bardzo dziwna historia

Wszelkie dyskusje na temat statystycznego widzenia Listy Przebojów Trójki — podsumowania, zestawienia, komentarze, interpretacje i wszelkie inne w tym temacie...

Moderatorzy: Piotr, Piotr

meloman323
Posty: 12
Rejestracja: pn maja 28, 2018 11:00 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982

bardzo dziwna historia

Post autor: meloman323 »

Witam serdecznie.
Pracuję nad kompletem "play list" notowania od 1 do końca.
Aktualnie jestem przy numerze 720 i dzięki swojej pokaźnej kolekcji "historycznych" kompaktów i pomocy fanów tej strony brak mi zaledwie 3 utworów, chociaż poczekalnię traktuję na równi z podstawowym zestawieniem.

I tu mnie spotkała niecodzienna przygoda - skontaktował się ze mną za pomocą tego forum, fan, który "wszystko ma, wszystko wie i chętnie pomoże". Moja radość była wielka, dopóki:

a) poprosiłem o jakąś piosenkę - odp. "Niestety nie mogę ze względu na prawa autorskie",

b) poprosiłem o podanie danych jakiegoś notowania celem ewentualnej korekty - odp. "Mógłbym wiedzieć (...)" i oczywiście nie dostałem kompletnie żadnych informacji..

Ryknąłem śmiechem ;-)
Czy komuś z Was przytrafiła się taka zabawna sytuacja?

Ale - to odosobniony przypadek - jestem wdzięczny wszystkim życzliwym i pomocnym - wielkie dzięki !!!!! Przypomnę, że jestem fanem LP3, ale nie "fanatykiem", to znaczy że chętnie uzupełniam zbiory, ale nie za wszelką cenę!
Serdecznie wszystkich pozdrawiam!!!!
ku3a
Posty: 20928
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: bardzo dziwna historia

Post autor: ku3a »

[zmieniłem tytuł wątku, żeby nie był WIELKIMI LITERAMI]
[tyle że tytuł wątku i tak kompletnie nic nie mówi o tym, co jest w wątku...]
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: bardzo dziwna historia

Post autor: JaceK »

meloman323 pisze: ndz lip 01, 2018 7:42 pm Czy komuś z Was przytrafiła się taka zabawna sytuacja?
(...)
Skąd to znamy...? Jeśli to Cię pocieszy, Kolego @meloman323 — nie jesteś odosobniony.
Stąd np. pokaźna luka w oryginalnych tracklistach LP3. One są, ale nie dla wszystkich.
ODPOWIEDZ