Glosowanie do 1285 notowania LP3

Nasza własna, niezależna, wewnątrz-forowa Lista Przebojów, oparta na utworach do głosowania z oficjalnych propozycji LP3 (zasady głosowania, wyniki, podsumowania i inne rankingi)

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jollyroger72, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jollyroger72

Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Post autor: jotem3 »

ja okolice Peterborough :-)
pozdrawiam
jacek

p.s. niestety do domu ? a co - tak dobrze Ci tutaj ;-)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

głosowanie na 1285

Post autor: bobby-x »

witam

Na początku napiszę troszkę w nawiązaniu do tematu "głosowanie na 1284 listę"

Z dużymi tytułami utworów i małymi literami wykonawców chodzi pewnie o to aby łatwiej było Kubie przesortować utwory i dodać punktację. Czy to tak trudno zrozumieć ??? Kuba przecież też ma swoje prywatne i zawodowe życie i wcale nie musi poświęcać liscie 8 godzin tygodniowo tylko jedną lub dwie.

Jeśli chodzi o utrzymywanie początkowych zasad głosowania na listę to myslę, że nie jest to wcale takie złe bo nie ma niepotrzebnego nieporządku. Ale informuję Kubę który nie słucha listy trójki od początku, że zasady głosowania na listę zmieniały się trzy razy. Więc zmiana w zasadach głosowania forumowiczów pewnie nie jest niemożliwa. Dobrze aby nie następowała za często.

Skąd piszesz maile Kubo skoro Ciebie nie ma ???? A już widzę, a gdzie jest ten Sunderland ???
Oczywiście zgodzę się, że Kuba robi bardzo fajną robotę. Pewnie w podziękowaniu postawię Ci sporo napoju złocistego na zlocie.

Moze warto sobie zadać pytanie czym ma być lista forumowiczów w stosunku do listy Trójki:

a) czy listą zależną od propozycji w koncu ustalanych przez Niedźwiedzia ???
b) czy tym co podoba się forumowiczom - niekoniecznie z propozycji trójkowych ????

Ja jestem za punktem B) ponieważ chyba nie widzę potrzeby powtarzania się ze słuchaczami. Chyba, że przyjmiemy zasadę, że chcemy zorientować się (sondować) jak forumowicze głosują na propozycje tylko z zestawu. W tym przypadku wywaliłbym możliwośc głosowania na inne utwory, które mogłyby ewentualnie wejść na listę a Marek nie umieścił ich w swoim zestawie.

W tym tygodniu specjalnie wyłamuję się z zasad głosowania bo nadal podoba mi się SIGUR ROS i nie widzę powodu aby wywalać go z moich propozycji dlatego, że wypadł z listy. Rozumiem, że moje pierwsze miejsce pewnie będzie pominięte, cóż mówi się trudno. Może za pięćdziesiątym razem, kiedy po raz kolejny następni słuchacze będa podawać w swoich zestawach utwory, które wyleciały z listy, a nadal się im podobają, może wtedy (mam nadzieję) większość forumowiczów i Kuba przychyli się do zmiany w zasadach głosowania.

1. SAEGLOPUR - Sigur Ros
2. ZOBACZ JAK PIEKNIE - Mira Kubasinska & After Blues
3. FALSE FLAGS - Massive Attack
4. I WISH I WAS A PUNKROCKER - Sandi Thom
5. IF YOU WHERE A SONG - Mark Sholtez
6. KONSTYTUCJE 2006 - Lech Janerka, Sidney Polak, Junior Stress
7. EL NINO DE TUS OJOS - Rosario
8. KYLIE - Akcent
9. MIĘDZY NAMI - Button Hackers
10. WHERE'D YOU GO - Fort Minor

Pozdrower Bobby
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22031
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

chciałem oddać głosy, przejść do innego tematu i włączyć się do rozmowy, ale skoro bobby-x w tym temacie nawiązał to ja też to zrobię.

