głosowanie do 1280 notowania LP3

Nasza własna, niezależna, wewnątrz-forowa Lista Przebojów, oparta na utworach do głosowania z oficjalnych propozycji LP3 (zasady głosowania, wyniki, podsumowania i inne rankingi)

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jollyroger72, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jollyroger72

prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

zbyszu pisze: Dlatego rozumiem, że na "A Pain..." moge zagłosowac - skoro mam taki kaprys, taaak?? A że nei wejdzie do 20-tki?? To i spoko - ja osobiście wolę ten numer, a taki "John the Revelator" mi się totalnie przejadł...

John... jest na Liście 10 tyg. - A Pain... było 26. Skoro ten pierwszy się "totalnie przejadł" po 10 tyg. to taki "A Pain..." po 26 powinien się totalnie, totalnie i jeszcze 1/2 totalnie przejeśc ;-)
a nie, bo ten utwor ma magie, ktorej nie ma jasio.
onyx
Posty: 15
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:11 pm

Post autor: onyx »

zbyszu pisze:
onyx pisze: A swoją drogą - to lista Trójki nie jest już dla mnie wyrocznią - tak jak drzewiej to bywało... Szkoda - ale to już temat na zupełnie inny post...
Hmmm... To po co słuchać i sie męczyć. Jakis masochizm ? Ale o tym też już wielkokrotnie pisałem. Po raz "ęty" już "misie" nie chce.
Rozumiem, że jeśli tak to przedstawiasz, to zawsze ktoś ci odpowie...
Otóż przeanalizuj swoje zdanie... Wkładasz mi swoją wypowiedzią w klawiaturę traści, których nie wypowidziałem.
Stwierdziłem, że list ta nie jest już taką wyrocznią jak kiedyś. Nic nie pisałem o tym, że się męczę, czy się nie męczę...
Za radę dziękuję - sam doszedlem do tego, że czasem przełączam się na CD, bo zawsze coś lepszego można posłuchać niż niektóre notowania.

a to, że nie jest wyrocznią zapewne wynika z faktu, że jako młody człowiek zacząłem słuchać Trójki, a że nei miałem wujka, który podrzucałby mi winyle, czy kasety, to miałem Trójke. Teraz jako dorosły człek umiem sam sobie zapewnić przypływ nowej muzyki. Co więcej sam dla kilku osób jestem osobą, która podtyka im muzykę do posłuchania.

Tak więc to, że Trójka nie jest wyrocznią nie musi wynikać z tego, że ktoś się męczy... Byleby tylko tego stwierdzenia nie nadinterpretować, to bedzie wszystko OK.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

To teraz przeanalizuj swoje żale i nadinterpretacje wobec ku3y.

Dzięki za Twój ostatni post. Sam sobie odpowiedzałeś.

Jakze łatwo ludziom czepiać sie innych - nie wymagając więcej od siebie

Do nasluchania - nie liczę na odpowiedź. Wystarczy już tych przepychanek
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: głosowanie do 1280 notowania LP3

Post autor: JaceK »

Panowie! przypominam pierwszy post z tego wątku:
Czy już można oddawać głosy na 1280 notowanie forumowe?
Rzeczywiście trzeba założyć jeszcze jedną grupę tematyczną, której nie chciałem zakładać na tym forum — hydepark, śmietnik, bluzgi... czy jak kto zwał! Przywołuję Was do porządku!
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

No cóż, znowu dyskusja regulaminowa. Ale na Suffer well już nie można głosować, wypadło z listy.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

wlasnie jestesmy po koncercie miedzynarodowym ;) no wszystko fajnie tylko czemu kate ryan ledwie trzecie miejsce? :P ale pokazala ze umie spiewac i to sie ceni :) i mozecie mowic ze to badziewie szmira i tak dalej - ale to niewazne - JE T'ADORE :D

swoja droga, ciekawe ile osob odda glosy na sopockich konkursowiczów? :>
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Re: głosowanie na 1280 not

