Glosowanie do 1277 notowania LP3

Nasza własna, niezależna, wewnątrz-forowa Lista Przebojów, oparta na utworach do głosowania z oficjalnych propozycji LP3 (zasady głosowania, wyniki, podsumowania i inne rankingi)

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jollyroger72, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jollyroger72

prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

widze ze blade loki calkiem calkiem w tym podusmowaniu ;) a depesze niby takie popularne a nie ma ich nawet w pierwszej piętnastce :D no i jest Ashlee :P
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

prz_rulez pisze:no to nie marudz tylko glosuj ;) daj chociaz jeden punkcik i juz bedzie na liscie.
kto tu marudzi. Mi wcale nie zal, ze ich nie ma na liscie, inaczej bym na nich glosowal. Mieli swoje 5 minut, teraz juz mi sie znudzili i nie bede glosowac.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

ojej, znudzili... to niech Ci się odnudzą :lol:
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

prz_rulez pisze:no, to mamy kolejna zagadke do rozwiazania....

aha, tutaj musze Piotra przeprosic, ale chyba do niedzieli nie zdaze z przepisaniem calych 300 notowan, wiec chyba wysle to dopiero w przyszlym tygodniu....
No tak z ciekawosci. Ile juz wprowadziles tych notowan?
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Dopiero kolo 50-ciu. Ale teraz postaram sie przyspieszyc tempo. Niestety jest wiele niesprzyjajacych okolicznosci - przedpotowy komputer, myszka ktora ma problemy z przesuwaniem sie w lewo (a zaznacza sie czesciej w lewo do gory niz na prawo w dol...) a poza tym znajomi ciagle mnie prosza zeby komentowac na ich forach... ale powiedzialem: koniec, bunt. teraz zajmuje sie soba :)

aha... mam nadzieje ze fakt istnienia powrotow na mojej liscie nie utrudnia Ci sprawy?
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

teraz bedzie latwiej, bo im dalej tym lepiej pamietam notowania...najgorsze jest szukanie ktory utwor wypadl, a ktory nie...
najlatwiejsze sa notowania gdzie jest 20-30 (max bylo 43) nowosci. ;)
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

prz_rulez pisze:Dopiero kolo 50-ciu. Ale teraz postaram sie przyspieszyc tempo. Niestety jest wiele niesprzyjajacych okolicznosci - przedpotowy komputer, myszka ktora ma problemy z przesuwaniem sie w lewo (a zaznacza sie czesciej w lewo do gory niz na prawo w dol...) a poza tym znajomi ciagle mnie prosza zeby komentowac na ich forach... ale powiedzialem: koniec, bunt. teraz zajmuje sie soba :)

aha... mam nadzieje ze fakt istnienia powrotow na mojej liscie nie utrudnia Ci sprawy?
No to mozesz juz podeslac na probe to co masz wklepane. Tylko spakuj to wczesniej jakims zipem lub rarem aby mniej wazylo. Zrobimy pierwsze podsumowanie 50 Twoich notowan.
ODPOWIEDZ