Glosowanie do 1279 notowania LP3

Nasza własna, niezależna, wewnątrz-forowa Lista Przebojów, oparta na utworach do głosowania z oficjalnych propozycji LP3 (zasady głosowania, wyniki, podsumowania i inne rankingi)

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jollyroger72, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jollyroger72

Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Glosowanie do 1279 notowania LP3

Post autor: jotem3 »

witam,
jako, że moje głosy oddaję po raz lubileuszowy - dziesiąty - pozwalam sobie być pierwszym w tym tygodniu :-)

świeżo po "przesłuchaniu" w komentarzach Listy na stronach Archiwum oddaję głosy na:
1. LIFE IS WONDERFUL - Jason Mraz
2. BYLABYM - Hey
3. ALIBI - David Gray
4. VENUS ENVY - Gino Vannelli
5. NIE MAM CZASU NA SEKS - Maria Peszek
6. LET THERE BE LOVE - Chris Botti & Michael Buble
7. HARROWDOWN HILL - Thom Yorke
8. CRYSTALL BALL - Keane
9. WRACAJ BO TAK CHCĘ - Kobranocka
10. INFRA-RED - Placebo

płyty - znów Hey, znów Dido (Live at Brixton), AMJ - Niebo, Mr Az, Nouvelle Vague - Bande A Part (kolejna płyta z przeróbkami znanych i lubianych m.in. Blue Monday, The Killing Moon, Don't Go, Heart Of Glass, Fade To Grey czy Bela Lugosi is Dead).

dziś wykopałem składankę Teraz Rocka z czerwca 2005. I w zasadzie tylko o jednym utworze teraz wspomnę - przepiękny utwór Riverside. I jak słuchałem tego utworu to pomyślałem, czy może nie zaproponować jej Panu Markowi. aby wrzucił ją do głosowania na Listę. Tylko po powrocie do domu okazało się, że jest ona jeszcze z poprzedniej płyty Riverside "Voices In My Head". A rzeczona piosenka to ACRONYM LOVE ... szkoda ... chyba, że ktoś spróbuje "wyrzeźbić" jakiś jeszcze singielek z Second Life Syndrome ...
a tymczasem pozdrawiam
jacek
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: Glosowanie do 1279 notowania LP3

Post autor: prz_rulez »

jotem3 pisze:witam,
jako, że moje głosy oddaję po raz lubileuszowy - dziesiąty - pozwalam sobie być pierwszym w tym tygodniu :-)

świeżo po "przesłuchaniu" w komentarzach Listy na stronach Archiwum oddaję głosy na:
1. LIFE IS WONDERFUL - Jason Mraz
2. BYLABYM - Hey
3. ALIBI - David Gray
4. VENUS ENVY - Gino Vannelli
5. NIE MAM CZASU NA SEKS - Maria Peszek
6. LET THERE BE LOVE - Chris Botti & Michael Buble
7. HARROWDOWN HILL - Thom Yorke
8. CRYSTALL BALL - Keane
9. WRACAJ BO TAK CHCĘ - Kobranocka
10. INFRA-RED - Placebo
jacek
Ciekawy dół, tradycyjna góra... Ale gratulujemy jubileuszu i życzymy 100 lat głosowania :!: :wink:

A ja poki co musze sie uporac z moim nowym notowaniem, a moze w srodku tygodnia zaglosuje.
malik
Posty: 173
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 9:33 am

Post autor: malik »

Powiększam swój zestaw o 100%. Szkoda, że żadna z tych pozycji nie wejdzie przynajmniej do poczekalni lp3
1. NO PASARAN - Blade Loki
2. PROMISE (YOU AND ME) - Reamonn
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

przykro to mowic, ale wiekszosc lsuchacyz niby ma gust...a tak naprawde go w ogole nie ma.
mrsap
Posty: 1597
Rejestracja: pt lip 14, 2006 11:29 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: mrsap »

1. SUPERMASSIVE BLACK HOLE - Muse (1)
2. YOU ONLY LIVE ONCE - The Strokes (2)
3. INFRA-RED Placebo (4)
4. LIFE WASTED - Pearl Jam (10)
5. EVERYTHING CHANGES - Staind (3)
6. SAEGLOPUR - Sigur Ros (-)
7. SYSTEM - Archive (7)
8. DALEKA DROGA DO DOMU - Coma (5)
9. IN THE MORNING - Razorlight (13)
10. ONE MAN WRECKING MACHINE - Guster (-)

