Głosowanie na 1276 "elpetrójkę"

Nasza własna, niezależna, wewnątrz-forowa Lista Przebojów, oparta na utworach do głosowania z oficjalnych propozycji LP3 (zasady głosowania, wyniki, podsumowania i inne rankingi)

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jollyroger72, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jollyroger72

prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Już 21 punktów na Blade Loki :>
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: :>

Post autor: ku3a »

prz_rulez pisze:Jakby Riverside weszło do trzydziestki i wypadło, a na liście forumowiczów byłoby na 1szym miejscu, to nie wiem czy panowie Ku3a i reszta trzymaliby się nadal tych głupich zasad.
Panie Prz_rulez, nikt Panu nie kaze glosowac. Jakbys spojrzal na historie naszych glosowan to zobaczylbys, ze ja ani razu na Riverside nie glosowalem. Glosowalem za to bez przerwy na "Song To Say Goodbye", prawie zawsze to bylo u mnie w pierwszej trojce. Kto wie, moze to nawet bedzie u mnie piosenka roku, na razie w podsumowaniu prowadzi. Teraz wypadlo z LP3 i juz nie bede mogl zaglosowac. Szkoda. Trudno. Nawet mi nie przyszlo do glowy, zeby z tego powodu zmienic zasady.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: :>

Post autor: tadzio3 »

ku3a pisze:
prz_rulez pisze:Jakby Riverside weszło do trzydziestki i wypadło, a na liście forumowiczów byłoby na 1szym miejscu, to nie wiem czy panowie Ku3a i reszta trzymaliby się nadal tych głupich zasad.
Panie Prz_rulez, nikt Panu nie kaze glosowac. Jakbys spojrzal na historie naszych glosowan to zobaczylbys, ze ja ani razu na Riverside nie glosowalem. Glosowalem za to bez przerwy na "Song To Say Goodbye", prawie zawsze to bylo u mnie w pierwszej trojce. Kto wie, moze to nawet bedzie u mnie piosenka roku, na razie w podsumowaniu prowadzi. Teraz wypadlo z LP3 i juz nie bede mogl zaglosowac. Szkoda. Trudno. Nawet mi nie przyszlo do glowy, zeby z tego powodu zmienic zasady.
Ja to bym nawet zaostrzył zasady i zarządził głosowanie tylko na utwory z propozycji na stronie LP3, bo wiadomo, że każdy z tutaj głosujących ma konto na LP3 i głosuje przez internet, to niech wypisze te 10 (lub mniej) utworów na które głosował, po co się bawić w inne utwory, skoro i tak nigdy nie trafią na listę, chyba, że zostaną wpisane do propozycji. Nie piszę tego dlatego, że dla mnie LP3 jest doskonała (wprost przeciwnie- coraz więcej utworów podoba mi się, których nie ma na LP3) ale taki sposób byłby przejrzysty i czytelny.
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

A może warto zaryzykować, by lista forumowiczów była listą niezależną, a nie cieniem lub korektą listy Trójki. Proponuję, jeszcze raz, by zbliżyć jej zasady do LP3. Głosujemy na pierwszą dwudziestkę i piosenki, które są w zestawie do głosowania LP3. Dlaczego nie dać szansy utworom, które w Trójce nie zrobiły kariery. Np "Vicarious", który był tylko jeden raz w podstawowym zestawieniu, a którego wielu zachwalało na forum, nie ma szansy zdobyć popularnośći na liście forumowiczów, tylko dlatego, że był zbyt krótko na LP3. Zatem lista forumowiczów polega na tym, by zrobić drobne korekty wobec notowania zasadniczego, jakim jest LP3
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

trzpaw pisze:A może warto zaryzykować, by lista forumowiczów była listą niezależną, a nie cieniem lub korektą listy Trójki. Proponuję, jeszcze raz, by zbliżyć jej zasady do LP3. Głosujemy na pierwszą dwudziestkę i piosenki, które są w zestawie do głosowania LP3. Dlaczego nie dać szansy utworom, które w Trójce nie zrobiły kariery. Np "Vicarious", który był tylko jeden raz w podstawowym zestawieniu, a którego wielu zachwalało na forum, nie ma szansy zdobyć popularnośći na liście forumowiczów, tylko dlatego, że był zbyt krótko na LP3. Zatem lista forumowiczów polega na tym, by zrobić drobne korekty wobec notowania zasadniczego, jakim jest LP3
Musimy więc zadać pytanie, czy to ma być lista forumowiczów- całkiem niezalezna od trójkowej, czy tak jak pierwotnie zaczynaliśmy sonda, która pokazywała, jak i na które utwory z PROPOZYCJI forumowicze głosują na listę.
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Re: :>

