Głosowanie na 1732 LP3 (479 not. listy forum ALP3)

Nasza własna, niezależna, wewnątrz-forowa Lista Przebojów, oparta na utworach do głosowania z oficjalnych propozycji LP3 (zasady głosowania, wyniki, podsumowania i inne rankingi)

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jollyroger72, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jollyroger72

Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22020
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Głosowanie na 1732 LP3 (479 not. listy forum ALP3)

Post autor: Yacy »

top2 IDEALNE!!! :-)
jak się pojawił Steven w zestawie to pisałem, że dojdzie do pierwszego miejsca!
tylko myślałem o innej Liście ;-)
temik3
Posty: 17402
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Głosowanie na 1732 LP3 (479 not. listy forum ALP3)

Post autor: temik3 »

Yacy pisze:top2 IDEALNE!!! :-)
jak się pojawił Steven w zestawie to pisałem, że dojdzie do pierwszego miejsca!
tylko myślałem o innej Liście ;-)
Dobre i to.
A i w liście matce myślę, że będzie awans.
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Głosowanie na 1732 LP3 (479 not. listy forum ALP3)

Post autor: ku3a »

Dopiero teraz mam trochę więcej czasu i mogę się odnieść do zamiany kolejności wykonawca-utwór w zestawie.
Bezpośrednio z tą zmianą nie miałem nic wspólnego, ale bardzo ją popieram z pewnych względów. Natomiast z punktu widzenia forumowej jest to dla mnie spora niedogodność. Jeszcze zobaczę czy da się to jakoś pogodzić. Na razie nie o tym.

Każdy i każda z nas obserwuje sytuację na Liście i ma jakieś wnioski i przemyślenia. Jednych totalny zastój załamuje, inni wręcz żadnego zastoju nie widzą, a nawet jak widzą, to im on nie przeszkadza. Ja akurat należę do tych, który nie potrafią obojętnie patrzeć na to, że coś potrafi być całymi miesiącami w ścisłej czołówce, a druga dziesiątka właściwie w ogóle się nie zmienia. I że właściwie nie ma przebojów, które by przeszły całą drogę - Poczekalnia, wejście na Listę, budowanie swej pozycji, dojście do czołówki. Wyjątek nie neguje tej reguły. Ja należę do tych, którzy większość winy zrzucają na żebrogłosy z fejsbuka. Jest sobie jakiś wykonawca, co tydzień przypomina o głosowaniu na LP3, no i biedni fani głosują. Bo cóż to jest poświęcić minutę, kliknąć na podetknięty pod nos link, kliknąć na krateczkę z nazwą jednego właściwego wykonawcy i wcisnąć "głosuj". Jedna krótka rejestracja i potem można w nieskończoność głosować. I głosy hurtowo lecą. Co tydzień od całej zgrai ludzi, którym przypomniano, że jest coś takiego jak LP3, że tam jest nasza piosenka i że można zagłosować. Od całej zgrai ludzi którzy Listy nigdy nie słuchali, nie słuchają i nie będą słuchać. Bo ważne tylko, żeby ulubieniec był wysoko. I za tydzień ponownie. I za kolejny tydzień ponownie. I tak dalej... Oczywiście wśród głosujących w ten sposób są też faktycznie fani Listy, a przynajmniej jej bardziej lub mniej stali słuchacze. Ale to nie o nich chodzi. Chodzi o tych, którzy by nie zagłosowali, gdyby nie przypomnienie, gdyby nie podetknięcie pod nos. Gdyby nie facebook. Jak dla mnie to jest potężne przekłamywanie wyników Listy. Całymi tygodniami, całymi miesiącami dla jednej piosenki. A o ilu piosenkach co tydzień się przypomina?

