Przedlista - Lista Przebojów Studia Gama - rok 1981

Dyskusje wszelakie na temat innych zestawień, czyli nie samą Listą Przebojów Trójki człowiek żyje... ;-)

Moderatorzy: jollyroger72, jollyroger72

choroszcz
Posty: 612
Rejestracja: czw mar 17, 2005 10:33 pm
Lokalizacja: choroszcz

Post autor: choroszcz »

no i przedobrzylem...,zwrociles uwage na powrot budki ,a ja zwrocilem uwage ze zrobilem blad podajac w 2 not miejsca 8,9,10 z 1 notowania za utwory ktore powinny tam byc jako spadkowe
tak wiec korekta a za blad przepraszam
not 2
polskie
8.maanam-och ten hollywood(-)
9.ostatnie safari -kombi(-)
10.memu miastu...-budka suflera(-)
zas spadly
z 8 sen o wodzie-kombi
z 9 jestem autometem-exodus
z 10 kino nocne trwa-P.schultz

JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM,co do Marka N.- POWEDZIAL MI ZE TAKOWE ZESTAWIENIE TEZ MU KIEDYS KTOS PRZYSLAL W FORMIE TABELKI, KOLEJNE NOT ZA JAKIS CZAS
bartekp
Posty: 120
Rejestracja: sob lis 25, 2006 4:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Post autor: bartekp »

kajman pisze: (...) Na wcześniej istniejącej liście przebojów studia Gama o ile pamiętam śladu rocka nie uświadczyłeś (w każdym razie tego nie ugładzonego). Na pierwszym miejscu były tam natomiast prawie na pewno Nie spoczniemy, Odpływają kawiarenki i Jak się masz kochanie.
i właśnie taką jedynkę pamiętam :-)
mój ojciec słuchał jej namiętnie i nigdy nie przesiadł się na inną stację, zawsze mieliśmy "dyskusje" na temat "szarpidrutów" i "wyjców" których puszczała trójka, a których nie uświadczyło się "w godzinach największej słuchalności" w jedynce
choć pamiętam dobrze lato 83 kiedy usłyszałem w lecie z radiem every breath you take
choroszcz
Posty: 612
Rejestracja: czw mar 17, 2005 10:33 pm
Lokalizacja: choroszcz

Post autor: choroszcz »

DO MODERATORA-jesli mozesz zrob ta korekte wczesniej aby innych nie wprowadzala w blad-
a skoro jestem jeszcze przy kompie a potem ide na ,,zwolnienia''dla niecierpliwych notowanie 6, podane wg schematu trojkowego
miejsce w not 6, pozycja w not 5 , ilosc tygodni
NOTOWANIE 6 z 13.09.81 ( tak mam podane ,wychodzi ze byla to niedziela)
POLSKA
1.1.6 NIE PLACZ EWKA
2.3.4. PAW
3.2.6 SZAL NIEBIESKICH CIAL
4.7.3. ZAL PROSTYCH SŁÓW
5.5.5. MEMU MIASTU...
6.9.6. PIESN O CEGLE
7.6.6 BADZ WSROD NAS-(w 1999 wydany singiel z okazji wizyty Papieza,
,, daj sercu dni gorace''
8.4.6 NIE TAKI ZNOW WOLNY
9.-.1 BLA BLA BLA -PERFECT
10.-.1 ODDECH SZCZURA -MAANAM
spadły
z 8 OSTATNIE SAFARI
z 10 NAJDLUZSZY LOT- EXODUS (po 1 tyg.)

zagranica
1.2.6.IN THE AIR TONIGHT-P.COLLINS
2.1.5. HOLD ON TIGHT- ELO
3.3.6.TIME TO REMEMBER
4.5.5. THE VOICES
5.7.2.COMPUTER WORLD- KRATWERK
6.4.6.kochaj tylko mnie -ABBA
7.6.6 ALL THOSE YEAR AGO
8.9.3. STATE OF INDEPENDENT- JON and VANGELIS
9.-.1. ABACAB-GENESIS
10.-.1 JAPANESSE BOY- ANEKA
spadly
z 10 WALKING ON THIN ICE-Y.ONO
Z8 GHOST TOWN -THE SPECIALS
choroszcz
Posty: 612
Rejestracja: czw mar 17, 2005 10:33 pm
Lokalizacja: choroszcz

