszony
Posty: 4740
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 4:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1987
Lokalizacja: wroclove

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: miszony »

kajman napisał(a):
A co do narzekań, to część tego nie czyni, bo zagłosowała i przestała zaglądać. Z kolei co do frekwencji to ogólnie nie jest ona zbyt duża. Tylko ciekaw jestem czy w topach wszyscy głosujący na danych wykonawców wezmą udział w topie.
Kajmanie , na jakiej podstawie twierdzisz że ktoś nie zagląda?
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5161
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: konwicki1980 »

kajman pisze:Jesteś prowadzącym, a nie decydentem w tej sprawie.
"Decydentem" był Miszon, który usunął głos.
I więcej nie mam nic do powiedzenia na ten temat. :) W głosowaniu na listę forumową nie są uznawane głosy, w których ktoś zrobi literówkę, a ja nie będę uznawał głosu, w którym były zmieniane pozycje i który do tego, zniknął.
Przy okazji dodam, że wyniki pojawią się raczej po północy.
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: kajman »

miszony pisze:Kajmanie , na jakiej podstawie twierdzisz że ktoś nie zagląda?
Przepraszam. Powinienem dodać pewnie. I nie pisałem o wszystkich.
konwicki1980 pisze:"Decydentem" był Miszon, który usunął głos.
Do czego nie miał prawa. Poza tym Twoje zachowanie do tego go sprowokowało.
konwicki1980 pisze:W głosowaniu na listę forumową nie są uznawane głosy, w których ktoś zrobi literówkę, a ja nie będę uznawał głosu, w którym były zmieniane pozycje i który do tego, zniknął.
Sam mu pozwoliłeś na edycję. A jak edytował to zadecydowałeś, że taka edycja jest nieprawidłowa.
Niezależnie od tego, czy będzie jego głos czy nie wyników to nie zmieni, a tylko co najwyżej kolejność topów. Ale chodzi o zasadę i o to, że jesteś prowadzącym, a nie panem i władcą.
Ostatnio zmieniony wt mar 07, 2017 11:35 pm przez kajman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5161
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: konwicki1980 »

kajman pisze:Sam mu pozwoliłeś na edycję.
Akurat było zupełnie inaczej, ale szkoda czasu, bym wyprowadzał Cię z błędu.
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: kajman »

konwicki1980 pisze:
kajman pisze:Sam mu pozwoliłeś na edycję.
Akurat było zupełnie inaczej, ale szkoda czasu, bym wyprowadzał Cię z błędu.
Fakt, było inaczej. Pozwoliłeś mu edytować głos pod warunkiem, że będzie go edytował na Twoich zasadach.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5161
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: konwicki1980 »

kajman pisze: Ale chodzi o zasadę i o to, że jesteś prowadzącym, a nie panem i władcą.
No tutaj złośliwie nadmienię, że gdy w promowaniu przegłosowaliśmy zasadę, która Cię nie satysfakcjonowała, rzuciłeś to w cholerę. Więc argument mogę odbić w drugą stronę. :)
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: kajman »

Jest spora różnica między rezygnacją z czegoś, a narzucaniu innym swojej woli.
Tam przestałem się bawić w coś co przestało mieć dla mnie jakikolwiek sens.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5161
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: konwicki1980 »

kajman pisze:Jest spora różnica między rezygnacją z czegoś, a narzucaniu innym swojej woli.
To Ty narzucasz Miszonowi, a nie ja.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19401
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: jollyroger72 »

Panowie, obaj mieszkacie w tej samej dużej wiosce, więc spotkajcie się na piwie i wyjaśnijcie sobie nieporozumienie. Tutaj jedynie śmiecicie.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21947
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: Yacy »

jollyroger72 pisze:Panowie, obaj mieszkacie w tej samej dużej wiosce, więc spotkajcie się na piwie i wyjaśnijcie sobie nieporozumienie.
:lol: :lol: :lol: też o tym pomyślałem, ale nie odważyłem się napisać ;-)
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5161
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: konwicki1980 »

jollyroger72 pisze:Panowie, obaj mieszkacie w tej samej dużej wiosce.
Nie obrażaj mojego miasta. :D
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21947
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: Yacy »

po dzisiejszej sesji z nową płytą Voo Voo "7" jestem ciekawy czy się załapali...
ale pewnie zabrakło trochę i są na "7" ;-)
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11781
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: adameria »

Czuję, że niezłe larum się z tego zrobi...
Tak czy siak, czekam z niecierpliwością na wyniki, bo to rzutuje na mój pewien krok na innym forum.
saferłel pisze:Cóż, może po prostu ulegam tej gęstej atmosferze, jaka tu panuje i którą skutecznie podsycają posty Adama.
Bardzo Cię lubię i szanuję. Nie chcę robić personalnych wycieczek pod niczyim adresem. Przepraszam, ale nikt mi nie zabroni pisać "głośno" tego, co zauważam. Nawet jeśli to tylko moja prywatna i subiektywna... obserwacja.
Geephard pisze:Tak niska jak na Arce Noego?
Rozumiem, że kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem. Dziękuję. Biorę na klatę.
Nie mam czasu teraz na sprawdzanie kiedy była jaka frekwencja, ale założę się, że bywało gorzej.
gżegoż

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: gżegoż »

kajman pisze:A co do narzekań, to część tego nie czyni, bo zagłosowała i przestała zaglądać
Ja zaglądam regularnie i - jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmiało - lektura tych Waszych kłótni jest poniekąd... "pasjonująca" ;)

Biorąc pod uwagę temperaturę tej dyskusji, aż boję się o tym pisać, ale... Czy błędny głos Miszona był wynikiem tego, że myślał on, iż ciągle jeszcze trwa pierwszy etap i nie zorientował się, że już głosujemy w drugim? Jeśli był świadomy, że już jesteśmy w drugim etapie i głosujemy na ograniczoną liczbę wykonawców, a mimo tego celowo zagłosował z błędem, a potem usunął głos - to jego typy nie powinny być uwzględniane, to nie podlega dyskusji. Natomiast jeżeli myślał, iż jeszcze trwa pierwszy etap i można głosować na każdego wykonawcę, który jeszcze nie miał swojego topu, to warto przypomnieć, że taką samą pomyłkę popełnił inny użytkownik (cofnijcie się na 4. stronę tego tematu), który po tym, jak adameria zwrócił mu uwagę, poprawił swoje typy, dostosowując je do wymogów drugiego etapu. Jeśli zatem jego głosy zostały zaliczone, to Miszona (który potem zrobił to samo) także powinny. Jeżeli zaś nie zostały, to nie ma w ogóle o czym mówić :)
ODPOWIEDZ