zmiany na liscie forumowiczow?

Nasza własna, niezależna, wewnątrz-forowa Lista Przebojów, oparta na utworach do głosowania z oficjalnych propozycji LP3 (zasady głosowania, wyniki, podsumowania i inne rankingi)

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jollyroger72, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jollyroger72

Awatar użytkownika
jackal
Posty: 617
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 1:14 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jackal »

1.Tak
2.Nie
3.Tak
4.Nie (bardzo często jestem jedyną osobą głosującą na daną piosenkę więc miło zobaczyć ją gdzieś na samym dole tabeli, wiedząc że mój głos nie poszedł na marne)
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

1. Czy jestes za tym, aby na liscie forumowiczow glosowac tylko na piosenki ktore sa wymienione w zestawie do glosowania na stronie Trojki?
2. Czy jestes za tym, aby dodatkowo moc glosowac na piosenki, ktore co prawda wypadly z zestawu LP3, ale nam wciaz sie podobaja i sa na punktowanych pozycjach na naszej liscie?
3. Czy jestes za tym, aby rozszerzyc podstawowe zestawienie naszej listy z dwudziestki do trzydziestki?
4. Czy jestes za tym, aby przy podawaniu wynikow naszej listy podawac tylko piosenki ktore zalapaly sie do piecdziesiatki, a nie wszystkie ktore zdobyly chocby jeden punkt?
Długo mnie nie było, a tu poważna debata... Dobrze, wyrażę swoją opinię.

1. Oczywiście, że nie jestem za więzieniem się w czyichś idiotycznych ramach.
2. No własnie
3. Tak, to powinno się zdarzyć już w pierwszych notowaniach. W ogóle jestem za tym, żeby stare notowania poprzekształcać na trzydziestkę, zeby później nie było kłopotu z podsumowaniem wszechczasów.
4. Jestem za zrobieniem tego jak robię na MyCharts.Forka.Eu (swoją drogą polecam tę stronę): czcionką 12 lub 11 Top 30, poczekalnię czcionką 10, a resztę czcionką 9 lub 8.
bartekp
Posty: 120
Rejestracja: sob lis 25, 2006 4:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Post autor: bartekp »

1. Nie
2. Nie
3. Nie
4. Nie
mrsap
Posty: 1597
Rejestracja: pt lip 14, 2006 11:29 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: mrsap »

prz_rulez pisze:1. Oczywiście, że nie jestem za więzieniem się w czyichś idiotycznych ramach.
2. No własnie
3. Tak, to powinno się zdarzyć już w pierwszych notowaniach. W ogóle jestem za tym, żeby stare notowania poprzekształcać na trzydziestkę, zeby później nie było kłopotu z podsumowaniem wszechczasów.
4. Jestem za zrobieniem tego jak robię na MyCharts.Forka.Eu (swoją drogą polecam tę stronę): czcionką 12 lub 11 Top 30, poczekalnię czcionką 10, a resztę czcionką 9 lub 8.
Radzę dokładnie przeczytać pierwszy post na tej stronie.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

czas na oddanie glosu nieuchronnie zbliza sie do konca.
glosowac mozna jutro do 22.00. Potem oglosze wyniki, zeby na notowanie 1301 mozna juz bylo glosowac wg nowych zasad.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

jeszcze dwie sprawy:

1. glosy prz_ruleza zinterpretowalem jako:
1) NIE, 2) NIE, 3) TAK, 4) NIE
jesli jest inaczej, daj znac

2. kajmana prosze o odpowiedz, jesli chcesz, na czwarte pytanie, bo poki co nie wiem jak zakwalifikowac dotychczasowa odpowiedz
Awatar użytkownika
adr
Posty: 5005
Rejestracja: sob sie 19, 2006 6:59 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: adr »

1. TAK
2. TAK
3. -
4. TAK

1) to raczej oczywiste
2) może jakieś pośrednie rozwiązanie - np. jeśli dany utwór wypadł z LP3 a jest w pierwszej dziesiątce forumowej to może zostać, jak jest niżej to definitywnie spada
3) nie wiem co odpowiedzieć. Skoro głosujących jest coraz więcej to i lista powinna się rozrastać. Ale jeśli przyjmiemy w punkcie 2., że można głosować na wszystko co się mieści w ostatnim podstawowym notowaniu forumowej, to może zostawać na niej za dużo piosenek których na LP3 już nie ma
4) pięćdziesiąt piosenek mi w zupełności wystarcza, nigdy nie sprawdzam co jest niżej
zeta
Posty: 1016
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 3:47 pm