11. TELL ME BABY - Red Hot Chili Peppers (11)
12. NA JEDNEJ FALI - eM (-)
13. STEADY AS SHE GOES - Raconteurs
14. ROOFTOPS - Lostprophets ( 8 )
15. BUT IT'S BETTER IF WE DO - Panic! At The Disco (-)

Dziwne, że z zestawu do głosowania zniknęły oba utwory grupy Bullet For My Valentine. Wygląda na to, że nikt na to nie głosował, a szkoda...
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

Generalnie dzis rano nastapilo male muzuczne trzesienie w zestawie do glosowania. Moje osobiste zdanie na ten temat w wersji dyplomatycznej brzmi: Nie podoba mi sie to posuniecie.

A dlaczego? Otoz w zestawie do glosowania pozostalo od dnia dzisiejszego tylko 199 utworow lacznie z nowosciami. Reszta wypadla. Mnostwo na tej "zdeletowanej" liscie utworow, na ktore glosowali forumowicze i jak podejrzewam, nie bedziecie z tego faktu zadowoleni.

Ponizej pelna lista "wywalonych utworow" - stan na sobote 29.07.2006 godz. 12:50:

AFI — Miss Murder
AMADOU & MARIAM FEAT. AKON — Coulibaly
ANDREAS JOHNSON — Show Me Xxxx
ANNA SERAFINSKA — Ludzkie Gadanie
ARMIN VAN BUUREN FEAT. NADIA — Who Is Watching
ASHLEE SIMPSON — Boyfriend
BASIA STEPNIAK-WILK — Slodka Chwila Zmian
BEATA — Tak Wiem
BELIEVE — Needles In My Brain
BLADE LOKI — No Pasaran
BULLET FOR MY VALENTINE — All These Things I Hate (revolve Around Me)
BULLET FOR MY VALENTINE — Tears Don't Fall
CHELO — Cha Cha
CHICAGO — Feel
CHRIS BROWN — Yo (excuse Me Miss)
CITIZEN COPE — Son's Gonna Rise
COHEED AND CAMBRIA — The Suffering
COLDPLAY — The Hardest Part
CULCHA CANDELA — In Da City
CZERWONE GITARY — Cos Na Dowidzenia
DANIEL POWTER — Lie To Me
DIRTY PRETTY THINGS — Bang Bang Your'e Dead
DJ KRUSH — Kemuri
DMX — Lord Give Me A Sign
DONALD FAGEN — H Gang
DUNCAN JAMES — Sooner Or Later
ENYA — It's In The Rain
FIONA APPLE — Get Him Back
FLAMING LIPS — The W.a.n.d.
GILBERTO GIL — Bale De Berlim
GOO GOO DOLLS — Better Days
HOOBASTANK — If I Were You
ILDIVO & TONI BRAXTON — The Time Of Our Life
INDIA ARIE FEAT. AKON — I Am Not My Hair
INDOCHINE — Alice & June
JAMIE FOXX FEAT. LUDACRIS — Unpredictable
KANAL AUDYTYWNY & NATALIA GROSIAK — Radiowa Piosenka O Niczym
KASHMIR — She's Made Of Chalk
KASIA KLICH — Toksyczna Milosc
KATIE MELUA — I Cried For You
KELLY CLARKSON — Breakaway
LEE RYAN — Real Love
LESS THAN JAKE — Overrated
LIVING THINGS — Bombs Below
LOCO MOTIVE SUN — Rewolucja
LOSTPROPHETS — Rooftops
M.CRAFT — Silver And Fire
MARIA SADOWSKA — Niezmiennie
MARIAH CAREY FT. SNOOP DOGG — Say Somethin'
MARK KNOPFLER & EMMYLOU HARRIS — This Is Us
MATISSE — She Smiles
MATTAFIX — To & Fro
MEW — The Zookeeper's Boy
MOSQITOO — Bring Me Joy
NADIYA — Roc
NO JAZZ — Nobody Else
NOVASTAR — Never Back Down
OCEAN — Niecierpliwy Dostaje Mniej
OXY.GEN — Crashtest
P.O.D. — Lights Out
PANIC! AT THE DISCO — I Write Sins Not Tragedies
PAUL SIMON — How Can You Live In The Northeast
PENNY LANE — Jestesmy Tacy, Bo Tacy Wlasnie Chcemy Byc
PET SHOP BOYS — I'm With Stupid
PETE MURRAY — Opportunity
PINK — Who Knew
PROLETARYAT — Byc, Czy Byc
RIHANNA — Unfaithful
ROB THOMAS — Ever The Same
ROBBIE WILLIAMS — Sin Sin Sin
SCOTT STAPP — The Great Divide
SHAKA PONK — Hell'o
SOLDOUT — I Can't Wait
STACEY KENT — My Heart Belongs To Daddy
STARSAILOR — This Time
T.I. — What You Know
T.I. — Why You Wanna
TEXAS — Sleep
THE AUTOMATIC — Monster
THE BUDDHIST MONKS — My Spilit Flies To You
THE FEELING — Sewn
THE SOUNDS — Tony The Beat
THE STILLS — In The Beginning
THE VERONICAS — 4ever
TOBY LIGHTMAN — Holding Me Down
WOLAM CIE — Jezeli Jestes
YEAH YEAH YEAHS — Gold Lion
ZAKOPOWER — Polska Gola
ZERO 7 — Throw It All Away

