Jakie śledzicie inne listy przebojów?

Dyskusje wszelakie na temat innych zestawień, czyli nie samą Listą Przebojów Trójki człowiek żyje... ;-)

Moderatorzy: jollyroger72, jollyroger72

Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

choroszcz pisze:o 21.05 dzis,za chwile kolejne skrocone notowanie, na www.jard.pl znajdziesz i posluchasz
Kawałek słuchałem. Nawet niezłe, tylko za duzo czasu nie miałem i musiałem zaniechac słuchanie.
Heh. Jeszcze ani razu nie byłem w budynku radia "Jard" chociaż codziennie obok niego przejeżdżam i nie raz miałem na to ochotę.
choroszcz
Posty: 613
Rejestracja: czw mar 17, 2005 10:33 pm
Lokalizacja: choroszcz

Post autor: choroszcz »

zapraszam do glosowania przez net na stronie www.jard.pl -bedzie mi milo
tadziu ja w Tykocinie mam spora rodzine
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

choroszcz pisze:zapraszam do glosowania przez net na stronie www.jard.pl -bedzie mi milo
Juz zagłosowałem. miałem nawet mały dylemat, które wybrać. Fajne pierwsze miejsce :)
choroszcz pisze: tadziu ja w Tykocinie mam spora rodzine
A to ciekawe... Moze znam :wink:
Ja w Choroszczy też mam rodzinę, tylko, ze troche dalszą.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

tadzio3 pisze:
choroszcz pisze: tadziu ja w Tykocinie mam spora rodzine
A to ciekawe... Moze znam :wink:
Ja w Choroszczy też mam rodzinę, tylko, ze troche dalszą.
No, no, zaraz się okaże, że obaj jesteście dla siebie rodziną. :lol:
I w ten oto prosty sposób to forum wpłynie na zacieśnienie więzów rodzinnych.
Tomekk
Posty: 10727
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: Tomekk »

jesli kogos interesuje to kolejne notowaniel listy :D :)

Notowanie z dnia 2007-03-17


1. Michael Jackson: "Smooth criminal"
2. Nelly Furtado: "Turn off the light"
3. Madonna: "Express yourself"
4. Hey: "Misie"
5. Darude: "Electrical storm"
6. Metallica: "Nothing else matters"
7. Nelly Furtado: "I'm like a bird"
8. Wham!: "Wake me up (before you go go)"
9. Michael Jackson: "Thriller"
10. U2: "Walk on"
11. Wilki: "Urke"
12. Nirvana: "Smells like teen spirit"
13. Michael Jackson: "Black or white"
14. Depeche Mode: "Enjoy the silence"
15. U2: "Beautiful day"
16. Queen: "The miracle"
17. Madonna: "Vogue"
18. The White Stripes: "Seven nation army"
19. Red Hot Chili Peppers: "Can't stop"
20. Guns N'Roses: "Paradise City"
choroszcz
Posty: 613
Rejestracja: czw mar 17, 2005 10:33 pm
Lokalizacja: choroszcz

Post autor: choroszcz »

trzpaw pisze:A propos Boltera, Czy pamiętacie taką listę, na której Bolter święcił triumfy, zwaną Bubloteką, którą prowadził kiedyś Grzegorz Miecugow, nie pamiętam z kim.
pamietam Bubleteke co drugi piatek -Miecugow i Wojciechowski ,fajnie sie nabijali z papa dancow i ex dancow ,z bolteru a na poczatku walke toczyl lady pank i republika
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Zdaje się, że "Sztuka latania" Lady Pank z "Ciałem" Republiki :)
Raz nawet specjalnie nie przyniosłem przyborów na "Pracę Technikę", żeby nauczycielka wyrzuciła mnie do domu, bo lekcje kończyłem o 16tej, a Bubloteka jakoś po 15tej była i się udało!!
Matiass
Posty: 167
Rejestracja: czw maja 11, 2006 12:54 am
Lokalizacja: Reda
Kontakt:

Post autor: Matiass »

Lista przebojów RADIA SAR www.radiosar.pl/lista
Awatar użytkownika
stavanger
Posty: 3399
Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
Lokalizacja: Poznań

Re: Jakie śledzicie inne listy przebojów?