Post autor: zeta »

3 x TAK, czyli:
1. Tak
2. Tak
3. Tak
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Precyzuję swoją odpowiedź:
1. tak
2. tak
3. tak
4. nie
I takie jedno pytanie: czy teraz nie będziesz w podsumowaniach piosenek, które nie spełniają wymogów punktu pierwszego?
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

jesli zdecydujemy, ze mozna glosowac tylko na to co w zestawie, to jezeli ktos odda glos na cos spoza, to bedzie zaliczone tak jakby ta osoba nie oddala glosu na to miejsce (tzn. pozostale piosenki NIE zostana przesuniete o oczko do gory). Tak samo bedzie w tym tygodniu z glosami gąsiora, jesli nie dokona zmian w swoim zestawie.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

UWAGA! Oto wyniki glosowania w sprawie ewentualnych zmian w glosowaniu na liste forumowiczow :!:
W czterech meczach druzyn TAK-NIE padly nastepujace rezultaty:

1. Czy jestes za tym, aby na liscie forumowiczow glosowac tylko na piosenki ktore sa wymienione w zestawie do glosowania na stronie Trojki?
18:5
Tym samym, od notowania 48, czyli od glosowania na 1301 notowanie LP3, NIE MOZNA juz glosowac na piosenki spoza zestawu wymienionego na stronie Trojki.

2. Czy jestes za tym, aby dodatkowo moc glosowac na piosenki, ktore co prawda wypadly z zestawu LP3, ale nam wciaz sie podobaja i sa na punktowanych pozycjach na naszej liscie?
6:17
Tym samym, zachowana bedzie zasada obowiazujaca dotychczas - NIE MOZNA glosowac na piosenki ktore wypadly z LP3, bez wzgledu na to ktore miejsce zajmuja na liscie forumowiczow.

3. Czy jestes za tym, aby rozszerzyc podstawowe zestawienie naszej listy z dwudziestki do trzydziestki?
15:4
Tym samym, od przyszlego piatku podstawowe zestawienie obejmowac bedzie 30, a nie tak jak do tej pory 20 piosenek.

4. Czy jestes za tym, aby przy podawaniu wynikow naszej listy podawac tylko piosenki ktore zalapaly sie do piecdziesiatki, a nie wszystkie ktore zdobyly chocby jeden punkt?
11:11
Ha! Tu walka byla zaciekla. Przyjalem zalozenie, ze aby nastapila zmiana, glosow na zmiane musialoby byc wiecej niz glosow na zachowanie dotychczasowych zasad. Tym samym w dalszym ciagu przy podawaniu wynikow notowania bede podawac wszystkie piosenki na ktore oddalismy glosy.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

i wreszcie od 1301 notowania będzie to co miało byc w założeniu czyli jak wygląda nasze głosowanie na propozycje do lp3 w porównaniu z lp3.
wg wyniki są idealne!!!
mrsap
Posty: 1597
Rejestracja: pt lip 14, 2006 11:29 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: mrsap »

ku3a pisze:4. Czy jestes za tym, aby przy podawaniu wynikow naszej listy podawac tylko piosenki ktore zalapaly sie do piecdziesiatki, a nie wszystkie ktore zdobyly chocby jeden punkt?
11:11
Ha! Tu walka byla zaciekla. Przyjalem zalozenie, ze aby nastapila zmiana, glosow na zmiane musialoby byc wiecej niz glosow na zachowanie dotychczasowych zasad. Tym samym w dalszym ciagu przy podawaniu wynikow notowania bede podawac wszystkie piosenki na ktore oddalismy glosy.
Ja bym tutaj poszedł na kompromis i oddzieliłbym chociaż pierwszą pięćdziesiątkę od reszty (wystarczy jedna linijka przerwy...)

Zmiany na liście forumowej odbieram pozytywnie, zwłaszcza punkt trzeci.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

mrsap pisze:Ja bym tutaj poszedł na kompromis i oddzieliłbym chociaż pierwszą pięćdziesiątkę od reszty (wystarczy jedna linijka przerwy...)
ok, tak bedzie
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Akceptuję wolę Forumowego Narodu. Demokracja! Choć muszę pozegnać się z The Veils...

Do nasłuchania. Teraz The Doors
ODPOWIEDZ