po pierwsze: wielki szacunek dla Ku3a za to co robi i trzymaj tak dalej.

po drugie: brak konkretnej - stałej godziny końca głosowania, wymóg pisania WIELKIMI - Małymi Literami i in. sprawia to że Ku3a poświęca sumowaniu wiele mniej czasu niż gdyby miał sam doprowadzać do spójności każdą pojedynczą listę i spinać się na konkretną godzinę. Przecież łatwiej jest każdemu z nas wypisać listę zgodnie z zaleceniem Ku3a... Trochę pogmatwałem ale chodzi mi o to że wszyscy głosujący powinni się dostosować do zaleceń Ku3a aby dla niego to była przyjemność z liczenia naszych głosów, a nie mrówcza praca.

po trzecie: ja od początku jestem za tym aby głosowac na Trójkowe utwory i tak robię( np. nr 9 na MOJEJ LIŚCIE to Zona R. Przemyk). ale jeśli jest wola większości aby głosować na inne utwory to proszę (ankieta wyraża stosunek 6:5) . Tylko jak ma się utwór np. DER LETZTE TAG - Tokio Hotel (brrr) do tytułu Forum Archiwum Listy Przebojów Programu Trzeciego... przecież nie ma takiej możliwości aby uslyszeć ten utwór w propozycjach do LP3, nie piszę w Trójce bo np w muzycznej poczcie UKF czemu nie ( chociaż w nowej formule chyba nawet tu nie )

po czwarte: moje głosy

1. ZOBACZ JAK PIĘKNIE - Mira Kubasińska & After Blues - najprawdopodobniej mój przebój roku!!!
2. BYŁABYM - Hey
3. EL NINO DE TUS OJOS - Rosario
4. I WISH I WAS A PUNKROCKER - Sandi Thom
5. HARROWDOWN HILL - Thom York
6. NA JEDNEJ FALI - eM
7. ON A ISLAND - David Gilmour
8. SYSTEM - Coma
9. TOWER OF SONG - Leonard Cohen feat. U2
10. GŁOWY - The Calog
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9779
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: głosowanie na 1285

Post autor: tadzio3 »

bobby-x pisze:1. SAEGLOPUR - Sigur Ros
Regulamin jest na razie taki a nie inny więc nie mogę zaliczyć tego głosu, ale żeby nie było tak, że pierwszego miejsca nie ma, to wszystkie pozostałe piosenki przesunę o jedno w górę (czyli numerem jeden zostanie "Zobacz jak pięknie") bez miejsca 10. Chyba że bobby-x chce inaczej.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22031
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: głosowanie na 1285

Post autor: Yacy »

jeśli mogę wtrącić. wydaje mi się że powinno być bez nr.1 Gdyby bobby-x chciał inaczej to dałby Sigur Ros na 10 ... tym bardziej że wspomniał w poście że liczy się z tym
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9779
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Zastanowię się nad tym, ale mam nadzieję, ze Bobby odpisze.
mrsap
Posty: 1597
Rejestracja: pt lip 14, 2006 11:29 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: mrsap »

Moje zdanie na temat Listy Forumowiczów jest następujące:

