Telewizyjna Lista Przebojów

Dyskusje wszelakie na temat innych zestawień, czyli nie samą Listą Przebojów Trójki człowiek żyje... ;-)

Moderatorzy: jollyroger72, jollyroger72

kaem333
Posty: 70
Rejestracja: sob sty 28, 2012 4:31 pm

Re: Telewizyjna Lista Przebojów

Post autor: kaem333 »

A przynajmniej opisane porządnie te teledyski, czy w stylu "Z programu Telewizyjna Lista Przebojów" i standardowy rok 1984?
Awatar użytkownika
marekjarek5
Posty: 502
Rejestracja: ndz kwie 08, 2012 2:24 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: od zawsze
Kontakt:

Re: Telewizyjna Lista Przebojów

Post autor: marekjarek5 »

kaem333 pisze:A przynajmniej opisane porządnie te teledyski, czy w stylu "Z programu Telewizyjna Lista Przebojów" i standardowy rok 1984?
Są opisane w stylu , czasem rok się zmienia.
mark
Posty: 302
Rejestracja: śr maja 30, 2007 7:46 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Telewizyjna Lista Przebojów

Post autor: mark »

W ciągu kilku ostatnich tygodni w programie KPM "Szafa Gra - lata 80-e" natknąłem się już na dosyć sporo teledysków-smaczków z TLP - np. Lady Pank "Osobno"; Bank - "Mija czas i nic", Deff - "tse, tse w moje głowie"; Tilt - O jaki dziwny, dziwny", Zoo i Wenglorz - "Stutonowy walec", Grzesiu Markowski - Kolorowy telewizor"; Dwa Plus Jeden - "Pij moje łzy"; Bajm - "Prorocy świata"; Klincz - "Disneyland" i "Firma salon gier"; Dr Hackenbush - "Podaruj mi coś"; Urszula i Klincz "Pod latarnią" leciał słynny Saturator (Złote żniwa) Rudiego Schuberta a nawet wykopali numer Zauchy "W nocnym klubie" który ostatnio słyszałem jakieś 25 lat temu...
Widać że mają tego dosyć dużo, być może nawet całe archiwum Telewizyjnej Listy Przebojów.
Czekam więc na teledysk zespołu Potop "Na oślep" i Mech "Piłem z diabłem bruderszaft", bo "Samosiera" leciała, a jakże.
kaem333
Posty: 70
Rejestracja: sob sty 28, 2012 4:31 pm

Re: Telewizyjna Lista Przebojów

Post autor: kaem333 »

Z wymiany zdań na facebookowym profilu KPM wynika, że mają ok. 200 teledysków z samej tylko TLP (lata 1982-87) i że sporo jest jeszcze nie wyemitowanych. Będą pokazywane sukcesywnie. Niestety, ja już sobie tego na razie nie obejrzę, bo KPM zniknęło z satelity (pozostają kablówki).
Awatar użytkownika
marekjarek5
Posty: 502
Rejestracja: ndz kwie 08, 2012 2:24 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: od zawsze
Kontakt:

Re: Telewizyjna Lista Przebojów

Post autor: marekjarek5 »

kaem333 pisze:Z wymiany zdań na facebookowym profilu KPM wynika, że mają ok. 200 teledysków z samej tylko TLP (lata 1982-87) i że sporo jest jeszcze nie wyemitowanych. Będą pokazywane sukcesywnie. Niestety, ja już sobie tego na razie nie obejrzę, bo KPM zniknęło z satelity (pozostają kablówki).
Szkoda, że nie udaje się zebrać grona osób które nagrywałby te teledyski, obraz i dżwięk, lub, choć sam dźwięk.
JA mam ten kanał, ale nie mam na tyle wolnego czasu, aby wszystko "upolować" Z zamieszczonej informacji o danym programie nie sposób zgadnąć co zostanie wyemitowane.
W kilka osób dałby się, być może, to jakoś zebrać w całość.
mark
Posty: 302
Rejestracja: śr maja 30, 2007 7:46 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Telewizyjna Lista Przebojów

Post autor: mark »

Dzisiaj wyemitowali teledysk do utworu niejakiej Anny B. - "Zamienię na Ciebie" - ostatni raz słyszałem to jakieś 27 lat temu - w necie i na jakiejkolwiek płycie w ogóle niedostępne. Wczoraj np. leciał zespół Jan Kowalski, a także mięsożerne kwiaty Skubikowskiego. Wygląda na to, że mają tego więcej i sukcesywnie coś dokładają. Z tym że niektóre numery powtarzają do znudzenia np. Daab - "W moim ogrodzie", a niektóre były emitowane bardzo rzadko - np. piosenka Macieja Januszko solo.
Awatar użytkownika
marekjarek5
Posty: 502
Rejestracja: ndz kwie 08, 2012 2:24 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: od zawsze
Kontakt:

Re: Telewizyjna Lista Przebojów

Post autor: marekjarek5 »

mark pisze:Dzisiaj wyemitowali teledysk do utworu niejakiej Anny B. - "Zamienię na Ciebie" - ostatni raz słyszałem to jakieś 27 lat temu - w necie i na jakiejkolwiek płycie w ogóle niedostępne. Wczoraj np. leciał zespół Jan Kowalski, a także mięsożerne kwiaty Skubikowskiego. Wygląda na to, że mają tego więcej i sukcesywnie coś dokładają. Z tym że niektóre numery powtarzają do znudzenia np. Daab - "W moim ogrodzie", a niektóre były emitowane bardzo rzadko - np. piosenka Macieja Januszko solo.
Powtórzę, niczym mantrę, "W kilka osób dałby się, być może, to jakoś zebrać w całość"

Poukładać chronologicznie, notowania TLP, są ogólnie znane. Ja tej listy zupełnie nie pamiętam, mimo, że muzyką wtedy bardzo interesowałem się , ale ta lista to wtedy był dla mnie obciach. Taki "popik zespołów które ""kolaborowały"" (podwójny cudzysłów zamierzony) w środkami pasmowego przekazu. Dziś chciałbym zobaczyć to, co wtedy w pogardzi maiłem.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19578
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Telewizyjna Lista Przebojów

Post autor: jollyroger72 »

marekjarek5 pisze:Dziś chciałbym zobaczyć to, co wtedy w pogardzi maiłem.
A po jakiemu to?
Awatar użytkownika
marekjarek5
Posty: 502
Rejestracja: ndz kwie 08, 2012 2:24 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: od zawsze
Kontakt:

Re: Telewizyjna Lista Przebojów

Post autor: marekjarek5 »

jollyroger72 pisze:
marekjarek5 pisze:Dziś chciałbym zobaczyć to, co wtedy w pogardzi maiłem.
A po jakiemu to?
Na głodno, po setce wódki :lol:

Dziś chciałbym zobaczyć to, co wtedy w pogardzie miałem.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19578
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Telewizyjna Lista Przebojów

Post autor: jollyroger72 »

marekjarek5 pisze:Na głodno, po setce wódki :lol:
To wspomniej ładną fotkę z 3xP: piwkiem, pizzą i panienką :wink: :mrgreen:
ODPOWIEDZ