Post autor: Piotr »

bobby-x pisze:zagłosowałbym jeszcze na drugi utwór z koncertu PERFECT MEDLEY LIVE czyli składankę-mix utworów w wersji aż 9:52 ale Kuba zaraz mnie ochrzani że nie znam tytułu (a nie znam tylko tak sobie sam wymyśliłem)
A dlaczego uwazasz, ze sam wymysliles. Roznica pomiedzy Twoim i moim tytulem rozbija sie tylko o "LIVE". Przeciez takie nazewnictwo jest popularne na swiecie. No jedyne co nam mozna zarzucic, ze tytul jest po angielsku.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Takie kłótnie i rozbierzności zdań nie sa potrzebne na publicznym forum, bo to nikogo nie interesuje. Lepiej popisac na priv.
Ale mam małe sugestie co do głosowania. Faktycznie, przydało by się w regulaminie dokładnie napisac jakie jest kryterim głosowania (ku3a), bo jak widac nowe osoby nie wiedzą i się nie dziwię temu, bo i tak wciąz nie znikaja spory na temat.
Po drugie. Ja tez muszę stwierdzić, że Trójka muzycznie i lista nie jest już moją wyrocznią. Kiedyś prawie w 100% krztałtowała moje gusta muzyczne, teraz w co najwyżej 50%. Znalazłem wiele innych alternatywnych źródeł do krztałtowania swoich gustów muzycznych i trochę dorosłem- potrafię filtrowac z Trójki te najfajniejsze moim zdaniem piosenki i ogólnie muzyke. Nie musze przecież słuchac wszystkiego co tam grają, a kiedys praktycznie wszystko wielbiłem. Jednak nie zmienia to faktu, że TRÓJKA JEST WCIĄŻ NAJLEPSZYM I JEDYNYM RADIEM, Z KTÓRYM SIĘ UTOŻSAMIAM I SŁUCHAM I BĘDĘ SŁUCHAŁ JĄ NADAL. Po prostu radio (nie nawet Trójka) nie wywiera już na mnie tak ogromnego wpływu jak kiedyś. Tam jest MUZYKA podane na tacy, to co musze słuchać, a ja teraz traktuję radio jako zbiór propozycji muzycznych, które moge reflektowac bądź nie.
Trzeba przyznać, że Trójka to wciąż największe źródło muzyczne, inne mniejsze to np. muzyczna prasa, telewizja, znajomi, z którymi wymieniam się muzyką i swoimi fasynacjami itd.
I to by było na tyle, co chciałem napisać.
Ostatnio zmieniony ndz sie 06, 2006 1:47 pm przez tadzio3, łącznie zmieniany 1 raz.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

mysle, ze wypadaloby tu dodac biskę (chociaz sam jej nie slucham, mam ja u siebie tlyko na dlugich i dopiero od teraz gdy asx dziala w winampie moge sluchac przez internet, ale nie mam czasu) i rockowa liste jedynki. wlasciwie rockowa listaj edynki jest ciekawszym zrodlem niz docelowo 50tka trojki, ale jak sie poszpera w propozycjach...hehe....

na przyklad takie "toop toop". niezle sie usmialem :D
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Zadziwiające, ze można odebrać merytoryczną dyskusję na argumenty jako bluzgi, bądz też "kłUtnię" ;-)

Z drugiej strony nikt jakoś nie che zauważyc, jak wiele jest tutaj pustych, bez treści postów, nie wnoszących nic do danej mysli, wątku czy dyskusji. Moze tutaj przyda się ten rzeczony "smietnik"

Taki miły tutuł forum, a juz tak niemilo się tutaj pisze

Pozdrawiam szczególnie oponentów, którzy z usmiechem doklejonym podczas wpisywania kolejnych postów na forum - rzeczywiście najchętniej "zjedli" by zbysza na niedzielny obiad. :-) :-)

Ja do takowego zasiadam, uprzednio mordujac (pośredni, poprzez zakup drogą kupna-sprzedazy) kurczaka. Moja ulubiona porcja - skrzydełka - najlepjej od razu dwa

Do zajedzenia
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

jak milo. ja poki co slucham Bacha w Trójce ( :!: ), a pozniej przepyszny zurek i jeszcze "pyszniejszy" sos z rodzynkami papryka pomidorami cebula i przyprawdami . do tego ziemniaki i sterta ogórków . MMMMMMMMMNIAAAAAAAAAAAAM!!!!!

a zaraz sie zabieram za tworzenie prywatnego zestawienia i chyba sie zachlastam delikatnie mowiac bo propozycji z 300-ta ;)
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: głosowanie na 1280 not

