PRZEBÓJ ROKU 2018

Nasza własna, niezależna, wewnątrz-forowa Lista Przebojów, oparta na utworach do głosowania z oficjalnych propozycji LP3 (zasady głosowania, wyniki, podsumowania i inne rankingi)

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jollyroger72, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jollyroger72

TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: PRZEBÓJ ROKU 2018

Post autor: TStudent »

A tak, właśnie myślałem o Bonnim. No ale z drugiej strony...? Różnica tylko dwu punktów. Gdyby nie ona, Bonnie byłby jednak wyżej :D
TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: PRZEBÓJ ROKU 2018

Post autor: TStudent »

No dobrze, to takie krótkie słowo na koniec. Ponieważ Przebój roku 2018 to plebiscyt, który absolutnie już przeszedł do historii, to chciałbym podziękować:
* za głosy na plebiscyt;
* za cierpliwe oczekiwanie na podsumowanie tego plebiscytu;
* za znaki o każdym błędzie w podsumowaniu (nikt nie jest nieomylny);
* za wszelką inną pomoc.

I pewnie piszemy się w podobnym wątku za dwa lata. W przyszłym roku, z uwagi na to, że w porze plebiscytu raczej będę żył obroną pracy inżynierskiej, więc przekażę pałeczkę komuś chętnemu, który otworzy wątek i będzie liczył głosy, mam nadzieję, że formuła pozostanie niezmienna, a przy tym przybędzie nieco chętnych na głosowanie.

Pozdrawiam serdecznie :)
Dede
Posty: 2448
Rejestracja: czw sie 28, 2008 10:35 am
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: PRZEBÓJ ROKU 2018

Post autor: Dede »

TStudencie, dzięki za przeprowadzenie plebiscytu i rewelacyjną prezentację wyników. Ja zapoznałem się z całością dopiero dzisiaj łykając wszystko w jednej dawce.
Wielka szkoda tych dwóch punktów, tak niewiele zabrakło... Tylko dwa punkty, a taka różnica :wink: Z czołowej dziesiątki zaskoczyły mnie tylko dwa utwory tym, że znalazły się w topie: Pokahontaz i właśnie Nosowska.
Niemniej jednak, podsumowując - całkiem dobre wyniki!
ODPOWIEDZ