Skoro forum to poświęcone jest Liście Przebojów Programu Trzeciego, a dział zatytułowany jest "Komentarze do bierzących notowań", uważam, że lista forumowiczów powinna również opierać się na LP3. Teraz jest tak, że duża część osób (w tym ja) głosuje wyłącznie na piosenki z zestawu i prawda jest taka, że wyłącznie te piosenki mają szansę coś namieszać na Liście Forumowiczów, tak więc utwory, których nie ma w zestawie stoją na przegranej pozycji.
Uważam, że jeśli ktoś chce polecić jakieś kawałki spoza głosowania, to równie dobrze może je umieścić pod swoimi głosami jako ciekawostkę lub coś w tym rodzaju.
Kolejną ważną kwestią są te utwory, które wypadły z trzydziestki LP3 lub z zestawu do głosowania. Nie widzę powodów, dla których miałyby automatycznie wylatywać również z Listy Forumowiczów. Tym bardziej dziwią mnie trochę obowiązujące zasady. Niby może wejść wszystko, ale jeżeli jakaś piosenka w jednym tygodniu uzyska trochę mniej głosów niż zwykle na LP3 i wypadnie z trzydziestki, to automatycznie dołącza do ekskluzywnej grupy dyskryminowanych na tutejszej liście. Uważam to za duże niedopatrzenie w regulaminie.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Myślę Tadziu, że nie powinieneś przesuwać utworów. Wyraźnie podałem co u mnie jest na którym miejscu. ZOBACZ JAK PIĘKNIE powinno zdobyć 9 pkt, FALSE FLAG - 8 pkt, itd.... a SIGUR ROS (zgodnie z regulaminem !!!!!) po prostu pomijasz.

bobby
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

Pozwolicie, ze i ja tak odrobine wtrace sie do tej dyskusji o regulaminie i innych. A wlasciwie to przyczepie sie do bardzo czesto wysuwanego przez Was argumentu:
Yacy pisze:Tylko jak ma się utwór np. DER LETZTE TAG - Tokio Hotel (brrr) do tytułu Forum Archiwum Listy Przebojów Programu Trzeciego... przecież nie ma takiej możliwości aby uslyszeć ten utwór w propozycjach do LP3, nie piszę w Trójce bo np w muzycznej poczcie UKF czemu nie ( chociaż w nowej formule chyba nawet tu nie )
Niby wszystko ladnie, pieknie, dobrze ale... Wytlumaczcie mi w takim razie co ma lista forumowiczow do tego przytaczanego archiwum LP3? Wg mnie nic poza jednym - ta lista powstaje w tym archiwum. Moim zdaniem watki tego glosowania powinny znalezc swoje miejsce w dziale "Tematy około listowe". Dlaczego? Bo to z lista LP3 nie ma nic wspolnego. A zmiany jak sugeruje Bobby-X sa potrzebne i trzeba sie zdecydowac czy idziemy w prawo czy w lewo bo droga na wprost zostala juz niestety zamknieta. A co moim zdaniem znaczy w prawo lub lewo? Otoz albo regulamin dopuszcza glosowanie tylko na te utwory, ktore znajduja sie na oficjalnej, trojkowej liscie do glosowania, albo glosujemy na co duszyczka zapragnie. I w pierwszym przypadku bedzie to odzwierciedlenie tego, na co glosuja forumowicze zaznaczajac krateczki w formularzu do glosowania na stronie Trojki, a w drugim bedzie to typowa lista forumowiczow czyli glosy na to czego sluchaja.
Jak juz zapewne zauwazyliscie ja od jakiegos czasu nie biore udzialu w glosowaniu. Bo nie moge zrozumiec dlaczego moge oddawac glosy na to czego nie ma lub nie bylo jeszcze w zestawie do glosowania, a nie moge na to co wypadlo, mimo tego, ze na tej liscie forumowiczow bylo w pierwszej 20. Tak wiec z regaluminu wynika, ze moge zaglosowac np. na High Hope Floydow i innych 9 utworow, ktorych nie bylo jeszcze na liscie. Regulamin tego nie zabrania, a i tego typu przypadki mialy miejsce na LP3. Najlepszym tego przykladem jest Omega.

I na koniec jeszcze jedno. Pamietajcie, ze na LP3 glosujemy maksymalnie na 10 utworow, a kazdy glos to jednen punkt. I tu kolejny argument za tym, aby przeniesc te watki glosowania do wymienionego juz wczesniej dzialu "Tematy około listowe" bo to nijak sie maja do oficjalnej listy Trojki.