Post autor: trzpaw »

tadzio3 pisze:
ku3a pisze:
prz_rulez pisze:Jakby Riverside weszło do trzydziestki i wypadło, a na liście forumowiczów byłoby na 1szym miejscu, to nie wiem czy panowie Ku3a i reszta trzymaliby się nadal tych głupich zasad.
Panie Prz_rulez, nikt Panu nie kaze glosowac. Jakbys spojrzal na historie naszych glosowan to zobaczylbys, ze ja ani razu na Riverside nie glosowalem. Glosowalem za to bez przerwy na "Song To Say Goodbye", prawie zawsze to bylo u mnie w pierwszej trojce. Kto wie, moze to nawet bedzie u mnie piosenka roku, na razie w podsumowaniu prowadzi. Teraz wypadlo z LP3 i juz nie bede mogl zaglosowac. Szkoda. Trudno. Nawet mi nie przyszlo do glowy, zeby z tego powodu zmienic zasady.
Ja to bym nawet zaostrzył zasady i zarządził głosowanie tylko na utwory z propozycji na stronie LP3, bo wiadomo, że każdy z tutaj głosujących ma konto na LP3 i głosuje przez internet, to niech wypisze te 10 (lub mniej) utworów na które głosował, po co się bawić w inne utwory, skoro i tak nigdy nie trafią na listę, chyba, że zostaną wpisane do propozycji. Nie piszę tego dlatego, że dla mnie LP3 jest doskonała (wprost przeciwnie- coraz więcej utworów podoba mi się, których nie ma na LP3) ale taki sposób byłby przejrzysty i czytelny.
Róznica polega na tym, że głosując na LP3 oddajesz jeden głos na każdy z 10 utworów, a w liście wartość każdego głosu jest zróżnicowana (od 1 do 10 pkt). Każde notowanie listy forumowiczów, jest sprawdzeniem notowania LP3 na mniejszej grupie reprezentatywnej. I tyle.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

a ja jestem za tym zeby mozna bylo glosowac na wszystko. liberalizacja jest w tym wypadku najlepszym rozwiazaniem. niczego zlego by to nie przynioslo, a kazdy by mial frajde.

A Vicarious by wrócił na listę ;-)

Ta nasza lista ma być klonem Lp3? To lepiej tu wkleić Notowanie Lp3 i będzie lepiej.

A głosować będę i tak łatwo się mnie nie wygoni chyba że banem. Ja jestem reformatorem, a nie tchórzem ;-)
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

tadzio3 pisze:
trzpaw pisze:A może warto zaryzykować, by lista forumowiczów była listą niezależną, a nie cieniem lub korektą listy Trójki. Proponuję, jeszcze raz, by zbliżyć jej zasady do LP3. Głosujemy na pierwszą dwudziestkę i piosenki, które są w zestawie do głosowania LP3. Dlaczego nie dać szansy utworom, które w Trójce nie zrobiły kariery. Np "Vicarious", który był tylko jeden raz w podstawowym zestawieniu, a którego wielu zachwalało na forum, nie ma szansy zdobyć popularnośći na liście forumowiczów, tylko dlatego, że był zbyt krótko na LP3. Zatem lista forumowiczów polega na tym, by zrobić drobne korekty wobec notowania zasadniczego, jakim jest LP3
Musimy więc zadać pytanie, czy to ma być lista forumowiczów- całkiem niezalezna od trójkowej, czy tak jak pierwotnie zaczynaliśmy sonda, która pokazywała, jak i na które utwory z PROPOZYCJI forumowicze głosują na listę.
Na razie widzę sprzeczność. Jeżeli miałaby być to sonda, to nie ma co umieszczać tytułu lista forumowiczów, jeżeli miałaby być to lista niezależna, to wtedy można robić podsumowania miesięczne i roczne ukazujące popularność danych piosenek. Na razie mamy dziwny twór: sondaż z tytułem i podsumowaniami charakterystycznymi dla listy.
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

prz_rulez pisze:a ja jestem za tym zeby mozna bylo glosowac na wszystko. liberalizacja jest w tym wypadku najlepszym rozwiazaniem. niczego zlego by to nie przynioslo, a kazdy by mial frajde.