I co Wy na to?
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

BASIA STEPNIAK-WILK — Slodka Chwila Zmian
Tego bardzo żałuję...
ZAKOPOWER — Polska Gola
To nawet popieram!

A swoją drogą... czyżby poważniejsze zmiany w repertuarze Listy? W dzisiejszej Markomanii, M.N. rzucił mimochodem na zakończenie audycji, o kilku (–nastu?) nowych, ciekawych propozycji do listy do głosowania... Do czego to ma prowadzić?

A RDS-u dalej nie ma! (monotematyczny jestem... wiem!)
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

ale czystki. Blade Loki out, Enya out, a to tylko te z podstawowej naszej dwudziestki.
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

prz_rulez pisze:przykro to mowic, ale wiekszosc lsuchacyz niby ma gust...a tak naprawde go w ogole nie ma.
a dokladnie co masz na mysli?
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

ku3a pisze:(...) a dokladnie co masz na mysli?
Dokładnie? To że kolega prz_rulez ma swój gust, i swoje zdanie...
ENYA — It's In The Rain
tego wcześniej nie zauważyłem... też wyleciało! bardzo żałuję!
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Piotr pisze:Generalnie dzis rano nastapilo male muzuczne trzesienie w zestawie do glosowania. Moje osobiste zdanie na ten temat w wersji dyplomatycznej brzmi: Nie podoba mi sie to posuniecie.
O martko! Aż tyle wywalili, a szczególnie to:


BELIEVE — Needles In My Brain :evil: :evil: :evil: Ja dopiero zacząłem na nią głosować!!!! :evil: :evil: :evil: a tu mi wywalili cholery jedne...
BLADE LOKI — No Pasaran - szkoda bardzo, już nie zagłosuje sie na ten kawałek. A miałem taką nadzieję, ze uda sie wypromowac ten kawałek, a tu nic :cry:
BULLET FOR MY VALENTINE — All These Things I Hate (revolve Around Me) nawet fajny utwór
DIRTY PRETTY THINGS — Bang Bang Your'e Dead ech... nie miał szans, skoro wypadł z poczekalni
ENYA — It's In The Rain taki ładny utwór, a nie zrobił kariery na liście, nie zrozumiałe dla mnie
MARK KNOPFLER & EMMYLOU HARRIS — This Is Us szkoda, ale może daliby utwór tytułowy :)
OXY.GEN — Crashtest kurcze, zespół pamiętam miał fajne dwa kawłki kilka lat temu, a tej nie miałem nawet okazji usłyszec.
PAUL SIMON — How Can You Live In The Northeast szkoda
PENNY LANE — Jestesmy Tacy, Bo Tacy Wlasnie Chcemy Byc i tego też
PET SHOP BOYS — I'm With Stupid tez fajny
PROLETARYAT — Byc, Czy Byc to byo do przewidzenia
SCOTT STAPP — The Great Divide zeby lepiej go rozpromować...
STARSAILOR — This Time chyba pierwszy utwór starseilor, który nie zaliczył nawet 50.

