głosowanie na 1269

Nasza własna, niezależna, wewnątrz-forowa Lista Przebojów, oparta na utworach do głosowania z oficjalnych propozycji LP3 (zasady głosowania, wyniki, podsumowania i inne rankingi)

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jollyroger72, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jollyroger72

zeta
Posty: 1016
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 3:47 pm

głosowanie na 1269

Post autor: zeta »

Korzystając z tego, że mam wolna chwilę wstawiam swoja dziesiątke + 5. Ciagle jeszcze jestem pod urokiem Katie. Domyslam sie, co sobie pomysli Ku3a - dwie piosenki K. Melua w dziesiątce??? (w dodatku na pierwszej i drugiej pozycji)


1. I CRIED FOR YOU - Katie Melua
2. SPIDER'S WEB - Katie Melua
3. FOLD – Archive
4. CONCEIVING YOU – Riverside
5. DALEKA DROGA DO DOMU – Coma
6. LONELY DAY - System Of A Down
7. TCHU MI BRAK - Pustki
8. 11:11 - Grzegorz Turnau
9. JAZZ NAD WISLA- T. Love
10. PAN PANCERNY-Kult

11. MIEC CZY BYĆ - Myslovitz
12. TALK - Coldplay
13. ON AN ISLAND - David Gilmour
14. STEADY AS SHE GOES – Raconteurs
15. CHODZ, POMALUJ MOJ SWIAT – Goya (wersja 2 plus 1 bardziej mnie się podobała, ale z tą piosenką mam pozytywne skojarzenia, więc dostaje ode mnie plusa)
Ostatnio zmieniony ndz maja 21, 2006 7:43 pm przez zeta, łącznie zmieniany 1 raz.
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 1269

Post autor: ku3a »

zeta pisze:Ciagle jeszcze jestem pod urokiem Katie. Domyslam sie, co sobie pomysli Ku3a - dwie piosenki K. Melua w dziesiątce??? (w dodatku na pierwszej i drugiej pozycji)
Fajnie, ze zaglosowalas. Mam nadzieje, ze tak juz bedzie co tydzien :-). Ciekaw jestem co sobie myslalas, ze pomysle :-). U mnie Katie tez bedzie dubeltowo.
Przy okazji - Twoj zestaw bardzo mi sie podoba :-).
Jeszcze jedno na koniec - gdybys mogla to please zmien nazwe watku na cos w stylu "glosowanie na 1269", bo u nas sam numer oznacza watek w ktorym piszemy rozne rzeczy w trakcie sluchania danego notowania, a glosujemy w innych watkach. Z gory dzieki 8)
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

1. (6.) SPIDER'S WEB - Katie Melua
2. (1.) LONELY DAY - System Of A Down
3. (2.) SONG TO SAY GOODBYE - Placebo
4. (3.) MIEĆ CZY BYĆ - Myslovitz
5. (5.) STEADY AS SHE GOES - The Raconteurs
6. (7.) GNIJĄCY ŚWIAT - T.Love
7. (8.) TCHU MI BRAK - Pustki
8. (4.) I CRIED FOR YOU - Katie Melua
9. (9.) NO PASARAN - Blade Loki
10. (-) DANI CALIFORNIA - Red Hot Chili Peppers
zeta
Posty: 1016
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 3:47 pm

Re: 1269

Post autor: zeta »

[ku3a"]
Fajnie, ze zaglosowalas. Mam nadzieje, ze tak juz bedzie co tydzien :-). Ciekaw jestem co sobie myslalas, ze pomysle :-)
Bardzo chciałabym co tydzień uczestniczyc w głosowaniu, wciągnęło mnie :)
Niestety ostatnio jestem zarzucona pracą i innymi sprawami. To powinno się niedługo skonczyć, ale póki co mam niewiele czasu na prywatność.