Amen
malik
Posty: 173
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 9:33 am

Post autor: malik »

temat mocno się w ostatnim czasie rozwinął, więc moża i ja dorzucę swoje trzy grosze.
pierwszy grosz - myslę, że wszelkiego rodzaju zasady i regulaminy nie sa czymś stałym i jeśli miałyby służyć lepszej sprawie, to czemuż nie miałyby być zmieniane lub choćby poddane delikatnemu retuszowi
drugi grosz - uważam, że głosowanie powinno odbywać się tylko na utwory z trójkowej listy propozycji, choć obecnie sam nie stosuję tej zasady, ale tylko dlatego, że pozwala na to regulamin. W tym przypadku przychylam się do zdania mrsap-a, że utwory spoza oficjalnych propozycji tak naprawdę niewiele wnoszą do ogólnego podsumowaniam, zwłaszcza teraz, kiedy lista głosujących forumowiczów wzrasta
trzeci grosz - jestem za możliwością oddawania głosów na utwory, które wypadły z listy, a na liście forumowej znajdują się wysoko (np. w pierwszej 20). Aktualnie jest tak, że listą forumową poniekąd rządzą słuchacze listy, nie mający pojęcia o istnieniu tego forum, i to w dużym stopniu oni decydują o tym, na co forumowicze mogą głosować, a na co nie.
Ostatnio zmieniony czw wrz 14, 2006 9:35 am przez malik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

bobby-x pisze:Myślę Tadziu, że nie powinieneś przesuwać utworów. Wyraźnie podałem co u mnie jest na którym miejscu. ZOBACZ JAK PIĘKNIE powinno zdobyć 9 pkt, FALSE FLAG - 8 pkt, itd.... a SIGUR ROS (zgodnie z regulaminem !!!!!) po prostu pomijasz.
Pozwol Bobby-X, ze cos zasugeruje. Z wyzej przytoczonym cytatem zgdzam sie w 100%, ale zeby nie bylo w przyszlosci zadnych juz nieporozumien to proponuje, abys objal na zlocie przewodnictwo grupy, ktora postanowi co dalej z lista forumowiczow na tym forum i opracuje nowy regulamin, ktory bedzie kompromisem i wypadkowa wszystkich glosow poszczegolnych czlonkow grupy roboczej. No i w zaleznosci od tego jakie beda zasady ustali (ta grupa) oficjalna nazwe tej listy forumowiczow, i w ktorym dziale niniejszego forum znajda sie watki z glosowaniem.

Wg mnie ten zlot bedzie naprawde dobrym miejscem, aby ten temat omowic. Ja nie nie chce tu wystepowac przeciwko Ku3ie, ale mam wrazenie, ze niektore punkty regulaminu byly ustalane pod siebie i nie byly brane pod uwage glosy i opinie innych forumowiczow.

Oj chyba sie narazime niektorym osobom. Ale ja strasznie lubie jasne sytuacje, chociaz zmieniajace sie zasady LP3 do takich nie naleza. I nad tym ubolewam.
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

malik pisze:drugi grosz - uważam, że głosowanie powinno odbywać się tylko na utwory z trójkowej listy propozycji(...)
trzeci grosz - jestem za opcją możliwości oddawania głosów na utwory, które wypadły z listy(...)
Tylko, ze te dwa grosze sie nawzajem wykluczaja. Bo jak mozna glosowac na cos co wypadlo i nie spelnia warunkow "grosza drugiego"? Pamietajcie, ze jak sie robi jeden wyjatek to powstaje potrzeba zrobienia drugiego, pozniej trzeciego i tak dalej. I w rezultacie koncowym dojdziemy do tego samego punktu, w ktorym znajdujemy sie w dniu dzisiejszym. Tak jak juz wczesniej w tym watku napisalem: albo w prawo, albo w lewo bez wyjatkow. Zasady maja byc czyste i przejrzyste.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

A ja tu się jeszcze wtrącę. Jest argument, że przez rozluźnienie zasad może zapanować era chłamu.