Po prostu- nie dobrze. Jak już mają usówac z zestawu to niech to robią regularnie, a nie tu nagle takie coś :!: jedne utwory rzwczywiście były za długo w zestawie, ale inne zdecydowanie za krótko
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

No ale jak nikt na nie nie glosowal... ale z tym Mosqitoo nr 2 to przesadziliscie, dopiero co sie pojawil..
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

JaceK pisze:
ku3a pisze:(...) a dokladnie co masz na mysli?
Dokładnie? To że kolega prz_rulez ma swój gust, i swoje zdanie...
Chodzi mi o to, ze niby sluchacze ambitni itd... Ale na Topie wciaz te same zespoly, malo zmian... dlatego, choc nie jestem jakims specjlanym fanem "Konstytucji" ucieszyłem się z ich wejścia na szczyt... Chociaż Junior Stress zaliczył swój pierwszy numer jeden na liście... chyba się nie mylę?

Nawet Placebo ciągle wysoko, wysoko... i nigdy nie był na pierwszym. Mam wrazenie, ze na liscie mniej licza sie piosenki, a bardziej wykonawcy. Nie w kazdym przypadku tak jest, ale...

A ja mam gust może czasem i mało ambitny, ale nie patrzę na zespół tylko na utwór. Myślę, że większość forumowiczów robi tak samo.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

A co do Bladych Lokow.... mozna glosowac. Na forumowej liscie. Pare osob berdzie musialo zmienic swoje nawyki forumowego glosowania, inaczej Blade Loki będą podtrzymywane na respiratorze przeze mnie i malika.


Tak w ogóle mam nadzieje, ze nadejdzie jakas swieza krew i jakis przelom, bo inaczej bedziemy mogli przewidziec wyniki notowan na rok z gory...
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Głosowałem juz teraz, ale żebym zrobił to jakiś czas temu jednen z głosów byłby już nieistotny. Dzisiaj moze spróbuję z krótkimi komentarzami, dalczego ten a nie inny utwór.
1. WRACAJ BO TAK CHCE - Kobranocka (5) Przez ten często powtarzajacy sie refren w piosence nuciłem go prawie cały tydzień. Piosenka idealnie pasuje na singielek w wakacje. I w fajnym rockowym wydaniu dobrze się słucha. Chyba gdyby w tym tygodniu nie wszedł do nieszczęśliwej zostałby po wyrzucony z zestawu jak kilkanaście innych piosenek. Po za tym Kobranocka nagrała świetną płytę- jaklże niedocenianą.
2. CONCEIVING YOU - Riverside (1) Z przyzwyczajenia. Piosenka swoje wzloty u mnie miał jeszcze jakiś czas zanim pojawiła sie na LP3 i kilka pierwszych tygodni jak była w poczeklani. Ale głosuję tez z innych powodów: jest to super kawałek, a wciąż nie jestem zadowolony pozycją na liście. Bo gdyby Conceiving You był juz te 30 tygodni w trzydziestce oraz za soba miejsca w pierwszej dziesiadce, albo trójeczce to bym może już powiedzial dość- wystarczy. A tak wciąż głosuję. A drugi (czy może trzeci) powód to taki, ze puki nie ma nowego Riverside, pozostaje tylko ten, szczególnie że wyrzucili Believe.
3. ON AN ISLAND - David Gilmour (3) za ta piękną solówkę w wersji albumowej i za to że czuć najcudowniejsze klimaty za czasów Pink Floyd które teraz tworzy Gilmour i Wright.
4. FOLD - Archive (6) Bo wciąż mi się podoba. Moze trochę przypomina Coldpaly, a może to że można się w niej cudownie zasłuchać.
5. TALK - Coldplay (7) bo jak ktoś na forum napisał, że teraz gdy nie ma "The HArdest Part" zostaje tylko to. Otóż to. Puki trzyma się w 30 będe głosował, w końcu nie ma juz innego Coldpalya.
6. SMILE - David Gilmour (2) bo tak jak w Fold można sie w niej zasłuchąc. Zalecam dokładne przysłuchanie się każdej nutce, by stwierdzić że wszystkie dźwięki sa dokładnie wyważone i idealne. Ale szczeże mówiąc na liste się nie nadaje, bo jej słucha sie jednym uchem, a ma byc ona przebojowa, a ta piosenka tego czegoś nie ma dlatego spadła z 50
7. BYLABYM - Hey (9) Piękna piosenka. Nie wiem, czy musze głosować na ten utwór skoro wszyscy to robią i zaraz będzie numerem 1. Bardzo sie z tego cieszę.
8. NA JEDNEJ FALI - eM (8) bo to też taka przyjemna piosenka wakacyjna, ale zrobi mam nadzieję większa karierę niz "Czerwone tulipany" Negatywu.
9. WE SHALL OVERCOME - Bruce Springsteen (10) zwykle nie bardzo lubię piosenek Bruca, ale ta jest zdecydownie wyjątkowa. Już bałem się że wypadnie z zestawau, ale co z tego skoro nie może wejśc na listę...
10.DOWNPRESSOR MAN - Sinead O'Connor (-) To taka rezerwa nieoczekiwana. Ale mi się ostatnio podoba i przydałoby się pomóc w wejściu do trzydziechy w następnym tygodniu.