A Vicarious by wrócił na listę ;-)

Ta nasza lista ma być klonem Lp3? To lepiej tu wkleić Notowanie Lp3 i będzie lepiej.

A głosować będę i tak łatwo się mnie nie wygoni chyba że banem. Ja jestem reformatorem, a nie tchórzem ;-)
Liberalizacja tak, ale z zastrzeżeniem, że nie ma powrotów, by na liście nie królowały wielowiekowe oldboye, ale każda lista jest promocją nowych piosenek mających zdobyć jakąś popularność. Słowem lista musi się różnić od Topu Wszech czasów
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

ku3a pisze:
trzpaw pisze:powinna obowiązywać zasada, że głosujemy na piosenki, które się znajdują w podstawowym zestawie listy forumowiczów (pierwsza dwudziestka) i w propozycjach do głosowania LP3. Inaczej podsumowania miesięczne, czy roczne nie będą adekwatne co do piosenek forumowiczów. Najdłużej na liście i na miejscu pierwszym jest piosenka zespołu Riverside nie dlatego, że jest najpopularniejsza, ale dlatego, że zdążyliśmy się już z nią osłuchać i jako nieliczna z piosenek znajduje się bardzo długo w poczekalni LP3. Gdyby na przykład ta piosenka utrzymała pierwsze miejsce na liście forumowiczów, a w tym samym czasie wypadła z LP3, to automatycznie musiałaby wypaść w następnym notowaniu listy forumowiczów z pierwszego miejsca poza listę.
taka karma
trzpaw pisze:Zatem lista forumowiczów nie jest listą przebojów, ale sondażem najlepszych piosenek z prawie 250 propozycji do LP3 z danego tygodnia
niekoniecznie, bo nie trzeba glosowac na to co jest w zestawie trojkowym, ale nie wolno na to co na Liscie znalezc sie nie moze. Mozna wiec na przyklad na "Polska zolto-zieloni", ale nie mozna na "Vicarious".
Zatem możemy głosować na piosenki, które są w zestawie trójkowym i te, które potencjalnie tam mogą się znależć ( bo nie były jeszcze w propozycjach do notowania) i do tego dodać możliwość głosowania na pierwszą dwudziestkę ostatniego głosowania listy forumowiczów. I proste rozwiązanie.
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Ku3a, proszę rozważ to :!: :!: :!:
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

na mojej liscie zdarzjaa sie czasem powroty po 20 tygodniach. ale to tylko dodaje smaczku. nie chcialby ktos powrotu "Hung Up" na 40te? ;-) a u mnie chyba tak bedzie :D tzn. mowie o liscie P.r.z.
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Może warto by pomyśleć o osobnym temacie, w którym były by tylko wszystkie notowania listy forumowiczów
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Ciekawe, czy na LP3 można głosować jedynie przez internet. Wydaje mi się, że tak, to wtedy rzeczywiście lista forumowiczów byłaby miniaturyzacją LP3
malik
Posty: 173
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 9:33 am

Post autor: malik »

Moim zdaniem powinna to buć lista forumowiczów, czyli głosujemy na wszystko, ale z jednym ograniczeniem, bez możliwości powrotów. To tyle w temacie :wink: Pamiętajcie o Bladych Lokach :!: :!: :!:
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

malik pisze:Moim zdaniem powinna to buć lista forumowiczów, czyli głosujemy na wszystko, ale z jednym ograniczeniem, bez możliwości powrotów. To tyle w temacie :wink: Pamiętajcie o Bladych Lokach :!: :!: :!:
Tak trzymać i jeszcze promować nowe przeboje :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Niech zadecyduje nasz moderator czyli Ku3a. To on podjął sie prowadzenia tej listy i ma prawo ją zmieniać jak chce.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

