głosowanie do 1280 notowania LP3

Nasza własna, niezależna, wewnątrz-forowa Lista Przebojów, oparta na utworach do głosowania z oficjalnych propozycji LP3 (zasady głosowania, wyniki, podsumowania i inne rankingi)

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jollyroger72, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jollyroger72

Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

głosowanie do 1280 notowania LP3

Post autor: bobby-x »

Czy już można oddawać głosy na 1280 notowanie forumowe ????
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Chyba tak, żadnych większych niespodzianek na liście już nie będzie. Zmiany w granicach normy
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

głosowanie na 1280 not

Post autor: bobby-x »

1. ??????????????????? SAEGLOPUR - Sigur Ros
2. ??????????????????? I WISH I WAS A PUNK ROCKER - Sandi Thom
3. ??????????????????? KONSTYTUCJE 2006 - Lech Janerka, Sidney Polak, Junior Stress
4. ??????????????????? S.O.S. (MESSAGE IN THE BOTTLE) - Filterfunk
5. ??????????????????? ZOBACZ JAK PIĘKNIE - Mira Kubasińska & After Blues
6. ??????????????????? LONELY DAY - System Of A Down
7. ??????????????????? FALSE FLAGS - Massive Attack
8. ??????????????????? CHODŹ POMALUJ MÓJ ŚWIAT - Goya
9. ??????????????????? DALEKA DROGA DO DOMU - Coma
10. ??????????????????? CONCEIVING YOU - Riverside


Trochę się pośpieszyłem z oddaniem głosów na następne notowanie ponieważ, po ponownym przesłuchaniu koncertu Perfectu zmieniam moje TOP 10, czy można ? Oto nowa dziesiątka.


1. SAEGLOPUR - Sigur Ros
2. KOŁYSANKA DLA NIEZNAJOMEJ - Patrycja i Grzegorz Markowscy
3. IDŹ PRECZ - Małgorzata Ostrowska
4. WYSPA DRZEWO ZAMEK - Grzegorz Markowski + Kayah
5. CHCEMY BYĆ SOBĄ - Perfect I Goście
6. AUTOBIOGRAFIA - Perfect
7. NIEPOKONANI - Perfect
8. ALE W KOŁO JEST WESOŁO - Maciek Silski
9. I WISH I WAS A PUNK ROCKER - Sandi Thom
10. KONSTYTUCJE 2006 - Lech Janerka, Sidney Polak, Junior Stress

zagłosowałbym jeszcze na drugi utwór z koncertu PERFECT MEDLEY LIVE czyli składankę-mix utworów w wersji aż 9:52 ale Kuba zaraz mnie ochrzani że nie znam tytułu (a nie znam tylko tak sobie sam wymyśliłem)

Program koncertu znajdziecie w "tematach około listowych" w poście "koncert 25-lecie PERFECTU"

bobby
Ostatnio zmieniony sob sie 05, 2006 8:48 pm przez bobby-x, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Post został zmieniony przez nakaz "administratorów"
Ostatnio zmieniony sob sie 05, 2006 11:31 pm przez zbyszu, łącznie zmieniany 1 raz.
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

1. ATAKUJĄ KLONY - Big Cyc
2. JOHN THE REVELATOR - Depeche Mode
3. WRACAJ, BO TAK CHCĘ - Kobranocka
4. NA JEDNEJ FALI - eM
5. FALSE FLAGS - Massive Attack
6. ZOBACZ JAK PIĘKNIE - Mira Kubasińska & After Blues
7. LONELY DAY - SOAD
8. SŁABOŚĆ CHWILOWA - Pustki
9. INFRA RED - Placebo
10. RONDELEK - Młynek Kawowy
Ostatnio zmieniony sob sie 05, 2006 9:06 am przez trzpaw, łącznie zmieniany 1 raz.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

tak, sympatyczny blad :-)
btw - "False Flags", na stronie Trojki po raz kolejny jest blad.
zeta
Posty: 1016
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 3:47 pm