Post autor: choroszcz »

jak wyzdrowieje ,wroce do kompa ... cdn.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

bartekp pisze:mój ojciec słuchał jej namiętnie i nigdy nie przesiadł się na inną stację, zawsze mieliśmy "dyskusje" na temat "szarpidrutów" i "wyjców" których puszczała trójka, a których nie uświadczyło się "w godzinach największej słuchalności" w jedynce
choć pamiętam dobrze lato 83 kiedy usłyszałem w lecie z radiem every breath you take
Ale w 1982 roku na pierwszych listach Fabiańskiego w jedynce było też sporo dobrych utworów. Pamiętam, że u Fabiańskiego leciało na przykład Centrefold z płyty Showtime J Geils Band, a tego samego dnia w Trójce u Niedźwiedzia tytułowy utwór z poprzedniej płyty Freeze-Frame.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

choroszcz pisze:no i przedobrzylem...,zwrociles uwage na powrot budki ,a ja zwrocilem uwage ze zrobilem blad podajac w 2 not miejsca 8,9,10 z 1 notowania za utwory ktore powinny tam byc jako spadkowe
tak wiec korekta a za blad przepraszam
not 2
polskie
8.maanam-och ten hollywood(-)
9.ostatnie safari -kombi(-)
10.memu miastu...-budka suflera(-)
zas spadly
z 8 sen o wodzie-kombi
z 9 jestem autometem-exodus
z 10 kino nocne trwa-P.schultz
Dzięki za poprawkę. Dobrze że nie zabrałem się do przepisywania tych list do specjalnego kajeciku, który na to przeznaczę (no i oczywiście do kompa, ale tam łatwiej zrobić poprawki).
choroszcz
Posty: 612
Rejestracja: czw mar 17, 2005 10:33 pm
Lokalizacja: choroszcz

Post autor: choroszcz »

bartekp pisze:Panowie, jestem pod wrażeniem Waszej pamięci i stażu :-)
W 81 roku nie miałem pojęcia co to jest muza, dopiero 83 sprawił, że rock i okolica zaistniał w mojej świadomości.
Fantastyczne odkurzenie nieznanych mi obszarów. Kto by pomyślał, że w jedynce był Dżem i pierwszy Maanam !!! Raczej spodziewałem się Rosiewicza, Krajewskiego, Sośnickiej, Jantar, German, Majewskiej itd ... (z całym szacunkiem dla ww. wykonawców)
co do roku 1981 -szczegolnie od lata byl to ,,dziwny czas komuny''cos sie zaczelo dziac-powialo wolnoscia,w tv pokazywali Solidarnosc,w wiadomosciach pojawialy sie dziwne ale prawdziwe informacje (niedawno lecial o tym program w tvp),byc moze i w radiu postanowiono troszke zmienic i wpuscic muzyke inna niz dotychczas
(nawet hit Rosiewicza NIE BYL CENZUROWANY, A TELEDYSK SZOK-)
ja pamietam ze wydluzomo wakacje ,zamiast tradycyjnie wowczas 23.08 szkola zaczela sie 1.09 i tak do dzis zostalo(chodzilem do 3 klasy) pamietam tez jak nasi wygrali z NRD w Lipsku i tego samego dnia 10.10.81.wieczorem w telewizji program o BEE GEES-
WSZYSTKIE TE POWIEWY INNEJ RZECZYWISTOSCI SKONCZYLY SIE 13.12
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

choroszcz pisze:jak wyzdrowieje ,wroce do kompa ... cdn.
To życzę szybkiego wyzdrowienia. I zobacz, jak to się dziwnie plecie, Ciebie choroba od komputera odcina, a mi daje dodatkowy czas i dlatego i dzisiaj i jutro i do piątku, będę wyjątkowo aktywny.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