A zapoczątkował ją nieświadomie użytkownik o nicku "Artur"
Postanowilem podac liste piosenek na ktore glosowalem w tym tygodniu, bo pomyslalem ze jesli wiecej osob z forum to zrobi to moze mozna bedzie przewidziec czego sie spodziewac po nastepnym wydaniu listy, a wiec:
AFTERGLOW - INXS
BALLAD OF NYC - Fun Lovin' Criminals
BREAK THE NIGHT WITH COLOUR - Richard Ashcroft
CONCEIVING YOU - Riverside
FILANDIA - Swietliki & Boguslaw Linda
TALK - Coldplay
TYLKO MNIE KOCHAJ - Goya
VAMPIRE - Sinead O'Connor
WALK AWAY - Franz Ferdinand
WHAT ELSE IS THERE? - Royksopp
Akurat wypadło że 5 z listy i 5 z poczeklani.
Zawsze marzylem żeby mozna bylo przyznawac chociaz trzy punkty ujemne dla piosenek z pierwszej trzydziechy:
ALL THAT IS THIRST - Pati Yang
FIRST DAY - Timo Maas feat. Brian Molko
MOJE MIASTO - Maria Peszek
Ja podsumowałem pierwszy tydzien licząc każdy głos jako jeden punkt.
A oto podsumowanie tych głosów. Powstała więc lista przebojów Forumowiczów (notowanie 1 ) Nie liczyłem ujemnych głosów
1. TALK - Coldplay 5
WALK AWAY - Franz Ferdinand 5
3. FILANDIA - Swietliki & Linda 4
SARENKA - Haiku Fristajl 4
5. CONCEIVING YOU - Riverside 3
CZAS BLEKITU - Grzegorz Turnau 3
FIX YOU - Coldpaly 3
MIMO WSZYSTKO - hey 3
9. A Pain That I'm Used To - Depeche Mode 2
DIRTY HARRY - Gorillaz 2
Dzien dobry kocham cie - Strachy na lachy 2
Kocham cie a miloscia swoja - Kult 2
moje miasto - maria peszek 2
REVERSE THE DAY - Pati Yang 2
SONG TO SAY GOODBYE - Placebo 2
telefon do przyjaciela - pustki 2
VAMPIRE - Sinead O'Connor 2

Po jednym głosie (taka poczekalnia)
18. AFTERGLOW - INXS 1
ALL THAT IS THIRST - Pati Yang 1
ALONE - Negatyw 1
BALLAD OF NYC - Fun Lovin' Criminals 1
BOTTOM OF YOUR SOUL - TOTO 1
BREAK THE NIGHT WITH COLOUR - Richard Ashcroft 1
DREAMGIRL - Dave Matthews Band 1
First Day Of My Life - Melanie C 1
Hung Up - Madonna 1
JESUS OF SUBURBIA - Green Day 1
KILLER - Underground 1
MINISKIRT - The Car Is On Fire 1
MOVE ON NOW - Hard-Fi 1
NIE WIDZIEC NIC - Mech 1
O NIEBO LEPIEJ - Mieczyslaw Szczesniak 1
pali sie moja panno - buldog 1
SORRY - Madonna 1
THE DENIAL TWIST - The White Stripes 1
TU JEST MOJ DOM - Maanam 1
TYLKO MNIE KOCHAJ - Goya 1
WHAT ELSE IS THERE? - Royksopp 1
You're Beautiful - James Blunt 1

Ciekawe czy chociaz troche się pokryją preferencje muzyczne Forumowiczów i wszystkich głosujacych na liste Trójki
Potem "Zbyszu" rzucił pomysł, aby od następnego tygodnia stopniowac piosenki od 1 do 10...
Takie liczenie jest raczej mało miarodajne. Lepiej chyba jednak przyjac zasadę: 1 miejsce - 10 ptk, 2 miejsce - 9 ptk....10 miejsce - 1 ptk.

Tyle tylko, ze wymagało by to od Szanownych Forumowiczów ukłądanie swojej "10" począwszy od najbardziej ulubionego utworu...

Rzuciłem hasło forumowej Listy Przebojów. Trzeba jednak zaznaczyć, ze niektórzy zapewne w swoich prywatnych zestawieniach mają utwory, ktore nie znajdują się w zestawie go głosowania na LP3 (np. nigdy ich nie było, lub wypadły już z Listy).