http://mycharts.forumer.pl/viewtopic.php?p=1491#1491

Czy ten zestaw jest chłamem?
malik
Posty: 173
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 9:33 am

Post autor: malik »

Piotr pisze:Tylko, ze te dwa grosze sie nawzajem wykluczają
Miałem na myśli to, że forumowicze mogliby głosować na to, co jest podane na stronach trójki + pierwsza 20 forumowej listy. W sumie to ilu forumowiczów, tyle niemalże propozycji regulaminu. Ale zgadzam się, że zasady powinny byc czyste i przejrzyste.
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4975
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Post autor: Artur »

Prosze o pomoc wlasnie jest 9.55 wlasnie uslyszalem w trojce piosenke ktora bardzo mi sie spodobalo niestety nie podano wykonawcy ani tytułu w refrenie powtarza sie "...take me with you...", moze ktos kojarzy bo chce na nia zaglosowac na naszej liscie.
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4975
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Post autor: Artur »

Mysle sobie ze zblizajacy sie zlot forumowiczow (na ktorym z przyczyn naukowych :-) byc nie moge) jest wspaniala okazja do przedyskutowania i ustalania regulaminu na ktorym powinnismy sie opierac glosujac na nasza liste, kazdy kto chce miec jakikolwiek wplyw na zasady glosowania powinien tam byc obowiazkowo, bo nastepna okazja moze sie długo nie powtorzyc. Ja z pokora przyjmne wszystkie ustalenia tam zawarte. No i moze w koncu zamknie to temat głosowania. Goraco pozdrawiam wszystkich forumowiczow.
Awatar użytkownika
John The Revelator
Posty: 228
Rejestracja: pt sie 11, 2006 6:33 pm
Lokalizacja: ZG

Post autor: John The Revelator »

głooosujeeemy

01. JOHN THE REVELATOR - Depeche Mode
02. GOD'S TOP TEN - INXS
03. AIN'T NO OTHER MAN - Christina Aguilera
04. HARROWDOWN HILL - Thom Yorke
05. STARLIGHT - Muse
06. SWIATOPODGLAD - Robert Kasprzycki
07. KIEDY NIE MA MILOSCI - Maria Sadowska
08. INFRA-RED - Placebo
09. SPIDER'S WEB - Katie Melua
10. YOU CAME 2006 - Kim Wilde /jeszcze nie słyszałem, własnie to zobaczyłem w zestawie/
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

10. YOU CAME 2006 - Kim Wilde /jeszcze nie słyszałem, własnie to zobaczyłem w zestawie/
Jadalne.
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4975
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Post autor: Artur »

1. GOD'S TOP TEN - INXS
2. YOU GIVE ME SOMETHING - James Morrison
3. NEW YORK - Eskimo Joe
4. BYŁABYM - Hey
5. CRYSTAL BALL - Keane
6. WORN ME DOWN - Rachel Yamagata
7. ZOBACZ JAK PIĘKNIE - Mira Kubasińska && After Blues
8. WRACAJ BO TAK CHCĘ - Kobranocka
9. PROMISCUOUS - Nelly Furtado feat. Timbaland
10. STARLIGHT - Muse
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9779
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

bobby-x pisze:Myślę Tadziu, że nie powinieneś przesuwać utworów. Wyraźnie podałem co u mnie jest na którym miejscu. ZOBACZ JAK PIĘKNIE powinno zdobyć 9 pkt, FALSE FLAG - 8 pkt, itd.... a SIGUR ROS (zgodnie z regulaminem !!!!!) po prostu pomijasz.
bobby
OK jak sobie życzysz.
Awatar użytkownika
Zawiesina
Posty: 1529
Rejestracja: czw sie 31, 2006 4:23 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Zawiesina »

Moja lista nr 3.