Czy można z tym wygrać? Nie przychodzi mi nic do głowy. Ale można próbować ograniczać. Jednym z takich pomysłów jest zamiana kolejności wykonawca-utwór. Jeśli na profilu wykonawcy na fejsbuku pojawi się przypomnienie o głosowaniu, to często tylko o jednej piosence. Wtedy robocik kliknie na link i zagłosuje na podaną piosenkę. Koniec, zadanie wykonane. Ale nie będzie wiedzieć/pamiętać, że oprócz piosenki "ABC" dany wykonawca ma też w zestawie piosenkę "DEF". Ona jest gdzieś indziej w zestawie i jeśli wchodzi się tylko po to, żeby zagłosować na "ABC", to się to przeoczy. A gdyby było posortowane tak jak wcześniej, po wykonawcy, to od razu widać, że są dwie piosenki i na obydwie można zagłosować.
Tak jak napisałem wcześniej, to tylko jedna zmiana, jeden pomysł, który nie załatwi wielu spraw, nie poradzi sobie z sednem problemu, ale zawsze lepsze to niż nic. Moim zdaniem.

Czy wprowadzona zmiana cokolwiek pomoże? Czy jakkolwiek wpłynie na wyniki? Nie wiem. Być może nie. Ale mam gorącą nadzieję, że choć w minimalnym stopniu tak...

W tym co opisałem nie chodzi mi o prawdziwe wielkie przeboje, które zasługują by po kilka czy nawet kilkanaście tygodni być w ścisłej czołówce i które bronią się same, bo głosują na nie zwykli słuchacze Listy. Chodzi tylko o to, by choć w małym stopniu odsiać tych, którzy głosy nabijają sobie poprzez przypominanie na fejsie.
gżegoż

Re: Głosowanie na 1732 LP3 (479 not. listy forum ALP3)

Post autor: gżegoż »

ku3a pisze:Ja należę do tych, którzy większość winy zrzucają na żebrogłosy z fejsbuka. Jest sobie jakiś wykonawca, co tydzień przypomina o głosowaniu na LP3, no i biedni fani głosują. Bo cóż to jest poświęcić minutę, kliknąć na podetknięty pod nos link, kliknąć na krateczkę z nazwą jednego właściwego wykonawcy i wcisnąć "głosuj". Jedna krótka rejestracja i potem można w nieskończoność głosować. I głosy hurtowo lecą. Co tydzień od całej zgrai ludzi, którym przypomniano, że jest coś takiego jak LP3, że tam jest nasza piosenka i że można zagłosować. Od całej zgrai ludzi którzy Listy nigdy nie słuchali, nie słuchają i nie będą słuchać. Bo ważne tylko, żeby ulubieniec był wysoko.
Brawo! :D Nieraz o tym pisałem, ale zazwyczaj byłem potem krytykowany przez osoby, które bagatelizują ten problem, więc tym bardziej się cieszę, że zostało to dostrzeżone i potwierdzone także przez ku3ę! :)

Aczkolwiek obawiam się, że zamiana kolejności wykonawca-utwór za bardzo tutaj nie pomoże, ale obym nie miał racji. I z nadzieją na to, że istotnie jej nie mam :wink: chciałbym zapytać, czy w głosowaniach na topy te zmiany też zostaną wprowadzone? Obawiam się, że tam ten problem jest jeszcze wyraźniejszy, więc jeżeli taka modyfikacja miałaby pomóc w zwalczaniu tego zjawiska, to dobrze byłoby ją wprowadzić również tam :!:
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4972
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Głosowanie na 1732 LP3 (479 not. listy forum ALP3)

Post autor: Artur »

Zgadzam się z ku3a.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11825
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Głosowanie na 1732 LP3 (479 not. listy forum ALP3)

Post autor: adameria »