Co sobie pomyslałam? Na pewno nie spodziewałam się tak miłego przyjęcia mojego zestawu :lol:

Zmieniłam temat watku jak należy. Rzeczywiście przeoczyłam i mógłby się zrobić bałagan. wszystko przez ten mój pospiech, wszystko na jednej nodze :?
szakal35
Posty: 1019
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 11:36 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 856
Lokalizacja: Reda

Post autor: szakal35 »

1.DALEKA DROGA DO DOMU - Coma(Sony BMG)(-)
2.MIEC CZY BYC - Myslovitz(EMI)(-)
3.DELIKATNIENIE - Swietliki & Boguslaw Linda(Universal)(-)
4.FOLD - Archive(Warner)(+2)
5.THE HARDEST PART - Coldplay(EMI)(-1)
6.SPIDER'S WEB - Katie Melua(4ART Music)(N)
7.RAGAZZA DEMONICA - Mumio(EMI)(-)
8.ZONA - Renata Przemyk(Sony BMG)(-3)
9.HEARTBEATS - Jose Gonzalez(Hidden Agenda)(-1)
10.COSY PRISONS - A-ha(Warner)(N,+1)

11.A GDYBYSMY NIGDY SIE NIE SPOTKALI - Anna Maria Jopek(Universal)(-2)
12.NIE MAM CZASU NA SEKS - Maria Peszek(Kayax)(N)
13.11:11 - Grzegorz Turnau(EMI)(-3)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9940
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

1269

Post autor: bobby-x »

Ja nie będę się spodziewał tak miłego przyjęcia moich głosów-propozycji ponieważ są zdecydowanie spoza propozycji z zestawu.

1 !!!!! VICARIOUS - TOOL
2. IN THE GHETTO (REMIX) - ELVIS PRESLEY moim zdaniem kapitalna przeróbka Elvisa. Nie słyszałem jej w Trójce. Szkoda bo Marek chyba nie pomija tego artysty. Była przecież przeróbka z JXL.
3. S.O.S. (MESSAGE IN THE BOTTLE) - FILTERFUNK - nie mam pojęcia czemu Marek nie gra "dance-florowo-holowych" kawałków a przeróbka POLICE jest świetna. Też nie słyszałem w Trójce.
4. SWEET DREAMS (STEVE ANGELLO & SEBASTIAN INGROSSO REMIX) - EURYTHMICS. Wersja oryginalna z 1983 roku troszkę trąci myszką a ta chodzi za mną w domu, w samochodzie, w pracy, na rowerze, w lesie.....
5. TELL ME WHY - SUPERMODE czy pamiętacie to w wykonaniu BRONSKIEGO BEATU ??? - znowu niesłyszałem w Trójce.
6. SOMEBODY'S WATCHING ME - BEATFREAKZ - znowu świetnie przerobiony stary kawałek tym razem Michaela. Też nie grają w Trójce.
7. SAY SAY SAY (WAITING 4 U) - HI_TACK. Też świetna przxeróbka Michaela. Czy usłyszę w Trójce, pewnie znowu nie.
8. WHERE'D YOU GO - FORT MINOR oooooo to grają w Trójce. Ciekawe czemu to mogą a powyższych sześciu utworów nie.
9. LONELY DAY - SYSTEM O A DOWN
10. NIE MAM CZASU NA SEKS, PIEPSZOTY, BROWAR, CAŁOWANIE - MARIA PESZEK

bobby
szakal35
Posty: 1019
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 11:36 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 856
Lokalizacja: Reda

Post autor: szakal35 »

Ups...Przepraszam,ale nie zauważyłem,że "Zona"już wypadła z notowania.Zagłosowałem na nią "pośmiertnie".
Oto wersja juz po odpowiedniej modyfikacji:
1.DALEKA DROGA DO DOMU - Coma(Sony BMG)(-)
2.MIEC CZY BYC - Myslovitz(EMI)(-)
3.DELIKATNIENIE - Swietliki & Boguslaw Linda(Universal)(-)
4.FOLD - Archive(Warner)(+2)
5.THE HARDEST PART - Coldplay(EMI)(-1)
6.SPIDER'S WEB - Katie Melua(4ART Music)(N)
7.RAGAZZA DEMONICA - Mumio(EMI)(-)
8.HEARTBEATS - Jose Gonzalez(Hidden Agenda)(-)
9.COSY PRISONS - A-ha(Warner)(N,+2)
10.A GDYBYSMY NIGDY SIE NIE SPOTKALI - Anna Maria Jopek(Universal)(-1)

