LP Trójka - nr 398 - Marek Niedźwiecki - 8 XII 2017

LP Trójka to nowa audycja (na antenie od 9 kwietnia 2010), nadawana w piątkowe przedpołudnie (kiedyś w paśmie „Tu Baron”, obecnie w paśmie „Do południa”) — wspomnienia, nowe nagrania, propozycje z aktualnego Topu... czyli wszystko co związane z LP3.
Poczekalnia LP3 – na antenie od 9 września 2017 roku – w każdą sobotę od 7 do 9, prowadzący: Piotr Baron

Moderatorzy: ku3a, jotem3, ku3a, jotem3

temik3
Posty: 17353
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

LP Trójka - nr 398 - Marek Niedźwiecki - 8 XII 2017

Post autor: temik3 »

Dla podtrzymania wątku.
Dziś gościem Marka Niedźwieckiego i słuchaczy był Jan Borysewicz. Usłyszeliśmy dwa utwory z najnowszej płyty Lady Pank "Zimowe graffitti2", piosenkę z miejsca 36 Listy "Otuleni", oraz nowy utwór "Rodzice".
Ponadto z tego co pamiętam było:

U2 - 13 (There Is a Light) jako płyta tygodnia
The Dorrs - Break On Through
Sinead O'connor - Jealous, z okazji urodzin
FGTH - The Power Of Love
Bryan Adams - Please Stay
KrzysztofZalewski - Przyjdź w taką noc (piosenka dnia)
Toto - Alone
Maryla Rodowicz - Jest cudnie
A-hA - This Is Our Home
Foreigner - I Want To Know What Love Is
Lidia Pospieszalska - Zagrudniony
USA For Africa - We Are The World
Dede
Posty: 2448
Rejestracja: czw sie 28, 2008 10:35 am
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: LP Trójka - nr 398 - Marek Niedźwiecki - 8 XII 2017

Post autor: Dede »

Serwus (po czasie),

Słuchałem dzisiaj jednym uchem, zmuszony w pracy do większego skupienia, niż zwykle, więc utkwiły mi w pamięci tylko pojedyncze piosenki zagrane przez pana Marka.
Na początek Frankie Goes to Hollywood - POWER OF LOVE, z archiwum była jeszcze Sinead O'Connor - JEALOUS, The Doors - BREAK ON THROUGH, Foreigner - I WANT TO KNOW WHAT LOVE IS i John Lennon - NOBODY TOLD ME.
Był też kącik Lady Pank, w studiu był Janusz Panasewicz (chyba to był on?).
Z aktualnych piosenek poleciał, a jakżeby inaczej, Bryan Adams - PLEASE STAY, Toto - ALONE, w piosence dnia Zalewski bez Krzysztofa ;) - PRZYJDŹ W TAKĄ NOC.
Na koniec A-HA - THIS IS OUR HOME (MTV unplugged) - pomyślałem sobie, że chyba pan Marek wyczuł, że w Znawcy obstawiłem ich wylot z Listy i uznał, że potrzebna jest im pomoc... :)

EDIT.
Czyli to był jednak Jan Borysewicz. No, to mocno "z boku" słuchałem...
Ta nowa ich propozycja pt. RODZICE bardzo fajna, w porównaniu do ostatnich ich kawałków, które pojawiły się na Liście.
ODPOWIEDZ