Post autor: ku3a »

bobby-x pisze:Trochę się pośpieszyłem z oddaniem głosów na następne notowanie ponieważ, po ponownym przesłuchaniu koncertu Perfectu zmieniam moje TOP 10, czy można ? Oto nowa dziesiątka.
no wlasnie, jak sadzicie - mozna?
ja bym najchetniej uznal, ze nie mozna, ale ciekaw jestem co inni mysla. Po pierwsze - jak ktos wysyla glosy to juz "pozamiatane" i nie powinno sie ich zmieniac, a po drugie to moze tez wprowadzac nieporozumienia, bo ja czesto na biezaco uaktualniam punktacje naszego notowania i jak ktos zmienilby swoje glosy w trakcie tygodnia to ja moglbym tego nawet nie zauwazyc.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

aha..no jak je uaktualniasz no to klops. chociaz chyba lepiej bys robil, uaktualniajac w czwartek wieczorem zawsze.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

1. (1.) INFRA-RED - Placebo
2. (2.) BYŁABYM - Hey
3. (3.) LONELY DAY - System Of A Down
4. (4.) SAEGLOPUR - Sigur Ros
5. (6.) SUPERMASSIVE BLACK HOLE - Muse
6. (5.) DALEKA DROGA DO DOMU - Coma
7. (7.) MANEATER - Nelly Furtado
8. (8.) STEADY, AS SHE GOES - The Raconteurs
9. (9.) SPIDER'S WEB - Katie Melua
10. (10.) LIFE IS WONDERFUL - Jason Mraz

Gdyby byl w zestawie, glosowalbym tez na NO TOMORROW - Orson.
Jesli chodzi o plyty to wciaz bez zmian. Niezmiennie mocno podobaja mi sie: "Love And It's Progenies" - 650 North, "Hypnotize" - System Of A Down, "I Hate Rock'N'Roll" - T.Love.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

o boze kuba, jakei duze ruchy, nie moge, 8 nowosci w twoim zestawie ;)
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

rewolucja, prawda? ;-)
tak sie jakos zlozylo. Ruchy sa, ale wsrod piosenek spoza LP3 i gdy je odsialem okazalo sie, ze taki zastoj jest. Czesciowo na pewno wynika to z tego, ze w tym tygodniu mialem zdecydowanie mniej wolnego czasu, a jesli juz czegos sluchalem to raczej calych plyt.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

u mnie dzisiaj (ale z braku czasu raczej jutro) moze byc 40 nowosci w 50-tce... nie no pewnie bedzie z 20.pewnie bedzie zapelniona poczekalnia i pelno debiutow z sopotu. moze wrocic Virgin, a Nelly Furtado będzie w duuużych opałach. czy placebo obroni pierwsze miejsce, czy tez moze na szczyt znow wejda kate ryan lub severina? szanse ma tez fenomenalny evanescence ze swym nowym wydawnictwem.a moze szykuje sie jakas niespodzianka?
o tym dowiecie sie jutro, jutro tez podam swoje glosy na listę. poki co, jak widzicie pewnie, przesluchuje kazdy utwor ;)
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Tak w ogole ku3a, to patrzac na twoja liste, wydaje sie ze jestes zwyklym, niczym sie nie wyrozniajacym muzycznie sluchaczem trójki. Jakze sie mozna pomylic! w ogole moglbys pokazac swoje najnowsze notowanie swojej listy, chyb sie nic zlego nie stanie? nawet jak tam masz mandarynę :P jestem strasznie ciekaw
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

prz_rulez pisze:w ogole moglbys pokazac swoje najnowsze notowanie swojej listy, chyb sie nic zlego nie stanie? nawet jak tam masz mandarynę :P jestem strasznie ciekaw
Bardzo prosze - notowanie 804, 06.08.2006:
(miejsce, miejsce tydzien temu, l. tygodni w dziesiatce)

20.20. Tell Me Baby - Red Hot Chili Peppers
19.19. Ścierwo - T. Love
18.16. Song To Say Goodbye - Placebo
17.17. Meds - Placebo
16. -. Harrowdown Hill - Thom Yorke
15.13. John The Revelator - Depeche Mode
14.14. Broken Boy Soldier - The Raconteurs
13.15. Oczekiwanie na... - Revolucja
12.10. Life Is Wonderful - Jason Mraz
11.9. Lonely Day - System Of A Down