Kuba, lista przechodziła różne burze i przygody, sam o tym wiesz.
Było "formatowanie" Trójki, było odejście Niedźwiedzia, było głosowanie bez rejestracji,
a nawet utwory wylatywały górą (żart :wink: ) i zdarzyły dwa numery 1 jako dzieło przypadku zastępowych.
Akcje na fb przeniosły się ze stron www.
Osobiście nadal pozostaję w gronie (pewnie mniejszości) tych głosujących,
którzy uważają, że takie akcje na dłuższą metę nie sprawdzają się.
Oczywiście jeśli to ma pomóc jakoś temu, żeby głosy były bardziej obiektywne - OK. Próbujcie.
Choć osobiście w to nie wierzę... i moim zdaniem lista straci na tym,
bo wiele osób może przestać głosować - choćby na znak protestu wobec tej zmiany.
Ten kto głosuje na wykonawców i jest fanem-twardzielem - i tak sobie poradzi.
A ten kto nie głosuje regularnie, tylko od czapy, bo mu wykonawca przypomniał
żebrząc "zagłosuj na mnie" i tak zapomina co jakiś czas i rozkład Gaussa wszystko wyrównuje. :wink:
Skubas, Artur Rojek, Fisz Emade i tak mieliby przeboje na LP3.
Choć obecność innych możnaby kwestionować, ale ona kończy się zazwyczaj na poczekalni.
Uważam, że lista da sobie radę.
W każdym razie życzę powodzenia - tu nie ma cienia ironii, pisze całkowicie szczerze i pełną naiwnością.
Jeśli post jest napisany niepotrzebnie - to proszę o jego usunięcie.
temik3
Posty: 17402
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Głosowanie na 1732 LP3 (479 not. listy forum ALP3)

Post autor: temik3 »

Na pewno ku3a masz rację, teraz trzeba poczekać dwa najbliższe tygodnie co z tego wyniknie jeśli większość głosów pochodzi z "fejsa" to powinno część podwójnych spaść dość szybko, ale jeśli do tego nie dojdzie to co? Pewnie efekt niewspólmierny do zamierzenia. Czemu np. takie nazwy jak KAzik/Kult, Hey, Luxtorpeda, Acid, Floydzi, Depesze, Pearl Jam, Dźem, Fisze i jeszcze kilku innych co by nie dodali do zestawu to lądują z pominięciem a utwory ich są powiedzmy (niektóre) słabe, bo mają fanów, którzy głosują na wsio co popadnie(nawet bez pomocy fejsa). Popatrzmy np. na Acidów którzy debiutują z pominięciem, ale wyżej nie są w stanie podskoczyć bo utwór słaby(nie piszę o wszystkich utworach) dla reszty słuchaczy a głosów fanów starczy na początek 2 dychy, Dla mnie hitem jest utwór wykonawcy, który przebędzie drogę od poczekalni na sam szczyt lub w górne rejony, przykład dawnej Archive, ostatnio Idol.
Poczekamy zobaczymy. Liczę na zmiany na lepsze.
kajman
Posty: 64210
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Głosowanie na 1732 LP3 (479 not. listy forum ALP3)

Post autor: kajman »

No cóż, ja nie sądzę, żeby zmieniło to wiele, przede wszystkim dlatego, że większość rzeczywistych głosów (nie piszę o machlojkach bo to inny temat) jest oddawana przez rzeczywistych fanów utworów. I pewne nazwy nadal będą rządziły, bo słuchacze Trojki ich po prostu lubią. Niekiedy bezkrytycznie.
Tomekk
Posty: 10728
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Głosowanie na 1732 LP3 (479 not. listy forum ALP3)

Post autor: Tomekk »