Post autor: stavanger »

Lista Przebojów Radia Merkury świętowała w sobotę 1000 wydanie, notowanie całkiem normalne, za to za tydzień wyniki plebiscytu na "Przebój Tysiąca i Jednej Listy" - głosować można na stronie: http://www.radiomerkury.pl/index.php?op=lista1000

wstawki jubileuszowe z 1000 listy umieściłem na chomiku: http://chomikuj.pl/stavanger/Merkury+-+1000not
w 5 części między innymi rozmowa z Aliną Dragan
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jakie śledzicie inne listy przebojów?

Post autor: Miszon »

heh, dopiero co o tym 1000 notowaniu napisałem w innym miejscu :-).
ladysherlockian
Posty: 43
Rejestracja: pn sie 18, 2008 10:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2006
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Jakie śledzicie inne listy przebojów?

Post autor: ladysherlockian »

Może najpierw rys historyczny;) Pierwszą listą przebojów, jaką słuchałam w życiu, była lista w nowosądeckim radiu Echo. Notowania odbywały się chyba jakoś tak w niedzielne przedpołudnie. Nagrywałam sobie piosenki z tej listy na kasety, mm ich sporo;) Potem słuchałam listy w radiu Zet, może była to właśnie wspomniana Komputerowa lista przebojów, ale nie jestem pewna. Słuchałam jej niedługo, bo wkrótce odkryłam, że w osiedlowej sieci telewizji kablowej można oglądać niemieckie MTV i Vivę, toteż przerzuciłam się na tamtejsze listy przebojów, pamiętam szczególnie European Top Twenty. Wtedy chyba przestałam słuchać radia, wolałam oglądać teledyski w tych muzycznych stacjach. po przeprowadzce znaleźliśmy się poza zasięgiem telewizji kablowej, wtedy głównym źródłem muzyki była dla mnie strona szorty.pl z wideoklipami. Wtedy dalej nie słuchałam radia, aż do chyba 2006 roku, w każdym razie byłam na pierwszym roku studiów, zaczynały się ferie. Pamiętam, że rozmawiałam z koleżanką na gg i ona wspomniała coś o Liście Trójki. Wtedy przypomniałam sobie, że kiedyś czytałam coś na temat Listy - w Cogito był taki cykl felietonów Wzrockowisko i w nich było coś na temat Listy. Wtedy skojarzyłam sobie - ta kultowa Lista Trójki, nigdy jej nie słuchałam, więc czemu nie spróbować? Włączyłam Trojkę i Lista spodobała mi się od pierwszego posłuchania, od tej pory słucham jej regularnie, chyba że akurat jestem w autobusie wracając ze zjazdu na uczelni. Od niedawna słucham też regularnie listy Marka Niedźwieckiego. I na razie te dwie listy mi wystarczają:)
lady
Posty: 17769
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Jakie śledzicie inne listy przebojów?

Post autor: lady »

Jest tu ktoś z okolic Rzeszowa ? Kojarzycie taką Listę w Radio Rzeszów o uroczej nazwie " Dino Top " ?
Totalny oldschool :wink: - dwóch prowadzących w średnim wieku, barwne opowieści z czasów " pocztówek dźwiękowych " i winyli a do tego same stare przeboje, które zgłaszane są przez słuchaczy audycji Takie trochę " piosenki na życzenie ", każdy ma przynajmniej jedną swoją propozycję w zestawie ( u mnie co tydzień coś się załapuje ), muszę się pochwalić że moje " Love Like A Man " Ten Years After okupowało przez kilka tygodni pierwsze miejsce a na Liście utrzymuje się od sierpnia ! Ale w sumie czemu się dziwić ? :wink:
Utwory do głosowania wybierane są spośród prezentowanych w audycjach RR a więc na Liście może się znaleźć wszystko ( od metalu po Czerwone Gitary :wink: ) warunek jest tylko jeden - górna granica - lata 80-te, choć zdarzają się nowości ale dotyczy to wyłącznie najnowszych płyt Dinozaurów
Czyli nieco " pokręcona " Lista, takie badanie gustów słuchaczy, ale na sobotnie popołudnie ( od 12.20 do 15.00 ) pasuje, zwłaszcza że muza naprawdę przednia :) Z pełną odpowiedzialnością więc POLECAM :)
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: Jakie śledzicie inne listy przebojów?

Post autor: Robinson »

Tak, są tu osoby z okolic Rzeszowa i w miarę wolnego czasu podsłuchują Dino Top. ;)
lady
Posty: 17769
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Jakie śledzicie inne listy przebojów?

Post autor: lady »

No, przejrzałam dokładniej :wink: wcześniejsze posty i witam kolejnego " Dinotopowca " :D
ODPOWIEDZ