głosowanie na 1269

Nasza własna, niezależna, wewnątrz-forowa Lista Przebojów, oparta na utworach do głosowania z oficjalnych propozycji LP3 (zasady głosowania, wyniki, podsumowania i inne rankingi)

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jollyroger72, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jollyroger72

ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 1269

Post autor: ku3a »

bobby-x pisze:Dzięki Campari za 9 pkt na TOOL-a. Czy awansuje u Ciebie na pierwsze ?? W podsumowaniu Ku3y będzie na szarym końcu
zapewniam Cie, ze wcale nie jest tak zle. Na razie jest niezly scisk i kazdy glosujacy moze jeszcze niezle namieszac.
bobby-x pisze:a w liście oj chyba nie wyjdzie z poczekalni.
zobaczymy, moze jeszcze sie uda. Oby. Moim zdaniem to notowanie bedzie dla wikariusza decydujace.
bobby-x pisze:Gdyby System Of A Down nagrał cos w stylu "chop suey" lub "toxicity" to by siedział u mnie na podwójnym pierwszym przez pół roku a ta balladka ......... hmmmm
to prawda. Na poczatku glosowalem tylko i wylaczenie dlatego, ze to SOAD, ale teraz przyznam, ze mnie wzielo i rzeczywiscie kroluje u mnie na liscie. No ale do "Chop Suey!", "Aerials", "Toxicity", "Prison Song" czy innych nie dorasta. Tylko czy takie rzeczy graliby w Trojce? Ale dlaczego nie grali "Hypnotize"? Don't know.
bobby-x pisze: NIE ZAPOMNIJCIE DZISIAJ KUPIĆ BROWARU NA LISTĘ LUB WIĘKSZYCH PROCENTÓW NA WEEKEND
sie chlodzi. Browar, i mean :-).
bobby-x pisze:Szkoda, że Radni nie wprowadzili takiego zakazu 3 dni przez finałem polskiej ligi piłki kopanej.
i co by to dalo? Panowie na Starowce przeciez alkoholu nie kupili. Oni po prostu weszli sobie do srodka i wzieli. No co, chcialo im sie to weszli i wzieli. Wkurza mnie to :evil: . Tyle razy powtarzalem rodzinie i znajomym, ze z kibicami w Warszawie nie jest tak jak bylo kiedys, ze wystarczy pojsc raz na mecz, zeby zobaczyc jaka jest ekstra atmosfera, a potem dzieje sie takie cos, gdzie kilkuset pojebow niszczy ten wizerunek wypracowywany przez tak dlugi czas. I znowu kazdy kto nazywa sie kibicem jest uwazany za bandyte. A ja jestem kibicem. Ale takim prawdziwym. Dobra, koncze, bo to calkowicie off-topic, ale nie moglem sie powstrzymac, zeby nie dopisac kilku slow na ten temat.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

1269

Post autor: bobby-x »

o piłce kopanej jeszcze jedno zdanie. Będę oglądał mecze naszej reprezentacji od czwartego meczu na MŚ czyli prawdopodobnie wcale !!! po co patrzeć (tracić czas) na to nasze narodowe dziadostwo, za to Brazylię bardzo chętnie.

CZY JUTRO ABY NA PEWNO BĘDZIE LISTA. DZISAJ NIE BĘDZIE KĄCIKA MARKA W TRZECIM ŚNIADANIU BO BĘDZIE STUDIO PAPIESKIE. CZY KTOŚ WIE JAK BĘDZIE JUTRO PO 18:00 ??? CZY ZNOWU LISTA BEZ EMISJI ?
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

A ja bede ogladal wszystkie mecze Polakow, bo to sa Polacy. I bede mocno kibicowal i wierzyl, ze bedzie dobrze i chocby grali z Brazylia bede liczyl na cud, bo cuda sie zdarzaja.
Nie widze powodu, zeby jutro mialo nie byc Listy. Dzisiaj rano to faktycznie moze byc zamieszanie, bo przyjazd Papieza, pierwsze wrazania i takie tam. Przeciez studio papieskie nie bedzie trwalo 24h/dobe.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Ja równiez z przyjemnościa będe tracił czas na owe "narodowe dziadostwo". Gratuluje patriotyzmu i wyczucia.