Ja zgadzam się w 100% z tym co napisał ku3a.
Na fejsbuku akcje Meli Koteluk czy Skubasa są bardzo częste. Nie oceniam tego negatywnie, każdy ma prawo zachęcać do głosowania.
Jednak jeżeli zapis - "UTWÓR - Wykonawca" chociaż trochę utrudni życie osobom, które głosują na jeden utwór (tylko dzięki przypominaniu o akcji), to jestem jak najbardziej za zmianą. Dzięki temu wykonawcy, których nazwa rozpoczynała się od literki "A" nie będą uprzywilejowani :wink:
Poza tym, tak jak ku3a, uważam, że osobom, które głosują tylko wtedy, kiedy widzą przypomnienie na fejsbuku, nie będzie się chciało odszukiwać piosenki wykonawcy w zestawie. Wówczas albo zagłosują na jedną albo zrezygnują z głosowania. Być może zmiana ograniczy oddawanie głosów na wykonawców.
Awatar użytkownika
Rostov
Posty: 640
Rejestracja: ndz sty 08, 2012 2:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 r.
Lokalizacja: 47° 36′ 35″ N, 122° 19′ 59″ W
Kontakt:

Re: Głosowanie na 1732 LP3 (479 not. listy forum ALP3)

Post autor: Rostov »

No, cóż... Nie powiem, żeby mi się to podobało, ale... Skoro jest tylu zwolenników, to się nie odzywam. :)
ku3a, pozostaje pytanie, w jakim formacie oddawać teraz głosy na forumową?
Awatar użytkownika
marsvolta
Posty: 4039
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:01 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 721
Lokalizacja: Biały Dunajec, Kraków

Re: Głosowanie na 1732 LP3 (479 not. listy forum ALP3)

Post autor: marsvolta »

Ja się zgadzam z tym, że jest źle i w sumie nigdy gorzej nie było, ale przyczyny widzę zupełnie gdzie indziej.
Mam takie wrażenie, że lista stała się wizytówką lansu na trójkę. Zaczęli głosować wierni słuchacze, ludzie którzy nie interesują się muzyką na co dzień muzyką. Te efekt powszechnego i wszechobecnego dostępu do internetu. Kiedyś był on utrudniony, a ostatnie lata wcisnęli, go wszystkim. Wiem, co mówię, widzę to po swoich rodzicach i rodzinie.
Warto też zwrócić uwagę na codzienną playlistę Trójki. Jest niby dobra, a jednak jest z nią coś nie tak.
Na siłę stawia się na artystów, który nie mają oczywistych przebojów i to niby ma sens, ale w takim natłoku propozycji wszystko się rozmywa.
Wróćmy do podstaw przebój to ma być przebój, trzeba dopuścić do zestawu trochę świeżej krwi w postaci większej ilości mniej ambitnej muzyki, może nawet tej polskiej. I przede wszystkim skończyć z cenzurą jakości singli zasłużonych wcześniej dla Trójkowej listy wykonawców.

...a i byłbym zapomniał - koniec z Andrutami i innymi cudami jak Karp. To najbardziej przyciąga ludzi nie zainteresowanych muzyką (jak ja to trochę niegrzecznie nazywam "trójkowych kiboli")
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Głosowanie na 1732 LP3 (479 not. listy forum ALP3)

Post autor: ku3a »

gżegoż pisze:chciałbym zapytać, czy w głosowaniach na topy te zmiany też zostaną wprowadzone?
Na razie tylko na Liście.
I póki co będzie taki swego rodzaju okres próbny (nie wiem przez ile czasu). zobaczymy czy wprowadzona zmiana coś poprawi.

Na razie też będzie tak, że po wejściu we "wszystkie nagrania do głosowania" utwory będą prezentowane w starej postaci, tzn. wykonawca - tytuł.
Ponieważ zmienienie formatu przy głosowaniu na forumową wymagałoby ode mnie nie tak mało pracy przy zmianach w moich maszynkach liczących cotygodniowe notowania oraz wszelkie podsumowania, to wolałbym ewentualnie nie robić tego i za kilka tygodni wycofywać, więc jeszcze przez jakiś czas poproszę o podawanie utworów w starym formacie.
Oczywiście podam tę informację również w wątku z nowym głosowaniem.
Awatar użytkownika
4989341
Posty: 6627
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 1:44 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1998