choroszcz pisze:NOTOWANIE 6 z 13.09.81 ( tak mam podane ,wychodzi ze byla to niedziela)
To chyba jakaś pomyłka, bo wtedy 19 notowanie byłoby 13 grudnia, a tak na pewno nie było.
POLSKA
1.1.6 NIE PLACZ EWKA
2.3.4. PAW
Coraz wyżej, ale to chyba nie był kres możliwości.
3.2.6 SZAL NIEBIESKICH CIAL
4.7.3. ZAL PROSTYCH SŁÓW
Bajm na pewno zaszedł wyżej, ale to nieco później.
5.5.5. MEMU MIASTU...
6.9.6. PIESN O CEGLE
7.6.6 BADZ WSROD NAS
8.4.6 NIE TAKI ZNOW WOLNY
9.-.1 BLA BLA BLA -PERFECT
To jednak było 5 Perfectów, bo jeszcze powinny być moje 2 ulubione utwory z pierwszej płyty.
10.-.1 ODDECH SZCZURA -MAANAM
To już 3 i na pewno nie ostatni.
spadły
z 8 OSTATNIE SAFARI
z 10 NAJDLUZSZY LOT- EXODUS (po 1 tyg.)
Lepsze to niż nic. Exodus to jeden z moich ulubionych zespołów, szczególnie 2-3 lata wcześniej.
zagranica
1.2.6.IN THE AIR TONIGHT-P.COLLINS
No i wszedł na odpowiednie dla niego miejsce.
2.1.5. HOLD ON TIGHT- ELO
3.3.6.TIME TO REMEMBER
Tak jak kojarzyłem powoli w górę.
4.5.5. THE VOICES
5.7.2.COMPUTER WORLD- KRATWERK
Z tego co mówił Niedźwiedż to niedługo potem zaczynał się jego urlop czy coś takiego, bo w czasach największych sukcesów tego utworu nie było go.
6.4.6.kochaj tylko mnie -ABBA
7.6.6 ALL THOSE YEAR AGO
8.9.3. STATE OF INDEPENDENT- JON and VANGELIS
9.-.1. ABACAB-GENESIS
Wtedy nie cierpiałem tego utworu, bo Genesis to była dla mnie zupełnie inna muzyka, a to co grali już wtedy było odejściem od tego, co powinni robić.
10.-.1 JAPANESSE BOY- ANEKA
Nie wiem, jak to bym odbierał teraz, ale wtedy to był jeden z najgorszych utworów ze wszystkich notowań listy. A ku mojemu zdziwieniu zaszedł wysoko.
spadly
z 10 WALKING ON THIN ICE-Y.ONO
Z8 GHOST TOWN -THE SPECIALS
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

choroszcz pisze:DO MODERATORA-jesli mozesz zrob ta korekte wczesniej aby innych nie wprowadzala w blad
Jacku, obok swojego błędnego postu klikasz na ikonkę "Zmień" i samemu można edytować swój post. Bo gdybyśmy każdą poprawkę zlecali moderatorom to chyba cały swój czas musieliby poświęcać tylko na poprawianie postów.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