Do nasluchania
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Jeżeli chodzi o mnie to ja oczywiscie będę starał się oglądać Biało-czerwonych na mundialu i z całego serca kibicować (ale czemu nie ma Franka :evil: )
Tylko problem będe miał z pierwszym meczem Polaków, bo w tym czasie pewnie bedę na uczelni i na dodatek sesja się zaczyna... :( :shock:
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

Panowie... stwórzcie może osobny wątek -- tu się głosuje na jutrzejsze notowanie Listy :)
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Hehe Rzeczwiście trochę zboczyliśmy z macieżystego tematu, ale mała dygresja juz chyba została zakończona.
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

1.CONCEIVING YOU - Riverside(Mystic) [-]
2.ON AN ISLAND - David Gilmour(EMI) [-]
3.VICARIOUS - Tool(Sony BMG) [-]
4.FOLD - Archive(Warner) [-]
5.11:11 - Grzegorz Turnau(EMI) [-]
6.DELIKATNIENIE - Swietliki & Boguslaw Linda(Universal)[+3]
7.BOTTOM OF YOUR SOUL - TOTO(Mystic) [+1]
8.THIS IS US - Mark Knopfler & Emmylou Harris(Universal) [-2]
9.SONG TO SAY GOODBYE - Placebo(EMI) [-2]
10.TALK - Coldplay(EMI)[-]

11.SMILE - David Gilmour(EMI)
12.STEADY AS SHE GOES - Raconteurs(XL Recordings)
13.RONDELEK - Mlynek Kawowy(JG)
14.THE HARDEST PART - Coldplay(EMI)
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

No to teraz chyba juz mamy komplet.
Ale gdyby jeszcze ktos mial ochote zaglosowac to serdecznie zapraszam :-).
zeta
Posty: 1016
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 3:47 pm

Post autor: zeta »

tadzio3 pisze:
zeta pisze: Jako reprezentantka grupy mniejszościowej szczególnie witam Panie na pokładzie :D
Tylko szkoda, ze ich tak niewiele :?
Spójrz na to z innej strony (szklanki) - głosowało 100% więcej pań niż przed tygodniem. To się nazywa perspektywa szklanki do połowy pełnej :wink: A skoro juz o perspektywach to u mnie w lodówce dog in the fog. Tylko proszę nie komentować zaraz, że nie lubicie angielskiego humoru. O gustach się nie dyskutuje. Kubeczkach smakowych tez :wink:
zeta
Posty: 1016
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 3:47 pm

Re: 1269

Post autor: zeta »

bobby-x pisze:
zeta pisze:Juz nie mogę się doczekać piątku!
Niech mi tylko coś (ktoś) przeszkodzi :x

A teraz pomyśl sobie Katherino "Zeto" Jones

to teraz juz wiesz, dlaczego Katie u mnie na pierwszym miejscu - my Kaśki musimy sie trzymac razem :wink:


co by było gdyby lista była codziennie od poniedziałku do piątku na przykład od 18 do 22


znudziłaby nam się ??? :wink:
oj polecą gromy za tę prowokację!


Ktoś" może nazywać się Praca lub Szef a "coś" to pieniądze (śmiech).


co tam pieniądze, co tam szef, gdy lista w grze :wink:


Pozdrawiam urodziwą Krakowiankę

Dobrze, że dodałeś Krakowiankę, bo pomyslałabym sobie, że to nie do mnie tylko do Jones :wink:
Dziekuję za pozdrowienia i odwzajemniam :D

p.s. czy ktos może mnie nauczyć cytować wielokrotnie???
Ostatnio zmieniony czw maja 25, 2006 10:31 pm przez zeta, łącznie zmieniany 2 razy.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

kto tu nie lubi angielskiego humoru?! Monty Python to moi bogowie, Jasia Fasole moglbym ogladac setki razy, nie dalej jak przedwczoraj odswiezylem sobie kolejne odcinki Czarnej Zmiji itd. :-)

btw - Zywiec i Palm ;-)

cos czuje, ze JaceK znowu bedzie interweniowac (i w sumie slusznie :P )
zeta
Posty: 1016
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 3:47 pm