01.SPIDER'S WEB - Katie Melua (-)
02.ON AN ISLAND - David Gilmour (+1)
03.JAZZ NAD WISLA - T. Love (+2)
04.ZOBACZ JAK PIEKNIE - Mira Kubasinska & After Blues (-2)
05.BYLABYM - Hey (-1)
06.SWIATOPODGLAD - Robert Kasprzycki (+2)
07.WRACAJ BO TAK CHCE - Kobranocka (N, +5)
08.SLABOSC CHWILOWA - Pustki (-2)
09.CZARNUCH - T. Love (-2)
10.LONELY DAY - System Of A Down (-)

-----

11.DELIKATNIENIE - Swietliki & Boguslaw Linda (+2)
12.JAK TO WIDZISZ - Ramona Rey (+2)
13.AIN'T NO OTHER MAN - Christina Aguilera (+6)
14.CZASY SREDNIE - Elektryczne Gitary (+4)
15.DOWNPRESSOR MAN - Sinead O'Connor (-)
16.LIFE IS WONDERFUL - Jason Mraz (-5)
17.KIEDY NIE MA MILOSCI - Maria Sadowska (-8 )
18.NA JEDNEJ FALI - eM (-1)
19.CONCEIVING YOU - Riverside (P)
20.KONSTYTUCJE 2006 - Lech Janerka, Sidney Polak, Junior Stress (-4)
Awatar użytkownika
Campari
Posty: 2484
Rejestracja: pt lut 24, 2006 10:56 pm
Kontakt:

Post autor: Campari »

kurna, nie ma na co głosować :-//

z tego co jest wybrałem

1. STARLIGHT - Muse (+1)
2. BYŁABYM - Hey (-1)
3. SMILE - David Gilmour (+2)
4. CALL ME WHEN YOU'RE SOBER - Evanescence (-1)
5. ZOBACZ JAK PIĘKNIE - Mira Kubasińska & After Blues (N)
6. NOCNYM POCIAGIEM AZ DO KONCA SWIATA - Myslovitz (+1)
7. IN THE MORNING - Razorlight (-3)
8. HARROWDOWN HILL - Thom Yorke (-)
9. HANDS - The Raconteurs (-)
10.YOU ONLY LIVE ONCE - The Strokes (-)
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

1.CONCEIVING YOU - Riverside(Mystic) [-]
2.ON AN ISLAND - David Gilmour(EMI) [+1]
3.SMILE - David Gilmour(EMI)[+1]
4.LIFE WASTED - Pearl Jam(Sony BMG) [+2]
5.DELIKATNIENIE - Swietliki & Boguslaw Linda(Universal)[-]
6.INFRA-RED - Placebo(EMI)[+4]
7.HARROWDOWN HILL - Thom Yorke(EMI) [-]
8.11:11 - Grzegorz Turnau(EMI) [-]
9.CA IRA - Ying Huang, Bryn Terfel, Paul Groves, Roger Waters(Sony BMG)[-]
10.SHE - Ray Wilson & Stiltskin(Sandport) [NEW]

11.SPIRITUAL MAN - Toto(Mystic)[-]
12.ALIBI - David Gray(Warner)[-]
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9779
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Piotr pisze:A zmiany sa potrzebne i trzeba sie zdecydowac czy idziemy w prawo czy w lewo bo droga na wprost zostala juz niestety zamknieta.
Amen
Moim zdaniem jedna strona to robienie całkiem niezależnej listy, gdzie głosujemy na wszystkie piosenki, a druga to głosowanie tylko na piosenki z LP3, a skoro znajdujemy się na FORUM LISTY PRZEBOJÓW PROGRAMU TYRZECIEGO obstaję przy tej drugiej stronie. W sumie moja (nasza) ankieta potwierdza to, ze większość tego chce
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9779
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

I jeszcze jedno. Głosy zbieram do 13, bo chcę na spokojnie wszystko obliczyć i w miarę wcześnie podać wyniki.
ODPOWIEDZ