Re: Głosowanie na 1732 LP3 (479 not. listy forum ALP3)

Post autor: 4989341 »

ze zmian bardzo się cieszę. sam postulowałem za tym w topach!
tam zdecydowanie przyniosło by duże zmiany

a tutaj jak będzie, czas pokaże
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19618
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Głosowanie na 1732 LP3 (479 not. listy forum ALP3)

Post autor: jollyroger72 »

Wszelkim zmianom - stanowczo mówię NIE! :evil:
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22020
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Głosowanie na 1732 LP3 (479 not. listy forum ALP3)

Post autor: Yacy »

program, który pokazywał nowości i wypadki oraz poprawki, nie znajduje nowych utworów... ciągle pokazuje, że usunięto kilkadziesiąt utworów! ;-)
mnie czeka, więc ręczna robótka :-)
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19618
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Głosowanie na 1732 LP3 (479 not. listy forum ALP3)

Post autor: jollyroger72 »

Yacy pisze:mnie czeka, więc ręczna robótka :-)
Zbuntuj się i nie podawaj zbanowanych utworów...
gżegoż

Re: Głosowanie na 1732 LP3 (479 not. listy forum ALP3)

Post autor: gżegoż »

Tomekk pisze:Poza tym, tak jak ku3a, uważam, że osobom, które głosują tylko wtedy, kiedy widzą przypomnienie na fejsbuku, nie będzie się chciało odszukiwać piosenki wykonawcy w zestawie. Wówczas albo zagłosują na jedną albo zrezygnują z głosowania. Być może zmiana ograniczy oddawanie głosów na wykonawców.
Oby tak było, ale... banalna sprawa: jak w Mozilli kliknie się na górnym pasku w "Edycję", a potem "Znajdź" (lub Ctrl+F), to bez problemu znajdzie się wszystkie utwory danego wykonawcy, specjalnie się przy tym nie wysilając :?
4989341 pisze:ze zmian bardzo się cieszę. sam postulowałem za tym w topach!
tam zdecydowanie przyniosło by duże zmiany
Zgadzam się z tym, że tam to byłoby znacznie bardziej potrzebne. W topach niektórzy wykonawcy mają po kilka(naście) utworów, więc jak tam trafia jakiś facebookowy fan, niezainteresowany samą audycją, tylko sztucznym pompowaniem wyników ulubieńca, to pewnie od razu zaznacza hurtem wszystkie jego utwory, a w nowych realiach miałby to utrudnione. Oczywiście gdyby nie korzystał z tego, o czym napisałem powyżej.
kamil_snk
Posty: 2101
Rejestracja: pt sty 02, 2009 7:27 pm
Lokalizacja: Sanok/Rzeszów

Re: Głosowanie na 1732 LP3 (479 not. listy forum ALP3)

Post autor: kamil_snk »

gżegoż pisze:Oby tak było, ale... banalna sprawa: jak w Mozilli kliknie się na górnym pasku w "Edycję", a potem "Znajdź" (lub Ctrl+F), to bez problemu znajdzie się wszystkie utwory danego wykonawcy, specjalnie się przy tym nie wysilając :?
Tak szczerze to wydaje mi się, że co najmniej połowa osób korzystających z internetu nie ma o tym zielonego pojęcia.

Pamięta ktoś przyczyny poprzedniej zmiany, jakieś 3 lata temu?
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5922
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Re: Głosowanie na 1732 LP3 (479 not. listy forum ALP3)

Post autor: mateusz15 »

Dobra decyzja! <brawo> Zawsze uważałem, że na pierwszym miejscu powinien być utwór, bo to on jest najważniejszy. i od lat trzymam się tego przy swojej liśćie.
Jeszcze w topie takie zmiany i może unikniemy po 6/7 utworów jednego wykonawcy w 100.
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6553
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Głosowanie na 1732 LP3 (479 not. listy forum ALP3)