Poddaję wątek do rozmyślenia...
...i tak to się zaczęło. Ale pierwszym założeniem było głosowanie na piosenki tylko z listy tzn z zestawu do głosowania- to później jakoś się przeobrazilo.Osobiście woląłbym żeby tak zostało, a jak już zmieniać to radykalnie odciąc się od LP3, bo inaczej to nie miałoby sensu.
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Oczywiście, że w większości były by to piosenki z zestawu do głosowania. Wypadki głosowania na piosenki, które wypadły z LP3 były by marginalne. Zdarzały by się wtedy, gdy były jakieś duże spadki, np A pain, lub gdy jakaś melodyjna piosenka nie weszła by na listę. Zakładając, że z każdym tygodniem będzie się powiększać liczba głosujących przeforsowanie piosenki spoza zestawu do głosowania byłoby trudne, gdyż wielu forumowiczów nie będzie miało możliwości jej posłuchać a w ciemno nie będą głosować. Proszę zobaczyć, jakie są efekty lansowania przez Ku3ę piosenki Infra-red jeszcze przed jej znalezieniem się w zestawie do głosowania. LP3 pozostanie miejscem poszukiwań nowych, ciekawych przebojów, gdyż wszyscy forumowicze słuchają tej LP3. Patrząc na głosy forumowiczów są to piosenki, które pomału wchodzą na listę trójki, a więc lista forumowiczów mogłaby być miejscem promocji mało znanych przebojów.
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

tadzio3 pisze: ...i tak to się zaczęło. Ale pierwszym założeniem było głosowanie na piosenki tylko z listy tzn z zestawu do głosowania- to później jakoś się przeobrazilo.Osobiście woląłbym żeby tak zostało, a jak już zmieniać to radykalnie odciąc się od LP3, bo inaczej to nie miałoby sensu.
Mimo tylu wypowiedzianych słów zasady pozostałyby te same, a jedynie długość obecności piosenek na liście zależałaby od forumowiczów, a nie od obecności na LP3.
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4972
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Post autor: Artur »

No i czasami mały kamyk potrafi spowodować lawinę. Osobiście jestem za tym aby można głosować na wszystko na co tylko mamy ochotę bez żadnych ograniczeń, w końcu zaleźliśmy się wszyscy na tym forum nieprzypadkowo i nasze gusta muzyczne są zbliżone (no prawie J), nie przypuszczam aby naszą listę forumowiczów zwojowała kiedyś piosenka typu Karmah – „Just be good to me” (czasami sam takich piosenek słucham) bo nigdy nie zdobyłaby większego poparcia, ja traktuje naszą listę jako źródło potencjalnych własnych przebojów o których nigdy bym nie usłyszał gdyby ktoś z was nie zaproponowałby ich we własnej liście, (patrz Sigur Ros), jeśli cos nie wchodzi na LP3 to praktycznie przepada, sprawdzałem nawet co to jest ta Ashlee Simpson, którą tak kolega prz_rulez wychwalał, sprawdziłem nie podoba mi się trudno, grunt to marketing. Ostatnio musiałem wywalic z listy Gnarlsa Barkleya bo mu się wypadło z listy trójki, nie dlatego że mi się przestał podobać, na siłe szukałem jakiegoś utworu w zastepstwie bo ostatnio straszna posucha, albo same starocie które już mi się osłuchały albo słabe propozycje muzyczne trojki (przynajmniej te lansowane na wakacje), wlasnie wtedy szukam na listach innych forumowiczów piosenek które im się podobaja bo mogą stac się również moimi ulubionymi. Dlatego jestem za tym by glosowac na wszystko jak leci bo nigdy nie wiadomo gdzie czai się potencjalny forumowy Hit !!! Forumowicze nie gęsi i swój gust muzyczny mają. Najważniejsze byśmy nie rezygnowali z naszej listy, a na pewno jakoś się dogadamy co do zasad głosowania. Ostatecznie niech zadecyduje Ku3a, bo on się przy tym najwięcej napracuje. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i zmykam w rodzinne strony odpoczywać od cywilizacji. Do przyszłego tygodnia.
malik
Posty: 173
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 9:33 am

Post autor: malik »

Ku3a - czy jeszcze wytrzymujesz presję :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22022
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