11.NIE MAM CZASU NA SEKS - Maria Peszek(Kayax)(N)
12.11:11 - Grzegorz Turnau(EMI)(-2)
13.KONSTYTUCJE 2006 - Lech Janerka, Sidney Polak, Junior Stress(Warner)(N)
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Re: 1269

Post autor: Piotr »

bobby-x pisze:Ja nie będę się spodziewał tak miłego przyjęcia moich głosów-propozycji ponieważ są zdecydowanie spoza propozycji z zestawu...
Jest jeszcze mnostwo innych utworow, ktore powinny byc grane, a nie sa. I tak niestety bedzie. Juz kiedys pisalem na tym forum tak w skrocie i pobieznie pomijajac male co nieco jak to funkcjonuje w stacjach radiowych. Masz racje, ze niektore przerobki sa godne ich prezentacji inne niestety nie, ale nie my tworzymy airplayliste Trojki. A ten nowy leaner "Najblizej muzyki" niestety wprowadza w blad, a podobno cala obecnie prowadzona kompania ma zwiekszyc sluchalnosc w grupie docelowej 20 - 40 lat. Ale cos mi sie wydaje, ze to tylko bezsensowne wydawanie pieniedzy.
Oops, a mialy byc glosy do listy. A moze powinnismy wprowadzic tu na tym forum glosowanie na 10 swoich ulubionych utworow, a nie tylko tych z zestawu opublikowanego na stronie Trojki. Ku3a przemysl to bo to naprawde wazny problem do rozwiazania. Warto rowniez pamietac, ze hitem nie jest to co nam serwuja tylko to co ma najwieksze wziecie i odzwierciedlenie w sprzedazy na muzycznym rynku. Ale to juz jest temat na inny watek i koncze bo mnie tu zaraz do porzadku gospodarz forum przywola.
Awatar użytkownika
1981
Posty: 4205
Rejestracja: czw sty 26, 2006 11:27 pm
Lokalizacja: Hangzhou

Post autor: 1981 »

oto moj zestaw

1. MIEC CZY BYC - Myslovitz
2. SPIDER'S WEB - Katie Melua
3. CRAZY - Gnarls Brakley
4. BEAUTIFUL, LOVED & BLESSED - Prince
5. THE HARDEST PART - Coldplay
6. A TY - Hey
7. GET TOGETHER - Madonna
8. WISEMEN - James Blunt
9. TO & FRO - Mattafix
10. VICARIOUS - Tool

谢谢!
再见!
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 1269

Post autor: ku3a »

Piotr pisze:Oops, a mialy byc glosy do listy.
no wlasnie, a gdzie glosy?! 8)
chyba powinnismy wprowadzic zasade, ze jak ktos chce sie wypowiedziec w watku z glosowaniem to tylko pod warunkiem, ze przy okazji zaglosuje :wink:
Piotr pisze:A moze powinnismy wprowadzic tu na tym forum glosowanie na 10 swoich ulubionych utworow, a nie tylko tych z zestawu opublikowanego na stronie Trojki. Ku3a przemysl to bo to naprawde wazny problem do rozwiazania.
Wiesz, dla mnie to nie ma problemu, tyle tylko, ze troche wiecej czasu by mi zajelo sporzadzenie podsumowania, bo mniej utworow by sie powtarzalo. Chodzi o to jakie zalozenia przyjmiemy. Jesli ustalimy, ze zmieniamy zasady i mozna glosowac na co sie chce, to bedziemy tak robic. Poki co chodzi o to, zeby wylonic nasze wlasne alternatywne notowanie lp3, a wiec wybierane z utworow na ktore w Trojce mozna glosowac.
btw - u mnie w tym akurat tygodniu jest tak, ze w dziesiatce jest tylko "Infra-Red" - Placebo z rzeczy ktorych nie ma na Liscie, ale jeszcze kilka tygodni temu bylo mniej wiecej pol na pol. Choc mam nadzieje, ze juz bardzo niedlugo "Infra-Red" na Liscie bedzie :-).
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 1269