Post autor: Sundrajta »

Skoro jest to lista przebojów, to zdecydowanie popieram zmianę, dzięki której piosenki będą sortowane według tytułów, a nie wykonawców! :idea:

Ale szczerze wątpię by to przyniosło oczekiwane efekty? Nawet te osławione już fejsbukowe "pospolite ruszenia" wynikające z apeli mniej lub bardziej znanych wykonawców raczej nie zostaną ukrócone? Bowiem poświęcenie jeszcze minutki by znaleźć kolejny (i kolejny) utwór naszego ulubieńca nie jest chyba wysiłkiem ponad miarę przeciętnego uczestnika bawiącego się w tego typu akcje. Już prędzej uwierzyłbym w skuteczność tej operacji w Topach Wszech Czasów, tam już by to zajęło zdecydowanie więcej czasu i mogłoby by powstrzymać hurtowe głosowanie na jednego wykonawcę. :mrgreen:
Reasumując jest to kolejna próba zmian na liście, które zapewne są potrzebne, żeby tak jak pisali niektórzy przede mną piosenki były w stanie przebić się z Sz-13 czy przede wszystkim z Poczekalni do szczytów Listy. Bowiem tego obecnie najbardziej brakuje także w moim odczuciu. Aczkolwiek ostatnio poprawiły się i tak inne ważne elementy (jak choćby wchodzenie piosenek z Sz-13 do Poczekalni).
Daniel84
Posty: 300
Rejestracja: pt paź 26, 2012 9:11 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1991

Re: Głosowanie na 1732 LP3 (479 not. listy forum ALP3)

Post autor: Daniel84 »

Jest banalnie proste antidotum na przywrócenie LP3 dawnego blasku. Powrót do głosowań za pośrednictwem poczty tradycyjnej. :) A że to niemożliwe ze względu na słupki, słuchalność i marketing, to można zrobić tak, że głos internetowy jest warty 10% tego, co na kartce pocztowej.
rafal92
Posty: 1924
Rejestracja: pn kwie 25, 2011 5:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010 r.
Lokalizacja: Szklarska Poręba

Re: Głosowanie na 1732 LP3 (479 not. listy forum ALP3)

Post autor: rafal92 »

Mnie ogólnie nie przeszkadza nowy zapis, mam nadzieję, że pomoże na obecną sytuację. Powrót do tradycyjnej poczty jest według mnie nierealny, a poza tym również nie wyklucza manipulacji (choć oczywiście byłoby to bardzo energo- i czasochłonne).
Ja mam propozycje, choć nie wiem, czy nie została już po części wprowadzona. Sugeruję, że można by było usuwać wszystkie głosy oddane tylko na jeden utwór lub tylko na jednego wykonawcę. Trudno sobie przecież wyobrazić, żeby słuchacz głosujący rzetelnie i bez manipulacji miał tak wysublimowany gust, żeby nie znaleźć przynajmniej 2-3 artystów, na których warto głosować. Z kolei wątpliwe jest, żeby przeciętny fan jakiegoś zespołu z facebooka wspierał jeszcze innych wykonawców.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Głosowanie na 1732 LP3 (479 not. listy forum ALP3)

Post autor: tadzio3 »

Tak jak na liście Radia Orbit :mrgreen:
kajman
Posty: 64210
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Głosowanie na 1732 LP3 (479 not. listy forum ALP3)

Post autor: kajman »

rafal92 pisze:Trudno sobie przecież wyobrazić, żeby słuchacz głosujący rzetelnie i bez manipulacji miał tak wysublimowany gust, żeby nie znaleźć przynajmniej 2-3 artystów, na których warto głosować.
Ja tam w pewnym momencie byłem tego bardzo blisko. I trochę zliberalizowałem swoje zasady głosowania, żeby były więcej niż 2-3 utwory (inna sprawa, że teraz jest znacznie lepiej).
ODPOWIEDZ