Plebiscyt topowy 12

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19401
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: jollyroger72 »

gżegoż pisze:Jeśli zatem jego głosy zostały zaliczone, to Miszona (który potem zrobił to samo) także powinny. Jeżeli zaś nie zostały, to nie ma w ogóle o czym mówić :)
No nie ma o czym mówić, gdyż Miszona głosowanie wygląda następująco:
Obrazek
Dziękuję za uwagę.
gżegoż

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: gżegoż »

W sumie to masz rację, a więc... chyba tylko niepotrzebnie namąciłem :oops:

Tylko przypomnę, że sytuacja, w której głos najpierw się pojawił, a potem został usunięty, była już przerabiana w 10. Plebiscycie topowym. Już nie pamiętam, jak to się wtedy dokładnie zakończyło, ale to już chyba jest mało istotne. Ważniejsze są wyniki, na które zapewne wszyscy z niecierpliwością czekają :)
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5161
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: konwicki1980 »

Wtedy też głos nie został uznany, a w zasadzie został odjęty z wyników, które podliczałem na bieżąco.
Koniec głosowania.
Wyniki pojawią się za czas jakiś - około godzinę. Ponieważ dopiero wróciłem z pracy i muszę chwilkę odetchnąć, zanim wszystko podliczę i upewnię się, że zrobiłem to dobrze.
:)
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5161
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: konwicki1980 »

Najpierw głosy tajne.
adameria pisze:1. Armia
2. Riverside
3. Voo Voo
4. happysad
5. Bon Jovi

Dziękuję i pozdrawiam
adamw
gżegoż pisze:1. Kazik
2. Louane
3. Modern Talking
4. Voo Voo
5. Happysad
A oto wyniki ostateczne plebiscytu topowego nr 12:
1. Aerosmith 61 19 1
2. New Order 46 12 1
3. happysad 42 14 1
4. Orchestral Manoeuvres in The Dark 40 15 1
5. Bon Jovi 40 14 1
------------------
6. Voo Voo 34 9 1
7. Kazik 32 14 1
8. The Smiths 30 10 1
9. Modern Talking 26 11 1
10. Riverside 25 8 1
11. Armia 24 7 1
12. Louane 20 7 1

Legenda: miejsce, nazwa wykonawcy, liczba punktów, liczba osób głosujących, najwyższe miejsce
Warto zauważyć, że w drugim etapie każdy wykonawca był u kogoś na pierwszym miejscu.

Potencjalni prowadzący topów:
Aerosmith - ku3a
New Order - saferłel
happysad - piotr1990
Orchestral Manoeuvres in The Dark - Yacy
Bon Jovi - EVENo

Czekam na deklaracje w tym temacie, oczywiście przymusu do prowadzenia nie ma, ale no miło by było, gdyby ustalanie prowadzących nie trwało zbyt długo.

Dziękuję wszystkim za głosy i liczny udział, Miszonowi, jeśli mój sposób rozumienia regulaminu rozminął się z jego sposobem, oferuję piwo przy okazji :) A do przyszłego plebiscytu możemy (musimy?) przegłosować temat, czy wolno czy nie wolno edytować głosy. Na pewno biorąc udział w jakiejkolwiek zabawie czy przedsięwzięciu lepiej zawczasu zapoznać się z tematem. To taki mały prztyczek w nos dla tych, którzy oblali ten egzamin. :wink: Niemniej jednak udało się jakoś przeprowadzić ten plebiscyt.

A tak prywatnie, to z dwóch topów jestem mega zadowolony, z jednego trochę, dwa są mi obojętne. Czyli jest bardzo dobrze. No i wyniki Modern Talking i Louane też mimo wszystko oceniam bardzo pozytywnie. Agresywne hejtowanie nie zawsze przynosi pozytywne efekty, aczkolwiek jesteśmy na forum dyskusyjnym i każda opinia, nawet najbardziej skrajna, jest mile widziana 8)
Teraz czas na Wasze podsumowania, a ja żegnam się i dziękuję raz jeszcze.
:)
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21947
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: Yacy »

ja chętnie się zmierzę z poprowadzeniem topu O.M.D. :-)
warunek mam jeden - nie będzie to top przeprowadzony jako pierwszy.
nie pamiętam jaka ostatnio była kolejność dlatego to zaznaczam.
kajman
Posty: 63973
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: kajman »

Kolejność topów to kolejność miejsc. Czyli top OMD powinien być czwarty (a właściwie piąty, ale o kolejność kłócił się nie będę; z drugiej strony może warto byłoby go przesunąć, skoro we wrześniu ma być nowa płyta). Pierwsze powinno być Aerosmith i ruszać w zasadzie zaraz. Chyba że byłby jakiś poślizg to może saferłel byłby gotowy i zacząć od Medalistów.
ku3a
Posty: 20928
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: ku3a »

cieszę się, że Aerosmith w końcu przeszedł.
prowadzenie topu jednak odpuszczę.
Awatar użytkownika
obserw99
Posty: 4561
Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: obserw99 »