Post autor: zeta »

ku3a pisze:
cos czuje, ze JaceK znowu bedzie interweniowac (i w sumie slusznie :P )
tak masz rację, rozbrykałam się, zupełnie jakby to był mój wątek :wink:

ale już basta!
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

zeta pisze:Tylko proszę nie komentować zaraz, że nie lubicie angielskiego humoru. O gustach się nie dyskutuje. Kubeczkach smakowych tez :wink:
Akurat angielski humor uwiebiam- jak żaden inny. Monty Pytonów to mogę oglądac cały czas a zawsze będę się śmiać- latający cyrk, żywot brayana, sens życia, grall i inne to klasyka humoru. Jaś Fasola także potrafi rozbawić.
Wogólę lubię angielska kulturę, bo i filmy brytyjskie uwielbiam, muzykę oczywiście też- szczególnie, bo co by było bez brytyjskiej muzyki- wystrczy wspomnieć o Floydach, Dire Straits, Beatlesach...
malik
Posty: 173
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 9:33 am

Post autor: malik »

Niech będzie i ode mnie:
1. WHERE'D YOU GO - Fort Minor
2. LONELY DAY - System Of A Down
3. ONE - Mary J. Blige feat. U2
4. REWIND - Stereophonics
5. AFTERGLOW - INXS
6. BOTTOM OF YOUR SOUL - TOTO
7. DANI CALIFORNIA - Red Hot Chili Peppers
8. IT'S IN THE RAIN - Enya
9. NIE MA TAKICH MIEJSC - The Calog
10. PROMISE (YOU AND ME) - Reamonn

No.
Awatar użytkownika
Frodo
Posty: 48
Rejestracja: ndz lut 26, 2006 3:19 am
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Frodo »

Nie było mnie czas jakiś ale widzę,że się niezły tłoczek zrobił :D

Witam wszystkich

A oto i moja dziesiątka

1 DANI CALIFORNIA - Red Hot Chili Peppers
2 ON AN ISLAND - David Gilmour
3 ALL YOU WANT - The Globetrotters
4 SPIDER'S WEB - Katie Melua
5 ONE - Mary J. Blige feat. U2
6 TCHU MI BRAK - Pustki
7 THE LAST TRICK - Anja Garbarek
8 DELIKATNIENIE - Swietliki & Boguslaw Linda
9 PAN PANCERNY - Kult
10 NIE MAM CZASU NA SEX Maria Peszek

pozdrowieństwa
dzięki Grycek za nagrania lp!!
dziś słucham odeski dodeski :D
Gość

Post autor: Gość »

tak wlasnie podejrzewalem, ze jak ktos jeszcze mialby zaglosowac to wlasnie Frodo :-).
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

o prosze, i mi sie zdarzylo napisac cos jak w miedzyczasie mnie wyrzucilo.
Ciezki dzien dzisiaj, ale postaram sie juz za chwile podac pierwsza czesc podsumowania :-).
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

And now... It's...
Oto
Wyniki naszego glosowania na 1269

Tak pasjonujacego glosowania jeszcze nie bylo! Chodzi nie tylko o liczbe uczestnikow, ale rowniez o to, ze jest ogromny tlok i kazdy glosujacy w bardzo duzym stopniu zmienial klasyfikacje. Do tego dochodzi niewiarygodnie zacieta walka o zwyciestwo! Dziekuje kazdemu za wziecie udzialu.
Z racji tego ile emocji bylo przez caly tydzien postanowilem podzielic emocje zwiazane z wynikami na kilka porcji :-).
Na poczatek troche komentarzy plus nasza poczekalnia, czyli miejsca ponizej dwudziestego. A miejsc tych jest oczywiscie tak duzo jak nigdy wczesniej. To jednak nie dziwi, poniewaz w tym tygodniu niemal wszystkie rekordy zostaly pobite. Do tej pory najwieksza liczba piosenek, na ktore glosowalismy to bylo 46. Teraz... hmm, ociupinke wiecej - 66 :!: Rekord pobity niemal o 50%! Ale to jeszcze nic. Przeciez tydzien temu glosowalo 8 osob, a teraz 18! Dotychczasowy rekord to 10, a wiec zanotowalismy poprawe o 80% :!: :!: Rekord punktow zdobytych przez zwyciezce - 59. Dzisiejsze pierwsze miejsce - 65 pktow. Jedynie ten rekord nie jest zapierajacy dech w piersaich, tym bardziej ze wynik 59 punktow zostal osiagniety w notowaniu na ktore glosowalo 8 osob. No i jest jeden rekord ktory sie ostal. Wciaz "Song To Say Goodbye" dzierzy rekord przewagi punktowej zwyciezcy nad drugim miejscem - 16 punktow.