Post autor: zeta »

Nadal w wakacyjnym nastroju, zdradzę Wam, że są jeszcze w Polsce plaże, na których można znaleźć bursztyny :wink:
Przywiozłam ze sobą garstkę :)

1. BYLABYM – Hey
2. LIFE IS WONDERFUL - Jason Mraz
3. AIN'T NO OTHER MAN - Christina Aguilera
4. IF YOU WERE A SONG - Mark Sholtez
5. CONCEIVING YOU – Riverside
6. YOU ONLY LIVE ONCE - The Strokes
7. TELL ME BABY - Red Hot Chili Peppers
8.SMILE - David Gilmour
9. IS IT ANY WONDER? – Keane
10.SAEGLOPUR - Sigur Ros
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

ach bobby bobby wierze ze w tym tygodniu filterfunk wreszcie znajdzie sie w top 20. a trzeba sie spieszyc, bo piosenka niedlugo totalnie straci swa swiezosc.

a ja nie wiem na co glosowac, chcialbym na ze 150 piosenek zaglosowac a moge tylko na 10 :P wiem tylko co dostanie 10 punktow - patrz meine profile last.fm ;)
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: głosowanie na 1280 not

Post autor: tadzio3 »

bobby-x pisze: 8. CHODŹ POMALUJ MÓJ ŚWIAT - Coma
bobby
Coś ci chyba się pomyliło. Co ja mówie chyba- NA PEWNO. Taki utwór przeciez nie istnieje w wykonaniu Comy.
3. KONSTYTUCJE 2006 - Lech Janerka, Sidney Polak, Junior Stress
No no. W zasadzie to dziwne, że (prawie) nikt na to nie głosuje, a numer jest na pierwszym miejscu LP3
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

ku3a pisze:tak, sympatyczny blad :-)
btw - "False Flags", na stronie Trojki po raz kolejny jest blad.
A, w ktorym miejscu na stronach jest ten blad? W zestawie utworow do glosowania jest poprawnie wprowadzony tytul.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: głosowanie na 1280 not

Post autor: prz_rulez »

tadzio3 pisze: No no. W zasadzie to dziwne, że (prawie) nikt na to nie głosuje, a numer jest na pierwszym miejscu LP3
Ja mysle ze to juz koniec konstytucji, Janerka lubi spadac na leb na szyje, co udowodnil z "Ramydada", wiec bedzie pewnie -3,-4... oby, bo owszem, chcialem rewolucji, ale 3 tygodnie to juz by bylo za duzo ;) Z drugiej strony alternatywą jest Nelly Furtado, ktora tez mi sie znudzila, ale bardziej zasluguje na nr 1... Depesze moglyby tez wrocic, choc ten numerek tez mi sie juz znudzil ;) a tak w ogole button hackers mogliby tak debiutowac na szczycie... ;D
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

ku3a pisze:tak, sympatyczny blad :-)
btw - "False Flags", na stronie Trojki po raz kolejny jest blad.
Poprawione, dzięki
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Piotr pisze:
ku3a pisze:tak, sympatyczny blad :-)
btw - "False Flags", na stronie Trojki po raz kolejny jest blad.
A, w ktorym miejscu na stronach jest ten blad? W zestawie utworow do glosowania jest poprawnie wprowadzony tytul.
nie, wlasnie w zestawie do glosowania jest "Fals Flags", a powinno byc "False Flags".
onyx
Posty: 15
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:11 pm

Post autor: onyx »

