Głosowanie do 1305 notowania LP3

Nasza własna, niezależna, wewnątrz-forowa Lista Przebojów, oparta na utworach do głosowania z oficjalnych propozycji LP3 (zasady głosowania, wyniki, podsumowania i inne rankingi)

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jollyroger72, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jollyroger72

ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: w

Post autor: ku3a »

dziekuje za zrozumienie.
Wojtasss pisze:Ostartnie notowanie listy forumowiczów można nazwać co najmniej dziwnym Kula nie jest fanem Myslovitz wiec nie policzył głosów rafała gdyby było 10 dla meds pewnie by tak uczynił i jeszcze śmie pisać ze z meds nie jest tak łatwo coż hmmm stronniczości po raz pierwszy wygrała szkoda
chlopie, o czym Ty w ogole piszesz?! Czy ja sobie podliczylem glosy i w piatek o 15.00 uznalem, ze trzebaby cos zakombinowac, zeby "Meds" bylo na pierwszym?! To ze glosy Rafala nie zostana zaliczone jesli ich nie wyedytuje bylo ustalone kilka dni wczesniej! Nie wierze, ze Rafal nie wiedzial jakie sa zasady, a nawet jesli to nieznajomosc zasad nie upowaznia do nieprzestrzegania ich. Regulamin glosowania po to jest jako temat przyklejony w tym dziale forum, zeby kazdy kto nie zna zasad mogl sie od razu z nim zapoznac. Pisalismy juz o tej sprawie kilka razy i zwyczajnie szkoda mi czasu pisac po raz kolejny. Przy okazji - nie jest prawda, ze nie jestem fanem Myslovitz. Bardzo ich lubie, a "Chcialbym umrzec z milosci" jest najwyzej notowana polska piosenka w podsumowaniu 16 lat mojej prywatnej listy przebojow, tyle ze ostatnia plyta nie podoba mi sie tak bardzo jak wczesniejsze ich dokonania. Podobnie jest z "zoltymi kwiatkami".
Wojtasss pisze:jego cytat
Myslovitz o wiele za wysoko.
ale ja tu jestem w mniejszosci...
skoro chcesz sie bawic w detektywa, to wybadaj dlaczego Rafal w tym tygodniu nie zaglosowal na M. Carey, ktora do tej pory byla u niego na drugim miejscu. Skad mogl wiedziec, ze na to nie moze zaglosowac?...

Howgh.
ODPOWIEDZ