Wędrówki od początku...

Wszelkie dyskusje na temat statystycznego widzenia Listy Przebojów Trójki — podsumowania, zestawienia, komentarze, interpretacje i wszelkie inne w tym temacie...

Moderatorzy: Piotr, Piotr

meloman323
Posty: 12
Rejestracja: pn maja 28, 2018 11:00 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982

Wędrówki od początku...

Post autor: meloman323 »

Witam
Jestem już, począwszy od notowania 1 na numerze 848. Być może dotrę do notowań współczesnych? Do tego momentu brak mi zaledwie 2 utworów i raczej nie liczę na ich zdobycie, bo gdyby to były "rzeczy" zagraniczne - otrzymałbym od kolegów z zagranicy. W Polsce jest trochę inaczej - "mam, ale tylko dla siebie" - tak jakby udostępnienie... uszczupliło czyjąś kolekcję...
Ale dość tych żali ;-)

Aktualnie mam problem z piosenką Daj mi dłoń - Różni wykonawcy (Piasek, Mafia, Bajm, Kasia Stankiewicz, Majka Jeżowska i inni).

Mam to nagranie, ale niezbyt dobrej jakości.

W koncercie "Przeciw przemocy" zaśpiewali: Piasek, Mafia, Majka Jeżowska, Kasia Stankiewicz, Joanna Zagdańska, Maleo, Formacja Nieżywych Schabuff, Natalia Niemen, Armia, Lora Szafran, Lady Pank, Atmosphere, Patrycja Kosiarkiewicz, Robert Amirian, Urszula, Myslovitz, Lombard, Vox, Artur Gadowski, 2TM2,3, Mieczysław Szcześniak, Jerzy Grunwald, T. Love, Golden Life, Just 5, DeSu, Varius Manx, Sixteen, De Mono, Budka Suflera, Maciej Molenda, Robert Chojnacki, O.N.A., piłkarze I polskiej ligi.
Koncert odbył się na Agrykoli 26 kwietnia 1998 roku.

Bardzo proszę nie informować, gdy "ma się, ale nie udostępnia".
Pozdrawiam forumowiczów ;-)
ODPOWIEDZ