Oto juz wyniki naszej poczekalni:

21.-. ONE - U2 & Mary J. Blige 6+8+6=20
22.37. JAZZ NAD WISLA- T.Love 2+5+7+5=19
23.18. PAN PANCERNY-Kult 1+2+10+2=15
24.-. AFTERGLOW - INXS 6+2+1+6=15
25.35. A GDYBYSMY NIGDY SIE NIE SPOTKALI - Anna Maria Jopek 1+9+2=12
26.-. WHERE'D YOU GO - Fort Minor 2+10=12
27.-. RONDELEK - Mlynek Kawowy 6+6=12
28.18. CRAZY - Gnarls Barkley 8+3=11
29.20. 11:11 - Grzegorz Turnau 3+6=9
30.32. BOTTOM OF YOUR SOUL - TOTO 4+5=9
31.-. IN THE GHETTO (REMIX) - Elvis Presley 9
32.23. NO PASARAN - Blade Loki 2+6=8
33.-. HEARTBEATS - Jose Gonzalez 3+5=8
33.21. A TY? - Hey 5+3=8
33.-. IT'S IN THE RAIN - Enya 5+3=8
36.-. S.O.S. (MESSAGE IN THE BOTTLE) - Filterfunk 8
36.-. ALL YOU WANT - The Globetrotters 8
38.-. SWEET DREAMS (STEVE ANGELLO & SEBASTIAN INGROSSO REMIX) - Eurythmics 7
38.15. BEAUTIFUL, LOVED & BLESSED - Prince 7
38.-. FATHER AND DAUGHTER - Paul Simon 7
38.-. REWIND - Stereophonics 7
42.29. RAGAZZA DEMONICA - Mumio 4+2=6
42.-. NIE MA TAKICH MIEJSC - The Calog 4+2=6
44.-. TELL ME WHY - Supermode 6
45.29. GNIJĄCY ŚWIAT - T.Love 5
45.-. SOMEBODY'S WATCHING ME - Beatfreakz 5
45.-. WITHOUT YOU - El Presidente 5
45.-. PUT YOUR RECORDS ON - Corinne Bailey Rae 5
45.15. WHEN YOU WASN'T FAMOUS - The Streets 5
50.-. SAY SAY SAY (WAITING 4 U) - Hi_Tack 4
50.24. GET TOGETHER - Madonna 4
50.-. ODDYCHAJ - Mikromusic 4
50.-. KONSTYTUCJE 2006 - Lech Janerka, Sidney Polak, Junior Stress 4
50.-. THE LAST TRICK - Anja Garbarek 4
55.32. WISEMEN - James Blunt 3
55.27. THIS IS US - Mark Knopfler & Emmylou Harris 3
57.-. COSY PRISONS - A-ha 2
57.-. TO & FRO - Mattafix 2
57.-. BANG BANG YOU'RE DEAD - Dirty Pretty Things 2
57.28. SMILE - David Gilmour 2
57.-. WATERMARK - Enya 2
57.29. REWOLUCJA - Loco Motive Sun 2
63.35. CZERWONE TULIPANY - Negatyw 1
63.-. REVERSE THE DAY - Pati Yang 1
63.-. NEEDLES IN MY BRAIN - Believe 1
63.-. PROMISE (YOU AND ME) - Reamonn 1
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

1269

Post autor: bobby-x »

a gdzie wyniki pozycji od 30 do 1 ?????
Jest 16:43 otwieram to co zabronione 25 i 26 maja w Warszawie i okolicy. Pierwszy kapsel kładę obok klawiatury. Czy można głosować na 1270 listę ???
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

1269

Post autor: bobby-x »

Oj! pozycji 20 do 1. Już się mylę a to dopiero pierwszy kapsel. Hmmmm...
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

no faktycznie, jak po pierwszym kapslu takie efekty to nie za dobrze wrozy ;-). Bardzo prosze, glosowac na 1270 jak najbardziej juz mozna. Tak jak pisalem, celowo podzielilem ogloszenie wynikow na kilka etapow. Za chwile podam druga dziesiatke.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Wynikow ciag dalszy.