I tak to wygląda. Tylko że z tej dyszki która wskazałem na mojej liscie w pierwszej dziesiadce są tylko dwie. Reszty niestety nie ma w zestawie, ale to ostatnio powszechna sytuacja u mnie.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

tadzio3 pisze:I tak to wygląda. Tylko że z tej dyszki która wskazałem na mojej liscie w pierwszej dziesiadce są tylko dwie. Reszty niestety nie ma w zestawie, ale to ostatnio powszechna sytuacja u mnie.
Glosuj na to co chcesz, a nie na to co jest na Lp3....
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

prz_rulez pisze:
tadzio3 pisze:I tak to wygląda. Tylko że z tej dyszki która wskazałem na mojej liscie w pierwszej dziesiadce są tylko dwie. Reszty niestety nie ma w zestawie, ale to ostatnio powszechna sytuacja u mnie.
Glosuj na to co chcesz, a nie na to co jest na Lp3....
Ja głosuję na LP3 i te piosenki podaję na listę forumowa. Taką mam zasadę. A na piosenki, których nie ma w zestawie... po to mam osobista liste przebojow.
szakal35
Posty: 1019
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 11:36 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 856
Lokalizacja: Reda

Post autor: szakal35 »

Wobec tak sporego wyrzutu i wyeliminowania głosowania w zestawie m.in. na Ocean,wolałbym głosować bezpośrednią emalią do p.Marka,bo,jak napisał bodajże Zbyszu,istnieje ponoć taka możliwość.Mam tylko pytanie do forumowiczów:czy Marek N. rzeczywiście bierze to głosowanie mailowe pod uwagę,zważywszy na fakt,iż nie wiadomo,czy w ogóle czyta wszystkie listy?Czekam na uwagi.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Tak

Do nasłuchania
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

szakal35 pisze:Wobec tak sporego wyrzutu i wyeliminowania głosowania w zestawie m.in. na Ocean,wolałbym głosować bezpośrednią emalią do p.Marka,bo,jak napisał bodajże Zbyszu,istnieje ponoć taka możliwość.Mam tylko pytanie do forumowiczów:czy Marek N. rzeczywiście bierze to głosowanie mailowe pod uwagę,zważywszy na fakt,iż nie wiadomo,czy w ogóle czyta wszystkie listy?Czekam na uwagi.
Być może tak, ale kto to wie. Jedno jest pewne- piosenki, których nie ma na liście do głosowania praktycznie nie maja szans na wejście chociażby do nieszczęśliwej, a jak już to szanse sa iluzoryczne, bliskie zera. Nie wiem, czy kiedykolwiek za czasów internetowego głosowania (kiedy już zdominował głosowanie) zdarzyło sie, ze piosenka, której nie było w zestawie weszła na listę. Chyba nie, a jak sie myle, prosze o przykład.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Niestety, nasza kochana lista trójki coraz bardziej wadliwa... w ogóle już nie przypomina tego wspaniałego.. wtedy moglbym powiedziec smialo "Widowiska", jakim byla jeszcze np. podczas notowania 888.. To bylo moje pierwsze notowanie, ktore pamietam z numeru.
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