kajman pisze: Dzięki za poprawkę. Dobrze że nie zabrałem się do przepisywania tych list do specjalnego kajeciku, który na to przeznaczę (no i oczywiście do kompa, ale tam łatwiej zrobić poprawki).
A dużo było w sumie tych notowań?
Mam nadzieję, że po tym jak choroszcz zamieści już wszystkie notowania, to zrobisz jakieś różne podsumowania i przedstawisz je tutaj.
Całkiem fajna ta lista. Teraz rzeczywiście widać, że można ją śmiało określać mianem poprzedniczki LP3.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Robinson pisze:A dużo było w sumie tych notowań?
Niestety tylko 19. Ostatnie (wiadomo dlaczego) odbyło się 12 grudnia 1981 roku. I łączą się z tym mieszane uczucia. Z jednej strony żal, że lista się skończyła, a z drugiej, to gdyby się nie skończyła, to pewnie nie zaistniałaby lista Trójki, a ta jedynkowa nawet mimo dobroczynnego wpływu Marka jednak nie byłaby aż tak dobra. Inni słuchacze, pewnie inne utwory stanowiłyby bazę głosowania....
Robinson pisze:Mam nadzieję, że po tym jak choroszcz zamieści już wszystkie notowania, to zrobisz jakieś różne podsumowania i przedstawisz je tutaj.
Oczywiście! Tylko nie będę rozdzielał piosenek polskich i zagranicznych, bo moim zdaniem będzie to ciekawsze.
A teraz pierwsza czwórka (z dużą przewagą nad resztą wygląda następująco:
1. 56 Maanam - Szał niebieskich ciał
2. 54 Perfect - Nie płacz Ewka
3. 47 ABBA - Lay all your love on me
4. 46 George Harrison - All those years ago
Uważam, że wygląda rewelacyjnie. A w 10 jeszcze m.in. Elektrycy, Collins i Budgie.
Robinson pisze:Całkiem fajna ta lista. Teraz rzeczywiście widać, że można ją śmiało określać mianem poprzedniczki LP3.
I myślę, że teraz jest oczywiste, dlaczego chciałem zdobyć te notowania. A chyba najsmakowitsze rzeczy jeszcze przed nami. Genialny kawałek Turbo, 2 znakomite Perfecty, moje ulubione nagrania Budgie, Elektryków i Martyny (zupełnie nieprzebokowa). Będzie jeszcze jedna wielka ciekawostka. Wtedy podejrzewano oszustwo, a przypuszczalnie była to prezentacja piosenki 7 lat przed jej oficjalnym ukazaniem się na płycie.
airborn
Posty: 321
Rejestracja: śr gru 27, 2006 1:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Post autor: airborn »

>Ale w 1982 roku na pierwszych listach Fabiańskiego w jedynce było też sporo dobrych utworów. Pamiętam, że u Fabiańskiego leciało na przykład Centrefold z płyty Showtime J Geils Band, a tego samego dnia w Trójce u Niedźwiedzia tytułowy utwór z poprzedniej płyty Freeze-Frame.

Lista Fabiańskiego IMO trzymała poziom przez cały czas, a jeszcze w roku 1984 było na niej sporo _wybitnych_ rockowych utworów, które nigdy na LP3 nie zagościły, jak na przykład: 'Fly By Night' Iana Andersona czy 'Jigsaw' Marillion. Natomiast na pewno była dużo bardziej "bezpieczna", jeśli idzie o rocka polskiego - Lady Pank się na niej pojawiał, ale Republika już chyba nie.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

airborn pisze: 'Jigsaw' Marillion.
Genialny utwór z genialnej płyty "Fugazi". Zawsze się dziwiłem, że Marillion na liście trójki pojawił się dopiero od następnej płyty .
Awatar użytkownika
stavanger
Posty: 3398
Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
Lokalizacja: Poznań

Post autor: stavanger »

Gary pisze:
airborn pisze: 'Jigsaw' Marillion.
Genialny utwór z genialnej płyty "Fugazi". Zawsze się dziwiłem, że Marillion na liście trójki pojawił się dopiero od następnej płyty .
A mnie dziwiła nieobecność na liście utworu tytułowego z tejże płyty. :roll:
airborn
Posty: 321
Rejestracja: śr gru 27, 2006 1:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Post autor: airborn »

Dla mnie zdecydowanie najważniejszym utworem na "Fugazi" (i być może całego Fishowego Marillion) jest "Incubus". Ale to jednak nie jest chyba kawałek na listy przebojów.

Swoją drogą, urocze są te tłumaczenia tytułów Fabiańskiego. Jednak stan znajomości języków obcych (w szczególności angielskiego) przez to ćwierćwiecze zmienił się w Polsce drastycznie.
choroszcz
Posty: 612
Rejestracja: czw mar 17, 2005 10:33 pm
Lokalizacja: choroszcz

Post autor: choroszcz »