10.7.13. Spider's Web - Katie Melua
9.6.13. Steady, As She Goes - The Raconteurs
8.8.18. Infra-Red - Placebo
7.5.6. Maneater - Nelly Furtado
6.4.7. Nightrain - Guns N'Roses
5.11.1. No Tomorrow - Orson
4.12.14. Byłabym - Hey
3.2.9. Daleka droga do domu - Coma
2.3.4. Supermassive Black Hole - Muse
1.1.4. Saeglopur - Sigur Ros

A lista plyt wyglada tak - notowanie 792:

10.10.6. Broken Boy Soldiers - The Raconteurs
9.8.46. Wszystko jedno - Happysad
8.7.18. Moherowe berety - Big Cyc
7.6.12. Stadium Arcadium - Red Hot Chili Peppers
6.9.2. Pearl Jam - Pearl Jam
5.5.21. Meds - Placebo
4.4.23. Appetite For Destruction - Guns N'Roses
3.3.18. I Hate Rock'N'Roll - T.Love
2.2.37. Hypnotize - System Of A Down
1.1.8. Love And It's Progenies - 650 North
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Ale żeś teraz palnął !!! Pomyśl czasem, zanim coś napiszesz!

Słuchacz Trojki już tylko tym, ze slucha Trójki (znaczy się szczegolnie tej pod szyldem Programu III) jest NADZYCZAJNYM odbiorcą muzyki. Muzyki przez duze "M".

Lepiej, aby "niczym nie wyróżniający się muzycznie słuchacz Trojki" nie splamił się rusko-polo, kiczowatoscią jednosezonowych gwiazdek (dla przykąłdu Aguilera przy K. Ryan to Kate Bush - hehe, ale nakombinowałem)

Do nasłuchania
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

zbyszu pisze:Ale żeś teraz palnął !!! Pomyśl czasem, zanim coś napiszesz!
Słuchacz Trojki już tylko tym, ze slucha Trójki (znaczy się szczegolnie tej pod szyldem Programu III) jest NADZYCZAJNYM odbiorcą muzyki. Muzyki przez duze "M".
Lepiej, aby "niczym nie wyróżniający się muzycznie słuchacz Trojki" nie splamił się rusko-polo, kiczowatoscią jednosezonowych gwiazdek (dla przykąłdu Aguilera przy K. Ryan to Kate Bush - hehe, ale nakombinowałem)
Do nasłuchania

zbyszu, znowu się nie zrozumielismy. chodzi mi po prostu o pewien wybor artystow dobrych, ale komercyjnych. bo mozna wybrac katie meluę lub cassandrę wilson, the automatic lub placebo, eM lub Ocean... chodzi mi o to czy sie ostro szpera, czy sie po prostu bierze i to co jest dobre i to co jest pod ręką... rozumiesz teraz o co mi chodzi?

a Kate Ryan nie jest gwiazdką jednego sezonu. akurat jej bede bronil, bo pokazala, ze umie spiewac. gwiazdka ze sredniej polki, ale "Je t'adore" jest wybitne, a w dodatku sama tez miala wklad w tworzeniu tej piosenki, więc tym bardziej szacunek. oczywiscie nie każę ci jej lubić, mi jednak jej ostatni utworek sie bardzo podoba
na pocieszenie powiem, ze anggun nie bede bronil ;) nie pokazala sie w Sopocie od zbyt dobrej strony, szczegolnie w pierwszej części utworu...


Zeby nie bylo znow oskarzen, ze nabijam sobie licznik postow, tutaj tez komentarz do listy kuby:
jak widze 15 (licze z "a song..") utworow z lp3 i wlasciwie kazdy z nich ma rekomendację polskiego radia. widze, ze czujesz sie bardzo zwiazany z nasza radiofonia publiczną :) chociaz z drugiej strony moze tak jest, bo.. Ty kupujesz oryginalne płyty, prawda? to zmienia zupelnie sprawę. ja jestem "piratem" no wiec pod wzgledem roznorodnosci mam swobode.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

prz_rulez pisze:jak widze 15 (licze z "a song..") utworow z lp3 i wlasciwie kazdy z nich ma rekomendację polskiego radia. widze, ze czujesz sie bardzo zwiazany z nasza radiofonia publiczną :)
nie, to sa po prostu piosenki, ktore w tym tygodniu najbardziej mi sie podobaly.
prz_rulez pisze:chociaz z drugiej strony moze tak jest, bo.. Ty kupujesz oryginalne płyty, prawda? to zmienia zupelnie sprawę. ja jestem "piratem" no wiec pod wzgledem roznorodnosci mam swobode.
sprobuje niedlugo napisac o mojej teorii sciagania muzyki z netu, dzis juz nie mam sily, musze odespac.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

