Nietypowy rekord piosenki "Again" w TOP 20

Wszelkie dyskusje na temat statystycznego widzenia Listy Przebojów Trójki — podsumowania, zestawienia, komentarze, interpretacje i wszelkie inne w tym temacie...

Moderatorzy: Piotr, Piotr

Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4972
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Nietypowy rekord piosenki "Again" w TOP 20

Post autor: Artur »

Przeglądając Archiwum Listy Przebojów, a dokładnie podsumowanie TOP 20, szukając pozycji na której znalazła sie Duffy, zauważyłem, że piosenka Archive "Again" spędziła aż 9 tygodni w poczekalni nim weszła na listę i w Top 20 zajęła w rezultacie 5 miejsce. Postanowiłem poszukać kolejnego utworu który spędziłby w poczekalni minimum tyle tygodni co "Again" i byłby jak najwyżej w Top 20. Oj naszukałem się, naszukałem. Dopiero na 447 znalazłem zespół który spędził w poczekalni równie długi okers, a był to Linkin Park z piosenką "Leave out all the rest", szukałem dalej, a kto dłużej i jak najwyżej w Top 20. W końcu znalazłem na 581 miejscu Norah Jones - "Don't know why" - 10 tygodni w poczekalni. To też swego rodzaju rekord.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Nietypowy rekord piosenki "Again" w TOP 20

Post autor: abd3mz »

Artur pisze:piosenka Archive "Again" spędziła aż 9 tygodni w poczekalni nim weszła na listę i w Top 20 zajęła w rezultacie 5 miejsce.
A niektórzy to by wyrzucili utwór po trzech tygodniach w poczekalni, bo to już staroć. ;-)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nietypowy rekord piosenki "Again" w TOP 20

Post autor: Miszon »

A duffy jednak ksch (chyba) wystraszył i zaliczyła dość bolesny wypadek: 3, 15, 19 -> out...
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Nietypowy rekord piosenki "Again" w TOP 20

Post autor: Gary »

Przy "Again" trzeba jeszcze pamiętać o przeszło 20 tygodniach w zestawie do głosowania bez żadnego odzewu. No i sam pobyt w poczekalni też nie był usłany różami.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Nietypowy rekord piosenki "Again" w TOP 20

Post autor: tadzio3 »

W ogóle przypadek "Again" jest na wskroś wyjątkowy i niepowtarzalny.

Od piosenki, która mogła zostac usunięta z zestwu i nikt by jej nie znał, do utworu, który znajduje się w ścisłej czołówce topu wszech czasów.
ODPOWIEDZ