Musimy więc zadać pytanie, czy to ma być lista forumowiczów- całkiem niezalezna od trójkowej, czy tak jak pierwotnie zaczynaliśmy sonda, która pokazywała, jak i na które utwory z PROPOZYCJI forumowicze głosują na listę.
witam
mi wydaje sie że skoro tak było zakładane i że jest to Archiwum Listy Przebojów Programu Trzeciego to powinny byc tylko utwory ze strony Trójki. nie chciałbym spotkac tutaj takiej listy:
1.STARS ARE BLIND-Paris Hilton
2.SZANSA-Virgin
3.GIRL.-Paul Wall
4.LAY ALL YOUR LOVE ON ME-Sylver
5.WSTAWAJ-Mezo
6.SATELITES-September
7.HOW COULD YOU (BRING HIM HOME)-Eamon
8.JUST BE GOOD TO ME-Karmah
9.DANCE!-Lumidee
10.THE DRILL-The Drill
(wybrane z listy radia ESKA: http://www.eska.pl/hot20.php)

nie znam żadnego z tych utworów, ale zdaję sobie sprawę co puszcza Eska. gdybym chciał taka listę to tam bym głosował!!! I żeby było jasne - nie mam nic przeciwko tej muzyce i nie twierdzę że muzyka w Trójce jest lepsza czy ważniejsza etc. ja poprostu nie słucham takiej Eskowej muzyki. To tyle. JESTEM ZA GŁOSOWANIEM NA UTWORY ZE STRONY TRÓJKI
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22022
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

witam raz jeszcze a to moja lista:

1.NA JEDNEJ FALI - eM(Polskie Radio) - jeszcze czekam na całą płytę
2.THE LAST ONE STANDING - Ladytron(Universal) - na Opener podobno średnio u mnie cały czas w odtwarzaczu
3.BYŁABYM – Hey - dla mnie nr 1 z ostatniej płyty a za tydzień też pewnie nr 1 mojego notowania wiem że tego utworu nie ma w zestawieniu na stronach Trójki, ale była jako nowość i dlatego pozwalam sobie na nią głosować. w oficjalnym głosowaniu była Maria Peszek
4.ZOBACZ JAK PIEKNIE - Mira Kubasinska & After Blues(Tomato Records) - usłyszałem i bardzo bardzo mnie wzięło
5.DALEKA DROGA DO DOMU - Coma(Sony BMG) - cały czas niedaleko odtwarzacza
6.NIE MA TAKICH MIEJSC - The Calog(Polskie Radio) - jeszcze bliżej odtwarzacza niż Coma. Nie wiem czemu znów ta płyta wróciła u mnie do łask
7.SEN CO NIE MIJA - Halina Frackowiak(MTJ) - posluchałem Marka N. I wybrałem się na koncert i kupiłem najnowszą CD i wróciłem do Jej starszych nagrań i polecam...
8.ON AN ISLAND - David Gilmour(EMI) - też często odtwarzany CD
9.SWIATOPODGLAD - Robert Kasprzycki (The Art Form) - kiedyś widziałem kilka koncertów I teraz na zasadzie wspomnienia chodzi za mna ten kawałek
10.GLEBOKO W SERCU - Maanam (EMI) - może jeszcze kiedys wróci stary dobry MAANAM. To jeszcze nie ten utwór ale coś w nim jest.

Ale się dzisiaj rozpisałem. płyty to oczywiście jw. oraz płyty z serii „GW” GWIAZDY IDOLE PRZEBOJE. Mam płyty od 1 do 10 i tak sobie słucham muzyki lat 50-70. K A P I T A L N E kawałki!!! Panowie Chojnacki, Wassowski i Mann zrobili kawałek fantastycznej roboty.

i pytanie na koniec czy takie komentarze nie przszkadzają w liczeniu? czy dawac je gdzieś osobno?
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

Yacy pisze:...
4.LAY ALL YOUR LOVE ON ME-Sylver
...
No nie. Tego utworu nie znasz? A zobacz sobie tutaj. To jest oryginal, pozniej byl jeszcze Erasure (album ABBA-esque), a ta pani ktora wymieniles spiewa kolejna przerobke tego utworu. A po drodze od Erasure do Sylver utwor ten znalazl sie jeszcze w repertuarze: Information Society (album Information Society), Helloween (album Metal Jukebox), A*Teens (album Abba Generation), Steps (album ABBA Forever (disc 1)).
Moze jednak warto poznac niektore utwory, bo Trojka nie jest juz stacja dominujaca i opiniotworcza. Czasami dobrze jest posluchac rowniez i innych rozglosni, aby wiedziec co sie gra w Europie i na swiecie, a nie gra sie w Trojce. Czasami warto siegnac do tzw Zlotych Przebojow, aby sobie odswiezyc co tez to Trojka kilka i kilkanascie lat temu wylansowala na polskim rynku.
ODPOWIEDZ