1 WRACAJ, BO TAK CHCĘ - Kobranocka
2 STEROWANY JEST TEN śWIAT - Kobranocka
3 SPIDER WEB'S - Katie Melua
4 BUTY CZERWONE - Azyl P.
5 BĄDŹ ZE MNĄ - M. Jakubowicz
6 WINOGRONO - Atrakcyjny Kazimierz
7 SUFFER WELL - Depeche Mode
8 MADAGASKAR - Guns N'Roses
9 I'M DRUNK NOW - Svendsen Singers
10 S.O.S. (MESSAGE IN A BOTTLE)- Filterfunk
Ostatnio zmieniony sob sie 05, 2006 3:49 pm przez onyx, łącznie zmieniany 2 razy.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

dobra, basta, wprowadzam punkt do regulaminu, ze kto sie nie stosuje do formatu podawania piosenek (nie bede po raz setny pisal jakiego) tego glosy nie beda sie liczyc. Ulga bedzie obowiazywac tylko tych ktorzy beda glosowac po raz pierwszy.
Nie mowiac juz o "A Pain...".
onyx
Posty: 15
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:11 pm

Post autor: onyx »

Mam dla Ciebie propozycję - weź i wyluzuj, OK??
Nie jestem na forum codzień, tylko od czasu do czasu. Przeczytałem Twą wypowiedź i zamieszanei dopiero dziś - po oddaniu głosów - już poprawiłem format.
W ten sposób zabawa zaczyna mnie nudzić - i robi się niesmaczna - mogłeś zawsze wysłać jakąś wiadomość. Twoje zachowanie odbieram bardzo negatywnie, sorry, ale nic nie robię ze złośliwości dla Ciebie. Szanuję Twą pracę, wiec i Ty szanuj mnie, OK??


PS A gdzie jest regulamin?? Dogadaj się z adminem forum i zróbcie osobne podforum - bo teraz nie jest to czytelne dla ludzi z zewnątzr - za jakisczas penie się w tym wszystkim połapię, teraz niestety jeszcze nie...
PS2 A o co chodzi o "A Pain..." Bo łatwo napisać, trudniej być komunikatywnym, co??
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

PS 1.
Regulamin jest przyklejony. Razem z notowaniami rozpoczyna wątek "Komentarzy do bieżących notowań".

PS 2.

"A Pani..." nie ma już na Liście Trójki

I po co się tak denerwować? Zupełnie niesłusznie

Do nasłuchania
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

onyx pisze:PS A gdzie jest regulamin??
PS do PS 2: Mam nadzieję, ze to co napisałeś, to tylko zart. Przecież zaraz po Twoim głosie bodajze na 1279 Listę, ku3a podstawił Ci pod sam nos zasady głosowania.

Jedyny wysiłek jaki Cię czekał to jedno klinknięcie w link i przeczytanie. Jak się okazało było za cięzko

Do nasłuchania
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

Zostałem wywołany do tablicy, więc proszę:
onyx pisze:Mam dla Ciebie propozycję - weź i wyluzuj, OK?? (...) Szanuję Twą pracę, wiec i Ty szanuj mnie, OK??
Powyższe dotyczy obydwu stron... i niech tak zostanie na przyszłość!
PS A gdzie jest regulamin?? Dogadaj się z adminem forum i zróbcie osobne podforum - bo teraz nie jest to czytelne dla ludzi (...)
Nie wiem czy jest taka potrzeba? Jeśli uważacie że tak, zrobimy osobny Temat, i przeniesiemy wszystkie głosowania na lokalną listę w to miejsce. Niemniej takie przenosiny powodują czasami większy zamęt niż drobny wysiłek i samodyscyplina — zasady określone zostały w regulaminie, który ,,wisi'' zawsze na początku wykazu bieżących tematów.
onyx
Posty: 15
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:11 pm

Post autor: onyx »

zbyszu pisze:Przecież zaraz po Twoim głosie bodajze na 1279 Listę, ku3a podstawił Ci pod sam nos zasady głosowania.

Jedyny wysiłek jaki Cię czekał to jedno klinknięcie w link i przeczytanie. Jak się okazało było za cięzko

Do nasłuchania
Nie będę silił się na złośliwość - takie już czasy, że nie wszyscy przeczytają uważnie i zaraz naskakują na drugich z krzykiem, że oni z kolei nie czytali...