prz_rulez pisze:Niestety, nasza kochana lista trójki coraz bardziej wadliwa...
bo?
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

tadzio3 pisze:
prz_rulez pisze:
tadzio3 pisze:I tak to wygląda. Tylko że z tej dyszki która wskazałem na mojej liscie w pierwszej dziesiadce są tylko dwie. Reszty niestety nie ma w zestawie, ale to ostatnio powszechna sytuacja u mnie.
Glosuj na to co chcesz, a nie na to co jest na Lp3....
Ja głosuję na LP3 i te piosenki podaję na listę forumowa. Taką mam zasadę. A na piosenki, których nie ma w zestawie... po to mam osobista liste przebojow.
No to może pokrótce opiszę o tych piosenkach, których nie ma w zestawie do łosowania, a sa na mojej liscie:
WAR IS OVER - Collagejakiś czas temu przeglądałem brytyjską bodajże stronę gdzie była lista 100 najlepszych albumów wszech czasów Prog Rocka i z zaskoczeniem zobaczyłem że znajduje sie na niej płyta "Moonshine" grupy Collage. Przeciez ja mam orginalną kasetę! Poszperałem troche i znalazłem ją. Nie słuchałem jej może z 10 lat (z zainteresowaniem chyba nigdy), ale jak to zrobiłem, pomyślałem.. ależ to piękne! A "War Is Over" to chyba jedyny utwór, który pamiętałem jeszcze za czasów małego bachora.
NIE RYTMICZNY ME HOW (live) - Indios Bravos zespól, który po za ta piosenka mnie nie zachwycił, ale ten utwór w wersji live jest strasznie wciągający bo taki "rytmiczny" w stylu oczywiście reagowym, którego brakuje na LP3 (no przepraszam- nasz numer jeden "Konstytucje" to przecież niby regge).
CZARNY CHLEB I CZARNA KAWA - Strachy Na Lachy Po raz pierwszy usłyszawszy ich najnowszej płyty tylko ten kawałek utkwił mi w pamięci... i został do dzisiaj.
HARD ROCK HALLELUJAH - Lordi fajna piosenka ciekawie grajacego zespołu.
BUŁGARSKIE CENTRUM HUJOZY - Pidżama Porno tytułowa piosenka z ich ostatniej płyty chyba tylko z powodu tekstu nigdy nie został singlem, a jestem pewny, ze odniósłby sukces.
NEEDLES IN MY BRAIN - Believe klimatyczny wciągający utwór. Taki w stylu Riverside, więc co ja będę mówił.
I TURNED YOU DOWN - Riverside no właśnie, w stylu Riverside, a ta szczególnie :)
I BET YOU LOOK GOOD... - Arctic Monkeys no takiej radości z grania to ja nie słyszałem juz dawno, naprawdę to słychać, bo ta radość przenosi się na słuchacza. Świetny debiut tej grupy.
FANTASMAGORIE - Akurat także bardzo pozytywna piosenka i bardzo szybko wpadająca w ucho- jak to zwykle u chłopaków z zespołu Akurat. Ku3a przesłuchał i się spodobało, więc coś w tym jest.
PA PA PA… - Akurat A to zespół Akurat w melancholijnej wersji, żeby nie powiedziec kołysankowej, ale jakże przyjemnej. Zgodnie z tekstem najlepiej słuchac jej przed snem- to na prawdę działa!
RADIO/VIDEO - System Of A Down SOAD w swoich doskonale dobranych kontrastach muzycznych radzi sobie znakomicie- nikt inny tak nie potrafi grać metalu.
CZAS GLOBALNEJ NIEPOGODY - Coma ostatni oficjalny singiel z poprzedniej płyty- jak to Coma- świetna.
GOODBAY MY LOVER - James Blunt Blunt chyba w swojej najlepszej piosence. Naczytałem się tego też na tym forum.
TY TO WIESZ - Penny Lane tekst może troszeczke kiczowaty ale w fajnej oprawie muzycznej, szkoda że na LP3 zespół nic nie osiągnął.
SURFING - Mike Oldfield oficjalny singiel świetnego muzyka totalnie pomijany przez media. A w starym dobrym stylu...
JAK ZECHCE CZAS - The Calog podoba mi się nawet, jak cała płyta jest OK, czego bym się nie spodziewał.
PASAŻER - Coma powoli staje sie klasyką
ATAKUJĄ KLONY - Big Cyc fajny, prowokacyjny tekst i punkowa oprawa muzyczna
WARSZAWKA - Bohema szkoda że nowa płyta została pominięta przez Trójkę, a to ciekawy młody zespół, a to jest oficjalny singielek.
FLY WITH ME - Underground bardzo mi się podobała ta piosenka, ale ta akurat była na liście Trójki i dotarła do pierwszej dwudziestki bodajże.
ŁYDKA - Happysad Jak zwykle świetny Happysad, ale nie wiadomo czemu Trójka obraziła się na nich
ELEANOR PUT YOUR BOOTS ON - Franz Ferdinand ależ mnie ostatnio wzięła ta piosenka- chyba z 5 razy dziennie ją słucham i nucę.
KRAINA MIŁOŚCI - Myslovitz i Jerzy Stuhr w czasie gdy nie ma nowego singielka ja sięgnąlem po coś naprawdę orginalnego, ale jakże fajnego
BAILANDO - Ametria kiedyś była taka dyskotekowa piosenka hiszpańska o takim tytule. To jest to, tylko troszeczke zmieniona...
TO SHEILA - The Smashing Pumpkins troszeczkę odgrzewany kotlet, ale jaki smaczny. Jak usłyszałem ją po latach znowu mi się spodobała, ale to wina Ku3y.
STRIB NICHT VOR MIR - Rammstein Feat. Sharleen Spiteri zdecydowanie najbardziej łagodna piosenka grupy, ale wcale to nie pogarsza jakości tej piosenki. Wprost przeciwnie nadaje uroku- wokalista tak stara się ładnie śpiewać, co może wydawać sie trochę śmieszne.