"teoria sciagania muzyki z netu"? oo..to ciekawe. zobaczymy, co napiszesz. ja moge na swojej skorze powiedziec, ze od kiedy zaczalem sciagac muzke z internetu, a nie miec tylko to , co nagrane na tasmie z radia (ewentualnie jakas plytka czasem piratka kupiona przez ojca na stadionie czasem jak tania to oryginal), to pojawialo sie na mojej liscie coraz wiecej nowosci, juz nie dla kazdego starczylo miejsca i lista stala sie niestabilna, pelno powrotow i pelno nowosci. kiedys 10 tygodni to bylo nic, teraz to wielki wyczyn. 40-50 tygodni to po prostu marzenie.

no a wiadomo - (jesli sie ma pieniadze) to lepiej kupic niz "piratować". ja sie zamierzam zaopatrzyc w pierwsza od 3.5 roku legalna plyte - nowy album Evanescence. na razie mam okolo 50% oczekiwanej sumy.
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

zbyszu pisze:Ale żeś teraz palnął !!! Pomyśl czasem, zanim coś napiszesz!

Słuchacz Trojki już tylko tym, ze slucha Trójki (znaczy się szczegolnie tej pod szyldem Programu III) jest NADZYCZAJNYM odbiorcą muzyki. Muzyki przez duze "M"...
Ty Zbyszu Islamista jestes? Tak czytam co piszesz i dochodze do wniosku, ze fanatykiem Trojki jestes, i kazdy kto slucha rowniez czegos innego niz serwuje Trojka to jest be. Nie ma w tobie ani krzty tolerancji dla innych, ktorzy maja znacznie szersze muzyczne horyzonty niz Ty i przez to wlasnie sa bardziej tolerancyjni. Musze Cie zmartwic, ale i Trojka wciska niesamowity kit swoim sluchaczom. I jesli wg Twojej tezy Brathanki i ich np. Czerwone korale to muzyka przez duze M to dlaczego nie mozna takiego samego stwierdzenia uzyc w przypadku np utworow tego ruskiego wybryku TaTu. Czym to sie rozni? A przeciez i te dwie panie znalazly sie kiedys na liscie.
No wiec jak to jest z tym duzym M? Bo dla mnie muzyka przez te duze M to ta, ktora przezentuje Boguslaw Kaczynski.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Kwestia interpretacji. I oczywiście złego zrozumienia kontekstu. jak to juz zauważył inny kolega "znowy się nie zrozumielismy". Zadna polemika na forum nie zastąpi rozmowy w 4 oczy.

Posząc o rosyjskim disco polo, nikt nie wspominał o TaTu

Czerwone korale muzyką przez wielkie "M". Pokaż miejsce gdzie o tym napisałem?

"Fanatyk Trójki"; "Słuchanie czegoś innego niż to co serwuje Trójka". Przepraszam, a jak brzmii tytuł tego forum??? Czy "fanatykiem islamistą" jest również Marek Niedźwiecki, który konsekwentnie stara się omijać niektórych Atrystów, np. rzeczona juz K. Ryan, "Siekiera" czy inne pop gwiazdeczki


Dla Ciebie muzyka przez wielkie "M" to Bogusław Kaczyński. A ktoś inny powie, ze dla niego muzyka przez wielkie "M" to ta grana przez Jana Ptaszyna - Wróblewskiego. Sam widzisz - kwestia interpretacji

Postaktuj ten post jako sprostowanie, choć dziwię się sobie, ze muszę się Tobie tłumaczyć

Do nasluchania.

Humor doskonały bo od września "więcej Manna od ranna". Z tej okazji Urszula Dudziak w poniedziałkowy poranek brzmii jeszcze smaczniej ;-)
ODPOWIEDZ