Głosowanie na 1781 LP3 (528 not. listy forum ALP3)

Nasza własna, niezależna, wewnątrz-forowa Lista Przebojów, oparta na utworach do głosowania z oficjalnych propozycji LP3 (zasady głosowania, wyniki, podsumowania i inne rankingi)

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jollyroger72, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jollyroger72

Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19570
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Głosowanie na 1781 LP3 (528 not. listy forum ALP3)

Post autor: jollyroger72 »

EVENo pisze:Przykro mi, że nie spisałem się w roli prowadzącego.
Nie wygłupiaj się... Wszystko było spoko a tak jak napisali inni - drobne potknięcia każdemu mogą się zdarzyć.
Dobre jest też to, że "nie małpowałeś" szaty graficznej wyników, jaką prezentował ku3a, tylko dodałeś coś swojego.
Przemyśl swoją decyzję. Proszę w imieniu swoim i innych forowiczów.
Awatar użytkownika
EVENo
Posty: 5538
Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Głosowanie na 1781 LP3 (528 not. listy forum ALP3)

Post autor: EVENo »

Aj, jak mnie wszyscy źle zrozumieli :P Może faktycznie źle to sformułowałem - chodziło mi o to, że tak szybko zrezygnowałem. Zadeklarowałem się jako nowy prowadzący z myślą, że mogę to zrobić na dłużej. Nie uważam, że spisałem się źle :P Po prostu zawiodłem zostawiając nas ponownie z problemem braku stałego następcy.

Nie mogę jednak, przynajmniej nie w tym momencie, pogodzić wszystkich obowiązków z rolą liczydła do punktów. Tym bardziej, że w ostatnim czasie nie mam za wiele czasu nawet na swój własny portal, który wraz ze startem sezonu Formuły 1 będzie musiał tętnić życiem. Zadanie, jakiego się tutaj podjąłem było czasochłonne i, nie owijając w bawełnę, momentami irytujące. Stąd moja decyzja.

No, a błędy popełniałem i obawiam się, że w przyszłości mógłbym popełnić ich więcej. Także dzisiaj lista doczekała się erraty, bo wkleiłem czyjeś głosy w miejsce głosów Artura i te przepadły w arkuszu i nie zostały policzone. Sam zainteresowany na szczęście się zorientował i do mnie w tej sprawie napisał. Dzięki za czujność, notowanie już jest poprawiane. Zmiana jest poważna - Gilmour wskoczył z piątego na podium.

I dziękuję za wszystkie ciepłe słowa. Gdyby moje życie było trochę, nazwijmy to, wygodniejsze, to pewnie bez problemu bym mógł zostać. Niestety, tak nie jest.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22006
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Głosowanie na 1781 LP3 (528 not. listy forum ALP3)

Post autor: Yacy »

jollyroger72 pisze:Przemyśl swoją decyzję. Proszę w imieniu swoim i innych forowiczów.
EVENo, mimo wszystko potraktujmy moje zastępstwo jako jednorazowe. I wrócimy do tematu za tydzień. Ok? Jeśli za tydzień nie zmienisz zdania to wtedy zdecydujemy.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11814
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Głosowanie na 1781 LP3 (528 not. listy forum ALP3)

Post autor: adameria »

Szkoda, że EVENo chcesz zrezygnować, bo naprawdę dobrze Ci szło. Może jeszcze da się coś z tym zrobić?
ODPOWIEDZ