Jednak zaskakujące, że najlepszy zespół z tych co byli w Top-12 czyli Voo Voo dopiero na miejscu #6.
Cieszy miejsce #9 MT i fakt, że nie będę musiał poznawać dyskografii MT.... 8). Chociaż będąc nastolatkiem praktycznie wszędzie w około słyszałem ich muzykę ale ostatecznie nie wkręciłem się w te klimaty...
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5161
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: konwicki1980 »

Następnym w kolejce do prowadzenia Aerosmith jest Tomekk, a kolejnym student, więc ich proszę o deklaracje, czy się podejmą.
Tomekk
Posty: 10725
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: Tomekk »

konwicki1980 pisze:Następnym w kolejce do prowadzenia Aerosmith jest Tomekk, a kolejnym student, więc ich proszę o deklaracje, czy się podejmą.
Ja niestety nie wyrobię się z czasem, więc czekam na decyzję studenta :)
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5161
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: konwicki1980 »

Po studencie (patrząc na pierwszą rundę) kolejni są: EVENo i temik3. Mam nadzieję, że szukanie prowadzącego topu zespołu, na który głosowało najwięcej osób, zakończy się sukcesem.
Awatar użytkownika
saferłel
Posty: 3240
Rejestracja: wt lis 21, 2006 5:31 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: saferłel »

kajman pisze:Kolejność topów to kolejność miejsc. Czyli top OMD powinien być czwarty (a właściwie piąty, ale o kolejność kłócił się nie będę; z drugiej strony może warto byłoby go przesunąć, skoro we wrześniu ma być nowa płyta).
Skąd Ty wiesz takie rzeczy? 8)

Co do sparowania mnie z NO... Zobaczymy co przypłynie morzem, jak mawiał klasyk. Na razie cieszę się, że zostali wybrani.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11781
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: adameria »

Jest smutek i jest radość. Wygrał zdrowy rozsądek i... dwuetapowość. Najbardziej szkoda mi... Voo Voo.

Prywatnie myślę sobie, że takie zespoły jak KNŻ, który zakończył działalność, czy Riverside,
który stoi w zupełnie innym miejscu niż 1,5 roku temu zasługiwały na podsumowanie,
ale cóż... widocznie to nie jest wiodący punkt widzenia.

Co do zapisów w regulaminie, to trzeba będzie wrócić do dyskusji i odpowiedzieć sobie na kilka pytań.
Nie tylko chodzi o przypadek Miszona, ale także o to, czy dopuszczamy wykonawców z małym dorobkiem,
a którzy nadal są czynni i przyszłość dopiero przed nimi, bo mam wrażenie, że 10 lat temu idea topów była inna.

Przepraszam wszystkich za moje emocjonalne wpisy, czasem może zbyt, ale tym razem było jak na meczu reprezentacji Polski, a nie na grzybach.

Większość topów w tej edycji potraktuję pewnie wybiórczo, ale czas pozwala mi na coraz mniej.

Dziękuję za podsumowanie.
Awatar użytkownika
EVENo
Posty: 5538
Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: EVENo »

Choć to już od kilku lat nie jest mój zespół nr 1 (ba, daleko mu do tego), to nie macie pojęcia z jak wielką przyjemnością poprowadzę Top Bon Jovi :D
kajman
Posty: 63973
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: kajman »

saferłel pisze:
kajman pisze:Kolejność topów to kolejność miejsc. Czyli top OMD powinien być czwarty (a właściwie piąty, ale o kolejność kłócił się nie będę; z drugiej strony może warto byłoby go przesunąć, skoro we wrześniu ma być nowa płyta).
Skąd Ty wiesz takie rzeczy? 8)
Co do sparowania mnie z NO... Zobaczymy co przypłynie morzem, jak mawiał klasyk. Na razie cieszę się, że zostali wybrani.
Jak podaje wiki:
The Punishment of Luxury (Sept. 2017)
A co do NO to może byś jednak wystartował z NO albo napisał, że rezygnujesz, bo może sporo czasu upłynąć niż w końcu znajdzie się chętny do topu Aerosmith.
A do studenta może napisać PW, bo kto wie, czy tutaj zagląda.
Awatar użytkownika
aaktt
Posty: 9
Rejestracja: wt sie 11, 2009 9:23 pm
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: aaktt »