Post autor: ku3a »

bobby-x pisze:Ja nie będę się spodziewał tak miłego przyjęcia moich głosów-propozycji ponieważ są zdecydowanie spoza propozycji z zestawu.
kazda osoba glosujaca po raz pierwszy jest witana bardzo milo
licze, ze czesciej bedziesz podawac swoje dziesiatki :-)
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Re: 1269

Post autor: Piotr »

ku3a pisze:no wlasnie, a gdzie glosy?! 8)
Hmm. U nas wczoraj strasznie wialo i tak na tym wietrze glosy ulecialy w sina dal. Mam nadzieje, ze wroca na czas ;)
awni
Posty: 28
Rejestracja: pt kwie 21, 2006 9:32 pm
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: awni »

dobra no to pierwszy raz
1) song to say goodbye placebo
2) a pain that i'm used to DM
3) suffer well DM
4) on an island David gilmour
5) fold archive
6) without you el presidente
7) stady as sh goes Raconteurs
8) tchu mi brak pustki
9) bang bang you're dead dirty pretty things
10) conceiving you riverside
+ 11) struggle ringside
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Wtracę tylko, ze na Listę Trojki mozna głosować na 3 sposoby:

1) Przez srtonę www (ograniczajac się do podanego zestawu)

2) E-mail na skrzynkę pana Marka (tutaj można głosować na co dusza zapragnie)

3) Poczta tradycyjna (j.w.)

Wydaję sie więc, ze nasza Lista nie musi sie ograniczać tylko do zestawu na stronie ww (choć to najwygodniejsza forma głosowania i wygodny sposo do podsumowania naszej Listy)

Do nasłuchania
Awatar użytkownika
Campari
Posty: 2484
Rejestracja: pt lut 24, 2006 10:56 pm
Kontakt:

Post autor: Campari »

1. STEADY AS SHE GOES - Raconteurs (-)
2. VICARIOUS - Tool (+2)
3. TALK - Coldplay (-)
4. FOLD - Archive (+1)
5. MIEC CZY BYC - Myslovitz (-3)
6. JAZZ NAD WISLA - T. Love (+4)
7. DALEKA DROGA DO DOMU - Coma (-)
8. NIE MAM CZASU NA SEKS - Maria Peszek (+2)
9. ON AN ISLAND - David Gilmour (-3)
10.SPIDER'S WEB - Katie Melua (N)


"Meluomania" dopadła i mnie ;) jednak na zmiany na 2 czołowych pozycjach się u mnie nie zanosi
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Campari pisze:"Meluomania" dopadła i mnie ;) jednak na zmiany na 2 czołowych pozycjach się u mnie nie zanosi
:-) Kto wie, moze ten jeden jedyny punkcik bedzie miec kluczowe znaczenie :-).

WOW :shock: az sie wierzyc nie chce. Dopiero poniedzialek, a glosowalo juz 7 osob :!: Kto nastepny?
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9940
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

zbyszu pisze:Wtracę tylko, ze na Listę Trojki mozna głosować na 3 sposoby:

1) Przez srtonę www (ograniczajac się do podanego zestawu)

2) E-mail na skrzynkę pana Marka (tutaj można głosować na co dusza zapragnie)

3) Poczta tradycyjna (j.w.)

Wydaję sie więc, ze nasza Lista nie musi sie ograniczać tylko do zestawu na stronie ww (choć to najwygodniejsza forma głosowania i wygodny sposo do podsumowania naszej Listy)

Do nasłuchania

Powiedziałbym Zbyszu, że masz rację że są trzy sposoby oddawania głosów ale ......

Po pierwsze - nie wierzę żeby "Kaziowi liczącemu" czyli Helen lub Ewie chciało się na piechotę dodawać głosy z maili lub liczyć głosy z kartek.