UWAGA PODAJE WYNIKI NOTOWANIA 8 z 26.09 (NOT 7 - 19.09)
SWIAT
1.3.4. KOMPUTER WORLD
2.2.8. TIME TO REMEMBER
3.1.7. HOLD ON TIGHT
4.8.3. JAPANESSE BOY
5.5.7. THE VOICES
6.9.3. ABACAB
7.-1 EUROPA PO DESZCZU -J.FOXX
8.10.2. START ME UP -ROLLING STONES
9.4.8. KOCHAJ TYLKO MNIE -ABBA
10.-.1. TICKET TO THE MOON- ELO
spadly
z 6 , in the air tonight- ( w not 6 byl na 1!)
Z 7 ALLTHOSE YEAR AGO
POLSKA
1.1.5. ZAL PROSTYCH SLOW
2.3.2 JESTEM TWOIM GRZECHEM-IZA TROJANOWSKA
3.2.6. PAW
4.4.8.NIE PLACZ EWKA
5.6.3.ODDECH SZCZURA
6.-.1. FABRYKA KEKSÓW -TURBO
7.7.3. BLA BLA BLA
8.10.2. BEZ ZYSKOW BEZ STRAT- LOMBARD
9.5.8.PIESN O CEGLE
10.9.7. MEMU MIASTU NA DOWIDZENIA
spadly
z 8 szal niebieskich cial

dla niecierpliwych info jutro kolejne 2 not.
choroszcz
Posty: 612
Rejestracja: czw mar 17, 2005 10:33 pm
Lokalizacja: choroszcz

Post autor: choroszcz »

[

Lista Fabiańskiego IMO trzymała poziom przez cały czas, a jeszcze w roku 1984 było na niej sporo _wybitnych_ rockowych utworów

IMO-co to znaczylo?
, fakt ze byla to fajna calkiem lista i milo sie jej sluchalo w sobotnie popoludnie czekajac na wieczor
a jaki niby kawalek mial ukazac sie 7 lat przed premiera
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

choroszcz pisze:IMO-co to znaczylo?
To taki slang internetowy. Oznacza "moim zdaniem".
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

1.3.4. KOMPUTER WORLD
Wiedziałem, że to było na pierwszym i był to chyba jeden z najmniej ulubionych nr 1 w zestawie. Chyba mniej tylko to, co niedługo (jak tu powoli zaczyna być widać) tam trafi
2.2.8. TIME TO REMEMBER
A wydawało mi się, że to trafi na pierwsze. Chociaż teoretycznie ma ciągle szanse.
3.1.7. HOLD ON TIGHT
4.8.3. JAPANESSE BOY
5.5.7. THE VOICES
Bez S na końcu.
6.9.3. ABACAB
7.-1 EUROPA PO DESZCZU -J.FOXX
Europe after the rain - John Foxx
Tego to zupełnie nie kojarzyłem. Teraz też nic mi to nie mówi.
8.10.2. START ME UP -ROLLING STONES
Rolling Stonesi? Znowu coś, co mi by się z tym zestawieniem nigdy nie skojarzyło.
9.4.8. KOCHAJ TYLKO MNIE -ABBA
10.-.1. TICKET TO THE MOON- ELO
ELO po raz drugi i nie ostatni. Ale płyta naprawdę miała swoje zalety. I zdecydowanie bardziej podoba mi się Bilet niż Trzymanie się, ale jeszcze nie jest to mókj ulubiony utwór.
spadly
z 6 , in the air tonight- ( w not 6 byl na 1!)
No niestety. Wszpaniały utworek i tak szybko spadł.
Z 7 ALLTHOSE YEAR AGO
Kolejny, którego bardzo mi żal.
POLSKA
1.1.5. ZAL PROSTYCH SLOW
Wiedziałem, że to trafiło na pierwsze, ale myślałem, że przedtem będzie (i tu patrz niżej)
2.3.2 JESTEM TWOIM GRZECHEM-IZA TROJANOWSKA
Z tego co tu widzę, to to trzecie miejsce tydzień wcześniej to był debiut. Pamiętałem, że to był wielki przebój, ale wydawało mi się, że było to wcześniej.
3.2.6. PAW
I to jest właśnie to, co kojarzyło mi się z pierwszym miejscem. Czy błędnie czy jednak nie tylko nieco później?
4.4.8.NIE PLACZ EWKA
5.6.3.ODDECH SZCZURA
6.-.1. FABRYKA KEKSÓW -TURBO
No cóż, to moja pierwsza piątka polskich przebojów wszechczasów. Kompozycja Hołdysa, która przechodziła różne koleje losu, żeby przez Frąckowiak trafić do Turbo. Uwielbiam szczególnie środkowy fragment z rewelacyjną perkusją.
7.7.3. BLA BLA BLA
8.10.2. BEZ ZYSKOW BEZ STRAT- LOMBARD
Kolejna niespodzianka jak dla mnie. Kojarzyłem z tą listą wielu wykonawców polskiego rocka pocz. 80-tych, ale Lombardu w żadnym wypadku.
9.5.8.PIESN O CEGLE
10.9.7. MEMU MIASTU NA DOWIDZENIA
spadly
z 8 szal niebieskich cial
No niestety. Ale i tak był to wspaniały utwór.
dla niecierpliwych info jutro kolejne 2 not.
Ja jestem z tych najbardziej niecierpliwych i... może udałoby się jednak nieco więcej tych notowań dzisiaj?
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