Jeszcze kilka slow komentarza na temat naszej poczekalni. Jak widac wreszcie pierwsze punkty zdobylo "One", i to na tyle duzo, ze prawie zalapalo sie do dwudziechy "z pominieciem poczekalni". Mimo wszystko to wciaz marny wynik. Z dwudziestki wypadl "Pan Pancerny". Ubolewam nad tym, ale przeciez sam nie glosowalem. Niestety "Poligono Industrial" to nie tak dobra plyta jak wszystkie wczesniejsze genialne wydawnictwa Kultu. Obiecujaco wyglada wynik nowego T.Love'u. Moze bedzie sobie u nas radzic lepiej niz "Gnijacy swiat", ktory praktycznie przez caly czas tylko ja windowalem do gory :-P.
Tutaj akurat, w przeciwienstwie do Kultu, mamy do czynienia z naprawde bardzo dobra plyta i jeszcze kilka piosenek daloby sie wykroic, ktore dobrze by sobie radzily na Liscie i osobiscie uwazam, ze "Jazz nad Wisla" wcale nie jest w czolowce najlepszych kawalkow z "I Hate Rock'N'Roll".
A co mamy dalej, to jest blizej czyli wyzej, czyli w drugiej dziesiatce? :-)
Tool co prawda spada o 3 pietra, ale chyba przyznasz Bobby, ze jedenaste miejsce to i tak bardzo dobry rezultat? Niespodzianka sa z pewnoscia powroty Depeche Mode. Tu widac mocny wplyw nowych glosujacych. "A Pain..." wraca po dlugim niebycie, a "Suffer Well" podzwignelo sie z dna. Wreszcie pokazna liczbe punktow zdobylo "Dani California", co pozwolilo na powrot do drugiej dziesiatki, ale o ile w pierwszym przypadku byl to wynik glosu jednej osoby, o tyle teraz osiagniety wynik powinien cieszyc znacznie bardziej. Zreszta o czym my tu mowimy - "One" nie zalapalo sie do dwudziestki, a tydzien temu z takim wynikiem byloby na 5. miejscu! Raconteurs polecialo ostro w dol, ale licze na to, ze wieczorem na Liscie bedzie zupelnie odwrotnie - ze mocno skoczy, wejdzie do trzydziestki i bedzie ready, steady, go!

Oto jak wygladaja wyniki drugiej dziesiatki. Zgodnie z sugestia tadzia3 podaje rowniez po raz ktory piosenka znalazla sie w pierwszej dwudziestce:

11.8.5. VICARIOUS - Tool 10+1+9+3+8=31
12.37.9. SUFFER WELL - Depeche Mode 8+10+3+6=27
13.17.2. NIE MAM CZASU NA SEKS - Maria Peszek 1+3+10+5+6+1=26
14.12.10. THE HARDEST PART - Coldplay 6+6+7+6+1=26
15.9.4. DELIKATNIENIE - Swietliki & Boguslaw Linda 8+1+7+5+4=24
16.11.16. TALK - Coldplay 8+3+1+10+1=23
17.-.2. DANI CALIFORNIA - Red Hot Chili Peppers 1+8+4+10=23
18.-.6. A PAIN THAT I'M USED TO - Depeche Mode 9+9+4=22
19.26.4. ORIGINAL OF THE SPECIES - U2 7+10+3+1=21
20.10.3. STEADY AS SHE GOES - The Raconteurs 6+4+10=20

Pierwsza dziesiatka bedzie jak wroce do domu, ale dzisiaj moze to byc ok. 20.00, bo jeszcze do mamy wskocze po drodze.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

1269

Post autor: bobby-x »

ach, żeby tak TOOL wyskoczył na jedenaste na liście. Marzenia ściętej głowy. Ku3o lecisz do mamy w trakcie listy. Pokręciło Cię czy co ?? Trzeba było przed 18:00 lub jutro. Idę na razie klepać kotlety. Ciekawe co z tego wyjdzie po jednym kapslu.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Ano niestety, dzisiaj ide. Prosto z roboty, wiec wczesniej sie nie dalo.
To moze jakas potrawka w sosie piwnym? :-)
Dobra, uciekam, to szybciej bede w domu ;-)
ODPOWIEDZ