Odpowiadam: po zagłosowaniu pierwszy raz, wylogowalem się i dziś pojawiłem się na forum ponownie - dopiero! Od tego czasu pojawił się temat lisat - naspiałem swoj propozycje i mając jeszcze chwilkę poszuakłem co napisali inni i dopiero wtedy spostzregłem, iż Ku3a wymaga konkretnego formatu. W związku z tym poprawiłem swoje aktualne propozycje i zobaczyłem, że ku3a mnie zaatakował miast wysłać na PW. Trochę mi przykro, bo stawiam tzw pierwsze kroki u Was na forum.

Uważam, ze takie głosowanie to zabnawa a nie mistzrostwa świata, czy inna formuła1, więc moglibyście być nieco bardfziej wyrozumiali. Zresztą do Ku3a'li napisałem PW, by wyjaśnić i uspokoić sytuację, ale widze, że każdy lubi tu swoje trzy grosze wtrącić...

Mam nadzieję, że to co napisałem wyjaśnia Wam wszystko com miał na myśli itp i załatwia sprawę!
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

onyx pisze:po zagłosowaniu pierwszy raz, wylogowalem się i dziś pojawiłem się na forum ponownie - dopiero! Od tego czasu pojawił się temat lisat - naspiałem swoj propozycje i mając jeszcze chwilkę poszuakłem co napisali inni i dopiero wtedy spostzregłem, iż Ku3a wymaga konkretnego formatu.
nie wiem czy mozna zrobic cos wiecej niz to, zeby zasady zawsze byly na poczatku watkow, a to jest osiagniete poprzez oznaczenie watku jako "przyklejonego". Nie chce mi sie dalej na ten temat dyskutowac, wiec skoncze w tym miejscu swoja wypowiedz o zasadach i powstrzymam sie od dalszych uwag.
onyx pisze:W związku z tym poprawiłem swoje aktualne propozycje i zobaczyłem, że ku3a mnie zaatakował miast wysłać na PW. Trochę mi przykro, bo stawiam tzw pierwsze kroki u Was na forum.
a mi jest przykro jak sie nie szanuje mojego czasu, w tym wypadku stworzenie regulaminu (ktory jest nie po to, zeby byl, tylko po to, zeby z niego korzystac i sie stosowac) i koniecznosc pisania o zasadach po raz kolejny w kolejnym watku z glosowaniem. Skoro nie bylo Cie przez tydzien, to wyslanie pw zamiast odpowiedzi pod Twoimi glosami nic by nie poprawilo. Ale o tym napisalem juz w odpowiedzi na Twoje pw.
onyx pisze:Uważam, ze takie głosowanie to zabnawa a nie mistzrostwa świata, czy inna formuła1, więc moglibyście być nieco bardfziej wyrozumiali. Zresztą do Ku3a'li napisałem PW, by wyjaśnić i uspokoić sytuację, ale widze, że każdy lubi tu swoje trzy grosze wtrącić...
no i dobra, odpowiedzialem i mam nadzieje, ze sprawa jest wyjasniona. Tez przede wszystkim uznaje nasze glosowania za zabawe. Po prostu nie lubie powtarzac pewnych rzeczy po kilka razy.
A z Formuly 1 cieszmy sie, bo dzisiaj Robert Kubica byl 10. w kwalifikacjach.
onyx pisze:Mam nadzieję, że to co napisałem wyjaśnia Wam wszystko com miał na myśli itp i załatwia sprawę!
Mam podobna nadzieje.
Howgh!
onyx
Posty: 15
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:11 pm

Post autor: onyx »

zbyszu pisze:PS 1.
"A Pani..." nie ma już na Liście Trójki
Znalazłem regulamin. Otóż nie ma ani słowa napisanego na temat, czy można, czy nie można głosować na piosenki spoza LP3. Co więcej w Waszych postach widziałem, że domagacie się by jednak można było głosować na numery spoza LP3. To jest roząsdne, bo na LP3 jest coraz gorzej z dobrymi piosenkami...
A poza tym - wyobraźmy sobie sytuację, że na LP3 spada kawałek, ktory u nas jest w czubie - i co od razu i u nas ma spaść, bo nie bedzie można na niego zagłosowac??
Dlatego rozumiem, że na "A Pain..." moge zagłosowac - skoro mam taki kaprys, taaak?? A że nei wejdzie do 20-tki?? To i spoko - ja osobiście wolę ten numer, a taki "John the Revelator" mi się totalnie przejadł...

