Lista byłych przebojów - II program PR (stereo)

Dyskusje wszelakie na temat innych zestawień, czyli nie samą Listą Przebojów Trójki człowiek żyje... ;-)

Moderatorzy: jollyroger72, jollyroger72

Awatar użytkownika
marekjarek5
Posty: 502
Rejestracja: ndz kwie 08, 2012 2:24 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: od zawsze
Kontakt:

Lista byłych przebojów - II program PR (stereo)

Post autor: marekjarek5 »

Ile było wydań, tego nie wiem. Znam kilka, być może, opublikowano więcej, ale nie wiem gdzie. Gdybym wiedział to mógłbym poszukać.
Zupełnie nie pamiętam tej listy, ani audycji w której była emitowana mimo że, słuchałem wtedy programu II PR słynny "Wieczór Płytowy"
http://www9.zippyshare.com/v/75515601/file.html
(trzeba pobrać, aby obrazek był czytelny)
Ostatnio zmieniony śr maja 22, 2013 8:59 pm przez marekjarek5, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Lista byłych przebojów - II program PR (stereo)

Post autor: jollyroger72 »

Taki temat już jest tu
Awatar użytkownika
marekjarek5
Posty: 502
Rejestracja: ndz kwie 08, 2012 2:24 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: od zawsze
Kontakt:

Re: Lista byłych przebojów - II program PR (stereo)

Post autor: marekjarek5 »

jollyroger72 pisze:Taki temat już jest tu
Trzeba będzie kiedyś zrobić porządne fotki, wszystkich stron z informacjami muzycznymi z tygodnika "Na Przełaj" z lat 1960-1990. Źródła są dostępne.
Tylko, że to trochę pracy jest - na tydzień, lub dwa, lub na kilkanaście weekendów, bo ostatnio w tygodniu nie mam wolnego czasu - a nikt nie chce współfinansować tej pracy.
Pozostaje liczyć na to że, to źródła biblioteczne zdigitalizują i udostępnią, ale to tak prawdopodobne jak wygrana w Lotto. :lol:
Zrobiłem wczoraj i dziś, fotki wszystkich stron z informacjami muzycznymi z gazety "Gazeta Młodych" z lat 1982-1984. Kompletne, a nie jak wcześniej wybiórcze. Jest bardzo ciekawie.
http://www71.zippyshare.com/v/39373349/file.html
pozdrawiam szperaczy
ODPOWIEDZ