Yacy pisze:sorki, ale nie uwierzę, że aaktt / AKT! tak uwielbia francuską piosenkarkę, żeby specjalnie wejść na Forum i oddać na nią głos. ;-)
(przy okazji - tylko siedem postów? :shock: )
masz rację po części, bo safer zasygnalizował mi, że jest głosowanie, ale nie nazwałbym tego akcją ;)
postów jest tylko siedem, bo jedną rzeczą, w jakiej brałem tutaj udział, dwukrotnie, są właśnie topy wykonawców -- i tym razem też chętnie się włączę, bo podoba mi się ta idea, jeśli tylko zainteresuje mnie wykonawca
dlatego postanowiłem zagłosować

francuska piosenkarka pojawia się niejako z braku lepszej opcji; nie pałam do niej miłością, ale słuchałem płyty i stwierdziłem, że ładnie dopełni mój głos
możesz nazywać to wygłupami, pewnie, ale ja tego tak nie traktuję ;)

edit: zacząłem trochę od środka, bardzo mnie cieszy NO, szkoda trochę Smithsów :( ale na nich nie liczyłem, w każdym razie na pewno się w NO włączę ;)
student
Posty: 765
Rejestracja: sob mar 10, 2012 6:17 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: student »

Niestety obecnie nie mam zupełnie na nic czasu, więc muszę zrezygnować z prowadzenia topu Aerosmith.
Awatar użytkownika
saferłel
Posty: 3240
Rejestracja: wt lis 21, 2006 5:31 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: saferłel »

kajman pisze:
saferłel pisze:
kajman pisze:Kolejność topów to kolejność miejsc. Czyli top OMD powinien być czwarty (a właściwie piąty, ale o kolejność kłócił się nie będę; z drugiej strony może warto byłoby go przesunąć, skoro we wrześniu ma być nowa płyta).
Skąd Ty wiesz takie rzeczy? 8)
Co do sparowania mnie z NO... Zobaczymy co przypłynie morzem, jak mawiał klasyk. Na razie cieszę się, że zostali wybrani.
Jak podaje wiki:
The Punishment of Luxury (Sept. 2017)
A co do NO to może byś jednak wystartował z NO albo napisał, że rezygnujesz, bo może sporo czasu upłynąć niż w końcu znajdzie się chętny do topu Aerosmith.
A do studenta może napisać PW, bo kto wie, czy tutaj zagląda.
Zastanawiałem się, ponieważ news został podany dosyć okrążną drogą. Nie będę wchodził w szczegóły, ale skoro info już ktoś wyciągnął na wiki, to rozumiem, że sprawdziłeś sobie dyskografię w kontekście objętości i tak na to trafiłeś. OK.

Odnośnie New Order. Nie wiem. Mam trochę pracy na studiach, kilka wyjazdów, ale moja niepewność wynika raczej z faktu, że nigdy nie prowadziłem topu. Jeżeli polega na to rzuceniu postu wstępnego i trzymania się kilku terminów, to OK. Pytanie czy muszę posługiwać się jakimś narzuconym regulaminem, czy mogę być bardziej elastyczny w kwestiach uznaniowości głosów, liczenia itd.

Na pewno nie piszę się na żadną audycję w RO, ponieważ to niemiłosiernie zjada czas.
kajman
Posty: 63973
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: kajman »

saferłel pisze:Jeżeli polega na to rzuceniu postu wstępnego i trzymania się kilku terminów
Postu wstępnego z wykazem wszystkich utworów, a potem policzenia głosów.
saferłel pisze:Pytanie czy muszę posługiwać się jakimś narzuconym regulaminem
Tak. Liczysz najlepsze dwudziestki od 20 do 1 punktów i płyty od 5 do 1. Masz trochę swobody przy głosach niepełnych, jeżeli takie będą.
saferłel pisze:Na pewno nie piszę się na żadną audycję w RO
Ale jeżeli ktoś inny by ją zrobił to nie miałbyś nic przeciwko?
piotr1990
Posty: 1655
Rejestracja: pn cze 18, 2012 9:22 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 1039

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: piotr1990 »

Jeśli chodzi o mnie to rezygnuję z prowadzenia topu Happysad.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5161
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: konwicki1980 »

Sytuacja wygląda tak, że EVENo zgodził się poprowadzić i Aerosmith, i Bon Jovi. Co do New Order, to gdyby saferłel jednak nie dał rady, to i ja zgłaszam akces, ale liczę, że jednak da, Yacy już się zdeklarował.
Co do happysad następni w kolejce są: Neo01 i ku3a. Czekamy na decyzje :)
kajman
Posty: 63973
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: kajman »

To prośba do EVENo żeby już startował z Aerosmith, bo poprzedni top kończy się za dwa dni.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5161
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: konwicki1980 »

No jak dzień czy dwa poślizgu będą, to nikomu się nic nie stanie ;) W końcu dyskografia jest obszerna i trzeba ją dobrze przygotować.
kajman
Posty: 63973
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: kajman »

Ostatnio topy były robione na zakładkę tak że tym razem i tak idzie to wolniej niż zwykle.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10688
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plebiscyt topowy 12

Post autor: Neo01 »

Ja raczej podziękuję za prowadzenie topu happysad, bo nie wiem czy będę miał wystarczającą ilość czasu za te parę miesięcy. No chyba że nie będzie miał kto, to wrócimy do tematu :) .
ODPOWIEDZ