A swoją drogą - to lista Trójki nie jest już dla mnie wyrocznią - tak jak drzewiej to bywało... Szkoda - ale to już temat na zupełnie inny post...
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

onyx pisze: Co więcej w Waszych postach widziałem, że domagacie się by jednak można było głosować na numery spoza LP3. To jest roząsdne, bo na LP3 jest coraz gorzej z dobrymi piosenkami...
nie tyle brak dobrych piosenek, tyle ze je znamy w wiekszosci na pamiec i zaczynaja powoli nudzic,a poza tym rzeczywiscie brakuje wielu utworow w propozycjach....
onyx pisze:A swoją drogą - to lista Trójki nie jest już dla mnie wyrocznią - tak jak drzewiej to bywało... Szkoda - ale to już temat na zupełnie inny post
witaj w klubie! dla mnie (niestety :!: :( ) już też nie.
szakal35
Posty: 1019
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 11:36 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 856
Lokalizacja: Reda

Post autor: szakal35 »

1.SAEGLOPUR - Sigur Ros(EMI)(-)
2.NIECIERPLIWY DOSTAJE MNIEJ - Ocean(EMI)(+3)
3.INFRA-RED - Placebo(EMI)(-1)
4.LIFE IS WONDERFUL - Jason Mraz(Warner)(-)
5.CHYBA NA PEWNO - Miecz Szczesniak(Polskie Radio)(-2)
6.HARROWDOWN HILL - Thom Yorke(EMI)(+4)
7.BYLABYM - Hey(Sony BMG)(+2)
8.LET THERE BE LOVE - Chris Botti & Michael Buble(Sony BMG)(-2)
9.SWIATOPODGLAD - Robert Kasprzycki(The Art Form)(-1)
10.YOU ONLY LIVE ONCE - The Strokes(Sony BMG)(N,+5)

11.NEVER WENT TO CHURCH - The Streets(Warner)(-)
12.SLABOSC CHWILOWA - Pustki(Polskie Radio)(+2)
13.SMILE - David Gilmour(EMI)(N)
14.DALEKA DROGA DO DOMU - Coma(Sony BMG)(-7)
15.ZOBACZ JAK PIEKNIE - Mira Kubasinska & After Blues(Tomato Records)(N)

Poza listą:Archive i Maria Peszek.Aby do piątku!
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

[/quote]


Dlatego rozumiem, że na "A Pain..." moge zagłosowac - skoro mam taki kaprys, taaak?? A że nei wejdzie do 20-tki?? To i spoko - ja osobiście wolę ten numer, a taki "John the Revelator" mi się totalnie przejadł...

John... jest na Liście 10 tyg. - A Pain... było 26. Skoro ten pierwszy się "totalnie przejadł" po 10 tyg. to taki "A Pain..." po 26 powinien się totalnie, totalnie i jeszcze 1/2 totalnie przejeśc ;-)

A swoją drogą - to lista Trójki nie jest już dla mnie wyrocznią - tak jak drzewiej to bywało... Szkoda - ale to już temat na zupełnie inny post...[/quote]

Hmmm... To po co słuchać i sie męczyć. Jakis masochizm ? Ale o tym też już wielkokrotnie pisałem. Po raz "ęty" już "misie" nie chce.

Otylkia złota i jutro w finale na swoim ulubionym torze nr 3

Do nasłuchania i...oglądania. Np. o 5.50 rano ;-)
ODPOWIEDZ