Ależ sie naprodukowałem, nie wiem czy ktoś to będzie czytał, ale miałem taką wenę twórczą :wink:
Ostatnio zmieniony ndz lip 30, 2006 11:39 am przez tadzio3, łącznie zmieniany 1 raz.
szakal35
Posty: 1019
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 11:36 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 856
Lokalizacja: Reda

Post autor: szakal35 »

Czas zatem zagłosować,tak jak w e-malii do P.Marka,którą przyjemnośc bedę miał wysłać póżniej.Dziękuję za odpowiedzi.

1.SAEGLOPUR - Sigur Ros(EMI)(-)
2.INFRA-RED - Placebo(EMI)(-)
3.CHYBA NA PEWNO - Miecz Szczesniak(Polskie Radio)(-)
4.LIFE IS WONDERFUL - Jason Mraz(Warner)(+2)
5.NIECIERPLIWY DOSTAJE MNIEJ - Ocean(EMI)(-)
6.LET THERE BE LOVE - Chris Botti & Michael Buble(Sony BMG)(-2)
7.DALEKA DROGA DO DOMU - Coma(Sony BMG)(+3)
8.SWIATOPODGLAD - Robert Kasprzycki(The Art Form)(-1)
9.BYLABYM - Hey(Sony BMG)(-)
10.HARROWDOWN HILL - Thom Yorke(EMI)(N;+4)

11.NEVER WENT TO CHURCH - The Streets(Warner)(-3)
12.FOLD - Archive(Warner)(+3)
13.NIE MAM CZASU NA SEKS - Maria Peszek(Kayax)(-1)
14.SLABOSC CHWILOWA - Pustki(Polskie Radio)(-3)
15.YOU ONLY LIVE ONCE - The Strokes(Sony BMG)(N)

Poza listą tym razem Sofa.Aby do piątku! :)
Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Post autor: jotem3 »

pan Marek czyta emalie, kilka tygodni temu wysyłałem kilka razy głosy tą drogą i dostałęm chyba 2 odpowiedzi, tak więc śmiało można słać :-)
ODPOWIEDZ