Po drugie gdyby nawet to miało miejsce to procent oddawanych głosów przez internet to około 95% a kartek i maili około 5% (nawet bym jeszcze zmienił ten procent 97 do 3). Więc zestaw na stronie www zdecydowanie narzuca to co powinno znaleźć sie na liście "Markowej" czy "forumowej".
bobby
awni
Posty: 28
Rejestracja: pt kwie 21, 2006 9:32 pm
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: awni »

kurcze a ja zapomniałam o muse i supermassive black hole łeł no to za tydzień
Gość

Post autor: Gość »

WOW :shock: az sie wierzyc nie chce. Dopiero poniedzialek, a glosowalo juz 7 osob :!: Kto nastepny?[/quote]

Tak-to chyba jakiś mały rekord.Oby w kolejnych dniach frekwencja była tak ogromna.Zgadzam się w pełni z Bobbym,mam tylko nadzieję,zę głosy z kartek czy miali są jednak zliczane.
szakal35
Posty: 1019
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 11:36 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 856
Lokalizacja: Reda

Post autor: szakal35 »

Ten post powyżej to mój.Zapomniałem się zalogować:)
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

szakal35 pisze:Ten post powyżej to mój.Zapomniałem się zalogować:)
Czy należy zatem wprowadzić konieczność logowania w celu sporządzenia jakiegokolwiek postu? :?
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Moim zdaniem dobrze by było, bo czasem nieoczekiwanie logowanie się zdezaaktualizuje i sie zostawi post jako gosć, myśląc że się jest zalogowanym
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

szakal35 pisze:Tak-to chyba jakiś mały rekord.Oby w kolejnych dniach frekwencja była tak ogromna.
Najwiecej osob glosowalo na 1260 - 10. Licze, ze teraz zaglosuja jeszcze tadzio3, Grycek i zbyszu i rekord zostanie wyrownany. A moze ktos jeszcze sie skusi?... :-)
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9904
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

bobby-x pisze:
zbyszu pisze:Wtracę tylko, ze na Listę Trojki mozna głosować na 3 sposoby:

1) Przez srtonę www (ograniczajac się do podanego zestawu)

2) E-mail na skrzynkę pana Marka (tutaj można głosować na co dusza zapragnie)

3) Poczta tradycyjna (j.w.)

Wydaję sie więc, ze nasza Lista nie musi sie ograniczać tylko do zestawu na stronie ww (choć to najwygodniejsza forma głosowania i wygodny sposo do podsumowania naszej Listy)

Do nasłuchania

Powiedziałbym Zbyszu, że masz rację że są trzy sposoby oddawania głosów ale ......

Po pierwsze - nie wierzę żeby "Kaziowi liczącemu" czyli Helen lub Ewie chciało się na piechotę dodawać głosy z maili lub liczyć głosy z kartek.

Po drugie gdyby nawet to miało miejsce to procent oddawanych głosów przez internet to około 95% a kartek i maili około 5% (nawet bym jeszcze zmienił ten procent 97 do 3). Więc zestaw na stronie www zdecydowanie narzuca to co powinno znaleźć sie na liście "Markowej" czy "forumowej".
bobby
Masz rację. Zapewne będzie owe 95 %. Zapomniałem jeszcze o jednym sposobie:

4) Telefony do Helen podczas Listy. Helen prawie zawsze nakłania do glosowania na Listę.

W to, ze owe 5 % głosów z innych "sposobów" jest wliczanych wierzę w 100 %. Widziałem na wlasne oczka

Do nasłuchania
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

No więc głosuję:
1. FOLD - Archive (1)
2. DALEKA DROGA DO DOMU - Coma (3)
3. CONCEIVING YOU - Riverside (2)
4. THE HARDEST PART - Coldplay (8)
5. NO PASARAN - Blade Loki (7)
6. TCHU MI BRAK - Pustki (5)
7. ON AN ISLAND - David Gilmour (4)
8. TALK - Coldplay (6)
9. SMILE - David Gilmour (10)
10. CZERWONE TULIPANY - Negatyw (9)
ODPOWIEDZ