choroszcz pisze: a jaki niby kawalek mial ukazac sie 7 lat przed premiera
Mogę zdradzić, jeżeli chcesz, ale on pojawi się w jednym z późniejszych notowań (i chyba dotrze do pierwszego miejsca).
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

kajman pisze:Zaraz dopiszę bardziej szczegółowy komentarz, bo to moja pierwsza ulubiona lista, a słuchałem i notowałem przedtem co najmniej 2 inne: Listę przebojów studia Gamma (Nasza lista przebojów smutki pędzi precz, słuchajmy jej, w tym cała rzecz czy jakoś podobnie)
To może masz jakieś podsumowanie tej Listy Studia Gamma i ewentualnie byś tu gdzieś wpisał np. czołową 50tkę? :)
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Gary pisze:To może masz jakieś podsumowanie tej Listy Studia Gamma i ewentualnie byś tu gdzieś wpisał np. czołową 50tkę? :)
Przyznam się, że nie wiem. Być może gdzieś w piwnicy przywalone innymi papierami mógłbym znaleźć jej notowania, ale prawdopodobieństwo jest raczej niezbyt duże.
choroszcz
Posty: 612
Rejestracja: czw mar 17, 2005 10:33 pm
Lokalizacja: choroszcz

Post autor: choroszcz »

50 raczej niemozliwa poniewaz w sumie bylo 36 polskich i 34 zagraniczne
oto NOTOWANIE 10 z 10.10.81
POLSKA
1.2.4.JESTEM TWOIM GRZECHEM
2.1.7.ZAL PROSTYCH SLOW
3.3.5.ODDECH SZCZURA
4.8.3.FABRYKA KEKSOW
5.6.5.BLA BLA BLA
6.5.8. PAW
7.4.10.NIEPLACZ EWKA
8.-1.PRZYDA SIE DO KARTOTEKI- IZA TROJANOWSKA
9.-1.SPOCZAC-ANNA JANTAR I PERFECT
10.7.4.BEZ ZYSKOW I STRAT
spadek
z 9 memu miastu na dowidzenia
z 10 GDZIES MIEDZY -MARTYNA JAKUBOWICZ

SWIAT
1.2.5.JAPANESE BOY -ANECA
2.1.10.TIME TO REMEMBER-BUDGIE (a jednak wygralo 3.10)
3.7.3. ticket to the moon
4.3.6.komputer world
5.6.5.ABACAB
6.5.9.VOICE
7.10.2 ,,ON JEST KLAMCĄ -BEE GEES
8.4.9.HOLD ON TIDE
9.9.4.START ME UP
10.-1. XXI CENTURY MEN -ELO
spadly
z 8 KOCHAJ TYLKO MNIE

JUTRO NOT 12
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

choroszcz pisze:50 raczej niemozliwa poniewaz w sumie bylo 36 polskich i 34 zagraniczne
Jemu chodziło o listę przebojów studia Gama z l. 90-tych
choroszcz pisze:JUTRO NOT 12
Ja chyba dostanę zawału od tego czekania :cry:
ODPOWIEDZ