Zasady głosowania na forumową listę płyt

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72

Awatar użytkownika
adr
Posty: 4377
Rejestracja: sob sie 19, 2006 6:59 pm
Lokalizacja: Białystok

Zasady głosowania na forumową listę płyt

Post autor: adr »

1. Głosujemy co tydzień na 20 (lub mniej) płyt, układając je w kolejności. Pierwsze miejsce to 20 punktów, drugie - 19, itd. Za dwudzieste miejsce jest 1 punkt. Jako ciekawostkę można podawać więcej płyt. Mile widziane są też komentarze.

2. Głosować można tylko na oficjalne płyty, dostępne w momencie głosowania. Nie można głosować na single.

3. Głosy oddajemy w aktualnym wątku pt. "forumowa lista płyt, notowanie X (A.B.C)", gdzie X to numer notowania, A.B.C to data w formacie dzień.miesiąc.rok. Wątek może założyć dowolny for(um)owicz.

4. Co do zasady nie można zmieniać swoich głosów. Głosy ze zmienianych postów mogą być w ogóle nie uznane. Zmiany są możliwe tylko w wyjątkowych sytuacjach i tylko po uprzednim wyjaśnieniu i poinformowaniu osoby, która podlicza wyniki.

5. Koniec głosowania: godzina 20:00 w każdy piątek.

6. O kolejności płyt na Forumowej decyduje: większa liczba punktów, więcej liczba głosów, lepsze najwyższe miejsce, większa liczba tych miejsc, następne najwyższe miejsce itd. Jeśli nie da się ustalić kolejności dwóch lub większej liczby płyt, wszystkie one zajmują to samo miejsce.

7. Regulamin ten jest po to, by go przestrzegać. Szczegółowe zmiany w nim są możliwe, po uprzedniej dyskusji i zatwierdzeniu przez większość wypowiadających się osób.


EDIT:
Zmiana w punkcie 5. Od notowania 126 zakończenie głosowania zostaje przesunięte z godz. 20:00 na 19:00.

EDIT2:
Od notowania 373 termin zakończenia głosowania to godz. 20:00.

ODPOWIEDZ